|

Povídka “Prohraná sázka”

“Že jsem se, já kráva zase sázela, to si tejden zase pořádně nesednu” konstatovala Monika při pohledu do zrcadla, kde viděla svůj všemi barvami hrající zadek. Když se otočila a uviděla své, místy až do krve, odřené pohlaví a rudá prsa, smutně konstatovala “a ani se nepomiluju”. No to je z toho, když si někdo chce udělat hezkou dovolenou” tiše dodala a s hrůzou si uvědomila, že se má se svým trýznitelem sejít znovu večer.

“Výhru si vybral, tak co bude ještě chtít?” nešla jí tato poslední schůzka z hlavy.

Aby si ulevila od bolesti, lehla si Monika do vany a před očima se jí rozběhl příběh, který vedl k jejímu současnému stavu.

Monika byla 18letá premiantka posledního ročníku gymnázia, které celé absolvovala bez jediné trojky. Bohužel maturitní písemka se jí vůbec nepodařila, pokazila i předepsanou formu.

Po písemkách se svěřila svému příteli, že písemku zcela zkazila a že asi nepustí k maturitě. Pavel, nebyl sice zdaleka tak vzorný student, ale měl již vlastní dobře prosperující firmu, takže si o svoji budoucnost nedělal jakékoliv starosti.

Monice odpověděl, ze takové studentky se k maturitě pouštějí vždycky, že dostane z písemky možná trojku, ale maturu, že určitě udělá za jedna.

„A já kráva se s ním vsadila“ řekla si pro sebe Monika. Ale bylo to tak lákavé, pokud maturita dopadne jinak, zaplatí jí Pavel 14 dní společné dovolené.

Monika se již těšila na 14 dní v Karibiku, ale jak Pavel předpokládal, maturitu udělala skutečně na výbornou. K dobru se Monice musí nechat, že se celý „svatý“ týden vzorně učila a ani u ústní zkoušky se nesnažila podvádět a úmyslně si kazit známku. Pravděpodobně proto, ze mířila na zahraniční školu.

Odmaturovala tedy na samé výborné, takže jí nečekaly dva týdny u moře, ale víkend u Pavla na chalupě, kde mu měla být ve všem po vůli. Čekala víkend plný milovaní, možná trochu nepříjemný, protože věděla, že Pavel rád experimentuje, ale na to co zažije, na to nepomyslela ani ve zlém snu.

Hned po příjezdu se musela úplně svléci a Pavel ji oznámil, že je jeho osobní otrokyní. Pečlivě a bolestivě ji vyholil veškeré ochlupení a navlékl jí kalhotky z provázků, které se ji bolestivě zařezávaly do rozkroku.

Při této vzpomínce si Monika zakryla rozkrok rukou a promasírovala si nateklé a odřené závojíčky.

„Tohle prádélko budeš nosit celý víkend oznámil s úsměvem Monice Pavel a dotáhl poslední uzly, zkontroloval, zda se provázek správně zařezává a spokojeně poplácal Moniku po zadečku.

Se sarkastickým úsměvem se Moniky zeptal, jestli už dostala někdy pořádně na zadek.

Monika popravdě odpověděla, že nikdy bita nebyla. Pavel jí s sdělil, že to se dneska změní a ze během víkendu si výprask určitě oblíbí.

Monice se při představě bití sevřel zadeček, pokusila se Pavla obměkčit, ale ten byl neoblomný.

Jako první přišla na radu velká plácačka z gumy. Monika se musela předklonit přes lavici, Pavel ji polil zadek vodou a začal jí v rychlém tempu vyplácet. Plácačka vydávala hlasité zvuky, ale Monika kupodivu mlčela, prvních několik ran tolik nebolelo, ale se zvyšujícím se počtem ran začínal zadek pálit. Monika se začala zmítat, ale Pavel ji na lavici přidržel a výprask pokračoval. Když už si Monika myslela, ze bolest nevydrží, Pavel přestal, potřel Monice zadek lihem, což se neobešlo bez dalšího křiku.

„Tak to bylo pro zahřátí a těchto 50 ran tě bude čekat 3x denně – ráno, po obědě a než půjdeš spát“ oznámit se širokým úsměvem Monice, která se marně pokoušela zastavit slzy, které ji stékaly na prsa.

Pavel Monice podal hrubou deku a ukázal ji, kde bude spát. Poté co odešel si Monika lehla a pokoušela se usnout, deka si škrábala, zadek ji bolel a provaz jí dřel a ke všemu potřebovala na záchod. Nakonec na chvíli usnula, ale to ji už Pavel budil. Dovedl ji do sklepa, kde Monika musela vše uklidit a celý sklep upravit jako mučírnu.

Když brala do rukou jednotlivé plácačky, rákosky, řemeny a další nástroje, s mrazením v zádech si uvědomovala, je všechny tyto nastroje jsou určeny pro ní, aby ji působily bolest.

Úderem šesté jí přišel Pavel zkontrolovat a ihned ji vysázel ranních 50 ran. Zadek byl po včerejším výprasku citlivý a tak Monika vnímala bolestivě každý úder, smýkala se po lavici, pokoušela se chránit zadek rukama, dokonce se pokusila vstát. Pavel jí na tyto prohřešky upozorňoval, ale protože se opakovaly, čekal Moniku po tomto výprasku další. Pavel ji přivázal čelem k sobě, pečlivě jí natřel prsa olejem a chvíli počkal. Za chvíli začala Monika pociťovat jak ji prsa začínají pálit. Udiveně se na Pavla podívala a dověděla se, že olejíček obsahuje výtažky z pepře, feferonek a dalších „příjemných“ rostlin. Když už Monika pálení nemohla vydržet a začala křičet, Pavel jí otřel prsa a natřel je tentokráte čistým olejem a počal je masírovat. Věděl dobře, že takto se Monika snadno vzruší. Když začala Monika tiše slastně sténat, Pavel s masáží přestal a začal jí přes prsa šlehat důtkami z provázků, sice ne moc silně, ale Monika každou ránu cítila. Zpočátku ji nejvíce vadilo, že Pavel přestal s masáží, ale o chvíli později byly již veškeré příjemné pocity pryč a celou Moničinu mysl ovládala pouze bolest. Pavel pečlivě volil místa, kam udeří a zaměřoval se na citlivé bradavky. Po každé ráně Monika zakřičela a pokusila se uvolnit z provazů, neúspěšně. Pavel s bitím nepřestával, Monika křičela a s každou ranou její křik nabíral na hlasitosti a výšce. Teprve když Monika jenom sýpala a nemohla už ani popadnout dech, Pavel s výpraskem přestal. Přes prsa ji položil mokrý hadr a vše silně stáhl jakousi šněrovačkou. Výsledkem bylo, že otékající prsa působila Monice stáletrvající bolest.

Na Moniku byl žalostný pohled, rozmazané líčení, oči rudé od pláče, velice zlehka dýchala, ruce přitisknuté na rudy zadek a stále se ošívala. Během výprasku se totiž pomočila a nyní ji pálil odřeny rozkrok.

Pavel jí tedy navrhl, že jí nenáviděné kalhotky sundá, ale jednak jí pomiluje do zadečku, věděl dobře, že anální sex Monika nenávidí a taky dostane další výprask, tentokráte přes rozkrok. Monika se pokoušela smlouvat, ale jediného čeho dosáhla bylo sejmuti šněrovačky.

Jak Pavel slíbil tak splnil, rozvázal Monice provázky v rozkroku a sundal jí šněrovačku. Monika si ihned začala masírovat nateklá prsa a klín.

Pavel nechal Moniku vzpamatovat a potom musela splnit svůj slib. Nerada se předklonila a nabídla Pavlovi svůj zadeček. Pavel byl kupodivu dost jemný, nejprve ji análek promazal olejem a potom do ní začal jemně vstupovat. Nejprve pomalu a potom prudce přirazil a začal se dlouhými tahy uspokojovat. Monika začala pociťovat vzrušení a začala mu vycházet vstříc. Když se již pomalu blížila k vrcholu, Pavel skončil. Monika začala nespokojeně kňourat.

Na Moničiny pocity samozřejmě nebral Pavel jakékoli ohledy a hned jí nařídil, aby si lehla na záda a rukama si široce roztáhla nohy. Když Monika zaujala předepsanou polohu, přišly ke slovu opět důtky. Na vyholenou kundičku dopadaly štiplavé rány, po desáté ráně již Monika nemohla bolest vydržet, dala nohy k sobě a rukama si chránila rozkrok před dalším bitím. Ani když jí Pavel vyzval k opětovnému zaujetí pozice, nebyla schopna tuto polohu dodržet.

Pavel přestal s bitím a klidným hlasem začal Monice vysvětlovat, že o trest si požádala sama, klidně s bitím přestane a kalhotky a šněrovačku ji opět přiváže.

Monika slíbila, že trest nyní vydrží již celý. Uvolnila se, začala zhluboka dýchat a Pavel začal dalším výpraskem.

Silonové provázky se zakusovaly do citlivého rozkroku, po každém šlehnutí přibyly další červené stopy. Po každé ráně Monika vykřikla a jenom silou vůle se udržela v předepsané poloze. Když ji Pavel oznámil, ze jí čeká posledních pět ran, začala být na sebe Monika hrdá. Něco slíbila, a přesto, že to bolelo a bylo nepříjemné, svůj slib dodržela.

Poslední rána dopadla z maximální razancí, nyní již Monika pozici neudržela. Vykřikla, rukama si zakryla zbitý rozkrok, schoulila se do klubíčka a chvěla se bolesti. Celé její tělo se lesklo potem, který ji pálil v drobných rankách.

Pavel Moniku pochválit, že byla statečná, ale ještě si chtěl vychutnat, jak se rány nalévají krvi, Monika si proto musela před něho lehnout se široce roztaženýma nohama.

Kdyby mě tak viděly kamarádky, pomyslela si Monika, jak tady ležím roztažená jako žába, Pavel mi civí mezi nohy, v kozičky mi otékají a zadek mě bolí jako snad nikdy, to by se asi uchechtaly. Na druhé straně začala Monika pociťovat i vzrušeni, ležím tady nahá,. Pavel si mě prohlíží a celý den mě jenom vzrušuje, co kdybych to zkusila teď.

Monika si rukama sjela mezi nohy a roztáhla si závojíčky, sykla bolesti při doteku, ale statečně pokračovala.

„Pavlíčku, prosím tě, pomiluj mě“ požádala Pavla.

Pavel položil Monice ruku na sešlehanou kundičku a cítil, jak je oteklá a horká.

„Bude tě to bolet, hodně bolet“ tázavě se obrátil na Moniku.

„Nevadí“ odpověděla Monika „zasloužím si to“.

„Dobře“ odpověděl Pavel a prudce do Moniky pronikl, Monice bolestí vytryskly slzy, takovou bolest skutečně nečekala, pokusila se od sebe Pavla odstrčit, ten jí ale podržel ruce nad hlavou a rychle přirážel.

Monika vnímala pouze bolest, konečně se Pavel uspokojil. Monika se svezla ze stolu s rukama v klíne, po chvíli vstala a se široce roztaženýma nohama zamířila ke koupelně, kde si chtěla trochu ulevit od bolesti. Pavel jí to ovšem nedovolil, protože si to ještě nezasloužila.

Nadešel čas oběda, Pavel přichystal chutné jídlo, ale Monika, jakoby ani neměla hlad, nemohla pořádně sedět na zbitém zadečku, v prsech jí s každým nádechem zabolelo a kundička jí po výprasku a následném „znásilnění“ které sama navrhla, neuvěřitelně bolela. A po obědě jí čekal opět výprask. Monika se pokusila Pavla přesvědčit, aby jí výprask odpustil, nebo jí alespoň nebil přes zadek, ale Pavel byl nekompromisní a tak musela Monika opět nastavit svůj, nyní již temně rudý zadeček.

Byl to zajímavý pohled – Monika předkloněná přes lavici, prsa s červenými stopami po bití se ji při každé ráně pohupovala, mezi nohama bylo rudé oteklé pohlaví, které se lesklo a nad ním rudý, již několikráte zbitý zadek.

Pavel tentokráte zvolil jiný typ plácačky, úzkou dřevěnou. Po každé ráně zanechávala plácačka úzkou světlejší stopu, která ale rychle mizela v okolní červeni.

Každou z ran Monika protrpěla, po plácnutí zaťala prsty do lavice, vzepjala se a vykřikla, než stačila popadnout dech dopadla vždy další rána, takže za chvíli již jenom lapala po dechu. Pavel přestal s výpraskem a zvedl Monice hlavu, hleděl jí do oči zalitých slzami. Když se Monika trochu uklidnila, začala potichu sténat, rukama si hladila zadek a prosila Pavla o skončeni výprasku.

Pavel jí položil na zadeček ruku a cítil jeho teplo a každý úder Moničina srdce. Zakroutil hlavou a ještě chvíli sledoval její fialovějící zadek. Monika pochopila, že výprask jen tak neskonči, sklopila hlavu a očekávala další bolest. Pavel se rozhodl s výpraskem rychle skončit. Rána za ranou dopadala v rychlém tempu na týraný zadek, po každé ráně sebou Monika trhla, ale již ji nezbývalo sil, aby se pokusila zvednout z lavice.

Konečně dopadla padesátá rána. Rudý, místy fialový zadek se leskl, kůže na něm byla napjatá, po Moničině těle stékaly potůčky potu a lapala po dechu.

Dlouho tak ležela, než Pavel pomohl vstát a dovedl ji do koupelny, konečně se Monika mohla umýt, smýt ze sebe pot a rozmazané šminky.

Voda zchladila stopy po výprasku a Monika se konečně uklidnila. Před zrcadlem si prohlédla svůj zbity zadeček a zhrozila se, místo růžového zadečku mela dvě horké rudo-fialové polokoule.

Monika by snad z koupelny ani neodešla a Pavel ji asi po 20 minutách musel ze sprchy doslova vyhnat.

Osvěžená a voňavá Monika očekávala další výprask, tentokráte si mohla Monika vybrat – buď 10 ran metlou přes prsa, nebo 20 ran přes záda. Monika se rozmyslela, pohlédla na svá již jednou zbita prsa, které ještě nesla stopy po důtkách a vybrala si záda.

Tentokráte jí Pavel přivázal ke kruhu u zdi. Monika sledoval jak si Pavel pečlivě vybírá větvičky, ze kterých sestavuje metlu. Monice při pohledu na hustou a dlouhou metlu naskočila husí kůže.

„Tak Moniko, já jsem připravený“ oznámil Pavel a cvičně švihl metlou

„Já nejsem, ale to je ti asi jedno“odpověděla Monika.

Výprask metlou zase tak moc Moniku nebolel, štípalo to, zbitá místa pálila, ale celých 20 ran Monika vydržela bez přerušení. Teprve po skončení jí začala záda pálit a stékající pot jí pálil v drobných rankách.

Na prsa došlo při posledním výprasku před večeří, Monika musela vzpažit a Pavel jí začal mrskat přes vyholené podpaží, samozřejmě, že proutky zasahovaly také prsa. Monika poskakovala, ale nijak nemohla svá prsa chránit. S každým švihnutím zakřičela a pokusila se Pavla uprosit, aby s bitím přestal, samozřejmě marně.

Pavel naopak pečlivě mířil a zasahoval pažní důlek, což společně s potem působilo Monice muka. Rána zleva, rána zprava, Monika již jenom ječela a prosila o skončeni. Konečně dopadla poslední rána. Monika popadla dech a začala si masírovat zbité části těla.

Pavel si Moniku dlouho prohlížel, krasná dívka se stopami po bití na celém tele a co jej na Monice imponovalo nejvíce, bylo to, že celé toto mučení absolvuje dobrovolně!

Monika byla ze všeho toho biti naprosto otupělá a proto souhlasila s Pavlovým návrhem, že místo 50 ran plácačkou dostane 10 ran bičem.

Tentokráte si Monika musela na nenáviděnou lavici lehnout a Pavel jí připoutal. Vyndal ze skříně asi metr dlouhý pletený kožený bičík a přejel s ním Monice po zadku.

Monika se celá napjala a čekala první ránu.

Pavel se rozpřáhl a udeřil. S tímto nástrojem neměl zkušenosti a tak přehnal silu úderu. Monika se vzepjala, zacloumala popruhy a hrozně zařvala.

„Pavle, prosím tě, néééééééé, to hrozně bolí, přestaň“ Přes cely zadek se nalévalo krvavé jelito vystupující snad na prst nad okolí.

„Promiň, Moniko, to jsem vážně nechtěl“ omlouval se Pavel „slíbil jsem ti, že se to obejde bez krve a trvalých následku“. Odložil bič a dnešní výprasky skončily.

Pavel začal Moniku ošetřovat, byl na ní pozoruhodně jemný, pečlivě potíral stopy po bití chladivou emulzi a drobné ranky desinfikoval. Zvláště opatrně mazal a masíroval Moničina prsa a rozkrok, Moniku to samozřejmě bolelo, ale postupně se uvolňovala a tentokráte se jí podařilo vyvrcholit.

S blaženým výrazem se obrátila na Petra. „Petře, proc jsi na mě byl tak hrubý, myslela jsem ze se se mnou pomiluješ, ty mně pomalu znásilníš ?“

„Moniko, muselo tě to bolet, ale teď už víš, že po výprasku, bolí i milovaní“ temně odpověděl Pavel „A věř mi, bude to pro tebe cenná zkušenost“.

Po noci, kterou Monika strávila hledáním polohy, ve které by jí nic nebolelo, jí Pavel vzbudil, dovolil jí se osprchovat a oznámil, že výprasky skončí nyní 50 ranami metlou po celém tele, potom jí ošetří rány a že budou mít návštěvu, která pokud dobře dopadne, by mohla být pro Moniku velice důležitá.

Za připomínky, že se nebude u tomto stavu nikomu ukazovat, zvýšil dopolední výprask o dalších 25 ran. To Moniku přesvědčilo, aby již se vším souhlasila.

Monika si nerada stoupla doprostřed místnosti a nechala se přivázat za ruce. Pavel jí na hlavu nasadil neprůhlednou, ale prodyšnou kuklu a na krk hranic a poslední výprask mohl začít.

Metla tancovala po celém Moničině těle. Po ranách do míst, která byla již zbitá, Monika hlasitě ječela, po zásazích přes prsa a hlavně zadek hlasitě Pavla proklínala.

Když byl výprask asi v půli, náhle se ozval domovní zvonek. Petr přestal s bitím a šel se podívat. Po chvíli Monika slyšela, jak někdo vstupuje do sklepa a slyšela i rozhovor, bohužel nerozuměla. Asi po deseti minutách návštěva odešla. Pavel se vrátil a výprask pokračoval. Po padesáti ranách sundal Pavel Monice kuklu.

„Zbytek ti odpustím, třeba za dobré chováni“ dodal s úsměvem.

„Návštěva přišla předčasně, ale byli spokojeni. Teď se dej do pořádku a já tě odvezu domu. Večer se sejdeme v našem baru, mám pro tebe ….. „ Pavel zmlkl „To se dovíš až tam“ dodal tajemně.

Když se Pavel s Monikou večer sešli, měl pro ni Pavel zajímavý návrh.

„Pamatuješ si na tu návštěvu?“ zeptal se Moniky.

Když Monika přikývla pokračoval „ Ty chceš studovat Sorbonu, viď. A já mám pro tebe způsob, jak nemít strach o peníze. Jednomu z těch chlapu si se tak líbila, že by tě při studiu, podporoval a jak mi slíbil nejen finančně. V každým případě, pokud budeš souhlasit z jeho podmínkami, zaplatí ti školný a náklady po dobu studia a každý měsíc dostaneš slušnou sumu jako kapesný. Podmínky jsou sepsány tady, prostě mu budeš dělat každý víkend otrokyňku, jinak si budeš dělat co chceš. Odstoupit od smlouvy můžeš okamžitě a co je důležitý, ty neznáš jeho a pokud nebudeš chtít, nebude ano on znát tvoji tvář. Já vím o koho jde, takže jsi, jak doufám, jištěná proti případnému průseru“

Monika se začetla do smlouvy a po kratším přemýšlení podepsala.

Finance na studium má zajištěno a co bude za pět let. To je tak dlouho ….

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 6

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *