|

Povídka “Baculka”

Jmenuji se Lucie a je mi 22 let. Dlouho jsem neměla žádného přítele, ne že bych nechtěla, ale protože jsem nemohla nikoho sbalit. Už jsem si nemyslela, že snad někoho někdy sbalím, ale jednou se stal skoro zázrak. Šla jsem jednou s kamarádkami na diskotéku a zase jsem si říkala, jaká to bude nuda. Alespoň se napiju. Ten den, byl to pátek, si mě  ale všiml jeden muž. Myslela jsem si, že sleduje moje kamarádky, ale pak se začal přibližovat, bavit se se mnou a nakonec ráno jsme zůstali sedět sami venku na terase. Nechala jsem se sbalit. Ještě jsem vám neřekla, jak vypadám. Říkal mi, že jsem skvělá, zatímco já jsem oproti svým kamarádkám dost silnější. Prsa mám tak akorát, zato zadeček mnohem větší. Občas, když mě chtěli kamarádky naštvat, neřekli mi jinak než baculka. Měla jsem z toho dost trauma.

Vyměnili jsme si čísla na mobil a den nato jsme šli do kina. Bylo to fajn, odvezl mě pak ke mně domů. Bydlím u rodičů, ale ti jsou pořád pryč a i ten den u nás doma nikdo nebyl. Strašně jsem se těšila na sex. Všechny moje kamarádky o svých zážitcích dlouho vypráví, jen já pořád nic. Vůbec mi nevadilo, že ho znám jen dva dny. Byl skvělý. Zato já jsem měla stále mindrák, že jak mě uvidí nahou, nebude mě chtít. Nevěděla jsem, co cítím, a hlavně, jak se zachová on. Vždy když jsem měla takové stavy, nejraději bych pořádně dostala. Nikdy mě však nikdo na zadek nedal.

Jak mě tak sledoval a viděl moje rozrušení, myslel si, že jsem strašně vzrušená. Za chvíli byl jen v trenýrkách a začal mně svlékat. Pořád jsem byla nejistá a on to už musel vytušit. Nakonec jsem zůstala jen v kalhotkách a on se se mnou začal milovat – začal mě onanovat, vsunul prstíky tam kam patří. Byl dost zkušený v těchle věcech, orgasmus jsem měla tak silný, jako ještě nikdy předtím. Bohužel chvíly potom se mi na mobil přišla SMS, že se rodiče vracejí. Musel jít domů, ale nemohla jsem mu to tak říct. Řekla jsem mu, že teď už ne a že se spolu vyspíme příště..  Nedal na sobě znát zklamání, oblékl se a odešel. Cítila jsem se dost trapně a hlavně jsem byla na sebe naštvaná, že jsem byla tak blízko sexu a musela jsem ho odmítnout.

Za dva dny se mi ozval, jestli se nechci k němu podívat. Ráda. Přijel pro mně autem a odvezl si mně  do svého domu. Byla to větší vilka s velkou zahradou kolem. Vše to na mě udělalo velký dojem. O to hůř jsem se cítila, že jsem jej tenkrát odmítla. Chvíli jsme seděli na kožené sedačce a já dostala chuť na víno. Šel pro něj do sklepa, ale dlouho se nevracel – začala jsem se procházet po pokoji a zaujala mně starší skřín, vedle které byla židle. Jediná skřín v celém pokoji, a navíc židle, když se dá pohodlně sedět na sedačce? Zvědavost mi nedala a otevřela jsem tu skřín. Na pravé stěně  visely na vyřezávaném držáčku rákosky různých velikostí, postupně seřazené. Na co to asi má? Vlevo byla řadu poliček, a v nich různé nástroje – plácačka, bičík na koně, malé důtky… No teda!

V tom přišel – vlastně mě chvíli sledoval, jak beru jednotlivé nástroje do ruky. Promluvil na mě, zrovna když jsem si prohlížela velkou rákosku z bambusu. Řekl: “Díváme se kam nemáme – tak to budeme muset potrestat!”. Normálně by mě to vytočilo nebo bych se lekla, co že to budeme muset, ale jak jsem byla plná dojmů z posledních dnů, zmohla jsem se jenom na “Ano, a pořádně!”. Uvědomila jsem si, že skutečně potřebuje výprask, chtěla jsem být potrestána za vlastní výčitky ohledně  oné nezdařené soulože.

“Svléct do kalhotek!” zavelel přísně. Bez rozmýšlení šli upnuté džíny dolů, následovány vrchní částí oblečení. Podprsenku a kalhotky jsem si nechala. Na ten den jsem si vzala pěkné bílé krajkové. Jak uviděl můj velký zadeček, všimla jsem si, že se mu pod poklopcem taky děje něco zajímavého. Já sama jsem byla už hodně mokrá. Sedl si na židli a řekl, ať se přehnu přes jeho připravené nohy. Naštestí pro něj byl dost silný, takže neměl problém mě  s mou vahou udržet. Jeho nohy byly zcela mým zadečkem překryté. Chvilku trvalo, než jsem se uvelebila, a on hned řekl: “Teď dostaneš ode mně na zadek. To proto, aby sis zkusila, jaké to je. Pak uvidíme!”. Nemohla jsem tomu uvěřit, ale hodně moc jsem se těšila.

Plác! Plác! Plác! Asi dvacetkrát mě silně plácl rukou po obou půlkách. Ani jsem nepípla, zato se mi to hodně líbilo. Nejsem snad masochistka? Nevím. Neměla jsem tu možnost kdy to zjistit. Vtom sáhl po odložené rákosce, kterou jsem si před chvílí prohlížela. Zašvihal s ní ve vzduchu. Ostrý zvuk mě trochu roztřásl, čehož si všiml a proto mi chytil obě ruce za zády, druhou rukou pohladil zadeček a začal: “Teď pětadvacet!” Fiiiii mlask švih švih švih. Prvních pět ran bylo slabších, přesto bolely. Zato jsem se začala dostávat do rozkoše. Pak přitvrdil. Švih. Švih. “Aůůůůůůůůůůůůů” začala jsem. “No proto, už jsem myslel, že se neozveš”. Než jsem odpověděla, přišla další rána. A další. U desáté rány si dal chvíli pauzu, hladil mi rukou zadeček a občas zajel prsty i o něco níž. Stefit se uměl, kladl rány přesně nad sebe a skoro rovnoměrně na obě půlky. Posledních pět bylo obzvlášť silných a to jsem zrovna měla orgasmus. Celé tělo se mi třáslo, byl to ten nejlepší sexuální zážitek, který jsem kdy za život měla!

Vstala jsem a dívala se na něj. Otřel rákosku do hadříku a pověsil ji na místo. Pak se podíval na mě, vzal mě za ruku, přeložil zezadu přes pohovku tak, že na něj vysvitl můj zmrskaný zadeček a pod půlkami pěkně vzrušená kundička. Netrvalo to ani chvilku a byl ve mně. Za chvíli jsme se oba krásně udělali, on se oblékl a já musela ještě dlouho počkat, než jsem byla schopna si natáhnout alespoň kalhotky. “Bylo to úžasné, díky” řekla sem mu. “Neboj, to byl teprve začátek Sama jsi viděla, kolik tu toho ještě mám!” a podíval se směrem ke skříni. “Ano,” zasmála jsem se a uvědomila si, že snad dokážu spočítat všechny pruhy od rákosky na mém zadečku. Bylo jich pětadvacet.

Den nato jsem se vrátila domů a čekala, kdy se zase ozve. Další den jsem mu zase napsala. Přijede! Když jsem přišla k němu domů a viděla vše při starém, zmocnila se mě neuvěřitelná touha – zase dostat, mít zase orgasmus! Najednou jsem si ho neuměla spojit s ničím jiným než s rákoskou. “Neboj, jde to i jinak”. Vytáhl jezdecký bičík, rákosku a skříň s vybavením nechal otevřenou. Tentokrát jsem se opřela o sedačku, do polohy jak říkal na králíčka. Tuhle polohu měl velmi rád, vždy jsem při ní měla hodně vystrčený zadek a tím vždy získal na velikosti. Trochu jsem roztáhla nohy a on se ke mně postavil zboku. Vzal bičík, něco mi řekl, byla jsem tak vzrušená, že jsem téměř nevnímala a jen se soustředila na zadeček a kundičku. Projel mi ji prsty a zjistil, že už jsem mokrá. “Dobře”. Začal mi bičíkem zpracovávat obě půlky. Svižně mi sešvihával prdelku, ale soustředil se chvíli vždy na jedno místo. Nejdříve to moc nebolelo, potom se bolest prudce zvětšila až jsem se začala mírně škubat. “Nažhavená?”. “Moc!”. Tentokrát se ale odvázal. Tolik, kolik jsem dneska dostala už se mi už nikdy v životě nepovedlo dostat. Vzal svoji největší rákosku, stoupl si vedle mě a začal mě mrskat. Švih, švih, fuuu švih. Nepřestával a nepřestával. Bylo to nepočítaně ran. Řvala jsem bolestí a přesto jsem nemohla odejít. Bylo to něco, co mě drželo na místě, opřenou o sedačku. Nedával dlouhé pauzy, jen občas něco řekl. Neposlouchala jsem. “ÁÁÁÁÁ” přešla jsem v trvalý křik. Dal mi ještě pět ran, odložil rákosku a pleskl mě dlaní po zadku. Pak mi ji ukázal – byly na ní hustě na sobě obtisknuté pruhy od ran na mém zadečku. Hustě. Dobrečela jsem, odpočinula a pak mi pomohl vstát. Posadila jsem se na chladivou koženou pohovku, bylo mi jedno, jestli ji zašpiním. Ten výprask byl pro mě neuvěřitelným sexuálním vzrušením, ještě teď jsem se třásla, nevím jestli bolestí nebo orgasmem. Po delší chvíli přinesl dětský olejíček, já si lehla na břicho na pohovku a on mi ho začal vtírat do zmrskané pokožky zadečku. Bylo to docela příjemné. Pak se svlékl, lehl si na mně a začal se mnou souložit. Byla to jeho odměna, dá-li se to tak nazvat, pro mě to bylo fajn ale mnohem větší zážitek byl ten výprask.

Zůstala jsem ležet na břiše až do večera, protože jsem si nebyla schopna sednout. Večer jsem si oblékla kalhotky, ale s obtížemi, zadeček byl velmi citlivý. Zůstala jsem u něj až do konce týdne, normálně jsme se bavili, povídali jsme si a taky probírali moje zážitky. Byla tady ale ještě jedna věc, kterou jsem chtěla zkusit – dostat bičem. Měl doma několik zajímavých časopisů, kde jsem si to prohlédla a zaujalo mě to.

Jeho zřejmě taky, protože když jsem k němu za několik dnů přišla, měl koupený bič. Sám ještě neměl s bičem zkušenosti. Nechal si ho přímo uplést na míru, našel si na to nějakého specialisty. Domluvili jsme se, že mě předpřipraví důtkami a pak zkusí bič. Přinesl ze sklepa nízkou lavici, která docela odpovídala mým rozměrům. Lehla jsem si a on mě k ní pevně připoutal. Nohy dole u kotníků, trochu níž pod zadečkem a pak ruce dole k nohám lavice.  Podemnou byla jemná deka, kterou pod zadečkem složil tak, abych jej měla povystrčený. Byl to velmi vzrušující pocit, být bezmocně připoutaná. Mohl si teď se mnou dělat co sám chtěl, mohla jsem křičet a stejně  by mě nikdo neslyšel. Ten “strach” mě opět zvláštně naladil. Vzal důtky s tím, že mi dá pětadvacet na zadek. Byly to důtky s mnoha koženými prameny a zanechávali na zadečku spoustu ran. Mrsk! Švih! Vůbec mě nešetřil. Asi proto, abych byla skutečně dobře připravena na bič. Švih! Švih! “Aůůůůůů”. Začala jsem křičet a brečet. Nebylo to tak bolestivé, jako naposledy tou velkou rákoskou, ale zadeček se za ten týden ještě nestačil moc zpamatovat. Cítila jsem, že je v jednom ohni. Navíc jak si mě podložil tou dekou, tak moje kundička byla taky povysunutá a tak ji často zasáhl jeden z provazců důtek.

Dostala jsem svojich poctivých pětadvacet. Rád se držel tohoto počtu, chci se ho zeptat proč. Jestli budu schopná mluvit, zatím jenom křičím a brečím. Ale moc se mi to líbí. Přestal mě mrskat a všiml si, že dostávám orgasmus. Neměl na sobě  moc oblečení, takže byl rychle v trenýrkách, které shodil na zem, lehl si rychle na mě a udělali jsme se spolu. “Výborně, miláčku, jednu polovinu máme za sebou. Teď ale ta druhá. Drž!”, zašeptal mi do ucha. Bič! uvědomila jsem si a podvědomý strach mnou opět lehce zatřásl. I když se bych obyčejně  už považovala za udělanou, oblékla se a tak dále, tentokrát tady byla stále touha poznat to něco nového.

Vzal bič pevně do ruky, postavil se nade mne a švihl. První rána se mu nepovedla, sice určitě trénoval, ale takhle poprvé naostro… Druhá už byla přesná na moje záda. Vyskočil dlouhý, velmi bolestivý pruh. Zařvala jsem. Nepřestával, bičoval mě. Zezačátku slabě, ale jak potom přišel na ten správný způsob, dostávala jsem jednu ránu za druhou. Vybrečela jsem snad vědro slz, ale deka všechny nevsákla. Orgasmus jsem měla ještě třikrát. Při sexu jsem nikdy tolik orgasmů za sebou neměla. Švih! Švih! “Aůůůůůůůůůůůůůů!!!!” Švih! “ÁÁÁÁ” Švih! Švih! Bičoval mě jako by byl v tranzu. Nejen záda, mrskal mě po celém těle. Měla jsem ho pokryté velkými jelity, zadek nepočítaje. Švih! Švih! Všechny předchozí výprasky byly oproti tomuhle jen relaxační. Už jsem se nikdy více nenechala zbičovat, chtěla jsem, aby mě vzrušoval ten zážitek a ta touha, aby stačilo pomyslet. Švih! Švih!

Dostala jsem asi šedesát ran bičem. Asi. Oba jsme to nevěděli. Jakmile přestal, odhodil bič a odpoutal mě. Sama jsem byla ještě v takovém tranzu, brečela jsem, nemohla jsem se pohnout. Zase si na mě lehl a začal divoce přirážět pánvemi do mé kudničky. Tentokrát zasunul svůj penis i mezi půlky zmrskaného zadečku. Takovou silnou soulož jsme spolu už nikdy poté nezažili. Jakmile se udělal, zůstal na mě chvíli ležet. Pak vstal, přinesl kousky bílé látky namočené vodou a pokládal je na mně. Na lavici jsem zůstala snad až do večera, jak mi potom řekl, prý jsem ke konci bičování omdlela, tak musel přestat. Hned jak jsem se pak vzpamatovala, tak se mnou začal souložit – sama moc dobře nevím jak to bylo. Ale stálo to zato. Pomohl mi lehnou si na měkou postel a až do rána se o mě staral. Trvalo ještě dlouho, než se tělo vzpamatovalo z mrskání, ale ten zážitek byl dokonalý.

Nějakou dobu jsem s ním ještě zůstala, ale za několik měsíců jsme se rozešli. Dostala jsem práci v Anglii a takovou příležitost jsem si nemohla nechat ujít. Slíbil, žeon a jeho rákoska bude čekat, ale kdo ví, co se mezitím stane. Na rozloučenou mi samozřejmě dal pořádný výprask nejen rákoskou, ale i důtkami. To bylo podruhé a naposled, co jsem byla připoutaná k lavici. Už jak jsem ji spatřila, byla jsem vlhká. Vymrskal mě  důkladně důtkami, pak se mnou samozřejmě souložil, a já si nakonec oblékla kalhotky. Tentokrát jsem si ale vzala obyčejné bílé, které zakrývají celou plochu zadečku. Vždy předtím jsem si brala tanga nebo krajky, aby zadeček vynikl. Ovšem co se nestalo – jak jsem si je oblékla, proužky od ran se probarvily do kalhotek. Jakmile to spatřil tak si je ode mně chtěl vzít – jako památku. Nemohla jsem mu odmítnout, vždyť on mi ukázal to, co mě skutečně vzrušuje. Opatrně mi je sundal a dal usušit. Pruhy od ran na nich pěkně zůstaly. Napnul si ty kalhotky na takový kruh, jaký mají v obchodech při předvádění modelů a pověsil si je ve své pracovně v podkroví, prý aby je měl pořád na očích. Ještě že jsem si nevzala sukni, bez kalhotek a se zmrskaným zadečkem, to by bylo zajímavé. Měla jsem ten den docela upnuté džíny a tak jsem při chůzi bolavý zadeček cítila až domů.

Už jsem ho nikdy více nespatřila, poznali jsme se hodně dobře, ale k sobě mě vlastně vždycky vezl autem a tak ani nevím, kde bydlí. Po návratu z Anglie jsem si dala inzerát do spankingové rubriky. Ozvalo se hodně mužů, on ale ne. Vybrala jsem si jednoho dvacetiletého muže, chtělo by se říct kluka. Byl docela svalnatý, nosil dlouhé vlasy. To už mi bylo dvacetři, a opět mi trochu porostl zadeček. On sám se spankingem teprve začínal a mě bavilo učit ho mít pevnou ruku. Přísnost mu nechyběla, rákoska mu do ruky padla a dát mi výprask mu šlo velmi dobře. Chci s ním chodit co nejdéle. Už si život bez jelit na zadečku, ať už od rákosky, důtek, bičíky nebo snad provazu nedovedu představit, a sex snad taky ne!

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 3.9 / 5. Počet hlasů: 15

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *