Provazové kalhotky a jak je uvázat

V dnešním článku se budeme věnovat krátkému návodu na kalhotky z provazu – mé oblíbené :). Použít je můžete na ostro – pak je kontakt provazu s rozkrokem opravdu intenzivní, nebo přes spodní prádlo. To sice vezme část prožitku, ale zase umožní delší nošení bez rizika odřenin.

Intenzitu prožitku můžete navýšit použitím Venušiných kuliček, či dálkově ovládaných hraček partnerem. A neuškodí ani několikadenní zákaz orgasmů ;).  Pod většinou oblečení jsou kalhoty neviditelné a tak jde o Ideální dress code i do divadla, nebo na společnou večeři. S tajemstvím, o kterém víte pouze vy dva  :).

Stejně tak se ale může jednat i o zajímavý doplněk virtuálního výcviku, nebo hrátky sami se sebou. Pokud si myslíte, že pokud vám to dom neporučí, tak to není ono – tak šup, máte to rozkazem :).

Možností je kalhotky vyrobit je více, já jako minimalista mám rád jednoduchou verzi. Je uvázaná za pár vteřin a účel plní víc než dostatečně :). Pokud preferujete složitější vázání, video najdete například zde.

Co je potřeba

  • Jedna řádně natěšená žena či dívka
  • Cca 3,5 m měkkého provazu, cca 6mm.

Skvělý návod včetně fotek, naleznete zde. Osobně preferuji uzly v rozkroku, jakýkoliv pohyb či zatahání se pak přenáší k poštěváčku, i k zadečku. A dá se s tím krásně hrát :).

Pokud preferujete diskrétnost před estetičností, dá se udělat ještě snadnější úvaz.

  • Zdvojené lano obmotejte kolem pasu dívky pouze jednou
  • Provaz následně vedeme rozkrokem a na místě, kde se nachází poštěváček, uděláme uzel. Druhý uzel pak uděláme na zadečku (mohou být pro větší účinek zdvojené).
  • Vzadu uvažte.

Nevypadá to tak hezky, ale mnohem snáz to skryjete i pod těsným oblečením. Variací je samozřejmě mnoho a zvolit si můžete tu, která vám nejvíce vyhovuje.

Provaz pevně zařízneme do rozkroku, pocit spoutanosti k tomu neodmyslitelně patří :). Díky tomu provaz kolem boků sklouzne níž a není tolik viditelný.

 

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 5

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *