|

Povídka “Sestřička Barbora”

Pro zdravotní sestřičku Barboru to měl být den jako každý jiný. Pracovala jako sestra ve soukromé  ordinaci pod vedením své dlouholeté kamarádky doktorky Nely Schulzové. Při vstoupení do šatny doslova přiletěla Nela, která jí řekla aby pak ihned došla za ní. Barboře to bylo divné, protože Nela tak brzo v práci nebývá. Dále nevěnovala tomu pozornost.

Při převlékaní koukla na sebe do zrcadla a sledovala svou postavu. Byla velmi spokojena, pevná postava krev a mlíko ve tvaru hruška, prsa č.5 která byla velmi pevná i když Barbora měla čtyřicet a po dítěti. V pupíku a v nose měla decentní piercing. Ozdoby z divokého mládí, které zdobily její kypré tělo. Při otočení se jí naskytl pohled na krásně kulatý zadek v tangách bez jakékoli celulitýdy. Kdy i při mírném vyšpulení se vytvořil krásný žlábek.

Po převlečení došla do ordinace a už ve dveřích jí Nela sdělila že se stal veliký malér. Došlo k záměně vakcín u Martina Macka syna manželů Mackových . Nastaly vážné komplikace a skončil v nemocnici. Rodiče zuří!! Barbora zůstala v absolutním šoku. To přeci není možné já sem vše kontrolovala a vakcínu sem zaměnit nemohla dodala důležitě.

Rodina podala žalobu pro těžké ublížení na zdraví z nedbalosti. Barbora stála a nevěděla co říct. Měla jen myšlenky na rodinu a budoucnost. Vždyť její dcera má jít na soukromou vysokou školu. Kde by sehnala tak dobře placenou práci a manžel by to přeci sám finančně neutáhl…

Máme se s paní Mackovou dnes odpoledne sejít, ona je rodinný právník a celou záležitost vyřizuje. Potřebuji aby sis udělala volno a byla si zde.  No to je fakt skvělé pomyslela si Barbora. Snad se to nějak vyrozumí a rychle vyřeší. Celý den Barbora a Nela byly jako na trní z odpolední schůzky.  Když všichni objednaní pacienti byly z čekárny pryč . Nastalo čekání na paní Mackovou v místnosti bylo nesnesitelné napětí a ticho, které vyrušilo silné zaklepaní na dveře.

Dále !

Do ordinace vstoupila asi padesátiletá vysportovaná zrzavá žena, oblečena do velmi drahého úplého kostýmku s velkým výstřihem. Obličej jí zdobily luxusní dioptrické brýle. Vysoká skoro dva metry. Byla na svou výšku velmi dobře vyvinuta. Prsa číslo 4 a pod úplými kalhotami se rýsoval velmi pevný velký vysportovaný zadek. Nela s Barborou vypadali oproti ní jako malé holčičky

Dobrý den paní Mackova, načeš se odpovědi nedočkali. Posaďte se prosím. Mohu nabídnou kávu nebo čaj? Zeptala se Nela. Paní Macková se podívala na doktorku a s úsměvem řekla nedělejte si škodu a položila svou kabelku na stůl.

Především se chci omluvit za svou sestru i za sebe že došlo k takové smutné události. Moc nás to mrzí. To je dobře že vás to mrzí. Máte jediné štěstí že se Martin uzdravil. Víte chtěla sem se dohodnout mimosoudně. Řekla s pokorou Nela. Uděláme cokoliv, že ano Báro ?

Ano!

A proč myslíte že sem došla. Také chci mimosoudní vyrovnaní. Můžete poslat svou sestru někam pryč? Potřebuji s vámi probrat můj alternativní návrh. Nechápající doktorka jen kývla a poručila sestře ať jde do čekárny. Barbora si sedla v čekárně na židly a s nervozitou čekala.

Mezitím v ordinaci se bavili dvě ženy o možném vyrovnaní. Dívejte stát se muže všechno. I já sem občas udělala chybu ale ne takovou že by to stálo někoho málem život. Kdo udělal chybu a kdo podal vakcínu, vaše sestra ?

Ano !

 

Nastala dlouhá odmlka. Nela jen na sucho polkla a čekala co jí bude sděleno. Chci aby si chybu pamatovala do smrti. Dám ji výprask. Já osobně a žalobu stáhneme. Berete můj návrh? Doktorka s udiveným výrazem a překvapením se zmohla na odpověď.

No já bych ho a ji snad brala ale myslím že asi ona souhlasit nebude.

No uvidíme!

Zavolejte ji!

Pojď dále a posaď se.

Dívejte vaše nadřízená souhlasí s mým návrhem a to že by jste dostala mnou výprask. A žalobu bych zrušila. Říkala jste, že uděláte cokoliv a myslím že to je lepší než aby jste přišla o práci a nebo šla do vězení. Berete můj návrh?  Naprostý šok a horko polilo Barboru nevěděla co má říct. Výprask nikdy nedostala maximálně trochu naplácáno když měla postelové hrátky s manželem. Vždyť to bude bolet pomyslela si. Ale vidina budoucnosti a možného vězení ji napovídalo aby s návrhem souhlasila. Konec konců dostane od ženy, ne od muže a nebudou u toho svědci. Barbora smutným hlasem řekla že souhlasí.

Výborně to mám radost, tak a teď moje podmínky. Dostanete dva výprasky jeden teď a druhý za měsíc. Při výprasku budete naprosto poslušná a zcela nahá. Jak mile nebudete poslouchat a nebo trest budete chtít přerušovat naše dohoda padá a obžaloba zůstává.

Tak to ne to jsme si nedomluvily.. Já.. Ticho!!  Odložte si oblečení!

Barbora byla očividně velmi naštvaná, nejenom že se cítí být podražená ale i velmi ponížená. A ještě u toho bude i Nela!

Doktorka vše sledovala s údivem a dokonce se i na výprask své podřízené těšila. A byla sama překvapená jak její podřízená poslouchá na slovo cizí ženu.

S neosobním zájmem Barbora sundala ze sebe tričko i kalhoty s ponožkami. Zůstala stát jen ve spodním prádle. Říkala sem všechno! S povzdychnutím Bára chytla vzadu háčky podprsenky a sundala si ji a hned si jednou rukou zakryla prsa a druhou rukou stáhla bílé tanga a dala je za podprsenkou na židli. A automatickým instinktem si zakryla svou mušličku.

Macková se jen pousmála a ostrým hlasem sdělila ruce za hlavu. Hned !!. Báře se moc nechtělo ale nakonec poslechla. Ženám se naskytl nádherný pohled na nahé Barbořino tělo. Prsa se krásně povytáhla což u Nely způsobilo vzrušení, nemohla odtrhnout pohled na krásné nahé tělo.

Tak teď běžte do rohu, ruce za hlavu a mírně se předkloňte a počkáte než si vás zavolám.

Macková se dala do debaty s doktorkou, zda i ona někdy dostala výprask. NE já nikdy ale řekněte mě jak jste přišla na tuhle alternativu. Já vlastním firmu a často své sekretářky trestám takhle ale i muže !

Nepříjdou o práci a peníze. Poté si uvědomí  že udělali chybu. Doporučuji vám to také. Aha to je zajímavé.  Dáte si kávu ? Ano ráda….Barbora si připadala jako v nějaké blbé erotické hře, která ji hodně nebavila a chtěla mít už tuhle potupu za sebou.

Asi po deseti minutách Macková dopila kávu a celkem si s doktorkou sedli a skamarádili se. Vzala židli a dala ji doprostřed místnosti a natočila na doktorčin stůl. Po sednutí si popravila svůj kostýmek a vyhrnula si rukáv. Tak pojďte přede mě a ruce za hlavu a dívejte se mi do očí když s vámi mluvím. No konečně pomyslela si Barbora, už bylo na čase i když nervozita byla velmi znát ale snažila se to nedát najevo.

Přehněte se mi přes kolena !

Bára se přehla přes kolena.. tato pozice jí  byla velmi nepříjemná skrze její veliké prsa. Rukama i nohama se tak tak dotýkala země, kvůli jejímu malému vzrůstu. Macková si Barboru poupravila a chytla ji levou rukou za bok. S údivem koukala na její pevný zadek. Doufám že se z tohoto ponaučíte a budete více pečlivá. Hned jak Macková dořekla větu začala s vyplacením. Napřáhla se a první rána dopadla na Barbořin zadek a hned se objevil obtisk dlaně.

Barbora jen sykla bolestí zatkla zuby a čekala na další rány které nenechaly na sebe dlouho čekat.

První rány Barbora snášela statečně a snažila se nekřičet ale po chvíli kdy intenzita bolesti se začala značně zvyšovat šla její hrdost stranou.

Když dopadající rány začaly štípat a bolet čím dál více a zadek přecházel z růžové barvy na tmavě červenou tak se ze čtyřicetileté ženy stala malá holka, která jen křičela a prosila.

Jaau to bolí prosím, Já už nechci auu. Uuuu. Aaaaa.

Macková nebrala na nářky vůbec zřetel. Chytla ještě více pevněji Barboru kolem boku aby sebou tolik neházela a zvýšila na intenzivitě.

Křik trestané Barbory už byl tak hlasitý že musel jít slyšet až ven na ulici…

Po 10 minutách Macková přestala a s klidným hlasem řekla vztyk. Barbora celá ubrečená poslechla a velmi težce vstala. Hned si chytla zadek a začala si ho hladit aby ulevila od své bolesti. Zadek měla  rudý a silně ji štípal a bolel. Nikdy by nevěřila že by mohl výprask rukou takhle bolet. Byla ráda že to má už za sebou. Macková ji ale vyvedla z omylu že ještě neskončily a vytáhla z kabelky svůj hřeben na vlasy s logem vlastní firmy.

Nela seděla s údivem, nevěřila vlastním očím že výprask bude dále pokračovat.  . Tohle představení se jí velmi zalíbilo.

Macková došla k plačící Barboře, kterou chytla za ucho a donutila ji přehnout se zpátky přes kolena.

NEEE prosím já už nechci Nelo pomooc prosím. Nela jen pokývla rameny a nijak do průběhu nezasahovala.

Dostanete posledních deset ran!

První rána dopadla a reakce nenechala na sebe dlouho čekat. Křik byl tak hlasitý že trhal uši. U dalších ran byly reakce stejné, jen byly doprovázeny sliby a prosbami. Tak první výprask máte za sebou. Na další se budu těšit za měsíc, vztyk a běžte zpátky do rohu.

Bára opatrně vstala a šla do rohu zaujmout svou předepsanou pozici. Už ani nepociťovala stud co ji doprovázel na začátku. Cítila jen bolest a horko na seřezaném zadku, který byl velmi citlivý na dotyk.

Macková vrátila židly na své místo, položila hřeben zpět a koukla na doktorku. Budu se těšit za měsíc. Mohu telefoní číslo? Ano jistě napíšu ho na papírek. Další  výprask bude zase tady?? Ne další bude u mě v kanceláři zhruba v tyto hodiny. Upřesním co a jak. Tímto vás osobně zvu k sobě do podniku. Mějte se hezky obě dvě. Macková se podívala na hodinky a s úsměvem odešla. Barbora si hned po odchodu začala třít svůj zadek a začala nadávat na nespravedlnost a jak ji to bolí. Nela došla k Báře a nabídla jí že jí ten zadek namaže chladivou mastí. Bára jen kývla a vydala se k lehátku.

Opatrně si lehla na lehátko a čekala až jí Nela pomůže od bolesti. Při prvním dotyku Barbora sykla a napomenula Nelu ať si dá pozor.

Doktorce se naskytl krásný pohled na seřezaný  rudý pevný zadeček své podřízené. Bolí to moc??

Už ani ne. Ta mast krásně chladí děkuji. Nelu natíraní masti na Barbořin zadek dost vzrušilo. Snažila se nenápadně prozkoumat Bářino ženství ale marně.

Po ošetření začalo oblékaní, které trvalo Báře pochopitelně delší dobu, konkrétně u spodní časti oblečení. Chceš hodit domů ? Ne díky já se raději projdu.

Jak Bára odešla tak si Nela ještě na židly přehrávala dnešní zážitek v hlavě. Byla naprosto unešená a vzrušená z představení které viděla. Představa že by někdy nařezala Barboře se jí začínala líbit čím dál více.

Po příchodu domů se Barbora opatrně dívala zda není nikdo doma. O dceři věděla že bude ve sportovním kroužku ale u manžela to tak jisté nebylo. Naštěstí nikdo doma nebyl a mohla před zrcadlem shlédnout škody napáchané na jejím zadečku. S děšením koukala z různých pohledů na sebe v zrcadle a chtělo se jí zase brečet.

Začala přemýšlet jak tohle všechno utají. Co by řekla manželovi nebo dceři kdyby ji zahlédli.

A za měsíc znova, nikdy sem si nemyslela že v čtyřiceti dostanu výprask na holou.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 3.6 / 5. Počet hlasů: 12

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *