| | | |

Povídka “Výslech v Mexiku”

Vypravil jsem se do Mexika, abych během své dovolené studoval oblíbené sukulenty. Asi po týdnu cestování mě zastavila policie a tehdy jsem zjistil, že mě někdo ukradl dokumenty a číslo mého vozu bylo nahlášeno policii jako ukradený vůz. Policisté mě odvezli do blízkého města a přes mé protesty mě zavřeli do policejní cely a druhý den ráno mě odvezli před místního soudce, který zjevně neměl Američany rád a ten rozhodl, že zůstanu ve vězení do té doby, dokud se neověří moje identita a celá záležitost nevysvětlí. Marně jsem mu vše vysvětloval, policisté mě naložili do zamřížovaného vozu a odvezli do místní věznice.

Ředitel věznice v perfektním obleku a s kravatou se ke mně choval velmi vstřícně, ujistil mě, že se vše jistě rychle vysvětlí a dovolil mě zatelefonovat mému mexickému příteli, který slíbil ihned poslat peníze, protože moje hotovost byla také ukradena. Ředitel vyslechl náš rozhovor, stal se ještě vstřícnější a rozhodl, že protože v mužské části věznice je přeplněno a podmínky by tam byly pro mě podle něho nepřijatelné, umístí mě do samostatné cely v ženské části věznice. Své šaty jsem si mohl ponechat a jakmile dorazily peníze, mohl jsem si nechat přinášet jídlo z blízké restaurace. Večer se mě přišla zeptat dozorkyně, zda něco nepotřebuji a nechala mě osprchovat se v poměrně slušně vypadajících sprchách. Druhý den mě navštívil ředitel věznice a sdělil mě, že soudce odjel na deset dnů mimo město a vzhledem k tomu, že rozhodl, že o mém propuštění rozhodne osobně, musím se smířit s tím, že těch deset dnů strávím ve vězení. Že se bude snažit zpříjemnit můj pobyt, ale že ten debil soudce kandiduje na starostu a on že s ním nevychází dobře a tak že musí respektovat jeho rozhodnutí. Asi hodinu po jeho odchodu přivedla jedna z dozorkyň do mé cely mladou hezkou vězenkyni, aby mě celu uklidila. Bylo vidět, že dívka má z dozorkyně strach a tak úslužně plnila všechny její příkazy. Ta si do dlaně pošvihávala krátkým bičíkem a zjevně jí dělalo dobře mít na povel hezké děvče. Když dívka na všech čtyřech stírala podlahu pod mojí postelí a měla vyšpulený zadeček v krátké sukni, všimla si dozorkyně mého pohledu, došla pomalu ze ohnutou dívku a sekla jí bičíkem přes kulatý zadek až dívka vyjekla a sukně se jí vyhrnula ještě výš. „Dělej, rychle“. Pod postelí bylo plno smetí a tak dívce chvíli trvalo, než se jí všechno podařilo vymést. Dozorkyně se k ní sehnula, vyhrnula jí sukni na záda a bičíkem jí vysázela pět ran přes obě půlky. Dívka měla na sobě tanga a tak bylo vidět, jak jí na holých půlkách naskočila červená jelita. S brekem rychle smetla smetí a postavila se před dozorkyní do pozoru. Ta jí nařídila :“Ruce za hlavu“, pak jí rozepnula vepředu košili. Dívka neměla podprsenku a dozorkyně rozhrnula cípy její košile tak, že měla obnažené oba prsy a asi věděla, co jí čeká, protože zavřela oči a trochu se nahrbila, ale dozorkyně křikla: „ Stůj v pozoru“ a pak jí bičíkem švihla přes oba prsy. Snažila se zasáhnout bradavky, ale protože se jí to napoprvé nepodařilo, rozmáchla se znovu a napodruhé se jí to povedlo a s uspokojením sledovala, jak sebou dívka cukla. Bylo vidět, že dozorkyně čeká jenom na to, zda dívka nechá ruce za hlavou, nebo zda nedodrží přikázaný postoj a dá jí tak příčinu k dalšímu trestání. Dívka vydržela a směla se zase zapnout. Dozorkyně se na mě s úsměvem podívala, jako by se chtěla zeptat, jak se mě představení líbilo.

Do večera jsem si četl a když se venku setmělo, tak jsem se chystal ke spánku. Na chodbě se ozvaly kroky několika osob, zarachotil klíč a ve vedlejší cele se rozsvítilo světlo. Obě cely byly spojeny malým zamřížovaným okénkem u stropu. Byly slyšet hlasy dvou žen, které nařizovaly třetí, aby se svlékla, zdůraznily, že úplně a aby odevzdala šaty, že bude v cele nahá, aby se před každým výslechem nemusela svlékat, dodala jedna se smíchem. A protože se jim zdálo, že svlékání neprobíhalo dostatečně rychle, následovaly další rozkazy:“ Nastav ruce“, pak se ozvalo kovové cvaknutí, asi pout a pak příkaz:“Ohni se přes stůl“. A pak zvuky výprasku, svištění a pleskání rákosky a po chvíli křik a prosby dívky nebo mladé ženy. Výprask trval dost dlouho s poznámkami :“My tě naučíme poslouchat na slovo“. Výprask skončil a byl slyšet jen vzlykot dívky. Podle dalších zvuků a rozkazů byla u dívky provedena osobní prohlídka, nejprve se musela ohnout a sama si roztáhnout půlky od sebe a potom si lehnout na stůl a zvednout a roztáhnout nohy. Teprve pak zarachotil klíč, v cele zhaslo světlo a bylo slyšet kroky odcházejících dozorkyň. Okénkem pak byl slyšet jen pláč potrestané dívky. Nemohl jsem dlouho usnout a po půlnoci mě probudily hlasy z vedlejší cely, ve které se svítilo. „Ráno tě přijde vyslechnout policejní komisař a protože jsi tvrdohlavá, tak teď dostaneš výprask dopředu, abys jsi si ráno rychleji vzpomínala na všechny, kteří patří do vaší organizace. Pokud si na všechny ráno brzy nevzpomeneš, tak skončíš před komisařem ve stejné pozici, v jaké teď dostaneš výprask“. Pak si musela podle rozkazů dívka lehnout na záda na stůl, dát kolena k bradě, ruce ke kotníkům, kam byly připoutány policejními pouty. „No tak vidíš, jak jsi pěkně vystavená“ a ozvalo se plesknutí. „Podívej, jak jí má vyholenou, to má komisař rád. A až jí tam vrazí pendrek, tak si zaječí stejně jako ta blondýna minulý týden. Ta ho vždycky dostala nejdřív do kundy a potom do zadnice. Podle toho, jak ječela, to asi není moc příjemné“ zavtipkovala jedna z dozorkyň. A pak následovaly opět zvuky výprasku a křik trestané dívky. Když dozorkyně odešly, trvalo ještě hodně dlouho, než jsem usnul. Představa trestané dívky ve mně vyvolávala soucit, ale současně mě vzrušovala.

Ráno mě opět probudily hlasy z vedlejší cely:“Tak už jsi si vzpomněla? No nevadí, za chvilku přijde pan komisař a tak mu předvedeš svůj zadek. A nejen to, alespoň bude nějaká zábava“.

Asi po půl hodině se na chodbě opět ozvaly kroky několika osob. Bylo slyšet odemykání dveří vedlejší cely. „Tak tady jí máme. Je to zatvrzelá holka a na nic si prý nemůže vzpomenout“ byl slyšet servilní hlas dozorkyně. „No, tak jí pomůžeme vzpomenout si, však ona přijde k rozumu. Já rád učím poslušnosti takovéhle kočičky. Tak jí pro začátek ohněte přes stůl“. Bylo slyšet cvaknutí pout a pak začal komisař dívku vyslýchat. Protože si na některé události nemohla nebo nechtěla vzpomenout, nechal si komisař podat rákosku a za každou nezodpovězenou otázku dostala dívka pět ran na vystavený zadek. „Je škoda nechat si zřídit tak pěkný zadek kvůli několika gaunerům, které kryješ“. Výprask se stupňoval, dívka křičela čím dál víc, prosila, že víc neví a pak už jen ječela. Komisař se stále nedozvěděl nic nového. „Položte jí na záda na stůl, kolena k bradě. Nasliň ten pendrek, nebo ho tam dostaneš nasucho!. No tak vidíš, že umíš poslouchat. Nohy jí ještě více roztáhněte“! Pak se ozval dívčin výkřik. „Už budeš mluvit? Ne? Tak ho dostaneš do zadnice. Pořádně jí držte“! Dívčin křik ještě zintensivněl. „Ta je ale tvrdohlavá, člověk jí málem natrhne zadek a ona stále zapírá. No nic, však ona změkne. Já s vaším šéfem dnes odjíždím na týden do Mexiko City, tak jí zatím pomocí výprasků naučte poslouchat a pokud nepovolí, tak si jí odvezu k nám, tam už máme prostředky, jak jí rozvázat jazyk“. Po chvíli bylo slyšet zamykání cely. Opět se ve mně mísil pocit soucitu se vzrušením. Odpoledne dozorkyně dívce nařídily, že jakmile uslyší klíč v zámku, musí se postavit v pozoru doprostřed cely. A pak opět pouta, ohnutí přes stůl a výprask.

Druhý den ráno vešla do mé cely vrchní dozorkyně a za ní jedna vězenkyně, která mě nesla snídani. Neodolal jsem a zeptal se na tu dívku ve vedlejší cele. Dozorkyně se pobaveně usmála a řekla, že patří k partě nebezpečných teroristů a že jestli mě tak zajímá, že mě jí odpoledne ukáže. Alespoň prý budu mít nějaké rozptýlení. Po obědě, když jsem kouřil doutník, který mě včera přinesl ředitel věznice, opravdu přišla vrchní dozorkyně a nabídla mě, že se s ní můžu jít podívat na dívku z vedlejší cely. Na chodbě čekala ještě jedna dozorkyně, která odemkla celu a otevřela dveře. Uprostřed cely stála zcela nahá, asi 19letá štíhlá dívka s dlouhými černými vlasy a velkými špičatými prsy, které kontrastovaly s jejím štíhlým pasem. Černé chloupky jejího klína byly krátce zastřižené. „Už jsi si vzpomněla“? zeptala se dozorkyně.

„Já už jsem řekla všechno co vím“, odpověděla dívka. „Jak myslíš. Nastav ruce“! Dívce nasadily na ruce pouta, odvedly jí ke stolu u zdi, přes který jí ohnuly a ruce v poutech připnuly karabinou ke kruhu ve zdi. Vystavený zadeček dívky nesl stopy předchozích výprasků, ale byl tvarován okouzlujícím způsobem. „Rozkročit“, nařídila dozorkyně a dalšími pouty připevnila dívce kotníky k nohám stolu. Dívka tak byla hodně rozkročená a její kundička tak byla vystavena pohledům všech přítomných. Díky rozkročení nohou měla velké pysky mírně pootevřené a byly vidět malé pysky růžové barvy, která kontrastovala s dívčinou snědou pletí. Dozorkyně odepnula od opasku krátkou rákosku a začala pomalu a systematicky zpracovávat dívčiny vystavené půlky. Ta chvíli odolávala, ale stupňující se výprask jí donutil k prosbám a křiku. Obě půlky byly pokryty křižujícími se červenými pruhy, při dopadu rákosky bylo přímo vidět pružnost dívčina zadečku. Několik ran šlo i přes štíhlá stehna, na ty dívka reagovala ještě hlasitějším křikem. Na konci výprasku dozorkyně dívku několikrát švihla mezi nohy na vystavenou kundu a řekla:“Příští výprask dostaneš na vystavenou kundu, tak že se snaž rychle vzpomínat“. Během výprasku se mě zmocňovalo stále větší vzrušení. Uvědomil jsem si, že jsem neměl více než měsíc žádnou ženu a trestaná dívka byla skutečně krásná. To, že byla připoutána v ponižující pozici a dostávala výprask veřejně, před několika osobami na vyšpulený zadek a měla zcela vystavenou a přístupnou kundičku, mě neskutečně vzrušovalo. Výprask skončil a vrchní dozorkyně se na mě významně usmála a řekla:“My teď musíme s kolegyní na půl hodiny odejít, abychom dohlédly na ostatní vězenkyně, tak nám jí tu pohlídejte. Raději jí necháme připoutanou, aby vám nedělala nějaké potíže“, dodala s významným úšklebkem.

Obě dozorkyně odešly a já jsem zůstal s potrestanou dívkou sám. Chvíli jsem nevěděl, jak se zachovat. Před půl hodinou jsem dívku litoval a asi bych se jí snažil nějak pomoci, ale předchozí představení ve mně smazalo veškeré zábrany a vzrušení zaplavilo celé mé vědomí. Seřezaný zadek mě neskutečně přitahoval, neodolal jsem, vzal jsem její rudé půlky do dlaní a cítil jsem, jak je její kůže horká. Tvar, pružnost a hebkost jejích půlek byly dokonalé. Přimělo mě to k tomu, abych je od sebe roztáhl a ještě lépe odhalil obě dvě její dirky. Prsty jako přitahované magnetem rozevřely od sebe její velké pysky a odhalily růžové lupínky jejích malých pysků i vchod do její pochvy. Dvěma prsty jsem zajel dovnitř a druhou rukou jsem uchopil dívčin poštěváček a mnul jej mezi prsty. Dívka řekla několik nesrozumitelných slov, nevím jestli nesouhlasu nebo souhlasu, ale vzhledem k jejímu připoutání to bylo jedno, byla zcela v mé moci a já jsem toho mínil využít. Když jsem si dostatečně pohrál s jejím pohlavím, vytáhl jsem oba mokré prsty z její kundičky a ukazovákem jsem jí zajel do prcinky. Dívka, která bez většího odporu snášela pohrávání si s její kundičkou, začala hlasitě protestovat, ale její odpor spíše stimuloval mojí touhu proniknout do jejího seřezaného zadečku. Rozepnul jsem si kalhoty a nechal je spadnout na zem, můj penis byl napnutý k prasknutí. Nejprve jsem dívce roztáhl kundičku a koncem penisu zajel do pochvy, odkud jsem ho vytáhl dostatečně kluzký k tomu, abych dívce pronikl do zadečku. Rukama jsem jí roztáhl půlky od sebe a za pokračování jejích protestů jsem ho pomalu natlačil do její zadní dirky. Při úplném proniknutí dívka hlasitě vykřikla a pro mě to byl opět podnět k tomu, abych začal přirážet bez ohledu na její protesty. Levou rukou jsem chytil do dlaně její dlouhé vlasy a zvedl jí tak hlavu do záklonu, pravou rukou jsem zajel z boku pod její pravý prs, chytil jí za bradavku a stisknul. Dívka opět vykřikla, ale mě unášely vlny rudého příboje k nepoznaným výšinám extáze. Dotyky mého břicha s jejími rozpálenými půlkami se stále zrychlovaly, pustil jsem její vlasy a zmocnil se i druhého prsu, který jsem sevřel ve dlani a po několika průnicích do jejího úzkého zadečku jsem dosáhl neskutečného orgasmu. V okamžiku, kdy jsem opouštěl dívčin zadeček, mě oslnil záblesk silného světla. Ohlédl jsem se a uviděl vrchní dozorkyni s Polaroidem v ruce a ihned následoval další záblesk. Pustil jsem dívku a rychle si natáhl kalhoty. Dozorkyně s kolegyní došly až ke mně s vítězoslavným úsměvem. „Myslím, že by jste nechtěl, aby vaše snímky dostali do rukou novináři na druhé straně hranice, nebo snad ano“?

Uvědomil jsem si, že mě mají v hrsti. „To by bylo pěkné sousto, známý vědec znásilňující spoutanou dívku. Ale pokud přistoupíte na mé podmínky, můžeme to sprovodit ze světa a vy se vrátíte domů čistý jako slovo boží“, dodala se smíchem. Nasadily mě na ruce želízka a odvedly do mé cely. Za chvilku přišla vrchní dozorkyně se svým návrhem: „Já teď týden šéfuji toto vězení a záleží na mě, jestli se z něho dostanete ven. Až budete za hranicemi, tak oznámím, že jste uprchl. Tak že si do dvou dnů necháte telegraficky poslat 10.000 dolarů a já vám věnuji vaše snímky a pomůžu vám za hranice. Souhlasíte“? Bez rozmyšlení jsem na tuto nabídku kývl. „A mojí druhou podmínkou je to, že dnes budete potrestán za to, co jste provedl té dívce. Já jsem totiž alergická na to, když gringo znásilňuje mexickou holku, zažila jsem to v mládí na vlastní kůži a vždycky jsem toužila za to seřezat nějakého gringa Vy jste teď v mé moci a já si budu moci splnit svůj dávný sen a vyrovnat své staré účty..“ Bylo mě jasné, že výprask dostanu ať budu souhlasit nebo ne, a tak jsem nakonec souhlasil i s touto podmínkou, protože jsem si myslel, že takto dostanu výprask od vrchní dozorkyně mezi čtyřma očima a že pokud bych se bránil, zavolá několik dozorkyň a budu seřezán veřejně. A tak jsem nakonec souhlasil se vším.

Vrchní dozorkyně zavolala do mé cely další dvě dozorkyně, já jsem musel dát ruce za záda, kde mě byly sepnuty pouty. Vrchní dozorkyně se opřela zády o zeď, zapálila si s pobaveným úsměvem cigaretu a nařídila dvěma ostatním:“Připravte ho k výprasku.“ Chtěl jsem protestovat, protože takhle jsem si to nepředstavoval, ale vrchní dozorkyně prohlásila, že za každý projev neposlušnosti dostanu dalších deset ran navíc a že by mě doporučovala, pokud si chci zítra sednout, abych byl poslušný jako beránek. Dozorkyně mě rozepnuly košili a stáhly dozadu na spoutané ruce, pak ze mě stáhly kalhoty i slipy a během chvilky jsem stál před vrchní dozorkyní zcela nahý. „Tak půjdeme“, otočila se ke dveřím. Jedna z dozorkyň sáhla mezi má stehna, vzala do hrsti mé koule, trochu zmáčkla a s úsměvem řekla:“Jdeme.“ A tak jsem byl zcela nahý veden za koule dlouhou chodbou, ve které stály ještě další tři dozorkyně a pobaveně sledovaly můj pochod do trestné místnosti pro výprask. A přidaly se na konec tohoto pro mě potupného průvodu. Byl jsem přiveden do místnosti, kde se asi prováděly tělesné tresty neposlušných vězenkyň. Uprostřed místnosti stála koza, podobná koze na řezání dřeva, jen vodorovné břevno bylo silnější a zakulacené a na všech čtyřech nohách byly připevněné krátké řemeny. Kolem kozy bylo rozmístěno několik dřevěných židlí, jako v amfiteátru a na stole bylo několik rákosek a metel. Do místnosti postupně přišlo šest dozorkyň. Ta, která mě přivedla za koule, je stále držela v hrsti a trochu si s nimi pohrávala, tak že se mě to proti mé vůli postavilo. „No no, však ty se za chvilku uklidníš“, dodala s posměchem. Vrchní dozorkyně řekla:“Tak můžeme začít, tady se ohni“ a ukázala na kozu. Chvíli jsem zaváhal a ona hned dodala: „Tak deset ran navíc, u nás se poslouchá na slovo“. Byl jsem přiveden před kozu, z každé strany se postavila jedna dozorkyně, vzaly mě za ruce a třetí vzadu rozepnula pouta. Ta, co mě držela za koule řekla:“Ohni se“ a svůj rozkaz zdůraznila stiskem své dlaně, který pořádně zabolel a tak mě nezbylo nic jiného, než poslechnout. Byl jsem ohnut přes příčné břevno, ruce a nohy byly připoutány k nohám kozy, tak že jsem měl nohy pořádně rozkročené. Teprve v této chvíli pustila dozorkyně mé koule. V této ponižující pozici můj penis zase zplihl, což bylo posměšně komentováno. „Myslím, že bude vhodné začít metlou, aby se mu zadek pořádně prohřál před opravdovým výpraskem, ale ještě před tím mu nasaďte řemínek na koule, donesla jsem ho z mužské části věznice, myslím, že po výprasku se bude hodit“. Zezadu mě na koule navlékly smyčku a pevně utáhly. Pak si dozorkyně, která mě přivedla, vzala do ruky metlu, ve druhé ruce držela řemínek od mých koulí. Ostatní si rozestavily židle do půlkruhu, posadily se a zapálily si cigarety. Na povel vrchní dozorkyně začal můj výprask. Zprvu se to dalo vydržet a tak jsem byl zticha, bylo slyšet jen svištění metly a plesknutí při dopadu na můj zadek, ale za chvíli jsem měl zadek v jednom ohni. „A teď rákoskou“, řekla vrchní dozorkyně. „Kolik myslíš, že zasloužíš“, zeptala se. Protože jsem hned neodpověděl, tak dozorkyně provádějící exekuci zatáhla silně za řemínek, který mě pevně sevřel koule, až jsem vyjekl a nesměle jsem navrhl obvyklých pětadvacet. Ona se zasmála a pak řekla:“Souhlasím, ale pětadvacet od každé z nás“. Další dozorkyně vstala, na stole si vybrala rákosku, postavila se z boku ke mně a začala mě vyplácet přes pálící zadek. Chvíli jsem odolával a mužská hrdost mě bránila hlasitě reagovat, ale po dvacáté ráně jsem se už neudržel, abych nekřičel. Postupně se vystřídaly všechny dozorkyně, já jsem křičel, prosil a sliboval cokoli, ale výprask pokračoval. Byl jsem zpocený bolestí a když se chopila na závěr rákosky vrchní dozorkyně, tak jsem už bez zábran řval. Když skončila, ležel jsem zcela vyčerpaný a ponížený. „Poděkuj“, řekla ta, která držela v ruce řemínek a jako zdůraznění svého rozkazu silně zatáhla. Bolest mě donutila k tomu, že jsem za svůj výprask ještě poděkoval. Pak se ozvala vrchní dozorkyně: „Stačil ti výprask k tomu, abys teď na slovo poslouchal ? Jakmile neposlechneš, tak dostaneš ještě jednou tolik“. Opětovné zatahání mě přimělo k tomu, že jsem rychle slíbil, že budu poslouchat.

Vrchní dozorkyně pak začala vyprávět, že jako mladá dívka si chtěla vydělat peníze na byt jako služka na druhé straně hranice v rodině jednoho Američana. Ten jí, když jeho žena s dětmi odejela na prázdniny k rodičům, několika výprasky, při kterých stála nahá s rukama připoutanýma ke stropnímu trámu ve stodole a byla bita bičíkem na koně, donutil, aby se před ním vždy večer svlékla do naha..On seděl na židli a ona si před ním musela stoupnout na všechny čtyři, vzít jeho penis do úst a on jí popoháněl šviháním prutem přes holý zadek. Asi po měsíci se jí podařilo utéci zpět do Mexika a od té doby toužila po tom, seřezat nějakého gringa a potom ho donutit k tomu, co sama musela dělat.. „Tak že tě teď odvážeme, ty si stoupneš na všechny čtyři, po kolenou přijdeš ke každé z nás a uděláš nám to jazykem“. Byl jsem odvázán, stlačen na všechny čtyři a několikerým zataháním za řemínek stahující mé koule jsem byl donucen lézt pomalu k židli nejbližší dozorkyně. Cestou jsem byl popoháněn metlou přes seřezaný zadek, tak že jsem se snažil rychle plnit všechny rozkazy. Když jsem dolezl k první dozorkyni, ta si poposedla na okraj židle a vyhrnula si sukni.Roztáhla nohy a protože neměla kalhotky, koukal jsem zblízka na její pootevřenou kočku. Měla jí vyholenou, malé pysky mírně vyčnívaly mezi velkými pysky. Rázné zatahání za řemínek a švihnutí přes zadek mě přinutilo k tomu, že jsem jí nejdříve naslinil poštěváček, který se viditelně zvětšil, dalším drážděním se její kunda mírně pootevřela a zvlhla a tak jsem začal jazykem pronikat do poševního vchodu a občas jsem se vracel k poštěváčku. Jeho sání u ní vyvolávalo čím dál hlasitější vzdechy. Pak dozorkyně s hlasitým výkřikem dosáhla orgasmu, při kterém mě stehny sevřela hlavu. Zatahání za řemínek mě donutilo couvnout a už jsem byl veden ke druhé dozorkyni. Byla z nich nejmladší a předchozí podívaná jí pěkně rozpálila, tváře a uši měla rudé a košili u krku rozepnutou. Sukni si vyhrnula až na břicho, na židli seděla jen zadní polovinou půlek a svojí kočku, naštěstí také vyholenou, na mě vystrčila dopředu a když jsem se přiblížil na dosah, chytila mě za vlasy a můj obličej si přitáhla do svého klínu. Celou dobu, co jsem jí lízal, mě držela za vlasy a výkřiky „víc“ a „ještě“ mě popoháněla k ještě větší aktivitě, kterou stimulovala i její kolegyně, která mě švihala metlou přes zadek. Sáním a jemným kousáním do poštěváčku jsem jí přivedl k vyvrcholení, při kterém hlasitě křičela. Její křik se příliš nelišil od křiku dívky z vedlejší cely během výprasku.

Postupně jsem tak musel obsloužit všechny dozorkyně s výjimkou vrchní. Zblízka jsem viděl jejich kundy, cítil jejich vůni a přes ponižující roli v této hře jsem byl tak vzrušen, že když jsem byl přiveden před vrchní dozorkyni, péro mě trčelo a já myslel, že praskne. Vrchní dozorkyně ale vstala, řekla, že ona si to nechá na později a že já teď předvedu mexickým holkám, jak si to gringo sám udělá. Že to bude odplata za to, když jako služka musela svého pána vzít do úst a vykouřit ho až do konce. Byl jsem položen na záda na stůl s trčícím ocasem a moje dozorkyně si zase vzala moje koule do hrsti a stisknutím mě donutila k absolutní poslušnosti, tak že jsem se musel pravou rukou chopit svého pohlaví a za všeobecné pozornosti se před šesti ženami zcela veřejně udělat a vystříkat se na břicho. Naštěstí jsem byl z předchozího programu tak vzrušený, že mě tato ponižující role netrvala příliš dlouho. Pak jsem byl odveden do cely, kde jsem se směl obléknout.

Za dva dny mě navštívil můj přítel a přinesl obálku s penězi. Během těchto dvou dnů byl ve vedlejší cele klid, dveře se tam otevíraly jen v době jídla. Odpoledne přišla s úsměvem vrchní dozorkyně, které jsem předal peníze, což jí viditelně potěšilo a byla velmi sdílná. Řekla mě, že mě zítra odveze až na hranice a pak se náš rozhovor stočil na dívku z vedlejší cely. Řekla, že patří ke skupině teroristů, kteří si říkají revolucionáři a že kryje své kolegy, kteří mají na svědomí několik lidských životů a že nějaký soucit s ní není na místě, ta že kdyby mohla, podřízla by mě jako gringa prvního. Ale protože se mě líbila, tak mě jí ještě jednou večer ukáže, aby mě potěšila a také odškodnila za mé potrestání, které vlastně vzniklo kvůli ní, dodala se smíchem. Byla to chytrá ženská a dobře věděla, co se mnou udělal výprask té revolucionářky. Večer bylo slyšet z vedlejší cely několik ženských hlasů a pak zarachotil klíč u mé cely a vrchní dozorkyně mě vyzvala, abych šel s ní, že má pro mě dárek. Vešli jsme do vedlejší cely a tam ležela na stole dívka svázaná do kozelce a svojí kundičku a prdelku měla zcela vystavenou. Dozorkyně si vzala velmi tenkou, ale o to pružnější rákosku a začala dívku vyplácet přes napnuté půlky. Dívka nejprve jen slabě úpěla, ale pak se její projevy zesilovaly a nakonec křičela tak intenzivně, jako nejmladší dozorkyně při svém orgasmu. Lehce zadýchaná dozorkyně odložila rákosku, všimla si boule na mých kalhotách a vítězoslavně se zasmála. „Přijdu si vás vyzvednout za půl hodiny, teď vás zamknu, aby vás nikdo nerušil. A dejte mi na ní pozor“, zasmála se a odešla. Tentokrát byla dívka vystavena v ještě dráždivější pozici než minule a její výprask a křik mě opět zbavil jakýchkoli zábran. Zcela bezostyšně jsem dívce rozevřel velké pysky a prohlédl si její kundu, vzal jsem její poštěváček mezi dva prsty, vytáhl ho kupředu a intenzivně mnul, až dívka křičela. Dvěma prsty jsem pronikl do její pochvy a ponořil je až na dno. Oba mokré prsty jsem pak zasunul do její zadnice. Křičela při tom a kroutila se, ale byla dobře svázaná, tak že nemohla zabránit dalšímu plenění jejího těla. Sklonil jsem se k ní, vzal její poštěváček mezi zuby, jazykem jsem ho dráždil a zuby jemně povytahoval. Dívka se kroutila a její kundička viditelně zvlhla. Rozepnul jsem si kalhoty, roztáhl dívce velké pysky a svůj ztopořený penis jsem pomalu natlačil dovnitř. Rukama jsem jí chytil za boky, stáhl si jí až na okraj stolu a začal přirážet. Dívka byla zpočátku zticha, ale pak najednou vykřikla a začala se zmítat a její křik se nelišil od toho při výprasku. Můj orgasmus byl opět neskutečný a ani já jsem se nesnažil tlumit svoje výkřiky. Pak jsem se oblékl a trochu uklidnil. Dívka hlasitě oddychovala. Protože jsem byl náhle zaplaven pocitem jakési něhy, který se objevil po orgasmu a vystřídal sexuální vzrušení, vzal jsem dívku do náruče, položil jí na lůžko na bok a přikryl dekou. Víc jsem udělat nemohl, neměl jsem klíče k poutům. Mlčela a já nevím, co si myslela, jen mě probodávala pohledem svých černých očí. V zámku zarachotil klíč a usměvavá vrchní dozorkyně mě dovedla do mé cely a tam mě šeptem sdělila, že zítra, pokud vše vyjde, budu do večera na hranicích. Ráno po snídani jedna dozorkyně odemkla celu a kývla na mě, abych jí následoval.

Vedla mě zadním vchodem do přilehlé uličky, ve které byl zaparkován velký modrý Buick. Za volantem seděla vrchní dozorkyně v květovaných letních šatech, měla rozpuštěný drdol, který jí normálně dodával dojem upjatosti a přísnosti a s úsměvem mě ukázala, abych si sedl vedle ní. V civilu to byla velmi hezká žena a kdybych neprožil poslední týden, nikdy by mě nenapadlo, jaké má povolání. Během cesty jsem se začal zbavovat pocitů vězně, pomáhala tomu i příjemná konverzace s ní. K polednímu už bylo na silnici nesnesitelné vedro a tak jsme se zastavili v jednom motelu na oběd. Při obědě se vrátila k předešlému týdnu a skoro až rozpustile přiznala, že jí pak nakonec mrzelo, že nevyužila příležitost poznat, jaké to je mít hlavu gringa mezi svými stehny a vymazat tak ze svých vzpomínek to, že musela před lety každý večer klečet nahá před svým pánem a poslušně mu ho kouřit. V duchu jsem se musel pousmát její touze smazat své ponížení ponížením muže stejné národnosti, jako byl její tehdejší pán, ale protože se mě líbila a já už se zase cítil jako svobodný člověk, navrhl jsem jí, že by se to dalo ještě napravit. Po obědě bude na silnici stejně příliš velké vedro a tak bychom si mohli chvíli odpočinout v klimatizovaném pokoji, osprchovat se a třeba i něco víc. Usmála se a souhlasila. V pokoji bylo příjemně a ona odešla do koupelny osprchovat se. Lehl jsem si na postel a poslouchal šumění sprchy. Za chvilku se otevřely dveře a ona vešla zcela nahá s mokrými dlouhými vlasy. Sedla si na okraj postele a položila se dozadu tak, že měla nohy stále na podlaze. Zvedl jsem se, klekl si před ní, ruce jsem položil na její stehna a mírným tlakem jsem je rozevřel. Její vyholená kundička s klínem sestřižených černých chloupků na břiše byla okouzlující. Abych vytvořil dokonalý dojem toho, po čem tak toužila, dal jsem ruce z jejích stehen dolů a věnoval jsem se jí pouze ústy a jazykem, jak se sluší na poslušného otroka. Oddychovala stále rychleji a když se blížila orgasmu, tak zvedla a roztáhla nohy, chytila mě za vlasy a tlačila mě do jejího klína. Jazykem jsem pronikl co nejhlouběji a ona se opřela patami o kraj postele, prohnula se nahoru a z jejích úst se vydral výkřik, který musel být slyšet až na ulici. Její dech se pomalu uklidňoval, po chvíli se posadila, přitiskla si mojí hlavu mezi své prsy a začala mluvit o tom, že teprve teď se cítí očištěná ode všech ponížení, která v roli služky prožila, že šlo o jakýsi zprostředkovaný přenos ponížení a já jsem byl jen jakýmsi prostředníkem mezi ní a jejím bývalým pánem, kterého vždy toužila dostat do stejné pozice, v jaké jsem byl před chvílí já. Stále držela mojí hlavu zabořenou do svých prsů a z jejích úst se ozval tichý vzlykot. Objal jsem jí a ukonejšil. Usmála se na mě a políbila. Pak se zvedla, odešla do koupelny a vrátila se oblečená. Osprchoval jsem se, oblékl a spolu jsme vyšli ven s tím že pojedeme dál. Ale při nastupování do auta nás zadrželo několik policistů a než jsem se nadál, seděl každý z nás v jiném policejním autě s řetízky na rukou a vraceli jsme se zpět.

Já jsem byl odveden do své původní cely, po chvíli zhaslo světlo a mě nezbylo, než si lehnout na lůžko a snažit se srovnat si v hlavě všechny události posledních dnů. Usnul jsem až pozdě v noci. Dopoledne se otevřely dveře, vešel ředitel věznice, který mě sdělil, že soudce rozhodl, že můžu být propuštěn a on že se mě omlouvá za všechna příkoří, která jsem musel vytrpět.

Peníze samozřejmě dostanu zpět a teď kdybych ho laskavě následoval. Vedl mě chodbou ke známé trestné místnosti. Za stolem seděl policejní komisař a kouřil doutník, před stolem stála na špičkách zcela nahá vrchní dozorkyně, přivázaná za ruce ke kruhu ve stropě a jeden policista zpracovával její zadnici dlouhou rákoskou. Proti ní stála ve stejné pozici a také nahá nejmladší z dozorkyň a dostávala výprask také. Jak mě později ředitel řekl, právě ona vše udala řediteli proto, že nedostala svůj podíl na mých penězích.Ale protože udávat nadřízené je šeredný zlozvyk, nezbylo, než jí nechat potrestat také. Rákoska policisty se zakusovala do pružného masa zadnice vrchní dozorkyně, po jejím dopadu se vždy její půlky zachvěly a protože se při každé ráně prohnula dopředu, zakývaly se jí i její prsy. Mladší dozorkyně zprvu při každém dopadu rákosky hlasitě vyjekla, za chvíli se její křik slil do souvislé řady proseb a výkřiků. Starší odolávala déle, ale i ona nakonec prosila a křičela, že to už nevydrží. Teprve pak dal komisař povel a výprask skončil. Obě byly bolestí zpocené, zadnice měly zcela rudé a byly takto ponechány přivázané i při našem odchodu. Uvědomil jsem si, že se kruh znovu uzavřel, že vrchní dozorkyně vlastně ironií osudu zažila stejný trest, jakým byla v mládí donucena stát se sexuální otrokyní svého pána. Já jsem tento kruh svojí včerejší rolí na čas přerušil a její dnešní ponižující výprask jako by naznačoval, že s událostmi, které člověk prožil, je nutné se naučit žít a nelze je zpětně smazat.

Své peníze jsem věnoval do fondu sirotků po policistech, kteří zahynuli ve službě a tím jsem vrchní dozorkyni vymohl další beztrestnost a dokonce i návrat do služby, dívce z vedlejší cely jsem zaplatil dobrého advokáta a večer jsem překročil hranici Mexika.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasů: 4

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *