Povídka “Pavla – 2. část”

Když jsi konečně z lesa dorazila domů, tak jsi se nejdříve rychle svlékla a vlezla pod sprchu, abys ze sebe smyla stopy svého ponížení. Něco málo jsi snědla a pak jsi si vlezla do postele a když jsi zavřela oči, tak tě stále pronásledovaly obrazy z tvé přeměny na otrokyni, jako by jsi se na všechno dívala cizíma očima a viděla samu sebe jak jsi svlékaná, dostáváš výprask a vše vrcholí tím, jak si sama před svými trýzniteli musíš vyhonit kundu.

Nemohla jsi usnout a ty obrazy jsi měla stále před očima a uvědomovala jsi si, že tě představa, jak jsi byla vystavená na stole, nahá a bezmocná, stále více vzrušuje.

Celou noc tě pronásledovaly divoké sny a když jsi se ráno probudila, tak tě napadlo, že všechny ty představy jsou jen živý sen a že se nic takového nestalo, ale to vydrželo jen do okamžiku než jsi se posadila, protože jelita na tvé zadnici byla důkazem toho, že se všechno skutečně stalo.

Dala jsi si vlažnou sprchu, rychle se najedla a spěchala do práce, ale ani tam jsi se neubránila tomu, abys na včerejší večer nemyslela a musela jsi se hodně soustředit, aby se tvé myšlenky vrátily k pracovním problémům. Před polednem jsi dostala obrovský hlad a tak jsi se oproti svým zvyklostem pořádně nacpala a to tě trochu uklidnilo a začala jsi racionálně uvažovat. Co jsi prožila, to se nedalo vzít zpátky a tak šlo o to, co bude dál. Představa, že by jsi někdy ještě něco podobného zažila sice vyvolávala takové mravenčení v zádech a stahy ve tvém klíně, ale snažila jsi se být rozumná a tak jsi došla k závěru, že když se ona Paní a její pomocníci opět ozvou, tak to budeš jednoduše ignorovat, nikam nepůjdeš a ono je to přestane bavit.

Dny míjely a ty jsi začala zvažovat kam pojedeš na dovolenou, když jsi ve své schránce našla velkou bílou obálku s tvojí adresou psanou ženskou rukou a v rohu obálky byl natištěný ornament, který trochu připomínal středověká pouta a tobě se zatajil dech. Opatrně jsi obálku otevřela a na listu papíru se stejným ornamentem byl příkaz, abys příští den přišla přesně v pět hodin odpoledne do prvního patra v zadním traktu muzea. A pokud by jsi měla chuť neuposlechnout příkazu své Paní, tak že několik tvých známých obdrží přiloženou fotografii. A podpis zně „tvoje Paní“. Vyndala jsi přiloženou fotografii a ztuhla jsi. Byla jsi na ní v situaci, když jsi ležela spoutaná na stole a čísi ruka ti zasouvá do prciny dřevěný kolík a tvoje kunda je dokonale vystavená. Obličej máš sice zakrytý, ale na levém stehně je dobře vidět tvé mateřské znaménko a kdokoli tě někdy viděl třeba v plavkách, tak tě podle něho bezpečně pozná.

Vyschlo ti v puse a ruce se ti roztřásly. Co teď. Podřídit se příkazu když nevíš co tě tam čeká? V muzeu jsi byla naposledy jako školačka a i tenkrát jsi se bála koster neolitických lovců a lebek nejrůznějších zvířat a v noci po návštěvě muzea se ti o tom zdály děsivé sny.

Nejít tam? Ale oni tu hrozbu uskuteční a ta fotka tě znemožní. Chtěla jsi jít večer do kina, ale zůstala jsi doma a přemýšlela jak z toho ven. Postupně jsi vymýšlela a zase zavrhovala různá řešení, ale nakonec zase jen zbylo rozhodnutí jít tam a nebo nejít. Nejít znamenalo mít jistou ostudu, jít tam byla velká neznámá, protože vůbec nevíš, co tě tam čeká a po minulých zkušenostech to asi nebude nic příjemného, na druhou stanu by nemělo jít o život, tentokrát se to dokonce odehraje v civilizovaných končinách.

Rozhodnutí jsi nechala až na druhý den, ale když jsi v práci uviděla své kolegy a představila si, že by někdo z nich měl onu fotku, tak jsi se rozhodla riskovat návštěvu muzea.

Nejhorší bylo, že jsi se s tím nemohla nikomu svěřit a poradit se, každý by tě posílal na policii a to ty jsi rozhodně nechtěla. Jednak se svěřovat nějakým policajtům co jsi prožila minule, to že jsi tam šla dobrovolně by muselo působit zcela nevěrohodně a někde v temném zákoutí tvého podvědomí se ozývala otázka, jestli vlastně nemáš chuť zopakovat si pocit být někomu zcela vydána na milost a nemilost.

Z práce jsi odešla trochu dřív, abys se doma stačila osprchovat a vzít si čisté prádlo, po minulých zkušenostech se ti to zdálo absolutně nutné a cítila jsi se pak daleko lépe, pokud se o něčem takovém v dané situaci dalo vůbec mluvit. Když jsi se převlékala, tak jsi se na sebe podívala do velkého zrcadla a viděla jsi proti sobě nahou holku, které se při pohybu trochu kývou její kozy a uvědomila jsi si, že se možná za hodinu bude na ty kozy koukat někdo úplně jiný a nejen na ně.

Mobil a doklady jsi nechala doma, vzala jsi si jen peněženku, kdybys v muzeu musela paradoxně platit vstupné. Měla jsi dost času a tak jsi to vzala oklikou přes město a oddalovala jsi okamžik, kdy zamíříš k muzeu. Ale hodinky byly neúprosné a nezbylo ti, než nejkratší cestou zamířit k muzeu.

Rozpačitě jsi otevřela masivní dveře, které se za tebou s bouchnutím zavřely a po několika schodech jsi došla k vrátnici a tam si od starého vrátného koupila lístek. Upozornil tě, že se muzeum v šest hodin zavírá a že toho už asi moc nestihneš. Ty jsi si v duchu pomyslela, že toho možná stihneš víc než by jsi chtěla. Po schodech jsi se dostala do prvního patra a pomalu se vydala chodbou do zadního traktu muzea, jak jsi měla nařízené.

Všude bylo ticho, vypadalo to že muzeum je zcela liduprázdné. Chodba nebyla moc dobře osvětlená a ze skleněných vitrín po obou stranách chodby na tebe zíraly prázdné oční důlky koster a cenily na tebe své zuby. Raději jsi se proto koukala na prošlapaný červený koberec pod svýma nohama. Náplň vitrín se postupně měnila, kostry jako strážci zakázaného území zůstali za tebou a tebe upoutaly vystavené výbrusy polodrahokamů nejrůznějších velikostí i tvarů.

Obdivovala jsi právě chalcedony a jaspisy, když na chodbě zhaslo světlo a ty jsi se ocitla v naprosté tmě. A pak jsi uslyšela kroky, které se k tobě blížily, chtělo se ti začít utíkat, ale kroky se ozývaly z obou stran chodby a najednou tě někdo chytil za ruku a zkroutil ti jí za zády a ty jsi leknutím vykřikla a další ruce tě stiskem tváří před ušima donutily otevřít pusu a tu ti vyplnil roubík, který pak byl zajištěn řemínkem zapnutým na tvém týle.

Čísi ruce tě postrčily dopředu a za rameno jsi byla vedena chodbou dál a pak se ozvalo vrznutí dveří a vy jste z chodby odbočili do nějaké místnosti. Někdo ti zavázal oči šátkem a pak se ozvalo cvaknutí vypínače.

A potom jsi za sebou zaslechla známý hlas:

„Holčička dobrovolně přišla, tak jí svlékněte!“

Ucítila jsi na svém těle čísi ruce, které tě přidržely za zápěstí a někdo jiný tě začal svlékat. Jako poslední ti byly staženy kalhotky a něčí ruka vyzkoušela pružnost tvých prsů.

„Nejdřív ruce!“

Někdo ti násilím přiložil zápěstí k sobě a pak jsi cítila, jak ti svazují ruce silným provaze.

„A teď jí přivažte nahoru!“

Tah provazu tě donutil vzpažit a zůstala jsi stát dokonale vypnutá. Zase ti někdo sáhl na vystavené kozy a ženský hlas to komentoval:

„Až si s ní profesor pohraje, tak ti jí půjčím, neboj.“

„Já jdu zavolat, že holčička už je připravená.“

Někdo ti omotal provazem kotník a pak ti tahem provazu zvedli nohu dopředu a do strany a pak ti jí v té poloze zafixovali. Stála jsi na jedné noze a druhou jsi měla zvednutou tak, že byl dokonalý přístup k oběma tvým dírkám. Pak někdo protáhl provaz mezi tvýma nohama a potom ho napnul a provaz na kterém byly uvázány uzly se ti zařízl mezi pysky do kundy a jeden z uzlů tlačil přímo na tvého poštěváka. Pak něčí ruka sáhla do tvého klínu a odtáhla provaz dolů a pak ho pustila a napnutý provaz zasáhl tvé pysky a poštěváka a bolest byla taková, že jsi se ozvala tlumeně i přes roubík v puse. Pak jsi uslyšela vrznutí dveří a kroky několika osob, které se od tebe vzdalovaly.

Potom bylo nekonečnou dobu naprosté ticho a ty jsi stála nahá v nemožné pozici, neschopná jakéhokoli pohybu, natož obrany.

Najednou jsi uslyšela tiché vrznutí dveří a kroky a měla jsi dojem, jako by tě někdo pomalu obcházel a prohlížel si tě. A zase bylo ticho. Pak se z ničeho nic ozvalo zasvištění a na tvé prsy dopadl bolestivý úder, který na jedné straně zasáhl i bradavku a ty jsi sebou vyděšeně cukla i přes pevné připoutání. Zasvištění a další úder. Tvoje kozy zasahoval trestný nástroj a ty jsi stála před svým trýznitelem nahá v nemožné pozici s maximálně roztaženýma nohama. Kňučela jsi do roubíku, ale výprask pokračoval. Údery se soustředily na tvé bradavky, které byly jako v jednom ohni. Potom konečně výprask ustal a zase bylo chvíli ticho a ty jsi s napětím čekala, co bude následovat. Někdo povolil napnutí provazu zaříznutého mezi tvými pysky a provaz spadl na zem a ty jsi ucítila bolest z návratu krve do stlačených míst. A pak zase ticho.

Po chvíli čekání jsi ucítila za krkem jakýsi závan vzduchu, jako by někdo stál těsně za tebou a dýchal ti na krk a ruce tvého trýznitele uchopily tvé nahé půlky a jeho dlaně ti je začaly roztahovat a hníst a jeho prst projel rýhou mezi půlkami dolů a pronikl hluboko do zadnice a když ho vytáhl, tak tě začal pleskat přes prcinu nejdřív holou dlaní a pak nějakou plácačkou, palčivou bolest doplňovalo pleskání trestného nástroje o tvojí kůži a rytmus úderů se stále stupňoval. A najedenou se cíl úderů změnil a plácačka začala trestat tvojí dobře přístupnou kundu a některé údery zasáhly i tvého poštěváka, vztyčeného po předchozím trestání a představě, co všechno může tvůj trýznitel vidět na tvém nahém těle.

Teď už tě pálily kozy, prcina i trestaný klín a ty jsi sebou bezmocně cloumala v provazech. Vše se dělo bez jediného slova a ty jsi ani nevěděla, jestli tě trestá muž nebo žena.

Pak ti byla dopřána malá chvíle oddechu a najednou jsi ucítila, že po tvém nahém těle začínají bloudit dotyky prstů a dlaní. Hlazení, které by za jiných okolností mohlo být i příjemné ale vyvolávalo na trestaných partiích zvláštní pocit, něco mezi bolestí a erotickým drážděním. Kombinace těch dvou pocitů tě proti tvé vůli začala vzrušovat a ty jsi cítila, jak ti po vnitřní straně stehen začíná stékat tvoje šťávička.

A pak jsi na své pravé bradavce ucítila něčí ústa, která jí začala sát a nabrala vrchol prsu mezi zuby a stiskla a současně do tvé mokré kundy pronikly hluboko dva prsty a ukazovák druhé ruky ti zajel do zadnice a prsty obou rukou jako by se setkávaly v hloubi tvého klína. Stiskem zubů byl označen i hrot druhého prsu a tvé šoustání bylo stále rychlejší a pocity z kombinace bolesti po výprasku a intenzivního dráždění obou tvých dírek se totálně vymkly tvé kontrole, zmítala jsi se v provazech a křičela do roubíku a prsty zajíždějící do tvé tekoucí kundy vydávaly hlasité mlaskavé zvuky a ty jsi se propadla do temné bažiny slasti.

Když jsi se probrala, tak jsi ucítila, že tě ruka muže chytla za vlasy a přitáhla ti hlavu dopředu a že je to ruka muže tě hned přesvědčilo to, že jsi ústy narazila na jeho koule. Asi se před tebou postavil na židli a teď jsi poprvé uslyšela jeho hlas:
“Koukej lízat!“

Tah za vlasy zesílil a tak jsi nakonec musela otevřít pusu a jazykem přivést jeho ocas ke ztopoření a pak naslinit jeho žalud, obemknout ho svými rty a začít ho kouřit. Slyšela jsi jeho sténání a netrvalo dlouho a pulsace v jeho penisu ohlásila příděl jeho spermatu, který ti nastříkal do pusy. Pak tě pustil a ty si uslyšela vzdalující se kroky a zaklapnutí dveří.

Na chvíli jsi osaměla, ale opět vrzly dveře a zase se ozvaly kroky několika osob, které se k tobě blížily.

„Tak jak se ti to líbilo, čubko?“

Opět ten ženská hlas.

„A teď je vaše, zasloužíte si to a můžete losovat, kdo jí dostane zepředu a kdo zezadu.“

Chvíli se ozývaly šustivé zvuky, jako by se někdo svlékal a pak zase ten hlas:

„Tak pánové do toho!“

Současně jsi ucítila, jak ti někdo zezadu roztáhl půlky a do tvé mokré prciny pronikl jeho tuhý pták a pak tě jeho ruce chytily zezadu za tvé kozy a muž si tě za ně přidržoval, když začal přirážet do tvé zadnice.

„Já jí ho tam strčím sama!“

Ucítila jsi prsty, které ti rozevřely mokré pysky a pak do tvé kluzké jeskyňky zajel ocas druhého muže, který ti tam asi zavedla opravdu ona žena. Oba muži začali přirážet do tvých dírek, příraz zezadu tě prohnul dopředu a příraz do tvé kundy tě zase nahrál tomu druhému, byla jsi šoustaná z obou stran a ta neznámá žena to komentovala a smála se ti. A svými prsty se asi věnovala svému klínu, protože ti je po nějaké době strčila do pusy s příkazem, abys je cucala a prsty voněly intenzivně rozdrážděným ženským klínem. Dva výstřiky spermatu ukončily tvé šoustání, po stehnech ti stékala tvoje šťávička smíchaná se semenem obou mužů a obličej jsi měla zapatlaný šťávičkou té neznámé ženy.

Ucítila jsi, že ti uvolňují provaz na tvém kotníku a byla jsi sotva schopná postavit se na spoutanou nohu. Pak ti uvolnili ruce, do kterých už tě chytaly křeče a ty jsi uslyšela ženský hlas, který posílá ty muže pryč a pak tě ta žena uchopila za vlasy a donutila tě kleknout a za vlasy si tě přitáhla ke svému rozevřenému mokrému klínu. Zřejmě seděla na židli s rozevřenými stehny a vyhrnutou sukní a přitahovala si tě ke své kundě, abys i jí uspokojila. Sténala při tom a v okamžiku vyvrcholení ti stiskla hlavu mezi svými stehny. A ty jsi jí špičkou jazyka pronikla co nejhlouběji do její kundy a ona hlasitě vykřikla.

Zůstala jsi klečet na zemi, nahá a zneužitá, po nějaké době ti žena strčila do náruče tvé zmuchlané šaty a nařídila ti, že teď musíš nahlas počítat do sta a teprve pak že si smíš sundat pásku z očí, obléknout se a jít domů a upozornila tě, že pokud by jsi to nedodržela, tak uskuteční svojí hrozbu s fotografií.

Seděla jsi nahá a vyčerpaná na podlaze a počítala. Poté jsi se rychle oblékla a potichu sešla do přízemí, ve vrátnici nikdo nebyl, ale dveře nebyly zamčené a tyk jsi je pootevřela a rozhlédla se okolo, ale ulice byla zcela pustá a tak jsi za sebou dveře zavřela a rychle zamířila domů.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasů: 10

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *