Povídka “Diana”

Prohlížením videozáznamu jsem nakonec strávil celou noc. Po starostovi a jeho věčně nadržené manželce se mi předvedla ještě spousta prominentních osob, pro které by zveřejnění pásku znamenalo totální katastrofu. Popíjel jsem pivo a zíral na blikající obrazovku tak dlouho, dokud jsem neusnul. To už se venku rozléval matný ranní šerosvit, který mně s sebou přinesl těžké a neradostné sny. Po takové noci byla práce pro Lady sakramentsky náročná a vyčerpávající. V následujících dnech se to jen zhoršovalo. A tak, ačkoli jsem tomu nikdy nebyl příliš nakloněn, brzy jsem si začal vypomáhat povzbuzujícími prostředky, které mě umělou cestou udržovaly v přijatelné formě. V podniku naštěstí nikdo nic nepostřehl a všechno probíhalo podle plánu i nadále. O týden později se mi bez jakýchkoliv problémů podařilo ukořistit zbytek videokazet se soukromými záznamy. Za celou dobu se nevyskytla ani jediná malá komplikace. Vše šlo tak hladce, až mě to děsilo.

I když jeden zádrhel přece jen zvolna začínal vycházet najevo. Záznamy od Lady byly sice zajímavé a kompromitující, ovšem my jsme chtěli a hledali něco jiného. To, co jsem na videokazetách viděl, bylo pro většinu obyčejných lidí určitě zvrhlé a perverzní, jenže u Lady to znamenalo běžnou praxi. Mohlo by to zničit kariéry desítkám osobností, avšak ani na jediném pásku se nedal nalézt náznak skutečného násilí či brutality, které by měla na svědomí viditelně vyšinutá mysl. Nic nenasvědčovalo tomu, že by se mezi zachycenými osobami objevil možný vrah. I přes hromadu nových poznatků jsme tak v podstatě neustále přešlapovali na místě bez jakékoliv pořádné stopy. Ačkoli ve mně narůstalo podezření, že je všechno zbytečné, jelikož jsme se vydali po nesprávné cestě, i nadále jsem pokračoval ve studování nahraných videozáznamu. A rozhodně se jednalo, když už o nic jiného, o velmi zajímavou a lechtivou podívanou. Kromě významných politiků a obchodníků se totiž u Lady objevovaly i hodně populární tváře ze sféry showbusinessu. Pochopitelně, že jsem si nemohl nechat ujít lákavou příležitost k nahlédnutí do skutečně nejintimnějšího soukromí hvězd, které jsem vídal pouze na filmovém plátně či v televizi. I tentokrát jsem je sice sledoval v akci na televizní obrazovce, ovšem v diametrálně odlišných rolích, kdy nic nepředstírali a hráli vlastně sami sebe. Mohl jsem pozorovat slavné lidi takové, jací ve skutečnosti jsou. A v mnoha případech jsem zažíval vskutku velká překvapení, když jsem se důvěrně seznamoval s jejich sexuálními choutkami. Člověk si většinou ze zprostředkovaných informací vytvoří určitý předobraz svého oblíbeného herce či zpěváka, jenže pozdější porovnání se skutečností může přinést naprosto odlišný výsledek.

Přímo ukázkovým příkladem rozdílností pravdy a představy byla Diana, herečka, která na stříbrném plátně okouzlovala muže svým mohutným umělým poprsím, platinovými vlasy a azurově modrýma očima. Ve svých filmech Diana stabilně působila v rolích vychytralých a svůdných sexbomb, které chlapy využívají jen jako hračky, avšak uvnitř božské krásky a mužského idolu se skrývala sadistická lesba, která nade vše milovala svazování, výprasky a ponižování. Oproti většině dalších zákazníků, jako byla třeba paní starostová, nepostrádala Diana potřebnou dávku fantazie a vkusu. Záznamy jejích sexuálních aktivit měly opravdu slušnou úroveň a nemalou roli při tom sehrály Dianiny zkušenosti se světem umění a herectví. Půvabná blondýnka musela být u Lady jako doma, poněvadž zabírala na videokazetách rovných osm hodin, a to ještě většina akcí, jichž se účastnila, byla silně sestříhaná. Lady na páscích ponechala pouze ty pasáže, kde se skutečně něco dělo, ale musím uznat, že se jí to povedlo. Osmihodinový sexuální koktejl s Dianou stál za to a zcela jistě by se prosadil i mezi profesionálními pornografickými filmy. A hned první záznam byl v jednom směru absolutně originální. Za celou dobu v něm totiž nikdo nepromluvil.

Diana se společně s dvěma dívkami nacházela v rozměrné kleci ze silných železných prutů, která stála uprostřed podzemní místnosti, jejíž zdi byly obloženy malými tmavými kvádry z pravého kamene. Na místě vládla pochmurně temná a mystická atmosféra, kterou spoluvytvářelo osvícení a hudební podkreslení. Ve stěnách byla zasazena kovová držadla, v nichž plály klasické středověké pochodně. Hustý a těžký kouř dokonale pohlcovala nainstalovaná ventilace, takže ovzduší bylo relativně čisté a světlo správně matné a blikající. Díky otevřenému ohni se úhly dopadajících paprsků neustále měnily a způsobovaly tak impozantní tanec stínů, který vyvolával nejrůznější představy. Ze skrytě zabudovaných reproduktorů se linuly zvuky vážné hudby. Diana si pochopitelně jako doprovod vyvolila samé ponuré skladby, v nichž hrály prim těžké, hluboké a dunivé tóny, navozující téměř hororovou atmosféru. Kovová klec byla dostatečně prostorná a mezi jednotlivé pruty pomocníci předem umístili všechny nezbytné pomůcky, které si Diana již dříve vyžádala. Nic podstatného samozřejmě nescházelo. Visely tam provazy, pouta, důtky a další bicí nástroje, umělé penisy rozličných rozměrů, řetězy, kožené pásky a mnoho dalších součástí výbavy používané při sadomasochistických hrátkách. Velmi brzy jsem zjistil, že Diana je zatížená na exotické dívky. Jen výjimečně se milovala s běloškami běžných proporcí. Přesně v tomto duchu se odvíjel i úvodní záznam. Obě její společnice, či spíše otrokyně, byly mladé dívky, jejichž vzhled se ovšem diametrálně lišil. První z nich si říkala Dixie a pocházela z rovníkové Afriky. Na ženu z této oblasti hodně vyrostla a mimořádně vyspěla. Avšak její obličej nesl typické znaky černošky. Především se jednalo o výrazně vystouplé nadočnicové oblouky a lícní kosti, široký a trochu rozpláclý nos a velké masité rty, jejichž zabarvení v matném osvětlení skoro splývalo s temně černou a lesklou pokožkou. Druhá dívka rovněž nepostrádala známé rysy své rasy. Narodila se někde na Dálném východě, čemuž odpovídalo jak její jméno, tak její tvář. Původní jméno S-cchen si po čase změnila na Talisu, což znělo náležitě exoticky a záhadně, ovšem se svým obličejem pochopitelně nic udělat nemohla. A ani nemusela, jelikož typicky asijská tvář mnoho zákazníků přitahovala, a nejinak tomu bylo i s Dianou, které imponovaly hlavně velké, černé a samozřejmě i zešikmené oči. Kromě toho klienty rajcoval dívčin od přírody vzpurný výraz a také rozkošný důlek v bojovně vystrčené bradě. Obojí bylo velmi užitečné především u sadomasochistických her, a Talisa se většinou ani ničeho jiného neúčastnila.

Obě dívky v kleci byly úplně nahé a bez jakýchkoliv šperků či nalíčení. Jejich fyzické proporce se už od přirozenosti naprosto odlišovaly. Vedle sebe vypadaly málem jako David a Goliáš. Talisa byla malá, drobná a štíhlá jako proutek, což ostře kontrastovalo s vysokou, plnou a skoro až tlustou postavou Dixie, které zdobily hruď obrovské těžké prsy s vystouplými bradavkovými dvorci, jejichž průměr byl neobvykle velký. Kozy černošce visely dolů a málem se dotýkaly jejího lehce zaobleného břicha s hlubokým pupíkem. Vůbec celé Dixiino tělo bylo plné až moc zakulacených křivek. Její zadnice se sice klenula v krásném oblouku, ale byla až přespříliš široká, stejně jako stehna a lýtka. Mezi nohama Dixie kvetl hustý trs černých zakroucených chlupů, které byly snad ještě tmavší než její kůže a hodně se podobaly vlasům, jež si Dixie naondulovala do pěkně načechraných kudrlinek. Černoščin účes tak trochu připomínal kdysi slavného zpěváka skupiny Boney M a možná se nejednalo o podobnost čistě náhodnou. Talisa působila oproti Dixie ve všech směrech jako trpaslík. Vlasy měla rovné a upravené do mikáda její ňadra byla drobná a téměř plochá, uzounký vosí pás a břicho málem vpadlé. Jen její boky a zadnička se náležitě zaoblily a taktéž klín jí zarostl řádnou porcí jemných černých chloupků. Nohy měla Asiatka opravdu výstavní, ale na můj vkus až moc štíhlé. Dohromady tvořily dívky silně rozporuplnou dvojici, která však v sobě skrývala všechno, po čem Diana bažila. Ihned od počátku bylo zjevně patrné, že Diana si v podobných situacích libuje a skvěle ovládá nejrozmanitější finty, které přinášely maximální potěšení nejen jí samotné, ale i jejím obětem. Se svými otrokyněmi se slavná herečka předem naprosto přesně domluvila na scénáři, takže jí stačilo jen kývnout nebo pokynout rukou a dotyčná dívka okamžitě provedla to, co měla.

Jako první si vzala blonďatá sexbomba do parády černošku. Nejdříve jí velice nepříjemným způsobem spoutala ruce za záda. Dixie se musela vzadu chytit dlaní za loket opačné končetiny a takto vodorovně natažené ruce jí Diana pevně několikrát obtočila bílým provazem, který poté protáhla kolem černoščina krku, aby ho vzápětí znovu omotala kolem dívčiných paží za zády. Teprve pak vytvořila pevné uzly, jejichž působením se Dixie spletené provazce zařízly až do kůže. Spoutání bylo velice rafinované, poněvadž otrokyně nemohla vůbec pohnout končetinami, aby ji provaz kolem krku nezačal škrtit. Následně Diana uchopila černou pásku z neprůsvitné tkaniny a zavázala Dixie oči, čímž zmnohonásobila její nejistotu a patrné obavy. Potom se herečka se sadistickými choutkami začala věnovat Dixiiným těžkým kozám, které mohly co do velikosti směle soupeřit s jejími vlastními. Avšak ohledně pevnosti Diana nad černoškou jednoznačně vyhrávala na body, jelikož své nádherné poprsí měla zvětšené pomocí silikonových implantátů, takže jí ňadra parádně trčela vpřed i bez podpory podprsenky. Diana se chopila dlouhého a nepříliš silného provazu a bez milosti jím hrubě sešněrovala Dixiiny kozy hned u hrudního koše. Vždy ze začátku obtočila přímo u trupu ňadro, přičemž jemnou pokožku měkkých prsů vůbec nešetřila, pak sevření provazem pořádně utáhla a to samé opakovala na druhé straně. Tímto způsobem několikrát za sebou stáhla černošce cecky s takovou brutalitou a silou, až Dixie řvala bolestí. Ale ani přes toto utrpení si otrokyně nedovolila pohnout se. V mírném záklonu poslušně držela a její vemena se díky sešněrování provazem doslova nafoukla, u čehož Dixie masochistickým vzrušením také absolutně ztvrdly bradavky. Když byla Diana konečně spokojená, naposledy omotala černé kozy a poté mezi nimi svázala konce provazů s pedantskou přesností do úhledné mašličky. Následoval další díl rafinovaného a efektního mučení. Kopancem vysokým podpatkem své kožené holínky přinutila Diana plnoštíhlou černošku, aby padla před zadní stranou klece na kolena. Potom sebrala přichystaný umělý úd ohromných rozměrů a vrazila ho Dixie do pusy. Růžový umělohmotný penis byl lehce zahnutý a celkově vytvarovaný přesně tak, že jeho žalud vklouznul Dixie až do krku a zcela zaplnil její ústní dutinu i hrdlo. Otrokyně mohla dýchat pouze nosem a jakékoliv její nářky se měnily v nesrozumitelné huhlání. Ke konci náhrady mužského čuráka byla připojena šestice kožených řemínků s přezkami, které blonďatá lesbická domina postupně pozapínala kolem Dixiiny hlavy tak, že černošce vězel v ústech umělý pták naprosto nehybně a pevně. I kdyby se otrokyně odvážila a chtěla ho vyplivnout, jednoduše by nemohla. Zdálo se, že už by to mohlo i stačit a že dojde k tradičnímu mrskání, ale Diana se teprve teď zahřála na tu správnou provozní teplotu. V krásném obličeji se jí zračil vzrušený a zároveň nemilosrdný výraz. A i nadále bez přestání vytahovala z rukávu další a další triky, které pomáhaly rapidně zvyšovat sexuální sadistickou i masochistickou rozkoš. Na jednom místě na zadní straně klece byl mezi železnými pruty trochu větší rozestup než jinde. Jak se za malou chvíli ukázalo, prostor přesně odpovídal rozměrům Dixiiny hlavy. Černoška ji musela nejdříve mezi chladné kovové tyče strčit a bradou se opřít o vodorovnou spojnici mezi nimi. K tomuto účelu musela Dixie zaujmout pozici, jako by byla na všech čtyřech, protože určené místo se záměrně nacházelo přesně ve výšce odpovídající takovému postavení. Pro ebenově tmavou dívku to znamenalo strašlivou fyzickou námahu, jelikož se nemohla spoléhat na své spoutané paže, a její svaly na krku a šíji tak dostávaly společně s prohnutou páteří vskutku hrozně zabrat. Pak jí Diana připnula na krk těsný, stříbrně ocvočkovaný obojek a vodítko rychle a šikovně propletla do kříže mezi nejbližšími pruty. Když konce koženého vodítka domina svázala, nemohla otrokyně hlavou ani pohnout, protože ji měla uvězněnou v konstrukci klece. A k tomu ještě ústa ucpaná stylovým roubíkem, oči zavázané, kozy sešněrované a ruce za zády spoutané. To však Dianu zdaleka neuspokojovalo. Další dva silné provazy protáhla černošce v podpaží a připoutala ji ještě pevněji ke kleci. Netřeba ani zdůrazňovat, že i tentokrát domina vůbec nehleděla na způsobovanou bolest a nechala provazy, aby se pěkně zařízly do černé kůže. Jakmile se vypořádala s touto záležitostí, sebrala sadistická herečka čtyři dlouhé řemeny a vždy dva z nich připojila z každé strany k obojku na Dixiine krku. Pak je absolutně napnuté přivázala k prutům na bocích železné klece, a tak otrokyně nemohla hnout krkem nebo hlavou už ani o jediný centimetr. Za doprovodu ponuré hudby obhlédla Diana své dosavadní dílo a po minimální přestávce si znovu vzala na paškál dolů visící nabobtnalé cecky přesněji řečeno, krásně nalité a tvrdé bradavky. Moment si s nimi jen pohrávala a prsty je dráždila, až se z toho vyvinutá černoška nepozorovaně udělala. To byl vůbec první projev přímého sexuálního kontaktu, ale netrval dlouho. Diana se urychleně vrátila ke svému typickému, téměř uměleckému mučení. Z nepřeberné zásoby pomůcek si vybrala dva kovové krokodýlky s tupými zoubky. Scvakla jimi vydrážděné bradavky a následně k nim připnula za přispění malinkých karabinek kožené řemínky, které opět natáhla ke kovovým prutům klece a maximálně napnuté je kolem nich obtočila a pevně zauzlovala. Černoška tím pádem měla bradavky a vůbec celé kozy našponované do stran neuvěřitelným způsobem. Kdyby mohla, tak by Dixie řvala a ječela, až by stěny praskaly, ale takhle z ní vycházelo jen neustálé huhlání, které mělo značit současnou obrovskou bolest a zničující rozkoš. Dobře vyspělé tělo černé otrokyně bylo kompletně pokryto perlivými kapkami potu, které se v měňavém svitu pochodní zvláštně leskly. Ačkoli se to na první pohled možná nezdálo, už jen pouhé setrvání v takové pozici bylo nesmírně fyzicky náročné. Ani to však ještě stále na úvod nebylo všechno. Scházela závěrečná třešinka, a lesbická domina ji bez váhání na svůj sadomasochistický dortík zasadila. Dvěma plochými kovovými svorkami přicvakla Dixiiny naběhlé a rozchlíplé stydké pysky a za pomoci připojených tenkých stříbrných řetízků jí je roztáhla na největší možnou míru. Pak Diana řetízky omotala kolem silných černých stehen, přitom je samozřejmě nechala pořádně zaříznout do hladké pokožky, a následně je napnuté připevnila karabinkami k železným tyčím klece. Na závěr počáteční fáze zavěsila blondýnka černošce na poštěvák úměrně těžké závaží, které otrokyni dohánělo k šílenství. Její prokrvený klitoris se napjal a do celého těla z něj vystřelovaly bodavě ostré šípy bolesti smíšené s rozkoší. Sadistická lesbička s uspokojením pozorovala, jak se Dixie marně snaží křičet a jak jí z rozevřené kundy vytékají mazlavé šťávy, značící její další orgasmus.

Poté se Diana rozhodla, že konečně nastal čas, aby udělala dobře i sama sobě a Talise, která do té doby jen tiše stála v koutku a s trochou závisti přihlížela. Diana si vzala z rohu klece zastrčenou židli a usadila se na ni v přibližně dvou a půl metrové vzdálenosti od vyšpulené prdele tmavé otrokyně, která, aniž by něco viděla, v nepříjemné pozici čekala, co bude dál. Herečka se dobré dvě minuty pouze kochala pohledem na svůj výtvor. Blond vlasy si před začátkem upravila do klasického a typického drdolu, který jí částečně překrývala kožená čepice se štítkem, připomínající pokrývky hlavy vojenských důstojníků. Obličej si Diana velmi výrazně nalíčila, takže její azurové oči hleděly zpod dlouhých umělých řas a byly obklopeny temně fialovými stíny. Krvavě červená rtěnka dávala zcela nový rozměr jejím smyslným rtům a na uších měla připnuté hvězdicovité náušnice, které se občas ve svitu pochodní jasně zaleskly. Trup herečky se skrýval v kožené kazajce bez rukávu a s vyříznutými otvory pro její mohutné poprsí, které jí pevně trčelo vpřed a bylo ozdobeno krásnými, temně hnědými dvorci se vztyčenými bradavkami. Dianin klín dokazoval, že její vlasy nejsou na rozdíl od ňader vylepšené umělými prostředky, jelikož domina byla skutečně přírodní blondýnkou. Nad vlhkou kundičkou se jí totiž skvěl trojúhelník zářivě světlých chlupů, které působily velmi rajcovním dojmem. Bledost Dianiny kůže hezky vynikala především při srovnání s černočernými lesklými koženými holínkami na vysokých podpatcích, které jí obepínaly fantasticky vytvarovaná lýtka. Neméně skvěle vyvinutá stehna ponechala Diana holá a nespoutaná oděvem. Ve vkusné kožené výstroji vypadala slavná žena opravdu úchvatně a všichni muži mohli jen a jen litovat, že milovala něžné pohlaví. Jakmile se Diana vynadívala na znehybněnou černošku, pokývla hlavou a Talisa okamžitě přiskočila a poklesla před svou paní. Domina roztáhla nohy a vystrčila kupředu svou mokrou pipku. Nic jiného nemusela učinit, protože Talisa už předem moc dobře věděla, co má dělat. S rukama složenýma za zády a pokorně klečíc začala Asiatka svou velitelku hezky zvolna a šikovně lízat. Vždy dlouze objela špičkou jazyka naběhlé a tlusté stydké pysky, poté ji zasunula mezi ně a olízla růžové malé stydké pysky a vchod do pochvy a na závěr jazýčkem zabrnkala o maximálně vzrušený poštěváček, který Dianě vyrostl do skutečně neobvyklé velikosti a vzdáleně připomínal malinký penis. Tento postup Talisa stále opakovala a bylo očividné, že ji samotnou uspokojuje. Zatímco se jedna otrokyně činila mezi jejíma nohama, uchopila domina dlouhý bič ze spletených koňských žíní s umělecky vyvedenou rukojetí a s neskrývaným potěšením začala mrskat svou druhou, černou otrokyni, která se nemohla ani pohnout a musela s vystrčenou macatou zadnicí jen držet a přijímat nelítostné rány. Zakroucený konec biče dopadal se železnou pravidelností na ebenově tmavé, mírně rozevřené půlky a zanechával na nich viditelné stopy. Na postižené kůži se vždy objevil jasně světlý pruh, který postupně zarudl a naběhl krví. Svistot biče protínajícího vzduch se bez ustání rozléhal místností a mísil se s pochmurnou hudbou, která ovšem dodávala tu správnou atmosféru. Mrskaná otrokyně vydávala přes roubík přidušené steny a svaly po celém těle se jí nekontrolovaně stahovaly a uvolňovaly. Mnohonásobná bolest ji udržovala v neustálé extázi, která se očividně projevovala především ve zmáčeném klíně, z něhož na podlahu odkapávala její životodárná míza. Dixie prožívala zdánlivě nekonečný orgasmus, při němž ji jedna za druhou zaplavovaly horké vlny rozkoše. Také její velitelka si bičování užívala a čím více byla vzrušená, tím silněji a bezohledněji svou otrokyni tloukla. V jedné ruce Diana pevně svírala rukojeť svého bicího nástroje a tou druhou hrubě popadla Talisu za vlasy a tlačila ji na svou rozpálenou píču, která netrpělivě toužila po uspokojení. Asiatka se snažila své paní vyhovět, jak nejlépe dovedla, a střídavě jí obdělávala kundu širokým jazýčkem, anebo jí mezi pysky zavrtávala nos, jehož kořen vyvíjel tlak na Dianin rozdrážděný poštěvák. Lesbická domina se nezadržitelně přiblížila k vyvrcholení. Nohama efektně obemkla malou Talisu, přičemž jí podpatky mačkala pěknou zadničku, a bláznivě nadskakovala na dřevěné židli, jelikož si třela svou žhavou a mokrou pičku o obličej otrokyně, která se ráda nechala zneužívat. Dianin orgasmus byl dosti krátký, avšak o to intenzivnější. Když to na ni přišlo, odhodila bič, zvedla za vlasy Talisu vzhůru a roztouženě ji kousala do drobných koziček tak dlouho, dokud její vyvrcholení neodeznělo. Po celou dobu blondýna hodně neesteticky slintala a hlasitě funěla, zatímco se spodní část jejího báječného těla otřásala v orgastických křečích. Asijská otrokyně se nechala hryzat do citlivých ňader a pouze potichu sykala bolestí, u čehož rozkoší přivírala své šikmé oči jako kočka.

Jakmile se Diana uklidnila, otřela si hřbetem ruky ústa a znovu se ujala role nemilosrdné dominy, kterou předtím na chvíli opustila. Nejdříve ze všeho ovšem blonďatá lesbička trochu ulevila Dixie, jelikož další setrvání ve stejné pozici by mohlo být životu nebezpečné, černoška by si mohla při některém trhavém pohybu zlomit vaz. Proto jí Diana ruce za zády rozvázala a dovolila, aby se Dixie o své paže normálně opřela. Potom jí je však nanovo připoutala, tentokrát k železným tyčím klece. Když herečka provedla tuto malou úpravu, nechala na okamžik, černošku vydechnout a vzpamatovat se z předchozí záplavy orgasmů a začala se věnovat své asijské otrokyni, která do té doby stála tak trochu stranou. Na téměř neznatelný pokyn své velitelky Talisa přinesla z rohu přichystanou výbavu a složila ji k nohám dominy. Diana opět usedla na okraj dřevěné židle a za dokonalé souhry si nechávala podávat od Talisy jednotlivé kusy výstroje, kterou posléze s radostí oblékala na půvabné tělo mladé dívky. Jako první herečka připnula Talise široký gumový pás, jehož vnitřní strana byla poseta tupými hroty, které velmi bolestivě tlačily na pokožku, avšak neprobodávaly ji. Diana gumový pás vzadu pořádně sešněrovala, takže nepříjemný tlak výstupku se stal konstantním. Následně se na Talisině krku objevil typický obojek, symbolizující podřízenost, a vydrážděné dívčiny bradavky domina scvakla kovovými kolíčky. Poté Diana umístila na Talisina zápěstí a nad její pěkně vytvarované kotníky kožené náramky s připevněnými dvojitými ocelovými karabinkami, které se daly navzájem sepnout. Na závěr převzala blondýna od své poslušné otrokyně zvláštní helmu, která se skládala ze soustavy propojených kožených řemínků a stříbrných kroužků. Diana ji Talise nasadila a připevnila na hlavu tak, že obličej Asiatky se rýsoval za nezvyklou koženou mřížkou, v níž byly větší otvory pouze pro oči a ústa. Dívčin nosík byl přitom zmáčknut v kovovém kroužku a její roztomilá brada sevřená mezi dvěma vodorovnými řemínky. Přes nepravidelnou masku pak lesbická domina Talise připnula klasický drátěný náhubek pro psy, ve kterém se uprostřed kovového pletiva nacházely navíc doplněné úchyty a šrouby z lehké oceli, na nichž byl usazen rozměrný nástavec z černé pryže. Jakmile si Diana takto upravila svou šikmookou otrokyni, odvedla ji za černošku setrvávající na všech čtyřech. Talisa si musela snožmo stoupnout přesně na úrovni Dixiiných kotníků, načež tmavá dívka stáhla nohy k sobě, takže se končetiny obou otrokyň dotýkaly. Diana obdařila Dixie stejnými koženými náramky s karabinami, jaké nosila Talisa, a poté je spojila. Obě mladé ženy tak byly připoutány jedna k druhé. Za doprovodu tiše dunící hudby domina přinutila Asiatku, aby se v tomto postavení hluboce předklonila. Ocelové spojky kovově cvakly a Talisina zápěstí se ocitla v zajetí pevných okovů, kde jim společnost dělaly hned dvojí dívčí kotníky. Diana si všechno předem skutečně skvěle promyslela, Jelikož výsledkem jejího snažení byla velmi rajcovní pozice, kdy černoška zůstávala znehybněná na všech čtyřech a s vystrčeným macatým zadkem, zatímco za ní stála v dokonalém předklonu druhá otrokyně, která se taktéž nemohla hýbat a rovněž měla vyšpulenou oblou prdelku. V tomto postavení směřoval umělý pták na náhubku Asiatky přesně mezi černé půlky Dixie, kde se skrýval její anální otvor. Blonďatá lesbička ponechala své oběti na moment v nejistotě a vzala si další součásti připravené výstroje. Na ruce si Diana navlékla černé gumové rukavice, jejichž prsty byly vybaveny zaoblenými výstupky, a z háku na mříži sebrala netradiční bicí nástroj. Tvarem silně připomínal pálku na kriket, ovšem rozměrné ploché dřevo bylo potaženo hrubou nevydělanou kůží, z níž vyčnívaly obroušené kovové hroty. Domina uchopila svou speciální pomůcku za anatomicky vytvarovanou rukojeť a rozkročila se za krásnou zadničkou asijské otrokyně. Hned první mohutné plácnutí přinutilo Talisu k pisklavému výkřiku a na jejím světlém pozadí se objevily červené flíčky, které měly na svědomí lesknoucí se hroty na ploché pálce. Náraz také vyvedl dívku z rovnováhy a ta málem přepadla vpřed. Přesně to si Diana přála, poněvadž při tomto pohybu vklouzl černý nástavec na Talisině náhubku mezi tmavé půlky Dixie a zaryl se černošce do řiťky, která se jen neochotně rozevírala před suchým umělohmotným údem. K Dianině spokojenosti všechno fungovalo, tak jak si naplánovala, a tak plavovlasá herečka neotálela a pustila se do pokračování výprasku s očekávanou energií. Zeširoka se rozmachovala a mlátila nemilosrdně Talisu přes staženou prdel, která velmi rychle zrudla. Při tom se gumový ocas zavrtával stále hlouběji do Dixiina konečníku, což přinášelo černošce bolestnou rozkoš, která ji zachvacovala s postupně narůstající intenzitou. Také Asiatka pociťovala při bití velké vzrušení, jež se projevovalo především na její vlhnoucí kundě, která vykukovala mezi sevřenými dívčími stehny s maximálně napjatými svaly. Rovněž Talisiny bradavky, přiškrcené kovovými kolíčky, nabíhaly do nečekaných rozměrů. Lesbická domina neustávala ve vyplácení tak dlouho, dokud Talisina hezká prdelka nezářila jako výstražný rudý terčík a nástavec na jejím náhubku nezmizel až po kořen v Dixiine řiti. Jakmile byla Diana spokojená, odložila svou zvláštní pálku a na řadu přišly speciálně upravené gumové rukavice. Bez cavyků zajela blondýnka černým prstem do mokré kundy své asijské otrokyně. Talisa hlasitě zasténala a instinktivně se pokusila více rozevřít nohy, což ovšem v její pozici nebylo možné. Exotická dívka musela setrvat v nehybnosti a nechat se v hlubokém předklonu zezadu obdělávat Dianinou rukou, skrytou v gumovém obalu se zvrásněným povrchem. V takovém postavení byla Talisina pička silně sevřená a každý pohyb prstu vyvolával mohutnou odezvu. Zakulacené výstupky tlačily na poševní stěny a dráždily je nevídaným způsobem, což dohánělo asijskou otrokyni k nepříčetnosti. Mladá dívka se zmítala v naprosté extázi, která ji nutila k nekontrolovanému křiku. Jak sebou rozrajcovaná Talisa vrtěla ze strany na stranu, pohybovala zároveň i umělým pérem v Dixiině zadnici, čímž zase způsobovala úžasné potěšení černošce, jejíž anál byl náramně citlivý. Diana si povýšeně vychutnávala vášnivé projevy masochistické rozkoše u svých otrokyň a bez ustání ryla prstem v promáčené kundě. Po krátké době k tomu ještě přidala ukazovák druhé ruky, kterým zajela do Talisina staženého řitního otvoru. Tohle Asiatku už vážně zabolelo, ale ani v nejmenším jí to nevadilo. Její vnitřnosti sice zaplály mučivě žhavým ohněm, avšak právě a jedině takový způsob milování mohl Talisu uspokojit. Čím větší bolest a ponížení zažívala, tím rychleji a mohutněji vyvrcholila. Nejinak to proběhlo i v tomto případu. Diana ani nestačila Talisinu řiťku pořádně protáhnout a mladá dívka už nespoutaně ječela v závratném orgasmu, při němž jí po celém, chvějícím se těle vyrazily průzračné kapky potu. Jestli se její otrokyně udělaly nebo ne, to pro dominu samozřejmě nic neznamenalo. Důležité bylo především uspokojení jejích vlastních žádostí, a proto se také brzy rozhodla pro závěrečnou změnu pozice. Diana vylovila své prsty z Talisiných dírek a s chutí potřísněnou gumu olízala. Když si dostatečně pochutnala na ženských šťávách, rozpojila karabinky spoutávající kotníky obou dívek s Talisinými zápěstími. Rozhodně to ovšem neučinila proto, aby svým otrokyním jakkoliv ulevila. Pouze jeden druh rafinovaného sadomasochistického sexu střídal druhý.

Talisa si svobodu pohybu mohla užívat jen velmi krátkou dobu, jelikož sotva se napřímila, už musela břichem nalehnout na rozložitá záda černošky, která stále setrvávala na všech čtyřech. Jakmile Asiatka spočinula na bedrech své kolegyně, připnula domina k náramkům na jejích zápěstích běžné provazy, které poté maximálně napnuté zauzlovala kolem tyčí na bocích klece. To samé provedla lesbická herečka i s Talisinými dolními končetinami, čímž dívku definitivně znehybnila s roztaženýma nohama a rukama. Vzápětí Diana natáhla prsní bradavky asijské otrokyně podobně, jak to již dříve udělala u černošky, a k obojku na Talisině krku připojila kožený řemen. Talisa se tak opírala o Dixiina záda jen trupem, zatímco končetiny měla vystrčené do stran. Výsledný efekt byl úžasně rajcovní. Dvě různě spoutané dívky ležely na sobě a jejich obnažené a přichystané intimní partie se přímo nabízely k vyšoustání. Nadržená Diana neváhala a nasadila si mohutný nástavec z tvrdé tmavé pryže. Pevně ho uchytila kolem svých báječně oblých boků za pomoci soustavy propojených kožených řemínků a přezek. Takto opásaná se domina postavila za své otrokyně a kochala se pohledem na čtveřici rozdělaných dírek z nichž si mohla podle libosti vybrat. Jen tak stát a koukat však Diana dlouho nevydržela. Padla na kolena a jako zběsilá vrazila černým ptákem do Dixiiny kundy. Tmavá dívka zahuhlala rozkoší, když v sobě ucítila toho macka, který začal hladce jezdit jejím dobře promazaným tunelem. Blonďatá herečka se při tom chytila Talisiných na nejvyšší možnou míru roztažených nohou, které měla přímo před sebou, a tvrdě přirážela, až se černoška rameny otloukala o kovové mříže. Vypadalo to, jako kdyby Diana svírala řidítka živé motorky, kterou představovala těla jejích otrokyň. Umělým čurákem hrubě šukala Dixie a zarývala prsty do nohou asijské dívky, které na postižených místech naskakovaly rudé skvrny. Když se domina nabažila jedné čvachtající kundy, vnikla do druhé, která se nabízela o patro výš. I tu vymrdala s bezohledností jí vlastní. Pak Diana povstala a seshora zaryla nástavec do Talisina análu. Rozměry ocasu a Dianina brutální surovost nutily mladou asijskou otrokyni ke zvířecím projevům rozkoše, která se ještě zmnohonásobila, když její paní začala tahat za řetízky, na jejichž koncích kolíčky svíraly bolestivě naběhlé bradavky. Lesbická blondýna z výšky zarážela svého pryžového čuráka do úzké dírky a téměř celou vahou svého těla dopadala na nebohé otrokyně, přičemž si o Talisina záda občas třela v bláznivém tempu své vzrušením nalité kozy se vztyčenými hroty. V této fázi vykonávaly svůj úkol také tupé výstupky na vnitrní straně gumového pásu, obepínajícího Talisino břicho. Po sevřené řiti Asiatky pochopitelně přišla na řadu ta Dixiina, do které zase pro změnu vnikla Diana zespodu a rejdila v ní bezohledně ze strany na stranu, až se zdálo, že černošce její macatou prdel natrhne. To ale samozřejmě Diana neudělala, protože její praktiky sice zdánlivě byly surové a hrubé, avšak nikdy krvavé. Na rozdíl od většiny ostatních klientů měla známá herečka jistou úroveň a věděla moc dobře, kde jsou ty správné hranice, za které se už nevyplatí zacházet. Tvrdá šukačka v kleci pokračovala ještě dlouhé minuty a Diana střídala jednotlivé ženské otvory jako na běžícím pásu, dokud jednoduše nepadla vyčerpáním a únavou z nepřetržité série orgasmů. Půvabná blondýnka byla od hlavy až k patám zbrocená lepkavým potem a vyspěly hrudník se jí nadýmal, jak se snažila popadnout dech a zůstat při vědomí, poněvadž nechybělo mnoho k tomu, aby omdlela s úsměvem na rtech.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *