| |

Povídka “Ponygirls strýčka Charlieho”

Strýček Charlie byl podivín. Ve svém mládí vyrůstal ve společnosti osmi sester, které mu neudělaly nic dobrého. Proto se časem odstěhoval z velkoměsta na venkov, kde si koupil menší zámek a obrovské polnosti a lesy. Do města za sestrami nejezdil a žil jako poustevník na venkově. Z velké rodiny ho už téměř nikdo neznal. Proto mě překvapilo, že mi strýček Charlie napsal dopis ve kterém mě pozval na svoje panství. Protože jsem neměl co na práci a tuto sobotu jsem slavil narozeniny, podle strýčkovi rady jsem sedl na vlak a rozjel se za ním. Na nádraží na mne čekal strýček Charlie. Musel se ke mne přihlásit, neboť jej nikdo neznal, ale jak jsem zjistil on mne poznal ihned. Jeho služka se postarala o můj kufr, který naložila do auta a sedla si vedle řidičky. My si sedly dozadu a jak se zaklaply dveře, auto se rozjelo. Cestou jsme mlčeli, oba jsme sledovali cestu, která ubíhala kolem auta. Já tu a tam pohlédl na strýce. Byl to statný pětačtyřicátník černých vlasů a atletické postavy. Po chvilce jízdy jsme dorazili k vysokému kamennému plotu s obrovskou bránou. Za plotem byl poměrně široký les a poté krásný anglický park s několika remízky. Vše bylo upravené a udržované. Není divu, strýc byl boháč o kterém psávaly noviny. Auto zastavilo před nádherným třípatrovým zámkem. Vystoupili jsme z auta a strýc poprvé promluvil: “Vítej na mém panství”. Služka vyzvedla můj kufr a odnášela je do budovy. My jsme vstoupili do vstupní haly, kde my strýc řekl, abych se ubytoval a osvěžil po namáhavé cestě a až budu hotov, že pro mne pošle. Ukázal na jednu služku a něco jí řekl. Ta mě dovedla do mého pokoje.

 

Okamžitě jsem se svlékl a vlezl pod sprchu. Poté jsem si oblék sportovní košili a plátěné kalhoty. Sotva jsem ukončil tuto proceduru vstoupila do pokoje služka a řekla mi, že strýc mě očekává v kuřáckém salónku, kde se podává káva. Šel jsem za služkou a prohlížel si krásy tohoto zámku. Do kuřáckého salónku jsem vstoupil sám. Strýc už na mne čekal. “Tak ještě jednou vítej na mém panství”, začal strýc úvodní ticho, pokynul služce, která mi podala šálek a nalila do něj silnou černou kávu. Okamžitě se vzdálila, jak ukončila servírování nápoje a v místnosti jsme osaměli. “Jsi jediný mužský zástupce v naší přímo feministické rodině”, začal strýc opět rozhovor. “Mých osm sester a dvanáct vnuček je přímo pohroma pro rodinu. Jedině já a ty jsme zástupci mužského pohlaví. Nevím jak ty, ale já jsem prožil tisíce ústrků a ponížení od žen, že jsem raději volil tuto cestu odchodu od rodiny sem na toto panství které, a to je moje tajemství, jsem nekoupil, ale získal dědictvím po svém strýci, včetně fungujícího podniku, který nyní řídím. Jsi jediný zástupce mužského rodu v naší rodině a proto bych rád, narozdíl od mého strýce, který mne tenkrát postavil před hotovou věc, ale on zato nemohl, neboť předčasně skonal, tě seznámil s historií tohoto zámku”, pokračoval strýc. Byl jsem dychtivý dalších slov strýce Charlieho. “Strýc Henry byl, jak výš, velký sukničkách a požitkář. Když se mu narodilo čtvrté nemanželské dítě byl exkomunikován z rodiny, aby jí neočerňoval. Jako vzdor všeho si koupil tento zámek a založil firmu. Ta mu počala rychle a spolehlivě vynášet, tak že se posléze o její chod nemusel starat. Je to vlastně taková rodinná firma na které je závislá celá vesnice a také okolí. Strýčkovi se dostala do ruky zajímavá kniha a protože byl dlouho sám, chtěl tyto praktiky a zkušenosti vyzkoušet. A díky tomu vzniklo to co Ti za chvíli ukáži. Protože vím, že máš mnohé zkušenosti v této oblasti, nebudeš zde úplný jelimánek, ale musím Tě upozornit, že na veřejnosti o tomto nesmíš mluvit, respektive jen s nejbližšími přáteli a hlavně ne v rodině”, zakončil úvodní rozhovor strýček Charlie.

 

Byl jsem vzrušen tajemnou řečí strýčka Charlieho, který odložil šálek na stoleček a zatleskal. Do místnosti vstoupila služka. “Je všechno připraveno”, zeptal se strýc služky. Ta se poklonila a úslužně odpověděla, že vše je připraveno, a že velký mistr je očekáván v dolních komnatách. Na tato slova strýc mi pokynul abych povstal a oba jsme se vydali nejprve jednotlivými pokoji a posléze chodbami k velkým dveřím které byly ve vstupní hale. Zde strýc otočil stolkem, který stál uprostřed místnosti a dveře se nehlučně otevřely. Vstoupil jsme do další místnosti, kde strýc opět otočil květinovým stolkem a dveře se zavřely. Strýc mne posadil do lenošky a vysvětlil mi několika větami co se bude dít. Když ukončil vysvětlení zatleskal a do místnosti vstoupila nahá žena. Krásný to kousek přírody. Dlouhé blond vlasy svázané do vysokého ohonu, který jí sahal až do pasu. Vysoké, černé, jehlové boty jí sahaly do půlky stehen. Kalhotky neměla, jen široký podvazkový pás z kůže pevně uvázaný v pase, který byl až neskutečně útlý. Kundu měla úplně vyholenou. Prsa, tedy kozy, velikosti pětek se dmuly na její hrudi, byly ustájeny v kožených kruzích, které měly za úkol trochu podpírat, ale spíše dát vyniknout jejím kozám. Na krku kožený řemen pobytý velkými cvoky, uprostřed měl tento řemen velký kruh. Zíral jsem na tento výtvor přírody až se mi postavil. “Koukám, že se Ti to líbí”, ohodnotil můj výraz strýc. “A…ano”, zmohl jsem se na odpověď. Strýc přikázal služce aby přistoupila blíž a něco jí pošeptal. Ta se poklonila a odešla. “Myslím, že nemá cenu Ti tuto návštěvu dávat po kapkách, ale že Ti ukážu celé panství, teda tu lepší část najednou a z nejkrásnějšího pohledu, který znám. Musíme chvíli posečkat, neboť jsem změnil plán a musí se něco připravit. Zatím Ti povím co se bude dít a abys něco nezkazil spíše sleduj co se bude dít. Strýc mi vysvětlil, že přivezou vozík a přivedou tři pony, které zapřáhneme do vozíku a pojedeme po té lepší části panství, kde mi ukáže konírnu, parkůr, stáje, ale i černou místnost. Vysvětlil mi, že všechny ženy v této části jsou otrokyně, které se dělí na pony, což jsou nejváženější otrokyně na tomto panství, dále otrokyně, které slouží v dolní části panství, milovnice, což jsou otrokyně určené k provádění milostných her a služky, které slouží jen v přední části, což bývají straší otrokyně nebo ženy z vesnice a všechny to dělají ze svého potěšení, že si k nim můžeme dovolit vše, že musíme potrestat každý prohřešek kterého se dopustí a že čím více prohřešků najdeme tím se otrokyně cítí dokonalejší než ty ostatní například ty co slouží v horní části. Více my strýc nestačil vysvětlit neboť do dveří místnosti vstoupila otrokyně a pokynula na strýce. Z pohledu strýce se dalo přečíst, že vstoupila nevhod, nicméně strýc pokynul hlavou, že může vstoupit a přivést pony.

 

Do místnosti byly přivedeny tři nahé ženy, dvě černovlásky a jedna blondýna. Byly vedeny na řemenu, který držela služebná. Díval jsem se pozorně, ale pořád jsem nechápal, jak jim může ten řemen držet na kundě, když tam nic nemají. Za nimi vstoupila další služebná, tedy otrokyně, která táhla jezdecký vozík na kterém bylo velké množství různých kožených součástí. Díval jsem se vyjeveně nato co se to děje. “Pojď se podívat, jak se zapřahá pony do vozíku”, řekl mi strejda, “časem to budeš dělat sám”. Vstal jsem z pohovky a došel ke strýci. Ten zjistil, že druhá otrokyně veze vozík na kterém má výstroj pro pony. “Obě na mne počkáte v černé místnosti”, hřímal strýc a rozkázal, “ty přivaž otěže u stolku, ty polož ten vozík, a obě po kolenou ke mě”. Obě otrokyně klekly na kolena a poslušně po kolenou došly ke strýci. Ten sáhnul do kapsy ze které vytáhnul zlatou krabičku, kterou otevřel a vyndal z ní tři kožené řemínky s klipsnami na obou koncích. Otrokyně klečely před strýcem a upřeně hleděly do země. Poté co vyndal ony řemínky, poručil, aby otrokyně vstaly a otočily se zády ke strýci. Okamžitě vstaly a otočily se. Strýc vzal řemínek a provléknul je oky na náramcích, které otrokyně měly na rukou, kovovou klipsnou jej spojil dohromady. Každá otrokyně měla ruce svázány za zády. Když ukončil tuto operaci, poručil jim otočit se a poslední kožený řetízek jim pomocí kovové klipsny připnul na jejich bradavky. Tím je spojil dohromady a rozkázal jim odejít přímo do černé místnosti.

Mě strýc poručil, abych tu blonďatou klisnu přivedl k němu. Strýc jí poručil kleknout a odešel k vozíku. Ten přitáhl blíž a vzal z něho uzdu s ohlávkou. Otrokyně klečela, ruce za sebou a poslušně čekala. Strýc k ní přistoupil zezadu a přehodil jí ohlávku do obličeje. Usadil udidlo v jejích ústech a pomocí přezek jí celou ohlávku usadil na obličeji. Když dokončil umístění ohlávky vrátil se k vozíku, kde vzal široký kožený pás a vrátil se k pony, které poručil vstát a dát ruce nad hlavu. Pony okamžitě poslechla strýcův rozkaz. Široký kovový pás jí strýc nasadil na boky a pomocí přezek upevnil na jejím těle. Když dokončil tuto operaci šáhl pony do vyholeného klínu a odepnul řemen z její kundy, který připnul na uzdu, kterou měla pony v ústech. Opět došel k vozíku, kde vzal do ruky dlouhý černý pytel a přistoupil k pony. Pytel nasadil pony na ruce a prostřednictvím řemenů a přezek jej upevnil pony na těle tak, aby nespadl z jejich rukou. “Zpátky”, pokynul strýc pony, která začala couvat k vozíku. Strýc zaparkoval s klisnou uprostřed vozíku. Pomohl jsem mu jej zvednout a strýc nejprve pomocí řetízku, který zachytil do oka v rukávu, připojil klisnu k vozíku a poté obě oje vozíku upevnil do kovových úchytů na koženém pásu, který měla pony na svých bocích. Když zapřáhl první klisnu stejným způsobem zapřáhl i druhou klisnu. Při ustrojování této pony jsem mu již pomáhal. “Tak tu třetí si ustroj sám”, řekl z ničeho nic strýc. “Dobře, udělám to, ale musíš mi pomoci neboť jsi nejsem jistý jestli to všechno dobře zvládnu”, odvětil jsem. Asi po deseti minutách byla pony zapřažená ve vozíku. “Vidíš, tak tohle ti půjde”, konstatoval strýc, když se mi podařilo zajistit oje vozíku na bederním pásu pony. A teď se projedeme po mém panství. Nasedli jsme do vozíku, strýc zamlaskal a pony se daly do pohybu.

 

Strýc pomocí dálkového ovládání otevřel dveře do kterých jsme vjeli a dlouhou chodbou jsme ujížděli za dalšími záhadami tohoto panství. Asi po dvě stě metrech jsme vyjeli ve velké místnosti, která byla rozdělena prostřednictvím planěk na malé sektory ve kterých pobíhaly další nahé ženy podle pokynů mužů, kteří je drželi na opratích. Některé otrokyně měly na sobě jen uzdu, jiné byly zapřažené do vozíků, jako naše tři pony nebo podobných vozíků z jiným zapojení, nicméně všechny běhaly podle pokynů mužů. “Tak tady vidíš drezůru otrokyň-pony”, řekl strýc. “Zde získávají tělesnou vytrvalost a další nezbytné návyky k tahání vozíků. Muži, kteří zde jsou buď jejich milenci, nebo mí přátelé, kteří mi pomáhají při výchově těchto pony. Z konírny se pojedeme podívat na venkovní dráhu a potom do stájí. Na závěr zajedeme do černé místnosti, kde je připravena tvoje oslava narozenin a kde budeš slavnostně uveden do této společnosti”, dodal strýc, mlaskl a my se rozjeli. Vyjeli jsme ven, kde strýc prásknul bičem a pony se daly do poklusu. Jízda byla příjemná. Vzrušovalo mě to, že mě vezou nahé ženy, a že je mohu ovládat pomocí opratí. Klapot dámských podpatků vydával charakterický zvuk koňských kopyt. Byl to nádherný letní podvečer. Slunce zapadalo, vzduchem se nesla opojná vůně louky a lesa. “Není to nádherný pohled na ten svět prostřednictvím, ženské prdele a kundy”, skočil do mého rozjímání strýc, “škoda, že nemají kozy zezadu, bylo by to hezké vidět, jak se jim houpu na jejich hrudi, ale lepší je, že je mají vepředu, ten krásný pohled uvidíš večer na dostihové dráze a už nebudeš chtít vidět nic jiného. Kdosi řekl, že nejkrásnější pohled je ze sedla koně, ale buď to byl člověk, který se styděl za tento pohled, nebo byl hrozně upejpavý”, dokončil myšlenku strejda a my zajely do stáje.

 

Stáj, kde byly pony ustájeny, byla velmi podobná té, kde jsou ustájeni koně. Byl zde drobný rozdíl a to, že místo podestýlky měly pony dřevěnou podlahu a houni na které spaly. Jinak byly přivázány za kundy ke zdi a řetízek jim umožňoval jen minimální pohyb po ustájení. V duchu jsem počítal počet ustájení a napočítal jsem jich 40. “Je tady 45 ustájení”, řekl strýc a pokračoval “na konci je umývárna, kam právě jedeme. A to není všechno, kromě 45 klisen je zde dalších 20 otrokyň pro úklid a službu ve stájích a na dvacet milovnic. Do toho nepočítám patnáct služek v hlavní budově, které podléhají stejnému režimu jako zdejší otrokyně. Mezi tím jsme dojeli k umývárce, kde zrovna jeden muž prováděl očistu jedné pony. Ta byla úplně nahá, rozkročena a roztažena na otočném pódiu a uvázána. Muž držel v ruce hadici ze které prudce stříkala voda. Proudem vody jí muž masíroval kozy, které pod tlakem vody měnily svůj tvar. Pony se šklebila a skučela. Řekl jsem strýci abychom zastavili a já se mohl podívat na to, jak tato očista bude dále probíhat. Strýc mlaskl a pony se zastavily. Muž když promasíroval proudem vody kozy pony, pokračoval po jím břichu ke kundě. V tom však zmáčkl tlačítko a pódium se otočilo a tak proud vody stříkal na její záda, která celkem rychle zčervenala. Nové zmáčknutí knoflíku a nová otočka. Proud vody nyní mířil přímo na nevyholenou kundu. Pony zaúpěla a prohnula se pokud jí to úvaz dovolil. Muž směřoval proud vody dlouho na tuto citlivou partii těla a poté velice rychle postříkal nohy pony a zmírnil proud vody. Přistoupil blíže k pony a zamířil proud vody přímo do vagíny pony, která se opět prohla bolestí. Po chvilce zastavil proud vody úplně a odhodil hadici do kouta. Vzal do ruky řemen s kovovou karabinou, kterou bezohledně zacvakl pony na její naběhlé bradavce až pony vykřikla. “Mlč”, okřikl jí muž, “bude ještě hůř”. Odvázal klisnu ze šibenice a poručil jí aby uklidila hadici a okamžitě si navlékla boty. Pony okamžitě po odvázání si začala jednou rukou mnout bradavky až shodila zacvaknutou karabinu a druhou rukou svojí píču. Muž, který jí umýval to zpozoroval a znova jí okřikl: “Co si tady drbeš kozy a píču, máš uklidit hadici a obout se. Okamžitě dej ruce za záda a klekni”, poručil jí. Pony uposlechla rozkazu a klekla si. Muž k ní přistoupil a vzal do ruky karabinu, kterou jí opětovně chytil na její bradavku. Přitáhnul druhý konec opratě a druhou karabinu, která byla na druhém konce jí také chytil na druhou bradavku. Pony dvakrát po sobě zaúpěla. “A teď dělej co máš dělat”, rozkřikl se muž. Pony okamžitě vstala a začala motal hadici do kruhu a nakonec jí pověsila na hák. Strýc mlaskl a pony se rozjely. Za chvíli jsem slyšel, jak je pony vyvedena z umývárny a vedena chodbou do svého ustájení. Otočil jsem se a uviděl, jak jí muž přetáhl jezdeckým bičíkem až pony poskočila, když se bič dotkl jejího těla.

 

“Tu ještě dneska uvidíš”, zakončil prohlídku stáje strýc a my ven ze stáje. “Teď doporučuji se vrátit do hlavní budovy, kde se osvěžíme a připravíme na večer. Okolo deváté se pro tebe zastavím a půjdeme do černé místnosti, kde je připravená večeře a Tvoje oslava narozenin”, zakončil svůj proslov strýc. Pony nás dovezly do místnosti, kde jsme je ustrojili a zapřáhly. Zde již čekala jiná otrokyně, která si vzala od strýce otěže. I tato otrokyně byla kouzlem přírody. Obrovské dudy se jí houpaly na hrudi. Kunda vyholená s malým tetováním štíra nad ukončením pysků, i ona byla blondýna, ale její vlasy byly krátké. Vystoupili jsme z vozíku, strýc ještě něco řekl otrokyni a poté otočil stokem a otevřely se dveře do hlavní budovy. Zde již čekaly služky, aby nás doprovodily do našich pokojů. Projížďka po dolní části panství byla šokující, ale i vzrušující. Musel jsem se osprchovat studenou vodou. Koupel byla náramně osvěžující. Po osprchování jsem se natáhl na lůžko a přemýšlel o všem co jsem viděl. Musel jsem uznat, že jsem o takových věcech četl, občas jsem si půjčil nějaké video, ale nikdy jsem si nemyslel, že se takovéhoto výcviku zúčastním. Z mého rozjímání mě vyrušila služka, která mi řekla, že mi přinesla oblečení, které mi posílá strýc a že na mne čeká ve vstupní hale krátce před devátou. Oblečení, které mi služka přinesla byly kožená košile, kožené jezdecké kalhoty a vysoké jezdecké boty. Když jsem se do toho oblékl sedělo to jako ulité, i boty byly přesné. Když jsem se oblék zjistil jsem, že mám akorát čas na to, abych běžel do vstupní haly. Dorazil jsem tam akorát. Strýc otočil stolkem a my opět vstoupili do podzemí. Sotva se zavřely za námi dveře, otevřely se jiné dveře a z nich vystoupila ona blonďatá otrokyně, která se s námi loučila a přivedla za opratě dvě pony, každou zapřaženou do jednoho vozíku, který však byl jiný než ten odpolední. Pony byly celé oblečené do černých a velice těsných kožených obleků, jen kundy a kozy měly odhaleny. Zakrytý byl i obličej, v masce byly jen otvor pro oči a nosí dirky. Na hlavě měly žluté chocholy. Otrokyně nám předala opratě a my nastoupili na vozík, na kterém se napůl stálo a napůl sedělo. Strýc mi řekl, abych všechno opakoval po něm a že jedeme do hodovní místnosti, kde všechno začne. Strýc klepl opratěmi, já též, a my se rozjeli po chodbě směrem za novým dobrodružstvím.

“Doprava po dolní části panství je pro nás zabezpečována prostřednictvím klisen”, řekl strýc cestou a pokračoval, “nyní zajedeme do hodovní místnosti, kde Tě představím svým přátelům a po slavnostním přijetí do společnosti a hodokvasu nás čeká práce. Vždyť víš, že jsme poslali dvě otrokyně odpoledne do černé místnosti, v umývárně jsi viděl novicku, která musí podstoupit základní drezůru a ani ty tři pony se nechovaly dobře, tak musí být potrestány. Během večera by sis měl vybrat služku, otrokyni, milovnici a klisnu pro další pobyt. Nad ránem se bude konat aukce klisniček”. Během jeho vyprávění jsme dojeli do budovy, kterou jsme odpoledne neviděli. Klisničky nás dovezly do hodovní místnosti. Zde na nás již čekalo pět strýcových přátel. Sestoupili jsme z vozíků a otrokyně odvedla pony do rohu mezi ostatní a přivázala je zde ke kruhu ve zdi. Klisnám dala klapky na oči, takže nic neviděly. Strýc se pozdravil s přáteli a představil mne.

 

“Pánové”, začal strýc, “toto je můj nástupce na panství. Je to jediný mužský zástupce našeho rodu a proto si Vám dovoluji navrhnout, aby byl přijat do naší jezdecké společnosti”. Pánové souhlasně pokývali hlavami. “Nuž teda, na základě práva jezdeckého spolku Tě přijímám do naší tiché společnosti se všemi právy a povinnostmi prvorozeného s dočasným omezeným práva nosit zlatý řetěz společnosti. Zde na důkaz přijetí Ti společnost předává jezdecký bičík a zlatý jezdecký prsten”, zakončil uvítací proslov strýc, a pokračoval “tak teda pánové mému synovci je dnes krásných jednadvacet, nechť je mu propůjčeno dáno do ranní aukce po jedné služce, otrokyni, milovnici a pony a také dnes místo v čele stolu. V černé místnosti nechť je přivítán jak se sluší a patří a Vy pánové jej ctěte jako mne. Vím, že je nováčkem v této společnosti, odpuste mu jeho hříchy nevědomosti, ale za rok již bude ovládat toto řemeslo jako Vy”. Na důkaz přijetí přivítejte jej naším holdem. Do místnosti po tomto projevu vstoupilo deset otrokyň. Všechny nahé, na hlavě malý čepeček, jako nosí servírky v pase uvázanou malou zástěrku, která nic nezakrývala. Na nohou černé lodičky na vysokých podpatcích. Na svých bocích pomocí řemenu upevněnou desku, na které stál zlatý pohár ve tvaru nahé ženy s koňskou hlavou. Aby deska nespadla měly jí otrokyně pomocí karabiny připnutou na bradavkách. Ruce měly otrokyně za zády svázané v pytli, které měly pony na sobě při odpolední projížďce.

“Tak si vyber otrokyni pro večer”, řekla strýc. Měl jsem co dělat abych si vybral Všechny otrokyně byly nádherné od černošek přes mulatky až po bělošky, blonďaté, černovlasé, zrzky ale i barevné. Všechny velké kozy a vyholené kundy. Naběhlé bradavky a velké prsní dvorce. Prostě skvosty přírody. Po chvilce vybírání jsem si vybral jednu mulatku. “Mladý má vkus”, pronesl kdosi. Otrokyně ke mně přistoupila já si vzal pohár. Ostatní otrokyně přistoupily ke svým pánům a ti vzali do rukou ony zlaté poháry. Sotva jsem sebral pohár z desky začalo bílé víno vytékat z prsou sošky a červené z kundy. Prstem jsem zacpal kundu a víno přestalo vytékat. Pánové se začali usmívat a strýc mi vysvětlil, že nejprve musím upít klisní mléko, tedy upít bílé víno z prsů, a poté klisní krev z kundy. Jak strýček vysvětlil tak jsem pyl. Klisní mléko, abych byl silný a rozvážný, klisní krev, abych poznal pot pony a jejich úctu k nám mistrům. Po přípitku přišla jedna služebná, která přinesla jezdecký bičík a zlatý prsten, který mi strýc předal. Poté jsme se přesunuli ke stolu, kde byla připravena bohatá tabule. Usadili mne v čele stolu a moje otrokyně mě celou dobu obsluhovala. Na přivázané desce nosila lahodné pokrmy a nápoje. Služka, která přinesla moje insignie stavěla podávanou manu předeme na stůl. Bylo kolem půlnoci, když skončila hostina. “Pánové”, zahájil řeč strýc, “nastal čas se přesunout do černé místnosti”. Na tato slova otrokyně obsluhující pony sundala jim klapky z očí a přiváděla jednotlivé pony jejich pánům. Pánové nasedali na vozíky a postupně odjížděli z hodovní místnosti. Já ze strýcem jsme jako poslední opustili tuto místnost.

 

Černá místnost byla poměrně veliká místnost s řadou klecí po stranách ve kterých byly uvězněny po jedné nahé ženy. Uprostřed místnosti bylo malé pódium, okolo pódia byly řada šibenic, koz, stolů a dalších předmětů, které jsem ještě nikdy neviděl ani o nich neslyšel. Před pódiem byla řada křesel ve kterých již seděli pánové. Uprostřed řady byla dvě křesla volná, do těch jsme se usadili my. Za každým křeslem klečela otrokyně. Na desce upevněném na jejím těle stál pohár a dva žbánky s vínem, jeden s červeným a ve druhém bylo víno bílé. Další věcí, která byla na desce umístěna byl popelník, dóza s cigaretami a doutníčky a ležela zde svíčka. Otrokyně měly na očích klapky. Strýc se mne zeptal zda budu kouřit. Odpověděl jsem, že ano a strýc vzal do ruky svíčku, která měla na druhém konci jehlu. Pomocí zapalovače zapálil svíci a když hořela zabodnul jí do kozy otrokyně. Ta, když jehla vnikla do jejího těla, sykla. Nyní můžeš kouřit jak chceš. Pokud budeš něco potřebovat stačí říci o ostatní se postaráme. Bylo to vzrušující zapálit si doutníček o hořící svíci upevněnou na lidském těle.

“Tak pánové”, začal strýc, “co tu máme.” Je tady jedno porušení pravidel vstupu do místnosti, jedno špatné nošení předmětů, jedna novicka k výchově na ponynku a tři pony za špatné návyky při vožení”. Sotva dořekl tuto větu klece byly spuštěny do podzemí, kde zůstaly do doby než byla otrokyně z ní vyvedena k potrestání. Po návratu do klece už klec nebyla spuštěna do podzemí. Tento důmyslný princip byl zvolen proto, aby otrokyně poslané k potrestání neviděly jaký trest byl již vykonán, ani kdy na nich trest bude vykonán. Teprve po vlastním trestu byly povinny sledovat výkon trestu na jiné otrokyni, ale protože tresty pokračovaly někdy i po zavření do klece, aby bylo možno sledovat jejich dodržování, případně, aby se pánové mohli pokochat pohledem na potrestanou otrokyni. Vše mělo svojí logiku. Například proč všechny otrokyně byly na pohlaví vyholeny. V průběhu večera mi strýc vysvětlil, že žádné zvíře nemá zarostlé pohlaví, na svět jsme přišli bez chlupů a také z hygienických důvodů. Hlavní důvod je i ten, že chlupatá ženská vypadá špinavě. Už Egypťanky a také jejich muži si holili chlupy z pohlaví a podpaží, neboť si s nimi připadali nečistí. Tedy nic nového pod sluncem. “Jo, chlapče nic na tomto světě nám nedá matka příroda do vínku zbytečně. I Ty si holíš vousy neboť jsou zbytečné a obtěžují tě, stejné je to i s chlupama tam dole”, zakončil strýc vysvětlování proč jsou všechny ženy vyholeny.

 

“Myslím, že začneme tím nošením předmětů”, řekl kterýsi z pánů a stoupl si. Myslím, že vím jak dotyčnou otrokyni potrestat”. Muž počkal až vyjede klec z podzemí a došel k ní, kde dotyčná otrokyně klečela. Odemkl klec a poručil jí, aby v kleče došla na pódium. Otrokyně poslušně šla na pódium. Zde se zastavila a otočila se čelem k pánům. Ruce si dala za záda a poslušně čekala na další rozkazy. Muž mezi tím dotlačil na pódium kříž a poručil otrokyni vstát. Rozkázal jí aby rozpažila ruce a rozkročila nohy u kříže. Když byla otrokyně u kříže postupně jí přivázal ruce a nohy na tento kříž a rovněž jí přivázal v pase. Když byla otrokyně řádně přikurtována vzal do ruky bičík a zeptal se otrokyně kolik těch věcí, které nesla, bylo. Odpověděla, že sedm. Dobrá sedm na každou kozu a sedm ran na kundu a počítat na hlas, pokud se spleteš, bude to nových sedm ran na to samé místo kde jsi se spletla.

Muž se rozpřáhnul a jezdeckým bičíkem uhodil otrokyni po levém prsu. “Jedna”, řekla otrokyně poslušně aniž by zkřivila tvář od bolesti. Muž se opět rozpřáhl a otrokyni uhodil do stejného prsu. “Dvě”, řekla otrokyně. Muž se opět rozpřáhl a otrokyni uhodil do druhého prsu. “Jedna”, řekla otrokyně, muž teď střídal rány na kozy otrokyně a ona správně počítala. Po šesté ráně na levou kozu muž uhodil otrokyni do rozkroku a otrokyně řekla šest. “Špatně”, odvětil muž a okamžitě třikrát za sebou uhodil otrokyni do rozkroku. Otrokyně již po každé ráně hekala bolestí. “Správně jsou čtyři do kundy, pamatuj si to kurvo”, řekl muž a uhodil ženu na levé prso. “Šest sem”, řekla otrokyně a hekla bolestí neboť mužův bičík se svezl po její bradavce. Muž pokračoval ve vyplácení otrokyně, která se už nespletla. A tak otrokyně dostala po čtrnácti ranách na kozy a rovněž čtrnáct ran na kundu. Když skončil vyplácení otrokyně poděkovala muži, že jí pomohl napravit. Po vyplácení si muž došel pro věci, které ležely na stole. Vzal do ruky kovové svorky a přistoupil k otrokyni. Tyto kovové svorky upevnil otrokyni na bradavky a pysky jejího pohlaví. Když dokončil ukotvení svorek došel opět ke stolku a vzal do rukou kovové válečky. Přinesl je a postavil je před otrokyni. Tu vzápětí na to odvázal z kříže a ten odsunul z pódia. Vrátil se ke kovovým válcům a pomocí řetízků je začal upevňovat na zaseknuté svorky. Menší závažíčka dal otrokyni na kozy a poručil jí kleknout. Ta uposlechla a klekla si na zem. Muž si rovněž kleknul a pomocí silnějších řetízků přivázal otrokyni na její pysky větší závažíčka. Když se mu zdálo, že je vše v pořádku, tak si stoupl a rovněž tak poručil otrokyni, aby si stoupla. Otrokyně nejprve opatrně postavila jednu nohu na zem, poté se postavila na druhou nohu, takže seděla v podřepu a pak velice opatrně vstávala. To se nelíbilo muži a tak jí dal ránu jezdeckým bičíkem. To narovnalo otrokyni. Teď před námi stála otrokyně, kde závaží svou vahou měnilo tvary poprsí a jejich pysků. Byl to pro mne vzrušující pohled. Jednou jsem podobnou scénu viděl na videu a vzrušilo ně to tak, že jsem nebyl zbytek večera schopen žádné akce. Tady to však nebylo za sklem, ale živě. Moje mužství stálo jako lodní stožár. Strýc to uviděl a naklonil se ke mně a řekl mi, abych více kouřil a pil víno, neboť lepší část teprve přijde. Muž vzal otrokyni a provedl jí před sedícími pány, kteří si prohlížely jak se jí natahují pysky. Když byl prohlídka skončena odvel otrokyni do klece, kde jí poručil, aby se rozkročila a ruce dala nad hlavu. Když je dala nad hlavu přivázal jí je o vršek klece. Když zamykal klec řekl, že takto tu bude stát dokud neskončí dnešní posezení. “Děkuji Vám pane, ze to, že mě naučíte nosit správně věci”, odpověděla úslužně otrokyně.

 

“Tak a co dál”, zeptal se strýc. Vstal muž, který seděl strýci po levici a řekl, že jeho synovec má dneska narozeniny. K pořádné oslavě patří narozeninový dort. K tomu mu dobře poslouží druhá otrokyně, která nemusí vstoupit. “Je to v Tvých rukou”, odvětil strýc. Muž odešel ke kleci, kde byl umístěna otrokyně, která vstoupila strýci do rozhovoru. Muž odemknul klec a poručil otrokyni, aby po čtyřech došla na pódium. Otrokyně uposlechla rozkazu a došla na pódiu. Muž mezi tím dotlačil na pódium kládu a poručil otrokyni aby do ní strčila hlavu a ruce. Ta okamžitě poslechla. Muž zajistil druhou část klády a otrokyně nyní stála v předklonu uvězněná v kládě. Stoupnul si za otrokyni, tak aby byla vidět z profilu a vzal do ruky devíti ocasou kočku.

“Nejprve je potřeba ušlehat vajíčka s mlékem”, spustil muž a začal otrokyni touto devíti ocasou kočkou bít přes kozy a břicho. Padlo asi pět ran, když otrokyně počala slzet a skuhrat, po dvacáté ráně se otrokyně začala svíjet bolestí pokud jí to dovolovalo umístění v kládě. “Nyní je potřeba uhníst těsto”, řekl muž a začal otrokyni bičovat přes prdel. Otrokyně po každé ráně sebou cukla a zapištěla “Aůůůů…”. “Když je těsto dobře promíseno musí se upéct”, a začal své rány směřovat do rozkroku otrokyně. Devíti ocasá kočka kromě kundy zasahovala i břicho otrokyně. Otrokyně sebou házela, ale díky umístění v kládě neměla kam utéct. Slzela, pištěla a kroutila sebou. Muž asi po dalších dvaceti ranách přestal otrokyni bičovat a odstoupil od ní. “Když je dort upečen musí se ozdobit”, říkal muž, když na pódium dotlačil vozík. Rozpojil kládu a nařídil otrokyni, aby si lehla na vozík. Otrokyně okamžitě uposlechla. Když si otrokyně lehala na záda skučela, neboť zbičovaná prdel jí pálila a bolest se stupňovala v okamžiku, když se dotkla její prdel desky stolu. Muž jí přivázal ruce a nohy k vozíku. Odešel opět ke stolu s proprietami a sebral zde roubík a klapky na oči. Obě věci připevnil na správná místa a opět se vrátil ke stolku, kde sebral silnou svící. Zapálil jí a vrátil se k upoutané otrokyni. Začal kapat vosk na tělo otrokyně nejprve mezi kozy a středem těla se blížil ke kundě. Zde přestal otrokyni polévat a až otrokyně sebou přestala zmítat, vylil obsah rozehřátého vosku na její kundu. Tělo otrokyně se vzepjalo. Musela to být obrovská bolest. Muž nechal svíci opět rozhořet a plamen nemaje dostatek vosku rychle rozehřál další. Nyní muž pomalu začal kapat vosk na levou kozu otrokyně. Ta kroutila od bolesti hlavou a zmítala sebou. Když vylil obsah rozehřátého vosku na jednu kozu, chvíli počkal a po chvilce opakoval tuto operaci i na druhé koze. Kozy otrokyně nyní vypadaly jako zasněžené kopce na horách. Muž ještě několikrát polil otrokyni rozehřátým voskem. Až později jsem zjistil, že tím vytvořil obraz pony. Uhasil svíci a odešel opět ke stoku, kde vzal malé svíčky. Ty byly stejné, jakou měla moje otrokyně zapíchnutou v koze. Okamžitě jsem se podíval, jak svíce hoří. Svíčka byla v polovině a pomalu kapala na kozu otrokyně. Pod svící již byla poměrně velká hromádka zkapaného vosku. Podíval jsem se akorát když jedna kapka stékala. Kapka sjela po stěně svíce na nakapaný vosk a okrajem se dotkla kůže otrokyně. V tom okamžiku otrokyně zkřivila bolestí tvář. “Každý narozeninový dort musí mít správný počet svíček”, řekl muž a začal do těla otrokyně zapíchávat pomocí jehel narozeninové svíčky. Šest svící do každé kozy a šest svící do pysků otrokyně. Při každém proniknutí jehly kůží otrokyně násobené prudkostí potřebné k překonání voskové skořápky, otrokyně sebou škubla. Řvát nemohla díky roubíku. Vyvrcholení bylo v tom, že poslední svíci do sedmé na každém citlivém místě zabodl do speciálního místa a tuto operaci si náležitě vychutnal. Na kozách zabodl jehlu do vrcholku bradavky a na kundě do poštěváčku. Otrokyně při zapichování svíček do těchto citlivých míst sebou škubala.

“Tak a dort je připraven”, řekl muž. Nyní vzal vozík a dotlačil jej přede mne. “Sfouknout, sfouknout, sfouknout”, volali ostatní muži. Vstal jsem a chtěl jsem sfoukávat svíčky. Muž ke mě přistoupil a řekl mi, abych nyní odvázal otrokyni a rozkázal jí vstát. Pomalu jsme spolu odvázali otrokyni a já jí nařídil vstát. Otrokyně, stále ještě oslepená vstávala z vozíku. Svíčky, které celou dobu hořely malým plamenem a stály svisle se nyní zhouply dolů a rozhořely. Otrokyně na základě žáru se začala kroutit. Muž jí rozkázal, aby se rozkročila a rozpažila, což otrokyně pomalu učinila, nicméně se ošívala. Nyní se ke mně naklonil muž a řekl my, abych pomalu vytahoval jednotlivé hořící svíce z těla otrokyně a pak je sfoukl. Opatrně jsem začal vytahovat z těla otrokyně jednotlivé svíce. Ty nejlépe zapíchnuté jsem si nechal na konec. Hlavně tu v poštěváčku. S tou jsem si pohrál. Tahal jsem jí na třikrát. Muž stojící vedle otrokyně pochvalně kroutil hlavou. “Umí”, řekl z ničeho nic. “Myslím, že nás ještě dnes překvapí”, dodal a nato přicvakl otrokyni na voskem politou bradavku klipsnu s řemenem a odvedl jí do klece. V kleci jí sundal roubík, ale klapky jí nechal na očích. Po vyndání roubíku otrokyně poděkovala muži za nápravu a poděkoval, že mohla posloužit jako narozeninový dort k mé oslavě. Muž jí poručil, aby si klekla a že nesmí ze sebe sloupávat vosk pokud to sám nenařídí. Otrokyně okamžitě klekla. Muž zavřel klec a vrátil se na své místo vedle strýce.

 

“Nyní hlavní bod dnešního posezení”, ujal se slova strýc, “budeme přijímat novicku do zdejší chovné stanice. Synovec jí viděl při umývání klisen nyní by měla být zařazena do chovu k výcviku”, pokračoval strýc. “Jako první musí být oholena na celém těle, poté musí podstoupit svoji první torturu. Pak musí zašněrována do jejích jezdeckých bot, nasazeno první udidlo a vykonat první parkůr. Po prvním parkůru bude rozhodnuto, jak bude dále cepována a upravována, neboť než vstoupila do této budovy prohlásila, že chce být prodána do otroctví nějakému bohatému šejkovi v orientu”, zakončil úvodní proslov strýc a pokračoval, “právo přijímacího rituálu připadá nositeli zlatého řetězu, nicméně si myslím, že nic nezkazíme, když některé úkony provede se mnou můj synovec”, dokončil proslov strýc. Pánové souhlasně zamručeli.

 

“Přiveď klisnu”, řekl strýc. Počkal jsem až vyjede klec, kam byla umístěna vystrašená nahá žena, která se upsala této společnosti, že jí vycepuje jako klisnu k tahání vozíků, případně jako sexuální otrokyni. Na bradavkách měla stále přicvaknuté karabiny s řemenem. Otevřel jsem klec a chytil jsem řemen. Budoucí pony se pohnula teprve když se její kozy natáhly po mém tahu za řemen. Bylo na ní vidět, že se stydí být nahá před tolika muži. Zarazilo jí i to, že za křesly klečely otrokyně s klapkami na očích za bradavky uchycené desky na kterých stály poháry a džbány s vínem, některé měly zapíchnuté v ceckách svíčku které hořely. Všimla si i toho, že jedna otrokyně v kleci stojí svázána se závažím pověšeným na kundě a kozách. Druhá klečí pokapaná voskem. Pomalu cupitala za mnou na pódium. Sem zatím strýc dotlačil vozík, na kterém ležela otrokyně, která představovala dort a poručil jí sednout na hranu vozíku. Sundal jí z bradavek karabiny a pomocí tohoto řemenu jí přivázal nohy k nohám vozíku. Upravil zadní desku na vozíku, takže pony teď vlastně jakoby seděla na tomto vozíku. Když jí položil na opěradlo a přivázal jí ruce k druhým nohám vozíku. Při tom mi řekl, abych přinesl pinzetu ze stolku a abych pony začal vytrhávat chlupy z pohlaví. Je pravdou, že se klepali trochu ruce, když jsem vytrhával první chlupy z jejího pohlaví. Pony vždycky sykla bolestí, když jsem jí vytrhnul chlup nebo více chlupů najednou, ale strýc pokaždém syknutí bolestí použil jezdecký bičík na její dudy. Pony po desáté ráně na její kozy již řvala bolestí. “Mlč kurvo”, okřiknul jí strýc, “musíš vydržet víc a bude to bolet ještě víc”, dodal strýc. Po chvilce neumělého trhání chlupů jsem získal zručnost a vytrhávání získalo na rychlosti. Přivázaná pony sebou trhala a po upozornění strýcem omezila svůj hlasový projev. Strýc mezitím došel ke stolku a vzal z něho svíci, kterou zapálil. Když se vrátil na pódium řekl mi abych toho nechal a přistoupil ke pony. Svíčku dal pod její kundu a chvíli jí tam podržel. Pony se vzpírala, jak působil žár ze svíčky. Nadskakovala prdelí na vozíku. Teď jsem já použil poprvé svůj bičík a uhodil jsem jí do rozkroku. Konec bičíku dopadl přesně do podbříška. Pony byla z této rány vyvedena z míry a přestala sebou zmítat. Na tuto chvíli čekal strýc s pomocí plamene svíčky jí opálil pravou polovinu chlupů na pysku. Místností zavanul pach spáleniny. Pony se podívala do svého mučeného rozkroku a vyvalila oči. Strýc opakoval pálení chlupů na levé straně jejího pohlaví. Pony odvrátila obličej a sledovala místnost. “Dívej se co dělám”, rozkázal strýc pony. Ta ihned začala sledovat strýce, který nyní začal svící opalovat chlupy na přední straně pohlaví. Při opalování tekl vosk do jejího pohlaví a pony začala řvát bolestí. “Jen si zařvi, za chvíli dostaneš udidlo a bude po řevu”, řekl strýc. “Dones prosím tebe mýdlo, štětku a břitvu. Než jsem to našel a donesl k vozíku strýc opálil pony skoro všechny chlupy v rozkroku a podpaží. “Teď jí ohol ten zbytek”, poručil my strýc. Já namočil mýdlo a štětkou jsem ho nanesl na všechna holená místa. Pořádně jsem je namydlil a poté jsem břitvou oholil pony rozkrok a podpaží. Strýc polil tato místa vodou a zkontroloval kvalitu oholení.

 

Nyní měla nastat první tortura v jejím klisním životě. Strýc přivezl na pódium velkou desku. Já mezitím odvázal klisnu z vozíku a ta si okamžitě začala třít postižená místa. Plesknutím bičem jsem klisnu upozornil na to, že se nemá hladit a strýc jí přikázal, že se má čelem postavit k dřevěné desce, která stála na pódiu. Se strýcem jsme jí opět přivázali. Ruce uvázaly do rohů desky, rovněž tak nohy. Strýc vytáhl z amfory bič, jež byl opatřen na konci malinkými kuličkami. Postavil se ke pony dvakrát klisnu uhodil. Oba údery směřovaly na prdel, kde okamžitě naskočily veliká krvavá jelita. Pony sebou zmítala, ale úvazy jí v tom omezovaly. Strýc počkal až se pony uklidní a opět dvakrát uhodil, nyní do zad ve výši prsou. I zde okamžitě naskočily jelita. Odložil důtky a přešel k desce na které uvolnil páku, která byla na straně této desky. Pony cítila, že pod jejím tělem začalo něco pružit. Strýc se vrátil na své místo a z amfory opět vyjmul důtky. Opět se rozpřáhl a uhodil. Důtky dopadly na ženské tělo, které se nyní tlakem od důtek zarylo do desky. V tom okamžiku proti tělu pony vystartovaly tisíce jehliček, které se zaryly do jejího těla. Jehly nevynechaly jediné místečko. Tělo pony se bolestnou křečí zmítalo v bolesti, jež mu dovolovalo napnutí na desce. Strýc opět šlehl důtkami a tělem opět projela ostrá bolest od důtek a následně od jehel. Ty byly různě velké a zapichovali se i do těch nejcitlivějších míst. Strýc zasadil ještě pět ran a ukončit tuto proceduru. Když byla tato procedura ukončena strýc polil klisnu studenou vodou. Poté jsme jí sňali z této jehlové desky. Tím skončila první tortura této nové pony. Strýc odtlačil mučící desku z pódia a já zatím rozkázal pony aby si klekla a dala ruce za hlavu. Pony si pomalu klekala a tak jsem použil svého jezdeckého bičíku a pleskl jsem jí po koze. Pony zařvala bolestí a začala si rukou třít postižené místo. “Tak takhle ne, řekl jsem, “ty máš dát ruce za hlavu a né se tady hladit”, a opětovně jsem uhodil klisnu bičíkem přes druhou kozu. “Aůůůů…ůů”, křikla pony, ale její ruce byly už za hlavou a postiženou kozu si netřela.

“Slyším a vidím, že jí budeme muset nejprve nasadit její udidlo”, řekl strýc a položil vysoké jezdecké boty a vzal ze stolu ohlávku. Přistoupil ke mě a podal mi ho. “Tak ho nasaď”, řekl strýc. Vzal jsem ohlávku do rukou a upravil ho tak, aby se mi pohodlně nasazovalo. Ohlávka s udidlem se skládala ze širokého pásu, který se nasazoval na krk pony, kovové tyčky, která se usazovala do úst pony a pomocných řemínků, kroužků a přezek, kterými se udidlo udržovalo v ústech pony. Kromě krčního obojku se ostatní spony se zapínaly v jednom bodě vzadu na hlavě. Na udidlo se při tažení vozíku připínaly opratě, nebo vodící šňůra. Nyní jsem rozkázal pony, aby dala ruce za své záda a já měl přístup ke krku a její hlavě. Nasadil jsem krční obojek a zapnul jsem ho. Ohlávka vysela na pomocných řemínkách pod bradou pony. Vzal jsem dlouhý pomocný řemen do ruky a přehodil ho přes hlavu pony, čímž jsem dostal udidlo do výše úst. Poté jsem vzal do ruky boční pomocné řemínky a tahem jsem vlastně zarazil udidlo pony do úst. Pomocí spony na dlouhém pomocném řemenu jsem sepnul boční pomocné řemeny a pomocí utahovátek jsem ohlávku našponoval. Pony již nemohla řvát, ale pouze skučet.

 

“Tuto ohlávku budeš nosit po celou dobu základního výcviku”, řekl strýc a pokračoval, “až jej skončíš bude ti nasazována jen když budeš zapřahána do vozíku. Nyní nasadíme jezdecké boty, které tě budou provát po dobu základního výcviku. Teprve potom dostaneš nové jezdecké boty, které tě budou provázet celým tvým budoucím životem”. To již strýc, který jedním okem sledoval moje nasazování uzdy došel ke stolku na kterém sebral velkou kupu kůže. Na jednom konci byly nízké jezdecké boty s vysokým jehlovým podpatkem, podobné těm co nosily pony normálně na nohou, ale tyto byly jen do půle lýtek. Z bot pokračovalo řemení, do kterého bude pony po dobu základního výcviku zašněrována. Tímto způsobem byly označovány nové pony, které neprošly základním výcvikem. Toto řemení bylo vlastně i body, které upravovalo tělo pony podle potřeb, neboť se dalo různě sešněrovávat a povolovat, aby bylo tělo správně zformováno. Strýc upravil řemení tak, aby pony si obula boty a řemení se potom mohlo jednoduše na její tělo upevnilo. Z horního okraje bot vedly dva pruhy kůže, které pod kolenem pony byly překříženy. Nové překřížení bylo provedeno těsně pod a nad kolenem, v polovině stehna a pod kundou pony na vnitřní straně stehna. Další křížení bylo provedeno na bocích, odtud běželo řemení do pasu trupu pony. Na krční pásek uchytil konec řemenů, které předtím překřížil mezi kozama pony. Totéž provedl i na druhé noze a druhé části trupu pony. Kožený rukáv, které dostávaly pony se zde pozměnu upevňovalo na již nasazené řemení pomocí spon. Pomocí kožených provázků strýc stáhl tělo těch správných partiích pony. Pony před zavázáním měla slušnou postavu, ale zakšírováním získalo tělo na ještě větší přitažlivosti. Později, až tělo pravidelnou drezúrou se zformuje do správných tvarů bude to opravdu krásná pony.

“A nyní pánové se půjdeme projet, aby nám pony předvedla svůj první parkůr”, řekl strýc, pánové se začali zvedat ze svých křesel a strýc se připravoval připevnit vodící šňůru na uzdu. “Strýčku”, přerušil jsem hluk, “v průběhu večeře jsi mi řekl, že mohu mít přání”. “Ano synovče”, odpověděl strýc a pánové se začali posazovat nazpět do svých křesel neboť tušili, že tato rozmluva bude delší. “Víš, sledoval jsem dnes odpoledne a v podvečer dění na tomto zámku”, začal jsem svůj výklad a pokračoval jsem, “je to opravdu velmi hezké a vzrušující, když jsou otrokyně a pony takto vychovávány, když trestem je plasknutí bičíkem natažení na skřipec a bůh ví co ještě, ale je tu jeden problém. Odpoledne když přiváděly pony jsem si všimnul, že byly přivedeny na vodící šňůře připevněné na kundě pomocí karabinek. Zde nás obsluhující otrokyně, jež mají desky připevněny pomocí karabinek na svých bradavkách, pony ustájené ve stájích jsou ustájeny za pysky. Jak říkám je to hezký a vzrušující, ale nepraktické, neboť dost často se karabinky svezou nebo něco podobného”. “Ano”, řekli téměř současně pánové. “Strýčku”, pokračoval jsem, “jsi vzdělaný a světaznalý muž. Jistě víš, že indiáni v Americe, ale i divoši v Austrálii a jižním Pacifiku zdobili a zdobí svoje těla, především intimní partie, kovovými ozdobami. Římanky, ale i staří Římané nosili náušnice. Posléze používali otrokáři kovových kroužků vetnutých do prsou u otrokyň a některé bohaté římské ženy si nechávaly takto ozdobit pupík nebo prso s tím, že na tyčinku zasunutou do bradavky přichytávaly velké brože, které později přerostly v něco čemu dneska říkáme v jiném provedení podprsenka. Tato praktika se zachovala do dnešní podoby prostřednictvím nošení náušnic u žen, ale rozmohlo se to opět i mezi muže. Dřív se tomu říkalo intimní šperk, teď se tomu tam říká piercing. Myslím si, že zasadit klisnám a otrokyním kroužky do bradavek nebo do kund by nebylo od věci, neboť karabina by se zachytila za ono očko a nespadla by při pohybu. Vím sice, že tím nebude docházet k drcení bradavek nebo kundy, ale to může být součástí tortury, nebo jiných výchovných prostředků a kroužek sám o sobě umožní provádět kromě drcení bradavek nebo pysků i jiné speciální druhy nápravy.

Pánové se dívali na sebe a nechápali význam mých slov. Strýc byl také chvíli zaražený nicméně zareagoval jako první: “Ano máš pravdu synovče, řada divošských kmenů zdobila svoje těla kruhy zatnutými do pohlaví, bradavek, úst či jiných partií. To se zase začalo nosit ve světě”, optal se mne strýc. “Ano, dneska je to velmi moderní”, dokončil jsem svůj úvod. “Ty by jsi to chtěl provést na této pony”, optal se mne strýc. “Ano”, souhlasil jsem. “Ty tuto praktiku umíš”, zeptal se mě strýc. “Ne, ale viděl jsem film, kde velice názorně ukazovali jak nasadit piercing na všechny místa na těle”,odvětil jsem. “Tak co pánové”, zeptal se strýc mužů sedících v křeslech, “dovolíme mu to”. Muži se po sobě podívali a odsouhlasili, že mohu nasadit této pony kruhy do bradavek a pysků na zkoušku. “Dobře”, odpověděl strýc, “připrav si věci, které budeš potřebovat, my zatím potrestáme pony co nás dneska odpoledne vozily a potom se vrátíme k této krásné klisničce, zatím jí odveď do klece a běž za správcem a spolu dejte dohromady potřebné propriety”, zakončil proslov strejda. Vzal jsem opratě od strýce a odvedl jsem klisnu do klece. Slyšel jsem jak strýc vysvětluje přísedícím mužům, co provedly pony při odpolední projížďce a muži navrhovali jak je potrestají. Uvázal jsem klisnu v kleci a nařídil jí, že bude do dalšího stát aniž se pohne. Než jsem zavřel klec s klisnou, stál u mne správce a otrokyně, která mi přivedla klisnu s vozíkem. Správce mi řekl, že mi pomůže dát potřebné věci dohromady, ale musíme pro ně do skladu.

 

Otrokyně, která šla za vozíkem nesla na podnosu potřebné věci, které jsem vyzvedl ze skladu. Do černé místnosti jsme vstoupili akorát v nejlepším. Na napnutém provazu uchyceném za kozy visela jedna pony a jeden z mužů jí jezdeckým bičíkem mlátil přes fialové kozy. Zavěšená pony nemohla řvát, neboť v ústech měla roubík, ruce měla spoutané za zády a hlavu zakloněnou. Její tělo se otáčelo podle toho do které kozy se muž trefil. Pony sebou vždy po úderu cukla. Otrokyni, která nesla propriety k piercingu, jsem nařídil otočit se čelem ke zdi a počkat na moje rozkazy, druhé otrokyni jsem předal k dalšímu opatření klisnu s vozíkem a šel jsem se posadit do křesla. Když jsem si sedal uviděl jsem, že svíčka, kterou měla moje otrokyně zapíchnutou v koze právě dohořívá a tak jsem vzal další svíčku připálil jí a zabodl do druhé kozy otrokyně. Vzhledem k tomu, že otrokyně nic neviděla a bodnutí nečekala, při bodnutí jehly do kozy sebou škubla. Když jsem si sedal muž právě spustil klisnu na zem a pomalu odvazoval provaz z klisniných prsou na kterých zůstaly rýhy po provazu. Muž sundal pony roubík a pony opět poděkovala za výchovnou lekci, kterou se pomohlo jí napravit její nedokonalost. Muž odvedl klisnu do klece.

 

“Tak se předveď oslavenče”, vyzval mě strýc abych pokračoval v započatém díle. Vstal jsem a došel jsem pro vozík na kterém jsme ze strýcem provedli depilaci pony a dotlačil ho na pódium. Poté jsem došel pro klisnu do klece a přivedl na pódiu. Nařídil jsem jí sednout na vozík. Pomocí provazů jsem jí přivázal nohy k nohám vozíku a rovněž tak jsem zafixoval její hrudník na zvednutou desku vozíku, který nyní tvořil opěradlo. Po tomto jsem došel ke stolku, kde jsem vzal velké kožené pláty, které sloužily po připnutí na ohlávku jako klapky, aby pony neviděla. Připevnil jsem tyto klapky na ohlávku a zavolal otrokyni s proprietami. Poručil jsem jí kleknout za klisnu a začal jsem se věnovat pony, které jsem měl propíchnout obě bradavky a zasunout do nich kovové kruhy. Rovněž tak jsem měl nasadit tyto kruhy do jejích pysků. Ještě jednou jsem zkontroloval uvázání pony k vozíku a s desky od otrokyně jsem vzal do ruky velkou dutou jehlu, druhou rukou jsem mezi prsty promnul její pravou bradavku. Současně s natažením bradavky se natáhlo její velké prso. Byl jsem záměrně hrubý, ale to bylo součástí piercingu a výchovy. Po promnutí bradavky jsem do volné ruky vzal kleštičky, které jsem připnul a zaaretoval na její bradavce. Když bylo vše připraveno natáhnul jsem prostřednictvím kleští bradavku a druhou rukou ve které jsem měl jehlu, jsem přiložil na místo, kde bradavky přechází v prsní dvorec. Když bylo vše v naprostém pořádku zatlačil jsem na jehlu, která projela bradavkou. Pony sykla bolestí. Poté jsem sundal z bradavky kleště a do dutinky jehly jsem vložil kroužek. Pánové s napjetím sledovali mojí činnost. Viděl jsem při sundávání kleští, jak některým pánům hoří líce vzrušením. Když se mi podařilo nasadit do dutinky užší část kroužku pomalu jsem vytahoval jehlu z bradavky. Zpětným pohybem jsem vlastně vsunul kruh do bradavky pony. Když jehla vyšla ven spojil jsem užší část kroužku s kruhem. Ten teď vězel natrvalo v bradavce pony. Ta, neboť bolest ustoupila, přestala chroptět neboť v ústech měla uzdu. Tělem pony probíhalo mravenčení. Na to se pánové seběhli a obstoupili klisnu, aby se přesvědčili o nasazení kruhu do jejího těla. Rozpažil jsem ruce, abych si udělal místo a celou akci jsem opakoval i na druhé bradavce. I zde se nasazení povedlo. Pánové byli nadšení. Když jsem dokončil zavěšení kruhů do bradavek a otřel pár kapek krve, která se vyhrnula z bradavek, odvázal jsem klisnu a poručil jí vstát. Poté co vstala sundal jsem jí rukávec a upravil opěradlo vozíku do polohy k ležení. Nařídil jsem pony lehnout si na vozík a dát nohy nahoru. Pomocí provazu jsem zafixoval její pokrčené nohy ve vzduchu, její ruce jsem uchytil z vnitřní strany nohou, tak aby ruce roztahovaly její kolena. Vzal jsem do ruky opět jehlu a nyní jsem si sedl na malou stoličku a druhou volnou rukou jsem chytl díky položení volné pysky kundy otrokyně. Natáhl jsem pysk do nepřirozené podoby a pony znovu začala naříkat. Nasadil jsem jehlu nyní k pysku tam, kde se spojují a zatlačil jsem na jehlu. Cítil jsem jak pony sebou škubla a zaskučela. Nechal jsem jehlu vězet v místě které jsem propíchnul a ze stolu vzal další kroužek. Mezitím se pánové kochali pohledem na propíchnutý pysk. Plesknul jsem rukou klisnu přes stehno a ta od strachu zmlkla. Do duté části jehly jsem vložil užší část kroužku a opět jsem vytahoval jehlu z pysku. Když jsem jehlu vytáhl sešrouboval jsem oba konce kruhu, který teď byl provlečen otrokyním pyskem. Poté jsem se věnoval propíchnutí druhého pysku na stejném místě. Když jsem pysk propichoval pony sebou opět škubala a naříkala. Nasadil jsem do duté části další kruh. Po vytažení jehly jsem kruh opět sešrouboval. Ze stolečku klečící otrokyně jsem vzal vodící řemen a karabinu, která byla na jeho konci jsem zapojil na kruhy, která měla pony v pyscích. Když jsem jí úplně odvázal, poručil jsem jí vstát a než jsem jí nasadil opět rukávec, pony se snažila postižené místa třít, ale plesknutí bičem jí upozornil, že se nemá věnovat svému tělu, ale mým pokynům, a jako poslední jsem jí sundal jsem jí klapky. Po těchto operacích jsem vzal do ruky oprať a vodící řemen a začal jsem jí vodit po pódiu. Pokud si pony uvědomovala, že je vedena na vodítku bylo vše v pořádku. Pokud se zastavila, nebo šla jinak než já, trhnutí vodítkem jí způsobilo bolest, okamžitě skučela a poslechla rozkazu. Pánové byli tímto piercingem úplně unešení a okamžitě mě žádali, abych i ostatním klisnám a otrokyním nasadil kruhy. Po chvilce provádění po pódiu, které nebylo uzpůsobeno pro parkůr jsem pony sundal vodící řemen a odvedl jsem jí do klece za oprať, kde jsem jí zavřel a poručil jsem jí aby si klekla.

 

“Nyní strýčku, když jsem hotov můžeš přikázat, aby pony byla poprvé vyvedena k parkurovému cvičení”, řekl jsem strýci. “Byla to úžasná práce”, pochválil mě strýček, ale i ostatní pánové souhlasně pokyvovali hlavami. “Nuž pánové dejme se na noční vyjížďku”, zavelel strýc. Pony jsou již nedočkavé jak nás budou moci vozit po nočním parku. Nicméně musíme pospíchat neboť jsme se tímto zdrželi a čeká nás ještě aukce klisniček”, dodal strýc. Otrokyně přivedly jednotlivé pony svým pánům, kteří usedly na vozíky a my se rozjeli do jízdárny. Cesta nočním parkem byla nádherná. Louky a les voněly, světla osvětlovala cestu po které jsem jeli do vedlejší budovy. Každá pony měla na botách připevněny světla, které jí osvětlovaly. Bylo jasně vidět jak se houpou její kozy, jak se třou pysky o sebe nebo, jak se o sebe třou půlky prdele, ale rovněž tak byly vidět chyby, kterých se při tažení vozíku dopouští, které jsem i já pomalu nepoučený začínal rozpoznávat. Strýcovi slova o nejkrásnějším pohledu jsem začal chápat. Strýc najednou popohnal svoji klisnu a asi po padesáti metrech obrátil klisnu proti nám a plném trysku se řítil proti nám. Nyní bylo nádherné sledovat noční osvětlení pony, především jak se houpou její kozy, jak se napínají její vypracované svaly a bylo slyšet, jak krásně klapou boty dotýkající se kostek, kterými byl chodník vydlážděn. Všichni pánové postupně provedli tento cvik se svými pony. I já jsem provedl tento cvik. Když jsem se po tomto cviku zařadil vedle strýce tak mě pochválil a řekl mi, že se rychle zaučuji. Strýc zničeno nic odbočil na trávník a následovali jej všichni přítomní. Strýc bičem poklepal pony na kundu. Ta bez zastavení začala za chůze močit, jen roztáhla více od sebe nohy. Bylo to vzrušující vidět tu děvku, teda klisnu, jak jde a močí. Strýc se ke mě naklonil a řekl mi abych i já polechtal klisnu na kundě, aby se vyprázdnila, neboť v místnosti to mají zakázáno.

 

Vedlejší budova byla jízdárna, kde nová klisnička měla předvést své umění. Všichni pánové zajeli do středu místnosti, kde vytvořili z vozíků široký kruh, kterým vymezili prostor ve kterém pony bude předvádět své umění. Zůstali jsme sedět na vozících a sledovali správce, který přivedl na oprati z černé místnosti klisnu a předal jí strejdovi. Strýc v jedné ruce držel na oprati klisnu a v druhé ruce držel velký jezdecký bič a když si stoupl do středu kruhu, prásknul bičem do vzduchu a pony držená na oprati se dala do pohybu. Jak pony kráčela se strýc otáčel. Všichni jsme sledovali její držení těla, krok, rovněž tak jsme sledovaly pohyby svalů pony, hlavně houpání jejích koz a tření pysků o sebe. Strýc prásknul znova bičem a pony začala vykopávat kolena před sebe. Její tělo se tímto pohybem mírně zaklonila a dalo vyniknout nadskakováním koz. Všiml jsem si, že kolena pony jdou od sebe široko. Strýc znovu prásknul bičem a pony se rozeběhla. Správně měla přejít do cvalového kroku, tedy udělat krok a poskočit, ale ona běžela. Jakmile strýc zjistil, že pony nečiní správný krok jednak trnul opratí, ale rovněž tak prásknul bičem tak, že zasáhnul koncem biče prdel pony. Ta od rány na svojí prdel nadskočila a změnila krok. “Takhle je to správně”, konstatoval strýc a nechal klisnu za trest oběhnout kruh v tomto krokovém rytmu třikrát. Znovu prásknul bičem a poklepnutím opratí nechal poté přejít klisnu do normálního kroku. Nechal jí trochu vydýchat, neboť pony ještě nebyla řádně připravená na tuto fyzickou zátěž. Ta se, jak jsem zjistil později, získávala postupně a to, že pony s vozíkem a svým pánem musela klusat minimálně dvanáct minut, poté dvanáct minut cválat a teprve poté mohla jen jít. Lepší pony musely vydržet v zápřehu šest minut trysku a tři minuty cvalu. To bývala též jedna z disciplín, při které se pánové neskonale bavili, ale o tom až příště. Po jednom kolečku jí strýc uvedl plesknutím biče na její tělo do trysku, pony oběhla kolečko a trhnutím opratí jí přivedl do cvalu. Následovala chůze a poté opět přechod do klusu. Kdykoli pony udělala chybu v pohybu strýc trnul opratí nebo uhodil bičem. Záviselo na rozsahu chyby, které se pony dopustila. Nepočítal jsem počet koleček, ale pony již byla dost udýchaná. Nebyla zvyklá na tolik koleček, navíc stíženou tím, že měla ruce v rukávci a v ústech uzdu. Prásknutím biče strýc zatavil klisnu. Ta sice zastavila na místě, ale po kratičké pauze se sama od sebe opět rozešla. Když to uviděl strýc plesknul klisnu bičem přes její kozy. Pony zaskučela a zastavila. “Máš stát, ty děvko”, řekl strýc, “kdybych vystupoval z vozíku a ty jsi se rozešla tak bych se zranil, to bych z tebe musel sedřít kůži ty děvko jedna. Ty maximálně můžeš hrabat nohou a pohazovat hlavou a ne si tady chodit jako na procházce. Kdyby jsi nebyla v nástupním výcviku, tak jsi skončila v černé místnosti pověšená za nohy ke stropu s dvaceti ranami přes tu tvoji prochcanou kundu, aby sis uvědomila, že si nemůžeš dělat co chceš”, zakončil strýc proslov ke pony.

Strýc přešel ke svému vozíku, kde uvázal klisnu k držáku a spolu se správcem za pomoci otrokyň nainstalovali do kruhu několik překážek, vždy asi tři až čtyři kroky od sebe vysoké tak do kolen. Když byly překážky instalovány vzal strýc klisnu opět do kruhu a prásknul bičem do vzduchu. Pony klusala na místě a teprve když strýc klepl opratí pony se rozeběhla a přeskočila první překážku a pokračovala v běhu dál a potupně přeskočila všechny překážky. Když dokončila oběh tohoto kola strýc prásknul opět bičem a pony klusala na místě na trhnutí opratí se rozeběhla a přeskočila překážku, kde se musela na trhnutí zastavit a klusat na místě a to tak, že při klusu na místě musela pony zvedat kolena vysoko před sebe. Na klepnutí opratí se pony vždy rozeběhla a přeskočila překážku na trhnutí opratí se za ní musela zastavit. Takto strýc cepoval klisnu asi třikrát dokola a poté přešel na klus a přeskakování překážek bez zastavení. Na strýcův pokyn po třetím oběhu kruhu vždy jak pony přeskočila překážku otrokyně odebraly překážku a pony přešla na prásknutí bičem do cvalového kroku. Takto oběhla dvakrát dokola a strýc jí prásknutím biče zastavil. Pony zastavila a zhluboka dýchala, Pony po zastavení dvakrát zatřásla hlavou, tak jak to dělávají koně a zahrabala nohou. Strýc šáhnul do kapsy rajtek a vyndal z ní kostku cukru. Přistoupil ke pony a podal jí kostku cukru. Pony sklonila hlavu a podávanou kostku cukru pomocí rtů a jazyku si od strýce vzala. Když si pony vzala kostku cukru strýc klisnu poplácal po prdeli, což naznačovalo, že byl strýc z touto částí výcviku spokojen. Kývnul na správce, který dal pokyn otrokyním, aby do kruhu vtlačily vozík. Strýc odložil dlouhý bič do vozíku a pomocí jezdeckého bičíku nacouval s klisnou mezi oje vozíku. Když pony stála, jak má, počal jí strýc do vozíku zapřahat. Nadzvednul vozík a připevnil ho na řemení, které měla pony na sobě. Zajistil oje za pás pony a řetízek, který visel na madle vozíku, vzal do ruky a za háček uchytl do oka na konci rukávce. Řetěz visel prověšený a tak strýc vzal opět háček do ruky a provlékl jej okem. Pony mezi tím několikrát pohodila hlavou nebo hrábla botou o podlahu. Strýc se předklonil přes oj a zatáhl za řetěz. Tímto pohybem trhnul s klisnou, která stála v předklonu už připravená táhnout vozík. Trhnutím jí postavil do vodorovné polohy a její ruce se nazvedly. Otrokyně hýkla bolestí. Strýc jí volnou rukou plácl přes stehno až pony nadzvedla nohu a kopla.

“Hů,hů”, křikl na vyplašenou klisnu. Ta, poplašená přešlápla a odhodila strýce, který byl před tím předkloněn na oji. Strýc odletěl od vozíku, ale pád ustál a zůstal stát překvapen dva kroky od vozíku. “Co to děláš, ty děvko”, rozkřičel se strýc. Udělal dva kroky k vozíku a popadl bič a začal jím švihat klisnu. Stále opakoval “Co to děláš, ty děvko”, a šlehal klisnu bezhlavě po celém těle. Ta se lekla a rozeběhla se. “Chyťte jí”, křikl strýc a muži se chytili opratí a zamlaskali, čímž uvedli svoje pony do pohybu. Celá kolona vozíků se dala do pohybu. Mezi nimi strýc, který běžel za splašenou klisnou a zlostně šlehal bičem. Splašená pony běžela asi třicet metrů, ale pak se jí zapletly opratě mezi nohy a upadla. Padala postupně, nejprve na jedno koleno, pak na druhé a nakonec se rozplácla jak široká tak dlouhá. To, že upadla a třela se břichem o podlahu jízdárny zapříčinilo to, že nebyla zachycena řetězem za potah vozíku. Kdyby byla přichycena upadla by jenom na kolena. Jeden muž zablokoval svým vozíkem cestu splašené pony a mezi tím strýček doběhl ke pony. Byl značně rozčílen. “To se mi ještě nestalo aby se my splašila pony při zapřahání. Tady to neospravedlní ani její nezkušenost. Za to musí být potrestána okamžitě”, řekl strýc a popadl klisnu za vlasy a donutil jí vstát. Pony i přes uzdu, kterou měla v ústech skučela a řvala. Strýc na to nedbal a při zvedání pony za vlasy jí navíc šlehal koncem biče. Když postavil klisnu na nohy požádal jedno z mužů, aby mu pomohl uchytit klisnu za řetěz potahu. Když se to konečně povedlo, strýc sedl na vozík a práskl bičem a ne do vzduchu, ale tak, že konec kůže se zaryl do kůže pony na prdeli. Pony zavyla a dala se do klusu. Strýc byl v pozoru a pomocí opratě a biče doslova honil klisnu po okraji jízdárny. Při třetím kolečku již pony ztrácela na rychlosti a zvolňovala běh. Strýc jí, ale k vyšší rychlosti popoháněl bičem. Po dalších dvou kolech strýc klisnu zarazil u shromážděných mužů a řekl nám, abychom jeli do černé místnosti, že musí tuto splašenou klisnu ztrestat, a že dnešní aukce se proto s ohledem na pozdní dobu odloží na zítřek. Prásknul bičem a znovu honil klisnu po obvodě jízdárny. My jsem zatím pomalu opustili jízdárnu a vydali se do černé místnosti. Většina z nás vedla pony na trávník, kde jsme je bičíkem polechtali po kundě a pony se opět poslušně vymočily. Když dokončily potřebu většinou tryskem jsme dohnali ty co nenechaly pony vychcat a zajely do černé místnosti. Muž co seděl celý večer seděl vedle strýce poručil, aby klisnám daly klapky na oči a nechaly je při čekání klečet. Otrokyním a klisnám, které stále čekaly ve svých klecích po jejich trestu nechal vypustit z klece. Pomocí karabin, které připnul na pysky je spojil a jedné otrokyni nařídil, aby je odvedla do konírny a cel.

 

Sotva se tak stalo přijel do místnosti strýc. Zastavil klisnu uprostřed pódia a po vystoupení z vozíku jí nařídil kleknout. Jeho rozčílení pominulo a pony okamžitě uposlechla jeho rozkazu. Strýc pomalu klisnu odpojil od řetězu a odpojil vozík. Otrokyně, která stála u pódia pro všechny případy okamžitě odtlačila vozík a vrátila se k pódiu kde si klekla a čekala na další pokyny. Jako jediná žena v místnosti viděla. Všechny ostatní měly klapky na očích. “Tohle jsem ještě neviděl”, řekl strýc. Muži souhlasně pokyvovali hlavou. “Je sice pravdou, že cvičíme naše pony v plašení, ale ještě nikdy se to nestalo v úvodním tréninku”, pokračoval strýc, a dokončil myšlenku, “musí být exemplárně potrestaná”. “Doneste knihu trestů”, zavelel strýc. V tom okamžiku vstoupily do místnosti dvě úplně nahé otrokyně, jen na hlavě měly kožené masky. Žádné dírky pro vidění či dýchání, navíc masky byly velmi těsné, jak jsem později zjistil byly i zvukotěsné. Šli v kleče a na bradavkách pomocí svěrek měly přichycenu desku a na ní velkou knihu. Správce, který šel za nimi je řídil pomocí vodících řemenů, které byly přichyceny na této masce ze strany. Když otrokyně došly k pódiu správce je zastavil a pomocí klepnutí řemenu jim nařídil vstát načeš strýc přistoupil ke knize. “Tato kniha trestů”, začal strýc a pokračoval, “se otevírá jen ve výjimečných případech. Žádná žena do ní nesmí nahlédnout, proto dejte klaky na oči všem přítomným ženám. Tresty se musí vykonat přesně tak, jak jsou zde popsány a pokud se objeví nová metoda je nutno jí použít a do knihy popsat pro příští generace”, dokončil úvod strýc. “Tak to máme bezdůvodné splašení pony”, začal strýc hledání v knize trestů a začal listovat. “Tak tady to máme”, řekla strýc a otočil mnoha stranami knihy. Jak obrátil listy v knize bylo vidět jak se otrokyním, které držely knihu na svých kozách více či méně protahují kozy. “Synovče pojď číst postup trestu a já jej podle tvého čtení budu ta té spurné pony provádět. Prosím jednoho z pánů, aby mi šel pomoci”, dokončil svůj proslov strýc.

 

Začal jsem číst z knihy trestů “,pony, která se při jakémkoli výcviku splaší musí být potrestána pánem, kterému se splašila a to okamžitě v černé místnosti, kde jsou prováděny nápravy neposlušných klisen a otrokyň. Všechny přítomné pony a otrokyně musí klečet a ač oslepeny musí mít natočenu hlavu směrem k trestnému pódiu a vyslechnout, jak má být trest proveden jen trestaná pony musí být ohlušena tak, aby neslyšela co jí čeká. Trestaná pony musí být uchycena za kozy prostřednictvím kovového svěráku koz. Muž přinesl dvě kovové tyče, které měly po straně šroub s křídlatou maticí a z obou stran visel krátký řetěz. Strýc vzal toto kovový svěrák koz do rukou, mezi kovové tyče umístil klisniny kozy a řetěz podvlékl pony pod rukama, které měla stále za zády v rukávci a pomocí stahovátka jej pořádně utáhl pony na trupu. Když dokončil tuto operaci pomocí matic stáhl pony kozy, které v místě dotyku s tyčí zploštěly. Klečící pony vzrušeně dýchala a ač oslepena klapkami otáčením hlavy sledovala co se děje. Když strýc dokončil utažení kovového svěráku na kozách pony zahákl svěrák do háku, který mezitím pomocník připravil.

“Po zachycení neposlušné pony na svěráku koz musí být pony nasazeny pouta na nohy a pomocí kladek musí být zavěšena do prostoru”. Dočetl jsem odstavec a strýc ze svým pomocníkem učinili to co jsem přečetl. Pony při zvedání hekala a házela hlavou na všechny strany. Křičet nemohla tomu, bránila uzda v jejích ústech. “Nyní musí být bičována po kozách a kundě a to nejméně dvaceti ranami na každé citlivé místo”, četl jsem dále. Strýc se již napřahoval, že klisnu uhodí, když jsem řekl, “Mohu, doplnit trest”. “Ano a jak”, odpověděl strýc a odložil bičík. “Navrhuji zesílit účinek tím, že pony na zasazené kruhy nasadíme závažíčka, kterými se natáhnou kozy i pysky”. “To není špatné”, prosím dopsat a ty synovče pojď nasadit závaží na trestaná místa”, řekl strýc. Strýcův pomocník šel zapsat do knihy doplnění trestu a já došel ke stolu, kde jsem sebral čtyři koule velikosti pěsti ze kterých trčely bodliny. Tito ježci měly řetízek a karabinu, kterou jsem je uchytil na kruhy v bradavkách a pyscích pony. Sotva jsem připnul ježky na kruhy a pomocník dopsal popis trestu do knihy jsme si vyměnili místa a strýc začal vyplácet klisnu na citlivých místech. Byl to krásný pohled na houpající se závaží, které po úderu bičem a škubnutím pony se rozhoupalo a tu a tam se bodlinou zabodlo do těla pony. Když strýc dokončil bičování pokračoval jsem ve čtení trestu.

“Nyní nechť jsou do pony nacpány koňské koule”, dočetl jsem větu a pomocník podal strýci čtyři kuličky spojené spolu kovovým řetízkem. Strýc je vzal do ruky a přiložil je pony do rozkroku. Palcem ruky je začal cpát pony do dělohy, až z její kundy visel jen konec řetízku. “Když jsou nacpány koňské koule do klisní dělohy nechť jsou tam ponechány nejméně třicet dnů. Pokud v této době kdokoli uvidí, že pony je na začátku vyvrcholení má povinnost udeřit jí bičem do kundy a při nejbližším sezení nechť je pony zavedena do koňských koulí elektroda. Po zavedení koňských koulí nechť je na ně aplikován elektrický výboj”. Strýcův pomocník přinesl krabičku ve které byly umístěny klipsny a hromada drátů. Strýc vzal do ruky jednu klipsnu a uchytil jí na svěrák koz. Pomocník mezi tím zapojil krabičku do zásuvky a strýc vzal druhou elektrodu a krátce se přiblížil ke konci řetízku, který koukal pony z dělohy. Mezi elektrodou a řetízkem přeskočila jiskra a pony sebou trhla. Strýc opakoval přikládání elektrody k řetízku a pony vždy sebou škubla. Ke konci již strýc držel elektrodu u řetízku nepřetržitě a my viděli jeden výboj za druhým. Pony sebou škubala a v závěsu sebou vrtěla.

“Po skončení aplikace elektrického výboje nechť je pony spuštěna na zem a koňské koule nechť jsou zašity do klisní kundy a to tak, že pony je zády položena i se svěrákem koz na záda na zem a její nohy nechť jsou roztaženy roztahovákem nohou umístěným na kotnících a vyzdvižena do výše tak aby zašívající mistr se při této operaci nenakláněl, nehrbil a měl k celému pohlaví dobrý přístup. Po zašití pohlaví pony na třicet dnů nechť doprovází takto potrestaná pony svého pána všude kam jde. Sešívání pysků musí sledovat všechny přítomné ženy v místnosti, kromě trestané pony či otrokyně. Její výcvik není tímto trestem nijak omezen ani pozastaven”, dokončil jsem čtení trestu. Strýc s pomocníkem se jali spouštět klisnu na zem a upravovat pro nové zavěšení, když jsem požádal strýce o doplnění trestu a to tak, že ty ježky bude pony nosit celou dobu pokud bude zašitá. “To je dobré zostření trestu”, řekl strýc a pokračoval, “prosím o doplnění. Neboť jsi prokázal dobrou práci s jehlou, zašij tuhle neposlušnou klisnu a potom mi jí předej abych mohl trest dokončit a třicet dní se kochat její zašitou kundou. Nemá někdo nějaký jiný doplňující nápad”, zeptal se strýc. Neboť nikdo se nepřihlásil nařídil zavřít knihu testů. Strýc s pomocníkem převázaly klisnu a já mezi tím došel ke stolu, kde jsem vzal chirurgickou jehlu, niť a několik pinzet a kleští, abych mohl pony zašít její prochcanou kundu. Položil jsem je na desku otrokyně a čekal dokud strýc z pomocníkem neuvážou klisnu do nové polohy. Když byl pony nasazen roztahovák na nohy a opětovně vytažena do vzduchu strýcův pomocník sundal všem ženám v místnosti klapky z očí, které z hrůzou v nich sledovali, jak jejich kolegyně je zavěšena. Strýc zopakoval mojí poslední větu, že potrestaná pony musí mít třicet dnů zašitou kundu a že tento úkon musí sledovat.

Otrokyně s deskou došla po kolenou k zavěšené pony a já vzal do rukou kleště do kterých jsem uchopil chirurgickou jehlu do které jsem nasadil niť a nasadil na pysk pony. Ostrá jehla projela pyskem. Pomocí pinzety jsem vytáhnul jehlu a nasadil na protilehlý pysk který jsem rovněž propíchnul. Pony při propichování kroutila hlavou bolestí a vrtěla se. Muselo jí to bolet, ale byl to výchovný trest. Když jsem jehlu vyjmul z pysku vytáhnul jsem niť a udělal kličku a ten utáhl. Tím jsem stáhnul oba pysky pohlaví pony k sobě a druhou kličkou jsem ukončil tento úkon. Opětovně jsem nasadil niť do jehly a celou operaci jsem znovu opakoval. Po tomto druhém zašití jsem vzal konec řetízku a přehodil jsem jej přes již zašitou část kundy. Opět jsem nasadil do jehly niť a nyní těsně za řetízkem jsem protáhl jehlu oběma pysky a zauzloval. Znovu jsem nasadil niť do jehly a tu jsem nasadil na pysky pony. Zde protože jsem byl na konci pysků kundy jsem byla kůžička velice jemná a propíchnutí bylo asi velmi bolestivé, neboť pony sebou hluboce otřásla a zaskučela. Její otřesení pomohlo tomu, že jehla projela kůží levého pysku a já opět nasadil jehlu na další pysk a protáhl. Pony již jen sípala bolestí. Udělal jsem kličku, utáhl jí a novou kličkou jsem dokončil celou zašívací operaci. Nůžkami jsem odstřihl přebytečné konce nití a celkem hrubě jsem klisnu přes zašitou kundu poplácal. Ta sebou naposledy zatřásla. Nyní jsem nařídil otrokyni, aby odešla s pomůckami a povolil jsem řetěz, kterým byly pony zvednuty nohy do výše. Poté jsem pony sundal roztahovák z nohou. Pony v klidu ležela na zádech a svých rukou. Následně jsem vzal řetěz, který vedl ke svěráku koz a pomocí něho jsem zvedl klisnu ze země. Pony nyní stála z roztaženýma nohama zavěšená na řetězu. Poté jsem sundal hák ze svěráku koz a pomocí křídlových matic jsem svěrák koz povolil. Nakonec jsem povolil sponu, kterým svěrák koz měla pony připnutý na svém hrudníku. Pony nyní stála a já požádal o vodící řemen, který jsem pony umístil na kruhy v kundě a ten jsem podal strýci. Vodící řemen byl dostatečně dlouhý, takže pony se nemusela pohnout. Když strýc dostal do rukou vodící řemen nechal pony sundat klapky z uší. Hned jak byl sundány hluchátka z uší zavelel pony, aby k němu došla. Klapky na o čích jí zatím nechal. Pony přesto že byla široce rozkročena udělala krok. Jakmile se však pohnula ježci se zavlnily na řetízkách a svými bodlinami se zapíchly do kůže pod kozama a stehen. Nyní pony se ještě více rozkročila a velice opatrně kráčela ke strýci. Když se před ní zastavila, strýc prohlédnul mojí práci, za kterou mě pochválil.

 

“Pánové, mrzí mne, že dneska již nestihneme aukci klisniček a velké závody, je pozdě, to všechno kvůli této kurvě, která se splašila”, začal strýc a pokračoval, “dnes již půjdeme spát nebo jinak se bavit. Já se musím pokochat prací mého synovce. Vzhledem k tomu, že má dneska narozeniny prosím ukažte mu několik milovnic, ať si dneska užije”, zakončil strýc svoji řeč. Na důkaz, že je večer u konce vstal, otrokyně mu přivedla jeho klisničku s vozíkem. On do něho nasedl a mlaskl. Pony se dala do pohybu. Za ním se dala do pohybu novicka. Byl to krásný pohled, jak novicka – pony jde z roztaženýma nohama za strýcovým vozíkem.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 3

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *