|

Povídka “Cesta parkem”

….. Jeli jsme Prahou a já se tetelila z jedné strany nedočkavostí, ale z druhé i obavami, co mě čeká … Na jedné křižovatce, kde jsme stály na červenou mi madam řekla – Vem si macka a začni ho pěkně kouřit. Co jsem měla dělat, zavřela jsem oči a začala, cítila jsem, jak rudnu hanbou, když jsme se rozjely, oči jsem otevřela. Nepřestávej – řekla madam, za to, žes měla oči zavřené, na další červené budeš pokračovat a já Ti řeknu, komu se budeš koukat přímo do oči a budeš kouřit jako o život !!! Asi na 4té křižovatce padla oranžová před námi, madam, jako slušná řidička zabrzdila před přechodem. Stál tam kluk, tak kolem 25-30 let, krásnej, stál by jistě za to, madam mi řekla, ten mladej v kožené bundě a kuř jako o život, sic Tě trest nemine … Snažila jsem se, ale on se díval jinam, snad ucítil můj pohled, otočil hlavou a naše oči se setkaly. Pak si všiml, co dělám, trhl s sebou … Napřed vytřeštil oči, ale pak pokýval hlavou a ukázal zdvižený palec. Pak jsem dostala pokyn macka odložit. Jely jsme dál, jakoby nic. Madam zastavila mezi auty u parčíku a povídá – Na nahotu na veřejnosti si zvykáš a jde Ti to, tak teď vystoupíš z auta, u otevřených dveří si sundáš džísku, kalhoty a tanga. dojdeš do kufru, otevřeš tu velkou tašku a navrch je podvazkový pás, punčochy a boty. Vezmeš to, sedneš si bokem na přední sedačku a oblečeš si to. Pak sundáš tričko a podprsenku. Vstaneš, zabouchneš dvířka a vydáš se volným krokem po chodníku, na první odbočce do parku tam vejdeš a projdeš parkem na druhý konec cestu si zvol sama. Ale neboj, budu Tě kontrolovat, uvidím, budeš li se vyhýbat lidem a vše ocením, stejně tak jako když půjdeš co nejblíže obsazeným lavičkám. Ještě než začnem, zkontroluji, aby zde nebylo moc dětí. Na konci parku se dáš doleva kolem parku po chodníku, někde uvidíš mé auto. Přijdeš k němu, otevřeš si kufr a oblékneš si zbytek věcí co je na vrchu tašky.

Vystoupila z auta, prošla kolem, nakoukla do parku, pak se vrátila a sedla si opět za volant. Můžeš – pokynula mi. Celá rozechvělá jsem vystoupila z auta, sundala si džísku. Pak jsem rozepla kalhoty a začala je stahovat dolů z nohou přes kecky opřená o auto. Po té přišly na řadu tanga. Cítila jsem velké vzrušení … Pak jsem přešla dozadu do kufru, otvřela jej a i mou cestovní tašku, V tašce byly mé černé lesklé lodičky do špičky na jehlovém podpatku skoro 14cm, kolem kterého jdou zlaté třásně tak 5cm dolů. Pod tím černý krajkový pás se šesti úpony. Černé vzorované punčochy. Vše jsem vzala do ruky a donesla dopředu k autu. Zrovna šel kolem nějaký starší pán a mohl si hlavu vykroutit. Chtěla jsem si sednout do auta a začít oblékat punčochy, ale jak viděla toho chlápka, tak jsem nesměla, pěkně v předklonu u auta, nohu opřít o sedačku a tak se obléknout. pak obout lodičku, druhá punčocha, druhá lodička a vestoje připnout pás a na něj punčochy. Bylo docela chladno, ale bradavky mi stály nejen chladem a šponováky. Pak mi pokynula – Šťastnou cestu … Šla jsem, když jsem zahla kolem živého plotu, přes který jsem neviděla, do parku, krve by se ve mě nedořezal. V parku bylo na lavičkách snad 30 lidí. Mohla jsem se jim aspoň trochu vyhnout, ale věděla jsem, že by mi to madamA neodpustila a dala se cestou mírně vlevo kolem parku. Snažila jsem se jít jakoby nic, ale uvnitř mého já byl děs a zmatek, navíc mé vzrušení silně narůstalo. Cítila jsem mnoho pohledů, ale já jsem šla volným krokem parkem, pohled upřený vpřed. Projití parkem trvalo jistě víc jak 3 min., ale mě to připadalo jako celá věčnost. Jak jsem vyšla z parku, tak jsem zahnula doleva kolem živého plotu. Auto nebylo vidět a proti mě šlo asi 5 lidí. Pane to bylo strašné, šli proti mně a na jednom úzkém chodníku jsme se museli minout. Vím, že jsem byla rudá studem, ale má kunda jen čvachtala, sotva jsem je přešla, přijížděla madam, myslím, že o nich věděla a schválně počkala, abych musela jít kolem nich. Nastoupila jsem do auta a rozjeli jsme se. Bylo mi strašně a zároveň strašně krásně. Nevěřila bych, že mohu toto dokázat. Děkuji moc za Váš výcvik, jen VY můžete za to, jaká jsem dnes vzorná subinka a že jsem poznala co a jak chci žít.

Nevím, jak dlouho jsme jely, ale madam zastavila na parkovišti, až když jsem se rozhlédla, zjistila jsem, že jsme na Letné – dojdi do kufru, vyndej odtud sukni, triko a plášt a máš tam ještě jedny punčochy, ty si také převlečeš. Pane byly jsme na parkovišti hned u chodníku, po kterém chodilo dost lidí, ale nenašla jsem sílu odporovat. Navíc jsem si všimla, že někteří na mě již koukají, stály jsme kolmo k chodníku, předkem. Tak jsem vystoupila a šla ke kufru, tam jsem našla černou plisovanou mini, ale tak kratounkou, že jí nosím jen občas doma – působí hodně dráždivě a ráda se nazdvihává a odhaluje, vínové triko z plyšového materiálu s rukávy do zvonu a hlubokým dekoltem. Lesklé tělové punčochy, ale vysoké opravdu po rozkrok – aby nekoukaly moc lemy z pod krátké sukně, je to oprabdu nevkusné, nebo mě to aspon přijde. Chtěla jsem se obléknout za autem, ale madam mě povolala pěkně k mým dveřím. Po dobu převlékání jsem cítila spoustu pohledů, které mě opět vzrušovaly. Když jsem se oblékla a cítila jak si jemný vánek pohrává s mou sukýnkou, madam se usmála a pravila, hodná čubička, zajdem do MacDonalda na kávu, zasloužíš si ji …. Tušila jsem opět podraz, který mi ale krásně zvlhčí mou kundu … Daly jsme si kávu a chvilku poseděly, pak jsem dostala pokyn odejít na toaletu a sundat si sukni, tu poskládat a předat madam, která přijde za mnou. Dá mi klíčky od auta a já půjdu do auta, sednu si na místo řidiče a slušně na ní počkám. Pane cítila jsem, jak má kunda opět vlhne a mnou lomcuje nekontrolovatelný chtíč. Dokonce jsem se snad i těšila. Došla jsem na záchod, tam jsem si u umyvadel sundala mini a složila jí do připravené igelitky. Za chvíli přišla madam, přelíčila se, vzala mi igelitku a odešla. Já chvilku sbírala odvahu a nakonec jsem vyrazila ven. Opět jsem cítila mnoho pohledů a má kunda tekla a tekla, pane je to prostě něco krásného a nepopsatelného, ve dveřích jsem se střetla s mladým párem, ta holka nechápala a něco řekla o “kurvách”, ale on jí jen odvětil – to nedokážeš, co, šeš totiž měkká a také máš co předvést … Pak jsem málem na ulici dostala orgasmus, ale došla jsem k autu a nasedla …

Po chvíli přišla madam a přisedla se slovy, tak jedem domů kočičo. Co jsem mohla děla, vyrazila jsem tedy bez sukně na cestu k domovu ….

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasů: 14

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *