Povídka „Šošana – 2. díl“

Na začátek výslechu nemusela Šošana čekat dlouho. Její nahota a dráždivá poloha, v níž byla upoutána na stole, způsobila, že oběma mužům ztvrdly jejich penisy na kámen. „Začni s výslechem“, přikázal velitel svému pomocníkovi a sám se postavil mezi roztažené dlouhé nohy nebohé zajatkyně. Ta strachem rozšířenýma očima pozorovala mezerou mezi svými vypnutými nahými prsy, jak si ho velitel vytáhl z kalhot, přistoupil těsně k ní a bez jakékoli přípravy jí ho tam prudce zarazil až nadoraz. Šošana bolestí vykřikla a prohnula se na stole jako luk. Velitel se jen ušklíbl, bez pohnutí zůstal nadoraz v Šošaně tak, že ta cítila, jak jí jeho čurák vyplňuje a bolestivě napíná celou její úzkou pochvu, rukama chlípně jezdil přes jemné silonky po ženiných rozevřených hebkých stehnech a pozoroval ženinu tvář, celou rudou ponížením a hanbou.

Druhý vyšetřovatel se mezitím postavil za ženinu hlavu a zeptal se : „Tak co, čubko, nechceš nám něco povědět, než začneme?“ Šošana jen mlčky odvrátila hlavu. „Dobrá, nejdříve ti trošku promasírujeme ty tvé veliké kozy“, prohlásil voják a položil obě dlaně na nahé ženiny prsy a prudce je bezmocné ženě vší silou zmáčkl. „Bože, to byla bolest!“ Šošana se zmítala na stole, co jí pouta dovolovala, křičela bolestí, zalévala se potem a přes závoj bolesti, který se šířil z jejích týraných ňader do celého těla, jako v mátohách vnímala, že se v ní velitel začal pohybovat a čím dál rychleji jí laskat její hebká stehna. Po několika minutách, které Šošaně připadaly jako věčnost, drtivý stisk jejích ňader povolil a žena mohla na chvíli úlevou vydechnout. Také velitel zvolnil tempo šoustání a nyní projížděl Šošaninu lasturu dlouhými pomalými tahy a bylo vidět, že si to mrdání užívá. Šošana ovšem žádnou rozkoš z milování prožívat nemohla. Cítila jen bolest a ponížení. Její velká ňadra byla poseta červenými otisky prstů, bradavky měla vystouplé a tvrdé jako kámen a po celé ploše jejich prsů vystupovaly naběhlé modré žíly. Ani se nestačila vydýchat z první bolesti a už tu byla další. Vyšetřovatel uchopil mezi palce a ukazováčky obě ztopořené ženiny bradavky, vší silou jí je stiskl a začal za ně zvedat ženiny velké těžké prsy nahoru. Šošana řvala bolestí a prohnula se v zádech, aby svým tělem mohla trochu následovat své týrané cecky a aspoň trochu ulevit té hrozné bolesti v prsech. Pochopitelně jí to nebylo nic platné, protože muž ji za její bradavky tahal tak silně, že za chvíli její nahé prsy vypadaly jako dva protáhlé kužele. Současně cítila, jak se velitelovy ruce přesunuly z jejích stehen k jejím mučeným prsům a uchopily je úplně vespod u žeber a také je vší silou sevřely. Bolest v ňadrech se znásobila a mučená žena neměla daleko k mdlobám. Podvědomě cítila, jak se zrychlují pohyby údu, který jí rejdil v její pičce, zaslechla blažené zasténání jejího prznitele a pak cítila, jak do ní pumpuje v mohutných záškubech své semeno. Pomalu ji opouštělo vědomí.

Když zase začala naplno vnímat, zjistila, že jí teď zrovna nikdo nepůsobí bolest, jenom v cecíkách jí škubalo a cítila, jak jí z lasturky vytéká sperma jejího znásilňovatele. Oba vojáci stáli u dveří a něco spolu probírali. Zaslechla velitele, jak říká, že půjde zkontrolovat své vojáky a až se jeho pomocník tady pobaví, ať přivede Šošanu do obýváku. Ženě bylo hned jasné, co myslel velitel tím pobavením a nepochybovala o tom, že jeho pobavení ji bude bolet.

Nemýlila se. Sotva za velitelem zapadly dveře, postavil se voják mezi Šošaniny roztažené nohy a chlípným pohledem zkoumal její vystavenou nahou lasturku. Šošaně bylo hanbou na umření a měla pocit, že by se raději nechala mučit než takto ponižovat. „Máš nádhernou kundu, kočičko, už se těším, až ti ji můj macek prozkoumá“, ponižoval ženu voják. „Já ale rád mrdám ženy trochu v jiné poloze.“ S těmito slovy se voják sklonil k ženiným chodidlům, odepl jí pouta, která jí poutala nohy ke stolu, uchopil ji za štíhlé kotníky a obě nohy ji zvedl za její hlavu a opět jí je připoutal k nohám stolu, ale tentokrát vedle jejích rukou. Nebohou ženu tak donutil vystrčit její skvostný zadek do výšky a odhalil tak nejen její kundičku, ale také její řitní otvor. „Soulož v této poloze působí většinou ženám velkou bolest, kočičko“, poškleboval se jí voják. „Kdyby sis ale třeba vzpomněla na něco, co bys nám chtěla říct, možná bych se nechal přemluvit k tomu, abych tě vyšoustal v méně bolestivé poloze, i když tahle mi působí většinou největší rozkoš. Strašně mě totiž vzrušuje, jak ta žena při tom křičí bolestí a prosí mě, abych jí to tak nedělal. Tak co, nemáš mi co říct, samičko?“ „Ne“, zašeptala ponižovaná žena: „A prosit taky nebudu.“

A opravdu zpočátku neprosila. Neprosila, když na ni nalehl a vší silou jí zarazil svého tvrdého čuráka až nadoraz do její vypnuté škebličky, neprosila ani když jí rukama bolestivě zpracovával její nahá ňadra a zběsile v ní rejdil a neprosila ani když ji zubama kousal do prstů na jejích dlouhých nohou. Jenom křičela bolestí, ale neprosila. Když ale cítila jak po dlouhých minutách jeho mohutný úd opouští její rozbolavělou škvíru a posouvá se ke vstupu do její zadní dírky, celá se roztřásla a začala prosit, aby jí to nedělal: „Prosím né, tam ne…prosím“, žadonila s pláčem žena. Nadrženého vojáka ale už nemohlo nic zastavit. Prudce zatlačil a nedbaje na to, že ubohou zajatkyni natrhl, zarazil do ní svého macka až nadoraz. „Ááááááááááááá…to bolííííí…nééé…prosííím…nééééé…dóóóóst…prosííím !!!“ řvala bolestí znásilňovaná žena. Musela ale trpět ještě několik dlouhých minut, než to na něj přišlo a za blaženého sténání do ní začal pumpovat své horké sperma. Pokoušely se o ní mdloby.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasů: 4

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *