BDSM povídky

V šuplíku se mi válí tisíce povídek z dávno zaniklých webů. Jsou různé kvality – některé se mi líbí hodně, některé trochu, jiné vůbec. Část z nich jsou i má tvorba. Postupně je budu na stránky přidávat. Povídky nechávám tak, jak jsou – včetně gramatických chyb a překlepů.

Autorství není dohledatelné, pokud by se jednalo o vaší povídku a s umístěním jste měli problém, stačí napsat a já ji smažu. Vkládám pouze příběhy, kde vystupují “plnoletí hrdinové”. Pokud bych něco přehlédl, zanechte prosím u povídky komentář, obratem ji smažu.

I když povídky zahrnují mučení, výprasky a ponižování, tak berte v potaz, že jde o čirou fantazii. Reálné BDSM vypadá zcela jinak a přenechání kontroly by mělo být vždy na základě dobrovolného souhlasu dvou (nebo více) dospělých lidí.

Stejně tak pokládám za samozřejmé, že jsou si všichni lidé rovni a měli by k sobě přistupovat se vzájemným respektem minimálně do chvíle, než se domluví na něčem jiném. Pokud trpíte nenávistí k ženám, nebo nechápete rozdíl mezi fikcí a realitou, doporučuji vyhledat odbornou pomoc a ne tyto stránky.

Povídka “Au pair Julie”

Povídka “Au pair Julie”

Jmenuji se Julie a chtěla bych se s vámi podělit o svůj zážitek z mého pobytu v jižní Francii. Neměla jsem zrovna nic na práci, tak jsem odpověděla na inzerát v jedné zprostředkovatelské agentuře a plna očekávání jsem vyrazila vstříc novým zážitkům do sladké jižní Francie. Mým působištěm se stala malá vilka se zahradou položená…

Povídka “Bounty”

Povídka “Bounty”

Bounty není žádná dřevěná kocábka z dob objevování Tahiti, ale velice luxusní jachta určená k výletům a odpočinkovým cestám těch nejbohatších mužů. Správně. Jen mužů, protože až na posádku, starající se o chod lodi, je veškerá obsluha dámská. A ne ledajaká. Jako hostesky jsou vybírány ty nejkrásnější dívky, které však na oplátku za královský plat…

Povídka “Isabela”

Povídka “Isabela”

Hrobové ticho se rozhostilo v refektáři kláštera klasirek. Matka představená ostřížím zrakem přehlížela osazenstvo konventu. Řádové sestry, novicky i chovanky školy jímala hrůza. všechny dobře znaly tenhle pohled a věděly, že se bude trestat. Matka představená trestala všechny, když chování neodpovídalo řádovým nebo, ato především jejím představám. Mladší řádové sestry, novicky a chovanky si neznatelně poposedávaly….

Povídka “Bramborová brigáda”

Povídka “Bramborová brigáda”

Jako každý rok, tak i letos nás čekala bramborová brigáda. Tedy hlavně mou přítelkyni, já jsem měl pouze dozor nad její prací a chováním. Přítelkyně tyto brigády ráda nemá a tak se modlila, aby pršelo, byl uragán a vůbec bylo špatné počasí. Ale svatý Petr byl na mé straně a v sobotu byla obloha bez mráčku….

Povídka “Dárek z Anglie”

Povídka “Dárek z Anglie”

Ten páteční den nezačal příliš dobře. Ráno jsem zaspala a navíc venku pršelo. No co, pojedu dneska do práce autem. Všechno stihnu a stejně musím odpoledne na letiště. Můj přítel se vrací dneska ze stáže v Anglii. Víc než měsíc jsme se neviděli a večer bude určitě nádherný. Rychle jsem se oblékla a vyrazila. Díky poněkud…