O mně a kontakt

Jsem 40-letý muž žijící momentálně v Praze, s váhou někde kolem 90 kg a výškou lehce nad 190 cm. Mezi mé zájmy patří především cestování a má práce.

Na BDSM mám poněkud jiný pohled než je obvyklé a i proto vznikly tyto stránky. V médiích, diskuzích i seznamkách se BDSM často prezentuje jako něco, odehrávajícího se ideálně v potemnělé sklepní mučírně, v celokoženém fetiš obleku, za použití desítek hraček a řinčení řetězů. I tak to samozřejmě někdy vypadá a pokud to všem vyhovuje, je to zcela v pořádku. Ale vypadat to tak nemusí.

Osobně jsem byl v mučírně několikrát, z toho většinou v rámci exkurze na hradě :). V rámci pestrosti života mi to přijde zajímavé, ale co mě na BDSM baví se kolem toho netočí. Před nějakým mučením dávám přednost sofistikovaným hrátkám s fantazií a disciplíně, před kostýmem Batmana padnoucímu obleku a do vlhkého sklepení osvětleného mihotavým světlem svíček mě dostanou leda tak rostoucí ceny energií. Nebo dobré víno. Nebo dobré víno během rostoucích cen energií :).

Pomůcky jsou fajn, ale ty pocity kolem toho se tvoří jinde. Dávat i brát, se vzájemným respektem, humorem a pochopením. Být Pánem ne proto, že se jím prohlásím, ale protože mě tak protějšek vnímá na základě celkového přístupu. Nejen vůči němu, ale celkově k životu.

Vzrušení mi přináší sexuální ponižování, ovládání a trápení partnerky. Můj život by byl mnohem jednodušší kdyby tomu tak nebylo, ale co nás vzrušuje si nevybíráme, no :). Zároveň jsem ale gentleman a líbí se mi o “svojí holčičku” starat a pečovat. Je to taková zvláštní kombinace ponížení i respektu, pevné ruky i laskavého přístupu, bolesti i něhy, perverze i úrovně. Asi nejvíc vypoví o tom, jak k BDSM přistupuji články které jsem sepsal.

Asi nejvíc hledám partnerský DS vztah, ale otevřen jsme v tuhle chvíli prakticky všemu. Pojďme se poznat a uvidíme, co z toho vzejde.

Kontaktní formulář