|

Povídka “Soukromá anglická škola”

Jsi 18letou žačkou soukromé anglické školy, která má vysokou úroveň, ale také tam platí velmi přísný řád. Jsi velmi dobrá studentka a doposud jsi nikdy neporušila školní předpisy. Chystáš se na čtvrtletní písemku a protože řada spolužaček si píše taháky, tak se taky odhodláš a pro jistotu, jak si to zdůvodňuješ, si napíšeš tahák taky. Třídní vám rozdá papíry a celá třída, která je výhradně dívčí, začne psát. Ty si chceš asi v polovině písemky něco zkontrolovat podle taháku a povede se ti ho upustit tak nešťastně, že ho uvidí třídní. Sebere ho jako důkaz, sebere ti i písemku a nařídí ti, ať na ní počkáš po skončení hodiny ve třídě, že půjdete za paní ředitelkou. Zachvátí tě panika. Ještě nikdy jsi nebyla ve škole v průšvihu a teď tohle. Náhle jsi středem pozornosti celé třídy. Některé spolužačky se na tebe dívají se škodolibou radostí, že na tebe konečně taky došlo, jiné s účastí, protože každý ví, co tě asi čeká.

Snažíš se vysvětlit třídní, že jsi tahák nepoužila, že jsi ho chtěla mít jen kvůli jistotě, ale ta se s tebou odmítá bavit s tím, že si to řeknete u paní ředitelky. Konec hodiny se blíží a ty jsi čím dál nervóznější. Zazvoní. Spolužačky s úlevou, že to mají za sebou, odkládají propisky a odcházejí na chodbu, některé se na tebe povzbudivě usmějí až nakonec sedíš ve třídě sama. Za chvilku si tě vyzvedne třídní a vede tě před sebou k ředitelně. Máš pocit, že všichni které potkáváte vědí, co tě čeká a tak střídavě rudneš a bledneš a nohy ti těžknou. Konečně jste u ředitelny. Třídní klepá a pak obě vstupujete dovnitř. Ředitelka zvedá oči od nějakých lejster a třídní tě přivede za rameno až před její stůl a vysvětluje co jsi provedla.

Ředitelka jí vyslechne a pak se obrátí na tebe.

Tak co můžeš povědět na svou obhajobu?“

Vykládáš znovu o tom, že jsi tahák nepoužila, že to byla jen taková pojistka a že to už nikdy neuděláš. Ale to ředitelku zjevně nijak nepřesvědčuje.

Řád naší školy znáš a to co jsi provedla je podvod. A ten se u nás přísně trestá. Tak že dostaneš výprask. Ty jsi tu vlastně ještě nikdy nebyla, že?“ „Ona před nedávnem přestoupila z jiné školy“, vysvětluje servilně třídní. „Tak u nás dostávají děvčata za podobné prohřešky na holou a to tak, že se před výpraskem musí celé svléknout a pak se musí ohnout přes tuhle výpraskovou kozu“, dodává se zjevným uspokojením nad svými výchovnými metodami ředitelka.

Tak se můžeš začít svlékat!“

Stojíš úplně šokovaná, protože tohle jsi přeci jen nečekala.

Tak bude to, nebo mám zavolat školnici, aby ti pomohla?“

Školnice je na škole známá tím, že se velmi ráda účastní exekucí dívek a podle spolužaček jsou výprasky od ní obzvláště bolestivé. Se sklopenou hlavou si začínáš rozepínat svetřík.

Šaty si polož tady na židli“, nařizuje ředitelka.

A pak spolu s třídní sledují, jak sundáváš svetřík, boty, sukni, punčocháče. „Tak bude to? Jestli nebudeš okamžitě svlečená, tak dostaneš dvojnásobný výprask.“

Pomalu si sundáváš podprsenku a po krátkém zaváhání i kalhotky a pak stojíš úplně nahá před dvěmi ženskými, které si tě se zájmem prohlížejí. Je ti horko i zima současně a snažíš se trochu se zakrýt rukama. Následuje příkaz: „Ruce za hlavu!“

Nezbývá ne poslechnout. Nechají tě tak chvilku stát a třídní vytáhne snaživě výpraskovou kozu až doprostřed místnosti do plného světla. Při pohledu na ní se ti podlamují kolena.

Teď se půjdeš ohnout!“

Třídní tě vezme za rameno a odvede tě před kozu, přes kterou se musíš přehnout. Zadeček máš vystrčený nahoru, třídní tě ještě popostrčí za nahé boky, až se rukama na druhé straně dotkneš země. Pak ti pomocí řemínků, které jsou na nohách kozy, připoutá obě zápěstí, pak kozu obejde a postupně tě řemínky připoutá k nohám kozy i za kotníky a pak i pod koleny. Koza má nohy dost daleko od sebe a tak i ty máš nohy pořádně roztažené a zadeček maximálně vyšpulený. A nemůžeš se ani pohnout.

Ozve se zvonění. Ředitelka se obrátí na třídní:

Vy teď zase učíte, že? Tak klidně jděte, já už to tady zvládnu sama“, řekne mírně pobaveným tónem ředitelka.

Obrátí se k tobě a řekne:

Tak můžeme začít s výpraskem, děvenko.“

Otočíš hlavu a uvidíš, jak vyndává ze skříně dlouhou rákosku a když se vrací k tobě, tak si s ní s gustem pošvihává do dlaně. Ty máš napnutá lýtka a stažené půlky, ležíš tu nahá a zcela vystavená při denním světle před ženskou, která se chystá dát ti pořádný výprask. A nespěchá, nechá tě vychutnat tvojí polohu. Uvědomuješ si, jak dokonale jsi před ní vystavena. Odloží rákosku na stůl, sundá si svetr a pak se s rákoskou v ruce postaví z boku ke koze.

Lehce tě rákoskou popleská po vystrčeném zadečku, pak se rozpřáhne a rákoska dopadne na obě půlky a pak znovu a znovu. Zprvu jsou mezi jednotlivými ranami delší pauzy, tak že bolest se před další ranou rozlije po celém zadečku a když se začne mírnit, tak přijde další rána. Postupně se ale frekvence zvyšuje, palčivost stále stoupá, je to taková bolest, že se chvilku ani nemůžeš nadechnout. Začneš křičet a prosit, čím dál víc nahlas, ale výprask pokračuje. Chtěla by jsi před ranami uhnout, ale jsi pevně přivázaná a tak jen stále hlasitěji prosíš.

Už dost prosím, já už to nikdy neudělám.“

Takhle by jsi vzbouřila celou školu“, řekne ředitelka, vezme tě za vlasy a než se naděješ tak, máš v puse roubík, který ti řemínkem zapne vzadu na hlavě a pak se vrátí ke tvé zadnici, kterou dál systematicky zpracovává rákoskou.

Jsi bezmocná, nemůžeš už ani křičet. Ozve se zazvonění telefonu, ředitelka přeruší výprask a zvedne sluchátko. Zpočátku ani nevnímáš co říká, palčivá bolest z tvých seřezaných půlek přehlušuje úplně všechno. Teprve za chvíli vnímáš její rozhovor, který končí slovy:

Tak já tedy hned přijedu.“

Spása!! Výprask už nebude pokračovat. Ale to je omyl.

Jen se neboj, o zbytek výprasku nepřijdeš, jen tě vyplatí někdo jiný za mě a já si odpoledne zkontroluji tvojí zadnici, jestli jsi dostala co zasloužíš.“

Žádná spása se tedy nekoná.

Ředitelka jde ke dveřím, které vedou do sborovny a otvírá je. „Je tady nějaká kolegyně?“

Ne, volnou hodinu mám pouze já“, ozve se mužský hlas, ve kterém poznáváš oblíbeného tělocvikáře, kterého zbožňuje celá třída a kterého ty tajně miluješ.

Tak se nedá nic dělat, však jí neubude, prohlásí ředitelka a zavolá tělocvikáře, aby šel do ředitelny. To snad ne! Přímo ti to vyrazí dech. Mužský a ještě zrovna on tě uvidí úplně vystavenou, se seřezanou zadnicí v téhle potupné pozici.

Kolego, mám tu jednu žačku, která si vysloužila pořádný výprask, ale já teď musím urychleně odejít a tak jí druhou polovičku výprasku dejte vy, ale žádné šetření, já si jí odpoledne zavolám a zkontroluju, jestli jste jí moc nešetřil. Zamknu teď dveře z chodby, aby vás někdo při exekuci nerušil, po výprasku jí pusťte přes sborovnu. A má roubík, ječela tak hlasitě, že by zburcovala celou školu.“

Slyším její kroky ke dveřím a pak klíče v zámku.

A jsi sama s mužským, svlečená, vystavená, bez možnosti se bránit a nově i umlčená. „Jistě si mě teď celou prohlíží.“ Stydíš se, zadnice tě pálí, lýtka máš napnutá a čekáš co přijde. Máš pocit, že další pokračování výprasku by jsi nepřežila. Slyšíš, jak jde na druhý konec místnosti, pak se vrací a vedle kroků je slyšet i svištění rákosky ve vzduchu. Zachvátí tě zase panika, výprask bude pokračovat !! Když dojde až k tobě, tak zadržíš dech. Přes půlky tě lehce pleskne rákoska, skoro to nebolí, ale ty nadskočíš, co ti řemeny dovolí. Rákoska tě ještě několikrát lehce popleská přes vystavené půlky. Jakoby spíš pro sebe říká:

Taková hezká prcina, tu je skoro škoda trestat.“

Napnutá čekáš, co bude dál.

Tak co, slíbíš, že už to víckrát neuděláš?“

Horečně kýváš hlavou. Pak se dost dlouho nic neděje. A pak najednou cítíš, jak jsou ti pomalu roztahovány půlky a kluzký, asi nasliněný prst ti pomalu zajíždí do prcinky. Byla jsi připravená na bolest, ale tohle tě zcela zaskočilo. Stáhneš půlky k sobě, ale prst stejně pomalu zajíždí dovnitř. Chvilku vydržíš stahovat seřezané a pálící půlky, ale pak to vzdáš a povolíš. Zaplavují tě rozporné pocity, on se ti líbí a za jiných okolností by jsi mu třeba i dovolila to co teď s tebou dělá, ale za této situace a hlavně v této pozici je to strašně ponižující. Ale to není konec. Najednou cítíš, jak je ti pomalu a jemně roztahována kundička, jsi uchopena dvěmi prsty za poštěváček, který je mezi prsty jemně hněten a poté jsi za něj lehce tahána. Výpraskem rozpálený zadeček, prst v zadečku a jemné mnutí klitorisu vede zcela nezadržitelně ke zvlhnutí tvé vystavené kundičky. Nejsi schopna tomu zabránit a on si toho všímá. No vidíš, že dovedeš být hodná. Jeden prst z poštěváčku sklouzává do již notně vlhké štěrbinky a ty, ohnutá a vystavená, navlečená na jeho dva prsty nezadržitelně směřuješ ke svému prvnímu orgasmu v rukách muže. Bolest z výprasku se mísí se stupňujícími se vlnami orgasmu…

Na tento svůj první výprask nikdy nezapomeneš. Během dalšího studia na této škole jsi ještě dvakrát byla nucena navštívit nedobrovolně ředitelnu, v obou případech se tě ujala tlustá školnice, která tě výpraskem v potupné pozici opět donutila křičet a prosit, ale nikdo si nevšiml, že když jsi plačící po vykonané exekuci natahovala kalhotky, byly vždy ihned mokré.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasů: 10

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *