|

Povídka “Aukce otrokyň – 3. část”

Když Pán oznámil, že zase pojedete na výlet, tak ti lehce zatrnulo, co tě asi zase čeká. Srdnatě jsi nastoupila do auta, ale už cestou jsi poznala, že zase míříte k vile, kde se pořádají aukce otrokyň a tiše jsi se zeptala Pána, jestli to musí být, že budeš hodná a že máš strach, co tě tam čeká. Pán se usmál a řekl:“Snad by jsi se nebála, vždyť se ti to minule na konci moc líbilo a k velké radosti vede většinou trnitá cesta“.

Po příjezdu k vile následoval obvyklý rituál, nejdříve Pán zavolal mobilem, pak se otevřely dveře do temné chodby, ve které se rozsvítilo až po zavření domovních dveří. Opět tam čekali dva muži v černém a ani tentokrát jsi nemohla následovat svého Pána, ale byla jsi odvedena do šatny. Trochu jsi se vzpírala, ale pak jsi si vzpomněla na minulý výprask a raději jsi veškerý odpor vzdala.

V šatně bylo tentokrát všechno jinak. Kromě několika nahých dívek s obojky, připoutaných ke zdi a hlídaných několika muži v černém, bylo u protější zdi několik mladých mužů pod dohledem pěti dívek oblečených do černých latexových kombinéz. Muži byli nazí, ruce měli spoutané za zády a na krku také obojky s řetízky, za které byli připoutáni ke zdi.

Neměla jsi moc času rozhlížet se okolo, protože jsi dostala příkaz, aby jsi se rychle svlékla, protože se čeká už jen na tebe. Pod dohledem dvou mužů jsi se rychle svlékala. Žena v černých večerních šatech, kterou jsi už znala z minula, ti nasadila obojek a mužům řekla, že tě nemusí přivazovat ke zdi, protože půjdeš na řadu jako první. Krátce jsi se rozhlédla okolo sebe, mezi připoutanými otrokyněmi byly dvě zralé ženy a naopak tři velmi mladé dívky. Za chvíli po odchodu ženy v černém se ozval zvonek a dva muži ti spoutali ruce za zády a nahou, jen s obojkem na krku, tě vedli známou cestou na pódium, kde probíhaly aukce.

Zamrazilo tě v zádech při představě, co tě asi čeká.

Vyvedli tě do plného světla na pódium. Hala byla plná lidí a jejich pohledy se teď soustředily na tvé nahé tělo. Oproti minule tvořily skoro polovinu hostů ženy.

Byla jsi přivedena k zařízení, které vypadalo jako stůl na gynekologické vyšetřování, ale bylo celé ze dřeva a vepředu mělo něco jako klekátko. „Vylez nahoru“, zněl příkaz a protože jsi hned nereagovala, tak jsi dostala krátkým bičíkem přes zadek, až jsi sebou cukla a protože jsi věděla z minula, že žádný odpor ti nebude nic platný, poslechla jsi a posadila se na okraj stolu.

Žena tě vzala za vlasy a položila tě dozadu a muži ti připoutali nohy ke dvěma držákům, které zatím byly vedle sebe, ale když jsi měla nohy připoutané silnými řemeny, tak držáky rozevřeli tak, že jsi měla nohy jako při lékařském vyšetření a v této poloze držáky zafixovali.

Ležela jsi se spoutanýma rukama pod prckou a když muži dokončili svoje dílo, tak odešli a už nic nestínilo pohledům diváků na tvůj rozevřený klín. Žena ti zvedla opěradlo pod hlavou, tak že jsi mezi svými rozevřenými stehny viděla do sálu. Pohledy mužů i žen se soustředily na tvojí kundičku a prcku, které byly dokonale vystavené.

Žena v černém tě představila, za bradavky nadzvedla tvoje prsy a pak ti bezostyšně z boku, aby divákům nestínila, rozevřela prsty tvojí kundičku a předvedla jí přítomným. Studem jsi zrudla jako rak, ale nebylo ti to nic platné. V sále to zašumělo a žena velmi podrobně popsala tvar tvého poštěváčku i malých pysků a pak ti zajela dvěma prsty do kundičky a popsala velikost tvé pochvy.

Bylo to šokující a neskutečně ponižující. Pak žena zazvonila na zvonek a po chvíli se otevřely dveře na pódium a tři dívky v černém latexu s černými vlasy, hladce sčesanými dozadu, přivedly na pódium nahého mladého muže. Ruce měl spoutané za zády, od obojku vedly dva řetízky, každý z nich držela jedna z dívek a třetí měla v sevřené hrsti jeho varlata a za ně ho přivedla před tebe.

Donutily ho kleknout si na klekátko mezi tvými rozevřenými stehny a žena v černém mu nařídila, aby tě jazykem udělal. Jedna z dívek ho vzala za vlasy a jeho obličej přitiskla do tvého klínu. Druhá si odepnula od opasku krátký bičík, sekla ho přes zadek se slovy:“Tak koukej tu děvku pořádně vylízat“ a švihla ho ještě jednou.

Ucítila jsi dotyk jeho jazyka na okrajích malých pysků. Bylo to absolutně ponižující a současně tě jeho dotyk na tvých růžových plátcích proti tvé vůli vzrušil tak, že jsi tiše zasténala. Žena za tvými zády ještě trochu nadzvedla opěrku pro hlavu, ne proto, abys lépe viděla, ale aby diváci v sále dobře viděli výraz tvé tváře během tvého veřejného šoustání.

Špička mužova jazyka pronikla na tvůj poštěvák a postupně pronikala mezi tvé malé pysky a tvoje kundička přímo tekla. Zavřela jsi oči a jen jsi slyšela, jak občas dívka s bičíkem švihla muže přes zadek a slovně ho popoháněla, aby tě už konečně udělal.

Byla jsi ze všeho tak šokovaná, že tě ani nenapadlo, že by jsi mohla své vyvrcholení jen zahrát a ukončit tak ponižující divadlo, jehož jsi byla hlavní herečkou a tak vše vyvrcholilo tvým opravdovým orgasmem.

V sále se ozval potlesk a dívky muže donutily zvednout se z klekátka a odvedly ho ke kříži, který stál vedle stolu, na kterém jsi ležela. Otevřela jsi oči a všimla si, že muž má ztopořený penis.

Dívky ho postavily zády ke kříži a připoutaly mu rozkročené nohy a pak si jedna z nich vzala zase do hrsti jeho varlata, druhé dvě mu rozvázaly ruce a chtěly mu je připoutat rozpažené na kříž. Asi se trochu bránil a tak mu ta první zmáčkla v hrsti varlata a ty jsi viděla na jeho obličeji bolestivou grimasu a dál se už choval jako beránek. Když měl připoutané ruce i nohy, tak si jedna z nich nalila do dlaně trochu gelu a s úsměvem na tváři se postavila vedle něho tak, aby na něj všichni dobře viděli, chopila se jeho penisu a začala ho zcela veřejně dlouhými pomalými tahy šoustat a přede všemi ho nakonec nechala vystříkat na podlahu.

Pak poodstoupila a s pobaveným úsměvem sledovala klesajícího a zmenšujícího se ptáka. Na pódiu se objevili zase dva muži v černém, odvázali tě a postavili na zem a pak tě odvedli před vysokou barovou židli, které jsi si doposud nevšimla.

Uprostřed jejího sedáku trčel dřevěný zaoblený kolík. Musela jsi vylézt na stoličku před touto podivnou židlí a jeden z mužů ti roztáhl prcku a zajel ti namaštěným ukazovákem do zadečku, pak tě stlačili trochu do dřepu a konec kolíku jeden z nich navedl na tvojí zadní dirku. A pak přišla žena v černém, vzala tě zezadu za ramena a stlačila silně dolů, tak že jsi dosedla a kolík ti pronikl do zadečku. Odstavili stoličku a tvé nohy se ocitly ve vzduchu.

Pak začala vlastní aukce. O muže se utkalo několik žen, vítězka, prošedivělá robusní žena si ho odváděla tak, že měl ruce spoutané za hlavou a ona si ho vedla za penis a pobavila tak všechny přítomné dámy.

Pak jsi přišla na řadu ty a úplně tě šokovalo to, že si tě vydražil mladý pár, který si tě nahou odváděl po schodech nahoru. Tvého řetízku se chopila žena a ty jsi v duchu proklínala svého Pána, že tě zradil a vydal napospas do rukou ženské. Ona tě po příchodu do pokoje sama připoutala ke kříži a tobě se zdálo, že ona je v tomto páru dominantní a o to víc tě to děsilo. Pán přece věděl, že by jsi nikdy nesnesla být podřízená Paní a dopustil to. Byla jsi připoutaná čelem do místnosti a viděla, jak ona ze stolu vybrala březovou metlu a podal jí muži do ruky a pak s úsměvem sledovala, když ti metlou sešvihal do červena tvé kozičky.

Když jsi je měla úplně rudé a hlasitě sténala, tak ti jakoby samozřejmě rozevřel prsty kundičku a pronikl do ní ukazovákem. Mladá žena tomu s úsměvem přihlížela.

Ale pak se situace trochu obrátila, on si vzal ze stolu bičík, otočil se k ní a donutil jí zcela se svléknout. Pak jí odvedl k jedné z výpraskových koz, které stály proti sobě, ohnul jí přes ní, připoutal a pak jí dal na vyšpulenou nahou zadnici rákoskou takový výprask, že ječela a prosila hodně nahlas. Viděla jsi, že má zadek samé jelito. Nechal jí ohnutou přes kozu a vrátil se k tobě. Na kozičky ti připnul svorky připevněné k provazu, který vedl ke kladce u stropu a vytáhl ti je nahoru tak, že jsi myslela, že ti je utrhne.

Potom provaz zajistil, posadil se za stůl a zapálil si a mlčky se díval střídavě na tebe a na ní. Slabě jsi sténala, ale nemohla jsi se ani pohnout. Když dokouřil, tak ti sundal svorky, odvázal tě a odvedl k druhé koze, přes kterou tě ohnul a přivázal. Pak tě chytil za vlasy, zvedl ti hlavu a vlasy sepnul do silné svorky s provazem a hlavu ti zajistil tak, že jsi se koukala na holku ohnutou na druhé koze.

A totéž udělal s ní, tak že jste obě na sebe dobře viděly. A pak vzal kelímek s pálivou mastí, nabral jí na ukazovák a zajel s ní do zadnice jí a pak se vrátil k tobě a natřel prcku i tobě. „Tak si to holky pěkně užijte“, pleskl tě přes prcinu, posadil se a znovu si zapálil. Mast začala působit a vháněla ti svojí palčivostí slzičky do očí a i na ní bylo vidět, jak jí prcka pálí.

Když dokouřil, tak se zvedl a se slovy, že si vás teď obě hezky ošuká došel až za její vystavenou prcinu a rukou do ní pronikl, nevěděla jsi, jestli do kundičky a nebo prcky, ale viděla jsi na jejím obličeji stoupající vzrušení a po chvíli začala sténat a prosit, aby přitlačil. A pak jsi na svém zadečku ucítila dotyk ruky, nemohla jsi se ohlédnout, ale poznala jsi známé dotyky a Pánovy prsty pronikly jak do tvé kundičky, tak do tvé prcky a po chvíli jsi tu druhou svým sténáním dohnala a obě jste vyvrcholily ve stejný čas a obě jste se dívaly jedna na druhou a poprvé viděly, jak se tváří holka při orgasmu.

A ten byl tak sladký, že jsi svému Pánovi všechno odpustila a cestou domů se stočila na předním sedadle do klubíčka a tiše to prožívala ještě jednou.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasů: 2

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *