|

Povídka “Svádivá”

Jak víte, mám přítele, který si se mnou rád hraje, a tak jedné soboty ráno, když jsem se vzbudila, našla jsem na polštáři dopis. V něm stálo: ” Užívej si dnešního dopoledne jak chceš, to ti povoluji, ale buď připravena na sedmou hodinu večer a přijď do naší oblíbené hospůdky pěkně oblečena a připravena na mou hru. Opovaž se během večera něco odmítnout, se zlou se potážeš!”
Po přečtení jsem si uvědomila, že dnešní večer se protáhne dlouho do noci a tak jsem si považovala postýlky a ještě k tomu jsem měla od svého pána povolení, tak proč toho nevyužít. Poležela jsem si a při tom milém pohodlí jsem si svlékla noční košilku a popřála jsem si nahoty. Užívala jsem si a hladila si svoje tělo, a popřála jsem mu příjemných doteků. Pak jsem si začala hrát i s mojí kundinkou, a to se mi moc líbilo, až moje intenzivní hraní mne dovedlo na okraj ráje.V tom jsem si uvědomila, že mi pán nepovolil se udělat, a tak jsem okamžitě přestala. Až se bude ptát, co jsem dělala, musela bych mu říct, že jsem se udělala a on by se na mne určitě zlobil a jisto jistě by mne potrestal. Po milých a příjemných hrátkách s mým tělem, jsem pak vstala, a šla se osprchovat, a to jsem si zase opět užila, hrála jsem si se svým tělem a dlouho jsem jej masírovala mýdlovými mydlinkami. Nezapomněla jsem si upravit klín, tak, aby jsem měla kundinku hladkou a připravenou pro pána. Tentokrát jsem si na ní nenechala ani můj oblíbený sametový proužek chloupků. Bude to jistě pro mého pána překvapení. Vždycky mne holí sám a dělá mi na podbřišku ornamenty, jaké chce on. Dneska bude mít kundinu holou.
Po namydlení a oholení, jsem si opláchla vanu a lehla jsem si do ní. Ráda se povaluji jen tak v teplé vodě. V ní naberu hodně sil.
Po vykoupání jsem si jen jemně nanesla parfém na krk, k podpaždí a lehce nad kundinu. Pán totiž nesnáší šminky. Jsme oba za jedno, nejhezčí je přírodno. Oblékla jsem si silonky, bílé prádlo a krátké koktejlky. Vzala si na sebe sako, a zjistila jsem, že mám právě čas na to, abych spěchala a nepřišla pozdě.
Přišla jsem do naší hospůdky a v jednom boxu seděl už můj přítel a čekal.To jsem už věděla, že naše hra už začíná. Když jsem přišla, podíval se na hodiny a pochválil mne za to, že jsem přišla včas, a že na mne nemusel čekat. Objednal mi víno a sodu. Nikdy si neobjednávám, co budu mít před sebou, o tom rozhoduje při těchto hrách sám. Když mi donesli víno a sodu, poděkovala jsem mu za to, že je na mne tak hodný. Pak se mne vyptal, co jsem dneska dělala, když mne nechal o samotě doma. Vše jsem mu dopodrobna vylíčila, co jsem dělala. Měla jsem strach, že se bude zlobit, že jsem si se sebou hrála, ale když jsem řekla, že bez orgasmu, tak mne pochválil. Seděl těsně vedle mne, naklonil se ke mě, a povídá: “Máš kalhotky?” “Mám pane.” “Nadzvedni se, a okamžitě si je sundej!” “Pane, prosím, to asi nepůjde, mám hodně těsné šaty.” “Dobrá, okamžitě odejdi na záchod a sundej je. Pak až přijdeš, dáš mi je do kapsy.”
Odešla jsem na záchod, a tam si krajkové kalhotky sundala, pěkně je složila a připravila jsem je, abych je mohla mému pánovi dát do kapsičky v obleku. Když jsem se vrátila, u našeho stolu seděl i jeho přítel a spolu se dobře bavili.
Pozdravila jsem a řekla: “Pane, Vaše hračka Vám přinesla něco pěkného a ozdobila jsem kapsičku u saka mými kalhotkami, vykukovala jen kraječka. Pán byl spokojený. Poručil mi si sednout mezi ně. Posadila jsem se cudně vedle svého pána. Vzala jsem si trochu vína, upila. Seděla jsem tiše a čekala, co se bude dít. Ucítila jsem, na mém stehně ruku kamaráda mého přítele, a jak mi hladí stehno, podívala jsem se na kamaráda a pak na přítele, ten jenom souhlasně pokýval hlavou. Kamarádova ruka mi šmátrala po obou stehnech, pak mi docela hrubě dal pod stolem nohy od sebe. Rozčilovalo mne to, ale můj pán, mi lehce při tom do ucha řekl: “Drž, a opovaž se udělat.” Tak jsem držela, cítila jsem, jak kamarád se ke mě naklonil, a drze mi začal dráždit rukou kundinu. Ve chvíli, jsem už byla mokrá, a musela jsem se moc ovládat. Tahal mi za poštěváka, vrážel mi prsty co nejhlouběji to šlo do kundiny. Posílala jsem prosebné pohledy k mému příteli. On se jen klidně ke mě naklonil, a řekl mi….:”Dokud mu ho nevyhoníš, aby se vystříkal, tak nemůžeme jít domů. Když to zvládneš rychle, vysvobodím tě z jeho spárů.”
Nic jiného mi nezbývalo, nenápadně jsem mu rozepjala kalhoty a vyndala jsem mu jeho ptáka. Můj přítel si přesednul ke kamarádovi, chtěl vidět, jak mu to dělám, a tak si pohodlně sednul, aby všechno viděl. Já začala s uspokojováním. Obejmula jsem jeho ptáka, a protože už když jsem se ho dotkla, pěkně mu ztvrdnul. Začala jsem mu ho honit, nejprve nahoru a dolů popotahovala kůžičku, pak lehce palcem přejížděla po žaludu palcem, to už jsem cítila první kapky výronu….rozetřela jsem mu je po penisu, opět stahovala a natahovala kůžičku. Kamarád mého přítele, už byl v transu, v tom mi pán poručil: “Na kolena děvko” “Udělej ho ústy a ani kapku na zmar. Rozuměla jsi!” V tu chvíli jsem vykulila oči… tady??? To snad ne! Pak jsem si uvědomila, že sedíme v posledním boxu, a že sem není tak moc vidět. Sjela jsem pod stůl, klekla jsem kamarádovi mezi kolena… narazila ústa na jeho péro. On mi pod stolem vzal hlavu do rukou a sám si určoval tempo. Myslela jsem si, že se udělá brzo, ale on měl výdrž, mučil mi pusu hodně dlouho. Vzpomněla jsem si na hmat, a tak jsem mu zajela rukou do kalhot, pod pytlíkem jsem mu nahmatala prostatu, zmáčkla….on ztratil nad sebou kontrolu a vycákal se mi do pusy. Všechno semeno jsem mu vysála. Sice moje kundina byla bez doteků, ale já věděla, že se nesmím udělat, a tak jsem ji držela sevřenou, jen jsem cítila, jak mi teče. Nyní mi přítel poručil, abych vstala a kamarádovi poděkovala za večeři. Dnes prý nic jiného už večeřet nebudu. Tak to je průšvih, těšila jsem se, že budeme mít nějakou dobrou mňamku. Hmmmm, tak s tím jsem nepočítala.
Kamarád mému příteli poděkoval, a pochválil mu jeho hračku. Přítel zavolal číšníka a zaplatil, já dopila to víno, a spláchla chuť semene jeho kamaráda. “Jdeme domů!” Oblékla jsem si sako a vyšla za mým pánem ven. Před hospůdkou stálo taxi. “Nasedni si!” Přisedl si na zadní sedadlo ke mě….Nahlásil adresu domů. Vyjeli jsme. Naklonil se ke mě, a poručil mi roztáhnout nohy. Najednou jsem cítila, že mi něco zasouvá do kundiny…. stále jsem nevěděla co to je…. óóóóó´, to je vibrační vejce, to je konec, snad mi ho nepustí už tady….? Ano, naklání se ke mě, a říká, to je dárek pro tebe od mého kamaráda. Sedni si pohodlně, ještě chvilku pojedeme, a tak já se soustředila na chvění a vibraci v mé kundině, a najednou cítím nic a pak najednou zesílení….. Pán si se mnou hrál, začala jsem vzdychat, a jen jsem pozorovala zrcátko….. taxikář, měl co dělat, aby sledoval cestu. Přítel se ke mě zase naklonil, a zase mne nezapomněl  upozornit, opovaž se udělat….. Chtělo se mě čurat, pak ty vibrace…..stahovala jsem kundinu vnitřně svaly, abych zamezila vzrušení a modlila se, aby jsme už byli na místě.
Sláva, už jsme doma….. Tady máš, podal mi přítel ovladač, a vystup. Pak vystoupil také, zaplatil. Když viděl, jak je taxikář celý vedle, zeptal se, nechceš si pohrát???? On na to, že ano. Tak mne opřel o kapotu, taxikáři dal ovladač. Poručil mi, abych se trochu ještě rozkročila, aby oba viděli, co se mnou ten vibrátor dělá. Roznožená, jsem zavřela oči, a soustředila jsem se na vibrace. Povolila a začala intenzivně vnímat pohyb vejcete. Pravda, nemohla jsem se moc uvolnit, pak by mi vejce vypadlo…..cítila jsem jeho pohyb a zároveň jsem věděla, že mi už kunda teče. Přítel se taxikáře zeptal: “Chceš si moji hračku vylízat?” On odpověděl: “Ani nemusím, ale rád se na tebe budu dívat….”
Na to mne přítel posunul výš na kapotu, víc mi rozevřel nohy a všechno, co mi teklo z kundiny vylizoval. To už jsem nemohla vydržet, a začala jsem prosit. “Pane prosím, prosím, povolte mi se udělat, prossssíííííím!” Z mého rozkroku jsem jen zadušeně uslyšela: “Můžeš čubko jedna!”
Po tomto rozkazu, jsem už na nic nečekala, vejce mi vytočil na nejvyšší vibraci, se mnou už nebylo jiné pořízení, a moje kunda se začala stahovat a cukat pod sílou vzrušení. Vibrovalo mi celé tělo, chtěla jsem, aby se mne dotýkal, ale pán mi tyto výhody odebral. Když vzrušení opadlo, vyndal mi vejce z kundiny a rozkázal, abych okamžitě šla domů.

Šel za mnou a když jsme vešli do dveří, hned mi poručil, abych si klekla na kolena. Vyhrnul mi šaty k pasu, takže jsem měla holou prdelku. Poplácal mi po ní.
“Za to, že jsi byla dneska zatím moc hodná hračka, mám pro tebe i já dárek. Stoupni si, za chvíli si zase klekneš. “Zavři oči!.” Zavázal mi oči pěvně černým šátkem, svlékl mi šaty a zároveň mi sundal i moji krásnou krajkovou podprsenku.  Pak mi poručil: “Dej ruce před sebe.” Natáhla jsem je před sebe, a najednou cítím, jak mi obléká jinou podprsenku. Cítila jsem pásky kůže, a když mne oblékl, cítila jsem, jak mi ji vzadu svazuje, a tím se mi zpevnila prsa a pevně trčela. To stažení mě tak vzrušilo, že mi ztvrdly bradavky. Pak mi poručil zvednout jednu a pak druhou nohu, to už jsem tušila, že mi obléká kožené kalhotky, a cítila jsem, že jsou mezi nohama rozříznutá. Pečlivě mne ustrojil do nového postroje, pak vzadu spojil podprsenku s kalhotkami. Na krk mi dal obojek a od obojku jsem cítila, jak visí silný provaz. Na ruce i nohy mi dal kožená pouta. Pak mi zase poručil abych si klekla. Zatáhl za vodítko, upravil mi čubčí postoj, a říká: “Dneska budeš poslušná čubička, budeš dostávat rozkazy a okamžitě je budeš plnit. Když ne, tak pocítíš tohle. Co to je? Blesklo mi hlavou, a pak jsem pochopila, bičík, který na jednom konci má mnoho kožených proužků, auauauau. Hlavou mi letělo rychlostí, tak to dneska musím být hodná čubička, nemám ráda když mne pán bije. I když sem tam rána mne vzrušuje.
” Tak čubko, a jdeme….. vedl mne a já po čtyřech  šla za pánem.Odvedl mne do pokoje, tam mi sundal šátek. Věděla jsem, že to bude jenom na chvíli. Sedl si na židli přede mne, a zavelel: “Čubko k noze!” Poslušně jsem k pánovi šla, a on najednou, zakřičel: “Čubko, plaz se…..!” Připlazila jsem se pánovi k noze, On opět zavelel: ” čubko, lísej se, jako poslušná čubinka!” Popolezla jsem k pánovi, a opatrně jsem se začala otírat o jeho nohu. “Tak se mi to líbí. A teď máš povolení a zároveň rozkaz mne svléknout ale nesmíš použít ruce. Jsi pes a tvoje ruce jsou psí tlapy, jen můžeš přidržet. Tak jsem lehla na zem, a rozvázala pánovi tkaničky od bot. Pán věděl, že některé úkony nezvládnu, a tak za ty mne vždycky šlehl karabáčem, a úkon pak provedl sám. Měla jsem po ukončeném svlékání pěkně červenou zadnici. Nakonec se pán rozzlobil že mi to dlouho trvá, a dosvlékal se sám. Za to mne ještě asi třikrát švihl přes zadnici. V tu chvíli jsem cítila, jak mi kundina díky těmto švihům zvlhla. Lehla jsem si zase zpět pánovi k nohám, a zase jsem se začala a bez rozkazu pánovi lísat k nohám. Na to pán: “Aha, to je nějaké podezřelé, lehni si na záda, podrbu čubičku pod krkem a na břiše, pejsci to mají rádi.” Sehnul se ke mě, podrbal mne pod krkem, a pak mi bičíkem přejížděl po těle až do slabin. Vzpomněla jsem si, že pes vždycky začne hrabat nožkou, tak jsem to také udělala. Pánovi se to líbilo, ale co jsem netušila, zajel mi držadlem od bičíku do kundiny. Pak ho vyndal a zjistil, že je mokré. To už ho nic neudrželo: ” Ty jsi vzrušená čubko jedna a švihl mne přes kundinu, zatnula jsem zuby a nic jsem neřekla.  ” Aha, tak ty si chceš užívat, tak já ti ukážu. Teď si užiješ!” Zase mi zavázal oči, všechno co bylo na konferenčním stolku, sundal, jen nechal ubrus. Pak mne dovedl ke stolku, položil mne na záda, a přivázal mne k němu. Ke každé noze jednu končetinu. Nohy mi pokrčil v kolenou a pak posledním provazem mi roztáhl kolena od sebe tak, že je svázal pod stolem.
Takto jsem mu zůstala na pospas. Nechal mne tam ležet, a snášel si různé věci do blízkosti stolku.
“Teď si s tebou budu hrát, máš pouze možnost říct dvě slova. Dost a už to slovo znáš. Dost znamená, že už nechceš, abych si hrál a už, že je čas, kdy na tebe jde orgasmus. Souhlasíš?” Odpověděla jsem: “Ano pane, chci dneska být tvoje poslušná čubka”
Měla jsem zavázané oči, a tak jsem nevěděla, co mne čeká. Obcházel kolem stolku a sem tam se mne někde dotkl…. nikdy jsem nevěděla, kde. Bylo to zajímavé, vždycky jsem s sebou trhla, protože ho ani nebylo slyšet, kde a z které strany stojí. Asi si držel ruku na ústech, abych to neslyšela. Pak se mne dlouho nedotkl, a já čekala, co se bude dít. Donesl si víno z lednice, a zase na mne sem tam vylil studené víno, a pak jej vždycky slízal. Hrůzné bylo, když mi ho nalil na podbřišek tak, že mi zatékalo mezi pysky. Začala jsem vibrovat vzrušením….. Zaslechla jsem upozornění: “Nesmíš, pamatuj!”  Lehce mi krůpěje vína i z kundiny slíznul, chvěla jsem se, a snažila se, aby to odeznělo.  Zase mne nechal, a za chvíli mi to stejné prováděl ale teplou kávou. Kapal na prsa, bradavky se stavěly a kundina zase byla vzrušená. Interval se silně zkracoval a já už musela slovo “UŽ” několikrát použít.
Když pán viděl, že jsem už hodně vzrušená, tak mi povídá: ” Ty čubinko, budu tě muset zchladit, nějak moc často jsi vzrušená.” Zamyslela jsem se nad jeho slovy a netušila jsem co se bude dít. A už vím. Pán mne potrestal a zchladil tím, že mi do kundiny nacpal tolik ledu, co se tam vešlo. Osypala mne vlna zimy, kundina mi mrzla, a najednou jsem ucítila, jak mi pán zvrátil hlavu vzad, vzal tlustý vibrátor a zasunul mi ho do pusy. “Ukaž děvko, jak mi budeš laskat čuráka!” Projížděl mi s ním pusu, a cítila jsem, jak ho to všechno co se mnou provádí silně vzrušuje, i když několikrát odešel, aby se zklidnil, tohle to už neustál. Od večera se těšil, jak mne ošuká do všech mých děr. Nejprve měla asi na řadu přijít moje pusa. Nechal mi robina v ústech a nakázal abych jej sála.
Odešel, a najednou jsem pocítila pro co, led se mi v kundině pomalu roztál, moje vzrušení se tím zklidnilo a tak pán využil daru od kamaráda a zasunul mi vejce do kundiny, obešel stůl k mé hlavě, vyndal robina z pusy a zasunul mi čuráka do pusy, a nakázal mi jej jemně laskat. Lehce jsem mu jezdila kolem žaludu jazykem, a mezitím on mi občas lehce zasunul kolík hlouběji. Pak zase vyjel a šukal se mi v puse zase jenom na krátko a po několika krátkých tazích zasunul zase hluboko až do krku. Málem mne udusil. Při tom zpomaloval a zrychloval vibrace u vejcete. Když viděl, že už zase se chvěji, radši zastavil, aby mne neudělal.
To už i on byl hodně vzrušený a tak se rozhodl, že mne už asi nechá se udělat, podle toho jsem to tak tušila. Vzal malého robertka, jemně mi promazal prdelku a zasunul mi ho do zadečku. Jemně jej pustil a aby mi nevypadl přelepil mi půlky širokou náplastí. Pak se sám namočil do mé kundiny, a šukal mne čurákem….bylo to nádherné, cítila jsem, jak jezdí po malém robíkovi. Líbilo se mi to takhle. Najednou rychle svého klacka ze mne vytáhl. Zakřičel:”Tak takhle ne….. Jsem sice sám, ale čubčit se budeš ve všech dírách, a já ti dneska slíbil dobrou večeři.” “Je hezké, že jsi si oholila kundinu, ale za trest si budeš užívat jinak dneska. Vzal vejce, zasunul jej do kundy, a pak vzal velkého robina a zasunul jej také do kundy. Oba zapnul. Robina také přelepil širokou náplastí. Tak aby držel a nevypadl. V zadnici a v kundině mi drnčelo…..a já se chvěla…..  To mého pána natolik vzrušilo, že mi zase zasunul čuráka do pusy a začal mne silně šukat. Při pohledu, jak mi vibruje kunda a já začínám huhlat, “Huž” zesílil dorazy čurákem do mé pusy a já najednou ucítila vlnu teplého semena v mé puse. Pán zpomalil, protože nemá rád, když troška semene vyteče. Počkal, až to všechno spolykám, přitom jak viděl, že se mi vrací vlna orgasmu, zase začal stříkat…. už toho nebylo tolik, ale bylo to moc dobré. Pán mi moc chutná. Když jsem jej olízala, ozvalo se: “Tak co čubko!”
Děkuji hrozně moc pane, za moc dobrou večeři…. a za krásný dárek a hru, kterou jsi dneska pro mne přichystal. Čekala jsem, že mne vysvobodí, ale chtěl vidět, ještě jednu moji vlnu orgasmu, a tak strhal od velkého robina náplast. Jaujau….to to pálilo, i když mám frndu oholenou, přece to kudlalo.  Vyndal mi robina, pak vysunul vejce…..Olízal mi kundinu, a nakonec když tohle všechno zase viděl, přišlo na něj vzrušení a tak mi zasunul svého čuráka do kundiny a za to, že jsem byla venku hodná a neprotestovala jsem, ještě mi ji několikrát projel….. Protože vzrušení u mne bylo stále nastartováno, a intervaly díky jeho hře se mi zkracovaly, brzo na mne zase přišel další orgasmus. Kundina sevřela jeho penis a začala se silně cukat.Pán při tom cukání pomalounku jezdil mou kundou….. to mne rozpalovalo tak moc, že jsem zase vykřikla: “UŽ”
Na to pán říká: “Udělej se….. to je tvá dnešní poslední odměna. ” Dneska si tvoje píča užila hodně, teď si na ni nesmíš nejméně 14dní sáhnout. Neboj, určitě si zase pro tebe vymyslím zase jinou hru. Pak si zase užiješ.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasů: 7

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *