|

Povídka “Prázdninová praxe”

Ivana byla jemná, křehká dívka, která studovala medicínu a po skončení třetího ročníku měla absolvovat o prázdninách praxi na nějakém interním oddělení. V parném létě nebylo v Praze moc příjemně a tak si vyjednala praxi v jednom podhorském okresním městě, protože měla hory ráda a naplánovala si, že o víkendech vyrazí na nějaké výlety do přírody.

Byla vysloveně introvertní typ, nerada se otevírala svému okolí a tak přes to, že to byla hezká holka, měla jen minimální zkušenosti se sexem, i když ten jí velmi přitahoval a občas večer ve svých fantaziích prožívala hodně odvážné příběhy. Ale to bylo její tajemství, se kterým se nikomu nesvěřila. V realitě prožila jen jeden krátký milostný románek, byla hodně zamilovaná, ale sex byla ochotná připustit jen ze naprosté tmy. Tak že nahého muže viděla jen při vyšetřování pacientů a mužský penis znala pouze v klidové pozici.

Ve svých snech se chovala jako nymfomanka, ale ve skutečnosti se styděla půjčit si od někoho třeba pornokazetu a tak jediným zdrojem inspirace bylo několik knížek, ve kterých objevila erotické situace. Ale i ty knížky měla schované v knihovně vzadu za první řadou knih, aby nějaká návštěva nezjistila, co čte.

Dvě z těchto knížek si přibalila do kufru a vyrazila na praxi. Přivítal jí primář oddělení, bělovlasý muž, provedl jí oddělením a pak jí přidělil tři pokoje v mužské části s tím, že bude psát příjmy a propouštěcí zprávy a bude se o své pacienty každý den starat. Vše probíhalo hladce, byly dovolené a tak měla i svojí vlastní ambulanci, jen večery v ubytovně byly nudné a tak si lehla do postele jen v krátké košilce, vzala jednu z oblíbených knížek a prožívala vzrušující dobrodružství jako jedna z hrdinek oněch románů a končila s prstíky ve svém klíně.

Asi po čtrnácti dnech byl během noční služby přijat mladý chlapec a Ivana ho ráno našla ležet na jednom ze svých pokojů. Byl to asi šestnáctiletý kluk, kterého noční služba přijala spíš na pozorování, odpoledne chtěl s kamarády vyzkoušet účinky lysohlávek a trochu to přehnal. Byl to černovlasý kluk s jemným, téměř dívčím obličejem a hezkým úsměvem. Ivaně připomněl kluka, kterého před dobou tajně milovala a tak si s ním chvilku povídala. Kluk byl nesmělý a některé Ivaniny dotazy ho přiváděly do rozpaků.

Ivana u něho měla provést přijímací prohlídku, ale schválně jí odložila na dobu, až budou všechny ambulance prázdné. Zdůvodnila si to sama pro sebe tím, že ho nebude prohlížet na pokoji, jak bylo obvyklé, ale v soukromí na ambulanci, ale někde v hloubce svého vědomí si musela přiznat, že to dělá spíš pro sebe než proto, aby se nestyděl před ostatními pacienty, když ho vyšetřuje mladá holka.

Když se ambulance vyprázdnily a všichni odešli na oběd, tak si ho vyzvedla na pokoji a odvedla do prázdné ambulance. Nechala ho svléknout do půl těla a pomalu a pečlivě ho vyšetřovala. Protože měla studené ruce, tak si na ně pustila na chvilku teplou vodu a pak se ho začala svými jemnými prsty dotýkat. Ivana pocítila jakési zvláštní vzrušení, jaké u žádného jiného pacienta doposud nezažila, byli sami a on měl jemnou a bledou kůži, jakou měla ona na svých kozičkách.

Bylo to, jako kdyby mezi konečky jejích prstů a jeho kůží probíhaly elektrické výboje. Když mu vyšetřovala břicho, tak mu stáhla pyžamo až do oblasti jemných chloupků, kterých se jakoby mimochodem několikrát dotkla.

Pak uslyšela samu sebe, jak mu říká, aby si sundal kalhoty, že teď musí vyšetřit jeho zadeček. Jako by to za ní řekl někdo jiný, jistě, patřilo to k detailní prohlídce, ale většinou se to vynechávalo, když nebyl důvod myslet třeba na zánět slepého střeva. Ale už to bylo řečeno a její ruce si natahují na pravačku gumovou rukavici a ukazovák se sám aktivně namáčí do kelímku s vazelínou. On poslechl, je rudý, ale leží teď před ní úplně nahý a čeká, co mu nařídí. Až doposud to byla stále ještě regulérní prohlídka. Ale její ústa ho dirigují k tomu, aby dal kolena k bradě a vystavil před ní nejen svojí zadnici, která má být vyšetřena, ale i šourek s varlaty a penis. Ivana cítí slabé křeče v dolní části břicha a kalhotky má úplně mokré.

Její levá ruka bere do dlaně jeho šourek s varlaty a trochu ho zvedá a ukazovákem pravé ruky mu zajíždí do zadnice. Pečlivě ho prohmatává, ale očima sleduje jeho penis, který se začíná zvětšovat a zvolna zvedat. Vytáhne prst, rychle stáhne rukavice a prsty obou rukou začne velmi jemně prohmatávat jeho varlata. Dotyky jejích jemných prstů vedou nezadržitelně k tomu, že se za moment jeho penis zcela vztyčí a na jeho žaludu se zaleskne průhledná kapička. Ještě chvilku prohmatávala varlata a pak se její prsty přesunuly na penis, vezme jeho žalud mezi palec a ukazovák a lehce stiskne a pootevře ústí močové trubice, cítí, jak jí hoří tváře a uši a neodolá, aby trčící penis neprohmatala jemnými dotyky, vezme do dlaně kus vazelíny, rozetře si jí mezi dlaněmi a pak sevřenou mastnou dlaní přejede po celé délce jeho ztopořeného ocasu. Zopakuje to a cítí v dlani začínající pulzaci v jeho kládě a z jeho konce vystříkne vazká bělavá tekutina, která dopadne na jeho břicho.

Ivana na to vteřinu konsternovaně hledí, pak se vzpamatuje a rudá až na krku vezme dva čtverečky mulu a otře mu kapky z kůže břicha, jako by to všechno patřilo k normálnímu vyšetření.

Při tom vidí, že jeho penis klesá a zmenšuje se. I on je rudý a zrychleně dýchá. Ivana se tváří, že to je všechno normální vyšetření, nechá ho obléknout a pošle ho zpátky na pokoj.

Když Ivana zavře dveře a obrátí se do ambulance, stojí ve dveřích z vedlejší ambulance primář. Ivana si připadá jako malé zvířátko chycené do pasti. Primář nic neříká, jen se přísně dívá. Ivana začne cosi koktat a vysvětlovat, ale on jí přeruší a řekne, že toho viděl dost a ať se nesnaží ho nějak balamutit. Pak jí ve stručnosti sdělí, že její chování je neomluvitelné a že bude vhodné, když opustí školu, k čemuž ostatně dojde na základě jeho posudku. Ivana se rozbrečí, neví co má dělat, má si před ním kleknout? Udělal by cokoli, jen kdyby to všechno mohla vzít zpátky. Chvěje se a vzlyká.

Primář se na ní přísně dívá a pak řekne:

„ Přestaňte brečet, to vám nepomůže, ostatně já nesnáším ženské slzy.“

Ale Ivana není k utišení a vzlyká a vzlyká.

„ Tak už ticho!“

Ivana si utře nos a vysmrká se a obrátí prosebně oči na primáře. Ten se chvilku zamyslí a pak řekne:

„ My tady máme takový zvyk, že když některá ze sestřiček udělá nějaký průšvih, tak to nehlásíme na ředitelství, aby to vyřizoval nějaký úředník, který stejně ničemu nerozumí, ale vyřídíme to tady na místě, přijde sem zřízenec z jiného oddělení, odvede holku do skladu a tam jí dá pětadvacet na holou. Nikomu nedáváme důtky, nikoho nemusíme propouštět a je tady disciplína a pořádek. Tak že pokud budete ochotná podstoupit takové potrestání, tak za mnou přijďte ne čtyři hodiny, já seženu zřízence z chirurgie, vy absolvujete pořádný výprask, který si ostatně zasloužíte a já na všechno zapomenu. A garantuju vám, že už vás nikdy nenapadne hrát si s pacientem.“

Ivana byla ochotná přistoupit na cokoli, jen když bude moct dostudovat a tak hned slíbila, že ve čtyři hodiny určitě přijde. Rychle pak odběhla na toaletu, aby jí nikdo nevyděl ubrečenou, umyla si oči a místo oběda šla do zadní části nemocniční zahrady, posadila se na opuštěnou lavičku a snažila se vzpamatovat se z toho, co prožila. Nejdříve se musela vyrovnat s hrozbou vyloučení ze školy, kterou se snad už podařilo zažehnat a potom se její úvahy stočily směrem k tomu, co jí odpoledne čeká.

Dostane od mužského výprask na holou zadnici. Zrudla už při té představě. A jak to asi bude probíhat? Čím bude bita? Pak uznala, že o tom nemá cenu přemýšlet, nezbývá než to absolvovat, je to strašně ponižující, ale jiné řešení není.
Násilím v sobě potlačila strach a všechny negativní emoce a představa toho, že bude muset nastavit svojí nahou zadnici před cizím mužem jí začala trochu vzrušovat, stejně jako představa chlapcova penisu a varlat, které držela ve dlani a viděla ejakulovat. Byla to krásná hračka a rozhodla se, že už nebude mít zábrany nabídnout za ní své nahé tělo.

Podívala se na hodinky a rychle spěchala na oddělení, protože musela napsat ještě jednu propouštěcí zprávu a chtěla mít před čtvrtou hodinou čistou hlavu, aby se naladila tak, že vezme výprask jako erotické dobrodružství a ne jako potupný trest. Naklepala zprávu na stroji, odnesla k sekretářce a pak se zamkla v ambulanci a začala uvažovat, jak to asi bude probíhat. Protože bylo parné léto, měla na sobě jen bílý plášť a pod ním jen prádlo a tak začala uvažovat, jestli by se neměla obléknout jinak, vzít si třeba i bílé kalhoty, ale pak usoudila, že dlouhé svlékání by mohlo být trapné, že bude nejlepší mít po vyzvání ke svlečení zadnici co nejdříve nahou a připravenou k exekuci.

Nebylo by lepší mít na sobě sukni a nebrat si pod ní kalhotky? Ale to by mohlo vypadat, že chodím celý den bez kalhotek a to rozhodně nechci. A bude stačit jen holá zadnice, nebudu se muset svléknout úplně do naha ?

V jedné z jejích oblíbených knížek se trestané holky musely před exekutorem svléknout úplně, což bylo zdůvodňováno tím, že si pak výprask déle pamatují.

Představy nahých trestaných dívek jí vždycky večer krásně vzrušily a teď to zažije sama na své kůži. Postupně sama sebe přesvědčila, že se nebude ničemu bránit, ve všem poslechne a vydá se zcela do rukou exekutora, který uvidí její nahou prcinu a nejspíš i kundičku… A možná že jí nařídí svléknout se úplně …?

Cítila, že má čím dál víc mokré kalhotky a proto si je těsně před čtvrtou hodinou převlékla za čisté.

Přesně ve čtyři hodiny zaklepala na pracovnu primáře a na vyzvání vešla dovnitř. Primář se na ní přísně podíval a zeptal se, jestli si to nerozmyslila a je stále ochotná přijmout trest. Souhlasila s trestem a samotnou jí překvapilo, jak snadno a bez problémů byla ochotná absolvovat potrestání, které teď vlastně potrestání nebylo, bylo to dobrodružství, cesta do neznámé krajiny. Trochu se bála bolesti, ale lákání neznámého zcela převážilo. Kdyby teď primář trest odvolal, cítila by se zklamaná.

Bylo to jako když se kdysi poprvé pustila na lyžích z prudké sjezdovky, jakmile překonala hranu svahu, strach zmizel a ovládl jí závratný pocit rychlosti a i když dole upadla a praštila se do nohy, byla schopná ještě dnes vzpomenout si na ten pocit vzrušení.

Primář jí chvíli mlčky pozoroval a pak zvedl telefon, nechal si zavolat zřízence a požádal ho, aby přišel do jeho pracovny.

„ A je to rozhodnuté, teď už nemůžu couvnout“, pomyslela si Ivana a vrátila se na okamžik ke svým knížkám, které jí tolikrát vzrušily a s jejichž hrdinkami prožila v představách ponižující trestání. Ale teď to není jako, teď to bude doopravdy.

Měla sevřené půlky a cítila jemné chvění ve svém klíně. Teď čekám na muže, který si mě odvede, nařídí mě, abych se svlékla a pak mě dá výprask na holou zadnici. Z přemýšlení jí vytrhlo zaklepání na dveře.

Primář otevřel dveře a do místnosti vešel starší prošedivělý muž v bílém plášti. Primář mu stručně vysvětlil, že Ivana něco provedla a že je ochotná za to přijmout trest. Tak že jí má odvést do skladu a tam ti dát pětadvacet na holou, ostatně že s tím už má své zkušenosti z nápravy provinilých sestřiček. Muž si při rozhovoru Ivanu zkoumavě prohlížel a ta měla dojem, že jí očima svléká už tady. Primář skončil a muž přistoupil k Ivaně a řekl: „Tak půjdeme slečno.“

Vzal jí za rameno a odváděl jí ke dveřím. Na chodbě jí pustil, ale šel těsně vedle ní a na konci chodby otevřel dveře do skladu a protože Ivana zůstala stát, tak jí vzal pevně za ruku a odvedl dovnitř.

Dveře pak zamkl a klíč nechal ve dveřích.

Pak se obrátil k Ivaně a chvíli se na ní mlčky díval. Ivaně to připadalo jako neskutečně dlouhá doba, měla pocit, že se na ní dívá jako na ulovenou kořist.

Pak odsunul od stolu bytelnou dřevěnou židli a na stůl vyndal ze zásuvky dřevěné pravítko. Pak se zase obrátil na Ivanu a řekl:

„ Ten plášť si pověs na věšák.“ Ivana po malém zaváhání pomalu rozepnula knoflíky pláště a sundala ho. Stála před mužem jen v podprsence a kalhotkách. Muže viditelně zaujaly její prsy, které u tak štíhlé dívky nečekal. Proto změnil obvyklý rituál, kdy sestřičky musely svléknout jen kalhotky a on si je ohnul přes kolena a vyhrnul jim uniformu na záda a Ivaně řekl, že u nich dostávají holky výprask zcela nahé a hned dodal, že pokud neposlechne, tak půjde oznámit panu primáři, že trest odmítla přijmout. Věděl, že to je z jeho strany trochu risk, ale zatoužil vidět tu holku zcela nahou a vedle toho mu dělalo dobře,trestat zcela nahou budoucí paní doktorku.

„ Tak bude to?“

Ivana polkla, sklopila hlavu a rozepnula vzadu podprsenku. Sundala si ramínka a jednou rukou si zakryla prsa a druhou vzala podprsenku a pověsila jí na věšák. Pak se předklonila a rychle stáhla kalhotky a druhou rukou si zakryla klín a zůstala stát se sklopenou hlavou.

Muž k ní pomalu došel, vzal jí za ruku a odvedl si jí k přichystané židli, na kterou se posadil. Ukázal na kolena a řekl:

“ Tady se ohni!“

Ivana se předklonila a pak se opatrně položila na jeho kolena. On jí vzdal za nahé boky a povysadil tak, že přepadla dopředu a musela se rukama opřít o zem. Ležela mu ohnutá přes kolena s vystrčenou prcinou. Levou ruku jí položil na záda, aby si jí přidržel a ucítil tak pod svojí dlaní jemnost její kůže.

Rukou jí přejel po zadnici a pak jí lehce pleskl a okouzleně koukal na to, jak se její prcka pružně zachvěla.

Pak se chopil pravítka a začal Ivanu vyplácet. Začal mírněji, ale její rudnoucí půlky a její tiché kňučení ho vydráždily k tomu, že na její prcinu začaly dopadat stále silnější rány ve větší frekvenci a tím jí donutil k tomu, že křičela už nahlas a začala prosit, aby už přestal. Kroutila se mu na kolenou jako hádě, tak že si jí přidržel za vlasy a výprask vystupňoval tak, že prosila a slibovala jako malá holka.

Pak odložil pravítko a prohlédl si zcela rudý zadeček, který kontrastoval s jemnou bledou kůží jejích stehen. Ležela mu ohnutá přes kolena a jen vzlykala. Jeho levá ruka pustila její vlasy a vrátila se na kůži zad a pravá ruka, jako by o své vůli, zabloudila na její stehna, zasunula se do mezery mezi nimi a pomalu se posouvala v hebkém sevření směrem k jejímu klínu. Vypadalo to, jako by pozoroval ruku, která mu nepatří, nedokázal jí zastavit přes to, že dávno překročila hranice trestu, kterým měl dívku ztrestat.

Ivana cítila jeho dotyky mezi svými stehny, ale nebyla schopná na ně nějak reagovat, zcela jí ovládl pocit palčivé bolesti, který se šířil z její seřezané prcky. Jeho ruka jí roztáhla stehna od sebe a prsty se začaly dotýkat jejích dobře přístupných malých pysků. Ivana tiše zasténala, ale zůstala ležet s trochu roztaženými stehny, jak jí je rozevřel.

Jeho to povzbudilo k dalším průzkumům jejího těla. Prsty si pohrály s poštěvákem, pak jí rozevřely pysky a pronikly dovnitř a palec se opřel o její zadní dirku. Levá ruka pomalu sjela z jejích zad a jeho dlaň naplnil její dolů visící levý prs. Teď už si jí jen lehce přidržoval za ňadro a pomalu a jemně jí začal prsty šoustat.

Tiše vrněla a ještě trochu rozevřela stehna.

Splnilo se přesně to, o čem čítávala ve svých oblíbených knížkách, byla zcela v moci muže, nahá a seřezaná a on si s ní hraje a všechny části jejího těla jsou mu k dispozici.

Jeho zprvu jemné dotyky se stávají drsnějšími, její prs, visící jako zralé ovoce je hněten až na hranici bolesti, prsty pronikající do její jeskyňky dosahují až na její dno a jeho palec, kluzký její vlastní šťávou, jí nezadržitelně zajíždí do zadečku a roztahuje její zadní dirku.

Bolest seřezaných půlek už skoro necítí, všechno ovládá stupňující se vzrušení, jako blížící se světlo atomového výbuchu, které všechno přezáří a pak nastane úplná tma.

Zůstane ležet na jeho kolenou a cítí na svém těle dotyk jeho rukou, které na ní před chvílí hrály jako na hudební nástroj a dokázaly z ní vyloudit tóny do neskutečných výšek i hloubek.

Pomůže jí vstát a ona před ním stojí nahá, nabízí své tělo jeho pohledům jako chabou odměnu za to, co jí pomohl pochopit a začíná se na něho jemně usmívat.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 11

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *