Povídka “Úklid po večírku”

“Víš, Kendalle, ty jsi jediný muž na celém světě, od kterého si něco podobného kdy dám líbit,” poznamenala rozjařeně přes rameno. Jeho reakce se dostavila okamžitě poté, jakmile si z úst vytáhl masivní dýmku, a samozřejmě nepředstavovala nic jiného nežli hlasitý, relativně hrubý a povýšený smích. “Necháš líbit, má drahá?! Necháš líbit?! No páni, až do téhle chvíle jsem si nikdy ani nevšiml, že by jsi měla někdy na vybranou!” Zatímco hovořil, s jistým potěšením sledoval vlastní manželku, která se mu nyní v plné parádě předváděla právě v takovém postavení, v jakém ji viděl v podstatě ze všeho nejraději. Jen před malou chvilkou vyklouzla ze svého drahého pláště a nyní již spočívala na zemi na všech čtyřech, půvabné tělo jen z jisté části schované v nákladných saténových šatech, v nichž se původně na večírek vypravila. Byla to vskutku podívaná za všechny drobné, to si musel připustit, ačkoli viditelně najevo nedával znát vůbec nic. Rozkošná brunetka před ním nyní pokorně klečela, opírající se zároveň i o ruce, obrácená k němu svou roztomilou prdelkou, pořádně vyšpulenou a pozvednutou nahoru, jak si to odjakživa přál a vyžadoval. Po chvíli hlavu sklonila níže a položila ji na své překřížené ruce, spočívající nyní na podlaze především lokty. Zadnice se jí díky tomu ještě o něco málo více pozvedla nahoru, zatímco šaty toho odhalily o poznání více. Teď už mohl vidět v plné kráse nejen její prdelku a stehna, ale také středně velká ňadra ozdobená na vrcholcích rozměrnými tmavými dvorci a špičatými bradavkami, kde prsy jí pochopitelně visely dolů dotýkající se bradavkami právě tak akorát podlahy, což jej jako obvykle rajcovalo více než cokoli dalšího. Klidné by se na ni takto vydržel dívat celý týden, avšak povinnosti volaly…

Přesto si ovšem ještě předtím neodpustil krátký pohled na její skvostně obnažené nohy ozdobené černými koženými lodičkami na skoro decentních osmicentimetrových podpatcích. Obvykle musela nosit podstatně vyšší, avšak tentokrát se jednalo o společenskou událost, kde se měli prezentovat v co nejlepším světle, pročež také volil “normálnější” oblečení pro oba. Jenže veškerou jeho snahu mu manželka svým nepřístojným chováním totálně pokazila, díky čemuž rovněž nyní musel následovat přiměřený trest. To si ostatně uvědomovala i ona sama, jelikož když opět promluvila, již hovořila naprosto vážně a poněkud rozechvělým hlasem, jednoznačně chápající vážnost stávající situace.

 

“Ale teď už vážně, Kendalle, nestačilo by tohle ponížení, vždyť se zase tolik nestalo, ne? Fakt… jsem trochu vystrašená…” “Ale, ale, Ty! Copak to slyším?! Ty mi snad nevěříš? Copak jsem se o tebe vždycky perfektně nepostaral, až jsi chrochtala blahem?!” Schválně hovořil poněkud nevyzpytatelným tónem, přičemž pozvolna volil stále nevybíravější slovník – věděl moc dobře, že ji to vzrušuje, koneckonců i jemu samotnému to bylo docela příjemné. Potom se k ní ovšem již zezadu těsně přiblížil a nejdříve zlehka a následně i pořádně tvrdě ji holou rukou přes vyšpulenou zadnici přetáhl. “Au, aúúú!!!” zasténala možná až přehnaně nahlas, pokoušející se jej tak více obměkčit a odradit od dalšího nemilosrdného pokračování. “Ano, ano, ano, drahý pokaždé jsi mi věnoval tu nejlepší možnou péči,” řekla pak, reagující tak adekvátně na jeho předchozí poznámky. Od náležitého pokračování potrestání tím ale přirozeně jeho pozornost odvrátit nemohla, to by se musela na předchozím večírku chovat podstatně jinak, než tomu ve skutečnosti bylo. Což jí ostatně také manžel ihned dal jednoznačně najevo. “Dnes večer potřebuješ dostat pořádně za vyučenou, zlato,” prohlásil naprosto nesmlouvavě, nebrající jakýkoli ohled na její současné projevy i očividný respekt a strach z případného pokračování. “Rozhodně již nikdy v budoucnu nehodlám zažít podobné zklamání z tvého chování jako zrovna dnes, to si piš! Co jsi předvedla na večírku u MacCleodů, to nemá obdoby a už vůbec by to nemělo patřit k vystupování nefalšované dámy, na jakou si pořád hraješ! Nehodlám ti odpustit ani tvé nadměrné pití, ani pozdější výstupy, a to už vůbec nemluvím o tom, jak jsi toho člověka od konkurence polila salátem – to mi tedy v podniku pomůže, jen co je pravda! Ten si tu košili bude čistit ještě týden!” Učinil významnou odmlku, užívající si naplno její současnou nejistotu a strach, zvláště s ohledem na jasný fakt, že mu nyní nemohla vidět do tváře a tedy neměla žádnou šanci jakkoli odhadnout, na kolik je to s ní vážné a potenciálně nebezpečné. “Myslím, že trochu zeleného pepře udělá tobě a té tvé roztomilé prdeli jen dobře!” řekl poté, vychutnávající si naplno každou slabiku vypuštěnou z úst. “Ale zlato, víš, jak zelený pepř nesnáším, to mi přece nemůžeš udělat!” vyjekla ihned naprosto dle očekávání zděšeně. Při představě, jak to bude hrozně pálit, se jí skoro udělalo až na zvracení špatně. V obličeji zčervenala jako pivoňka a celá se viditelně chvěla, což jej příjemně vzrušovalo. Zvláště pohled na vlnící se prdel stál jednoznačně za to. “Kendalle, prosím…” pokusila se marně škemrat o slitování, když z jeho strany stále nepřicházela jakákoli reakce, zatímco její vlastní nejistota bez ustání nabývala na intenzitě. “Ale, ale, ale… copak, drahá, už začínáš litovat?!” zasmál se nadřazeně. “Jenže to máš smůlu, o tvém osudu je rozhodnuto!”

 

Vzápětí si na krátký okamžik odskočil do sousední koupelny, odkud se vrátil zpět do místnosti s malou nádobkou v ruce – oba moc dobře věděli, co se skrývá uvnitř, mast zhotovená ze směsi nesmírně pálivého zeleného pepře. Jeho manželka se roztřásla nefalšovanou hrůzou. Automaticky se na vteřinku ohlédla přes rameno, aby se ubezpečila, zda to skutečně myslí vážně, ovšem vzápětí již zařvala nejen strachem, ale i opravdovou bolestí, když se pustil do roztírání masti po jejích vyšpulených, krásně plných půlkách. “Tohle ti snad hlavu konečně napraví, když s tebou ve finále skončím,” poznamenal spokojeně, přičemž se bez ustání věnoval příšerně pálivé péči o její nahou prdel. Vytrvale křičela a sténala bolestí cítící, jak má zadnici rozpálenou a horkou, a to ji teprve samotný výprask samozřejmě čekal! Zabořila tvář do rukou a pokoušela se potlačovat slzy, valící se bez ustání do jejích děsem a utrpením rozšířených očí. Když se potom počal prsty nezadržitelně přibližovat rovnou k jejímu staženému análu, hrůzou málem zešílela, i když více se pohnout se ani nyní neodvažovala. “Oh, Kendalle, prosím, to ne!” prosila zoufale. Nebral na její projevy pražádné ohledy a klidně se dále s jejím zadkem perverzně mazlil, roztírající po celém jeho povrchu i mezi půlkami příšerně pálivou směs, jaká by dohnala k slzám i leckterého otrlého svalovce. Jako vrcholné číslo potom potřel mastí ze zeleného pepře relativně velmi rozměrnou gumovou anální zátku a tu jí následně do konečníku nemilosrdně hluboko zasunul, zajišťující ji posléze dvojicí kožených tenkých řemínků, aby se za žádných okolností nemohla ve výsledku dostat ven. “Oh, au, aúúú!!!” sténala a křičela vytrvale, nyní již nejen bolestně, ale i velmi vzrušeně. Bylo to shodné jako vždy, utrpení ji dokázalo vyrajcovat tak intenzivně jako nic jiného. “Oh, prosím, Kendalle, už ne, prosím, to pááálíii!!!” “Sklapni a pojď se mnou!” odtušil chladně, aniž by jí hodlal jakkoli ulevit. “A dělej všechno, co ti říkám, pokud to nechceš mít ještě mnohem horší!” varoval ji se vztyčeným prstem.

 

Poslušně se postavila a nechala se hned vzápětí odvést do jejich ložnice, kde se její manžel usadil na okraj jejich postele, zatímco ona se mu bleskově pokorně položila přes natažené nohy, nyní hluboce předkloněná a s rozpálenou prdelí nádherně dráždivě vystrčenou. Tentokrát již nenásledovaly žádné zdržující rituály, naopak manžel ji počal okamžitě nemilosrdně bít a plácat, naštěstí pro ženu jen holou rukou, avšak i to v kombinaci se zeleným pepřem bohatě stačilo k tomu, aby znovu křičela a sténala bolestí a utrpením, momentálně už rovněž plačící jako malé dítě. Bylo to jako obvyklé nesmírně ponižující a bolestivé a tím pádem pochopitelně také vzrušující. “Neřvi mi tady, Tyson, tvoje správná výchova, to je pro mě jako pro manžela skoro svatá povinnost, kterou rozhodně hodlám plnit přesně do puntíku,” poučoval ji, zatímco výprask bez ustání s neztenčenou intenzitou pokračoval. “A tvé počínání dnešního večera bylo prostě a jednoduše odstrašujícím příkladem špatného vychování, což se musí obratem změnit. Takže až s tebou nyní skončím, budeš už zase hezky slušně vychovaná a pokorná manželka a žena, která umí na slovo poslouchat. A pokud snad náhodou ne, budu pokračovat v přísné výchově tak dlouho, dokud se tak nestane. A nepočítej s tím, že tahle lekce je dnes tvou úplně poslední! Až dostaneš, co si zasluhuješ, půjdeš se hezky umýt a u toho pochopitelně všechno uklidíš, potom si vlezeš na postel a na všech čtyřech mi předvedeš v plné kráse tu svou parádní prdel, abych si s ní mohl znovu pohrát! A tentokrát rákoskou, abys na to jen tak nezapomněla! Možná bude pak pro začátek stačit “jen” dvanáct ran, ale také si jich můžeš vysloužit podstatně více, takže se koukej snažit! Budoucnost máš jen ve vlastních rukou! Každopádně tě nehodlám v nejbližších dnech a týdnech ani v nejmenším šetřit, pročež se opravdu snaž, jinak s tebou bude zle ještě více, než si teď dovedeš představit! Je to jasné?!” Současně s tím, jak domluvil, ji rovněž i přestal přes nahou vyšpulenou zadnici bít. Její prdelka pochopitelně mezitím již stačila nabrat více než sytě nachový odstín, rozpálená navíc díky zelenému pepři na absolutní maximum. Současné utrpení se také očividně odráželo na její zhrozené i poněkud vyčerpané tváři, bez ustání zkřivené intenzivní bolestí. “Kendalle…! Já, oh, ano, je to jasné… oh, Kendalle!” To bylo vše, nač se nyní zmohla, což kvitoval spokojeným úsměvem na rozzářené tváři. Vzápětí ji sám zvedl na nohy a nasměroval do koupelny. Sotva měla nezbytnou volnost, okamžitě ze sebe shodila veškeré zbývající části oděvu i obuv a skočila do vany, kde si začala divoce omývat horkou prdelku, snažící se z jejího povrchu dostat co nejrychleji všechen zbytek zeleného pepře, který ji tak nesmírně pálil. Anální zátku se ovšem bez jeho výslovného svolení vytáhnout ven neodvažovala. Klidně a s potutelným úšklebkem naslouchal zvukům její koupele, načež se znovu pohodlně rozvalil ve svém křesle, znovu dýmku v ústech a v rukou jeden z výtisků svého oblíbeného časopisu, v němž často hledal další inspiraci pro svou výchovu.

Její očista trvala skoro třicet minut, než jej posléze do nosu uhodil příjemný pach jejího nahého těla, nyní navíc okořeněný jejich oblíbeným, decentním a současně vzrušujícím parfémem. S potěšením jej vtáhl do nosu, aby se na ni vzápětí s hrozivým úsměvem obrátil: “Hmmm, drahoušku, vypadáš nádherně, ale s pěkně rudou prdelkou to bude ještě mnohem lepší, nemyslíš?!” zeptal se jakoby nevinně se širokým úsměvem. “No, řekl bych, že tvá hezky teplá a ještě mokrá zadnice bude pro mou rákosku naprosto ideální, co říkáš?!” “Oh, Kendalle, prosím, rákosku už ne!” zasténala zoufale. V koupelně se z předchozího výprasku a zeleného pepře již jakžtakž vzpamatovala – ačkoli řiť ji uvnitř pořád nesmírně pálila – pročež nyní již nechtěla zažívat obnovenou bolest, která tak měla být bezpochyby dvojnásobně intenzivní. Jenže Kendall se jednoznačně nehodlal nechat zlomit ani jejími následujícími sliby a prosbami. “Prosím, drahý, je mi to všechno opravdu hrozně líto a slibuji, že se to již nikdy nebude opakovat, vážně! Prosím, prosím, nemohl by jsi mi ten další výprask odpustit? Moc prosííím!!!” Vyhlížela vskutku zkroušeně a pokorně, to se nedalo popřít, ale Kendall znal svou manželku příliš dobře na to, než aby jí úplně věřil, pochopitelně teď jí to bylo hrozně líto, aby také ne se zeleným pepřem v prdeli a zmláceným zadkem, ale jakmile bolest odezní, zmizí i její odhodlání poslouchat a dělat vše, co se sluší a patří. Kdepak, žádné slitování si dovolit nemohl, ani nesměl, musel to nejen dnes dotáhnout až do konce. Proto se také okamžitě postavil, popadl svou manželku tvrdě za ruku a poručil: “Jen pojď hezky za mnou, drahá!”

 

Pomalu ji doslova odtáhl do ložnice, kde ji postrčil směrem k jejich enormně rozměrné a prostorné posteli. Ta jakoby na ni již přímo vyzývavě čekala… “Vlez si pěkně na okraj, zlato, a zaujmi polohu! Však už to znáš, tak dělej…” Učinila, co bylo potřeba, a pokorně poklekla na samém okraji posteli, s prdelí pochopitelně vystrčenou ven směrem ke Kendallovi. “A teď polštáře!” poroučel dále Kendall s neskrývaným potěšením. “Strč si je pod břicho, ať máš prdel pořádně nahoře a připravenou!” Zatímco se snažila jeho povel realizovat nejlépe a nejrychleji, jak dovedla, aby si snad náhodou nevysloužila další potrestání navíc, Kendall otevřel svou skříňku s pomůckami a vylovil z ní jednu ze svých nejoblíbenějších rákosek, dlouhý ratanový prut na konci navíc ještě vyšperkovaný stříbrem potaženou špičkou, díky které bicí nástroj vyhlížel ještě o poznání hrozivěji a nebezpečněji, ačkoli skutečný vliv zase nebyl natolik dramatický, jak by se snad dalo očekávat.

S rákoskou v ruce přistoupil zezadu k posteli, respektive své manželce, která se již opět nedovedla zcela opanovat a pustila se do tichého, usedavého vzlykání. Pozici avšak pokorně zachovávala, mající strach z případných následků možné neposlušnosti. Prdel měla při tom nádherně vyšpulenou a nahoru vystrčenou, jakoby nyní sama doslova volala po pořádném výprasku, který se ostatně měl vzápětí vskutku dostavit. Nejdříve si Kendall zezadu několik málo vteřin vychutnával tuhle krásně rajcovní podívanou, načež ji lehkým pohybem rukou přinutil k tomu, aby stehna roztáhla ještě dále od sebe, ukazující mu tak v plné parádě svou roztomilou a bez ustání lehce zvlhlou kundičku. Zvláště její sladce vyholené stydké pysky jej odjakživa silné rajcovaly, ale teď na to nemohl brát žádné ohledy, minimálně co se případného slitování týkalo. Ve finále si ještě krátce pohrál s jejím řitním otvorem, který byl bez ustání perfektně ucpán anální zátkou potřenou mastí ze zeleného pepře, který představoval stabilní zdroj jejího utrpení. “Byla jsi zlobivá holčička, že ano?” poznamenal, zatímco s uspokojením sledoval, jak se při jeho dotecích vzrušeně a zároveň i vystrašeně chvěje. “Ano, pane,” zareagovala pokorně. “A za to si zasloužíš pořádný výprask rákoskou, že?” dotíral na ni dále. “Ano, pane,” odpověděla shodným tónem, dýchající nahlas a přerývaně. V tom okamžiku se přece jen ani on nedovedl na krátký čas opanovat, pročež se následně předklonil a zlehka ji políbil nejdříve na obě půlky plné zadnice a poté i rovnou mezi nohy, kde se dokonce i jazykem pomazlil s její vlhkou pičkou. Hlasitě vzrušeně zasténala, v duchu tajně doufající, že by se to mohlo ve finále zvrhnout v sex místo v přísné potrestání, avšak jak se brzy ukázalo, veškeré její naděje byly naprosto liché. Tohle byla opravdu jen mírná předehra věci následujících. Následně totiž vstal a rozkročil se mírně po straně postele v takovém úhlu, v jakém ji mohl pohodlně a přitom nanejvýš účinně svou rákoskou bít, jak si zasloužila. Krátce si ruku rozcvičil a protáhl, načež poprvé, jen tak zkusmo udeřil, tentokrát ještě mířící do postele. Tys se ihned zachvěla a instinktivně se pokusila zadkem o něco málo uhnout ze směru vedené rány. Kendall se nejdříve pobaveně zasmál, načež ovšem přísně poručil: “Zadek pěkně nahoru, drahá, a držet ho na místě, jinak to s tebou dnes dobře nedopadne! A varuji tě naposledy, potom už budu jen přidávat rány!”

Mlčky se jeho požadavkům přizpůsobila a poté již pokorně očekávala první úder takříkajíc naostro. A ten také ihned přišel… Sviiiist… praááásk!!! Typické zvuky zazněly jejich ložnicí a vzápětí se také ozval její zoufalý bolestný výkřik, když vlna nesmírně intenzivní bolesti doputovala z jejího zadku až do mozku. Jako vždy při podobných příležitostech si připadala, že má zadnici snad rozervanou na dvě poloviny a úplně protrženou, avšak následně se již musela soustředit na akceptování dalších ran, které v rychlém sledu za sebou přicházely jedna za druhou. Sviííst… praááásk!!! Po každém úderu nechával pauzu dlouhou tak akorát na to, aby si bolest stihla pořádně uvědomit, načež okamžitě udeřil znovu, pochopitelně pokaždé naprosto plnou silou a zcela nemilosrdně. S postupem času a především výprasku bylo pro ni také stále obtížnější zachovávat kýženou pozici a odolávat nesmírnému nutkání zadek si chránit a schovávat za rukama. Sviííst… praááásk!!! Zatímco výprask rákoskou pokračoval, vnímal Kendall stále zřetelněji vlastní intenzivní vzrušení, které jej postupně zcela opanovalo, takže již před finálním dvanáctým úderem si sám nenápadně rozepl kalhoty a osvobodil tím svůj krásně naběhlý, stoprocentně ztopořený pohlavní úd. “Ještě jednu, poslední, zlato, tak zadek hezky nahoru a drž!” Svíííst… praááásk!!! Rákoska se naposledy hladově zakousla do její jemné pokožky, načež se již Kendall nedokázal déle ovládnout, odhodil rákosku do rohu a pustil se do současného stimulování její rozpálené zadnice i vlastního vztyčeného ocasu. Pak už jen stačilo přimáčknout se na ni zezadu těsněji, rozevřít jí stydké pysky prsty a mohutně přirazit. Jeho manželka nahlas zařvala bolestí i vzrušením jako poraněná šelma, zatímco hlavu zvrátila nazad a nahlas přerývaně sténala, u toho bez ustání si intenzivně masírující vlastní nalité cecky.

Oběma rukama ji zezadu popadl za vlasy a tvrdě do její mokré kundy přirážel, ojíždějící ji opravdu jako pes svou fenku, která pokorně držela a nechávala si líbit úplně všechno, na co měl zrovna její partner chuť. Jeho koule bez ustání narážely na její promáčený klín, zatímco čurák rejdil divoce hluboko v jejích útrobách, které záhy opanovaly mohutné orgastické křeče. Jakmile se i on přiblížil k finálnímu sexuálnímu vyvrcholení, počal ji rukama zběsile plácat přes vyšpulený rudý zadek, čímž i ji dohnal až k samotnému orgasmu. Udělali se v podstatě současně, oba se chvějící maximální rozkoší a potěšením, které je ovládlo jako divoká sexuální bouře.

 

V totálním kolapsu se složili vedle sebe na postel, nahlas přerývaně oddechující a dlouze popadající jakžtakž normální dech. Tys následně počala takřka okamžitě upadat do vysvobozujícího spánku, avšak ještě předtím uslyšela, jak jí z bezprostřední blízkosti šeptá do ucha další povely pro nadcházející den. “Ano, drahý?” ozvala se bezmyšlenkovitě, nyní již ponořená do polospánku. “Říkám, že zítra hned ráno zavoláš k MacCleodovým a dlouze se jim za ten dnešní skandál omluvíš a ze svých vlastních prostředků jim uhradíš veškeré případné škody. A potom to samé provedeš i s tím chlapem od konkurence, rozuměla jsi?!” “Ano, drahý,” zamumlala automaticky a téměř ve shodném momentu usnula. Ještě chvíli se na ni díval, uvědomující si, že to zítra určitě neudělá, protože jej vůbec nevnímala. No co, aspoň ji bude moct znovu pořádně potrestat…

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasů: 4

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *