|

Povídka “Sjambok”

Transvaal, Jižní Afrika 1831

 

Těžké dveře se se skřípotem otevřely. Hlavní černý sloužící na farmě Kraal stanul ve dveřích. Jasné znamení toho, že nadešel čas trestu. Nebylo to ještě ani dva dny co pan Robert, majitel farmy, odjel na svou každoroční cestu do Anglie a jeho syn Kyle začal naplňovat svůj akt pomsty.

 

Dvacetiletý Kyle již čtyři roky toužil po búrské sloužící svého otce, Melisse. Byla to překrásná dívka, se zrzavými vlasy až na ramena a pihami na bílé kůži. Kyle ji jednou chytil zezadu za prsa a chtěl ji políbit, ale dostal facku a s mnoha nadávkami mu utekla. A on nezapomněl – ani neodpustil. Teď nadešel jeho čas. Po otcově odjezdu se vzhledem ke své plnoletosti stal pánem na farmě. Nechal prohledat Melissinu světnici a pod matrací byly nalezeny zlaté mince (těžko se mince mohly nenalézt, když je sem sám připravil) – a Kyle jí prohlásil za zlodějku. Její protesty nebyly nic platné, stejně jako prosby a přesvědčování o tom, že je nevinná. Byla odvedena do domku, který byl používán jako izolace, kde se čekalo na tresty – na bičování. Tady proseděla noc, snažíc se nemyslet na horor, který ji čeká ráno.

 

“Je čas”, řekl černoch. Zvedla se a vykročila ke dveřím. Zvedl ruku a zastavil ji. “Nejprve si sundejte košili. Mám rozkaz Vás přivést svlečenou do půl těla. Prosím slečno, svlečte si košili sama. Jinak … Je to příkaz.” Viditelně se mu do toho nechtělo. Na farmě jí měli všichni rádi. Byla vždy milá, příjemná. Mladá búrská služka si začala pomalu rozepínat košili. Spustila jí na zem a rozvazovala si šátek, který používala místo podprsenky. Položila ho na košili a zkřížila ruce na prsou. Černoch se se zahanbením odvrátil. “Ruce podél těla, slečno. Cestou ke sloupu si nemáte zakrývat prsa.” “A..Ale proč?” “Myslím… myslím, že Vám chce způsobit co největší bolest.” Dotkl se hrudi “Bolest tady.” Zrzka se znovu chytla za prsa a otřásla se. Bože, bože, ovšem. Bude stát čelem ke sloupu, ale ruce bude mít uvázané nad hlavou a nic nebude chránit její prsa. Sjambok, bič z hroší kůže s rozeklaným koncem, je dlouhý. A jak starý černoch řekl, nic nemůže zabránit Kyleovi, aby ji nenechal mrskat přes citlivé boky bílých polokoulí. A on je tak krutý! “Pardon slečno. Musíme jít. Buďte silná. Ruce podél těla!”

 

Melissa se zhluboka nadechla, spustila ruce a vykročila ze dveří na dvůr. Ve svých osmnácti letech měla velice krásné tělo mladé ženy. Obličej posetý deštíkem pih, které měla nejen na nose a tvářích, ale i v místech, kde mívala výstřih až na horní část prsou. Ani ne pět a půl stopy vysoká, do půl těla svlečená služka stála ve dveřích. Z hrudi se jí zvedala prsa jako dvě perfektní, kulaté polokoule. Na jejich vrcholu byly velké korálově červené disky završené velkými bradavkami. Drobná dívka stála vzpřímeně, linie svalů se táhly pod její mléčně bílou kůží. Roky tvrdé práce na farmě zbavily její tělo jakéhokoliv přebytečného tuku, ale křivky jejího těla zůstávaly stále žensky zaoblené. Pod pupkem začínala sukně, která zdůrazňovala její dívčí boky. Sluneční svit byl velmi ostrý ve srovnání se šerem v domku a tak si pravou rukou zastínila oči. Neuvědomila si, jak vzrušující pohyb přitom vykoná její pravý prs. Sloup stál padesát kroků od ní, sedm stop zlověstného černého dřeva. Ostatní sloužící stáli na dvoře, aby viděli její potrestání, stejně jako Kyle a Betty, neteř sousedního farmáře. Tito dva seděli na koních a Melissa cítila, že jí daleko víc než přítomnost kohokoliv jiného vadí Betty. Černý sluha jí postrčil ke sloupu. Spustila ruce, pohodila rameny a vydala se na cestu.

 

Kyle sledoval pohyb u izolačního domku. Konečně ji vyvedli, stála v pozdně dopoledním slunci a jednou rukou si clonila oči. Viděl, že jeho příkaz byl do písmene splněn – mladá Búrka byla od pasu nahoru nahá. I na vzdálenost, která je dělila, dobře viděl korálově rudé disky na vrcholech jejích mléčně bílých prsů s polovztyčenými bradavkami. Zachvěl se v očekávání a ucítil vzrušení v rozkroku. Dlouho jsem čekal na tuhle chvíli, zpupná děvko! Starý sluha ji postrčil a šel za ní jako eskorta. Kyle a Betty sledovali její cestu ke sloupu. Šla na pohled hrdě, s pevným pohledem, ramena stažená dozadu. Přirozeně svůdná chůze mladé ženy. Její plná prsa se lehce pohupovala ze strany na stranu při každém kroku. Však ono tě to přejde, myslel si Kyle. Ještě budeš prosit! Ve skutečnosti Melissa rezolutně jen vypadala. Dolní ret se jí lehce chvěl v očekávání trestu. Za dobu své práce na farmě byla svědkem řady bičování a vždycky po skončení jí bylo na zvracení, když viděla zmrskaná, krvácející těla, škubající sebou a naříkající, stále ještě visící na sloupu. Přišla ke sloupu – tmavý kůl s ještě tmavšími skvrnami, pozůstatky dřívějších bičování. Mbane, velký, svalnatý černoch, surovec, který měl na starosti bičování, stál před ní, v ruce sjambok, skoro metrový tuhý bič, s koncem podobným hadímu jazyku.

 

 

“Melisso, jsi vinna krádeží v domě, ve kterém sloužíš. V nepřítomnosti svého otce, tady rozhoduji já. Obdržíš maximální možný trest: pět tuctů ran bičem.” “Ty znáš pravdu, Kyle,” osopila se na něj. “Víš, že jsem nevinná, prase! Jen proto, že jsem ti nevy-” “Viník vždycky lže!” přerušil jí Kyle. “Připoutej jí a začni!” Silný černoch jí pevně utáhl široká kožená pouta okolo každého zápěstí. Otočil jí čelem ke sloupu, zkřížil jí zápěstí a kožený řemen, vedoucí od pout, protáhl velkým kruhem u vrcholu sloupu. Zatáhl za jeho konec a uvázal tak, že nemohla stát na plných chodidlech. Tato poloha jí nutila napnout lýtka a stát na špičkách nebo zůstat viset za ruce. Jedno horší než druhé! Oba Britové popojeli, aby měli lepší výhled. Prohlíželi si její prsy, tažené svaly na rukou vzhůru a zpět, připomínající velké bílé melouny. Krásné bradavky mladé Búrky si udržovaly svůj tvar – vztyčené, rudé, čekající. Tohle divadlo si Kyle přál!

 

Vše bylo připraveno. Melissa věděla co bič dokáže a jen čekala, kdy to začne. Na Kyleův pokyn se černoch rozmáchl a první úder dopadl na mléčně bílou kůži dívčiných zad. “Ahhh!” zasténala Melissa a celá sebou škubla. Během noci se zařekla, že nevydá ani hlásek, ale bodavá bolest, která jí projela jí nedovolila sten zadržet. Věděla, že jí nečeká nic příjemného, ale skutečnost byla mnohonásobně horší než veškerá očekávání. Vydrží šedesát ran? Její myšlenky přetrhl další úder. Jako blesk bolesti proťal její bedra, těsně nad okrajem sukně. Rozeklaný konec biče poznamenal bílou kůži, v místech jeho dopadu se začaly objevovat karmínově rudé kapky. Zrzka sebou škubla proti sloupu a pláč bolesti zadržela jen s největším sebezapřením. Kyle sledoval vzrušující dění s maximální pozorností. Pokaždé, když sjambok olízl dívčina záda, vrhl ji proti sloupu a nechal krásné ženské tělo svíjet se bolestí. Jeho oči sledovaly tanec bílé polokoule pravého prsu. Kontrast černého dřeva a krémově bílého prsu měl za účinek zjištění, že kalhoty jsou mu v rozkroku příliš malé. Mbane střídal dobu a místo ran, po třech rychlých úderech přes ramena a po dvou, třech dlouhých momentech čekání umístil další šleh na místo, které bič dosud nezasáhl. Rudá a vystupující jelita byla důkazem síly bičování, malé kapky krvavé tekutiny zůstávaly na místech, kde byla kůže prodřena nebo kam se zakously konce biče. Skvělá agónie – potem zalitý trup mladé služky poskytoval Kyleovi překrásný pohled. Betty byla také vzrušená. Na jejich farmě bičování nebylo používáno. Byla dvakrát hostem Kylea při bičování, jednou černocha, jednou černošky, ale tohle bylo něco jiného. Jejich svatba se blížila a ona se chystala Kylea zpracovat podle svých představ. Viděla rostoucí bouli v jeho kalhotách. Brzo, už brzo, ale ne dnes. Sklonila se k němu a pošeptala mu do ucha: “Její tančící kůzlátka jsou okouzlující. Proč nezkusit, zda jsou tak citlivá, jak vypadají?”

Otočil se k ní, potěšen výrazem v jejích očích: “Neboj, koťátko, nezapomněl jsem na její tučné kozy. Mám pro ně připravené něco speciálního, ale když tě to potěší…” Dal Mbanemu rukou signál. Černoch ho zahlédl a pokývl hlavou. Mbane se před další ranou posunul dopředu a konce biče se zakously do vnější strany pravého melounu na její hrudi. Melissa zasyčela bolestí a její záda se prohnula. Ou, ou, to byla bolest! I když byla do pasu svlečena, věřila, že bude bita jen přes záda, tak jak bylo běžně trestáno služebnictvo. Pravda, pamatovala, že když byla menší, občas byla některá pěkná otrokyně otočena a mrskána zepředu, ale to byla jen mužská hra s černoškou. Byla sice Búrka, ale přece jen běloška a to se nedělalo! Brzy se měla přesvědčit, jak se mýlila! “Ovšem,” zapředla Betty. “Myslím, že je třeba se jí věnovat. Ženské prsy jsou velmi citlivé, to víš. Mrzí mě, že není vidět její zadek a stehna. Vsadím se, že pruhované by vypadaly velmi pěkně.” Kyle se na ní usmál. Popohnal koně a dojel zezadu ke sloupu. Melissa mu věnovala pohled plný zášti, zahanbená svými slzami. Prohlížel si její prsy, vykukující po stranách kůlu. Zvláštní pozornost věnoval rudým šlehancům na pravé polokouli. To musí bolet! Další rána dopadla napříč přes její záda a přirazila ji ke sloupu. Kyle se usmál. A další, těsně nad lem sukně. Po delší přestávce přišlo další švihnutí sjamboku, dvanáctá rána. Mbane zasáhl opět pravý prs, tentokrát zespodu. Melissa se přestávala kontrolovat.

 

Kyle přijel blíž a zastavil bičování. “Jsi připravena se mi omluvit a zeptat se – ne poprosit mě, abych se s tebou vyspal? Teď to bylo jen dvanáct ran a čeká tě čtyřikrát tolik. Můžu to zastavit. Stačí, abys poprosila, abych se s tebou vyspal a já to zastavím.” “Nikdy,” zavrčela. “To radši umřu!” “Ale ne, ty neumřeš! Budeš prosit než Mbane skončí bičování! Nejdřív budeš ječet a pak prosit!” “Nikdy!” “Pokračuj! Chci jí slyšet křičet!”

 

ŘACH!! KŘACH!! Další čtyři rány dopadly na její záda od kyčlí k ramenům. Mbane dbal o to, aby každá rána končila na jejím boku. Věděl ze zkušenosti, jak to bolí. Rozeklaný konec po sobě nechával drobné, bolestivé trhlinky, které se plnily krví. Čtvrtá se vrátila na její prs, zakusující se jako had do jeho zralé křivky. Zůstávala tichá. Kyle znovu přerušil bičování.

Přijel blíž ke sloupu, za její záda. “A teď speciální cíl Mbane!” Sklonil se, chytil okraj sukně a obnažil její zadek a stehna. Pod sukní měla jen roztřepané pantalóny sahající do půlky stehen. Křivky svalů vystupovaly pod kůží, jak stála na špičkách, aby celá její váha nespočívala na rukou. Skoro průsvitná bavlna minimálně zakrývala pěkné plné melouny její zadnice. “Osm dalších sem a pěkně se do toho opři. Chci na tom zadku vidět krev!”

“Ne-e, to nesmíš! Na to nemáš právo! Nejsem žádná AAAACHH!” Syčivá rána sjamboku přerušila její protesty. Mbane mezitím trochu ustoupil a její pevné plné polokoule zasáhla jen asi poslední třetina biče – samozřejmě oba konce. Pokusila se uhnout, ale neústupné dřevo jí drželo vstříc další bolesti. Bič roztrhl jak látku, tak její měkkou kůži a nechal po sobě krvavou stopu. Zrzčina tvář byla karmínová ponížením a bolestí. SMAK!! Další rána, nesoucí pálící bolest, rozsekla její zaťaté půlky. Každou další ránu umisťoval Mbane o něco níž než předchozí, trhaje jak látku, tak mléčně bílou kůži. Melissina zadnice jen hořela! Poslední dvě rány umístil pod zadnici na měkkou kůži napjatých stehen a Kyle se bavil tancem bolesti, který předváděla na napjatých špičkách. Ovšem výkřik stále žádný.

 

Pustil vztekle její sukni. Já ti ukážu! Já tě naučím prosit! Ráda budeš dělat cokoli ti řeknu! Melissa se dívala přes rameno, jak se Kyle domlouvá s Mbanem. Ten kývl a odložil bič. Je po všem! Vydržela jsem to! Nezlomil mě! Jak se mýlila! Mbane přistoupil ke kůlu a začal ji odvazovat. Vzepjala se nahoru, aby to šlo snáze… ale co to dělá? Cítila, jak ji otáčí, jejími rozbitými zády a zadkem ke sloupu a znovu ji přivazuje. “Co, co to děláte? To nemůžete! Pusťte mě! Pusťte mě!” Mbane neřekl ani slovo, obešel sloup a zezadu jí chytil oba kotníky. Stáhl je dozadu a krátkým provazem jí svázal chodidla k sobě. Tím přitlačil její rozbitá záda ještě víc na sloup, kde nechávala krvavé stopy a současně jí roztáhl kolena. K její hrůze vzal nůž a rozřízl její chatrnou sukni a odhodil ji stranou. V této pozici se její trojúhelníková houština zrzavých chlupů tlačila proti skoro průhledným pantalónům na oči všem okolo. Kyle k ní opět popojel. “Ne, domýšlivá Búrko! Není konec! Tvá buclatá prsa zrovna prosí o polibky biče a dostanou je! Když jsem je poprvé viděl, když jsem tě nachytal, jak ses koupala v řece, chtěl jsem tě vidět nahou zblízka a dotýkat se tě. A tys mě odmítla! Zatím jsi mlčela, ale jsem zvědavý na naši hrdinku tváří v tvář s bičem. Brzo se tvá prsa seznámí se sjambokem.”

 

“Zbývají tři tucty ran! Mbane, namaluj jí hezké proužky na bříško! Další cíle přijdou!” Melissa se cítila zcela bezbranná a ještě více ponížená. Chtěla by se jakýmkoli způsobem skrýt, ale místo toho visela za ruce, její plné prsy trčely vpřed, vydané napospas pohledům všech a co hůř – nakonec vydané i biči! Svalnatý černoch zvedl znovu bič a vrátil se do své pozice. Očima vyloženě polykal nahé bílé prsy. Její zadek byl na jeho vkus příliš malý, ale těšil se na kontrast šlehanců na bílých polokoulích. Jeho oběť se zoufale dívala okolo. Viděla Kylea na koni vedle Betty. Angličanka měla zjevně plné ruce práce s jeho rozkrokem. Ostatní služebnictvo se většinou zabývalo zábavou, kterou jim nabízel Mbane. Vanul chladný větřík a jak byla pokrytá potem, který na ní zasychal, měla husí kůži. A samozřejmě to mělo vliv i na její bradavky. Jak celou vahou visela za ruce, její bělostné polokoule byli taženy nahoru a dozadu ještě víc než předtím a korálové bradavky jí provokativně trčely šikmo k obloze, jako malé horské štíty.

Viděla, jak se Mbane napřáhl a zakrvácený sjambok zasáhl její měkké bezbranné břicho. Protože byla otočena opačně, rozeklaný jazyk biče začal olizovat její zatím nedotčený levý bok. Ženské boky jsou velmi citlivé a Mbane na to pamatoval při každé další ráně. Rána za ranou dopadaly a její žebra, žaludek a břicho vypadaly jako malba šíleného malíře. Melissa zoufale popadala po dechu, snažila se uhýbat – což prakticky nešlo – a to vše mělo za následek, že její prsy divoce poskakovaly. Jako předtím, Mbane měnil rytmus i cíle úderů, aby nemohla ani odhadovat, co bude následovat. Zoufale bojovala s bolestí a stále ještě se zdržela výkřiků nebo proseb. Po skončení třetího tuctu bičování opět ustalo.

 

Kyle k ní opět přijel. Prohlížel si šlehance a aby vzbudil pozornost sténající dívky, zamával jí dlaní před obličejem. Po chvíli ho vzala na vědomí a zvedla hlavu, vlasy přes obličej i všude kolem. Dívala se na něj skrz slzy a pomalu jí docházelo, co se bude dít. Ještě zbývají dva tucty! Kyle pomalu zase odjížděl. “Mbane, použij svůj bič na její hrdé prsy. Žádné hluboké rány, ale chci, aby to ta mrcha cítila! Ale nejdřív dej pryč ty vlasy. Žádnou ochranu a roztancuj je!” Černoch shrnul vlasy mezi Melissu a sloup a aby neměla šanci je znovu roztřásat kolem, připoutal jí hlavu asi centimetr širokým řemínkem ke sloupu. Teď byla úplně bezmocná! Mohla pouze hýbat očima a minimálně hrudí, kterou nyní čekalo dvanáct polibků biče. Stejně už ani nedokázala protestovat, bolest v celém těle byla nevýslovná.

 

Zahlédla něco jako letící stín a ŘACH!!! blesk ohnivé bolesti zasáhl nejcitlivější, spodní stranu jejích polokoulí. Zasténala a vytryskly jí slzy. Chtěla vydržet, nenechat se zlomit, ale ta bolest, ta BOLEST! Doufala, že omdlí, ale ani to jí nemělo být dopřáno. KŘACH!!! Další rána přišla úhlopříčně přes hruď, zasáhla spodek levého a vršek pravého prsu a přinesla další záplavu bolesti. Kyle zatím vychutnával pozornosti od Betty. Poklopec už zkušeně rozepla a nyní si hrála s tím, co našla uvnitř. Rozhodně neměla pocit, že by jí po svatbě nedokázal uspokojit. Bičování pokračovalo, čtvrtá, pátá rána, šestá zasáhla shora těsně nad dvorce a pořád bylo ticho! Už zbývá jen osmnáct ran. No dobře!

“Zastav, Mbane! Mám nápad, jak jí přivést k poslušnosti,” dojel ke sloupu. Jen dojel, začal si hrát s jejími prsy. “Čekal jsem dlouho, abych je mohl hladit! Jaké jsou měkoučké a jak pěkné. Vsadil bych se, že polibky biče dost bolí. Že jsou dost citlivé.” Zoufale zasténala, protože jí přejížděl po jednotlivých šlehancích palcem. Začal si hrát s její bradavkou. Cítila jeho dotyky a jak si hrál s jejími prsy, dostal se jeho rozesmátý obličej před její. Bez nějakého velkého rozmýšlení mu plivla do tváře! Škubl sebou. “Mrcho!”. Jednou rukou si utíral tvář, druhou nepřestával zpracovávat její levou bradavku. “Arogantní děvko, tenhle trik tě bude stát projížďku na biskupově koni! Ale ne hned, ještě ne! Nejprve sjambok dokončí svou práci. A mám nápad, kterým ti to trochu vylepšíme. Brzo nám zazpíváš, uvidíš!” Kyle sáhl do kapsy a vytáhl krabičku sirek. Vytřeštila oči. To nemyslí vážně! Vší silou se pokusila vytrhnout ruce nebo nohy z pout, zoufale bojovala. Marně, pouta byla dostatečně pevná. Se šíleným výrazem ve tváři sebou zoufale mrskala, tedy pouze část jejího trupu, jak jí to pouta dovolila. Vytáhl sirku a škrtl. Vyšlehl žlutý plamének. Levou rukou si jí přidržel, otočil sirku plamenem nahoru a pomalu ji posunul pod korálově červenou bradavku levého prsu. “OOOHHHH! AAAAHHH!! DÓÓOOOSTTT!!!! AAAHHHHH!!! TO PÁLÍÍÍÍ!! TY SVINĚ, PŘESTAŇ!!!” Po tomto útoku se už neudržela. Její křik pronikal do morku kostí. Zoufale se snažila utrhnout ruce od kůlu, aby ukončila příšernou bolest. Řemeny držely pevně a tak plamen dál pálil její dvorec a bradavku, její velmi citlivá nervová zakončení. Držel sirku tak dlouho, dokud ho pálení nepřimělo jí zahodit. Zapálil další a teď se věnoval horní polovině rudého oválu. Melissa se snažila za každou cenu uhnout nelidské bolesti, ale pouta byla pevná. Na prsou se začaly objevovat drobné puchýřky okolo bradavky – agónie neustávala! Použil tři sirky na každou bradavku a přestal až když ho poslední poněkud připálila.

Přešel za sloup a oběma rukama vzal její prsy a hrál si s připálenými bradavkami. Sklonil se a pošeptal jí: “Pamatuj na biskupova koně! Ale to až později. Máš bradavky pěkně horké. Vsadím se, že to dost pálilo. Zbývá sedmnáct ran. Mbane se bude snažit, aby trefoval ta místa, se kterými si teď hraju. To je dobře miláčku. Mbane se postará, aby bič líbal tvé buclaté bradavky. A ty přemýšlej, kdy mi dáš své kozičky k mazlení!” Vyskočil zpět na koně:

“Mbane, trefuj ty krásné teplé hrotíky jejích prsů! Chci, aby jí to bolelo a aby to bolelo hodně!” Ne, ne, ne, ne! Její myšlenky panicky vířily. Napnutá vlastní vahou, záda prohnutá tlakem kůlu, prsy vystavené k bičování a bradavky, její ubohé nahé bradavky trčící vpřed a nahoru… Ideální terč pro bič! Zasvištění biče jí upozornilo, že už to začíná. Černoch vedl ránu pečlivě přes středy obou oválů, zasáhl obě. Pálivá bolest projela celým tělem. “AAAHHHHHHH!!” Ještě částečně zadržela výkřik. Pot jí stékal po obličeji i celém těle, jeho kaskády se leskly v zářícím slunci. Bič zasáhl její maximálně vydrážděné nervy, Melissin sošný trup se zmítal na hranici bezvědomí. KŘAACH!! Bez varování, jen s krátkým nápřahem, další ostrý šleh a konec biče zasáhl její levou bradavku. A za několik sekund znovu tu samou, trhaje drobné puchýřky. Scéna jako ze středověku. Mladá žena, svlečená do půl těla visí na sloupu. Nahé, krásné polokoule drze trčí v horkém odpoledním slunci – a čekají na další rány bičem. Vzduch rozsekne další zasvištění kůže a s hlasitým ŘAACH!! bič dopadá na křehké ženské prsy. Neumdlévající tanec biče, křečovité škubání mladého nahého trupu, zoufalý boj s všeobjímající bolestí, bolestí, která mučí nejkřehčí části ženského těla. Svalnatý surovec znovu a znovu napřahuje bič a znovu a znovu zasahuje tančící polokoule.

Betty se zatím starala o Kyla. Sklonila se ze svého sedla, uvolnila mu rozkrok a svými mladými ústy ho přiváděla k vyvrcholení. Pomalu, pomaličku svými rty a jazykem pracoval v jeho rozkroku. V jedné ruce držel její vlasy, oči upřené na divadlo u kůlu. Mladá Búrka se svíjela v poutech a rána za ranou dopadala na její vystrčené prsy. Spousta z nich zasahovala její bradavky, každá z nich protínala rudé ovály dvorců. ŘAACH!! Ostrý konec zasáhl levou bradavku a roztrhl ji. V tu chvíli začaly její bradavky poprvé skutečně krvácet. Poslední rezerva jejího odporu byla zlomena. “DOOOSST!!! PROSÍÍÍMM!! DOOOST!!! UUUUŽŽŽŽ NEEE!!! PŘESTAŇTEEEE!!! TO BOOOLLÍÍÍÍÍ!!! UDĚLÁM VŠECHNOO!!!! MOJE PRSY!!! UDĚLÁM COKOLI!!! JEN PŘESTAŇTE!!!” Kyle byl velmi blízko vyvrcholení. Nyní se nenechal zastavit. “Pokračuj!”, křikl. “Měla dřív zkrotit svou pýchu! Dostane všech pět tuctů! Pokračuj!” “Proboha, ne! ProsíAAAAHHHH!!!” Bití pokračovalo. Mbane dále trefoval její mladé prsy, Melissa zoufalým hlasem, který se pomalu lámal v chrapot, zoufale křičela a prosila o slitování. Další zásah bradavek! Jakýkoliv odpor už byl zlomen, byla ochotna k čemukoli, prosit, chovat se jako nejhorší coura, cokoliv jen aby už byl konec. Naopak Kyle byl v sedmém nebi. O jeho sexuální pnutí se starala šikovná tlamička Betty a Melissa? Melissa byla konečně zlomená a uvidíme jak bude poddajná, až Mbane dokončí exekuci. Poslední rána. Mbane si jí náležitě vychutnal. Zasáhl obě bradavky tak, jako by je chtěl definitivně zničit. Se zoufalým výkřikem zůstala Melissa viset v poutech.

 

Zbitá dívka visela na sloupu takřka v bezvědomí. Její rozšvihaný trup se škubal v nekontrolovatelných křečích. Mbane přeřízl provaz, který držel její chodidla u sebe a uvolnil řemen, držící její hlavu. Nedokázala se postavit a nadále visela za ruce, hlava jí spadla dopředu. Mbane pohlédl na Kylea a ten kývl. Nedaleko kůlu stálo několik kbelíků. Vzal jeden z nich a vychrstl ho na Melissu. “NÉÉÉ!! Dóóóstt!!” zazněl další výkřik. “Slaná voda,” řekl Kyle Betty. “Funguje jako dezinfekce, ale také nesnesitelně pálí v otevřených ranách.” Efekt byl skutečně dramatický. Melissa se okamžitě probrala, zoufale se snažila uvolnit z pout, která ji držela u sloupu. Krev jí stékala po předloktích, jak měla rozedřená zápěstí od pout. Jak se snažila ze sebe setřást vodu, její prsy, nateklé bičováním, sebou házely ve všech směrech – božský pohled. “To je ono!” zvolal Kyle. “Bylo třeba jí vzbudit na projížďku. Mbane připrav ji na jízdu!” Jakmile Mbane uvolnil pouta na rukou, chytila se za své zmučené prsy. Ale to nemělo mít dlouhého trvání. Černoch jí svázal ruce za záda, vždy zápěstí k protějšímu lokti. Zbývající provaz jí hodil kolem krku a konec přivázal opět ke svázaným rukám. To jí nutilo držet ruce kus od těla a prohnout se dozadu, aby se neškrtila. Otočil jí tak, aby si jí Kyle mohl lépe prohlédnout. Poloha rukou současně tlačila její opuchlé a pruhované polokoule dopředu a nahoru. Její pantalóny byli nasáklé vodou a pěkně se přilepily k její postavě. Vypadalo to, jako by na sobě nic neměla – zrzavý klín, okrouhlé boky, štíhlé nohy – vše bylo krásně vidět. “Posaď jí na koně. Je vidět, že je ráda, že stojí, tak ať si trochu odpočine!” řekl se smíchem Kyle. Teprve nyní si uvědomila, co během bičování už zapomněla. Biskupův kůň! Byla to velmi jednoduchá věc: silná dřevěná tyč, trojúhelníkového průřezu, byla položená ostrým břitem nahoru na dvou sloupcích. Před lety, v záchvatu ironie, někdo přidělal na jeden konec hlavu od dětského houpacího koně.

 

Mbane postavil na obě strany tyče dva vyšší špalky. Nechal jí stoupnout na jeden z nich a vlastně ji přehodil přes tyč, takže stála každou nohou na jednom špalku, tyč mezi nohama. Její rozkrok byl asi stopu nad tyčí. Kyle přijel a držel jí za ruce, zatímco Mbane pokračoval v přípravách dole. Ke každému palci na noze jí pevně přivázal asi osmikilový sáček s olovem. Přece jen nebyla příliš velká a Kyle jí nechtěl zmrzačit. Uvažoval o tom, zda jí nemá nechat svléknout poslední část oblečení, ale zavrhl to. Přece jenom je to běloška a navíc – látka je natolik tenká, že jí stejně nepomůže. Kývl na černocha a ten podtrhl špalky. Pád nebyl dlouhý, ale celá její váha a váha sáčků přirazily její rozkrok na ostrou tyč. Ozval se zvuk jako když spadne pytel zrní. Výška tyče byla taková, aby nedosáhla na zem a celá váha spočívala na rozkroku oběti. Kyle sledoval výraz šoku z bolesti a poslouchal její zoufalý výkřik. Odjel k Betty. Nádherný pohled. Lapala po vzduchu jako rybka na souši a navíc vydávala podivné, nepříliš artikulované stony bolesti. Oteklé prsy trčely dopředu a lehce vzhůru, pruhované jak zebra. Provaz mezi rukama a krkem jí dovoloval minimum pohybu.

“A co plánuješ teď?”, ptala se Betty. “Výprask a odpolední opalování jí přiměje k poslušnosti…” “Sundám jí po západu slunce. Mám dole v chatě připravené nějaké hračky. Dnes v noci si zahrajeme několik pěkných her. Uvidíme, jestli poklad, na kterém sedí, je tak drahý, jakou cenu za něj zaplatila. A pak uvidíme. Otec se vrátí až za dva měsíce…” Betty ho vzala rukou za rozkrok. “Chtěla bych být večer s tebou. Myslím, že další žena nemusí být na škodu. A navíc ti mohu poradit pěkná místa pro hru se ženou…” Kyle na ní pohlédl a viděl sadismus v jejích očích. Ovšem, další žena nebude nikdy na škodu a Betty má velmi šikovnou pusinku. “Ale samozřejmě můžeme být tři. A teď pojedeme, mám hlad.” To co slyšela, Melisse stačilo. Nejenže jí čeká znásilnění, ale ta Angličanka bude jejímu ponižování asistovat. Ostrý břit se jí zařezával do rozkroku čím dál více, měla pocit, že ji rozřezává na půlky. Zakroutila se a bolestí vykřikla, jak se jí prkno vtlačilo ještě více do rozkroku. A na bezoblačné obloze dál zářilo slunce.

 

Dalších pět hodin bylo pro mladou Búrku nekonečnou bídou a utrpením. Horké africké slunce nemilosrdně pálilo, bolestivě spalujíc bílou kůži jejího poprsí. Ovádi a střečkové se slétli, aby se pásli jejím potem a krví, zabodávajíc do ní své sosáky. A, samozřejmě, stále byla přítomná nekonečná bolest v rozkroku. Měla pocit, že sedí na meči rozpáleném do ruda, který se jí snaží rozpůlit. Chtěla se předklonit, aby ochránila své prsy před nemilosrdným sluncem, ale provaz kolem krku jí držel vzpřímenou. S rukama takto svázanýma za zády byla naprosto bez možnosti jakkoli si ulevit od svého nekonečného utrpení.

Když jí Kyle přijel zkontrolovat, našel ji se zavřenýma očima. Ne, ne, krasavice, tak jednoduché to mít nebudeš. Bez jakéhokoli varování vzal důtky a několikrát ji šlehl přes spodní část zad. Melissino pokryté potem sebou zoufale zaškubalo a dlouhý, ostrý výkřik se vydral z jejího ochraptělého hrdla. Nekontrolovaná reakce při probuzení se k plnému vědomí, při které se rozpohybovalo celé její tělo, opět zvětšila ostrou bolest v jejích genitáliích. Kyle byl potěšen, když viděl, že na jejích pantalónech objevily rudé kapky. “Tak je to lepší,” řekl jí. “Nepřipravoval jsem to, abys tady klimbala.” Podíval se do slunce. “Ještě pár hodin a podíváme se, jak je to s tvou tvrdohlavostí. Ještě pár hodin a nezapomeň, večer máme rande. Poprosíš mě, abych se s tebou vyspal – a gentleman nenechá ženu čekat!” Zasmál se a před odjezdem ji ještě jednou šlehl přes její zmučené nahé prsy.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *