Povídka “Setkání s Pánem”

Zbavuji se chloupků na svém těle, vyholuji se žiletkou, snažím se roztáhnout nohy ještě víc, chtěla bych se dostat i na méně přístupná místa, která budou odpoledne připravená pro Něj, mého Pána. Musím být včas připravená, čistá, aby byl spokojen… strašně si přeji, aby byl se mnou spokojen. Roztahuji si pysky a přejíždím po nich ostrou žiletkou, ještě nohy a podpaždí a jsem hotová. Cítím napětí ve svém těle, buší mi srdce, ještě se musím upravit – lehce nalíčit a upravit si vlasy, klepou se mi ruce, když na to pomyslím… Včera mi přišla od mého Pána sms, že si zasloužím potrestat a ponížit.. Moje pusinka byla včera trošku drzá…

Máme se sejít ve městě, kde bydlí moji rodiče, proto žádám svého Pána, aby mě vyzvedl u nich, zvu ho na kávu a velice se na něj těším.

Z povídání s mojí mamkou mě vyruší telefon. „ Děvko, jsem tady, pojď mě přivítat.“ Vstávám a rychle jdu přivítat svého Pána. Moc se na něj těším.. Pán vchází, políbíme se a vedu ho dál, postavím na kávu. Představím ho své mamce, táta je v práci, jsme tady sami. Pán najednou řekne: „ Děvko, jsem rád, že jsi mě pozvala, teď si pohraji s Tebou i s touto kundou…koukej mi ji připravit.. Zarazila jsem se. Vůbec jsem to od svého Pána nečekala. To že jsem subinka a on je můj Pán je naše soukromí a do dnešního dne to tak opravdu bylo. A toto mě hodně vyvedlo z míry. Neposlechla jsem a ani jsem to neměla v úmyslu..Že je to chyba jsem poznala vzápětí.. Hned na začátku jsem si vysloužila trest, můj Pán se na mě zlobil za moji neposlušnost.

Čekal mě výprask, který mě naučí poslouchat. Pán ani nevyndal důtky, bere vařečku, kterou našel v kuchyni na stole. Bolest je ještě horší než jsem si myslela. Každá další rána je ještě horší než ta předešlá. Nekřičím..jen mé tělo reaguje, dává Pánovi najevo, že výprask bolí.. Lomcuje mnou vztek, ponížení i strašná bolest na zadečku. Najednou skončí a já jsem ráda, že mám konečně výprask za sebou. Jenže to jsem si jenom myslela, za chvilku jsem zjistila, že to byl jen omyl. „Děvko, ty nevíš, že když se tvůj pán namáhá s tvým výpraskem, s Tvojí výchovou, tak je tvá povinnost si rány nahlas počítat a za každou poníženě poděkovat?“ Ještě jsem se stále nevyrovnala s tím, že pocit subinky musím zažívat i před někým jiným, než jen mým Pánem..Proto nemám chuť spolupracovat, vím, že je to špatně, ale nemohu si pomoci…přes to všechno jsem hrdá a nereaguji.. Dívám se, jako bych vůbec nerozuměla ani neslyšela, co právě říkal. Naneštěstí vedle leží vařečka. Vařečka si našla můj zadeček. Pak Pán vařečku odkládá a věnuje se zadečku pouze rukama, to je ještě bolestivější..snažím se poctivě rány počítat..nemám to ráda, nerada počítám rány, jsem raději ticho. Za tichého počítání dostávám ještě 20 ran.

„Doufám, že už jsi pochopila. Připrav sebe i tu druhou děvku na hraní, a dělej!!“

Vůbec nevím, co mám dělat. Tyto hrátky mi určitě nesedí…všechno ve mně říká, že toto nechci a nikdy nebudu dělat, ale vím, co by mě čekalo. Oči mám zalité slzičkami, a peru se s pocitem, jestli se mám zachovat jako správná a poslušná subinka, nebo ne a neuposlechnout. Nakonec ve mně zvítězí moje subinčí povaha a láska k mému Pánovi. Miluji ho a chci, aby byl se mnou spokojený, ale jsou věci, které mi nesedí. Přesto pomáhám své mámě svléknout se, nejprve triko, pak kalhoty, spodní kalhotky, nakonec rozepínám podprsenku. Mámě se to také moc nelíbí, ale viděla, co by nás čekalo, tak drží. Dám jí ruce za hlavu, naznačím jí, že musí roztáhnout nohy a stejně tak si i já stoupnu vedle ní..a čekám co bude následovat.

Následuje naše prohlídka. Pán začal odshora a já poslušně otevřela ústa i vyplázla jazyk, Pán ho vzal do svých úst. Nikdy jsem si nemyslela, jak taková maličkost může být vzrušující. Pak můj Pán pokračoval v prohlídce, čekala jsem, že prsa bude citlivě vyšetřovat, můj Pán je trochu více promačkával, až jsem málem vykřikla. Dost jsem trpěla, když mi nemilosrdně stiskl cecíky a pak jimi dlouho kroutil a mačkal, až se na nich vyřádil a jeho ruce pokračovaly dolů přes bříško a už se dostal do klína. Zajel rukou mezi mé pysky. Nahmatal můj poštěváček a pěkně jak to umí jen on ho rozdráždil, chtěla jsem prosit, aby dokončil co začal, ale nešlo to. Pak prudce poštěváček zmáčknul, ukrutná bolest projela mým tělem. Moje ruce zareagovali, chtěla jsem se bránit. „ Dobře, děvko, nelíbí se Ti, jak si Tvůj Pán hraje? Neboj, já Tě to už naučím. Kleknout na všechny čtyři!! A honem, nebudu na to čekat!! Tuším, že jsem provedla něco, co se mému Pánovi nelíbilo. Poslušně jsem si klekla na všechny čtyři, na krk jsem dostala svůj obojek, na má prsa Pán zavěsil svorky, to ale ještě nestačilo. Vzal z tašky největší kolík, namazal ho krémem a pomalu mi ho vrazil do zadku. „ Teď udělám prohlídku druhé děvky, ty tady si zatím užívej svého postavení a pozorně se dívej. Začal s druhou prohlídkou, stejně jak u mě, ústa, kozy, promačkal, zatahal za cecky, vložil je do úst a vyzkoušel je, mačkal je, tahal za ně, použil zoubky..Neobešlo se to bez slziček a pláče. Pak se můj Pán se dostal do klína. Zajel mezi husté ochlupení a rozrazil její sevření. Než stačila vykřiknout, stiskl jejího poštěváka mezi prsty tak silně, že sebou trhla a málem upadla. Ale bylo hůř. „Ten kožich mi překáží, proč máš takový hustý prales? Asi Tě vyholíme!“, Moje matka se pokusila bránit, ale facka ji přinutila být v klidu. Nebyla na ni připravená, nečekala ji.

„Zatím to necháme tak bez holení, ale Ty ji koukej trochu připravit!“ Přistoupil ke mně, vyndal mi kolík z mého zadečku, sundal mi svorky z bradavek. Bradavky pohladil. „Pěkně ji rozdráždi kundu a prsa připrav, bradavky musí být tvrdé!! A Ty také, děvko musíš být připravená, pořádně nadržená!! Je to jasné!!“

Ještě jednou se pokouším přemluvit, abychom skončili tuto hru, ale dostala jsem takovou facku, že jsem rychle zmlkla. Měla bych začít plnit zadaný úkol, ale něco uvnitř mi stále brání, nechce se mi začít, vím, že si asi vysloužím potrestání, ale stejně se nemohu pohnout a začít plnit příkaz mého Pána.

Neměla jsem to dělat. Do pusy mi, můj Pán, strčil roubík, zajistil řemínkem, abych se moc nebránila.Poté mi na bradavky připnul kolíčky, všechny mé smysly se rázem soustředily na intenzivní bolest. Výraz mého Pána jako by ještě zpřísněl. “Jsi neschopná a neposlušná, nedochází Ti, co to znamená, porušit mé příkazy. Ale já už si Tě vychovám,” prohlásil s tónem, při němž mi přecházel mráz po zádech můj Pán. Rána důtkami přímo mezi nohy způsobila, že jsem instinktivně přirazila kolena k sobě. “Nohy od sebe, ty děvko!” poručil můj Pán. Váhavě jsem rozkaz splnila. Nebylo třeba ani pokynu a na stydké pysky mi připnul kolíčky. Tlumeně jsem úpěla. “Ticho, nebo tě to bude bolet!” pronesl důrazně Pán. Ihned jsem ztichla a na čele mi vyrazily krůpěje potu.

Klekni si! Pohrajeme si spolu. Sundal mi kolíčky z pysků. Dvěma pohyby můj Pán vytáhl z kalhot svůj kožený řemen. “Tak dělej, hoň si kundu, děvko,” pokračoval medovým hlasem a náhle mě přetáhl opaskem přes zadek. Nečekala jsem to a málem jsem vyjekla bolestí, schoulila jsem se ke kolenům, ale onanovat jsem nepřestala, spíše naopak. Prsty v kundičce mi jen hrály. Znovu mě vší silou švihl, opět přes odhalený zadek: “Udělej si to, ty děvko, vyhoň si ji,” zase mě šlehnul a s uspokojením pozoroval červené pruhy, které se mi po každém dopadu řemenu naskakovaly na bělostné kůži. Schoulená do sebe jsem přijímala rány a zapomněla si honit kundu. Přistoupil blíže, levou rukou mě uchopil za vlasy, abych mi viděl do uslzeného obličeje, a pravou pokračoval ve výprasku. Zaměřil se nyní na obě půlky a jeho kožený pásek tam dopadal pravidelně. Cítím, jak můj Pán sleduje můj červený zadeček, několikrát mě švihne i přes moji kundu, kolíčky už mě tam hodně bolí, prosím svého Pána, aby skončil a kolíčky i svorky sundal. „Ještě jsem neviděl tvůj orgasmus, přestala jsi se honit, proto budeš dále trpět“ a zmáčkl kolíčky. Z očí mi vytryskly slzy. Teď jsem už byla zcela poslušná, v tuto chvíli už asi udělám cokoliv, co si bude přát. Přestal mě bít a sám vzrušen se dívá na můj orgasmus. Spokojeně oddychuji a vychutnávám si odeznívající vyvrcholení.

“Tak dost, děvko, na něco jsi zapomněla, nemyslíš?” pobídne mě lehkým švihnutím pásku. “Děkuji, můj pane.” To není všechno, budeme pokračovat v hraní. Po tomto si úplně stáhnul kalhoty a slipy, objevil se krásně vzrušený veliký penis. Obkročmo si sedl na mé břicho. “Pěkně ho pohlaď ho, pomalu a jemně si s ním pohraj, děvko, pán si při tom pohraje ještě s Tebou..ještě chvíli budeme pokračovat.” Poslušně jsem začala plnit úkol a já Pán si zatím začal hrát s bradavkami. “Nesmíš přestat, děvko, budeš pěkně pokračovat…,” s těmito slovy mi sundal z bradavek kolíčky, místo úlevy prolétla mým tělem bolest, ihned jsem přestala dráždit Pána. Jeho veliký, hebký penis mi vylétl z úst, bála jsem se, abych mu neublížila.. „Dělej, nepřestávej, Ty jsi snad nerozuměla, co jsem po Tobě chtěl!! Já také nepřestávám s hraním s Tebou..tak koukej a pořádně plň mé úkoly!!“, ukazováčkem si hraje s pravou bradavkou a opět přicvakl kolíček. Překvapilo mě to, už jsem s tím nepočítala a vykřikla jsem, rukou jsem zmáčkla citlivá místa mého Pána. Dostala jsem facku. Vzápětí druhou. “Tak tohle ne, děvko. Sundal mi kolíčky. „Dělej, vykuř mě, ty nadržená děvko!” vyhrkl, obličej mi přitáhl k přirození. “Tak dělej, ty jedna kurvo, ty…ty malá čubko…,” pobízel mě. Snaživě jsem sála Pánův úd, který jí zajížděl do úst. Konečně to přišlo. Teplé semeno se vylévalo do mých úst.

„Tak a teď konečně splň můj úkol, a připrav Hanu, nechali jsme ji dlouho čekat, tak se jí pěkně věnuj a už nezkoušej neposlechnout!!!“.. Už nejsem schopná odporovat..

Přistoupila jsem blíže k mé matce. Začala jsem jí lízat bradavky, které se začali vzrušovat, pomalu jsme se začaly vzájemně dotýkat. Toužila jsem splnit Pánovo přání, ale měla i strach. Lehla jsem si blíže, cítila to její horké tělo, byla už dost rozpálená,třela se o mě stehny. Začalo mě to vzrušovat. Hladila jsem ji po tváři a jazýčkem jí lízala bradavky. Za chvilku jsem už byla rozpálená snad ještě víc než ona, ale počáteční strach ze mě stále nevyprchal. Dál jsem jí dráždila bradavky a ona začala nahlas vzdychat, líbala mě taky na krku a pak jsem se začala sunout níž až k její kundičce, byla tak roztoužená, čekala na můj dotek, ale ještě jsem do ní vniknout nechtěla a vrátila jsem se zpět k jejím prsům, to i mě ještě více vzrušilo. Už je úplně mokrá, ale já jí pořád nechávám čekat, až po chvíli se vydávám níž a začínám ji vzrušovat jazýčkem. Strčila jsem do ní jeden prst pak dva a nakonec hned tři prsty a hýbám s nimi pomalu ven a dovnitř a při tom si jazýčkem si hraji s jejím poštěváčkem. Začala jsem zrychlovat honění kundy mé nadržené mámy. Po chvilce dosáhla orgasmu,celá se hrozně klepe v nádherném silném vyvrcholení. Pán neukončil svůj příkaz, tak pokračuji s vylizováním její kundy a bez varování začínám znova. Po chvíli přistoupí k nám, můj Pán, aby mě vystřídal. Dostanu příkaz, co mám udělat, zatímco on si bude hrát s mojí matkou..zatímco on bude pokračovat v načatém..

Jdu vedle do ložnice a nahá přejdu k posteli, položím se na ní, přesně tak jak chtěl, můj Pán… roztáhnu pokrčené nohy, aby až vejde do dveří, hned uviděl moje pohlaví… ještě před tím, jsem si zavázala oči šátkem, abych nic neviděla a mohla se soustředit jen na své pocity a čekám, až ke mně přijde. Ležím v této potupné poloze, jako by se zastavil čas, myšlenky mi zmateně běží hlavou a já čekám…napjatě natahuji uši až uslyším…Otevírají se dveře, vrzly panty, můj Pán vstoupil do pokoje a zase za sebou zavřel… celá se napnu, jakoby ztuhlo moje tělo…Jediný smysl, který teď mohu použít je můj sluch, napínám ho co se dá.. A pak se zhoupne u mých nohou postel pod jeho vahou jak si sedá.. Vzpomenu si, co mi říkal a sama si rukou zajedu mezi nohy a prsty roztáhnu kundičku tak, aby viděl i vchod dovnitř… klepe se mi ruka, cítím jak se mi vlévá krev do tváří, jsem rudá studem…Prohlíží si mě, dívá se na mě, musí vidět, jak se mi klepou nohy… asi i proto mě jemně pohladí po ruce a pak ji odstrčí. Dotkne se mě tam, prstem projede kundu a zkusí jestli jsem vlhká, roztáhne pysky do stran jak nejvíc to jde a docela tvrdě mi promačká poštěváček…Nechová se moc jemně a já cítím, jak moje tělo začíná na jeho doteky reagovat, všimne si toho a okamžitě přestane. Nalehne na mě a vnikne do mě na jemně do mě přiráží a bere si mě, jak chce, jemně tře penis o poštěvák.. cítím při tom slast a pnutí ve svém podbřišku, kundička začíná víc a víc vlhnout a moje mysl začíná té slasti víc a víc podléhat…Musí to vědět, musí cítit, že mu podléhám, moje tělo je vláčnější a boky mu vycházím vstříc, vstříc jeho trošku prudším pohybům…Pak opustí moje tělo a já cítím jak mi na břicho dopadá jeho horké sperma. Vstává z postele, ale já vím, že musím pořád zůstat ležet bez pohybu, ještě není konec… a já? já si snad ani nepřeji, aby tohle byl už konec, ne.. nechci aby byl konec, moje mysl je omámená vzrušením a cítím, jak mi pulzuje kundička, úplně volá po dokončení, po vrcholu..Nic se neděje, je ticho a mě zase začíná napadat, jestli si ještě budeme hrát. Můj Pán ale klidně sedí a dívá se…dívá se na mé obnažené tělo, dívá se, jak se mi leskne mezi nohama vzrušení, které způsobil.. dívá se na ještě pořád roztaženou kundičku… cítím to, jako by jeho pohled pálil, nebo jsou to jen mé představy.. ? Nevím. Zvedá se a ubrouskem setře sperma z mého břicha a usedá mezi moje nohy. Podle zvuku poznám, že si bere chirurgické rukavice. Copak má v plánu, co asi bude dělat, honí se mi hlavou. Mezitím na moji kundičku dopadne něco chladivého, gel, lubrikační gel… roztírá ho po mně, velmi jemně, od poštěváčku až k zadní dírce..je to příjemné. Ale pak trošku více zmáčkne a vytáhne postěváček a mnou projede vlna bolesti, napnu se v bocích, abych ji zmírnila, ale nejde to.. To samé dělá i s vnitřními a vnějšími pysky… a pak pocítím prudkou bolest, jak mi na pysky připne kolíčky…a samolepící páskou konce kolíčků přilepí k mým stehnům. jsem plně roztažená a přístupná. Vím, že se nesmím hýbat a vím, že musím držet… Pán si to tak přeje a já to musím vydržet a podstoupit to. Ale i přes bolest kolíčky svírajících pysků moje tělo nepřestává reagovat, spíš naopak… ta bolístka moje vzrušení umocňuje, vím, že až bolest skončí, budu nadržená k nevydržení. Teď mám ale slzy v očích, nechci říkat, jak moc to bolí, ale hlavou ta myšlenka proběhne. Můj Pán mě sleduje, asi ví přesně, na co myslím a co cítím..setře mi slzičky, políbí mě.. Ten polibek je tak kouzelný. Odlepí pásku, opatrně sundá kolíčky, políbí mi i kundičku… Pak najednou mi můj Pán rukou naznačí, abych ještě víc od sebe roztáhla stehna a pak vnikne dovnitř dvěma prsty, roztahuje je a prohmatává mě uvnitř, přidá ještě jeden a druhou rukou mi tře poštěváček. Cítím jak se roztahuji, cítím každý pohyb jeho prstů, a když do mě pomalu zasouvá i čtvrtý prst kundička se musí pod jeho tlakem roztáhnout..dělá se mi černo před očima, cítím jak se na mě blíží orgasmus, ale sama si to ještě snažím oddálit… ještě chvilku.. prudce ze mě prsty vytáhne a znovu přidá gel. Pak do mě zpátky prudce vrazí prsty a projíždí s nimi dovnitř a ven.. trochu to uvnitř bolí, tečou mi slzy po tvářích a mám chuť křičet .., ale on nepřestává… pořád mi tře poštěváček, za chvíli dostanu křeč orgasmu, cítím sérii po sobě jdoucích vyvrcholení a svírám v sobě prsty mého Pána, nohy mi drží u sebe, abych si pořádně užila svůj orgasmus a jeho dozvuk vychutnala….Nechá ruku tam, bez pohybu a pak ji opatrně vyndá ven. Uvolním se a prochází mnou naprosto nepopsatelný pocit…

Ale vypadá to, že můj Pán se mnou ještě není hotov, vytrhne mě z uvolnění prudká bolest na poštěváčku.. právě si s ním začal hrát a zmáčknul, chtěla jsem ho odstrčit rukou. Mám co dělat, abych se nepočůrala… Do kundičky mi vniká něco hrozně studeného, nějaký předmět, tlačí ho do mě…až pronikne dovnitř. Je tak studený až to pálí… vím co to je.. Vychlazená plechovka od coca-coly nebo jiného nápoje. Prohýbám se v bocích, chci se toho zbavit, ale nejde to… tvrdě mi přirazí rukou zpět na postel, abych věděla, kde mám své místo.. a já si to radši rozmyslím a položím se tak jak si přeje. Plechovka uvnitř tlačí a studí..a já uslyším znovu škrtání zapalovače… copak asi dělá, vždyť nekouří. Za chviličku moje tělo prudce vyletí nahoru, protože na moji kundičku i poštěváček dopadly kapky horkého vosku… Pánova ruka mě zatlačí zpět a přidržuje, abych se nehýbala… a to už mi na celé tělo i na intimní místa dopadá další horký vosk, dokonce pár kapek zateklo i dovnitř… nemůžu to vydržet, moc to pálí a plechovka uvnitř mě je už nesnesitelná….ale jako by to můj Pán tušil, přestane. Jen ležím a těžce oddychuji. Políbí mě…Líbá mě na ústa, dráždí můj jazyk tak, jak to mám ráda..Velice jemně mi sundavá ztuhlý vosk z mého těla, přitom mě hladí…mazlí se s mým tělěm… a já se uvolňuji… je to příjemný pocit… až na tu plechovku.. ale i na ni dojde, prostě mi znovu roztáhne kundičku a dvěma prsty ji ze mě vytáhne ven.. zabolí to, ale jen chviličku… Pak mě rukou popleská po roztažené nateklé pulsující kundičce a zvedá se…a beze slova odchází.. dveře klapnou.. a je ticho… a jsem v pokoji zase sama. Ležím v té samé poloze, se zdřevěnělýma nohama nemohu ani pohnout, pomalu si sednu a vidím pod sebou tu spoušť, kterou jsem napáchala… jako kdyby pode mě někdo nalil litr vody… tak moc bylo pode mnou mokro…. tak moc to se mnou zamávalo… tak moc jsem reagovala……………….

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 2.8 / 5. Počet hlasů: 6

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *