Virtuální BDSM výcvik – o co se jedná a jak to probíhá?

BDSM má řadu podob a jednou z nich je virtuální výcvik. Buď formou zcela virtuálního vztahu, nebo formou doplnění vztahu existujícího. Často se také jedná o určitou předehru, protože sub se reálného setkání bojí,  chce si bezpečně otestovat co se mu/jí líbí, případně zjistit nakolik se jejich fantazie shodují. Někdy může jít také o to, že dotyčný/á má partnera, který mu v běžném životě vyhovuje a nechce ho “vyměnit”, ale potřebuje dát průchod svým nenaplněným touhám. Svým způsobem je to pak taková interaktivní povídka :).

Krom čistě virtuálního “vztahu”, může jít i o zajímavé doplnění vztahu běžného.  Pro část BDSM pozitivních není BDSM jen o sexu/lekcích, ale je pro ně příjemné ovládat/být ovládán i v “běžném” životě. Mít určeno kdy se smí dráždit, kdy ne, případně jak přesně to má probíhat. Tohle je věc co se špatně vysvětluje, člověk to tak bud cítí, nebo ne. A obojí je samozřejmě v pořádku.

Výhody virtuálního výcviku

 • Rozšíření pestrosti života. Písemné pokyny mohou být mnohem podrobnější, s fantazií si jde neomezeně hrát a snese vše.
 • Více kontroly. Ne všichni BDSM pozitivní to tak cítí, ale pro část lidí je zkrátka příjemné být ovládán/ovládat co nejvíce. Chápu že vybírat barvu spodního prádla i v den kdy se neuvidíme nedává mnohým smysl, ale zkrátka část dom i sub to těší.
 • Ovládání orgasmů. Opět specifická věc, kterou člověk chápe či nechápe, nic mezi. Ale pro někoho je zkrátka naplňující ovládat nejen kdy se smí jeho protějšek “udělat”, ale i u čeho a jak přesně má postupovat. A vzhledem k tomu, že fantazie snese vše, lze zapojit i ty nejperverznější představy. Třeba mě těší udržovat sub v nadrženosti a očekávání, kdy do poslední minuty neví, kdy bude mít povolen orgasmus. A pak jí dát určité “časové okno” kdy ho má povolený a přesně popsaný způsob, jak ho smí dosáhnout. Společně s tím, u jaké perverzní představy ho má uskutečnit :).
 • Sdílení fantazií. Reálný sex většiny lidí se liší od masturbačních fantazií, to platí i mimo svět BDSM. Z toho si člověk zkrátka vezme to co si vzít chce a zbytek neřeší. Nemusí se řešit legálnost, to že to někomu ublíží, nebo je to fyzikální zákony :). To že člověk může popustit uzdu své fantazii je nejen vzrušující pro obě strany, ale i to prohlubuje vaše propojení a umožňuje lépe si naplňovat vzájemné touhy.
 • Poznání toho druhého. Očekávání se zkrátka liší a čím víc toho o sobě víte, tím snadněji se vyhnete nepříjemnému překvapení. Navíc částečně otestujete schopnost empatie, fantazie a reakce. Neplatí to úplně, ale pokud je někdo schopný udržet myšlenku a zajímá se o to, jak to vidíte vy, tak je menší pravděpodobnost toho, že je to debil :).
 • Osobnější vnímání. Pro někoho může být příjemné i vědomí, kolik si dom dal s úkolem práce a tím pádem i to, jak moc je pro něj výjimečný. Zvlášť úkoly psané ručně mohou mít v tomhle zvláštní osobní kouzlo, které si mohou kdykoliv připomenout.

Rizika online výcviku

 • Zneužití fotek či osobních informací. Ať už si píšete s někým neznámým,  nebo člověkem kterého znáte, je imho základ neposílat cokoliv, s čím nejste v pohodě pokud by se to stalo věcí veřejnou. Že jste sub neznamená, že se musíte chovat sebedestruktivně a i největší lásky někdy končí velkou nenávistí. O posílání nahých fotek i lidem, u kterých znáte jen nick “Markýz de Sade” ani nemluvě :). Tu hranici má samozřejmě každý  jinde a jsou i lidi, které exhibicionismus vzrušuje. V tom případě proč ne.
 • Vysnění si partnera. Hrátky s fantazií jsou imho největším pozitivem online výcviku, ale zároveň i  největším problémem, pokud je váš výcvik čistě virtuální. Jsme zkrátka lidi a určitá nedokonalost k tomu patří. Ve fantazii si ale člověk vykreslí určitého “Pana dokonalého” (Paní dokonalou) a s ním se “Reálové” nemohou srovnávat :). Navíc mohou časem nastoupit obavy alá “co když se mu nebudu líbit, bude brát věci z příběhů jako něco co chci dělat v reálu” atd.  Prostě v tom člověk nesmí uvíznout, no :).
 • Nahrazení reálu virtuálnem. Tohle je imho obecně problém dnešní doby, na Facebooku máme tisíc přátel, píšeme si s desítkami lidí, ale stýkáme se méně než dříve. Zkrátka neinvestujte do virtuálních vztahů na úkor vztahu reálných :).  Některé věci jsou virtuálem nepřenosné, tisíc slov o vřelém objetí nenahradí letmý dotek ruky.

Virtuální výcvik ode mě 🙂

Primárně hledám subinku na reálná setkání, ale pokud si na reálnou lekci netroufáte, nebo nevíte, co přesně od BDSM očekáváte, nabízím online výcvik na zkoušku. Baví mě psát a tohle je víc motivační, než psaní povídek :).

Co baví mě:

 • Jasně nastavená pravidla a tresty za jejich porušení. Přísnost v rámci domluvených pravidel.
 • Užívám si moc, čím více jsi ochotná se odevzdat, tím jsem raději. Nemusí přitom jít o nic vyloženě sexuálního.
 • Rozhodování o orgasmech subinky. Kdy budou, jak proběhnou, kdy dojde k vydráždění až těsně před, bez dokončení.
 • Pocity studu, boj sama se sebou.
 • Mám rád, když subinka prožívá své vzrušení přes vzrušení/spokojenost Pána.

Chápu potřebu diskrétnosti a respektuji ji. Stejně tak je mi jasné, že dodržení pravidel / úkolů nemám jak kontrolovat, ale o to ani nejde. Tu hru hraješ protože tě vzrušuje tě a naplňuje. Kdykoliv ji můžeš ukončit a podvádět je tak úplně zbytečné.

V případě zájmu stačí napsat na email pro-subinku@email.cz pár řádků o sobě.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Počet hlasů: 8

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *