|

Povídka “Podivné divadlo”

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 2.4 / 5. Počet hlasů: 7

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

2 Komentáře

  1. Dobry den, rozumim tomu, ze nektere povidky, jsou umozneny cist az po prihlaseni, ale jsou i tak tezce za hranou..povidka divadlo patri mezi ne. Toto nema uz s proklamovanou ” dobrovolnosti” vsech zucastnenych nic spolecneho. Spise to jsou zvracene predstavy postizeneho sadisty. Myslim ze by admin mel obsah prihlasenych povidek korigovat.

  2. Je třeba rozlišovat mezi reálným světem a fikcí. Zatímco v tom reálném je dobrovolnost zásadní a já jako admin nehodlám trpět ani věci, jako jako je nenávist vůči ženám, nebo jejich nerespektování, ve fantazii dávám jako jedinou podmínku plnoletost hrdinů.

    Fantazie nikomu neubližuje a když k sobě budeme upřímní, tak většina lidí si občas během sexu představuje něco, co je za hranou. I ženy si často představují jak jsou znásilněny, veřejně degradovány atd. Chtěly by to v reálu? V 99,999% ne. Ale zkrátka popustí uzdu své fantazii, protože to nikomu neubližuje a vezmou si z toho jen to, co je pro ně sexy.

    Co nás vzrušuje si nevybíráme, může to být i mučení, velká degradace, únosy a já nevím co ještě. Co si vybíráme je skutečnost, jak se tomu postavíme a smyšlené příběhy + výběr partnera, kterému se líbí stejné věci, je asi tím nejlepším, u kterého nikdo netrpí. Ani porno herečky :).

    Chápu ale že to není pro každého a tyhle povídky jsem tak skryl po registraci a označil jako brutální. Neměl by se k nim tak dostat nikdo, kdo je sám nehledá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *