Povídka “Výhra”

Na úvod musím představit hrdiny tohoto vyprávění. Jsem 21 letá, údajně atraktivní, doposud šťastně vdaná za stejně starého spolužáka. Brali jsme se po tříleté známosti a velkém zamilování. Naše dokonalé manželství narušilo, že nemáme děti. Manžel je chorobně žárlivý, ale než mi udělal strašlivou scénu, že jsem šla ke gynekologovi při vstupní prohlídce, tak jsem to brala jako projev lásky. (Snad to dodnes nevydýchal, že jsem se ukazovala cizímu chlapovi!) Doma mě do nekonečna vyslýchal, co všechno se mnou doktor dělal a kam mi sahal. Musela jsem mu celou prohlídku podrobně popsat. Nevěřil mi, že jsem byla studem celá sevřená a na nějaké erotické myšlenky ani nevzdechla. Pak si mě vydrhl ve vaně, div ne rejžákem než jsme se usmířili v posteli.

Od té doby jsem si dávala pozor, abych mu nezavdala důvod k žárlivosti a tak byl klid. Naše milování sklouzlo ke stereotypu a marně jsem se snažila v manželovi probudit sexuální vynalézavost. Po letech známosti a manželství mi občas už šlo na nervy jeho mazlení a šišlání při milostných hrátkách. Toužila jsem po opravdovém chlapovi a silném vládci. (Jak je vše relativní! Když jsme spolu začínali chodit, tak se mi právě to na něm líbilo. Byl pravý opak mého otce, který vládl doma pevnou rukou a bohužel i velmi často rákoskou. Byla jsem otloukána, jak píšťalka!)

Tak běžel čas až do osudného večera, kdy manžel odešel jako každý čtvrtek v podvečer na partii karet. Byl to jeho jediný „sport“ a koníček. Většinou se mu dařilo a zvyšoval naši životní úroveň o vyhrané peníze.

Tentokrát se k němu štěstí obrátilo zády a vše prohrál. Ve snaze vyhrát své peníze zpět napadlo ho, že vsadí do hry svou manželku. Kdo vyhraje, může si se mnou dělat přes víkend, co bude chtít. Nebyl snad při smyslech, když to nabídl spoluhráčům. Znám jeho kamarády a tak si dovedu představit, jak všichni hned souhlasili, protože představa, že by mohli se mnou prožít víkend je nadchla. Sama jsem mezi ně nerada chodila, protože jsem cítila, jak mě svlékají očima a div jim nevypadnou oči z důlků do mého výstřihu při pohledu na mé čtyřky.

Přestože je manžel žárlivec, nutil mě chodit velmi vyzývavě oblečenou. Má pravdu, že se nemusím za nic stydět! Bohužel se často stydím já, že nesmím mít spodní prádlo a mám pocit, že to všichni kolem vidí.

Doma jsem se zatím dívala na televizi a netušila, co mi hrozí. Mohla jsem mít podezření, že se něco stalo, když se Pavel zdržel a nepřišel jako obvykle. Marně jsem ho očekávala v nové hanbaté noční košilce, která se tak jmenovala jen ze zvyku. Víc toho ukazovala než zakrývala! Nemohla jsem se už dočkat milování a tak jsem si ze zoufalství hrála s vibrátorem, ale pořád sama. Pomalu jsem dostávala strach, že se mu něco stalo. Rozhodla jsem se jít mu naproti. Byla teplá podzimní noc a tak jsem na sebe rychle hodila jen kabát. Polonahá a polomrtvá strachem o manžela jsem vyrazila do klubu.

Manžel byl na šrot a jeho kamarádi jen o trochu lépe. Byla jsem ráda, že ho vidím živého, ale jen do okamžiku, kdy mi ve své opilosti násilím sundal kabát, abych se s nimi napila také.

Najednou jsem stála uprostřed opilců jen v miniaturní průsvitné košilce, sahající mi k pupíku. Moje nahota sklidila zasloužený obdiv a málem jsem se propadla hanbou. Nevěděla jsem co dřív zakrývat rukama. K mé hrůze mě začaly zakrývat ruce manželových kamarádů a patřičně si vychutnávali mé tělo. Byla jsem zoufalá! Klidně jsem do sebe kopla velkého panáka a celá zkopoprnělá stála polonahá a neschopná cokoliv udělat než jsem se konečně vzpamatovala. K nelibosti přítomných mužů jsem se oblékla a odvlekla manžela domů.

Doma jsem ho uložila a sama si procházela poslední události v myšlenkách. Uvědomila jsem si, že nečekaný striptýz mě neskutečně vzrušil a ani nenechavé mužské prsty na mých nejintimnějších místech mi nevadily. Až jsem se lekla svých myšlenek. Usínala jsem s představami, jak jsem sexuální hračkou všech těch chlapů.

Rána opilcova jsou kalná, ale pro mne bylo ještě horší. Manžel se mi přiznal, že mě prohrál. Nemohla jsem to pochopit a nechala jsem si to znovu a znovu potvrdit. Nejradši bych ho zabila, ale nakonec mi ho bylo líto, protože ve střízlivém stavu toho upřímně litoval a byl z toho na zbláznění. Naštěstí můj striptýz mu vypadl z paměti a tak mi nic nevyčítal. Byla jsem ta hodná a on hříšník.

Využila jsem svoji moc nad manželem a prohlásila, že se podrobím a na víkend půjdu k jeho kamarádovi, který mě vyhrál, ale jemu vysázím 50 ran řemenem na holou. Byl v situaci, kdy nemohl odmítnout. Trochu jsem to brala jako zadostiučinění za své ponížení a navíc jsem mu výprask ze srdce přála. Byl jedináček a v životě nedostal ani pohlavek. Nedokázal si představit, že sednout si po výprasku je skoro stejně bolestivé jako sám výprask.

Rafinovaně jsem jeho exekuci odložila až na odpoledne po práci, kdy už vystřízliví úplně a bude si výprask moci lépe vychutnat.

Odpoledne se chtěl vzpírat, ale hrozba, že nesplním jeho prohru ho přesvědčila. Musel se hezky nahý předklonit přes opěradlo křesla a vystrčit holý zadek. Málem jsem ho začala litovat a výprask bych mu odpustila, ale rozčílil mě drzou pobídkou, abych nezdržovala. Vychutnala jsem si ho jaksepatří! Ze začátku jen ne zcela silně jsem pokryla jeho půlky rudými pruhy, ale postupně přidávala na síle. Jeho hrdinství skončilo už u asi 10. rány. Pak už jen prosil o smilování a odpuštění zbytku trestu. Moc dobře jsem si vzpomínala, jak jsem se vždy také marně snažila snížit trest. Vzrušila jsem se k zbláznění z pocitu převahy a síly. Kdyby mi manžel sáhl do klína, tak by se tam utopil, jak jsem byla mokrá. Manžel už jen sípal a netrpělivě snášel výprask až do konce. Než se stačil vzpamatovat už jsem před ním klečela a jeho úd mi pronikal hluboko do krku. Nezvyklá situace pomohla k jeho rychlému orgasmu. Nestačila jsem se udělat a tak jsem ho zavlekla do postele a tam jsme se divoce milovali snad 2 hodiny. Dováděli bychom ještě déle, ale musel mě předat výherci. Vykoupala jsem se a oblékla k odchodu. Celý nesvůj a provinilý mě odvezl ke šťastnému výherci. Zbaběle mě vstrčil do dveří vilky a ujel, zmítán žárlivostí.

Přivítal mě usměvavý Zdeněk. Je to krásný urostlý chlap a 40 let by mu nikdo nehádal. Jeho vypracované tělo sportovce svádělo minimálně 10 let mu ubírat. Nenuceně mě pozval dál do velké haly. Marně jsem hledala zbytek jeho rodiny. Byl doma sám, protože ženu s dětmi odvezl na chatu a sám se vrátil. Trochu se mi podlomila kolena při pomyšlení, co bude. Do teď jsem manželovi nikdy nebyla nevěrná! Bude to nevěra, když to sám zavinil? Hostitel snad poznal o čem přemýšlím a sám začal: „Nestane se nic, co nebudeš chtít sama. To slibuji.“

Pak už jen chválil jak mi sluší moje šaty, pustil příjemnou hudbu a nalil první skleničky sektu.

Pohodlně jsem se uvelebila na kožené sedačce a upíjela. Nemohla jsem spustit oči z krásné tváře hostitele. Překonával se a bavil mě bezvadnými vtipy. V dobrém rozmaru jsem vypili druhou láhev sektu, pojedli chlebíčky a slané mandle. Bylo mi krásně! Najednou mi bylo v šatech těsno a rozepnula si knoflíčky u krku. Toho můj hostitel využil a a na chvíli zmizel. Vrátil se s tajemným úsměvem a balíčkem v ruce. Mlčky mi ho podal. Poděkovala jsem a zvědavě roztrhla obal. Nevěřila jsem svým očím! Byla to krajková noční košile až ke kotníkům, kterou jsem před 3 dny obdivovala v obchodě a nejraději si ji koupila, ale byla jednak drahá, ale pro mého manžela zcela nepřístojná, protože byla dlouhá. Uznává jen miniaturní košilky, nejlépe do pasu a kalhotky si nesmím k nim vzít. Neudržela jsem se a dárce odměnila vroucím polibkem. Bylo vidět, že se strefil do mého vkusu. Trochu mi usnadnil situaci, když mě vybídl, abych si ji šla zkusit do vedlejšího pokoje. Ráda jsem přijala jeho nabídku a šla se převléct. Košile byla opravdu nádherná. Nebýt tak průhledná, tak by se hodila i na svatbu. Sedla mi jako ulitá a moje pevné prsy daly vyniknout krásné krajce na živůtku. Trochu mě zneklidňoval rozparek vpředu od pasu dolů. Vzhledem k průhlednosti materiálu úplně zbytečně! Sama jsem usoudila, že by mi neslušelo nechat si černá tanga a tak si je dobrovolně stáhla.

Rudá studem i vzrušením jsem se vrátila k hostiteli. Viděla jsem, jak se mu zatajil dech, když mě spatřil. Beze slov mě vzal zlehka za ruku a odvedl do ložnice. Polekala jsem se při pohledu na manželské postele, ale on mě chtěl nabídnout podívat se na sebe do velkého zrcadla. Nyní jsem se viděla v celé kráse. Bradavky mi vzrušením trčely pod krajkou, černý trojúhelníček klína se dral ven z rozparku a zezadu byl vidět můj kulaťoučký zadeček jen pod náznakem látky. Byla jsem oblečená od krku až ke kotníkům, ale nahá. Sama sobě jsem se líbila. Boule na Zdeňkových kalhotách prozradila, že se líbím i jemu. Raději jsem vykročila zpět k našemu občerstvení. Mlčky jsme se napili než Zdeněk spustil chválu na moji postavu a já na jeho výběr košilky. To už jsme spolu tančily po místnosti a já cítila jeho vzrušení v každém svalu. Ovládal se a nezneužíval tanec k mému osahávání. Vážila jsem si toho, ale také trochu litovala. Nepoznávala jsem se, ale sama mu navedla ruku na můj zadeček. Něžně mi hladil obě půlky a když zjistil, že se nebrání a naopak se mi to líbí, tak jeho ruka začala bloudit po mém těle a brzy si našla cestu rozparkem do klína. Jeho prsty „klavíristy“ rozehrály koncert na mém poštěváčku. To už jsem měla obnažená oba prsy z výstřihu a on mi líbal bradavku. Moje ruka automaticky hledala jeho tvrdý penis. Kupodivu jsem to byla já, kdo byl první v orgasmu. Styděla jsem se za potopu v klíně a raději se svezla na kolena. Bleskově jsem vytasila jeho úd z kalhot a divoce se k němu přisála. Nepustila jsem ho ani, když začal ejakulovat a chtěl ho vyndat. Polykala jsem, co mi patřilo a pak ještě dlouho čistila jazykem jeho úd. Oba jsme byli překvapení, jak se vše rychle seběhlo. Upravil se a pokračovali jsme v tanci. Jenže předchozí zážitky udělaly své a ucítila jsem, jak mi po stehně vytéká má šťáva. Asi jsem zrudla, protože si toho můj tanečník hned všiml. Udělal něco šokujícího. Vzal mě do náručí jak pírko a odnesl na sedačku. Něžně mě položil a rozevřel stehýnka. Pak jsem málem zešílela, protože mi jazykem začal vylizovat všechny dírky mezi nožkama. Neokřikoval mě jak manžel a klidně jsem se mohla projevovat zcela bez zábran. Jeho štěstí, že měl uši mezi mým stehny. Ohluchl by asi! Přestala jsem počítat své orgasmy a plně si vychutnávala tu slast. Jsem si jistá, že ve víru vášně, jsem křičela a prosila, aby mě omrdal konečně čurákem. Neudělal to, ale výsledek byl stejný. Byla jsem úplně v transu a celé tělo hořelo vášní. Každý jeho dotyk mě dostával do extáze. Hrál si se mnou jak kočka s myší. Stal se mojí drogou. Když jsem už byla trochu unavená, tak mě odnesl do obrovské masážní vany a oba jsme se oddali vodním radovánkám. Bylo to osvěžující a krásné. Po koupeli jsme si zajeli na večeři do vinárny. Litovala jsem, že nemohu v nové noční košili, ale to mě opět překvapil dalším dárkem – ohnivě červenými minišaty úplně jednoduchého střihu a velkým výstřihem. Padly mi jak ulité, ale mohly být trochu delší. Tak budu moc budit pozornost vyčnívajícími půlměsíčky pod prdelkou. Zdeněk byl naopak nadšením bez sebe! Pyšně si mě vedl vinárnou ke stolu a registroval se mnou obdivné pohledy mužů a nenávistné od jejich partnerek. Zčervenala jsem, když mi pošeptal, jak jsem dokonalá a lákavá pro „horňáky“ i „dolňáky“. Měl pravdu, protože nahoře i dole jsem toho měla dost a minišatičky to ještě zdůrazňovaly.

Večeře by proběhla v klidu, kdybych partnera nezlobila a nevlezla pod stůl a kryta ubrusem ho neuspokojila orálně. Dalo mu moc práce skrýt orgasmus před hosty vinárny. Vyhrožoval, že mi naplácá na zadek, ale neudělal to. (Škoda!) Těšila jsem se zpátky a tak jsme šli. Byla jsem příjemně přiopilá a rozverná. Dobírala jsem si ho cestou, že má špatně ušité kalhoty, protože se mu tam dělá boule. Nebylo divu, protože jsem chvílemi, kdy jsme byli na ulici sami zvedala okraj šatů a předváděla mu svá tajemství. Škádlila jsem ho tak až do parku, kde ho přešla trpělivost. Najednou si utrhl pořádný prut a než jsem pochopila, co chce dělat, už jsem ležela přes jeho koleno a holý zadeček svítil na Měsíc. Uměl to s prutem dokonale a brzy mě pálily obě půlky, ale také hořela nedočkavostí moje skulinka. Naštěstí se dočkala hned po výprasku krásného vylízání. Pak už jsme došli domů. Předstírala jsem, jak mě bolí zbitý zadeček, i když to nebyla pravda a ani nebyl červený. Zdeněk však moji hru přijal a tak mě svlékl do naha. Položil na bříško a zadeček mi natíral olejíčkem. Nemusím dodávat, jak to bylo vzrušující. Nevydržela jsem dlouho být pasivní a Zdeňka svlékla také úplně. Rozverně jsem ho začala vyplácet po zadku rukou a vůbec ho nešetřila až mě pálila dlaň. Dočkala jsem se dalšího šoku. Pofoukal mi pálící dlaň a odskočil do vedlejšího pokoje. Vrátil se s koženými důtkami v ruce. Až mě zamrazilo při pohledu na ně. Mlčky mi je podal a položil se na břicho. Nenechala jsem se dlouho pobízet a zlehka ho švihla přes zadek. Sám si řekl o silnější ránu. Brzy jsem už bila vší silou a on se svíjel bolestí, ale i rozkoší. Nekřičel, abych přestala, ale naopak, abych ho nešetřila. Vrátila jsem mu snad všechny své výprasky od otce, ale jemu se to líbilo. Jeho na chlapa krásný zadek už byl samé rudé jelito. Polekala jsem se svého díla. Našla jsem kostky ledu v lednici a ledem chladila jeho půlky. Vrněl blahem a rukama se snažil zajet mezi mé nohy nebo drtit bradavky. Brzy mu dělalo problém ležet na břiše. Otočila jsem si ho na záda a věnovala se ústy jeho penisu. Tentokrát jsem ho neudělala až do konce, ale včas si na něho přisedla. Pak už převzal iniciativu partner a ukázal mi cestu do ráje či pekla. Do rána snad nebyl v domě kousek místa, kde bychom se divoce nepomilovali. Předvedl mi tolik poloh, že ani Kamasútra na něho nemá. Poprvé v životě mi také protáhl zadní dírku. Nejprve jsem byla celá rozpačitá a bála se bolesti, ale promastil a promasíroval mi konečník našimi šťávičkami lásky a roztáhl prsty, tak že samotný penis tam vklouzl docela lehce. O to více jsem si ho vychutnala a vyždímala svými svěrači. Bylo to krásné!

Usínali jsme zcela vyčerpaní, když už svítalo.

Ráno mě probudilo jeho jemné hlazení po těle. To už měl nachystanou snídani u vany. Odnesl mě rovnou do vany. Nedovolil mi se vyčurat než před ním do vany. Dlouho jsem se vzpírala, ale nakonec se mi to povedlo. Byla jsem rudá až po kořínky vlasů, ale také vzrušená. Pomilovali jsme se hned ve vaně a do obou dírek. Když už jsme jen ve vaně snídali, vyrušil nás telefon. Tušila jsem, že je po idylce.

Vrátil se celý smutný a s důtkami. Musí do práce k nečekané operaci. Musela jsem ho naposledy zbít důtkami, že zkazil náš víkend. Přišlo mi to líto a tak jsem se rozbrečela místo něho. Uklidnil mě až při milování. Ještě divoce přirážel, když před domem zastavila sanitka pro primáře. Bez spěchu jsme se oblékli a vyšli ven.

Domů mě přivezla sanitka. Manžel byl doma sžíraný žárlivostí, ale co jsem zažila by si nedokázal představit ani v nejbujnější fantazii. Nenáviděl jsem ho, že mě prodal, ale na druhé straně jsem poznala nepoznané. Nic jsem mu neřekla a nikdy se nic nedozví o minulé noci.

Šla jsem se vykoupat a zapomenout na pokušení se tam vrátit.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasů: 6

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *