Povídka “Zprzněná panička”

Poslední dobou jsem se necítila příliš šťastná. Nedávno mě už bylo kulatých 45 let a cítila jsem se tak nějak divně osamoceně. Manžel stále častěji zůstával v práci dlouho a já jsem začínala mít podezření že na tom má hlavní vliv jeho mladá asistentka. Ne že bych měla nějaký důkaz, ale prostě jsem to cítila. Přitom jsem si jinak neměla nač stěžovat. Byla jsem taková ta typická bohatá městská panička. Ale začínala jsem se čím dál víc nudit. Vyvrcholilo to když manžel odletěl na dva týdny do zahraničí.

V pátek večer jsem to už nevydržela a rozhodla jsem se že si trochu povyrazím. A tak jsem se vydala do jednoho baru. Na sebe jsem si vzala tmavě modrou vypasovanou halenku se zipem vepředu. Krásně zvýrazňovala moje přednosti. Příroda mě nadělila krásné plné trojky. Pravda, nebyli už tak pevné jako ve dvaceti, ale pořád jsem na ně byla pyšná. Ne už tak pyšná jsem byla na svoje větší boky. Nebyla jsem úplně tlustá, ale přece jen bych se ráda nějakých kil zbavila. K halence jsem si vzala černé kalhoty. Pod to bílou krajkovou podprsenku a kalhotky.

Zpočátku jsem si spokojeně popíjela na baru, ale ani nevím jak a dala jsem se do řeči s dvěma mladýma klukama kteří se tam jakoby z ničeho nic objevili. Odhadla bych je tak na slabých pětadvacet. Normálně bych se s nima asi do řeči nedala, ale byla jsem už dost pod vlivem alkoholu. A hlavně, zoufale sem se nudila. V průběhu večera došlo i na parket. Při ploužácích jsem cítila jak se na mě pokaždé pěkně mačkají. Uteklo to najednou strašně rychle a v baru zavírali. Nevím proč, ale nakonec jsem se nechala přemluvit od těch dvou kluků že si vyrazíme někam do motelu a tam budeme jak říkali „pařit“ dál. Střízlivou by mě to určitě nenapadlo, ale byla už jsem hodně opilá. A hlavně, konečně jsem se nenudila, konečně nějaká zábava. Taxík nás odvezl do jednoho motelu za městem u dálnice. Měl jednu hlavní budovu a pak samostatné bungalovy. Čekala jsem na recepci než kluci vyřídili pronájem jednoho bungalovu. I když jsem byla opilá, všimla jsem si jak na mě doslova zírá recepční. Měla sem pocit že doslova slintá při tom jak mě zírá na moje ňadra. Skoro sem se otřásla hnusem, byl to už od pohledu takovej hnusnej slizoun. Naštěstí to kluci vyřídili rychle a za chvíli jsme byli na pokoji.

Tam otevřeli vodku a pokračovali jsme. Já a Ota  jsme seděli na pohovce, Petr v křesle. Cítila sem že už mám opravdu dost a tak jsem se zvedla……..zavrávorala a spadla jsem doslova do klína Petrovi který seděl v křesle. V první chvíli jsem se tomu začala smát……pak mě najednou Petr zezadu chytil rukama za prsa. No tak…….nech toho…….víš přece že jsem vdaná.  Snažila sem se mu ruce odstrčit, ale moc se mě to nevedlo.

Petr mě začal přemlouvat „Ale no tak…….jenom se trochu pomazlíme s tvýma ňadrama…to přece není nic špatného…….no tak.“

Chvíli mě takhle přemlouval…a já……nakonec jsem souhlasila. Sama pro sebe jsem si řekla …proč ne. Manžel si možná užívá se svojí asistentkou, tak proč já bych si taky trochu neužila.

„Tak.tak dobře..ale.ale jenom moje ňadra. Nic víc nebude.“

Oba chlapci kývali že je to jasný. Petr mě vzal oběma rukama za moje ruce a donutil mě je tak dát za záda. Tím jsem byla nucená ještě víc vypnout svoje ňadra. Ota si přede mě kleknul, a pomalu začal rozepínat zip halenky. Postupně se tak začali objevovat moje plný ňadra v bílej krajkovém podprsence. Nakonec jí rozepnul a halenku ze mě stáhl. Nebránila sem mu v tom. Přiznáme se že mě to samotnou vzrušovalo. Brala jsem to jako takové nevinné povyražení. Kluci přece slíbili že jim bude stačit když si trochu polaskají moje ňadra. Ota mě přes košíčky podprsenky přejel dlaněma přes prsa. Bylo vidět jak ho pohled na ně fascinuje. Pak mě zajel rukama za záda a já cítila jak rozepíná podprsenku. Ve chvilce byla dole…….a já byla nahoře nahá. Trochu jsem se zastyděla když jsem viděla jak na ně zírá. Pak je vzal do rukou a lehce je potěžkal.

„Teda Petře, ta panička má božský vemena“…a s těma slovama mě je začal pomačkávat. Docela mě to označení mých ňader za vemena urazilo a tak jsem mu hned řekla že nemam žádný vemena. A že mě to uráží. Ale to jsem neměla dělat.

„Drž hubu ty stará píčo a buď ráda že ti je někdo pořádně podojí“………úplně sem zírala jak se najednou proměnil. Najednou byl pryč ten vlídnej mladej kluk. Z obličeje mu čišela taková arogance a chtíč.

„Jak to se mnou mluvíš?……..končíme……já..takhle to nechci“…..a s tím jsem chtěla vstát. Jenže jsem najednou zjistila že mě Petr drží pevně ruce za zády a já sem úplně bezmocná. Marně sem sebou zaškubala. Chvilku sem se otočila hlavou na Petra a nedávala pozor. Najednou sem ucítila jak Ota vzal moje levý prso do rukou, pevně zmáčk a pusou se přisál na mojí bradavku.

„Ahhhhhh…….pust…to bolííííííí“…nejen že mě ho hrubě rukou zmáčk, ale cítila sem jak mě nasál bradavku s dvorcem. Ve chvilce sem cítila jak bradavka tvrdne. A při tom sem slyšela jak na něj Petr posměšně pokřikuje aby mě udělal na vemenu pořádnej cucflek. Konečně pustil, a já viděla jak se mě prso v okolí dvorce barví do ruda.

„Ty….ty parchante…koukej toho nechat. A ty mě pust!!!!!!!!“…….byla sem úplně nepříčetná vzteky. Ale tou nadávkou jsem si moc nepomohla.

„Počkej ty stará megero..já ti dam takhle mě nadávat“……s těmi slovy si začal Ota rozepínat pásek. Netušila jsem co chystá. Kývnul na Petra a já najednou ucítila jak mě jednou rukou pevně sevřel ruce za zády……a druhou mě chyt za vlasy a donutil zaklonit hlavu. Nedbal na můj křik že to bolí a tahá. Byla jsem tak donucená ještě víc vypnout svoje ňadra.

Najednou se Ota rozmách páskem………..a plesk. Šíleně sem zaječela když jsem dostala přes prsa ránu páskem. První…..ale zdaleka ne poslední. Ota mě s nim začal švihat a já začala šíleně ječet. Byla to hrozná bolest……a při tom jsem byla naprosto bezmocná. Marně sem sebou škubala a házela. Petr mě držel pevně a nebylo nic co by uchránilo moje bujný poprsí od výprasku. Vždycky jsem na svoje ňadra byla pyšná, ale v tuhle chvíli bych byla radši plochá jako prkno. Nevím jak dlouho to trvalo, ale když skončil, tak jsem řvala bolestí a ponížením, a moje prsa byla úplně zarudlá.

„Tak co pičko..ještě nám budeš nadávat ? „…….posmíval se mě Ota. Zmohla jsem se pouze na  přikývnutí že ne. Pak jsem zvedla hlavu a úplně strnula. V okně jsem viděla tvář toho slizouna z recepce. Můj křik byl zřejmě slyšet až tam a tak ho přilákal a přišel se podívat co se děje. Skrz okno měl krásný výhled na moje sešlehaný poprsí.

„Prosim..on…..zírá sem na nás. Prosím, zatahněte aspoň žaluzie…prosim“……..ale i tahle moje prosba se setkala jen s výsměchem. Dočkala jsem se odpovědi že se určitě rád podívá na to jak teď zprzní jednu namyšlenou paničku. Z toho jsem pochopila že mě čeká ještě něco daleko horšího než jen výprask přes prsa. Zatímco Petr mě dál držel za ruce…….Ota mě začal rozepínat kalhoty. Marně se m se bránila a kopala. Nakonec se mu je podařilo stáhnout a já už byla jen v kalhotkách. Konečně se mě podařilo vyškubnout Petrovi a je v kalhotkách sem se rozeběhla ke dveřím. Chytla jsem kliku………..a …….zamčeno. Marně sem lomcovala klikou. Nesledovala jsem co se děje za mnou a tak sem úplně vypískla když sem ucítila jak se na mě Petr doslova přimáčk.Přirazil mě ke dveřím……a než sem pořádně stačila zareagovat..už sem cítila jak jeho ruka zepředu zajela pod kalhotky.

„Neee..prosim…………nech mě….já..já to nechci…………prosim…“

Marně sem křičela a připomínala jim jejich slib že jen prsa……vysmáli se mě jak sem hloupá. Cítila sem jak mě rukou zmáčknul mezi nohama…….a úplně sem v první chvíli ztuhla když jeho prsty neomylně nahmátli můj poštěváček. Sem na něm hrozně citlivá a vzrušivá. Cítila sem jak mě začíná prstama můj poštěváček dráždit. Podle toho jak sem sebou zaškubala mu muselo být jasné že mě dostal v mém nejchoulostivějším místě. Byla sem úplně bezmocná, přiražená ke dveřím. Marně sem se snažila nějak vysmeknout. A při tom sem cítila jak mě dál a dál dráždí. Ten parchant věděl přesně co dělat a já sebou začala za chvíli škubat jak mě to dráždilo. Nedokázala sem se udržet a musela jsem začít stenat. Bylo to tak pokořující. I když sem to nechtěla…tak sem cítila jak proti svojí vůli vlhnu. Samozřejmě mu to neušlo a se smíchem to hned sděloval kamarádovi :

„Oto, to bys netušil…ta stará pička začíná vlhnout. Ono se jí to nakonec líbí………..“

Bylo to tak pokořující a trapný. Přesně věděl jak mě dostat tam kam chtěl. Nakonec mě přinutil zaječet v divokém orgasmu. Hned potom se mě vysmál……..a jedním škubnutím ze mě kalhotky strhnul.

„Tak …paničko.teď sis užívala ty……..a ted je čas abych si užil já……..“ a s těma slovama se na mě ještě víc namáčk a já s hrůzou ucítila na svých stehnech jeho tvrdého utahováka. Okamžitě sem reflexivně dala nohy k sobě. Ale to jsem neměla dělat. Chvilku se mě je snažil roztáhnout a pak se opravdu naštval.

„Tak dobře….jak chceš…..místo píčy si vezmu tvůj zadek“…….a já cítila jak se snaží přiblížit k mému análu. To mě vyděsilo. Nikdy jsem to tam ještě nikomu nedovolila. Měla jsem z toho hrozný strach. Okamžitě jsem roztáhla nohy………

„Prosim…tam ne…já.já mam strach. Já…….podržim vám…..ale ne tam.prosim.“

Nastala chvíle nejistoty……..ale nakonec ho přece jen zlákala moje pička.

„Tak dobře ..domluveno. Sama si nám tu pičku nabídla.“

A s tím se na mě znovu přimáčk…….a já cítila jak do mě proniká. Ještě štěstí že jsem byla od toho dráždění poštěváčku vlhká. I tak to bylo ponižující když sem cítila jak do mě vniká. Začal mě šukat……..vestoje zezadu jako nějakou kurvičku…a já musela poslušně držet.

Nikam nechvátal.zjevně si užíval svojí převahu a tak mě šukal dlouhýma táhlýma přírazama.

Aby mě ještě víc pokořil tak to komentoval svému kamarádovi. Se smíchem mu líčil jak se mu dobře šuká taková zralá tlustá kráva. Zdálo se mě že to trvalo nekonečně dlouho..ale nakonec mě hrubě silou přirazil ke dveřím…….a já cítila jak to do mě pumpuje. Přímo..naostro. Bez jakékoliv ochrany. Při tom sem si ještě uvědomila s hrůzou že sem si už dávno nebrala antikoncepci. Nebyl důvod…….s manželem sem to už nedělala dávno. A teď mě tenhle kluk naplnil svým horkým spermatem naprosto bez zábran.

Než sem se ale stačila pořádně rozkoukat……..už mě Petr tahal k posteli…….a na řadě byl Ota. Povalili mě na postel na záda..Ota mě vzal za kotníky, zvedl mě nohy…….a bez zaváhání mě začal šukat. Při tom mě držel nohy pořád nahoře. Nelíbilo se mě to..ale pořád sem ještě měla na mysli tu výhrůžku s tím odpaněním mého análu. A tak sem se nakonec rozhodla že jim budu bez odporu držet. Myslela sem si že se udělá Ota…a budu mít pokoj. To jsem ale hluboce podcenila jejich mládí  a nadrženost.  Střídali se na mě celou noc. Několikrát se udělali i do mojí pusy. Moje prsa také ještě několikrát poplenili……ale nejvíc prznění si užila moje pička. A to ještě všechno před tim slizounem co celou noc koukal skrz okno. Hrůza. Několikrát sem je prosila že už nemůžu…..že tolik nevydržim..ale jim to bylo úplně jedno. Netušim kolikrát mě to udělali………..ale nakonec jsem ležela na posteli na břiše,nahá,spocená, úplně vyřízená. Ale aspoň jedna věc mě trošku uklidnila…….dodrželi slovo a můj anál nechali na pokoji. I když cenou za to bylo neskutečný zprznění mojí pičky. Nikdy v životě sem to neměla tolikrát za sebou a tak tvrdě. Byla sem opravdu vyřízená. Cítila sem jak se mě spocené splihlé vlasy lepí na hlavu. Už sem nebyla ta elegantní nafintěná panička z večera.

Konečně oba kluci vstali a oblékli se. Z toho sem konečně usoudila že mému pokoření je definitivně konec. Petr mě popleskal po nahém zadku………a se smích se oba rozloučili. Slyšela sem je jít oba ke dveřím. Říkala sem si v duchu že si chvíli odpočinu…a pak vstanu. Tušila sem že budu muset celý den chodit hodně opatrně s hodně roztaženýma nohama. Ale netušila jsem co se děje za mými zády. Oba kluci totiž nechali otevřené dveře…..a mlčky naznačili recepčnímu že jsem jeho………..

Slyšela jsem zavřít dveře. Konečně to mám za sebou. A najednou…….s hrůzou sem ucítila jak se na mě někdo úplně navalil. Nemohla sem se pod nim ani hnout. Marně sem sebou škubala………….

„Tak…a ted si konečně užiju já………..“ podle hlasu sem s hrůzou poznala toho slizouna z recepce.

„Neeeee..slez ze mě..ty parchante……hned…..já nechci…..neeeeeee………pomoc“

Všechno marný….cítila sem jak se na mě plnou vahou navalil………a s hrůzou sem ucítila jak se jeho žalud napřel do mého análu. Vůbec sem to nečekala a tak tam docela hladce pronik…..jen na krajíček, ale i tak to byl odporný pocit.

„Neeeee…..proboha…ne….prosim…já..tam ještě nikdy…to ne…prosim………..tam néééééééé“ zoufale sem ho prosila…….ale bylo to naprosto marný.

Začal ho do mě tlačit. Bylo to na sucho a tak to bylo příšerný. Řvala sem bolestí a ponížením. Ale jemu to bylo úplně jedno. Začal mě nemilosrdně šukat do mého análu…a ještě při tom blaženě chrochtal.Nakonec jsem omdlela bolestí. Když jsem se probudila…….byla už sem sama. Ležela jsem stále na té posteli. V análu sem cítila jak mě škube bolestí a pálí. A také sem cítila že mě ho vystříkal. Cítila sem se hrozně.

Nakonec jsem se dokázala dostat do koupely. Ale žádná sprcha ze mě nemohla spláchnout pocit naprostého pokoření a potupení. Začalo to jako neviný flirt…..a skončilo mým naprostým zprzněním.Nikdy jsem se neodvážila komukoliv o tomhle svém víkendu vypravovat. Naštěstí se to obešlo bez následků

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 3.9 / 5. Počet hlasů: 7

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *