Povídka “Nezlomná hrdost”

Bylo mě 19 let a maminka mě poslala na venkov k babičce na dovolenou. Na nekonečně dlouhých 5 týdnů nudy. Kamarádka kterou jsem zde měla se vdala a odstěhovala se. S ostatníma holkami jsem se nudila.

Kluci mě nijak nezaujali, já je ovšem ano. Byla jsem štíhlá, drobná blondýnka s pevnými prsy a malým kulatým zadečkem. Jejich neustálé řeči o tom, jak a kde mě to udělají, mě ale zcela od nich odpuzovaly. Moje romantická povaha mě ponořovala do svých sexuálních představ, které jsem osamocena prožívala při toulkách přírodou.

Toho roku bylo dlouhé, parné a dusné léto. Sama jsem se chodila koupat k opuštěnému rameni řeky, kde jsem se vysvlékla a nahá se brouzdala chladivou vodou a bezpečným stínem hustého porostu.

Objevila jsem zde kamenou zeď a za ní neudržovanou zahradu. Po mé koupeli mě zvědavost nedala, oblékla jsem své tričko a jen v kalhotkách nízkou zídku přelezla. Zahrada byla velká, na jejím druhém konci stál neudržovaný zahradní domek. Nikde nikdo nebyl. Uviděla jsem záhon s jahodami a hned se do nich pustila.

Moje zvědavost mě po chvíli dovedla k tomu domku. Nahlédla jsem oknem. Uvnitř na posteli přímo pod otevřeným oknem spal chlap! Jak jsem na něho pohlédla v tom otevřel oči. Uviděl mě! Vykřikla jsem leknutím a utíkala zahradou pryč ke zdi kudy jsem sem vlezla. Chlap vyběhl z domku za mnou, ale dopadal na nohu a nebyl tak rychlý jako já. Zastavil se u mnou sešlapaného záhonu jahod. Hrozil na mě křičel že jsem zlodějka a jestli mě tady ještě uvidí, tak mě chytne a dostanu výprask. Byla jsem ráda když jsem seskakovala ze zdi do bezpečí a trochu měla vztek jak si dovoluje mě slibovat výprask za pár utržených jahod.

Druhý den tou samou dobou po poledni jsem byla opět u té strašidelné zahrady. Nejdříve jsem si vyčíhala, kde její majitel je a pak drze vlezla dovnitř a snažila se pošlapat vše co zde rostlo. Já mu dám, dědkovi jednomu, že mě bude hrozit výpraskem, dodávala jsem si sebevědomí a odvahu. Když mě spatřil, nechápal moji drzost. Již se nepokoušel mě dostihnout a já také hned neutíkala. Ty jedna potvoro, křičel na mě, myslíš si, že máš odvahu když víš, že tě nedostihnu? Přijď ke mně a nech se chytit, tak se uvidí jaká si hrdinka! Byla jsem dost daleko, dodala jsem si odvahy a odpověděla mu. A co se teda stane, když mě chytnete? Čekal že budu utíkat a nečekal moji hrdou odpověď. Chvíli váhal s odpovědí a pak zakřičel: seřežu ti tu tvou malou prdel tak, že si na ni tejden nesedneš! No tohle! Zase mě vyhrožuje výpraskem! Snad si nemyslí, že se ho zaleknu! Otočila jsem se a vystrčila na něj svůj zadeček. Vyhrnula jsem si tričko pod kterým jsem měla jen plavky a vrtěla na něj prdelkou.

Pak jsem si přes ni plácla, zakřičela na něj, že o tomhle zadku si sama rozhoduju a utekla. Ještě jsem slyšela jak za mnou křičí že pětadvacet rákoskou mě zbaví mojí hrdosti.

Večer jsem nemohla usnout. Stále jsem myslela na to jaké by to bylo od něho dostat těch pětadvacet rákoskou. Bylo by to přes kalhotky, nebo úplně na holou. To by ale viděl moji čárku, kdybych byla před ním ohnutá s vystrčenou prdelkou! A kolik bych asi já vydržela ran? Jaké to asi je zažít pocit být zcela zlomena výpraskem?

Druhý den pršelo a já nikam nešla. Celý den mě ale mučily moje myšlenky poznat něco, co jsem znala jen z doslechu a sama nikdy neprožila. Bylo to pro mě silné bojovat s představou, že se podám zcela neznámému člověku a hrdě mu nastavím svůj malý dívčí zadeček. Pak jen budu hrdinně přijímat rány a bojovat sama se sebou kolik jich vlastně vydržím.

Další den v poledne jsem opět byla před tou zdí, která oddělovala moji bezpečnou svobodu od pokušení spojeném s jistou bolestí. Bylo dusné parno. Svlékla jsem se a ponořila do chladivé vody. Pak jsem ležela nahá na sluníčku a prohlížela si hebkou a jemnou pokožku, která pokrývala dokonalé křivky pevných půlek mojí prdelky. Mám ji obětovat? Bezbranně ji nastavit a nechat potrestat přísnou rukou? Jemně se dotýkám pružných půlek a bojuji sama se sebou.

Je rozhodnuto.

Svírá se mi žaludek strachy, oblékám tílko, kalhotky a pro jistotu džínové kraťasy. Přelézám zeď a ani nevím jak se ocitám u domku. Nikdo tu ale není. Vstupuji do domku. Je prázdný. Trochu zklamaná se obracím a chci odejít.

V tom stojí přede mnou! Silný, velké chlupaté ruce, plešatý, oblečen do kalhot a špinavé košile.

Nemohu strachy promluvit a vyděšeně se na něho dívám.

On není překvapen. Věděl jsem že přijdeš, říká klidným polohlasem, zavírá za sebou dveře a otáčí klíčem, který mizí v jeho kapse. Ten klíč, to je svoboda pro tebe, říká. Ale nejdříve dostaneš to, co jsem ti tolik sliboval a co si zasluhuješ!

Jak se jmenuješ? Gita špitla jsem.

Tak Gito, svlékni si kalhoty, dostaneš svůj výprask. Jsi drzá, zlobivá a divoká holka, zasloužíš si být přísně potrestána. Otevírá skříň, ve které jsou pověšeny tři rákosky. Každá jinak tlustá. Bere tu nejtenčí.

S třesoucími se prsty jsem si rozepla kraťasy a stáhla si je přes lýtka. Stála jsem před ním jen v slabých bílých dívčích kalhotkách a tílku. Zadeček se mi chvěje strachy a trochu i vzrušením co bude následovat. Je to neopakovatelný pocit, který jsem si přála zažít.

Ohni se tady přes stůl přikazuje přísně a na tvrdou hranu pokládá přehnutou deku.

Pokládám se na tvrdou desku stolu, opírám se o lokty a s vyděšenýma očima ho sleduji.

Jeho drsná dlaň pomalu začíná mnout a svírat moje stažené půlky zadku. Nadzvedává mě za boky a pokládá bříškem na deku přes okraj stolu. Jeho ruka mne moje půlky, zatímco druhá roztahuje zlehka má stehna od sebe. Kalhotky jsou stále na svém místě.

Jeho dva prsty mě tlačí na rozkrok a jeho palec pomalu tlačí na konečník. Kalhotky jsou slabé a volné, takže nijak nebrání jeho dotykům. Jeho druhá ruka mi vyhrnuje tričko na záda a hladí hýždě.

Uvolni se, říká tiše. Podvoluji se jeho dotykům a uvolňuji stažení hýždí a stehen. V ten samý okamžik cítím jeho prst jak vniká pod okraj mojich kalhotek. Než se vzpamatuji do půlky mi vniká do štěrbinky. Zasyknu.

Než se stačím vzpamatovat, vniká do mě zezadu celým prstem! Sama cítím svoji vlhkost, která se ze mě tlačí ven.

Tak to ne! Tohle jsem nechtěla! Křičím, vrtím zadkem a snažím se mu vyprostit.

Gito nezlob, říká přísně. Když se mi teď podvolíš, ušetřím tvůj zadek od výprasku, jinak – vyšpul prdel, dostaneš 25 rákoskou! Dodává.

Podívám se na něho s hrdým odhodláním v očích. Nikdy se ti nepodvolím, rozumíš – nikdy! Chci jen to, co si zasluhuji – výprask.

Nevím kde se to ve mně vzalo, sama jsem si stáhla své kalhotky ke kotníkům, ohla se přes hranu stolu, roztáhla nohy od sebe a vyšpulila na něho svoji prdelku.

Zaslechla jsem jen jak říká: jek chceš, ale stejně tě zlomím! Pak hvízdla rákoska a prásk! –jedna.

Projela mě bolest tělem, ale nebylo to tak zlé.

Hvízd prásk – 2, Hvízd prásk – 3, v – 4. Uuuuf, zasténala jsem lehce a bříškem dolehla na deku na stole.

Tak zvedni zadek! Uposlechla jsem. Prásk, …..10. Nevydržela jsem to, zase povolila a rukou se musela chytit za prdelku. Prsty jsem nahmátla několik naběhlých pruhů.

Gito ruce před sebe a nastav zadek.

Chytla jsem se rukami hrany stolu a vystrčila na něho opět prdelku.

Hvízd prásk, Hvízd prásk …. Pokaždé ráně jsem se prohla, zasykla bolestí, ale zase hrdě nastavila. Zadek mě pálel, ale už jsem dostávala výprask, už jsem prožívala to co jsem chtěla!

Když řekl 20 už se mě nechtělo prdelku více nadzvednout. Zhluboka jsem dýchala a snažila se nemyslet ne prudkou bolest kterou jsem cítila na hýždích.

Hvízd prásk 21- auu, Hvízd prásk 22 – auu, Hvízd prásk 23 – auu, Hvízd prásk 24 – auu, Hvízd prásk 25 – auu!

Celým tělem jsem dolehla na desku stolu a oddychovala. Otočila jsem hlavu. Zadeček byl pokrytý rudými pruhy, které začaly opuchávat. Ležela jsem a neměla odvahu se ptát co bude následovat.

On vzal do ruky malou lahvičku s nějakým olejem, pokapal mě s ním zadeček a začal ho dlaněmi roztírat po mojich bolavých půlkách.

Dech se mi sklidňoval. Jeho mastný prsty opět skončily mezi mojimi půlkami.

Ne! Zakřičela jsem.

Dobrá, budeme tedy pokračovat ve výprasku. Nastav!

Opět jsem se opřela o lokty a vystrčila zadeček. Pokožka pálila a nechtělo se mě ji napínat, ale podvolit se mu jsem nechtěla. Sama jsem sem vkročila, tak za to musím teď pykat!

Ze skříně vyndal druhou rákosku, ta byla silnější a delší.

Prásk, prásk, prásk. Aááá. Tři rány za sebou mi vzaly jakékoliv iluze. Padla jsem na stůl. Prásk, prásk.

Svezla jsem se ze stolu na zem. Svírala si dlaněmi mastnou prdelku, na které nyní rány působily ještě větším účinkem.

Zvednout a ohnout! Zakřičel.

Jen jsem se dostala do patřičné polohy dalších pět ran mě opět dostalo na zem. Vzlykání mě začalo přivádět k pláči. Prdelka mě strašně bolela.

Máš možnost si zachránit zadek a být mě po vůli, využij toho ti radím!

Ne, kňourala jsem a vyškrábala se na stůl. Lehla si bříškem na deku, položila se na jeho desku a rukama se pevně chytla hrany stolu.

Pokračuj – prosím!

Máš tvrdej zadek Gito, stejně jako svoji hlavu. Řekl nuž naštvaně.

Ještě více mě podložil podbříšek, aby zadek více trčel do výšky. Roztáhl mi stehna od sebe co to jen šlo.

Prohnětl obě půlky bolestivě poraněných hýždí a majetnicky si je poplácal.

Postavil se ke mně bokem, jeho ruka mě přitiskla záda ke stolu a exekuce pokračovala.

Po každé další ráně jsem již vykřikla bolestí a slzy se mi hrnuly do očí. Nijak mě nešetřil a rákoska dopadala na můj malý nevinný zadeček. Již jsem se nesnažila ranám nastavovat, ale uhýbat. Nic mě to nebyl platné.

Po 40 ráně musel ustat a zadek mě dát do správné polohy pro pokračování v trestu. Kdyby se mě zeptal jestli mu budu po vůli, řekal bych asi ano. On ale mě znovu silně přitiskl ke stolu a dal dalších deset ran.

Padesát.

Spadla jsem na zem. Zadek byl už strašně opuchlý s namodralými podlitinami. Tiskla jsem ho na kamennou dlažbu podlahy a snažila si ho tak trochu ochladit. Strašně bolel.

Klekl si ke mně, vzal mě do náručí a položil na záda na pohovku. Zasykla jsem bolestí když se má poraněná pokožka dotkla hrubé látky. Stáhl ze mě moje tílko. Instinktivně jsem si zakryla prsa a rozkrok dlaněmi.

Gito nezlob zase, zavelel a odstranil mé ruce. Vzal olej a pokapal mě s ním od prsou až po rozkrok. Začal mě ho roztírat po těle. Mnul mě malé bradavky spolu s tvrdými prsy. Druhá dlaň mi roztírala olej po bříšku. Nakonec mě odtáhl od sebe kolena a jeho naolejované prsty do mě vnikly. Nebránila jsem se, ale hledala v sobě odvahu na odpor. Věděla jsem, že bude jinak pokračovat v nemilosrdném výprasku a zadeček mě přitom tolik pálel.

Rozevřel mě svými silnými dlaněmi, jedním palcem masíroval můj konečník a druhým poštěváčka.

Tak už máš dost? Už si pochopila že nemůžeš zvítězit? Už chápeš jak málo stačilo abys byla pokornou holčičkou? Nic jsem na to neříkala. Jeho prsty si pohrávali s mojim malým výrůstkem. I když si nepočínaly jemně, nemohla jsem utajit své lehké vzrušení.

Dost! Vypadlo najednou mých úst.

Opravdu mám pokračovat ve výprasku? Vidělas svůj zadek? Už teď si na něj ještě zítra nesedneš!

Slíbils, že si tejden nesednu, pípla sem.

Vtom mě prudce otočil, zatáhl za nohy a ohnul přes silný okraj pohovky. Zadek mě trčel do výšky, nohy se ani nedotýkaly země. Poraněnou pokožku na hýždích opět promazal olejem. Viděla jsem jak ze skříně bere tu nejsilnější rákosku jak prst silnou a metr dlouhou.

Na zemi ležel provaz, kterým mě ruce připoutal k druhému opěradlu pohovky. Podbříšek mě ještě více podložil přehnutou dekou. Měla jsem tak naservírovaný zadek jeho ruce s rákoskou.

Opět do mě vnikl zezadu prsty. Mohl bych se tě teď zmocnit, ale tu radost ti neprokážu. Raději ti ukážu že se nevyplácí se mi odporovat. Seřežu ti prdel tak, že na to nikdy nezapomeneš.

Následoval strašnej výprask. Rákoska dopadala s pravidelných intervalech a svými zásahy pokrývala celou plochu mojich hýždí. Byla to strašná bolest, z které jsem se počůrala.

Plakala jsem, křičela jsem, prosila jsem aby ustal. Slibovala jsem mu svou oddanost a povůli.

Nevím kolik jsem dostala, snad dalších pětadvecet.

Pak jsem ucítila jak mé seřezané půlky svírají jeho dlaně.

Nebudu se tě už ptát jestli mi budeš po vůli, nechci slyšet tvou odpověď, tvůj zadek by už stejně víc nevydržel a já tu nejsem proto abych ti moc uškodil. Řekl udýchaným hlasem a stahoval si při tom kalhoty.

Roztáhl mě obě půlky od sebe.

Jednou jsem četla, že sex s holkou po výprasku je hodnotnější. Nevím ale jak pro koho.

Nicméně jsem moc nevnímala jeho veliký úd, který do mne lehce vklouzl. V mé  poloze ani nebylo možné tomu nějak zabránit a neměla jsem ani další odvahu ho v tom svými slovy odrazovat. Moje zmučená prdelka trpěla podruhé pod jeho chlupatým a drsným břichem, které se tlačilo na moji obnaženou a podrásanou pokožku.

Naštěstí vše rychle skončilo jeho brzkým vyvrcholením. Skropil mě celá záda lepkavým spermatem.

Ani nevím jak mě odvázal. Hodil si mě nahou přes rameno jako pytel a nesl ven.

Bezvládně jsem ležela, na jeho širokém rameni, on mě položenou dlaní tlačil můj nateklý zadek.

Odnesl mě ze zahrady do lesa. Položil na zem do mechu hned vedle studánky. Namočil do ní moje tílko a přiložil ho na mé hýždě. Zaječela jsem jak se chladivá látka dotkla mojeho oteklého zadku.

Zápálil pro sebe a pro mne cigaretu. Lehce jsem potahovala, nebyla jsem zvyklá kouřit.

Beze slova odešel.

Věděl, že budu-li chtít, sama se vrátím.

Trochu jsem se vzpamatovala a pomalu si na bobek sedla do chladivé vody ve studánce.

Omývala jsem si uplakaný obličej a hasila svou vnitřní žízeń.

Pomalu jsem dotýkala všech zasažených míst. Měla jsem důkladně seřezanou celou prdel. Ani jedna rána nepadla vedle. Nohy, nebo záda zůstaly nedotknuté. Středy půlek byly natelké tmavěfialovými jelity. Nikde ale nebyla pokožka proseknutá a nekrvácela. Vodou jsem si chladila a vymývala i prcinu. Trochu jsem s tím počítala, že ji nebudu schopna uchránit před jeho chtíčem.

Pomalu se smrákalo.

S největším vypětím jsem si oblékla kraťasy. Byl to pocit jako bych zadek měla opařený horkou vodou a nyní si sedla na struhadlo. Pomalu jsem kulhala k domovu.

Babička si nevšimla kdy jsem se vrátila domů, zavolala jsem na ni z pokojíku, že mám silný menzes a že budu dva dny ležet. – Na břiše.

Pokládala jsem si na zadek chladivé obklady a přemítala minutu po minutě znovu dokola celý svůj prožitek.

Opravdu jsem se mohla bez obav posadit až po týdnu, kdy mi zmizely opuchliny a jelita.

Zase jsem se chodila sama koupat a svůj zadeček hladila a byla na něj hrdá, že vydržel to, co si vymyslela moje tvrdá hlava. Prázdniny mi tak rychleji uběhly a já byla bohatší o nevšední zážitek, který mohu každému doporučit.

Jenom nevím, jestli příští rok si zase půjdu natrhat jahody…

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.6 / 5. Počet hlasů: 20

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *