| |

Povídka “Život v ústavu”

Život v ústavu přinášel 18letému děvčeti jménem Jana každý den něco nového. Už téměř jako by si zvykla na vše, přes pravidelné výprasky nejrůznějšími nástroji přes různá místa jejího dívčího těla v různých polohách, přes trýznění a ponižování od vychovatelek či vychovatelů až po pravidelné lékařské prohlídky, které byly samozřejmě primárně zaměřeny na ty nejintimnější partie jejího mladého dívčího tělíčka. Při nich jí byly pravidelně dávány klystýry studené či naopak skoro horké vody a její kundička i prdelka byly roztahovány do téměř krajních rozměrů a zkoumán jejich vnitřek.

Na co si však zvyknout nemohla, bylo ponižování a šikanování od spolubydlících na pokoji ve kterém byla ubytována. Přišla na pokoj jako poslední a navíc byla nejmladší a tak podle nepsaných pravidel všech chovanek byla právě ona ta, která musela dělat všechny pokojové práce jako uklízení, stlaní postelí apod. Pokud pak vychovatel potrestal nějakou dívku za to, že měla např. špatně ustlanou postel, tak si to pak daná dívka vyřídila s ní snad ještě horším způsobem.

S Janou bydleli na pokoji ještě další tři dívky.

Nejstarší z nich byla Dita – vysoká, štíhlá,dlouhovlasá 20letá černovláska, která byla jakousi vedoucí pokoje a dávala to ostatním (a hlavně pak mladičké Janě) často najevo. Dita byla proslulá svými lesbickými a sadistickými sklony, které často dávala poznat ostatním děvčatům z ústavu.

Další spolubydlící byla devatenáctiletá Dana. Poměrně drobná blonďatá dívka. Sama o sobě by snad ani nebyla nijak zlá, ale bála se Dity a tak se radši držela při ní a tak se přidávala k ní při mučení a ponižování ostatních – přeci jen pro ni bylo podle ní lepší, když s ní trápí někoho jiného, než aby ona trápila ji.

Třetí a poslední dívkou na pokoji kromě Jany byla osmnáctiletá Olga s krátkými nazrzlými vlasy s trošku plnějšími tvary. Byla velice na sex, ostatní jí přezdívali nymfomanka. Nebyla lesba jako Dita, ale protože v ústavu nebyli žádní kluci, tak často vzala za vděk i holkou. Proto jí občas také vyhovovalo stát po boku Dity, se kterou se občas také pomazlili a nebo se společně uspokojovali pokořením jiných dívek. V současné době právě nejmladší Jany.

Jana měla nařízeno od Dity budit jí každý den polibkem. Ten však byl pouze začátkem všech dalších věcí. Proto i dnes Jana vstala z postele jako každý den deset minut před budíčkem a nahá (jak jim nařízení ústavu přikazovalo spát) přešla k posteli Dity. Chvíli se dívala na její tvář – ano byla krásná, ale Janě bylo se protivily všechny ty intimnosti, které po ní denně vyžadovala. Ale zároveň se jí bála, jejích trestů v jejichž vymýšlení byla opravdu dost dobrá. Nakonec se tedy naklonila nad spící Ditin obličej a jemně ji políbila na rty. Chvíli jen tam jemně držela svá ústa přitisklá na ústech Dity a pak jí podle jejího nařízení začala vsunovat svůj jazyk do její pusy, což jí bylo dost odporné. Tím se Dita skoro vždy vzbudila. To Jana hned poznala, protože se k ní přisála svým vášnivým polibkem ještě dříve než otevřela oči. “Lízej mi kundu!” pronesla Dita ještě v polospánku. Jana tedy přešla za Ditinu postel a zalezla pomalu pod její peřinu. Její rozkrok našla rychle a začala pomalu olizovat Ditino pohlaví. Ta se zanedlouho začala rytmicky vlnit, pak jí rukama chytila její hlavu a tiskla si ji víc a víc mezi své dlouhé štíhlé nohy. Brzy Jana poznala její orgasmus a pak už jen zbývalo očistit z jejího pohlaví její šťávy – samozřejmě že také jazykem. “Teď jsi jdi po své práci!”, odkopla Janu hned poté Dita.

V následujících minutách se vzbudili i zbývající dívky a odebrali se do umýváren. Jana musela ustlat všem postele. Nějak jí to dnes nešlo – stále musela myslet na to, že ji už zítra čeká další velký výprask, který se uděluje jednou za čas (většinou jednou za dva týdny) za všechny za tu dobu nasbírané prohřešky. Za každý byla samozřejmě potrestána zvlášť, ale jednou za dva týdny jsou sečteny každé dívce její prohřešky a podle jejich počtu je pak potrestána. Při minulém součtu měla jen tři větší prohřešky a pět malých a dodnes nemohla zapomenout, jak krutý byl její trest. Byla postavena bosa v trestné místnosti do nízké ohrádky, ve které byly na zemi nasypané drobné ostré kamínky. Už samo stání na nich způsobovalo velkou bolest jejím bosým dívčím nožkám. Potom jí za ruce přivázaly provazy a ty roztáhly do stran. Nakonec jí další provaz přivázali k copu z jejích dlouhých hnědých vlasů a za ten pak vytáhli do výšky, takže mohla stát pouze na vypjatých špičkách. Dále jí zavázaly oči, takže ztratila vizuální kontakt s okolním světem a neviděla nic z toho co se dělo kolem. Ostatními smysly a hlavně pak všemi částmi svého dívčího těla to cítila docela zřetelně. Nejprve ji tam nechali asi půlhodinu samotnou jen tak stát na špičkách na ostrém štěrku a přemýšlet o sobě než začne samotný výprask. Poté vzal vychovatel tenkou dlouhou rákosku stoupl si po boku děvčete a začal velmi bolestivě Janu vyplácet. První jeho rány směřovaly na útlá a teď vypjatá lýtka dívky jen malý kousek nad achylovou patou. Každá další rána směřovala o kousek výše. Postupně přešly rány přes celá lýtka až ke stehnům a později i k pevnému zadečku dívky a vytvořily tak pravidelné rudé proužky přes celou zadní část dívky. Samotné prdelce pak byla samozřejmě věnována větší a delší péče a pak byly stejným způsobem nalinkovány i záda děvčete.

Ze začátku Jana křičela při každém dopadu rákosky, ale později už jen hlasitě a vytrvale plakala. Její slzy vytékaly z pod zmáčeného šátku, který měla na očích, stékaly po tvářích dívky a kapaly na její malá prsa.

Když rudé pruhy pokryly celou zadní část nahého těla dívky až k samému štíhlému krku, přesunul se vychovatel s rákoskou ke druhému boku děvčete a hned začal vyplácet přední partie dívky. Tady však začal odshora a tak první rány dopadly na vypjatou dívčinu hruď těsně pod klíční kosti. Postupně sešli až k jejím dívčím prsům a nevyhnuly se ani malým bradavkám mladé holčiny. Několik dalších ran pak dopadlo na spodní část prsou a byly vedeny směrem šikmo vzhůru. Dále pak výprask postupoval přes pevné bříško a přední část dívčina pohlaví až na přední část stehen a výprask skončil těsně nad koleny. V této části již Jana neměla daleko ke zhroucení a kdyby nebyla za vlasy a ruce pevně připoutána, určitě by se už dávno sesypala na zem plnou ostrých kamínků. Po výprasku ji ještě nějakou dobu nechal stát připoutanou a kochal se pohledem na třesoucí se nahé a rudě pruhované štíhlé tělo dívky. Pak teprve ji odvázal a napolo odvedl a napolo odnesl na její pokoj.

Tak to byl výprask absolvovaný před dvěma týdne, ze kterého ale ještě dnes měla na svém těle patrné stopy. A zítra ráno ji čekal další. Dnes však neměla velké prohřešky jen tři, nýbrž hned pět a nejhorší z nich byl, že ji vychovatelka načapala na pokoji jak leží na posteli a masturbuje s prsty hluboko v její kundičce. To zde měli všechny dívky podle řádu ústavu přísně zakázané. Samozřejmě že to nedělala ze své vlastní vůle, ale bylo to na přání (spíše tedy na příkaz) Dity, která ji k tomu často nutila a kochala se pak pohledem na mladou onanující dívku, která přesně plní její příkazy o tom kam si má zrovna vsunout kolik prstů a jak to má dělat. Velice jí tak bavilo řídit její masturbaci, kdy dovedla dívku skoro k orgasmu a pak ji zakázala pokračovat a namísto sama pak nasedla svým pohlavím či přímo prdelkou na obličej dívky a nechala se dlouhé minuty uspokojovat. Občas přitom sama strčila jeden či několik svých prstů do její kundičky či zadečku a udržovala tak její vzrušení, ale nikdy ne tak aby dosáhla orgasmu – na to měla opravdu velký talent a hlavně bohaté zkušenosti. Opravdu dokázala vzrušit i nelesbicky zaměřené děvče a udržovat ji těsně před vyvrcholením, ale tu úlevu orgasmu jí nikdy nedopřála. Sama jich samozřejmě prožila hned několik. Tak to probíhalo i předevčírem, kdy náhle a nečekaně vešla do pokoje hlavní vychovatelka a spatřila Janu nahou na posteli, jak má zaraženou téměř celou ruku mezi svýma doširoka roztaženýma nohama. Dita se samozřejmě hned schovala za dveře a přestože vychovatelka nejspíše věděla o co tu jde (přeci jen zde Ditu už za ty roky co zde byla všichni znali) tak dále nepátrala a hned zvedla Janu z postele a nahou a ještě vlhkou mezi nohama ji okamžitě odvedla k panu řediteli. Ten jí samozřejmě hned na místě potrestal. Nechal ji přehnout přes tyč, a připoutal jí ruce ke kotníkům. Už tato poloha byla pro Janu bolestivá protože se jí tyč zařízla do podbřišku a boků a nevíc na příkaz pana ředitele nesměla nohy po celou exekuci pokrčit, ale musel je udržet neustále napnuté. Její vystrčený zadeček byl pak krutě zmrskán tvrdým koženým páskem a nakonec ještě byla brečící Jana znásilněna samotným ředitelem, kterého trestání těchto mladých holčiček velice zrušovalo. Navíc jí neznásilnil do jejího dívčího pohlaví, ale do zadečku. Přeci jí ještě nebude podporovat v jejím sexuálním uspokojení – jak jí sám před tím řekl. Pro Janu byl celý pohlavní styk do útlého rozbolavěného zadečku jednak velice bolestivý a také ponižující. Připadalo jí, že je zde pouze v pozici nástroje pro uspokojení ředitele a že sama není nic víc.

Potom jí oznámil, že celá aféra tím samozřejmě není vyřízena a že jí vyznačuje velký prohřešek do jejího záznamníku.

Takže dnes na ní na večer čekal další velký trest. Nevěděla jaký, protože trest byl pokaždé jiný a fantazie trestajících neznala mezí. Ještě dnes ji zadeček bolel od výprasku páskem od pana ředitele a navíc je teprve ráno a nevěděla co ji dnes všechno ještě potká.

O tom všem teď přemýšlela při stlaní postelí svých spolubydlících a zapomněla sledovat čas. Zbylé dívky se vrátily z umývárny a každá se nahá postavila do pozoru před svou ustlanou postel. Jana se z hrůzou podívala na hodiny – bylo za minutu sedm. A ona měla ještě jednu neustlanou postel a navíc se ještě nestihla ani umýt. Rychle tedy dostlala i svou postel a přesně v okamžik příchodu vychovatelky se také postavila do pozoru před svou postel. “Snad nepozná, že jsem se nestihla umýt”, pomyslela si v duchu.

Vychovatelka vyslechla hlášení od Dity jakožto vedoucí pokoje o tom, že jsou po ranní hygieně a úklidu připraveni k dopolednímu programu. Potom se vychovatelka dala do kontroly postelí a pořádku věcí ve skříňkách dívek. Všechny čtyři dívky stáli v pozoru a hleděli na zeď před sebou.

“A copak to tady máme?”, ozvalo se od vychovatelky, která zrovna stála u postele Dity. “Dito, ty si neumíš ustlat postel? Už jsi tu tři roky a podívej jak to vypadá! Ten polštář vůbec není srovnaný a tady ten záhyb – okamžitě si to srovnej a píšu ti malý prohřešek. Po snídani se navíc u mě zastavíš a dostaneš 10 ran rákoskou přes zadek!”. Dita zrudla vzteky a přešla k posteli kde napravila nedostatky na svém loži. V Janě zatrnulo – dnes jí to stlaní prostě nešlo. Musela neustále myslet na večerní trest a teď ještě tohle. Za tohle si od Dity určitě zažije peklo.

Vzpomněla si na to jak asi před týdnem špatně srovnala věci ve skříňce Dity a ta jí pak večer po večerce nutila dlouho do noci rovnat věci ve své skříňce. Vždy když to měla, tak zase rozházela všechny věci po pokoji a chudák Jana musela začít znovu. Aby to neměla tak jednoduché, tak musela být úplně nahá, po celém těle jí připnuly desítky kolíčků na prádlo a ostrých žabek na záclony. Měla je úplně všude – v citlivých místech v podpaží, v okolí prsů včetně bradavek a samotné pohlaví ozdobila asi nejvíce. Nejprve ji s pomocí Dany a Olgy položili na znak na postel, roztáhly nohy a tím i její před několika týdny ještě panenské pohlaví a na každý vnitřní pysk jí daly po pěti kolíčkách. Další daly na vnější pysky a jeden přímo na poštěváček. Do pusy jí musely dát roubík, protože Jana začala hned nahlas křičet. Jako roubík posloužili celý den nošené kalhotky všech tří dívek plus její vlastní. Skoro se jí do pusy ani nevyšly, ale nakonec jí je tam nacpaly a provazem zajistily proti vyplivnutí. Mnoho dalších kolíčků pak přišlo na další citlivá místa v oblasti boků, vnitřních stran stehen a podobně.

Takto “ozdobenou” ji nechali pracovat a učit se jak se mají správně rovnat věci ve skříňce. V očích Jany byla vidět její utrpení a jak ji asi bolí pevný stisk dřevěných kolíčků v citlivých místech. Jana chodila po pokoji s nohama široko od sebe. Dále Dita dostala nápad a hned si vzala pásek od svých kalhot a začala s ním Janu pohánět když se jí zdálo, že pracuje příliš pomalu. To se jí zdálo skoro pořád. Obě zbývající děvčata se samozřejmě přidali k Ditě. Zanedlouho když už to dívky skoro přestávalo bavit a přemýšlely, jak by utrpení malé Jany ještě zintenzivněly, dostala Olga (ve snaze šplhnout si u Dity)další nápad. Dita jí za to hned dala dlouhý francouzký polibek a rukou jí zajela do klína. Nápad byl v tom, že prý ještě samotný zadeček Jany uvnitř je nějak nevyužitý a že by se s tím určitě dalo něco dělat. Chvíli tedy hledali vhodný nástroj, který by se dal použít, aby si to Jana více užila. Braly do ruky nejprve tužky, pak tlusté fixy, ale vše se jim zdálo příliš tenké.

“Vždyť by ani nevěděla, že tam něco má!”, hodnotila nalezené předměty Dita. Náhle se Olga vítězoslavně otočila od své skříňky a v ruce držela takovou tu malou lahvičku s tuší.

“Tohle by šlo ne? Ten uzávěr určitě ucítí”, řekla vesele Olga.

“Ne, obráceně: Uzávěr bych nechala venku”, pronesla s úsměvem Dita a vzrušila se už jen přitom pomyšlení, jestli se baňka tuše vejde do útlého dívčího zadečku.

“Nemyslíš, že je to moc velké?”, zeptala se s náznakem obavy v hlase Olga.

Mezitím však už Dita chytila vyděšenou Janu, která s hrůzou sledovala lahvičku v rukou jejích trýznitelek a nemohla uvěřit tomu, co s ní chtějí udělat, a povalila ji na postel. Dana už ji pomáhala přehnout přes okraj postele. Nakonec Jana klečela a horní část těla měla položenou na posteli. Na zádech jí seděla Dana a držela jí ruce. Za ní stála Olga a rukama jí roztahovala půlky její prdelky co nejvíc od sebe. Dita si naslinila ukazováček a přiložila ho na růžovou zadní dírku mladé dívky. Pak malinko přitlačila a sledovala jak její ukazováček pomalu mizí v zmítajícím se těle bezmocné Jany. Bylo vidět že Ditu tato práce baví a velice vzrušuje. Fascinovaně sledovala dívčino pozadí a svým rozkrokem dosedla na patu levé nohy Jany a začala se o ni rytmicky třít. Prst pomalu zasunovala a zase vysunovala ze zadečku. Pak přiblížila svůj obličej k zadnici Jany a začala ji kousat do levé půlky. Pak si naslinila prostředníček který byl hned vedle ukazováčku zaraženého do útrob nebohé dívky, povysunula ukazováček a vzápětí k němu přidala i prostředníček a začala do Jany tlačit oba dva prsty. Jana prožívala hotová muka. Na celém těle jí nesnesitelně pálila kůže pevně sevřená kolíčky a teď k tomu ještě cítila dva Ditiny prsty jak jí rejdí v zadečku. Horší než bolest bylo snad to ponížení z toho že ji tu zneužívají tři mladé holky téměř v jejím věku a ona proti tomu nemůže skoro nic dělat. Bylo to snad ještě horší než když ji tam znásilňoval pan ředitel. Zanedlouho přidala Dita i třetí prst a těsně před tím, než se dopracovala na Janině patě k orgasmu, kmitala v teď již značně roztažené prdelce čtyřmi prsty. Jen co odezněl její orgasmus vzpomněla si, na lahvičku v ruce Olgy. Vzala ji tedy od ní začala ji šroubovat do zadečku malé Jany. Ta se opět začala kroutit a vydávat podivné zvuky zpoza kalhotkového roubíku. Nakonec však lahvička byla na místě a ven koukal jen zašroubovaný uzávěr lahvičky. Všechny tři děvčata se teď kochali pohledem na zašpuntovanou prdelku jejich spolubydlící. Dana slezla z jejích zad a teď přikázaly Janě, aby se zvedla a dala se znovu do uklízení. Co mohla dělat. S námahou tedy vstala z postele a dala se opět do rovnání věci své skříňky, které již byly asi po desáté rozházeny po celé místnosti. K bolesti z kolíčků se tedy přidal ještě nepříjemný až bolestivý tlak v jejím zadečku. Dita přikázala Daně, aby si vzala pásek a popoháněla uklízející Janu bičováním přes záda a zadnici. Sama pak s Olgou sledovali z postele celé dění a jejich ruce si sjely vzájemně do rozkroků a začali se mazlit a později i líbat a skončily dlouhým orgasmem v pevném obětí. Jana si pak nesměla vyndat lahvičku až do rána, kdy jí samozřejmě Dita zkontrolovala a teprve potom jí ji dovolila vyjmout.

To byl její zatím poslední zážitek na nějaké komplexnější mučení od svých spolubydlících a teď tohle – Dita bude potrestána za to, že jí ona špatně ustlala postel. Vůbec si neodvažovala pomyslet co jí za to udělá v tomto případě, ale určitě to nebude nic příjemného (alespoň ne pro ni).

Dita ji to také dala znát svými nenávistnými pohledy a nestřeženém okamžiku dokonce sykla směrem k Janě: “Počkej, tohle si vychutnáš!”.

Po kontrole vychovatelka odešla a Dita samozřejmě hned přišla k Janě a dala jí pořádnou facku. “Tak tohle si příště rozmyslíš, počkej co s tebou dnes večer udělám!”.

Poté si děvčata oblékly své košilky sahající jim tak do půli zadečku (nic jiného zde neměly dovoleno do školy nosit) a vyrazily do zdejší ústavní školy. Celý den proběhl podobně jako spousta jiných. Po snídani děvčata usedla svými nahými zadečky na tvrdé školní dřevěné lavice a začali se učit. Mezery ve vzdělání hodnotili učitelé nejen špatnou známkou, ale zároveň se děvče muselo postavit zády ke třídě a hluboce předklonit. Košilka se tak vyhrnula a odhalila celé dívčí pozadí na které pak dopadl odpovídající počet ran rákosky. Jindy museli klečet na drátěném roštu, který velice bolestivě tlačil na dívčí kolena.

Celý den, kdykoliv Dita potkala Janu, tak jí dělala samé naschvály a slibovala, že večer zažije peklo. Janě se vždy objevily slzy v očích. Věděla, že Dita to myslí opravdu vážně. To že kvůli ní dostane Dita trest 20 ran rákoskou za mělý prohřešek plus záznam do součty prohřešků jí určitě jen tak nepromine. Musela na to myslet celý den a nevěděla, jestli se má bát víc zítřejšího výprasku nebo dnešní pomsty Dity.

A tak nakonec bylo půl deváté večer a děvčata byly v umývárnách a připravovaly se na večerku. Byla tam i Jana a právě se mydlila, když tam přišla Dita. Jak uviděla Janu, tak zamířila rovnou k ní.

“Jak se to meješ ty špindíro, neumíš se pořádně umýt? Já ti to tedy ukážu!”, pronesla na nebohou Janu.

“Rozkroč se a ruce si dej za hlavu!”, přiikázala Janě, vzala mýdlo a pořádně si namydlila ruce. Pak začala Janu mydlit. Nejprve jí pokryla pěnou obličej a nejvíce jí nanesla na oči.

“Otevči ty oči ty děvko!”, křikla na Janu, když se snažila zabránit vniknutí pěny do očí. Samozřejmě to byl Ditin cíl. Nakonec tedy musela přes nepříjemné pálení oči otevřit a snažit se je tak mít. Pak Dita od někud vzala tvrdý rejžák, který zde měly používaly při uklízení na vydrhnutí špíny z podlahy. Dita na něj nanesla pěnu z mýdla a už s ním drhla Janu od krku dolů. Nejvíce si samozřejmě dala záležet na dívčiných malých prsíčkách a pozdějí i v samotném rozkroku týrané dívky. Přikázala jí ještě více rozkročit, levou rukou jí chytla za vnější stydký pysk a pořádně ho natáhla, čímž odkryla citlivou část pohlaví děvčete. Pak zde začala drhnout holčinu nehledě na sykavé zvuky, které bolestí vydávala.

“Neřvi, tohle je jen začítek, bolesti si dnes ještě užiješ dost!”, okřikla ji Dita, když to Jana už nevydržela tiše snášet a několikrát docela nahlas vykřikla, když jí Dita přejela nešetrně kartáčem přes odkrytý klitoris. Pak si Dita nanesla mýdlo na svou ruku a promydlila Janě důkladně i vnitřek její kundičky a dokonce i prdelky. Tam mýdlo pěkně štípalo a Jana se kroutila, jak nějaká orientální tanečnice.

Když asi po deseti minutách dokončila mydlení nahé dívky, přistrčila Janu pod nejbližší sprchu.

“Teď se pořádně omyj, ale teplé vody je pro tebe škoda!”, pronesla a pustila naplno ledovou vodu. Pak dohlédla na to aby si Jana studenou vodou pořádně smyla všechno mýdlo z celého jejího štíhlého těla a i z vnitřku obou jejích otvůrků. Držela Janu pod proudem ledové vody snad pět minut, než byla spokojená. Jana už byla celá promrzlá.

“Neboj se, však se dnes ještě zahřeješ!”, pronesla Dita se zlomyslným úsměvem a dala se konečně do hygieny vlastní.

“Teď za oplátku, že jsem ne tebe byla tak hodná a umyla tě, tak teď umyješ ty mě!”, řekla a stoupla si tak, aby jí Jana mohla svými rukami pěkně namydlit. Kartáč samozřejmě teď už nepoužíla. Když byla všude pěkně namydlená, tak se rozkročila a přikázala provést Janě očistá své kundičky a zadečku. Tu ale musela provést svým jazykem. Takže zatímco se okolo sprchovaly ostatní děvčata ústavu, Jana strkala svůj jazyk do Ditiny vaginy a později i do otvůrku jejího zadečku. Potom ji ještě Dita nechala slízat mýdlo z celého svého zadečku a nakonec i z prsů. Pak teprve jí dovolila odebat se do jejich pokoje a připravit se na večer.

“Dnes si spolu ještě užijem, jen se neboj!”, řekla jí Dita ještě před odchodem a sama se pak již sama dosprchovala.

Janě se však na pokoj s představou co ji tam dnes večer čeká vůbec nechtělo. Z umýváren šla na záchod, kde seděla skoro půl hodiny a tiše brečela. Pak však už bylo devět hodin – čas večerky – a tak se chtě nechtě musela odebrat na pokoj, protože kdyby ji tady načapala vychovatelka, tak by si jen zhoršila svůj tresst, který na ni čekal zítra.

“Kdes byla takovou dobu ty kurvo?”, štěkla na ní Dita, hned jak otevřela dveře pokoje.

“Jen se neboj o nic nepřijdeš!”, oznámila jí už rádoby milým hlasem a hned se dala do díla.

Sama s Jany svlékla její košilku a nahou ji položila na záda na její postel.

“Pojďte mi s ní pomoci!”, zavolala Dita na Olgu s Danou. Ty samozřejmě radši hned přispěchaly plnit rozkazy Dity a podílet se tak ne mučení Jany.

“Dnes přijdeš o svůj kožíšek tady dole”, řekla Dita Janě potom co jí Dana s Olgou roztáhly nohy široko do stran. Pak vzala pinzetu a začala vytrhávat chlupy z jejího pohlaví. Vytrhávala chlupy z různých míst, hlavně pak ty, které byly na těch nejcitlivějších částech, které se na dívčím těle vyskytuje. Občas vytrhla jen jeden chlup pomalým táhnutím, jindy zas vzala do pinzety chlupů několik a vytrhla je prudkým škubnutím. Holá kůže, která zůstávala na místech, kde již byly chlupy odstraněny měla červenou barvu. Jana ležela a slzy jí stékaly z očí po tvářích a vsakovali se do polštáře. Asi po půl hodině, kdy Ditu přestala bavit tato zdlouhavá práce vstala a poodešla ke své skříni.

“Takhle bysme tu byly do rána. Naštěstí mi Monika z vedlejšího pokoje sehnala to co jsem po ní chtěla. Jinak bych si to s ní taky vyřídila!”, oznámila vesele Dita a když se otočila od své skříňky, držela v jedné ruce dlouhou a tlustou svíčku a v druhé sirky. Zapálila svíčku a začala plamenem opalovat zbylé chlupy v celém rozkroku Jany. Každou chvíli olízla plamínkem i kůži na pohlaví děvčete, což vyvolalo výkřik.

“Budeme ji muset asi zase nějak umlčet”, řekla Dita a vyndala si z kapsy kapesník, který pak nemilosrdně vtlačila spolu do jejích úst. Pak nařídila Olze, aby to nějak zajistila a pak si jí sedla na obličej. Olga tedy omotala provaz několikrát před ústa Jany, vše zajistila pořádným uzlem a pak nasedla svým nahým zadkem na její obličej, čímž se její řitní otvor dostal přesně nad nos Jany. Samotnou Olgu začala tato poloha taky vzrušovat a tak se za chvilí již na obličeji Jany vlnila a projížděla si tak jejím nosem svoji štěrbinku.

Poté co byl Janin rozkrok holý jak u malé holčičky a Dita se dostatečně vyřádila v pálení jejích stydkých pysků plamenem svíčky, začala kapat horkým voskem na holou kůži jejího pevného bříška. Pak poručila Olze z Danou, aby chytli Janiny nohy a stále do široka roztáhnuté je daly směrem k hlavě Jany, čímž se její zadeček nadzvedl z postele a zároveň se její kundička krásně otevřela. Dita pak dvěma prsty ještě dále roztáhla do široka její pysky a další kapky žhavého vosku směřovala přímo do útrob dívky. Ta sebou škubala, čímž zase dělala dobře Olze, sedící na jejím obličeji s nosem zaraženým v její kundičce.

Nakonec bylo celé pohlaví, zadeček i bříško pokryto vrstvou tuhého vosku. Dalšími kapkami pak Dita pokryla prsa dívky a nakonec Olga sesedla z jejího obličeje a Dita jí začala pokapávat obličej upatlaný od šťáv Olgy. Nakonec tedy byl i celý obličej včetně očních víček pokryt vrstvou vosku.

Potom vzala Dita šňůru od přívodu elektriky k lampičce, přehla ji napůl a začala Janu mlátit a tím odstraňovat vosk z jejího těla. Vrstvu na obličeji sloupala svými nehty.

“Teď pro tebe mám malé překvapení”, sdělila jí Dita s úsměvem hledíc jí zblízka do očí, jen co je Jana po odstranění vosku otevřela. Nechala pak Janu vstát a ukázala jí na židli, která stála v rohu.

“Aby tě náhodou neboleli nohy, tak se támhle posaď”

Chudák Jana vytřeštila oči a zírala nevěřícně na židli. Celá plocha jejího sedáku byla totiž hustě pokryta připínáčky. Byly tak hustě, že tvožili souvislou plochu a sedák židle nebyl pod nimi ani vidět. Samozřejmě že všechny směřovaly hrotem vzhůru a čekaly na jemnou a výprasky poznamenanou, citlivou pokožku Janina zadečku.

“Neboj se, všechny jsem je propláchla horkou vodou, takže se nemáš čeho bát”, pronesla konejšivě Dita, předstírajíce zájem o Janu a její zdraví. Potom už přivedla Janu, která se k usednutí na židli nějak neměla, k židli, otočila ji k ní zády a pomalu ji usadila. Jak děvče usedlo ucítila desítky ostrých hrotů jak projelo její pokožkou a z jejích očí opět vytryskly slzy bolesti. Pak Dita spoutala Janě ruce a přívázala je za zády k opěráku židle. Pak vzala svůj opasek a provlékla ho pod sedákem židle a vrchem pak přes dívčina štíhlá stehna a pořádně utáhla. Tím Janě zabránila vstát z nedobrovolné pozice na židli. Pak se sama usadila na stehna dívky čelem k ní a začala ji líbat na obličej. Jazykem slízávala slzy stékající po tvářích dívky a zadkem se pohybovala na stehnech Jany a tím pohybovala zadečkem dívky na židli a dále tím rozdírala dívčinu prdelku o připínáčky. Pak od někud vytáhla krabičku se špendlíky. Vzala jeden z nich a přejížděla jeho hrotem po těle dívky. Na jejím těle zůstávala po špendlíku červená stopa. Dojela s nim až na pravé prso dívky a nakonec ho zabodla těsně pod růžovým dvorecm dívky. Pak postupně zapíchla mnoho dalších špendlíků do kruhu okolo každého dvorce a nakonec dvěma posledníma probodla přesně střed samotné bradavky každého prsu. Oba špendlíky zapíchla pomalu do každé bradavky a zatlačila ho celý do prsa děvčete, takže z něj koukala jen barevná kulička na jeho hlavičce. To bylo pro děvče zřejmě velice bolestivé, protože se začala zmítat na židli až ji Olga s Danou museli držet, aby se i s Ditou na klíně se židlí nepřevrátili. O bolesti svědčily i zvuky které vydávala i přes kapesník v jejích ústech. Prsa dívky tedy nakonec byly ozdobené špendlíky tak, že okolo každého dvorce obou prsá byly hustě způli zapíchané špendlíky a v na vrcholu bradavky byla barevná kulička, prozrazující že přímo středem dívčina týraného prsa prochází ostrý špendlík procházející přímo do nitra středem dívčího prsu. Ani křečovitě zavřená víčka očí holčiny nedokázaly udržet množství slz brečícího děvčete, které opět Dita se sadistickou rozkoší lízala z i samotných právě tvrdě mučených prsíček dívky.

“Tak a abys věděla, že mou postel musíš příště ustlat pořádně, tak tě tu takhle nechám sedět celou noc. Můžeš přemýšlet o tom, co jsi provedla a jestli se ti to vyplatí to ještě někdy udělat! Myslím že si to příště rozmyslíš.”, oznámila Dita milým hláskem hledíc jí z 20 centimetrů do uslzených očí.

Nakonec ještě nasadila své použité kalhotky na hlavu Jany – prý aby celou noc cítila její vůni a nezapomněla tak na Ditu. S tím se odebrala do postele, kde si uvolnila své vzrušení, tím že se kmitající rukou ve své kundičce dopracovala k orgasmu při pohledu na své dílo – trpící děvče, a pak v klidu usnula.

Jana, přes svou únavu celou probděla celou noc trpíc bolestí desítek špendlíků, které cítila neustále a zvláště při každém i nepatrném pohybu, kdy chtěla malinko ulevit své prdelce omačkané od tvrdé plochy židle. Ještě mnohem víc ji však bolely její prsíčka s nezvyklou špendlíkovou ozdobou. Celou noc probrečela a vzpomínala na ty krásné časy, kdy ještě nebyla v tomto pekle dívčího výchovného ústavu. Také musela stále myslet na to, že ji dnes čeká velký výprask. “Copak se to dá vůbec vydržet?”, opakovala si v duchu stále dokola.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.6 / 5. Počet hlasů: 20

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *