| |

Povídka “Video schůzka”

Nervózně postával přede dveřmi, doufající, že je všechno na jeho zevnějšku v nejlepším pořádku. Jako obvykle si v takové situaci vůbec nebyl jistý sám sebou. Ale když už se jednou odhodlal k tomu zásadnímu kroku a zazvonil, nemohl prostě jen tak utéct. Najednou se mu chtělo smát. Bylo to pokaždé stejné, postávání přede dveřmi a čekání na jejich otevření odjakživa patřilo k těm vůbec nejhorším součástem každého rande. Pozvolna špičkou pečlivé vyleštěné a nablýskané boty dloubal do světlé předložky před vchodem, zatímco si v duchu opakovaně vybavoval a připomínal, proč tu vlastně stojí…

 

Měl za sebou už zhruba třetinu fotografické dokumentace doplněné o stručné biografie, případné autobiografie v agentuře místní videoseznamky, když dorazil k její stránce. Unavený předchozím prohlížením a neklidný z vlastní návštěvy seznamovací kanceláře ji málem bezmyšlenkovitě obrátil shodně jako ty předchozí, avšak v poslední možné vteřince si jeho roztěkaná mysl přece jen uvědomila, co to vlastně má před očima. Její vlasy měly přesně takový odstín, jaký odjakživa obdivoval, zbožňoval a jaký jej silně vzrušoval, barva okrajů javorových listů v pozdním podzimu, nenapodobitelně skvostná červeň, pro jakou by klidně vraždil. Zbytek se v první chvíli při podívané na tuto nádheru zdál být naprosto nepodstatným, avšak i ten se mu posléze po bližším prozkoumání jevil maximálně atraktivním a sexuálně přitažlivým. Sjel očima o něco níže na protější stranu a bleskově přelétl její stručnou biografii. A zase nemohl uvěřit tomu, co viděl. Zdála se být přespříliš perfektní a bezchybná na to, aby vůbec byla skutečná. Její zájmy se v zásadě naprosto shodovaly s jeho vlastními, avšak navíc se zde vyskytoval dostatek odlišností na to, aby si i v budoucnu měli navzájem co dát. A ráda vařila! Bože, v současném přetechnizovaném světě lidí stále spěchajících kupředu to bylo skoro jako pravý zázrak. Ještě jednou pohlédl na informace ve spodním rohu strany. Měla bakalářský titul, dobrou práci a zázemí, postavu, míry, zkrátka vše tak akorát dle jeho gusta. Co bych si tak asi mohl víc přát? Ptal se sám sebe v duchu, zatímco se skoro šťastně usmíval jako naprostý idiot. Poté si uvědomil poněkud pohoršený pohled místní hostesky, urychleně se zvedl z křesla a zamířil k regálu s nabídkovými videokazetami, aby si samozřejmě vybral právě tu její. Přístroj si dopřál skoro minutovou odmlku, než se obrazovka konečně rozzářila a jeho bohyně se před ním zjevila v takřka “životní velikosti”. Způsob, jakým se její tváře prohlubovaly a oči pohybovaly, když se usmívala, byl vskutku nadmíru půvabný. Měla příjemný, téměř něžný a velmi kultivovaný hlas, což jej přinutilo, aby jí na rozdíl od jiných vskutku naslouchal. A vše, co řekla, jen umocňovalo jeho nadšení a utvrzovalo jej v předchozím dojmu naprosté dokonalosti. Byla perfektní… Zcela okouzlen její osobností vzápětí pásku přetočil zpět na samý počátek a pustil si ji znovu. Tentokrát si již také poznamenal její číslo na svou vlastní seznamovací kartu, kde se takříkajíc sám nabízel, taková byla místní pravidla, žádné telefonní číslo rovnou do ruky a podobně, hezky musel zanechat vzkaz ohledně svého zájmu a pokorně čekat, zda se druhá strana ozve. Obvykle to dopadalo žalostně. Chtěl se ještě jednou vrátit k jejímu profilu a fotografiím, avšak do hlavní místnosti se mezitím nahrnulo tolik dalších zvědavců, zoufalců a nadrženců, že to raději bez boje vzdal, položil svou seznamovací kartu na stůl před půvabnou, i když trochu ospale vypadající hostesku, a potom z místní videoseznamky zmizel. Nezbývalo než čekat.

 

0 tři dny později to už nemohl vydržet a vrátil se na “místo činu”. K jeho nesmírnému údivu se ve vyhrazeném boxu nacházela růžová identifikační kartička, znamenající jen jediné – dostal na svou nabídku odpověď od ženy. To nemůže být ona, nemohla přece odpovědět tak rychle, opakoval si v duchu stále pořád dokola, zatímco spěchal do místní kartotéky, aby kartičku vyměnil za skutečné konkrétní informace. Předpokládal, že se spíše bude jednat o nějakou pozapomenutou odpověď z jeho dřívějších pokusů, ovšem jakmile na listu papíru spatřil napsáno pěkným rukopisem její jméno, srdce mu samým nadšením poskočilo. A tentokrát byla přiložena i její vizitka s telefonním číslem… Vytočil její číslo nejdříve třikrát špatně, nervozitou celý bez sebe, než se mu konečně podařilo poskládat jednotlivá tlačítka na číselníku správně. To je praštěný, uklidni se, stejně doma nebude, tak co, říkal si v duchu celý rozechvělý očekáváním. Jenže ona vzápětí odpověděla. Neozval se žádný záznamník, ale skutečná osoba.

 

“Ano…?” Její hlas zněl i v telefonu naprosto shodně jako na videozáznamu, pořád stejně příjemný a kultivovaný projev. “A-ahoj,” zakoktal se poněkud trémou. “To je Becky?” “Ano.” Na první poslech se zdála být docela odměřená a opatrná. Koneckonců prozatím netušila, kdo vlastně volá, takže nebylo divu. “Ahoj,” zopakoval automaticky. “Tady je Tim. Získal jsem vaše číslo v místní agentuře videoseznamky.” “Oh, ano, jistě! Vím, o koho se jedná!” Což bylo potěšitelné, že by skutečně měla zájem? “Jsem vážně ráda, že jste zavolal, protože jinak bych to asi musela udělat sama, a to víte, tohle ženská dělá docela nerada, ať už máme emancipaci a devadesátá léta, nebo ne. Nesnáším, když druhý čeká na můj telefonát, někdy je to vážně docela složité.” Zdála se být vskutku potěšena. “Jo, no to jistě ano,” poznamenal rozpačitě. “Ovšem z toho, co jsem až dosud viděl v agentuře a na videu, bych řekl, že telefonát k vám byla prostě moje povinnost… A asi jsem nebyl jediný, že?” “Díky,” řekla nesměle a on měl najednou zvláštní dojem, jako by i přes telefonní spojení vnímal, jak na okamžik trochu stydlivě zčervenala. Že by nebyla na lichotky zvyklá? To se mu opravdu věřit nechtělo, ovšem na jeho dotaz stejně tak neodpověděla. “Vaše nabídka se mi také zamlouvala, ostatně proto jsem rovněž doufala, že zavoláte. Zdá se, že se kromě jiného rád smějete, a to mám ráda…” A pak se stalo cosi neuvěřitelného, co zažil vůbec poprvé za celý svůj dosavadní život – hovořili spolu přes telefon nepřetržitě další dvě hodiny, vyprávějící si navzájem o sobě. Smáli se a chvílemi dokonce docela intimně svěřovali. Ještě nikdy neměl tak důvěrný a dlouho trvající telefon, ovšem bylo to prostě velkolepé – nehledě na výši telefonního účtu. A čím déle spolu hovořili, tím větší vzrušení vnímal, jakoby jej její příjemný, sametový hlas laskal každým proneseným slovem více a více. Konečně se dokázali rozloučit, když si ještě předtím domluvili osobní schůzku na páteční večer.

 

Urychleně se vrátil zpět do reálné přítomnosti, když se dveře nenadále otevřely. A v nich stála ona, tak trochu stydlivé schovaná za nimi, pouze s hlavou zcela venku, s roztomilým úsměvem na smyslných rtech a rozzářenýma očima. “Ahoj,” řekl rozpačitě. Nic originálnějšího jej nenapadlo, vlastně byl rád, že se vůbec zmohl na pozdrav, očarován kouzlem okamžiku. “Ahoj, jen pojď dál,” pozvala jej. Vzápětí o krůček ustoupila a otevřela dveře dokořán. Teprve nyní si ji mohl prohlédnout v plné parádě. Byla oblečená překvapivě konzervativně, ve světle modré blůzce s několika rozkošnými volánky a volně splývající černé sukni. Na nohou sice měla jemné punčochy, ovšem obuv žádnou. “Díky,” poznamenal a opatrně vstoupil dovnitř, jakoby se snad obával, že leze do pasti, z níž není úniku. Vzápětí se zase otočil, aby ji mohl sledovat, jak dveře ladným pohybem zavírá. “Prosím, jen se posaďte,” vybídla jej a rukou ukázala dále do bytu, kde se v dalších otevřených dveřích svůdně rýsovala rozměrná a viditelně měkká pohovka. “Jen si vezmu boty a můžeme hned vyrazit.” “Díky,” zopakoval a pozvolna se přesunul do sousední místnosti, kde usedl na nádherně polstrovanou pohovku. Její byt byl sice dost malý, avšak očividně měla perfektní vkus. Nejednalo se o žádné z těch snobských apartmá, kde se každý pokouší ukázat, že na to má, ne tohle bylo vybaveno účelně a pěkně, především aby se zde majitelka a její hosté cítili příjemně a pohodlně. Přehodil si jednu nohu přes druhou a zvědavě se rozhlížel, zatímco ona zamířila do další místnosti, kde předpokládal ložnici. “Dáte si něco? Kolu nebo snad alkohol?” vyptávala se o něco později, již při cestě zpět, hlavou pokyvující významně směrem ke kuchyni. “Ne, díky, zatím ne,” odmítl. Ve skutečnosti by si možná i něco dal, ovšem příliš se styděl a nechtěl obtěžovat, než aby si o to nahlas řekl.

 

Vrátila se s obuví do místnosti, s párem nablýskaných černých lodiček na vysokých podpatcích, které se dokonale hodily k její sukni jak barvou, tak rovněž jednoduchým, elegantním provedením. Jakmile si je obula, víceméně automaticky se postavil. “Půjdeme?” zeptal se a nabídl jí galantně rámě. Jen se pobaveně, nebo spíše nervózně zahihňala, když se do něj zavěsila a společně vyrazili ven do příjemně teplého, vlahého letního večera… Většina okamžiků z několika následujících hodin v jeho mysli splynula v mámivě narůžovělý mlžný opar, kterým dokázal později jen stěží proniknout, když si jejich společný večer pokoušel posléze vybavit. V restauraci strávili zase snad hodinu a půl dalším úžasným vzájemným hovorem, při němž nemuseli ani na vteřinu tápat po nějakém vhodném společném tématu. Bavili se jako staří známí a podobně se ihned shodli na výběru filmu, jakmile se rozhodli jít do kina. A když se jejich prsty najednou čirou náhodou setkaly a propletly v maxikelímku s popcornem, už vůbec nepochyboval o tom, že tohle by vážně mohla být ta pravá. Bylo to jako nekonečné kouzlo… Ve finále skončili, i když sám nevěděl jak a proč, v tanečním klubu nedaleko jejího bytu, kam se dalo v pohodě dojít i pěšky. Tančili a užívali si a čím více na ně působil požitý alkohol, tím více oba relaxovali a uvolňovali se. Zaregistroval, že jeho partnerka poněkud vyklouzla ze své konzervativní, trochu odtažité ulity a na tanečním parketu se dokonce místy chovala i zčásti agresivně, tiskla se na něj a vrtěla rozkošně svým roztomilým zadečkem. Líbil se mu způsob, jakým se pohybovala a čím více se uvolňovala, tím byla přítulnější a rajcovnější. Byli oba už na pokraji mocného alkoholového opojení a nefalšované “opice”, kdy by nevěděli, co dělají, když se v pravý čas rozhodli pro odchod. Ruku v ruce zamířili zpět do jejího bytu. A teď přijde ta nejhorší a nejsložitější část, opakoval si v duchu stále dokola, zatímco se přibližovali ke dveřím. Mám se pokusit zůstat? Anebo v tichosti zmizet? Co ode mě očekává? Jeho dilema bylo vyřešeno, jakmile jej sama pozvala dál…

 

“Nemůžete přece jet domů v takovém stavu,” poznamenala, poukazující tak na jeho momentální podnapilý stav. “Pojďte ještě alespoň na chvilku dál…” Zase se usadili na pohovku, kde dlouze diskutovali o uplynulém večeru, jakož i o dalších věcech, zatímco jim atmosféru dotvářela tichá hudba, kterou paní domu pustila. A i když to původně rozhodně neměli v úmyslu, zase záhy skončili u několika dalších drinků a než si sám vůbec stihl uvědomit, co se děje, už ji znovu držel v náručí a společně pozvolna tančili ve středu místnosti. Cítil se nesvůj, ale zároveň byl maximálně vzrušen a spokojen. Že by měl konečně jednou štěstí? Po několika minutách mlčení se od ní na okamžik odtáhl a pohlédl jí upřeně do nesmírně hlubokých očí, díky alkoholu nyní poněkud lesklých. A jakoby se najednou díval do svých vlastních – jeho touhy se v nich zračily stejně intenzivně o viditelně jako u něj samotného. Toužili po tom samém. Opět ji sevřel v náručí a zlehka ji jemně políbil na smyslná ústa. Nenadále to vypadalo, jakoby se jejich těla počala rozpouštět, když se navzájem ještě pevněji objali. Jeho levá ruka jaksi automaticky sklouzla níže na krásně zaoblenou zadnici a druhá ji naopak ještě těsněji tiskla na jeho hruď. Jakmile se dokázal odtrhnout od jejích plných úst, posunul se hlavou níže a počal ji líbat na krku a šíji. Rozkošnicky se zaklonila, užívající si naplno jeho pozornost.

 

Poté se jej pokusila odstrčit, ruce přitisknuté na jeho hruď, nepříliš mužnou, jak si odjakživa sám myslel. Rychle přestal, domnívající se, že překročil veškeré hranice. Avšak vzápětí se již znovu šťastně usmíval, chápající svůj omyl a libující si v její iniciativě – rychle mu oběma rukama rozepla, nebo místy skoro spíše roztrhla černou košili. Ta se následně napevno usídlila kolem jeho pasu, prozatím ještě zastrčená hluboko do značkových kalhot shodné barvy. Bleskově ji znovu políbil a vylovil okraje její tenké blůzky ze sukně. Automaticky jako na povel pozvedla obě ruce a nechala si ji přetáhnout přes hlavu. To se již jeho zraku v plné kráse nabídla mírně vyztužená a krajkami posetá podprsenka, která ani příliš nezakrývala její plná a pevná ňadra, ostatně Becky ji jako takovou ani moc nepotřebovala, jelikož kozičky měla perfektní tak jako tak. Bleskově ji podprsenky zbavil, cítící následně její holou hladkou pokožku na své hrudi. Poté ji znovu políbil, nejdříve na ústa, posléze opět na šíji a krk a konečně v důsledku pokračoval postupně dolů, až se dostal mezi její nádherné a mimořádně pevné polokoule. Nejdříve své rty přisál na jeden prs, vzápětí pro změnu na opačný a poté opět zpět, vždy na okamžik svírající mezi svými rty jednu z jejích mírně naběhlých a ztvrdlých bradavek. A pokaždé bez výjimky jasně cítil, že pod tlakem jeho jazyka, případně zubů a rtů, ještě více tuhnou a nabývají na objemu. Jakmile jí ňadra z obou stran pevně sevřel rukama a ještě více je přitiskl k sobě, zachvěla se vzrušením a docela nahlas zasténala. Zmáčkl její poprsí k sobě opět a tentokrát jej navíc počal usilovně mnout a masírovat, přičemž současně střídavě líbal její krk a stále tvrdší bradavky. Zase ji vášnivě a hluboce políbil a zároveň znovu začal svým tělem zvolna pohybovat do rytmu tiché hudby znějící v pozadí, zatímco jí svýma rukama dopřával zezadu dostatečnou oporu a ještě ji nenásilně vedl. Tančili několik následujících desítek vteřin, než se pomalu vymanila ze sevření jeho rukou, lehce se odtáhla, vyzývavě na něj usmála a poté jej za paži beze spěchu odvedla rovnou do své ložnice.

 

Ještě stále zřetelně vnímal tichou hudbu, sem do ložnice připlouvající jakoby na nějakých éterických vlnách, když se rozhodli posadit na okraj její měkké postele a zase se pustili do náruživého líbání. Jakmile odkopla své krásné lodičky, vzrušením se mu skoro zastavilo srdce. Pohlédl na její úžasné prstíky na nohou a najednou už vůbec nepochyboval o tom, že se mu alespoň část jeho tajných sexuálních přání v průběhu této noci splní. Rychle se sám sklonil k vlastním nohám, aby se zbavil bot a ponožek. Jeho partnerka toho ihned hbitě využila k vytažení cípů košile z kalhot, pročež ji mohl následně konečně celou shodit. Ještě si ani nestihl boty zcela rozvázat a ona už byla i bez sukni, kterou si svlékla ve fascinujícím osvětlení, jež zde způsobovaly zčásti stažené žaluzie a barevné neony reklam venku na ulici. Na pár vteřinek se tak proměnila v bizarní mimozemskou bytost svítící postupně snad všemi barvami. Sukni ještě stačily následovat i kalhotky a rovněž podvazkový pás, zatímco samotné punčochy očividně záměrně nechala na něj. Vystoupila z kola utvořeného na zemi spadlou sukní a jednu svou končetinu neskutečné ladným pohybem položila na okraj postele. Nastala pro něj ta pravá chvíle, když se přesunul přímo mezi její nohy a vsedě na posteli se sklonil k její krásné noze. Beze spěchu uchopil mezi rty okraj její punčochy a počal ji stahovat níže. Až se mu točila hlava, když se pusou dotýkal její hebké pokožky na stehnu, pak na lýtku a ve finále kolem kotníků a na chodidle samotném. Jakmile dospěl až k prstům, stáhl z nich zbývající část punčochy a poté je počal jeden po druhém pozvolna ocucávat a líbat, přičemž se zalíbením projížděl jazykem štěrbiny mezi prsty, vylizující je dlouhými tahy s nesmírnou rozkoší, zračící se nejen v jeho tváři. Konečně tuto nohu stáhla zpět na podlahu a její místo zaujala na okraji postele druhá, o kterou se vzápětí s nekonečným potěšením postaral shodně jako o její předchůdkyni. Zatímco jí nohu náruživě lízal, předklonila se co to jen šlo a v téměř akrobatické pozici mu počala rozepínat kalhoty. Odepla mu pásek a následně skoro metodicky vytáhla z dírek také jeden knoflík za druhým, dokud mu posléze kalhoty víceméně samy nesklouzly na hustý koberec, pokrývající podlahu v ložnici. Snadno je setřásl z nohou, přičemž ani na vteřinu nepřestával olizovat její prsty na nohou. Pak se na její povel na lůžko natáhl a na zádech se posunul dále, aby se oba mohli dostat do polohy, jakou potřebovali. Bleskurychle mu stáhla i slipy a uvolnila tak jeho nádherně naběhlého, tvrdého a docela velkého ptáka. Vzápětí se na něj položila shodným způsobem, jakoby hodlali praktikovat notoricky známou polohu šedesát devět, pouze s tím rozdílem, že zatímco ona mu vskutku počala klasickým stylem kouřit ztopořeného čuráka, on se pustil do opětovného obdělávání jejích prstíků na nohou, nalakovaných málem krvavě červeným odstínem, jaký jej odjakživa silné vzrušoval. Lízal jí prsty na nohou i mezery mezi nimi a samou rozkoší úplně bez sebe pomalu ani nevnímal, jak se ona snaží v jeho rozkroku. Vlastně si připadal jako při svých mnoha masturbacích, kdy si takové lízání ženských nohou představoval, zatímco si ptáka sám honil – tentokrát to bylo skoro shodné, jen místo ruky tu měl najednou chtivá ženská ústa a navíc to byla realita! 0bjížděla mu celého čuráka po délce dlouhými tahy jazykem několik báječně nádherných desítek vteřin, než se rozhodla pro změnu taktiky. Vzala si jeho tvrdý ohon mezi obě ruce a zatímco jej horními končetinami zlehka mnula a masírovala, pouštěla si žalud hluboko do ústní dutiny, kde jej zpracovávala jazykem, zuby i samotnými smyslnými rty. A ve finále si jej konečně vzala do pusy celého, doslova se na něj v obráceném gardu nabodávající. Chvílemi jí zajížděl až někam do krku, kde ji jeho žalud dráždivě šimral a jen umocňoval její vzrušení. Zpočátku hlavou samozřejmě pohybovala velmi zvolna, avšak rychlost velice záhy začala zvyšovat až k opravdu závratnému kmitočtu. Snažil se jí stačit vlastním pohybem jazyka, ovšem brzy počal podléhat vzrušení jako takovému. Celé jeho tělo se napínalo v extatických křečích, zatímco v ústech svíral její palec jako nějaký bizarní dudlík, cumlající jej s nepokrytým nadšením a rozkoší. Držel se zpět tak dlouho, jak jen byl schopen, avšak velice záhy už sám chápal, že nemá proti náporu vzrušení ani nejmenší šanci. Opakovaně nahlas sténal a chrochtal i vzdor prstům ve svých ústech, až se ve finále veškeré jeho nahromaděné sexuální napětí v jediném momentu uvolnilo a on se jí s nesmírným potěšením a úlevou dlouze vystříkal rovnou do hrdla. K jeho překvapení a možná i svému vlastnímu spolykala úplně všechno, co z jeho ohonu vyšlo a na závěr jej ještě ochotně dočista olízala hbitě kmitajícím jazýčkem. Nenechala si uniknout ani jedinou kapičku a jakoby si to chtěla ještě pojistit, pustila se na úplném konci do vášnivého olizování jeho povislých koulí. S potěšením se nechával takto obdělávat, dokud opět nepopadl dech a nebyl připraven uspokojit nyní pro změnu svou partnerku. Pozvolna se vymanil z jejího sevření, zlehka ji políbil na ústa a upřel na ni poněkud zvídavý pohled, zda mu snad nedá sama najevo, co chce – i když nezareagovala, tušil to docela přesně, koneckonců ne nadarmo předtím četl v agentuře její specifikace, i ty sexuální.

 

“Teď jsi na řadě ty…” poznamenal s lehce potutelným úšklebkem a mírným tlakem ji přinutil ulehnout na posteli na záda se široce roztaženýma nohama. Vzápětí už zabořil hlavu mezi její ladná stehna, oběma rukama ji popadl zespodu za hýždě a chtivě jazykem poprvé ochutnal její voňavé pohlaví ozdobené menším množstvím elegantně upravených chloupků. Náruživě lízal a cucal mírně zbytnělé, nalité stydké pysky, jakož i jazykem projížděl vlhkou štěrbinu mezi nimi podobným způsobem jako se dříve věnoval jejím prstům. Takřka ihned počala nahlas vzrušeně sténat rozkoší, masírující si při tom silně vlastní ňadra. Extaticky se na posteli vrtěla a svíjela, avšak jeho paže jí nedovolovaly vyklouznout z jeho pevného sevření. Když poprvé ostře zaútočil na její nabobtnalý klitoris, celá se v zádech prohnula a nahlas vyjekla vzrušením. Ihned to zopakoval a pokračoval ve svých atacích tak dlouho, dokud se nedostala na pokraj orgasmu. Ovšem ani poté nepřestával chtivě lízat, její promáčenou kundu, dobře si uvědomující, co by mělo následovat. Becky se tomu pár desítek vteřin snažila bránit, avšak veškeré její pokusy se posléze ukázaly jako naprosto marné. Stačilo, aby jí ještě několikrát opakovaně projel rýhu mezi stydkými pysky jazykem a poté silně mezi zuby zmáčkl nalitý poštěvák a už zde bylo přesně to, nač čekal a zač se jeho partnerka sice trochu styděla, avšak odjakživa po tom toužila a vždy si to maximálně užívala, i když dosud pouze v soukromí. Naposledy se na lůžku vzepjala, až se skoro na ramenou na vteřinku vztyčila a unikla mu ze sevření, avšak poté na postel opět ztěžka dopadla a začala močit. Ze začátku poněkud zadržovaně, jakoby se obávala jeho reakce, ale následně již zcela uvolněně, když vnímala, že se nejen nezlobí, ale naopak chtivě a vzrušeně její moč polyká. Vůbec nedbali na zmáčenou postel a pokračovali dál. S ústy otevřenými lapal po její nazlátlé moči, zatímco prsty pokračoval v jejím dráždění. Jeden jí naprosto nečekaně zasunul do análního otvoru, přičemž další dva si snadno prorazily cestu do její čvachtající kundy. Řiť měla úžasně úzkou a staženou, píču pak naopak pěkně velkou a rozdělanou. Ještě stále bezuzdně chcala, když dosáhla prvního mocného orgasmu, při němž okamžitě vzápětí následoval další a k jejímu vlastnímu údivu ještě jeden. Při vyvrcholení se jí veškeré svalstvo v pohlaví i v zadnici křečovitě stahovalo, svírající tak nesmírně silně jeho prsty. Zase se vzrušil a s chutí zabořil mezi její široce roztažené nohy naposledy ústa, aby zachytil zbývající kapičky moči tryskající ven. Prožila poslední mocný orgasmus, načež si dlouhé minuty užívala jeho pomalé lízání promáčené kundy, kdy z jejích stydkých pysků sbíral perlící se kapky zlatého moku, po kterém tak toužil. Nyní už o tom opravdu nemohlo být pražádných pochyb, hodili se k sobě perfektně, minimálně v posteli ano.

 

Dopřál jí skoro pět minut na nabrání nových sil, načež ji počal opětovně líbat, tentokrát již přetočenou na břicho a vystrkující na něj svou rajcovní, krásně zaoblenou prdelku. Zahrnoval polibky její pozadí, zatímco její tělo laskal rukama všude tam, kam jen momentálně dosáhl. Její dech se záhy znovu zrychlil, přerývaný neustálými vzrušenými steny. Byl nejvyšší čas na pořádnou soulož, i když rozhodně ne na nějakou docela normální. Nyní klečela na posteli na všech čtyřech, připravená na přijmutí jeho tvrdého čuráka do té správné díry. Rychle za ní zaklekl, uchopil vlastní ocas těsně nad kořenem a přitiskl se špičkou žaludu na její zadní otvor, momentálně pěkně sevřený, avšak právě to jej nejvíce na análním sexu rajcovalo, to úžasné stažení svalů kolem pevného, ztopořeného ohonu. Na vteřinku zaváhal, prodlužující tak ten nádherný moment očekávání, načež již dost tvrdě přirazil. Jediným silným přírazem pronikl skrz její svěrač dovnitř, užívající si ten nádherný způsob, jakým se jeho předkožka stahovala. Měl vlastně co dělat, aby okamžitě nevystříkl, pročež si následně dopřál pár vteřinek naprostého klidu a odpočinku, nabírající při tom nové síly a poslouchající její vzrušením přerývaný dech. Pomalu se nad ní předklonil, zahrnoval její záda polibky, zatímco pozvolna pronikal hlouběji a hlouběji do jejího skvostného análu jednotlivými dlouhými přírazy. Když pronikl až na samé dno, znovu si dopřál odpočinek, vnímající vlastní zvýšený tep především v naběhlém ocasu. Jakmile opět počal přirážet do její prdele, rychlost a frekvence jeho pohybů se umocňovaly ve shodném tempu, jako její dech a pokusy vycházet jeho ptáku vstříc. Brzy našli příhodný společný rytmus, při kterém se oba bleskově dostávali do nefalšované extáze. Když už se nedokázal zcela opanovat, pozvedl se na nohou do podřepu, mírně se předklonil, až jí vlastně na záda nalehl, oběma rukama jí sevřel krásné dolů visící kozy a pustil se do nejtvrdšího přirážení, jakého jen byl v tu chvíli schopen, aby zcela neztratil rovnováhu vlastního rozpáleného těla. Najednou jakoby se ji snažil doslova zavrtat do měkké matrace pod nimi, zatímco její hlasité projevy rozkoše dávaly jednoznačně najevo, že její další vyvrcholení je již na obzoru. Sténala hlasitěji a hlasitěji, pak už opravdu křičela a ve finále řvala, jakoby ji probodával nikoli ztopořeným ocasem, ale nějakým nožem. Udělala se znovu, jednou, dvakrát, zatímco on držel svého čuráka tak hluboko, jak jen to bylo možné při jejím neustálém zmítání v záchvatu orgasmu. Ucítil, že on sám je na pokraji vyvrcholení, pročež si jí najednou jakoby přestal všímat a soustředil se pouze na vlastní uvolnění nahromaděných vášní. Naštěstí si vůbec nemuseli dávat pozor na nechtěné početí – proto ostatně také oba zbožňovali anální sex – pročež v plném závěru ještě maximálně vystupňoval frekvenci svých tvrdých přírazů a neustal v nich až do momentu, dokud se nezvrátil hlavou nazad a nezačal uvolněně stříkat rovnou do jejího konečníku. Proud vlastního lepkavého spermatu se mu zdál být skoro nekonečným, tak se nevystříkal snad ještě nikdy, až ho z toho posléze varlata bolela jako po zásahu fotbalovým míčem na hřišti, tohle bylo ovšem podstatně příjemnější a vzrušivější. Oba nad sebou pozbyli ve finále jakoukoli kontrolu, zmítali se ve vzájemném sevření po posteli jako nefalšovaní blázni stříkající ze sebe tělní tekutiny jako na běžícím pásu. Neudržela se a ještě jednou se vymočila, ostatně stejně jako on, který jí ovšem své chcanky bezuzdně stříkal rovnou do rozevřené prdele, jakoby jí dával perverzní klystýr.

 

Ještě než samým vyčerpáním posléze usnul, v duchu si uložil za úkol zaslat děkovný dárkový balíček do místní videoseznamky. Koneckonců mu pomohli nalézt nefalšovaný poklad…

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 2

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *