Povídka “Služebnice” 1. Mrazení

Jiří pozval mě a Pavlu na večírek. Jeho útulný byt nás přivítal příjemným osvětlením a v obývacím pokoji hrála hudba. Čekali jsme s Jiřím na další hosty a pomalu ujídali jednohubky. Pavla vyprávěla o pohodové dovolené u moře, vyhrnula si sukni a ukazovala Jiřímu, jak má  stejnoměrně opálená stehna.

Zula jsem si sandály a nohy v silných vlněných ponožkách jsem si položila na divan. Nade mnou se lehce kývaly listy bujné palmy. Nechala jsem se unášet houpavou hudbou s pomalým rytmem a dlouhou dobu jsem měla přivřená víčka.

Konečně zazvonili další hosté. Představili jsme se. Byl to Jirkův kamarád Pavel a dvě kočky Věra a Zdenka. Obě měly poměrně vyzývavé krátké šaty s velkým výstřihem a hned se hrnuly k šampaňskému.

Pavel mě po chvíli vyzval k tanci a dlouho jsme se klimbali v přítmí uprostřed místnosti. Jirka stál nad Zdenkou a díval se, jak zuřivě konzumuje šunkový chlebíček. Viděla jsem, jak jí rukou shodil ramínko a šaty jí zůstaly viset jenom na zduřelém prsu.

Ozvalo se plesknutí dlaní a Jirka navrhl, abychom si zahráli „láhev radosti“. Pravidla byla jednoduchá: na koho ukáže hrdlo roztočené láhve, musí odložit jeden kus oděvu. Až bude nahý, roztočí láhev a odchází do ložnice s tím, koho mu láhev přidělí. Hrát se bude tak dlouho, až oba kluci získají jednu partnerku. Nebyla jsem nadšená, ale podřídila jsem se většině a souhlasila s hrou.

Sesedli jsme se na podlahu a Pavla roztočila láhev první. Ukázala na Pavla. Se smíchem odložil svetr. Hra pokračovala: Zdenka svlékla halenku, Pavla ponožky, Zdenka svlékla sukni a pod ní neměla nic, Pavel košili, Jiří košili atd. Měla jsem strach jít s někým spát a doufala jsem, že na mě žádný kluk nevyjde.

Po chvíli byla vyhlášena přestávka na dolití skleniček. Situace byla takováto: Zdenka jen v podprsence bez kalhotek, Pavla v sukni bez podprsenky, Věra v halence a kalhotkách, já  v podprsence a kalhotkách, Jiří ve slipech a pavel v tílku a slipech. Pavel s Jiřím se pochvalně vyjadřovali o mých prsech, i když je ještě neviděli nahé. Zdenka na mě žárlila a úmyslně zaujala turecký sed tak, aby její ohanbí trčelo přímo před očima chlapců. Pavel roztočil láhev. Ukázala na Pavlu. Svlékla sukni a přes holá ňadra zkřížila ruce. Láhev ukázala na Věru. Svlékla halenku. Podprsenku neměla. Na Pavla: svlékl tílko. Na Jiřího: svlékl slipy. Byl prvním nahým. Jeho naběhlý penis se pohupoval mezi nohama a my čekaly, která z nás s ním bude muset jít. Na Zdenku: usmála se svůdně, vstala z podlahy, klekla si před Jiřím a políbila jeho penis. v předklonu si rozepjala na zádech podprsenku a její prsy se vyvalily na Jiřího kolena.

Byla druhou nahou, ale ještě musela čekat, až jí láhev vybere někoho, s kým musí jít. sedla si na bobek a roztáhla nohy od sebe. roztočila láhev a ta ukázala na Jiřího. Zvedli se a ruku v ruce nazí odešli do ložnice. Oddychla jsem si. jednoho mám z krku.

Zbyli jsme čtyři: já v podprsence a kalhotkách, Pavla v kalhotkách, Pavel ve slipech a Věra v halence a kalhotkách. láhev ukázala na mě. Musela jsem volky nevolky s podprsenkou dolů. Prsty se mi třásly a podprsenku mi musel rozepnout Pavel. Moje ustrašené prsíky hned naběhly zimou, což vzbudilo veselí ostatních.

Hrdlo ukázalo na Věru – sundala si rafinovaně kalhotky a sedla si na bobek, aby vyniklo ochlupení její vyšpulené vagíny. Na Pavlu: její kalhotky sklouzly pomalu ke kolenům a ona z nich vystoupila. Seděla vedle Pavla a pomalu si protáhla nahý klín přímo před jeho očima. Na pavlu: neměla co svléknout. Na Pavla. pavla mu vjela rukou do slipů a uchopila jeho naběhlého ptáka. Druhou rukou opatrně stáhla slipy. Pavel jí přitom vykrákal za vlasy.

Hrdlo ukázalo na mě. Otupěle jsem svlékla kalhotky, protože už stejně nebylo co skrývat. Pavla mě pleskla přes zadek. Pavel přerušil hru a požádal mě, abych také roztáhla stehna od sebe, jak je zvykem, a dala na chvíli ruce za záda. Potom se na mě díval a chválil mou studnu.

Roztočila jsem znovu láhev, ale ukázala zase na mě. Ještě jednou a hrdlo směřovalo k Pavlovi. Pavel se zvedl, vzal mě za ruku a odvedl do druhé ložnice.

Zavedl mě za ruku na balkon. dole jezdila auta a na vedlejším balkoně stála žena středních let. Opřela jsem se rukama o zábradlí a Pavel mě začal hladit po zádech. chladivý větřík vál a mně bylo příjemně čerstvo. Otočil si mě čelem k sobě a opřel mě zadkem o zábradlí. Jeho čurák se přitlačil na mou vagínu a jeho ruce stiskly moje prsy. Celý večer o mých prsech přece snil.

Pohlédla jsem vedle a uviděla, že nás pozoruje ona žena středních let. Sama už si svlékla kalhoty a slipy a čelem k nám si hladí klitoris. Nadzvedla jsem nohu a Pavel do mě vklouzl a několikrát si mě zevnitř pomalu pohladil. Pak vyklouzl a ukázal na postel. Poslušně jsem si lehla, roztáhla nohy a on to do mě napral.

Když se důkladně vystříkal, zvedl mě do sedu, kolem hrudi mi uvázal ručník, zavázal mi oči šátkem a provazem svázal ruce za zády. Do ucha mi pošeptal:

„Někoho přivedu“.

Zatrnulo mi. Ozvaly se kroky a někdo přišel až ke mně. Strhl mi ručník z hrudi a dvě ruce mě uchopily za ňadra. jiné silné ruce mi roztáhly od sebe stehna a veliký úd se opřel o mou vagínu. trhla jsem sebou, ale jiné ruce mě držely za ramena. Chvěla jsem se, ale pyj už pronikal, otevřela jsem ústa, abych se nadechla, ale v nich se objevil další penis. dvě ruce mi přitlačily hlavu k němu a nutily mě jej honit, nechtěla jsem, ale v tom přilétla na mou tvář pořádná  facka. Podvolila jsem se. Penis byl velký a naběhlý a měla jsem ho plná ústa. Dolní píst mi drtil vagínu a pulsoval, cítila jsem, jak stříká. Zanedlouho začal stříkat i ten v ústech. Vystříkali se, odešli a Pavel mi sňal šátek s očí. Přehodil mi přes ramena deku a vraceli jsme se společně do obývacího pokoje. Zastavila jsem se ve dveřích, shodila deku s ramen, protože mi bylo horko, a nahá zůstala stát opřená o zárubeň.

Pavla a Zdenka měly oblečena jenom sexy tílka. Výstřih sahal až pod ňadra. Jejich holé zadečky a vagíny se o sebe třely v orientálním tanci před očima odpočívajícího Jirky.

Netušila jsem ještě, jak se můj život tímto večírkem změní. Když jsem odcházela, zastavila mě v předsíni Pavla a pozvala mě k sobě na zajímavý večer. Slíbila jsem, že přijdu.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 3.5 / 5. Počet hlasů: 6

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *