|

Povídka “Děvče na hlídání”

Ten večer jsme měli problémy s tím, najít někoho na hlídání. Naše obvyklá pomocnice byla na prázdninách, ale tuhle akci jsme prostě nesměli propást. „Výroční ples advokátní komory“ byla pro mou ženu Patricii skvělá příležitost, jak získat kontakty. Po mateřské dovolené zase rozjížděla vlastní praxi.

Karolínu jsme proto přivítali s úlevou. Neznali jsme ji, ale přátelé nám ji doporučili. Bylo jí 18, studovala na místním gymnáziu, její otec byl podnikatel.

Přišla včas, a zatímco jí Patricie dávala instrukce, zálibně jsem si ji prohlížel. Nebyla vyslovená krasavice, ale měla hezký, ještě trochu dětský obličej. Hnědé vlnité vlasy na ramena, měřila asi 170 cm. Tělo měla nádherné. Pod těsným trikem se rýsovala velká prsa, orámovaná popruhy batůžku co měla na zádech. Měla minisukni, béžové ponožky a bílé tenisky; její nohy byly hezky štíhlé.

Ples byl skvělý, a Pat byla spokojená i s obchodní stránkou věci. Domů jsme se vrátili ve skvělé náladě, a zatímco jsem platil Karolíně, Pat šla rovnou nahoru. To mi umožnilo obdivovat Karolíniny nohy, zatímco seděla a obouvala se. Zrovna jsem se chystal ji odvézt domů, když na nás Pat zavolala ať počkáme. Seběhla dolů a rozzlobeně se zeptala „Nevidělas náhodou na stolku v hale 10 liber?“ Karolína zavrtěla hlavou.

„Takže ti nebude vadit, když se ti podívám do kabelky“ řekla Pat a vytrhla ji šokované Karolíně z ruky. Otevřela ji a vytáhla dvě desetilibrové bankovky. Podržela je pod fluorescenční lampou, kterou jsme měli v hlase, a na jedné bylo zřetelně vidět slovo UKRADENO.

Jsem důvěřivý člověk, takže jsem byl šokovaný. Karolína vzlykla „To musí být ta co mi teď zaplatil pan Williams“. Vzal jsem si obě bankovky a prozkoumal je.

„Ne“ řekl jsem. „Poznávám tu co jsem ti dal, je trošku natržená. Karolíno, zklamalas mě. I pokud bych nezavolal policii, musím v každém případě informovat tvého otce“.

„Ne prosím, nic tátovi neříkejte!“ zpanikařila. Zajímavé.

„Copak?“ zeptal jsem se,

Karolína se odmlčela. „Protože už jsem to jednou udělala a táta řekl, že jestli to udělám znovu, pošle mě do polepšovny.“

„Dobře, tak to vyřešíme mezi sebou.“ To byla Patricie. Aniž cokoliv dodala, popadla Karolínu za ruku a táhla ji do obýváku.

„Co to děláte?“ kňouralo děvče.

„Zmlkni!“ přikázala jí Pat. Tuhle její stránku jsem neznal. Postrčila Karolínu ke gauči, sedla si a přehnula si ji přes kolena. Bože ona se jí chystala dát výprask! Pat Karolíně vyhrnula sukni a začala ji vyplácet přes její velký oblý zadek.

„Nechte toho, to nemůžete“ křičela Karolína. „Au! Auuuu!“ Kroutila se a kopala nohama, rukama se snažila chránit si prdelku.

Pat jí odstrčila ruce a odtušila „Samozřejmě můžeme zavolat policii.“

„Ne. Neeeeee!“ Zadek pod kalhotkami se barvil do růžova, a macaté půlky se při každé ráně roztomile třásly. Patricie neměla slitování. Její údery byly tvrdé a rychlé, a chudinka Karolína byla bezmocná. Mohla se jen kroutit, vzlykat, a prosit o slitování.

„Jsi hrozně nevychovaná holka, a zasloužíš trest“ reagovala Patricie na její prosby. Popadla ji za bílé kalhotky, a rázným pohybem jí je stáhla. Karolína vykřikla překvapením a studem. Ukazovala nám teď holý zadek.

Sedl jsem si naproti a užíval si to. Zároveň jsem byl naprosto zaskočen chováním Patricie. Nikdy za pět let našeho manželství neukázala svou dominantní stránku. Jako malá bývala trestána podobně jako teď Karolína (a stejně tak jsem ji měl často přehnutou přes koleno při našich hrátkách), ale takhle jsem ji zažil poprvé.

Pat pokračovala s výpraskem ještě dobrých pět minut, a bila kňučící dívku kromě zadku i přes horní část stehen. Karolína neustále žadonila ať přestane, a házela sebou tak, že se jí vyhrnulo tričko, a mě se tak odkryl pohled na její velká prsa zakrytá podprsenkou.

Konečně Pam skončila se slovy „Už mě bolí ruka. Stoupni si, slečinko.“ Karolína poslechla, celá rudá, a okamžitě si stáhla dolů vyhrnutou sukni.

„Tu teď sundáme“ řekla Patricie a stáhla sukni dolů navzdory dívčiným pokusům se bránit. Karolína stála před Patricií, chvěla se, a zakrývala si rozkrok rukama.

„Tohle mi nemůžete dělat, nechte mě jít“ kňourala.

„Nemysli si že jsme skončili, holčičko. Dej hezky ruce za hlavu, a lokty tlač dozadu!“ obořila se na ni Pam. Nešťastná Karolína pomalu poslechla. Začala natahovat, protože teď už nic nezakrývalo našim očím její kundu. Byla pečlivě vyholená, a mě napadlo, jestli je vyholená i mezi nohama. Brzo to zjistíme.

V předepsané pozici Děvče vystrkovalo kozy dopředu, až se tenké tričko napínalo. Patricie je popadla a surově s nimi zakroutila, až Karolína zavřeštěla.

„Teď se nám ukážeš celá.“ Pam jí stáhla tričko přes hlavu. Na nic nečekala, a tričko následovala i podprsenka. Karolínina prsa byla volná a Pat jí přikázala znovu zaujmout předchozí pozici. To byly kozy! Byly opravdu velké, a hezky plné.

„Ty jsi ale kozatka, co?“ řekla Pam a pleskla jí dlaní přes levé a hned přes pravé prso. „Rozhoupej je“ přikázala. Karolína vzlykající ponížením poslechla, a po tvářích se jí koulely slzy.

Pat ji to nechala dělat několik minut, a pak ukázala ke schodům „Teď půjdem nahoru.“ Karolína, oblečená jenom v ponožkách a teniskách klopýtala do schodů, její velký zadek se před námi kroutil. Taky jsme měli dobrý výhled na její kundu, a ano, pysky byly vyholené.

Dívka se třásla a fňukala „Co se mnou chcete dělat?“. Pat ji postrčila do ložnice. „Zuj se a lehni si na břicho na postel. Chrisi, půjč mi svůj pásek.“

„Ne!“ vykřikla Karolína. Pat ji přitlačila na postel, popadla ji za nohu a vyzula tenisku.

„Dělej co ti řeknu, ty čubko!“ Druhá bota skončila na zemi a Pat otočila Karlínu na břicho. „Teď roztáhni nohy, a chodidla dej k sobě!“ Dívka poslechla, ale kňučela „Ne prosím! To nemůžete! Přestaňte!“

V pozici kterou musela zaujmout vystrkovala zadek a ukazovala svou roztaženou kundu. Pat popadla pásek a švihla ji přes prdel. Karolína sebou zmítala sebou a vřískala „Neeeee!“ Manželka znovu zvedla ruku. ŠVIH! Karolíniny buclaté půlky se zatřásly, když můj řemen dopadl na její zadnici, a z polštáře, do kterého měla zabořený obličej, se ozývalo tlumené kvílení.

Výprask byl nelítostný. Pat švihala opaskem tvrdě a rychle, bez přestávky mezi jednotlivými ranami. Karolína vřískala a svíjela se bolestí.Celou prdel měla rudou. Několik úderů dopadlo mezi její roztažené nohy přímo na vystrčenou kundu. To mělo za následek nelidský řev. Karolína byla bezmocná, před šlehy opasku nebylo úniku. I její stehna dostala co jim patřilo a zbarvila se do ruda.

Konečně Pam přestala, a celá udýchaná mi podala opasek. Vzrušením celá zčervenala. Karolína ležela na posteli a brečela, a Pam se ke mně obrátila. „Podej mi rákosku.“ Vzlykot děvčete zesílil, ale ani se nepokoušelo o odpor. Byl jsem šokován, Pam měla z rákosky skoro fóbii. Jako malá několikrát dostala výprask rákoskou, většinou před celou rodinou. Teď se chystala s rákoskou seznámit Karolínu.

Naše postel měla vysoké dřevěné čelo, a Patricie na něj položila polštář. Přinutila dívku vstát a sundat si i ponožky. Karolína, popotahující a teď už kompletně nahá si musela lehnout na záda, a prdel zvednout na čelo postele zakryté polštářem polštář. Pak se musela chytit pod koleny, a široce roztáhnout nohy. Její análek i kundička byly teď nádherně vystavené a čekaly na rákosku.

Patricie si sundala šaty se slovy „je mi tady horko“. Stála u postele v tmavomodré podprsence, kalhotkách, punčochách, podvazcích a lodičkách, a švihala rákoskou do vzduchu, ve tváři krutý výraz. Bez varování se rozmáchla a švihla Karolínu přes prdel. Dívka vykřikla bolestí a divoce kopala nohama.

„Zpátky do pozice!“ varovala ji Pat. Karolína se poslušně nachystala, a Pat švihla znovu. Dívka nahlas naříkala a přes půlky se jí táhl další rudý pruh. Čekala na třetí ránu a po tvářích se jí koulely slzy. Rád bych věděl, co se jí honilo hlavou, když nad svou roztaženou kundou viděla, jak se nad ní naklání Patricie a rozmachuje se rákoskou.

Třetí rána směřovala přímo do místa mezi zadkem a stehny. Karolína nepříčetně zavřeštěla, sesunula se na postel a přetočila se na břicho. Snažila se vstát, ale Patricie křikla „zůstaň kde jsi!“ a zasáhla zadnici vřískající dívky další tvrdou ránou. Karolína se kroutila jako žížala.

Patricie ji popadla za vlasy a přinutila ji kleknout. Přitáhla ji k čelu postele a přehnula ji přes ně, takže cívka ležela s obličejem u země, zadek podepřený polštářem.

„Přidrž ji“ řekla mi. Chytil jsem ji za ruce, Patricie se rozkročila a švihla rákoskou. Dopadla s mlasknutím na vrchol vystrčených půlek.

„Aaaaaauu!“ Karolína křičela, kopala, a snažila se mi vytrhnout. Její prdelka byla rudá, a rýsovalo se na ní 5 rovnoběžných jelit. Obdivoval jsem Patriciinu techniku. Neztrácela čas, a přidala šestý pruh, šikmo přes ostatní, a hned sedmý, v opačném směru, takže na zadku zářilo písmeno X.

Manželka se ušklíbla „Slečinko, tohle bude poslední rána, a věř mi že bude stát za to“. A taky stála. Švihla ji vší silou, a Karolína málem spadla z postele, i když jsem ji držel. Pak jsem brečící dívku pustil, a dovolil jí hladit si zadek.

Když jsem zvedl oči, nestačil jsem zírat. Pat si sundala podprsenku i kalhotky a připnula si dildo (neptejte se na co ho máme). Navlhčila ho gelem, vlezla na postel a vrazila celých 20 centimetrů do Karolíniny rozcapené kundy. Dívka zavřískala.

„Ne tohle nemůžete!“ křičela.

„Ale to víš že může“ řekl jsem jí. To horší mělo teprve přijít. Po chvilce Pam dildo vytáhla, ale jen proto, aby Karolíně roztáhla půlky a zatlačila jí ho pomalu do análu. Bylo jasně vidět, jak je to bolestivé, a taky ponižující. S každým přírazem dívka zoufale naříkala a žadonila ať Pam přestane. Ta ale přestala teprve až se sama celá roztřásla orgasmem.

Tím byl trest u konce. Karolína se postavila na roztřesené nohy, rychle si natáhla sukni a tričko, popadla své spodní prádlo, a stále vzlykající odešla.

Ode dveří křikla „Toho budete litovat!“

Otočil jsem se k Pam a zasmál jsem se. „Ty jo, měla by ses vidět“.

„Bože to bylo vzrušující“ skoro předla. Co následovalo nechám na vaší představivosti.

O něco později jsme seděli v kuchyni u kávy. Pat měla na sobě pod županem stále jen podvazky. Ozval se zvonek, zvedl jsem se a šel otevřít. Ve dveřích stál muž středních let, který kolem mě prošel dovnitř.

„Manželé Williamsovi? Já jsem David Johnson, otec Karolíny. Myslím, že bychom si měli promluvit.“

Posadil se vedle Pat a řekl: „Myslím, že jste právě sexuálně zneužili mou dceru“.

„Potrestali jsme ji za krádež našich peněz. Byla to lepší možnost než to říct vám nebo Policii“ odpověděla klidně Pam.

„To je možné“ reagoval Johnson. „Ale rozhodně Karolína nesouhlasila s tím, abyste ji ponižovali. A už vůbec vám nedala svolení, abyste s ní souložila,. To je znásilnění, a jsou za to vysoké tresty – rozhodně vyšší než za krádež deseti liber.“ Odmlčel se. Měli jsme problém. „Pokud nechcete, aby to Karolína nahlásila na policii, je jenom jedna možnost.“

„Jaká?“ zeptala se Pat tiše.

„Postav se ty děvko!“ přikázal. Když se Pat postavila, serval z ní župan, takže zůstala nahá, jenom v podvazcích. Manželka vykřikla a snažila se zakrýt, ale Johnson ji přehnul přes stůl a začal ji bít přes holý zadek. Vřískala a kroutila se, zatímco mluvil „Přijdeš ke mně domů zítra večer. Rozumíš?“

„Ano“ zakvílela.

„Budu mít hosty, a chci aby viděli, jak tě potrestám stejně jako ty Karolínu. Ta u toho bude taky. Dostaneš pořádný výprask, ponížím tě a ošukám jako ty moji dceru“. Přestal ji bít, a strčil jí prsty do kundy. Vřískala a vzlykala.

„Souhlasíš?“ zeptal se. Po chvilce Pat zašeptala „Ano Pane.“

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasů: 12

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *