Povídka “Ředitelka”

Již čtyři roky dělám na obchodním oddělení jedné prosperující firmy. Práce je velmi dobře placená a vcelku pohodlná až na jeden háček. Tím háčkem je paní ředitelka. Jméno není důležité, protože by vám stejně nic neřeklo a já nepotřebuji problémy.

K pointě, paní ředitelka je zachovalá čtyřicetiletá bruneta s vizáží tak na třicet let, a v práci je na všechny ostrá jako břitva. Ostatním to asi nevadí, ale já protože jsem dominant, nemůžu to její sekýrování a rozkazy zkousnout. A tak se ve mně postupně ukládal vztek den po dni, měsíc po měsíci. Minulý týden jsem se po tom co mě nařknula z lenosti, rozhodnul že jí to vrátím a začal jsem organizovat svůj plán.

Jako první jsem zavolal svému kamarádovi Honzovi, který je sexuální deviant a vždycky si rád pohraje s jakoukoliv ženou 🙂 Další jeho „výhodou“ je, že je mistr republiky v kickboxu s postavou řeckého boha boje. Už do telefonu jsem naznačil že „budu mít nějakou hračku“ a on se jen nahlas smál a řekl, že chápe a že má vždycky čas na trochu hraní. Ještě jsem dohodnul schůzku u mě na chalupě abychom doladili plán a připravily vše potřebné.

Za druhé jsem si objednal na pátek odpoledne kradenou dodávku s nákladovým prostorem bez oken s tím že jsem musel zaplatit nemalou částku, ale za to jsem se mohl spolehnout na tři různé snadno vyměnitelné SPZky a dvoudenní čas než auto začne někdo shánět.

Ve čtvrtek večer jsem přijel na svou chatu kde jsem měl schůzku s Honzou. Rozplánovali jsme akci do nejmenšího detailu a připravily sklepní místnost pod starou stodolou. Sklep jsme před pár lety předělali na mučírnu a vězení z kterého se naše oběti neměli šanci bez naší vůle dostat. Pak jsme se rozjeli do svých domovů a jen se těšili na příští den.

PÁTEK

Den v práci byl snad nejdelší za poslední rok a tak jsem jen tak bloumal po firmě, až si mě všimla ředitelka a zase mě seřvala ať jdu něco dělat. V duchu jsem se usmál a se smutným poraženým výrazem sklopil hlavu a šel ještě pracovat. Po práci jsem skočil pro dodávku a v připraveném meziskladu naložil vše potřebné na akci. Pak jsem si nasadil masku klauna a vyrazil s firmě. Cestou jsem naložil Honzu, který již měl nasazenou gumovou masku klause a vlezl si do nákladového prostoru. Dorazil jsem k firmě v 18:45. Za tu dobu co tu dělám vím, že ředitelka odchází jako poslední přesně v 19:00 a ani tentokrát jsem se nemýlil. V sedm vyšla ze dveří firmy. Na sobě měla vínový kostým s minisukní, černé punčochy, vysoké lesklé kozačky na jehlových podpatcích, které dobře ladili s barvou kostýmu. Když procházela okolo dodávky otevřel jsem dveře a vyskočil před ní. V tom samém okamžiku k ní zezadu přiskočil Honza s černým pytlem s tlustého igelitu který byl prosycen výpary chloroformu. Paní ředitelka jen vytřeštila oči a než stačila něco říci měla hlavu v pytli a byla pozadu tažena do dodávky. Chytnul jsem jí nohy ve vysokých kozačkách a pomohl sní Honzovi do auta. To už byla omámená a krásně vláčná. Honza mě zavřel s nákladovém prostoru s mojí novou hračkou,skočil za volat a rozjel se k našemu království :). Já jsem nejdříve sundal igelitový pytel abych jí nezabil. Zkusil jsem tep a dýchací funkce a když jsem zjistil že je vše v pořádku, začal jsem jí připravovat na převoz. Ruce jsem jí spoutal v zápěstí umělými pouty tak aby se nemohla ani hnout. Nohy jsem stejným způsobem spoutal v kotnících přes kozačky a dále pod a nad koleny. Oči jsem přelepil kobercovou páskou, kterou jsem několikrát obtočil okolo dokonalého účesu za spoustu peněz a jen jsem se usmíval při myšlence jak si užije jen při sundavání. Ještě jsem zapnul nahrávací kamerový systém v celém domě a na pozemku a pak už nezbylo než čekat.

Po dvaceti minutách jsme dorazili do našeho království. Honza zajel do dvora a já zavřel Ocelová vrata. Chata je na samotě a pozemek je obrovský takže se není třeba bát náhodných chodců. Honza si přehodil ještě omámené tělo přes rameno a vyrazili jsme do sklepení.

Hodili jsme jí do cely a zamkli dveře. Měli jsme chvilku času a tak jsme se šli připravit. Oba jsme se oblékli do kožených obleků a nasadili jsme si kožené kukli, které byli opatřeny zkreslovači hlasu, takže budu moci i já mluvit a nebude hrozit, že by můj hlas poznala. Při pohledu do velkého zrcadla jsem se musel smát 🙂 vypadali jsme jako nějaká úchylná policejní zásahová jednotka 🙂

Když jsme dorazili dolů, byla již vzhůru a krásně se cukala, jak se snažila vyprostit a řvala o pomoc jako smyslů zbavená.

Přistoupil jsem k ní a začal jsem jí kopat do stehen a žeber. Trochu jsem se uvolnil od nahromaděného tlaku 🙂 „Prosím neubližujte mi zaplatím kolik budete chtít“ prosila a já jsem si v tu chvíly uvědomil že na tom nějakou kačku opravdu trhnem 🙂

„Jsi tu abys platila za svoje prohřešky proti lidskosti ty děvko“ utrhl jsem se na ní a ona už už začínala vyzvídat, co že provedla. To jsem uťal radikální fackou a sdělením, že bude mluvit jen když se jí budu na něco ptát.

Honza jí zatím rozstříhnull pouta a postavil jí na zem.

„Svlíkní se kurvo!!!“ zavelel

Nic, ani se nehnula, jen údivem otevřela ústa.

Na podobné okamžiky jsme byli připraveni. Vzali jsme gumové hadice a začali jí mlátit od hlavy k patě i poté co se zhroutila na zem a jen řvala bolestí. Bušili jsme do ní asi deset minut. Když mě to přestalo bavit (spíš mě začínala bolet ruka 🙂 ) znovu jsem zopakoval rozkaz.

„Svlíkni se ty kurvo nebo tě tu umlátíme jako tu nejposlednější štětku, dochází mi trpělivost“

začala se s obrovskými problémy zvedat, když se zvedla začala se svlékat. Z pod pásky na očích se jí valili slzy s makeupem a ráno tak dokonale namalovaná pusa už připomínala masku šaška. Nejdříve si s bolestným výdechem sundala sako, pak černou halenku, následovala sukně a já poprvé uviděl „svojí ředitelku“ v samodržících punčochách a úplně mě to dostalo. Má štíhlou postavu a prsa asi trojky, vše vypadalo krásně pevné, jen teď trochu barevnější než je běžné. Odhalila totiž jelita a modřiny které jsme jí způsobili hadicemi a odvedli jsme dobrou práci.

„Pokračuj svině!“ vyštěknul Honza a přetáhnul jí hadicí přes kolení jamku. Následoval její pád na zem kde pár minut řvala jako poraněné zvíře.

„Vstaň a pokračuj nebo se už nikdy nepostavíš, protože ti zpřerážíme nohy“ pohrozil jsem a ona opravdu poslechla. Kozačky a punčochy byli bez problémů, na chvilku se ještě zastavila u podprsenky a kalhotek, ale Honza jí správně motivoval hadicí a tak jsme teď pozorovali tělo té ještě ráno hrdé ředitelky, nyní se chvějící studem, strachem a chladem.

Mrkli jsme na sebe a vrhli se na ní. Z počátku nevěděla co se děje a my byli silnější než ona. Povalili jsme jí na záda a začali jí drásat kozy a kundu. Prosila o pomoc, ale nám to bylo jedno. Honza to nechtěl poslouchat a tak jí vrazil ptáka do pusy a začal brutálně přirážet. Začala dávit, ale neměla na vybranou. Já jsem se jí cpal do suché kundy, až začala tlumeně křičet bolestí. Konečně jsem byl uvnitř a přirážel jako divý. Rukama jsem jí drtil bradavky na prsou. Když nás to omrzelo, znovu jsme jí spoutali ruce za zády a začali jí koženými pramínky podvazovat prsa. Za chvilku je měla fialové a tvrdé jako kámen. Odvedli jsme jí do mučírny a přivázali ke sloupu. Pak jsme vzali z ohniště rozžhavené jehly a udělali jí piercing bradavek. Po první bradavce už jen chroptěla, po druhé omdlela. Honza na ní vychrstnul kýbl ledové vody a byla opět při smyslech. Jehly jsem vyjmul a místo nich protáhnul ocelové kroužky a vše přestříkal dezinfekcí. Znovu omdlela. 🙂

K životu jí přivedl až druhý kýbl ledové vody. I přes to jaká jí musela být zima, se celá potila jako schvácené zvíře. V tu chvíly již rezignovala a já jí konečně strhnul lepící pasku. Její kdysy tvrdé oči teď byly plné strachu a slz. Ochraptěle prosila o mylost. To nám dodalo chuti. “koukni jaká je jí zima” upozornil jsem Honzu. Honza se usmál a odvětil “tak jí trochu zahřejeme ne?” a ze skříně mi podal letlampu. Zatím jsem zapaloval plamen, sledoval jsem Ředitelčin marný boj. To už Honzu přestal bavit její neustávající křik a do pusy jí nacpal svoje ponožky, které si před ní sundal. To jí připadalo tak odporné, že se začala okamžitě dávit. Honzovi to bylo jedno a roubík zajistil prádelní šňůrou. Potom jí roztáhnul nohy a zajistil rozporkou. Mezi sloup a bedra jsme zasunuli

distanční trojhran a rozporku jsme přitáhli řetězem ke sloupu. Následkem toho měla kundu vystrčenou dopředu. Pak jsem začal přibližovat plamen letlampy. Vyvalila oči a začala řičet do roubíku. Pot z ní jen stříkal. Začal jsem pomalu opalovat chlupy na podbříšku a postupoval níž. Docela mile mě překvapilo, jaký hluk dokázala přes roubík vyprodukovat. 🙂 Obzvláště okolo řitního otvoru byla hodně citlivá. 🙂

Ve chvíli kdy jsem jí pálil chloupky u kořínků začala bolestí chcát a hučet jako parní mašina. Mezitím než jsem jí celou depiloval, se stačila i posrat. Honza jí celou dobu švihal přes prsa jezdeckým bičíkem, takže podvázaná prsa byla nejen fialová, ale nyní i plná krvavých stop po biči. Levá bradavka po přímém zásahu krvácela. Nakonec jsme jí celou odvázali a mskáním donutili doplazit se k vaně s ledovou vodou. Musela se celá ponořit, tak že jí koukal jen nos. Pak stačilo jen přiklopit mříž na vanu a uzamknout. Honza jel odevzdat auto a já chvilku odpočíval a pak jsem šel ředitelku zkontrolovat. Vypadala jako mrtvola. Celá promodralá. Vytáhnul jsem jí a zabalil do deky, pak jsem jí uložil do cely a z termosky jsem jí nalil horký čaj. Nechtěl jsem aby mi zdechla, a tak jsem do ní první hrnek nalil. Potom jsem uzamknul celu a nechal jí svému osudu. První den měla za sebou.

SOBOTA

Ráno vstávala brzo. Bitím jsme jí donutili běhat nahou po zahradě. Na kroužky v bradavkách jsme jí zavěsili závaží aby se trochu rozehřála. 🙂

Byla celá rozlámaná, ale údery Honzova čtyřmetrového biče byly dostatečným argumentem. Když měla záda samou krev, zahnali jsme jí do cely a dostala snídani. Ta se skládala z feferonek a k pití jsem pro změnu podával lák ze zavařovaných feferonek. Na správnou životosprávu dohlížel Honza. Já mezitím přinesl skleněnou nádobu plnou hladových komárů, hovad a dalšího bodavého hmyzu.

Přivázali jsme jí na gynekologické křeslo tak aby její trup byl vodorovně, ruce spoutané za hlavou. Nohy na pevno přitažené řemeny ve třmenech a roztažené na hranici únosnosti. Potom jsem se zhostil cévkování. Vzal jsem nejsilnější cévku s balónkem co se dá pořídit (normálně se používá jen na přerostlé negry a kanadské dřevorubce) Pěkně jsem jí pomazal olejem s pepřem a začal jsem jí cpát do její močové trubice. Řvala jak na lesy, ale se mnou to nehnulo. Za dvě minuty jsem byl v močovém měchýři a ona jen plakala. Cévka byla již zašpuntovaná a tak veškerá moč zůstala v močovém měchýři. Naplnil jsem balónek vodou ze stříkačky na pořádnou velikost a takto ucpanou ji nechal dalšímu osudu. Na celá prsa a kundu dostala speciální spodní prádlo ze skla a kůže. Místo košíčků měla podprsenka pětilitrové zavařovačky s otvorem na zadní straně. Na kundě byl okraj lahve přizpůsoben aby dobře seděl a těsnil. Pak už stačilo vpustit bodavou havěť do lahví, zazátkovat a nerušeně sledovat utrpení trosky, která mi ještě včera rozkazovala. Perverzní Honza jí ještě přinesl zrcadlo a postavil ho tak aby mohla sledovat malé nezbedy při práci. 🙂 Pro nás to byl čas na odpočinek. Zasedli jsme do křesel a kochali se pohledem na paniku a po chvíli i bolest v jejím obličeji. Byli jsme napjati kdo z nás vyhraje. Tedy aby jste rozuměli o co šlo v naší hře. Do každé lahve jsme dali tři obrovské barevně odlišené ovády. Nachytali jsme je v kravíně a pár dní nechali vyhladovět. Šlo o to čí ovád první napíchne bradavky a poštěvák. Já vsadil na modré po tisícovce. Honza se držel červeného týmu a vsadil ve stejných hodnotách. Ředitelka se začala strašlivě potit. Celou jí roztřásla panika a hnus, když viděla jak její pokožku pokrývá krvežíznivá havěť. Bolest a svědění museli být nepopsatelné. Po pěti minutách skóroval “můj ovád” a tak jsem shrábnul “litr” výhry. Samou radostí jsem tu děvku párkrát přetáhnul bičem přes stehno. Honza mě upozornil že jí tím kazím soustředění a měl pravdu, tak jsem se posadil zpět. Prsa jí pomalu natékala ale kunda ještě odolávala. Pak najednou zaskóroval červený ovád na poštěváčku. Já přišel o prachy, ona o vědomí.

Nechali jsme je nasát až k prasknutí. Prsa v lahvích natekla tolik, že vypadala jako po užití podtlaku. Naplňovala lahve ze dvou třetin a ven šli velmi ztuha. Bradavky se slily se zbytkem, a kunda byla jeden velký bolavý hrbol. Pak měl přijít zlatý hřeb. Vzal jsem si na penis dva kondomy a vrchní si pomazal směsí chilli, pepře a pálivé papriky. Nahmatal jsem její stydké pysky a přicvakl na ně žabky na záclony. Žabkami jsem protáhnul provázek a přivázal tak, abych měl dobrý přístup do kundy a hlavně k poštěváčku. Pak jsem začal pomalu vrážet pálivej ocas do nateklý kundy. Ona si zatím myslela, že zažila to nejhorší na světě a škaredě se pletla. Po chvilce jí začala pochva pálit a třením se to jen umocňovalo. Nevím jak to bylo možné, ale byla úplně vlhká. Řvala bolestí a slzy tekly proudem. Místo ponožek dostala nyní do pusy masážní gumovou kuličku s ostny, kterou na svém místě držel kožený pásek spojený a utažený na zátylku. Ostny ji neustále bodali do jazyku a patra, což vedlo k neustálé tvorbě slin, které musela polykat. Honza nad touto zbídačenou ženou onanoval a při orgasmu jí drtil prso a záplavou sperma jí přes roubík topil. To se mu tak zalíbilo, že ředitelce hlavu zafixoval ústy nahoru. Hned jak mu opadla erekce zacpal jí nos a močil přímo do úst. Cítil jsem jak začíná panikou stahovat kundu a tak mě to vzalo, že jsem se s řevem udělal. Honza stále močil. Zvolil jednoduchou taktiku. Vždy nachcal do pusy po okraj a držel nos tak dlouho než vše vypila. Někdy měnil intervaly a nechal ji tak dusit až rudla po celém těle. Jakmile se mu vyprázdnil močový měchýř, začal mu znovu tuhnout jeho obří penis. Měl snad 8cm průměr a na délku dobrých 30 cm. Na penis si ještě přes kondom za žalud navlékl deseticentimetrový nástavec s centimetrovými výstupky, které se při po zapnutí začali vrtět jako nohy stonožky 🙂 Zatím co se Honza připravoval, nacpal jsem do pálící kundy 6 kostek ledu a zalil pálivou směsí aby se Honza nemusel potírat. Potom si jí začal doslova navlékat na penis. Poulila oči bolestí, tlakem a chladem v kundě. Honza se do ní dostal zcela až po pěti minutách. Pro zpestření dostala do prdele vibrátor. Pak už nezbylo než čekat na ten pravý okamžik. Když už to na Honzu začalo přicházet, vzal jsem do pinzety velkého sršně, kterého se nám podařilo chytit ráno. Uchopil jsem ho v polovině abych dobře viděl na jeho neustále vystřelující žihadlo. Pak jsem stáhl řasu z jejího poštěváčku a když Honza začal chrčet, zabodl jsem žihadlo do poštěváčku. V tu chvíly explodovala. Bolestí ztratila vládu nad tělem a začala močit přímo na Honzu. Ten se jen usmál a na poštěváček přicvaknul záclonovou žabku na provázku. Když začal stříkat, strhnul žabku jedním škubnutím. V tu chvíli jí povolil i řitní svěrač. Chvilku řvala i přes roubík a pak ztratila vědomí. Celou jsem jí ostříkal ledovou vodou z hadice. Přitom se probrala a jen chrčela. Odtáhli jsme jí do cely a vše z ní vyndali a sundali. K jídlu dostala zavařované feferónky. Sobotu měla za sebou.

NEDĚLE

Neděle byla ve znamení poslušnosti a výcviku, jak jsme již dříve rozhodli s Honzou. Ráno byla ředitelka v hrozném stavu a byla úplně apatická, ve své cele kálela přímo pod sebe jako to nejtupější zvíře. Vytáhli jsme jí ven za vlasy a za nohu uvázali u sloupu uprostřed zahrady. Pak jsme jí hadicemi trefovali ledovou a horkou vodou asi 20 minut. Za tu dobu se jí vrátila zdravější barva a pohybovala se docela svižně. Hlavně když jsem na chvilku odklonil proud ledové vody a Honza jí trefoval jen horkou. :)) Navíc byla krásně čisťounká i když trochu urousaná. Poté jsme jí nasadili kožené kalhotky s dvěma kovovými penisy na vnitřní straně, které jsme jí zavedly do kundy a analu. Na přední straně kalhotek byla umístěna na podbříšku elektroda spojená drátky s kovovými penisy. Na zadní straně byl přijímač dálkového ovládání a výkonné baterie. “Dnes budeš v úloze psa a budeš aportovat tenhle balonek” řekl jsem a ukázal oválený tenisák mého ovčáka “jestli se balonku dotkneš jinak než pusou dostaneš elektrický šok” řekl jsem a zmáčknul jedničku na dálkovém ovládání. Okamžitě dostala elektrický impulz do svého vnitřku a zkroutila se bolestí. “to byl impulz prvního stupně. Stupňů je deset s tím že mohou trvat od 1 do 60 vteřin, takže koukej poslouchat. Pohybovat se budeš jen po čtyřech s tím že každý pokus o zvednutí na nohy či ulehnutí bude potrestán elektrošokem.” domluvil jsem a kývl na Honzu, ten ji nasadil široký obojek pobitý ostny a nasadil jí ho na krk. Pak jí strhnul na všechny 4 a hodil tenisák do pole kopřiv které nám rostlo na kraji zahrady. Nějak se jí nechtělo a tak jsem jí udeřil prvním stupňem na 10 vteřin. Skučela jako hyjena a běžela jako o život. Před kopřivami přibrzdila, ale krátká dvojka jí domluvila. Byla šikovná a poslušná, ale po dvou hodinách už byla celá opuchlá od kopřiv a začínala umdlévat. Dlaně a kolena rozedřená do krve. Začala zpomalovat a už jsem musel používat 4 stupeň abych jí donutil jít a 5. aby běžela. Když jsem jí tenisák hodil do maliní, odmítla tam vlézt. Bičoval jsem jí elektrošoky, až se choulila bolestí na zemi a nebyla schopná se hnout. Pak skočila do maliní a s jekotem přinesla tenisák. Krvácela po celém těle. Drtil jsem jí ještě hodinu a pak jsem jí hodil balónek do louže močůvky uprostřed hnoje. Oba jsme s úsměvem sledovali její zhnusení. „Svině, buď přineseš ten míč v hubě nebo ti uříznu kozy a donutím tě je sežrat“ zařval na ní Honza a ona vytřeštila oči a dala se do pohybu směrem ke hnoji. Hlava jí klesla a mi poznaly, že je již ochotná udělat cokoliv. Když brala tenisák do huby, dvakrát se pozvracela než se jí ho podařilo udržet a přinést. „K noze a sedni“ zavelel jsem a ona reagovala okamžitě. „Hodná“ pochválil jsem jí a podrbal za uchem, byla to první pochvala po víc jak 48 hodinách teroru. Začala dojetím plakat a úplně se zhroutila. V tu chvíli jí Honza zezadu nakopnul do kostrče až nadskočila. „Bude následovat poslední zkouška poslušnosti, po které se rozhodneme jestli budeš žít nebo tě utratíme“ prohlásil Honza. Kousek poodešel, svléknul si kalhoty a vykonal velkou potřebu. Byl to kus chlapa a tak toho byla pěkná kopa. „Teď mi vylížeš prdel do čista a pak to do posledního kousku sežereš.“ Oznámil jí a vystrčil na ní zadek. Již neměla sílu na odpor a se sklopenou hlavou se doplazila z Honzovi a začala ho jazykem čistit. Jelikož už neměla co zvracet, jen hlasitě dávila, když poprvé přiblížila hlavu ke svému „obědu“ Donutili jsme jí zříci se lidskosti a tím jsem dosáhli svého.

Při loučení jsem jí ještě propíchnul 6x pysky a jednou poštěváček. Při propichování omdlela. Když nabyla vědomí měla již zavázané oči a ruce za zády spoutané umělohmotnými pouty.

„Necháme tě žít. Svůj trest jsi již absolvovala, ale neznamená to že se vidíme naposled. Do konce života budeš chodit bez spodního prádla a neustále budeš mít v probodnutých dírkách náušnice. Jednou za čas si tě někde zkontrolujeme a jestli nebudou splněny tyto podmínky, budeš popravena i se svou rodinou. Rozumíš?“ „Ano“ odpověděla skuhravým hlasem plným bolesti a strachu. Poté jí Honza naložil do nákladového prostoru nové dodávky a vyrazili jsme k Praze. Vysadili jsme jí blízko nemocnice a měli tak jistotu že jí někdo najde.

V práci se objevila až po půl roce, který strávila v nemocnici a psychiatrickém sanatoriu.

Musel jsem se usmát, když jsem poprvé zahlédl její prsa pohupující se bez podprsenky pod blůzkou. Při pozorném zkoumání se dali rozpoznat i piercingové náušnice. Již nikdy na žádného muže nezvýšila hlas a byla jako med.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 2.3 / 5. Počet hlasů: 23

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *