|

Povídka “Vysněná práce”

Tessa uložila dopsaný deníkový záznam a povzdechla si – ráda by ho byla hned vložila na svůj blog, ale už několik dní jí nefungovalo připojení k Internetu. Potom ji ale něco napadlo. Nakoukla do prázdné šéfovy kanceláře. Počítač byl opuštěný, ale spuštěný. Věděla, že se šéf má vrátit nejdřív za hodinu. Překopírovat dokument na disketu trvalo jen několik sekund a za chvíli už seděla na šéfově židli a kopírovala svůj text tam, kde ho chtěla mít. Tak, teď ještě zamést stopy… stiskla tlačítko Historie, aby vymazala adresu svého blogu – a šokovaně si četla adresy stránek, které její šéf toho dne navštívil. Až na dvě výjimky, které vyhlížely pracovně, se všechny dnes navštívené stránky týkaly spankingu. Bleskurychle navolila dvě z nich – ano, šlo o výprasky žen od mužů. Do rozkroku se jí zakouslo vzrušení – sakra, tohle je přesně to, o čem už tolik let sní – a její šéf evidentně taky. Teď jen, jak to udělat, aby se sny staly skutečností.

Tessa přešla zpátky ke svému počítači, otevřela e-mailovou schránku a dala se do psaní. Krátkou zprávu měla připravenou během několika minut. Teď už jen čekala na šéfův návrat. Když konečně přišel, počkala, až si začne číst poštu, a pak odeslala zprávu tohoto znění:

Vážený pane X, dnes jsem neoprávněně použila Váš počítač za účelem přístupu k Internetu a ze zvědavosti jsem zjišťovala, jaké stránky jste prohlížel. V podstatě jsem Vás tedy špehovala a domnívám se, že za toto své chování zasluhuji trest. Pokud mě během deseti minut zavoláte do své kanceláře a vyzvete k přijetí trestu, jsem připravena přehnout se přes Váš stůl a nastavit holou zadnici řemenu z Vašich kalhot. Pokud je Vám tato představa nepříjemná, na tento e-mail nereagujte a já se o něm už nikdy nezmíním. S úctou Vaše sekretářka Tessa

Tessin šéf dočetl oběžník a klikl na zprávu od své sekretářky. Až ve své kanceláři slyšela, jak se hlasitě nadechl. Přemýšlel jen pár vteřin. „Tesso, pojďte sem.“ Tessa vstala, bleskurychle si sáhla pod krátkou sukni, stáhla si kalhotky a hodila je pod stůl. Od krajkového lemu punčoch byla teď pod sukní nahá a ten pocit ji velmi vzrušil. Pomalu přešla ze své kanceláře do šéfovy. Zavřela za sebou a otočila klíčem v zámku. „Tak vy jste mě šmírovala…“ „Ano, pane“ špitla Tessa se skloněnou hlavou. V rozkroku jí tepalo. „Oceňuji, že jste se přiznala, ale trest si každopádně zasloužíte. Navrhla jste řemen… jenže já mám dnes kalhoty bez pásku. Takže… pro začátek si vás přehnu přes koleno a naplácám vám rukou, jen tak pro zahřátí. A potom se ohnete přes můj stůl, přesně jak jste navrhla, a budete bita tímhle“ šlehl si o dlaň třiceticentimetrovým pravítkem. „Souhlasíte?“

„Ano, pane…“ špitla znovu Tessa. Bert vstal od stolu a přešel ke kožené pohovce, Tessu táhl za ruku. Poslušně ho následovala. Sedl si, pohodlně roztáhl nohy a poklepal si na stehno. Tessa se položila a oběma rukama se chytila bočního opěradla. Chvěla se očekáváním. Bert přejížděl prsty po jejím stehně pod lemem sukně, pak sukni uchopil a pomalu vyhrnul až k pasu. Očekával krajku kalhotek, bledá nahá kůže ho překvapila. Kontrast s černými punčochami byl kouzelný. Neodolal, nejdřív její pevný kulatý zadek něžně pohladil, pak jí lehkým tlakem ruky roztáhl nohy na dlaň od sebe a zajel prsty mezi stehna, na její pečlivě vyholenou vlhnoucí kundičku. Ano, chce to. Plesk! první rána dosedla na pravou půlku vyšpulené zadnice a Tessa sebou škubla. Bert viděl na bílé kůži červený otisk své pravé ruky. Druhou ránu umístil na levou půlku. Měla teď na zadku dva krásné otisky dlaně. To by stálo za fotku, pomyslel si Bert a uhodil potřetí, tentokrát přes obě půlky současně. Pak už nepřemýšlel o ničem, rychle, ostře vyplácel svou sekretářku přes zadek a stehna, rány nepočítal. Tessa se mu na klíně kroutila a vzdychala. Bert přestal s výpraskem, vstal a ukázal pravítkem na stůl. Tessa přešla ke stolu a váhavě se položila.

„Roztáhněte nohy“ nařídil. Dívka poslechla. Bert se zezadu dotkl jejího pohlaví plochou pravítka, několikrát jí po něm přejel. Pak si ji levou rukou přidržel nad pasem, rozmáchl se a šlehl. Tessa zaječela. Takovou bolest nečekala. Napříč jejími půlkami naběhl okamžitě rudý pruh. Druhá rána byla mírnější. Na třetí zase trochu přitlačil, navíc ji vedl na spodní okraj zadečku, na to citlivé místo, kde zadeček přechází ve stehna. Tessa už ale nekřičela, jen sykla a prohnula se v zádech. Po prvních pěti ranách, kdy si Bert vychutnával každý dopad pravítka a efekt ranou působený, začal teď zrychlovat. Pravítko svištělo vzduchem a s hlasitým pleskáním rytmicky dopadalo na Tessinu rudou zadnici. Skoro ho mrzelo, když napočítal do pětadvaceti. Ještě nechtěl přestat, ale dohodnutý trest byl už vykonán. Pohladil Tessu po rudé prdelce a pak jí zasunul ruku mezi stehna a vzal její kundičku do dlaně. Ukazovák a prostředník položil na její poštěváček a rukou začal zlehka pohybovat, dopředu, dozadu, dopředu, dozadu… Tessa sténala rozkoší. Otočila k němu hlavu a pronesla jen jedno slovo: „Chceš?“ Nemusela se ptát dvakrát. Bert měl v tu ránu rozepnutý poklopec a v příští vteřině se zasouval do její mokré jeskyně. Byli tak vydráždění, že stačilo pár pohybů a oba vyvrcholili.

Tři dny poté objevil Bert v ranní poště balíček, který obsahoval devítipramenné důtky… a ještě to odpoledne ho Tessa polila kávou. Ten den měla na sobě upnuté džíny a Bert ji nechal svléknout jen blůzu. Nejdřív byla, ohnutá přes boční opěradlo pohovky, bita přes zadek a stehna – a nestačila se divit, jak moc to přes džíny štípe. Pak přišla na řadu holá ramena a záda, na kterých důtky zanechávaly rudé stopy, a nakonec ji Bert nechal půl sednout, půl lehnout do svého křesla, přiměl ji doširoka roztáhnout nohy a šlehal ji důtkami přes vnitřní strany stehen a přes pohlaví. Konce pramínků důtek se jí bolestivě zakusovaly do nahé kůže břicha, ale kožené řemínky dopadající na její džínami chráněnou kundičku ji vzrušovaly k nepříčetnosti.

Zvedla se, svlékla džíny (Berta opět překvapilo, že je pod nimi nahá), ze skříně vytáhla ráno uříznutý lískový prut a se slovy „šéfe, zapomněla jsem rozeslat výroční zprávu“ mu ho podala, znovu si lehla břichem na jeho stůl, vyšpulila holou zadnici a roztáhla stehna. Ta má kuráž, proběhlo Bertovi hlavou, copak neví, jak to prutem bolí? Zkusmo ji střední silou švihl přes už tak dost červenou zadnici. Jen vzdychla. Zezadu měl nádherný výhled na její prokrvenou, po lehkém výprasku naběhlou kundičku. Strašně ji chtěl. Ale napráskat jí prutem chtěl ještě víc. Obrázky dívek bitých prutem nebo rákoskou ho vždycky vzrušovaly nejvíc – a teď měl před sebou živou ženu, nádherný pevný zadek, ochotně nastavený prutu v jeho ruce. Šlehl znovu, šikmo přes stehna, a ještě jednou přes zadek. A ještě a ještě, na Tessině pozadí a stehnech naskakovaly tenké červené linky. Sténala půl bolestí, půl rozkoší, zadnici měla v jednom ohni, ale v podbřišku jí sladce pulzovalo. Dnes bude sice spát na břiše, ale sny bude mít úžasné…

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasů: 17

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *