|

Povídka “Aukce otrokyň – 2. část”

Když jsi dorazila ke svému Pánovi, byl oblečený a na tvůj tázavý pohled odpověděl, že pojedete na výlet. Před domem měl zaparkované auto a ty jsi přivítala zase nějaké nové dobrodružství, máš ráda překvapení. Cesta ti připadala místy trochu povědomá, ale jistoty jsi nabyla až když jste zaparkovali před vilou, ve které se minule odehrála aukce otrokyň. Opět se opakovala procedura s mobilním telefonem, dveře se otevřely a když se v chodbě rozsvítilo, stáli tam dva muži v černém. Pán na ně kývl a oni tě vzali za ruce, každý z jedné strany a zatím co Pán odešel dveřmi v čele chodby, tebe vedli do jedněch z postranních dveří. Začala jsi protestovat, byla jsi zaskočená chováním Pána, ale muži ti nedali žádný čas na rozmyšlenou a přivedli tě do velké místnosti, která vypadala jako nějaká šatna.

V rohu stál hlouček zcela nahých asi 20letých dívek, na které dohlíželi dva muži v černém a uprostřed místnosti byla dívka, které dva další muži zkroutili ruce za zády tak, že byla v hlubokém předklonu, kalhotky měla u kotníků a sukni vyhrnutou na záda a za ní stála černovlasá krátce ostříhaná žena a dávala jí výprask jezdeckým bičíkem. „U nás se poslouchá na slovo, to si pamatuj a když řeknu svléknout, tak se svlékneš a ne že o tom budeš diskutovat“. Jeden z mužů, kteří tě přivedli, ti řekl: „Koukej se rychle svléknout, nebo dopadneš jako támhleta čubka“. Byla jsi šokovaná situací, ve které jsi se ocitla, ale příkaz byl zdůrazněn švihnutím bičíku přes stehna a tak jsi neměla moc času na přemýšlení a raději jsi se začala dobrovolně svlékat.

Trestaná dívka se pak na příkaz ženy, která tu vše řídila, také svlékla a žena v černých šatech si jí prohlédla a pak rukou sáhla do jejího klína a chytila jí za úzký proužek chloupků, který částečně pokrýval její Venušin pahorek. „Co to má znamenat? Okamžitě oholit“! Tři muži dívku chytili, položili jí na stůl, dva z nich jí pokrčili a roztáhli nohy, třetí jí držel za ruce a žena v černém se postavila mezi její roztažená stehna a se zjevným potěšením dívce natřela holicí pěnu kolem její kundičky a pak jí pečlivě vyholila, zkontrolovala jí roztažením půlek i prcku a tobě bylo jasné, že to musí být lesba, které se holky líbí a tady je má zcela ve své moci.

Byla jsi už svlečená a měla jsi strašný vztek na svého Pána, co ti to provedl. Muži tě pak dovedli před ženu v černém, která si tě prohlídla, potěžkala tvoje prsy a nechala tě odvést ke skupině nahých dívek, kterým právě muži připínali na krk obojky s řetízky a jednotlivé dívky přivazovali za řetízky k hákům, které byly upevněny podél celé jedné zdi. Když byly všechny dívky uvázané, tak si je žena ještě jednou prohlédla a pak řekla: „Můžeme začít“ a odešla. Za nějakou dobu se ozval zvonek a dva muži odvedli dívku, která stála první v řadě. Po nějaké době následovala druhá a třetí a pak přišla řada i na tebe. Vedli tě přes několik místností a pak otevřeli dveře a ty jsi se ocitla na pódiu, které jsi znala ze své první návštěvy, ale tentokrát jsi byla na pódiu ty, nahá a spoutaná a prohlíželo si tě spousta cizích lidí. Žena v černém řídila aukci, představila tě publiku, musela jsi se otočit a ona ti se zjevným potěšením nařídila, abys se předklonila a předvedla své prsy, pak jsi si musela dřepnout s koleny hodně od sebe a pak se několikrát před publikem otočit.

Dívky, které byly odvedeny před tebou, byly teď uzamčené do klády tak, že klečely s hodně rozkročenýma nohama, se zadečky namířenými k publiku, byly prohnuté dopředu a v kládě měly uvězněné vedle nohou i krk a ruce, tak že se nemohly ani pohnout. Jeden z mužů odklopil další prkno s výřezy a ukázal ti, abys si také klekla. Když jsi měla dát nohy do výřezů, tak jsi se musela maximálně rozkročit a pak tě ohnuli dopředu a prohnuli v zádech a zaklaplo další prkno s výřezem pro krk a ruce. Dovedla jsi si představit,jak asi vypadáš při pohledu ze sálu, zcela vystavená prcka i kundička a volně se kývající prsy. Ještě nikdy jsi se tak nestyděla, protože vedle mužů si tě ze sálu prohlížely i přítomné ženy. Svého Pána jsi během svého ponižujícího představování nikde nezahlédla. Postupně byla zaplněna všechna volná místa na pódiu a žena zahájila aukci.

Zopakovala přednosti i nectnosti první dívky a potom řekla, že nyní bude předvedeno chování dívky při trestání. Vešel opět muž s katovskou kápí, vybral si rákosku a začal dívce dávat výprask. Zpočátku při prvních ranách jen kňučela, ale její křik byl stále hlasitější a nakonec zcela souvisle ječela. Žena výprask ukončila a zahájila aukci. Po chvíli licitování si dívku odváděl na řetízku podsaditý muž středního věku a cestou po schodech jí popoháněl krátkým bičíkem. Následovalo představení a výprask druhé dívky. Výprask byl opět nemilosrdný a dívka křičela a prosila hodně nahlas.Tu si nakonec odváděla šedovlasá žena a tebe zachvátila panika, že by si tě odvedla nějaká lesba a ty jsi se stala její hračkou.

A přišla řada na tebe. Žena tě představila jako inteligentní otrokyni, kterou je ale třeba trestat dostatečně často, aby bez odmlouvání poslouchala na slovo, zdůraznila tvé citlivé bradavky i malé pysky a erotické zóny ušních lalůčků a tvé záliby v dráždění tvé zadní dirky. Odkud to proboha ví ? Můj Pán mě zradil úplně ? Ale neměla jsi čas na úvahy, začal výprask a veškeré tvé předsevzetí, že budeš zticha, bylo rychle pryč, pálilo to tak, až jsi ztratila veškeré zábrany a sténala hodně nahlas a donutili tě i prosit. Pak začala aukce a nejvyšší cenu byl ochoten zaplatit mladík, který ti ještě před tím, než tě osvobodili z klády, zcela bezostyšně přede všemi zezadu projel prsty mezi tvými pysky. A pak tě se slovy: „Jdeme čubko“ vzal za řetízek, ale také druhou rukou za jednu bradavku a vedl si tě po schodech nahoru. Když otevřel dveře do tvé cely, byla uspořádaná jinak, než když jsi tu byla minule s Pánem. V této místnosti stál osel, výprasková koza, gynekologické křeslo a od stropu visela přes kladku smyčka a z místnosti vedly otevřené dveře do další místnosti, kde byly také různé pomůcky, pokud jsi stačila otevřenými dveřmi zahlédnout. Mladík ti nařídil, abys nastavila ruce a pak je spoutané připevnil k visící smyčce a druhý konec provazu připevnil na rumpál a několikrát zatočil klikou, tak že jsi stála jen na špičkách. Pak se postavil před tebe, s úsměvem si vzal do dlaní tvé prsy a vysvětlil ti, že on tě naučí poslouchat na slovo bez odmlouvání, že tvůj předchozí Pán na tebe byl asi příliš měkký. Pak vzal metlu a začal tě vyplácet přes zadnici, až jsi zase ječela. Pak přestal a zeptal se, jestli už budeš poslušná a ty jsi mezi vzlyky slíbila, že ano. Odvázal tě a ukázal na osla. „Tak subo, vyskoč si na oslíka“. Musela jsi se postavit na stoličky, které stály po obou stranách osla a on se sklonil k tvému klínu, rozevřel tvoje pysky a nařídil ti, abys se posadila a sám tě navedl prckou tak, aby se hrana osla dostala mezi tvé pysky a pak odstavil obě stoličky. Pak ti svázal ruce za zády a přivázal je dozadu k železnému kruhu.

Posadil se do lenošky, zapálil si a zkoumavě tě sledoval, když jsi se po chvíli začala na oslu kroutit, protože jeho hrana byla hodně ostrá. Pak se zvedl a vzal mezi prsty tvé bradavky a začal ti zdvihat oba prsy nahoru, až tě to hodně táhlo a měla jsi v očích slzy, ale nemohla jsi se ani hnout, seděla jsi na hraně a ruce jsi měla napnuté dozadu. Pak se zase posadil a počkal, až začneš prosit a tiše kňučet. Ještě chvíli tě nechal trápit, pak jsi zase musela slíbit, že budeš ve všem poslušná, jinak že se zase na osla vrátíš. Odvázal ti ruce a přistavil pod nohy stoličky. Když jsi se postavila, nemohla jsi dát nohy k sobě a musela jsi stát rozkročená, na což reagoval úsměvem.

Ruce ti nechal spoutané za zády v kožených poutech a ukázal na gynekologické křeslo: „Tak si vyskoč maličká nahoru a nohy od sebe“. Neodvážila jsi se neposlechnout, spoutané ruce jsi měla pod zadečkem a on ti stehna a lýtky připoutal řemeny ke kovovým podpěrám. „Teď si tě pěkně ošukám“. Začal po stole rozkládat uměláky, jeden větší než druhý, přidal lahvičku s gelem a pak vzal kelímek s vazelínou, nabral si jí na prst a namastil ti prcinu a zajel i hluboko dovnitř a vysvětlil ti, že do tvé kundiny nacpe toho největšího uměláka, ale do prcky ti to udělá sám, že moc rád šuká holky do zadnice. Byla jsi vyděšená, protože do své prcky jsi zatím pustila jen mužské prsty a bála jsi se moc, jak bude bolet pronikání mužského penisu.

V tom se ozvalo z otevřených dveří do druhé místnosti: „To stačí, myslím, že si už užila dost“ a do místnosti vešel tvůj Pán, který byl celou dobu tvého trestání vedle a všechno slyšel a možná i viděl. Mladík se usmál, otočil se a odešel. Pán za ním zamkl dveře, usmál se na tebe a řekl: „Tak jsem slyšel subko, že chceš být poslušná a hodná holka, tak uvidíme“. Nabral si z lahvičky na obě ruce gel, rozevřel ti kundičku i prcinu a zajel do obou dírek a netrvalo dlouho a ty jsi se zmítala ve sladkých křečích………

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 2

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *