| |

Povídka “Zápisník 2. – pokerová párty”

Pro všechny, kterým se líbila povídka “Zápisník 1. – Rien

 

Po zakončení univerzity jsem stejně jako mnoho jiných usoudil, že by nebylo špatné zůstat ve stálém kontaktu s některými spolužáky, s takovým tím zdravým jádrem kolektivu, kde všichni byli pokaždé pro každou špatnost. Obzvláště se třemi z nich jsem si skvěle rozuměl, takže nebylo divu, že jsme se pravidelně navštěvovali – vždy jednou za rok se pak všichni tři na celý víkend objevovali i u mě. Dosud jsem ještě neměl vhodnou příležitost k tomu, abych je důkladněji seznámil se svou povedenou ženuškou, ovšem letos jsem si to hodlal vynahradit i s úroky. Před Monicou jsem o nich mluvil dost často, takže si ta moje malá kurvička připadala, jakoby je znala pomalu odjakživa.

 

Jack úspěšně vystudoval právní fakultu a stal se z něj soudce – když už nic jiného, perfektní kontakt pro všechny případy, ale proto jsem se s ním rozhodně nepřátelil. Byl fajn, i když jsem mu dost často záviděl, jak na něj ženské letí. Koneckonců skoro dva metry výšky, přiměřená váha a hromady svalů, to muselo dostatečně zapůsobit na každou. A navíc se Jackovi jaksi pořád dařilo proplouvat životem bez “kroužku”, no a nemusím vám snad ani povídat, jak takhle vypadající, svobodný chlap a navíc ještě soudce je pro ženské žádoucí – ty kurvy by se o něj kdykoli klidně i porvaly.

Druhý z mých kumpánů Mark už na tom u žen zdaleka tak dobře nebyl, také neměl takové tělesné předpoklady, ale pořád se dal považovat za přitažlivého chlapa s dobrou postavou – každodenní pravidelné cvičení a jízda na kole dělaly své. Na rozdíl od Jacka už také stihl založit rodinu, měl dva kluky jako buky, a pracoval jako finanční analytik ohledně federálních peněžních rezerv, jedna z těch prací, jejichž smysl jsem nikdy nepochopil…

Tony byl potomek itaIských přistěhovalců a podle toho také vypadal – černé vlasy, olivová pleť, malý, ale podsaditý a šlachovitý, s překvapivou silou a slušnými svaly, zkrátka takový ten typ rádoby sňatkového podvodníka, jehož ženy zbožňují. Tony již zvládl absolvovat dvě manželství, po jejichž krachu byl nyní zase sám.

 

Monice jsem o svých plánech pochopitelně nic bližšího nesdělil, tím bych ji připravil o veškeré vzrušení z překvapení. Tím pádem byla pro ni její úloha alespoň zpočátku naprosto jasná. Při tréninku jsem si ji vydrezůroval tak, aby byla mou poslušnou otrokyní doma za jakýchkoli okolností, tedy i v případech, kdy jsou přítomny další osoby, ať už docela cizí, nebo známé, to Monicu nemuselo zajímat. A ji to také opravdu ani v nejmenším nezajímalo, zato naopak pořádně vzrušovalo. Sám, jsem mohl skoro fyzicky vnímat, jak se její rozrušení čím dál více stupňuje, zatímco se příjezd mých přátel každým dnem a hodinou přibližoval. Paradoxně trochu složitější jsem měl zařizování právě se svými bývalými spolužáky – aby bylo vše dle mých představ museli reagovat na naše domácí poměry přiměřeně, pročež jsem je musel předem se situací seznámit. Každému z nich jsem tak poslal dopis, v němž jsem do podrobna vylíčil, jaká je Monica ve skutečnosti nenasytná štětka, která je vždy a za jakýchkoli okolností svolná naprosto k čemukoli, tedy i k tomu, aby jim oddaně sloužila, a to nejen v sexu. Jejich reakce předčila mé očekávání, na univerzitě jsme spolu přirozeně ledacos prožili, takže jsem se před sebou nijak zvláště nestyděli, ale tímhle svým sdělením jsem jim očividně vyrazil dech. Znali mě natolik dobře, aby věděli, že si nedělám srandu a že vše myslím naprosto vážně, ale to je zprvu děsilo ještě více. Dalších několik dnů po obdržení dopisů mě proto všichni tři doslova bombardovali rozrušenými telefonáty a zprávami elektronické pošty, zda je to vskutku vážná nabídka, jestli by ji měli přijmout a podobně. Samozřejmě mi nedalo mnoho práce přesvědčit je, aby se téhle zábavy s Monicou všichni zúčastnili – koneckonců každý z nich už byl nadržený jako stepní kozel… Záhy bylo vše domluveno a už jen zbývalo, aby vskutku přijeli.

 

Všichni tři se objevili na nejbližším letišti v pátek odpoledne, kde si obratem najmuli auto a vyrazili k nám za možná největším dobrodružstvím jejich dosavadního života. Naproti jsme jim nejeli schválně, jelikož jsem chtěl doma mezitím podniknout poslední nezbytné úpravy. Naopak mí přátelé mi dle předchozí domluvy z letiště zavolali, že už dorazili, ať se na ně tedy přichystáme. Což dvojnásobně platilo pro mou malou kurvu Monicu… Ta se očividně nemohla pátku dočkat už od té doby, co se dozvěděla, že vůbec nějaký nastane. Od našeho posledního dobrodružství už nějaký ten čas uplynul a Monica byla poslední dobou tak děsně nadržená a rozpálená, že jsem jí musel dovolovat masturbovat minimálně třikrát denně, aby aspoň jakžtakž normálně fungovala při svých běžných povinnostech. Samozřejmě i já jsem jí sem tam do některé díry něco strčil, ale to víte, chlapi prostě nemůžou být pořád doma a jen mrdat. V pátek jsem ovšem doma zůstal a hned od rána jsem dohlížel na Monicu, aby bylo vše pro mé přátele dokonale připravené. Kromě samozřejmého totálního úklidu musela má otrokyně nachystat přirozené i ručníky navíc do koupelny, povléct postele pro hosty a vyleštit příbory společně se slavnostním servisem. Pak přišla s očistou na řadu ona sama – poslal jsem ji do koupelny, kde si dopřála tři dvoulitrové klystýry v řadě za sebou, aby měla v prdeli a ve střevech dost místa i na jiné věci než na špínu. Když mi oznámila, že je vše hotovo, pustil jsem se do kontroly – ne že bych očekával nějaké problémy, ale děvky musí člověk kontrolovat neustále, jak jim trochu popustíte uzdu, už by se jen rozvalovaly, žvanily a utrácely prachy. Podle očekávání se všechno zdálo být v nejlepším pořádku… ovšem až na Moničinu kundu. Ačkoli se zapřísahala – a já jí to věřil – že nemasturbovala, stejně měla píču docela promáčenou sotva hodinu po koupeli. Poslal jsem ji pod vodu tedy ještě jednou – tak jako tak to nebylo moc platné – a sám šel přichystat její dnešní úbor.

Postupně jsem na její lůžko naskládal miniaturní růžové kalhotky, které byly vzadu tvořeny v podstatě jen tenkou šňůrkou a na přední straně pouze o něco málo rozměrnějším trojúhelníčkem, z něhož by každé jiné čouhaly ze všech směrů chlupy, dále se dostalo na shodně růžové lodičky na vysokých podpatcích a pěkné, přirozeně lehké a tenké letní šaty, které jsem již dříve dovolil Monice trochu poupravit tak, aby vypadaly více kurevsky. Horní část miniaturních šatů tedy byla nyní natolik vykrojená, že zakrývala kozy jen zpola – a to ještě jen tehdy, když Monica sama chtěla – a u těla ji držely pouze dvě slabé šňůrky zavazované kolem krku. Dole to bylo ještě o poznání “horší” původně se jednalo o běžné krátké šaty těsně nad polovinu stehen, avšak Monica je zkrátila natolik, že jí momentálně sotva zakrývaly prdel, když stála, nepočítaje v to ještě rozparky po stranách, táhnoucí se až nad úroveň pasu.

 

Monica si tak akorát stačila potřít celé tělo krémem a pleťovým mlékem, aby bylo příjemné na omak a obléct se, když zazvonil zvonek u dveří. Společně jsme odkráčeli do chodby, kde má otrokyně bleskurychle zaujala předepsanou pokornou pozicí přímo před dveřmi – nejdříve si klekla a následně dosedla zadnicí na zem mezi roztaženýma nohama takovým způsobem, že její rozkrok částečně schovaný za minikalhotkami byl perfektně na očích. Ruce si dala za záda a poníženě sklonila hlavu. Její tvrdé bradavky napínaly úplé šaty a kozy byly venku skoro celé. Vypadala přesně tak, jak jsem si představoval, aby na mé přátele udělala patřičný dojem. Naposledy jsem ji sjel pohledem a už jsem bral za kliku a otevíral. Všichni tři vstoupili dovnitř a po krátké úvodní konverzaci a pozdravech zapanovala mezi námi tak trochu nervózní a napjatá atmosféra. Každý z nich bez výjimky vrhal zvědavé a nadržené pohledy na potichu klečící Monicu, která se ani neodvažovala vzhlédnout, jen oddaně čekala až jí dám nějaký povel. Ještě chvíli jsem je všechny včetně Monicy nechal dusit ve vlastní šťávě, až jsem konečně usoudil, že bychom se mohli pohnout dál. “Tohle je má otrokyně Monica,” řekl jsem a hlavou kývl směrem k mlčící ženě na zemi uprostřed chodby. Všichni tři se na ni podívali v očekávání nějaké reakce, díky čemuž pro ně nastala další chvilka trapného údivu – Monica se pochopitelně nepohla ani o milimetr, pokorně čekala na mé svolení. Přistoupil jsem k ní, pohybem jí dal najevo, že se může zvednout a pozdravit je, a nechal ji, ať tak vskutku učiní. Monica je přivítala sice vřele, ale zároveň rezervovaně, jak se na poslušnou otrokyni sluší a patří. Potom jsem s chutí vydal další povel: “Předveď mým přátelům, jak moc jsi ráda, že tu jsou, Monico!” “Ano, pane,” zareagovala okamžitě a briskně se začala pohybovat od jednoho k druhému, přičemž každému z nich dopřála dlouhý, vášnivý polibek, u něhož se kolem jejich těl omotávala jak rukama, tak i nohama. Jejich reakce byly sice trochu nesmělé, ale pochopitelně jednoznačné vstřícné – nejraději by ji ojeli hned tady na podlaze, ale Monica si přirozeně dávala pozor na to, aby je pouze trochu poškádlila a vzrušila, a ihned poté se bleskově vrátila ke mně, kde po mém boku stanula s hlavou pokorně sklopenou.

 

“Přineste si věci, hoši,” vybídl jsem je – na těžkou fyzickou práci jsem Monicu přirozeně moc nevyužíval. “Máme před sebou spoustu práce!” Zatímco jsme seděli v obývacím pokoji a probírali veškeré události, k nimž došlo za uplynulý rok, co jsme se neviděli, Monica nám připravila vskutku královský, i když trochu opožděný oběd. Odpoledne proběhlo ve stejném duchu, kdy jsem nechal Monicu v koutě vkleče odpočívat, dokud nenastal čas začít chystat večeři a další věci – konkrétné karetní stůl s pohodlnými křesly a dalšími proprietami, které ke hraní karet patří. Monica se po celou dobu přirozeně mým přátelům v plné parádě předváděla. Každý na ní mohl oči nechat, ale zatím se ještě nikdo neosmělil zeptat se, kdy se začne něco zajímavého dít. Nechal jsem je v očekávání, dokud nenastal čas osvětlit jim některé mé další plány. “Koukám, že budeme hrát karty, co?” zeptal se Tony a krásně mi tak nahrál. “Jo… řekl jsem si, že bychom si po večeři mohli dát pár partiček pokeru,” odvětil jsem s potutelným úsměvem. “A kdo vyhraje, s tím bude Monica dnes v noci spát.” Tenhle nápad je opravdu dostal – schválně jsem zkombinoval už tak napínavou a rajcovní hru jako je poker s mimořádně přitažlivou odměnou v podobě Monicy, viděl jsem, jak se jim oči rozzářily vzrušením a už byli celí natěšení na karty. Večeři jsme do sebe všichni doslova naházeli a pak jsme již zasedli kolem karetního stolu, perfektně připraveni na velkou hru.

 

Zatímco jsem míchal karty, vyzval jsem své přátele, aby se už konečně přestali stydět a aby si tento večer, jakož i celý víkend u mě pořádně užili. Což znamenalo, že si mohou dělat vše, co si jen zrovna zamanou, dotýkat se Monicy, kdy a kde budou chtít, pohrávat si s ní, poroučet jí, zkrátka cítit se jako doma. Víc jsem už ani říkat nemusel – sotva se v místnosti znovu objevila Monica a začala se pohybovat kolem stolu, aby nám naservírovala pití a chlebíčky, všichni tři jí okamžitě začali věnovat náležitou pozornost. Zpočátku trochu nesměle, ale poté stále více bez zábran se dotýkali a hladili jak její nohy, tak také víceméně úplně obnaženou prdel a rajcovně vystrčené kozy, využívající při tom plně možností, jež jim poskytovaly její miniaturní šaty. Kdykoli se jí kterýkoli z nich počal dotýkat, Monica ihned ztuhla na místě jako socha a nechala se pokorně osahávat tak dlouho, dokud na to měl dotyčný chuť, případně dokud jsem jí nedal znamení, že by zase pro změnu mohla provádět něco užitečného a ne se jen nechat ohmatávat jako levná striptérka v podřadném podniku. Přesně podle mých instrukcí se za celou dobu vůbec neozvala, ba ani nepípla, přirozeně s výjimkou těch případů, když se na ni někdo přímo obrátil a vyžadoval odpověď. Ačkoli bylo naprosto zřejmé, že je už silně vzrušená, stála klidně a poslušně, jak měla nakázáno. Když má otrokyně absolvovala už několik podobných koleček kolem stolu, zeptal jsem se jí, jestli se jí to takhle zamlouvá. “Oh, jistě, pane! Vaši přátelé jsou báječní a pro mě je to velká čest, že smím sloužit kromě vás i jim!” odvětila okamžité s upřímným úsměvem. “Hodná holčička.!” pochválil jsem ji, ale vzápětí jsem spíše ze zvyku poněkud přitvrdil: “A teď si, Monico, svlékni šaty a kalhotky a pokračuj jen tak!” Monica přirozeně poslechla bez zaváhání, tenhle úkol se jí nanejvýš zamlouval, ale stejně tak by se zachovala, i kdyby tomu bylo naopak – počínání hodné vzorné otrokyně… Rychle si šaty rozepla a přetáhla přes hlavu, následně si kalhotky stáhla dolů, přičemž při jejich sundávání rozkošně kroutila prdelkou z jedné strany na druhou, a posléze již před námi stanula v plné kráse své nahoty, jak ji bůh stvořil a moderní výživa společně s cvičením udržely. Obě součásti oděvu pečlivě složila a odložila stranou, načež před námi strnula tiše jako myška. Dívali jsme se na ni upřeně a s potěšením všichni, ovšem zatímco já tenhle pohled už dávno důvěrně znal, mí přátelé si jej vychutnávali poprvé a svůj zájem také dávali jednoznačně najevo. Neustále mi hlasitými komplimenty blahopřáli k tomu, jaké má moje otrokyně krásné tvrdé a pevné kozy, jak roztomilou kundu a hladká stehna a podobné, z každého jejich slova jasně čišel chtíč. Na mé znamení se Monica na místě obrátila a mírně předklonila, abychom mohli co nejlépe obdivovat její rajcovní prdel. “Smíš si lehnout na zem a sama se vymrdat prsty, Monico,” dovolil jsem jí milostivě, když jsme se vynadívali na její krásně zaoblené a pěkně promrdané pozadí. Otrokyně se ihned položila na podlahu, pořádně roztáhla nohy, pokrčila kolena a začala si prsty současně třít klitoris a projíždět nádherně promáčenou a rozevřenou kundu. Chvíli jsme se všichni dívali, jak si Monica vášnivě honí píču, ale poté jsme se odvrátili a pustili se do hraní karet, přičemž jsme jen sem tam podívali na zem, jak naše malá kurva pokračuje ve svém tichém snažení. Brzy bylo nejen na pohled jasné, že se Monica bleskurychle přibližuje k orgasmu. “Směla b-bych vy-vyvrchol-lit, pane, pro-prosím?!?” vykoktala ze sebe posléze trhaně, nedbající tak obvyklých zásad. Jelikož ale už byla tak vydrážděná, bylo jí to samozřejmě docela jedno. l já jsem to prozatím ignoroval. “Vážně už to tak moc potřebuješ, děvko?” opáčil jsem s úšklebkem. “Ohh, anoóóó, pane, anoóóó!” zasténala odpověď. “Vááážně to móóóc potřebujuúúú!!!” “A když ti to, ty malá kurvo, dovolím, vykouříš nás za to?” Rozehrál jsem s ní oblíbenou hru na to, kolik toho správná děvka udělá kvůli orgasmu. Teďto ale byla opravdu jen nevinná hra – s ohledem na přítomnost přátel jsem vše udržoval pouze v sexuální rovině. Ať si taky chlapci něco užijí… “Oóóóch, ano, áno, pané!!! Víte, že miluji kouření čuráků… prosím, prosím… pane, dovolte mi… vyvrcholit, prosím, Paneééé!!!” Děvka se na místě kroutila a svíjela jako lapená v kleci a zoufale žebrala o svolení k orgasmu. “A budeš se potom plazit pod stolem jako poslední kurva a lízat odkudkoli naše sperma, když ti teď dovolím vyvrcholit.., milá Monico…?” “Ano, anoóóó!!! Pane, udělám všechno..:. všechno, co budete chtít… jen… prosím, prosím….už to nevydržím… prosíím!!! Bylo to docela zábavné sledovat její sexuální trápení, ale na druhou stranu jsem chtěl, aby se už do akce taky někdy zapojili chlapci a k tomu bylo potřeba hrát karty, pročež jsem se nad tou nadrženou čubkou slitoval. “Dobrá, kurvičko, můžeš teď vyvrcholit,” řekl jsem s úšklebkem a spiklenecky mrkl na své přátele. “Ale jestli potom nesplníš něco z toho, co jsi tady slíbila, pak si mě nepřej!” Následně jsme všichni se zalíbením sledovali, jak se její pánev divoce vrtí z jedné strany na druhou, jak se oběma rukama náruživě mrdá a rozevírá si kundu, jak pohazuje prdelí, jako kdyby v ní měla cajenský pepř, jak si střídavě masíruje poštěvák i stydké pysky. Řvala a sténala při tom jako poraněná fena, až jsem měl sto chutí jí to zarazit, ale zatím jsem se opanoval – mohla by se pak chovat nehezky k přátelům a dělat problémy, což bych sice zvládl, ovšem na co si život zbytečně komplikovat, no ne…? Konečně se udělala a celá zpocená a “voňavá” se pomalu uklidňovala, zatímco jsem po očku sledoval, jak mým přátelům nadšené září oči i celé obličeje, takovou podívanou očividně neměli každý den, ba jestli vůbec někdy… Když už Monica a její představení přestaly být zajímavé, zase jsme se obrátili zpět ke stolu a věnovali se kartám. Schválně jsem nic neříkal a čekal, jak, se Monica zachová – a moje kurvička mě opět nezklamala.

 

Zhruba po deseti minutách se pomalu obrátila na všechny čtyři a potichu se doplazila až pod náš hrací stůl, kde vzápětí její ústa počala věnovat našim čurákům náležitou pozornost, přesně jak předtím přislíbila. Nejdříve se samozřejmě zastavila u mě jako u svého pána, cítil jsem, jak se mi tře chtivě a vášnivě o rozkrok i přes kalhoty, ale host do domu, pán do domu. Proto jsem ji také okamžitě odkopl a dalším kopancem posléze nasměroval na opačnou stranu k Tonymu…. Přátelé byli očividně nadržení více než já, nehledě na to, že jsem si přál, aby mě kouřila až tehdy, když bude mít hubu plnou jejich spermatu. Což zase nebylo tak složité, zvláště pro tak zkušenou kuřačku čuráků, jakou Monica bezpochyb je. U každého se zdržela tak přibližně stejně dlouho – lízala a pusinkovala jejich tvrdé ocasy a bylo jasně slyšet, jak u toho labužnicky mlaská a nadrženě vzdychá. Nepochutnala by si více, ani kdyby pod stolem měla krabici své milované zmrzliny. A za svou snahu také byla náležitě odměněna, když jsme se jí postupně do pusy vystříkali všichni, pěkně jedna porce hustého semene za druhou – byla skoro jako nejperverznější degustátorka na celém světě. Sotva se s námi Monica pod stolem vypořádala, dohráli jsme předem určený počet partií a mohli jsme tedy slavnostně vyhlásit vítěze, Monica si to vskutku skvěle načasovala. Spokojeným výhercem se stal Tony který se už do postele nemohl dočkat. “Jen si pamatuj, že tu budete ještě dva dny, tak moc nedováděj,” varoval jsem ho se širokým úsměvem na rtech. “Zítra bys totiž mohl zaspat spoustu zábavy… jinak si s ní ale dělej, co chceš, anebo taky třeba vůbec nic… Záleží jen na tobě.” Tony nakonec tohle dilema vyřešil naprosto geniálně, když rozhodl, že do postele prostě půjdeme všichni, trochu Monicu opícháme a pak půjdeme spát, ať jsme následujícího dne plni sil. Ocitli jsme se v Moničině posteli dříve, než bychom řekli švec. I tentokrát měli hosté přednost, hezky se vystřídali jeden za druhým a nakonec jsem šel já. 0točili jsme to takhle nakonec třikrát, takže nejvíce ze všech si samozřejmě jednoznačně užila Monica. Však také když jsme odcházeli spát, nenápadně se ke mně přitočila a hezky pokorně mi poděkovala. “Ach, pane, to byl vskutku fantastický večer,” vrněla spokojeně jako kočka. “Mnohokrát vám děkuji, jsem opravdu šťastná, že jsem vám směla tolikrát posloužit… děkuji, pane.” To člověka vážně zahřeje u srdce, když zničehonic zjistí, že je vlastně lidumil. Abych se tam nerozbrečel dojetím, raději jsem poslal Monicu pod sprchu a pak do postele k Tonymu – koneckonců vyhrál s ní celou noc, tak co kdyby ještě někdy uprostřed dostal najednou chuť…?

 

Probudil jsem se druhého rána docela brzy a překvapeně jsem zjistil, že můj čurák vězí v puse mé manželky, otrokyně a děvky v jednom. Monica ležela vedle, ptáka v puse a spokojeně mi jej cumlala a sála jako malé dítě dudlík. V první chvíli jsem si myslel, jestli u toho snad nespí, ovšem oči měla otevřené a jakmile zjistila, že jsem vzhůru, okamžitě mi jej počala zpracovávat podstatně důkladněji. Chm! Ta malá děvka si přivstala, jen aby se už zase mohla pelešit a podlézat mi. Ale vzrušující to bylo, to zase ano. Když se do toho následně opravdu pustila, hrála mi na čuráka úplné koncerty. Její jazyk kmital ze strany na stranu, cucala mi i koule, potom zase špičkou jazyka dráždila uzdičku, mezitím brala žalud do pusy, prostě nádherná sonáta pro jednu mužskou “fujaru” a ženská ústa. Takhle si mě samozřejmě otrokyně kupovat nesmí a také jsem se jí chystal dát to jasně na srozuměnou, ovšem ta mrcha už zatraceně dobře věděla kudy na mě. Sotva jsem se pohnul a chystal se ji pořádně vypeskovat; už sklouzla hlavou ještě o patro níže, zrovna jsem totiž ležel na zádech, a pustila se do lízání mého zahnědlého análu, do něhož se hned od první vteřiny snažila špičku svého jazyka zasunout co nejhlouběji. To bylo to pravé probuzení. Snažil jsem se sice své emoce nedávat najevo, avšak záhy jsem už pánví kroutil a vrtěl jako stará šlapka z ulice a zrovna tak jsem se nedovedl vyvarovat hlasitých projevů své rozkoše. Řval jsem a sténal jako tur a sám se divil, kde se v Monice takové talenty berou. Ta děvka se tu sice objevila dříve, než oficiálně směla, a přesto zase dovedla celou situaci zvrátit ve svůj vlastním prospěch reprezentovaný nyní tím, že jsem jí milostivě dovolil, aby mi lízala prdel. Poníženě mi cpala do zadní díry špičku svého jazyka, přičemž blaženě chrochtala a sténala jako pravá čubka. Jelikož mi při tom rukou rovněž zkušeně honila čuráka, není divu, že jsem se brzy udělal. Nastříkal jsem jí to rovnou do pusy, nechal ji to pěkně spolykat a posléze si ještě vyslechl hezky pokorně poděkování za mou “laskavost”. “Hmrrnn,” zavrněla Monica spokojeně, “děkuji vám, pane, za vaše semeno.” “Máš za co, čubko,” ušklíbl jsem se. “Tak povídej,” pokračoval jsem hned vzápětí, “jak jsi se v noci, s Tonym měla, bylo ještě něco?” Ani mi vlastně nemusela odpovídat, stačilo se jen podívat na výraz v jejím obličeji a hned bylo všechno jasné, šoustali jako svišti celou noc… I přesto jsem si ovšem následně při společné sprše všechno s chutí vyposlechl až do těch nejmenších podrobností. Pak se kurvička oblékla do rajcovního oděvu, ve kterém nás směla následně při snídani obsluhovat.

Tony nebyl očividně na podobné divoké sexuální hrátky zvyklý a podle toho také při snídani vypadal – jako po ohromném flámu, při němž se všichni v alkoholu jen koupali. Však jsme to po snídani také všichni společně náležitě probrali a Tony, ačkoli se pěkně styděl, se musel pochlubit vskutku se vším… “A co my? Budeme mít taky šanci mít ji na celou noc?” zajímal se hned Jack. “Původně jsem sice chtěl hrát znovu karty,” odvětil jsem s úsměvem, “ale nakonec jsem usoudil, že by bylo spravedlivé, kdybyste ji měli všichni, takže odpověď zní ano – záleží jen na tom, který z vás ji bude mít dnes v noci a který zítra na rozloučenou…” “A jak o tom rozhodneme?” neustával v dotírání nadržený Jack, zatímco vrhal mlsné pohledy na Monicu, která pokorně klečela v koutě a vzrušeně naslouchala. Rozhodl jsem se, že její vzrušení ještě umocním. “Jednoduchým způsobem, mým vlastním vynálezem, kterému říkám kurvometr,” řekl jsem užaslým přátelům. “Je to vlastně prostý přistroj, který se na jedné straně šoupne do elektřiny a na té druhé zase k děvce. A podle toho, jak silně s kterým z vás vyvrcholí, se také dnes rozhodne.” “Pane bože,” zakroutil hlavou nevěřícně Tony. “Kam jen na tyhle perverzní nápady chodíš?” Jen jsem se usmál a začal pyšně vysvětlovat. “Před několika lety jsem byl pozván na večírek u známých v Kalifornii, kde byl i jeden sadistický doktor. Zajímal se profesně o svaly na lidském těle a jejich reakce na rozličně vnější stimuly. Několik těch věciček mi také na laboratorních zvířatech hned předvedl – bylo to všechno docela prosté, jen pár snímačů, které připnul na různá místa na tělech zvířat a měřil jimi potom napětí jejich svalů. Mezitím do nich pouštěl elektriku a tak a jak se zvířata zmítala, získával díky tornu své údaje. Nic moc příjemného to vám řeknu, ale hned, jak jsem se vrátil zpět k Monice, dostal jsem právě nápad, použít něco podobného pro měření intenzity jejích orgasmů. Alespoň jsem mohl zjistit, jak moc, mě ta kurva má ráda…” Pohlédl jsem do rohu na svou děvku, která jen skromně a stydlivě sklonila hlavu. Byl nejvyšší čas znovu ji zapojit do akce, válela se už dost dlouho. Pozval jsem ji, aby se posadila ke mně a potom jsem se na ni skoro pohoršeně obrátil: “Monico, zdá se, že se mí přátelé nudí, co ty na to?” “Řekněte, pane, jak jim jen můžu vyhovět a já to udělám,” odpověděla okamžitě poslušně moje malá kurvička. “Posloužím všem, jak si jen budete přát…” “Dobře,” přikývl jsem s úšklebkem. “Kolik děr máš, Monico?” “Mám tři díry, pane – všechny na mrdání!” “A kolik těch děr je teď prázdných, Monico?” “Všechny, pane!” prohlásila skoro šťastně. Ta čubka se očividně už nemohla dočkat, až si zase s někým hezky zašoustá. “Výborně… a kolik čuráků mají mí přátelé?” “Tři, pane – tři úžasné čuráky,” zvolala radostně. “V tom případě je všechno jasné, nemyslíš?” “Ano!” vykřikla spokojeně. Všichni čtyři nadrženci nelenili a než bych řekl švec, už se hnali do ložnice, aby tam Monice zaplnili všechny tři díry najednou. Zatímco si tam užívali – a že si užívali opravdu parádně, to jsem slyšel i já dole – vydal jsem se k telefonu, abych začal realizovat další část svého perverzního plánu. Vytočil jsem známé číslo a po chvíli také uslyšel příjemný hlas.

 

“Pane!” zvolala potěšeně Donna, další z mých roztomilých kurviček. “To jsem ráda, že vás slyším, smím vám nějak posloužit?” To se ví, že mi posloužit mohla, respektive spíše musela. Stručně jsem jí poručil, že ji očekávám u sebe doma přesně ve dvě hodiny odpoledne, tak akorát po obědě, pochopitelně sexy oblečenou, čistou a navoněnou a připravenou úplně na všechno. “Oh, jistě, pane, budu tam naprosto přesně ve dvě,” přitakala Donna klidně, aniž by pohla brvou. Takové děvky mám rád… Co Donna slíbila, to také naprosto přesně splnila, ovšem předtím jsem si ještě mohl užít podívanou na Monicu, která se asi po hodině doslova vypotácela z ložnice a pokorně předstoupila před mou maličkost. Vlasy měla rozcuchané a slepené spermatem a to se jí také perlilo na tvářích a odkapávalo dolů na zem z brady. Docela zábavný pohled. “Pane, vaši přátelé mě milostivě obšťastnili svým spermatem,” hlásila skoro jako na vojně. “Chcete si o tom nyní něco poslechnout?” Bylo vidět, že je celá nadržená, abych si to poslechl, takže jsem jí to samozřejmé nedovolil. Místo toho jsem jí poručil. “Vidím, děvko, že máš semeno skoro všude – otevři hubu, ať se kouknu, jestli sis i tam něco neschovala!” Pokorně otevřela ústa dokořán a já spatřil ohromný chuchvalec spermatu a slin – byl malý zázrak, že s tím vůbec dovedla víceméně normálně hovořit. “Už to můžeš polknout, čubko,” dovolil jsem jí laskavě, když jsem ji nechal stát na místě s pusou dokořán dobrých deset minut – jen ať se kurva trénuje…

 

Poslal jsem ji vařit oběd, aniž bych ji seznámil se svými dalšími plány, anebo jí alespoň dovolil se umýt. Schválně jsem ji nechal naplněnou hustým spermatem, jen ruce si pochopitelně musela pořádně vydrhnout. Svým přátelům jsem naopak o Donně řekl téměř vše a netřeba snad zdůrazňovat, jak se jim tváře rozzářili, když si uvědomili, že místo jedné děvky tu budou mít dvě. Zvláště je zaujalo, že by si Monica mohla s Donnou před nimi sexuálně pohrávat. “Takže ta Donna je lesba, nebo co?” zeptal se Tony zvědavě. “Ne, Donna je prostě stejná děvka jako Monica, pořád nadržená a nenasytná a je jí úplně jednou, jestli to zrovna dělá s chlapem anebo s jinou čubkou, zvláště pokud jí to poručím!” A zrovna v tom momentu se jako na zavolanou ozval zvonek od vstupních dveří a do haly vkráčela elegantní a rajcovní Donna. Zaslechl jsem za sebou jen trio nadržených vzdechů, jak se mí přátelé na ni poprvé podívali. Docela živě jsem si dovedl představit, jak jim ohony hned naběhly, ale pohledem jsem se tedy rozhodně přesvědčit nehodlal. Místo toho jsem Donnu uvedl dále, do obývacího pokoje. Zatím jsem se k ní choval docela hezky, koneckonců nikdy jsem ženám moc neubližoval, jen jsem vykonával to, co si samy přály… Donna si protentokrát zvolila elegantně střižené červené šaty, přirozeně docela krátké, aby mohla ukazovat své pěkné nohy. Shodně tak měla lodičky na vysokých podpatcích ve stejné barvě a i další doplňky oděvu byly tentokrát ve znamení červené. Člověk by si začal pomalu připadat jako na nějaké komunistické slavnosti – i když tady se také slavit mohlo, to tedy ano… Oficiálně jsem Donnu svým přátelům představil, i když už tady jsem si říkal, jestli bych ji neměl rovnou vhodit do role poslušné děvky a otrokyně. Jí by to jistě nevadilo, ale nebylo kam spěchat. Pak jsem všem objasnil dnešní pravidla hry: “Dnes odpoledne bude Donna jako obvykle otrokyní nás, mužů, ovšem zároveň bude paní Monicy. Ta tedy bude poslední kurva ze všech – ostatně jako obvykle…” Posměšně jsem se zašklebil na Monicu, která se půvabně začervenala. A to jsem si, prosím pěkně, myslel, že už to ani neumí… Pokračoval jsem ve výkladu, který byl ale více než prostý – Monica bude jednoduše poslouchat každého, Donna jen chlapy a ti už vůbec nikoho. Zatímco jsem hovořil, mohl jsem jasně cítit, jak se Donna těsně po mém boku chvěje vzrušením – už se nemohla dočkat, až se něco opravdu začne dít, tak proč jí nevyhovět?

 

Přikázal jsem jí, ať se svlékne do spodního prádla, předvede se tak mým přátelům ze všech stran a potom ať se zastaví přesně uprostřed místnosti. “A teď našim hostům předveď, jestli už máš pořádně tvrdý bradavky!” poručil jsem poté. Jako při striptýzu si pomalu rajcovně svlékla svou podprsenku a ukázala všem nejen svá pěkně tvarovaná prsa, ale i krásně tuhé bradavky. Podobně na tom ostatně hned vzápětí byly i ocasy mých přátel, kteří na ní mohli oči nechat. Jako každý domýšlivý chlap jsem byl v sedmém nebi. “Monico, běž se s Donnou hezky přivítat a při tom jí řekni, kdo jsi!” poručil jsem své ženě. Ta se ihned zvedla z pokleku v rohu, udělala několik kroků směrem k Donně, pokorně před ní zaklekla, políbila jí prsty na nohou a řekla poníženým hlasem: “Vaše malá, bezvýznamná děvka Monica vás zde vítá paní Donno. Jsem ráda, že jste tu a jsem přichystána udělat vše, co vás potěší. Jsem vaší otrokyní!” Vzápětí ji Donna chytila za vlasy a přimáčkla si jí skoro brutálně mezi nohy. Vždycky jsem si říkal, kde se to v těch ženských bere, že dokáží být k sobě navzájem více kruté než muži. “Stáhni mi kalhotky, děvko, a lízej!” poručila Donna vzrušením zastřeným hlasem. Monica se do toho ihned pustila, zatímco my se kochali pohledem. Samozřejmě jsem to mohl kdykoli zastavit, ale lepší erotické divadlo pro své přátele jsem si prostě ani nedovedl představit. Monica se mezitím pustila do náruživého lízání Donniny kundy a brzy už byla natolik vzrušená, že si druhou rukou zajela mezi vlastní nohy, k mokré rozevřené píči. “Ale, ale, ale!” zvolala Donna pohoršeně, jakmile tohle zaregistrovala. “Tak moje malá děvka už je tak nadržená, že si to musí sama dělat?! A ještě k tomu přímo přede mnou?! A aby to pánové neviděli?! Tak to tedy ne! lehni na zem, roztáhni nohy a dělej si to, ať se pánové mohou kochat!” Monica ihned nadšeně poslechla. “Ano, paní!” zvolala a už ležela na zemi a mastila si kundu jako o závod. To byl však pouhý začátek, to nejlepší teprve mělo přijít… Jak se velice záhy ukázalo, byl můj nápad přivést k nám rovněž Donnu v jejím sexy rozpoložení maximálně úspěšným a vhodným. Chlapci mou snahu jednoznačně ocenili svým plným zájmem a Donna se hned od samého počátku ze všech sil snažila, aby nás co nejvíce potěšila, zvláště když jsem jí dopřál tu vzrušující možnost, aby zcela ovládala druhou z přítomných kurviček, tedy mou manželku a otrokyni v jedné osobě, Monicu.

 

Po krátkém striptýzu, při kterém se Donna předvedla všem přítomným v plné kráse a s nímž jí trochu pomohla právě Monica, a některých dalších hezky vzrušujících hrátkách se už mohla naše nová zábava rozběhnout opravdu naplno. Počáteční tón jsem pochopitelně opět udal já, když jsem poručil: “Monico, co se tady jen tak poflakuješ?! Copak nevíš, co se sluší a patří při příchodu nové paní?!” Monica se ihned k Donně přiblížila a pokorně před ní padla na kolena, zaujímající typickou submisivní pozici podřízené otrokyně. Následně se sklopenou hlavou zašeptala: “Vaše otrokyně a děvka vás vítá, paní Donno! Jsem vážně šťastná, že vám smím pokorně sloužit a plnit veškerá vaše přání. Smím vás políbit na přivítanou?” Jelikož jsem neměl nic proti, Donna jí to milostivě dovolila: “Ano, otrokyně, smíš mě přivítat!” Hovořila s překvapivou jistotou a autoritou, až jsem si nebyl jistý, jestli je tak dobrá herečka, anebo ji skutečně natolik baví ponižovat a týrat další ženy. Monica se vzápětí maximálně poníženě sklonila a jemně políbila Donně špičku boty, nejdříve jedné a poté také druhé. Následně ji Donna bezohledně popadla za vlasy a přitáhla si ji k sobě nahoru. Jednou rukou si ji přitlačila za hlavu k sobě, pustila se do vášnivého líbání jejích smyslných rtů, zatímco tou druhou jí začala nadrženě ohmatávat rajcovní prdelku. Po očku jsem sledoval reakce svých přátel, které přesně odpovídaly tomu, co se ostatně dalo předem spolehlivě očekávat. Všem třem oči doslova svítily vzrušením, když na ně pozorně koukali, jak si spolu obě kurvy vzájemně rajcovně hrají, až si posléze všichni začali mimovolně nadrženě olizovat rty a třít si přes kalhoty rychle se topořící penisy. Donna si teď oběma rukama pevně a chtivě přimáčkla hlavu své partnerky – otrokyně na krásně vyvinutou hruď a začala ji nutit k olizování vztyčených, naběhlých bradavek. Tomu se Monica pochopitelně s potěšením poddala. Má žena nadšeně a iniciativně lízala a cucala její bradavky, občas se do nich dokonce vášnivě zakusovala, spokojená s hlasitým rozkošnickým sténáním své momentální paní. Donna si její pozornost opravdu naplno užívala, avšak brzy jí už jen tohle nestačilo. Znenadání od sebe Monicu odtrhla, srazila ji na kolena a vzrušením přerývaným hlasem poručila: “Stáhni mi kalhotky, děvko, a lízej!” Pro Monicu nebylo nic snadnějšího a příjemnějšího. Rukama doslova strhla kalhotky dolů a poté již natěšeně zabořila hlavu mezi Donnina ladná stehna, kde si jazykem bleskurychle našla skulinku mezi zbytnělými stydkými pysky. Donna rozkošnicky odtáhla nohy dále od sebe a počala Monice vycházet celým klínem vstříc, dokud neměla otrokyně celou pusu doslova ponořenou v její promáčené kundě. Natáhl jsem se dolů pro Donniny rozkošné kalhotky, krátce jsem si je přiložil k nosu, abych nasál vzrušující vůni její píče, načež jsem je nechal kolovat, aby i chlapci dostali své a mohli se ještě více vzrušit. Monica se mezitím zcela oddala lízání kundy své paní, kterou zahrnovala vpravdě dokonalou péčí, vylizující ji podél celé štěrbiny, jakož i uvnitř mezi malými stydkými pysky. Několikrát také jazykem zabrousilo k Donnině řiti, což půvabná sestřička kvitovala s obzvláštním povděkem a za doprovodu hlasitého vzrušeného sténání. Tohle bylo na Monicu záhy více než dost, pročež si rukou zajela mezi vlastní nohy, vzrušující se šikovnými prsty. Zaregistroval jsem to nejen já, ale také pozorná Donna. “Oóóóch,” protáhla současná paní káravě. “Vidím, že si moje malá kurvička neváží cti, které se jí dostalo, a že jí to asi nestačí… Tak dobře, ty malá mrcho, když už to děláš, tak to dělej pořádně! Lehni si na zem, roztáhni pořádně nohy a masturbuj tak, aby z toho pánové také něco měli, jasné?!” “Ano, madam!” přitakala okamžitě pokorně Monica a splnila přesně do puntíku dané povely. Prozatím jsem měl z nich obou jen radost, byly perfektní… Monica se na zemi roztáhla jako skutečná kurva a začala si náruživě honit kundu, zatímco Donna nad její hlavou zaklekla a opět jí nabídla k lízání svou promáčenou píču. Monica se vrátila zrovna tam, kde předtím přestala, přičemž nám současně nabízela druhé rajcovní představení, kdy před námi vášnivě masturbovala, otočená a rozevřená tak, že jsme jí viděli skoro až do krku. “Jo, to je ono, tak dělej, čubko, lízej mi i prdel, tak dělej, svině, vyliž mi řiť!” povykovala stále hlasitěji Donna, nyní vzrušená na maximum a tlačící se Monice na obličej svou prdelí ze všech sil.

 

Všichni společníci z mého pokerového dýchánku měli nyní již ocasy venku a klidně si je honili – tři parádně stojící ohony, o které s láskou pečovaly tři hbité ruce. I já jsem byl pochopitelně pěkně vzrušený a nadržený, ovšem na rozdíl od nich jsem se ještě dovedl opanovat, koneckonců jsem byl na podobné věci odedávna relativně zvyklý, i když stejně mě vždy něco nového mohlo překvapit. Ovšem tentokrát jsem hodlal připravit překvapení ostatním především já sám. Vylovil jsem z kalhot svého zčásti ztopořeného čuráka, přistoupil jsem ke dvojici žen na podlaze, popadl jsem Donnu za pramen vlasů a přinutil ji tak dokořán otevřít smyslná ústa. Než stihla pochopit, co se bude dít, nasměroval jsem jí do pusy přímou nejkratší cestou ostrý proud svých nažloutlých chcanků. Rajcovní kočička, která si nechala lízat píču, sice udiveně zamrkala a na vteřinku nemohla popadnout dech, avšak vyplivnout byť jen jedinou kapku moči se jednoznačně neodvážila. Naopak pokorně spolykala naprosto vše, čím jsem ji obdařil, ještě více touhle mezihrou vzrušená a nadržená. Když jsem byl se chcaním hotov s chutí jsem si oklepal mírně ochablého ptáka o Donniny tváře, jako bych ji krátce fackoval, a potom jsem se klidně vrátil zpět na své původní místo, odkud jsem se zalíbením pozoroval stále probíhající lesbické představení. Takový stupeň oddanosti mé přátele překvapil, ostatně shodně jako samotný piss, takže následně již dva z nich nahromaděné vzrušení nevydrželi a rovnou na místě se bezuzdně vystříkali. Donna si sice mlsně olízla rty při pohledu na jejich lepkavé semeno, avšak svolení k jeho olízání jsem jí prozatím neudělil. Místo toho tedy dva ze svých prstů zabořila hluboko do promáčené vagíny své otrokyně, která jen spokojeně zahýkala a věnovala se dál pokornému lízání kundy nad sebou. Brzy to ovšem bylo pro mou nadrženou manželku všechno málo, pročež si do píče začala rvát i vlastní prsty, které zarývala do hlubin svého roztaženého pohlaví, nikoli však proto, že by snad hodlala vytlačit Donnu, kdepak ta kurva chtěla mít píču narvanou vskutku až k prasknutí. Nejdříve dovnitř dostala rovněž dva své prsty, ke kterým posléze přidala třetí, a totéž jednoznačnými vyzývavými pohyby požadovala i po Donně, která jí ráda vyhověla. Tři a tři, to bylo celkem šest prstů nacpaných do vagíny mé ženy tak hluboko, jak jen to bylo za daných podmínek možné. Monica spokojeně vrněla a sténala, pohazovala pánví nahoru a dolů v rychlém rytmu, mezi nohama nyní celá lesklá a rozevřená. Očividně se bleskurychle přibližovala k vyvrcholení, ovšem to momentálně nepřitahovalo mou pozornost. Tu jsem totiž zaměřil na Donnu a její divoce poletující prdel, která mě záhy přivedla k dalšímu perverznímu nápadu. Přesunul jsem si stoličku za obě ženy, hbitě si obnažil pravou nohu a položil chodidlo Monice na tvář. Ta děvka byla na podobné věci zvyklá, takže ani nepípla, nehledě na to, že při svém vzrušení stejně okolí příliš nevnímala. Zvedl jsem palec na noze nahoru a nechal Donnu, aby se na něj svým prošoustaným kaďákem narážela. Má druhá děvka rychle pochopila, co tím sleduji a plně se tomu přizpůsobila. Poněkud se posunula, přesně se zadkem nasměrovala na široký palec a začala na něj prudce dopadat, takže jsem svým prstem vskutku několikrát prorazil skrz svěrač až přímo do jejího konečníku. Taková perverzní show ihned dostala mé přátele zpět do vrcholné formy, ale především silně vzrušila mě samotného. Ani jsem si to skoro neuvědomil, ale najednou jsem stříkal semeno všude kolem sebe, směrující jej samozřejmě především na Donnino nahé tělo přímo přede mnou. Akorát jsem se stačil udělat a zcela vyprázdnit a již jsem mohl sledovat, jak se i obě kurvy na podlaze svíjí v mocných orgasmech. Monica s píčou široce rozevřenou a zaplněnou prsty, Donna s kundou dočista vylízanou a análem roztaženým a lesklým. Jejich hlasité steny na několik desítek vteřin zcela vyplnily prostor, konfrontované s projevy mých přátel, kteří všichni do jednoho vzrušeně oddechovali a honili si čuráky jako o závod. Vážně povedená partička… Byl jsem vážně rád, že Donna byla toho dne volná a mohla se dostavit, a jak jsem se tak díval kolem, rozhodně jsem nebyl sám. Všichni tři návštěvníci byli maximálně spokojeni s předvedeným představením a už se nemohli dočkat večera, na který jsem jim slíbil adekvátní pokračování. Mezitím bylo samozřejmě nutné dát všechno do pořádku a odpočinout si.

 

“Monico, odveď Donnu do ložnice a koupelny,” poručil jsem své ženě – otrokyni. “Vy dvě se teď pořádně umyjete a pak celý dům uklidíte tak, že se bude jen blýskat! Samozřejmě potom nezapomenete na dobrou večeři a budete připraveny nám sloužit! Běda vám, pokud nebude všechno v nejlepším pořádku! Jo… a vhodný oděv vám sám přichystám později, tedy pokud vůbec nějaký bude,” dodal jsem ještě s pobaveným úšklebkem a prozatím je propustil. “Děkujeme vám, pane,” poděkovaly pokorně a zmizely nám z očí. Sice jsem na svých kamarádech viděl, že by je docela rádi následovali, ale na to si prozatím museli nechat zajít chuť. Místo sexu jsem jim v televizi naladil basketbal a sám jsem se začal poohlížet po vhodných věcech na večerní program. Zprvu jsem uvažoval o nějaké náročnější zábavě, avšak záhy jsem narazil na zásadní překážku – prozatím jsem ještě nestihl dokončit kompletní renovaci našeho podzemí, kde měla být zbudována perfektně vybavená mučírna, vězeňská cela a další modernější lahůdky, které se mohly kdykoli pro výcvik Monicy i dalších děvek perfektně hodit. Ale s tím jsem dnešního večera rozhodně nemohl počítat, pročež jsem ve finále zvolil docela odlišnou volbu, zábavu docela jednoduchou, ovšem současně vzrušující, zajímavou a do jisté míry i potřebnou. Jakmile jsem si všechno v hlavě srovnal a v duchu připravil plán, vrátil jsem ke sportu a vychutnával si jej až do té doby, kdy bylo zapotřebí uvědomit děvky alespoň zčásti o mých dalších plánech.

 

Našel jsem je obě v kuchyni, kde se činily při přípravě večeře – obě již hezky čisté vydrhnuté a voňavé, připravené plnit další mé povely. A ty se také okamžitě dostavily: “Donno, ty si dnes večer oblékneš ty přiléhavé červené šaty, punčochy a podvazkový pás. Žádná podprsenka nebo kalhotky!” poroučel jsem. “A ty, Monico, si vezmeš ty bílé šaty se zapínáním na přední straně – můžeš je nechat trochu rozepnuté, ale ne úplně! K tomu bílé spodní prádlo, ale taky bez kalhotek a podprsenky! A obě samozřejmě lodičky s jehlovými podpatky v odpovídajících barvách, to snad nemusím připomínat!” Obě jen mlčky přikyvovaly na znamení souhlasu jako nemocné ovce… “Jelikož jsme až dosud neměli příležitost vytrénovat Donnu na signály rukou, uděláme to právě dnes,” pokračoval jsem. “Monica je bude z mé strany dostávat jako obvykle a jelikož Donna jim zatím nerozumí, budeš jí pomáhat, jasné?! Budeš stát pořád někde poblíž a když nebude vědět, nebo chápat, okamžitě jí pošeptáš, co má udělat, případně to sama předvedeš. Jestliže udělá nějakou zbytečnou chybu, potrestám za to obě, takže si dávejte pozor! A teď zpět do práce, večeře se bude podávat přesně v osm!”

Nechal jsem je dělat jejich práci a zase se přesunul do obývacího pokoje, kde právě na kabelové televizi začínalo další utkání. Signály rukou, které jsem zmiňoval, představovaly jednu ze základních forem komunikace mezi mnou a Monicou při našich sadomasochistických hrách. Přirozeně se jednalo o sérii relativně jednoduchých povelů kódovaných do pohybů, horními končetinami. Mohl jsem tak dát své děvce jasně najevo i bez použití slov kam se má třeba postavit, jakou má zaujmout pozici, jestli se má svléknout, vykouřit mě a podobně. Mimořádně užitečná pomůcka zvláště v přítomnosti dalších lidí, kteří mnohdy vůbec nechápali, jak dokáže Monica tak přesně vycítit veškeré mé potřeby, či momentální rozmary. Často jsem signály rukou využíval k tomu, abych Monicu veřejně ponížil, případně aby vzrušovala a provokovala cizí muže, takže teď jsem se už nemohl dočkat, až se takhle předvedou hned dvě kurvy najednou, navíc natolik vděčnému publiku, jaké představovali zrovna moji bývalí spolužáci. Zbytek odpoledne, jakož i podvečera proběhl v naprostém klidu a všeobecné pohodě, avšak s přibližující se večeři rovněž vzrůstalo sexuální napětí, zvláště mezi mými hosty, již zase natěšenými a nadrženými.

 

Jakmile jsme se sešli k večeři, jen náznaky jsem osvětlil ostatním mužům nadcházející program, načež mě Jack překvapil svým nahlas vysloveným přáním, že by si ještě před večeří rád nechal vykouřit od Donny ptáka. Inu, host do domu… však to znáte. Co bych pro něj neudělal…

Večeře se tedy neplánovaně o patnáct minut zdržela, během nichž Donna v pokorném pokleku před Jackem hbitě a zkušeně svými ústy obdělávala jeho naběhlého čuráka. Konečně se jí vyprázdnil rovnou do ústní dutiny, ona všechno poníženě spolykala a skutečná zábava mohla začít. Obě ženy vypadaly ve svých šatech vskutku k nakousnutí, když se tak ladně pohybovaly kolem stolu a servírovaly nám večeři, načež se samy usadily mezi nás. Donna seděla zpočátku mezi Tonym o Markem, Monica pak mezi mnou a Jackem. Obě naplno předváděly své krásné nohy a především ladná stehna, jakož i v hlubokých dekoltech i pěkný kousek svých rajcovních prsů. Pustili jsme se do jídla a současně do naší hry, kterou jsme často s Monicou hrávali v normálních restauracích, kde jsme plašili hosty i personál. Tentokrát jsme ovšem dávali čistě soukromé představení. Pohlédl jsem na Monicu a zvedl ukazováček, což mělo znamenat, že se má uvolnit a připravit na nadcházející povely. Obvykle totiž musela jako otrokyně zaujímat některou z předem určených ponížených poloh, tímto jsem jí dával najevo, že se může uvolnit, protáhnout a nechat se unášet právě začínající vzrušující hrou. Po dalším soustu jsem zvedl dva prsty a lehce si jimi přejel přes tvář, což mělo znamenat, že má pomalu, velice rajcovně překřížit své ladné nohy. Současně jsem si všiml, že mě pozorně sleduje i Donna, ale tu jsem prozatím nechával v klidu, aby se mohla trochu rozkoukat a pochopit pravidla hry. S potěšením jsem sledoval, jak Monica nesmírně pomalu a přitom nádherně sexy přehazuje jednu nohu přes druhou, přičemž se ovšem dovedla i v polovině pohybu na vteřinku zastavit, aby tak nabídla všem přítomným perfektní výhled na svou odhalenou kundu. Naprosto dokonalá práce, která nenechala muže u stolu chladnými. Dal jsem stejný pokyn Donně a ta to provedla vzápětí snad ještě lépe. Všichni na ní mohli oči nechat, dokonce i já jsem ji obdařil smyslným pohledem. Přidal jsem ke dvěma prstům třetí a provedl shodný pohyb, znamení pro obě ženy, že si mají vyhrnout šaty dole natolik, aby bylo vidět opravdu vše. Splnily to skvěle, aniž by to při tom vypadalo jakkoli vulgárně. Perverze v kvalitním, elegantním balení… Všechny muže kolem stolu pomalu přestávalo zajímat jídlo a více se soustředili na tělesné chuťovky nabízející se v jejich bezprostřední blízkosti. Kromě nohou byly momentálně krásně vidět rovněž podvazky, což mělo na muže přímo magický vliv. Skoro jsem cítil, že i jim stoupají penisy stejně hbitě jako mně samotnému. Nahromaděné vzrušení se projevilo ještě dříve, než jsem sám čekal. Pod stolem bylo najednou v činnosti až přespříliš rukou a prstů najednou a než se obě ženy stihly rozkoukat, už jim muži nadrženě přejížděly po odhalených kundách chtivýma rukama. Původně jsem sice měl v plánu mnohem delší vzrušování, ovšem přátelé to očividně nemohli vydržet, takže jsem je nechal, ať si prozatím dělají, co sami uznají za vhodné, pouze jsem rezolutně zakázal jakékoli šoustání nebo kouření před koncem večeře. Nutno podotknout, že díky tomu se nám jídlo parádně protáhlo, poněvadž každý si hleděl spíše vlastního či cizího rozkroku více než talíře. Ruce se v klínech obou žen proplétaly a chvílemi doslova rvaly o to, která se ke kundě dostane dříve, až už se to prostě nedalo vydržet. Tlesknutím jsem na sebe strhl jejich pozornost a dalším pohybem rukou vydal signál ke kompletnímu striptýzu přesně uprostřed pokoje. Všichni byli beztak už delší dobu naladěni na pořádný sex, tak proč to protahovat…?

 

Monica a Donna se ihned poslušně přesunuly na kýžené místo, kde nám předvedly pozvolný striptýz na téměř umělecké úrovni – zvláště s ohledem na to, že toho vlastně mnoho na svlékání neměly. V podstatě šly dolů pouze šaty a některé šperky, jinak si punčochy, lodičky i podvazky nechaly. Věděl jsem, že to mé přátele odkojené klasickým pornem vzrušuje, takže jsem jim nechtěl kazit potěšení. A pak už se celá zábava jednoduše zvrhla v obyčejné sexuální šílenství, ve skoro normální, takříkajíc všeobecné šukání. Svým kamarádům jsem totiž jednoduše řekl, ať se o sebe postarají sami, každý jak umí a podle vlastní chuti. Snad vám ani nemusím povídat, co s takovými muži dovedou udělat dvě roztoužené děvky… Ani bych neřekl “švec” a už Monica s Donnou ležely na zádech rovnou na podlaze a nechávaly se obdělávat trojicí nadržených chlapů, zatímco já se spokojoval s relativně diskrétním sledováním.

Jack ležel na Monice a tvrdě ji šukal do roztažené píče, zatímco Tony jí klečel nad hlavou a pouštěl jí ztopořeného ptáka hluboko do ústní dutiny. Donna tedy měla zatím jen jednoho čuráka, a to sice Markova v kundě, což jí očividně nestačilo. Sotva za necelou minutu mě už škemravě prosila, abych jí toho svého vrazil do pusy jinak se prý snad samým chtíčem zblázní. Zpočátku jsem nechával její prosby nevyslyšeny, dobře si uvědomující, že to její vzrušení a touhu po sexu jen zvýší. Teprve když již byla skoro nepříčetná, jsem se milostivě uvolil k tomu, abych jí svůj ocas půjčil na hraní, za což se mi obratem odvděčila skvostným vykouřením, jaké jsem už pěkně dlouho neměl. A to po téhle stránce rozhodně nijak nestrádám! Obě kurvy se snažily ze všech sil, ba mezi sebou chvílemi dokonce přímo soutěžily, takže jsem se brzy neudržel a vystříkal se Donně do pusy shodně jako Tony hned vedle Monice. Tím pádem přišla logicky na řadu vzájemná výměna míst. Tony se přesunul nad Donnu a já ke své manželce. Kouřila mě náruživě až do té doby, dokud jsem nedostal chuť na nějakou hezky těsnou prdel. Navrhl jsem proto Jackovi, aby ji otočil a vzal si ji na sebe a přitom pochopitelně i nadále pokračoval v šukání její kundy, zatímco já si vypůjčím její zadnici. Námitky se nedostavily, takže jsme to ihned zrealizovali. Mark se rozhodl, že se chce udělat Monice do pusy, pročež Donnu těsně před vyvrcholením opustil a vrazil mé ženě mokrého ptáka mezi smyslné rty. Monica byla na vrcholu blaha, najednou zaplněná hned ze třech stran, zatímco Donna jí mohla jen tiše závidět s jediným ocasem v puse a prázdnou kundou. Tak to ale nemělo zůstat navždy… Doninny šikovné ruce se okamžitě pustily do díla a začaly si pohrávat s její promáčenou pipkou, přičemž Tony vytrvale přirážel mezi její zkušené sevřené rty a zuby, dodávající mu tak pocit, že to dělá někam jinam než zrovna do úst. Vzrušená Donna se do toho opřela vskutku naplno, když si píču z obou stran prsty pořádně roztáhla a následně dovnitř zavedla hned čtyři články najednou, pěkně z každé ruky a strany dva prsty. S potěšením a zaujetím jsem ji pozorně sledoval až do doby kdy se Monica poprvé udělala. Při tom totiž zatínala svalstvo v konečníku natolik intenzivně, že jsem měl i já co dělat, abych obratem nevystříkl. Kolega Mark to už tak perfektně nezvládl, takže se mu skoro perfektně podařilo synchronizovat vlastní vyvrcholení s jejím. Pustil jí to rovnou do pusy pěkně zostra a Monica měla co dělat, aby se nezakuckala a podrobněji nás neseznámila s obsahem svého žaludku. Tony se mezitím rozhodl pro další změnu místa a vyměnil Donninu pusu za její čvachtající píču, když si tu malou nadrženou děvku posadil hezky na koníčka, nabodnutou na jeho pevném ocasu jako na trestném kůlu. Při tom si ji také obrátil zády k sobě, pročež nyní mohl pěkně nadrženě zezadu ohmatávat její pevné kozy ozdobené vztyčenými bradavkami. Na okamžik jsem zachytil Donnin rozvášněný pohled a ihned jsem byl osvícen dalším perverzním nápadem, který jí mohl udělat nemalou radost.

“Donno,” zeptal jsem se s úšklebkem, “měla bys v kundě ráda ještě jednoho čuráka?” “Já… já ne-nevím, pa-pane,” zajíkla se překvapeně. “Myslíte, že… je se tam vle-vlezou?!” “Řekl bych, že do tvé projebané díry se vleze všechno, děvko!” zasmál jsem se povýšeně. “Ale každopádně to můžeme alespoň vyzkoušet, pokud o to stojíš. Tak co, čubko, chceš mít v kundě dva ocasy najednou?!” “Ano, ano, anoóóó!!!” vykřikla nadrženě. “Chci do díry dva čuráky najednou, pane!” “Neslyšel jsem kouzelné slůvko,” poznamenal jsem potutelně. “Prosíím!!!” zařvala okamžitě. Nechal jsem Monicu i její protaženou prdel na pokoji a zaujal potřebnou polohu mezi nohama Donny. Jelikož ji Tony šukal zespodu, samozřejmě jsem špičku žaludu přimáčkl na horní část otvoru do maximálně rozevřené kundy. Tony rozhodně neměl žádného prcka, takže jsem měl velké problémy už s tím, abych dovnitř narval celého žaluda. Ale nakonec to šlo, znáte to, když se chce, všechno jde… Náš nový perverzní pokus zaujal zcela pozornost všech přítomných, takže Monica zůstala na chvíli na ocet. Ale vhodné využití jsem pro ni hned našel. “Hej, děvko!” křikl jsem na ni. “Polez sem a starej se o Donnu!” Monica se ihned poslušně postavila na všechny čtyři a začala Donně náruživě olizovat a cucat kozy, čehož následně využil Jack a opět jí zasunul svého ptáka do píče, tentokrát pěkně zezadu jako pokorně držící fence. Jakmile se Donna poněkud uvolnila a ještě více díky Monice vzrušila, opět jsem zvýšil tlak mezi jejíma nohama a cpal ohon hlouběji do její bolestivě roztažené pochvy. Šlo to sice pěkně ztuha, ale ve finále jsem slavil úspěch. Měl jsem ho v její vagíně až po kořen shodně jako z opačné strany Tony. Dopřáli jsme si krátký odpočinek, načež jsme se oba pustili do vášnivého přirážení. Nebylo snadné najít vhodný rytmus, ale jakmile se to podařilo, byli jsme všichni tři ve skutečné extázi. Naše ocasy se uvnitř jejího těla navzájem třely jak o sebe, tak také o stěny její vagíny a Donna jen řvala rozkoší, prožívající zřejmě nejdelší orgasmus své dosavadní existence. Sama se při tom i nadále instinktivně snažila co nejvíce nabodávat na naše ohony, poskakující na mém příteli jako smyslů zbavená, pohazující prdelí v divokém rytmu nahoru a dolů jako nějaká domorodá tanečnice stižená totálním amokem. V podobně perverzním stylu jsme obě otrokyně sexuálně zneužívali další téměř hodinu a půl, než jsme se docela vyčerpali, tedy my muži, poněvadž ty dvě by klidně prošukaly snad celou noc. Ale mnou nařízený noční klid respektovat prostě musely…

 

Druhého dne jsme se vzbudili až těsně po poledni, což v důsledku znamenalo nejvyšší čas pro Donnu, aby nás opustila. Poručil jsem Monice, aby ji pořádně vykoupala a oblékla, přičemž jsme se na obojí všichni pozorně dívali. Další mimořádně vzrušující a přitom decentní divadlo nás příjemně naladilo, i když každého mrzelo, že se víkend již neodvratně chýlí ke svému konci. Na úplný závěr se Donna hezky pokorně rozloučila se všemi mými hosty, jakož i se mnou, a pak už za ní jen zaklaply dveře. Oznámil jsem společnosti, že objednám oběd z nedaleké restaurace, jelikož vařit samozřejmě nemělo cenu vzhledem k pokročilé hodině. Schválně jsem nechal Monicu se všemi o samotě v obývacím pokoji. Když jsem místnost opouštěl, seděla ještě docela způsobně mezi dvěma muži na pohovce. Objednal jsem pro všechny hromadu steaků s oblohou, několikrát se jen tak prošel po kuchyni, abych získal trochu času a poté se velmi tiše vrátil do pokoje. Tam jsem spatřil přesně to, co se dalo čekat – Monica klečela na zemi před pohovkou, v každé ruce jednoho tvrdého čuráka a toho třetího přímo v puse. Aniž bych cokoli řekl, nebo snad dal jen najevo svou přítomnost, jsem se zase na podpatku otočil a vrátil se do kuchyně. U zadního vchodu jsem posléze přebral jídlo, vybral si vlastní porci a s chutí se do ní pustil. Ještě stále jsem se pozvolna krmil, když klaply dveře a do místnosti vstoupila Monica. Hezky upravená, čistá, bez stopy spermatu a překvapená z toho, co právě viděla.

 

“Och, pane, proč… proč jste nám neřekl, že už je tu jídlo?” odvážila se nesměle zeptat. Ta děvka pochopitelně moc dobře cítila, že tu něco nehraje. “No, já jsem to zkoušel,” odvětil jsem pomalu. “Jenže jsem jaksi zjistil, že ty už se krmíš sama – čurákama, samozřejmě! Víš, nějak si nevzpomínám, že bych ti něco takového dnes dovolil…” Ve skutečnosti se mi samozřejmě podobné chování z její strany líbilo, vzrušovalo mě, ovšem to neznamenalo, že si může dělat, co chce. Ačkoli tentokrát jsem to přirozeně sám celé naplánoval, abych ji dostal zrovna tam, kam jsem potřeboval. Kdyby se ta děvka předtím zeptala, jestli je může vykouřit, pochopitelně by se jí dostalo kladné odpovědi, jenže ona se na to vykašlala. Což bylo naprosto zásadní porušení platných pravidel hry… “Máte pravdu, pane, nezeptala jsem se vás a za to musím být náležitě potrestána,” řekla s pokorně sklopenou hlavou. “Hned zítra, až hosté odletí, ráda z vašich rukou poníženě přijmu jakýkoli trest. Je mi to opravdu velmi líto…” “Líto ti to teprve bude,” odtušil jsem tvrdě. “A trest si odpykáš už dnes, hezky před našimi hosty, ať vidí, co jsi ve skutečnosti zač, Monico! A.teď jim padej říct, že jídlo je připraveno, pak půjdeš do ložnice, lehneš si na postel a budeš masturbovat – masturbovat a při tom myslet na ty tři čuráky které jsi zrovna vykouřila bez mého svolení! Až budeš připravená dosáhnout orgasmus, vrátíš se sem a uděláš se před námi… A pak tě potrestám!” “Oh, ne, pane!” zvolala nešťastně. “Prosím, to ne, vždyť přece víte, jak je mi nepříjemné, když mě nutíte dělat takové věci před cizími lidmi…!” “Právě že to vím!” zasmál jsem se zle. “A teď už koukej padat, protože jakákoli další časová prodleva v plnění mých přání ti jen ublíží a trest bude ještě přísnější! Běž a dělej, co jsem ti řekl!” “Ano, pane,” odpověděla tiše a pokorně a vzápětí mi zmizela z očí.

 

Když přátelé přišli do kuchyně, i oni jaksi vycítili, že tu něco není v pořádku a zpočátku se obávali, že se na ně snad zlobím. Což jsem jim rychle rozmluvil. “Ale kdepak, pánové, to není ani vaše chyba, ani problém,” uklidňoval jsem je. “Vy jste tu hosté a můžete si užívat, jak jen chcete. Koneckonců úkolem otrokyně je jen sloužit a plnit přání pánů. Ovšem musí se při tom dodržovat alespoň jistá základní pravidla a právě to Monica neudělala. Je to jen a pouze její chyba!” “Dobře,” přitakal trochu nerozhodně Tony. “Ale nebuď na ni moc tvrdý, nechtěli bychom jí způsobit nějaké zbytečné nepříjemnosti. Musel jsem se pobaveně zasmát. “Ale přátelé, nepříjemnosti, ponížení a tvrdé tresty, to je přece její život!” vysvětloval jsem s úsměvem. “A můžu vás ujistit, že ono se jí i každé potrestání a pokoření ve skutečnosti mimořádně zamlouvá a končí maximálním sexuálním uspokojením. Řekl bych, že docela jiného řádu než v normálním případě. Tohle je prostě náš život, rozumíte, oba to potřebujeme. A proto na ni přísný budu, ale nikoli nespravedlivý. l když to asi nepochopíte, stejně tím budu plnit jen její základní životní potřeby a sexuální přání!” Akorát jsme zakončili společný oběd, při kterém jsem se jim marně pokoušel objasnit veškeré taje sadomasochistických osobních vztahů, když se jako na zavolanou v kuchyni objevila Monica, celá zkroušená a ponížená, i když rovněž očividně pěkně vzrušená.

 

“Pane, myslela jsem na ty tři krásné čuráky, které jsem vykouřila bez vašeho svolení a při tom masturbovala, jak jste si přál,” oznamovala mi tichým hlasem. “Smím nyní před vámi, prosím, vyvrcholit?” Pochopitelně byla docela nahá, ruce složené za zády, hlavu sklopenou. “Ano, Monico, smíš,” dovolil jsem jí milostivě. “Stoupni si před nás, strč si dovnitř jen jediný prst a udělej se!” Okamžitě tak učinila a začala se opět sama vzrušovat. Bylo to zvláštní divadla, ještě více vzrušující, než když se předtím předváděla v pokoji. Divné, ale když něco otrokyně takhle dělá za trest, vždy je to mnohem přitažlivější než za normálních okolností. A také to obvykle trvá mnohem déle… Monica se snažila plných pět minut, než se opravdu dostala do varu, a dalších pět, než se počala vskutku přibližovat k vyvrcholení. Ponechával jsem veškeré její počínání bez jakýchkoli komentářů či poznámek, dobře si vědom faktu, že naprosté ticho a čtyři upřené pohledy ji znervózňují a pokořují podstatně více nežli nějaké hloupé řvaní, nadávání, či snad rovnou fyzické násilí. Když se udělala, pokorně padla u mých nohou na kolena a poníženě poprosila, zda bych ji před svými kamarády milostivě nepotrestal za předchozí prohřešky. Přirozeně jsem její žádosti vyhověl…

Poslal jsem ji do podzemí pro všechny nezbytné pomůcky, které měla přinést do obývacího pokoje. Zatímco se činila a kmitala po schodech nahoru dolů, udělali si ostatní pohodlí na pohovce a v křeslech, maximálně nadržení a zvědaví na nadcházející exekuci. Vše bylo připraveno a já mohl začít. Monica zaujala typickou pozici pro bičování, s nohama daleko od sebe a rukama složenýma za zády. Ty jsem jí vzápětí spoutal koženými řemeny, zatímco na nohy jsem použil širokou rozporku, která její dolní končetiny trvale fixovala velmi daleko jednu od druhé. Monica teď měla nesmírnou smůlu, že mučírna ještě nebyla dokončena, jelikož takhle pro ni bylo setrvávání v náležité pozici podstatně náročnější a fyzicky namáhavější. Musela se spoléhat pouze na síly vlastního těla, nyní přinucená být v hlubokém předklonu se zadnicí krásně vyšpulenou a kundou mezi stehny volně přístupnou. Uchopil jsem klasickou devítiocasou kočku a počal svou manželku lehce mrskat přes obnaženou, vystrčenou prdel. Prozatím jsem ji jen tak pozvolna zahříval a rozpaloval. Musela se bát pokračování, což se mi docela úspěšně dařilo vyvolávat. Jakmile jí zadnice celá zrůžověla, přesunul jsem se o kousek výše a mrskal její záda. Pak přišla na řadu ramena, stehna, lýtka a ve finále i pohlaví. Postupně jsem měnil úhly, strany, avšak stále jsem bil velice jemně a lehce, alespoň v porovnání s tím, co teprve mělo přijít.

Když jsem takříkajíc procestoval celé její tělo, vrátil jsem se znovu na samý počátek k její zadnici a začal kompletní proceduru pěkně opakovat, tentokrát ovšem s větší razancí a intenzitou. Zadnici brzy již neměla růžovou, ale jasně červenou, a to samé posléze potkalo každičkou část jejího těla. Monica teď vypadala, jakoby se hodně dlouho koupala ve vařící vodě. Ale druhé kolo pořád ani náhodou neznamenalo vrchol. Dokončil jsem postupně kola číslo dvě, tři a čtyři, než jsem ve finále zařadil nejvyšší stupeň číslo pět. Od trojky Monica přerývaně sténala a prosila o odpuštění, u čtyřky už parádně ječela bolestí a když jsem jí na pětku zmaloval do krve prdel, vypadala, že se každým okamžikem složí, nebo vyvrcholí, případně obojí zároveň.

Rozhodl jsem se tedy vynechat některé mezihry a přejít rovnou k jádru věci. “Chceš teď dostat přes kundu, Monico?” zeptal jsem se vážně, jakoby mě její názor opravdu zajímal. “Neééé!!!” zaječela zoufale. “Už neééé, prosíim, paneééé!!! Už mě nebijte, prosííím!!!” “No, ale tvá kunda je celá mokrá, ne, Monico?” namítl jsem s úšklebkem. “Tak se ti to asi líbí, co?!” “Ano, máte pravdu, pane,” odpověděla skoro zlomeně. “Vždycky zvlhnu, když mě trestáte…” “V tom případě si přece nemůžeš nechat ujít tu rozkoš, když tě párkrát vší silou přetáhnu přes píču, nemyslíš?!” argumentoval jsem. Přestala se mnou smlouvat a vydrážděná na maximum místo toho začala ječet: “Ano, ano, anoóóó!!! Chci to! Mrskejte mě přes tu mou špinavou píčuúúú…!!!”

Hlas se jí najednou zlomil a vzápětí přešel v bolestný jekot, když jsem opravdu splnil, co si právě pod nátlakem přála. Vzápětí jsem ustoupil a s potěšením sledoval, jak se celá třese bolestí a vzrušením, které ovšem stále nebylo dostatečně mocné na to, aby dosáhla vyvrcholení. Počkal jsem, až se uklidní, a pak se za jejím zadkem opět rozkročil, jako bych hodlal znovu udeřit. Jenže jsem místo rány jen čekal a nechal ji dusit ve vlastní šťávě. Samozřejmě to moc dlouho nevydržela. Jednoduše to teď potřebovala jako sůl. “Prosím, pane, nenechávejte mě čekat, chci to,” začala posléze pokorně sama škemrat o další úder přes pohlaví. “Prosím, prosím, prosím… chci to, potřebuji to!”

Ješté chvíli jsem ji nechal prosit, načež jsem v tom nejméně očekávaném okamžiku ze všech sil udeřil… Vteřinku jsem se obával, že jsem to tentokrát vážně přehnal, poněvadž Monica zprvu naprosto strnula a byla úplně zticha. Už jsem si začínal myslet, že opravdu omdlela, ale včas mě svým řevem stačila uklidnit. Zpočátku ječela bolestí, ale záhy se její projevy proměnily v prosby o další rány. “Ještě, ještě, ještěééé!!!” řvala jako smyslů zbavená. “A víc, silnějíííí!!!” Nebylo nic snadnějšího, než jí stoprocentně vyjít vstříc a ve všech ohledech vyhovět. Pustil jsem se do pravidelného mlácení její obnažené kundy vší silou, které ji bleskurychle přivádělo k nejmohutnějšímu orgasmu celého víkendu. Přátelé naprosto nic nechápali, jen zmateně a vzrušeně na to sadistické divadlo vykulenýma očima zírali a civěli. Snad pochopili alespoň v momentu, kdy Monica konečně vyvrcholila. Ale i kdyby ne, nevadí. Vysvětlí, jim to při příští návštěvě…

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasů: 2

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *