Povídka “Otrokyně”

Ikdyž rozlohou malá země, Švédsko je velké. Zaplněné blondýnkami s velkýma ceckama. Přesně to místo kde si najdu další hračku. Narozdíl od toho, co si každý myslí, Švédsko není plné sexuchtivých žen. Děvčata tam jsou promiskuitní stejně jako kdekoli jinde. Jen jejich větší počet dělal můj výběr obtížnější. Ale času měl jsem dost. Strávil jsem spoustu dní sledováním dívek a žen. Projížděl jsem od města k městu a hledal tu, která se stane mojí otrokyní.

Během pár týdnů jsem měl seznam možných uchazeček. Žádná perfektní, ale všechny přijatelné. Byla tam jedna se zlatými vlasy, která neměla žádné přátele, ale měla snědé, štíhlé tělo. Potom tam byla jedna ze služebných v mém hotelu v Oslo. Nebyla vdaná, jen zasnoubená a měla obrovská prsa a boky ve tvaru hrušky. Ani ta, pro kterou jsem se rozhodl, nebyla z těch nejkrásnějších. Byla to 35letá žena v domácnosti z Uppsala, města asi hodinu cesty od Stockholmu. Její manžel zemřel a zanechal ji se třemi dětmi a bez práce. Její tělo nebylo dokonalé, ale bylo dobré. Stáří ještě nepoznamenalo její obličej. Měla středně velká prsa a trochu větší zadek (ale ne příliš velký). Nohy měla dlouhé a štíhlé a vyšpulené rty, silné a plné.

Už jsem se rozhodl, ale nebylo lehké ji získat. Švédská města jsou malá a tuto dámu navštěvovalo mnoho známých. Musel jsem ji dostat bez povyku a rozruchu a rychle. Musel jsem zvýšit své šance na úspěch. Šel jsem po ní. Bude mou otrokyní na hraní, mrdání, týrání a mučení. Ale nejdřív ji musím dostat.

Dalo to práci, ale časem jsem se seznámil s jedním z jejích nápadníků. Představil jsem se mu jako americký student na prázdninách. Bylo jednoduché se s ním potkat jednou v baru, když byl už trochu opilý. Bavili jsme se o všem možném a bylo by jednoduché znásilnit i jeho. Do prdele, pomalu bych znásilnil každého.

Můj plán se začal rodit. Tenhle přítel Bjorn se viděl s mou budoucí otrokyní Eilou každý druhý, třetí den. Přesvědčil jsem ho, aby ji vzal ke mně na společnou večeři. Tu noc, se Eila a on sešli kolem osmé. Pozoroval jsem je oknem a pak jim šel otevřít. Eila byla oblečena do hezké bílé blůzky a šedých kalhot. V uších měla malé zlaté náušnice. Prsa se jí napínala pod látkou a nahoře bylo vidět úzkou škvíru mezi nimy. Její kůže byla trochu bledší, ale vypadala zdravě.

Musel jsem počkat až dovečeří a půjdou se posadit do pokoje. Bjorn chtěl jít na záchod. Dovedl jsem ho tam, otevřel mu a přehodil mu přes hlavu smyčku a utáhl ji. Chroptěl a bojoval, ale můj stisk byl násobený adrenalínem a testosteronem a dokonce mne to vzrušilo. Brzo odpadl. Zamčel jsem ho na záchodě. Ne, že by mohl odejít, bylo po něm. Ale někdo by ho mohl najít dříve než opustím tuto zemi.

Rychle jsem zavolal svému pilotovi, aby nachystal letadlo a moje přípravy byly u konce.

Ženy tráví hrozně moc času v koupelně. I na Eilu jsem musel čekat když jsem se vrátil do pokoje. Nasypal jsem jí trochu uspávacího prášku do vína. Slyšel jsem že přichází. Ještě ani netušila co ji čeká. Rychle jsem napsal krátkou poznámku: “Musel jsem na chvíli odejít. Vrátím se hned. Bjorn.” Podal jsem jí lístek, neměla žádný důvod mi nevěřit. Dál usrkávala víno a chvíli jsem musel počkat než ji to složí.

Pak jsem musel jednat rychle. Zvedl jsem ji – vážila jen 130 liber – a odnesl ji dolů k autu. Nacpal jsem ji do kufru a uháněl k letišti. Mé soukromé letadlo už na mě čekalo. Zajel jsem do hangáru a spěchal otevřít kufr. Eila se právě probouzela. Dal jsem jí ránu a hned zase usnula. Můj pilot čekal v pilotní kabině. Naložil jsem ji a povolil mu start. Když se letadlo dalo do pohybu dostal $1000. Znamenalo to, že se cestou nebude zajímat o náklad.

Neuklidnil jsem se dokud jsme neopustili švédský vzdušný prostor. Pak už jsem se nemusel obávat. Zprávy o únosu a vraždě nebudou dříve než zítra ráno a to už budu doma. Šel jsem navštívit mou spící otrokyni.

Byla tam kde jsem ji zanechal, tvrdě svázaná v křesle. Dlouho jsem pozoroval její obličej než jsem ji rozvázal. Položil jsem ji jemně na podlahu. Na ubližování ještě bude času dost. Všechen který budu chtít. Vzpomněl jsem si jak jí zaskřípaly zuby, když jsem ji praštil a čurák mi začal tvrdnout. Svlékl jsem se. Čurák se mi chvěl když jsem si ji prohlížel.

Stál jsem nad svou bezmocnou otrokyní a přemýšlel jak bych se jí měl představit. Měl jsem k dispozici všechno možné vybavení. Kříž ve tvaru X na který jsem ji mohl přivázat; upravené zubařské křeslo; měl jsem stoly a stojany. Nebo jsem jí mohl roztáhnout nohy kovovou tyčí, spoutat jí ruce k jejím křehkým kotníkům a s obličejem na zemi, zvednutým zadkem ji vzbudit bičováním. To by mohlo být zajímavé. Ale vymýšlel jsem si dál. Možná ji nechat v nějakém kufru. Nebo ji svázat od hlavy až po paty. Moje možnosti byly neomezené a dobře jsem si je promýšlel. Jednodušší bude i lepší, řekl jsem si. Smál jsem se když jsem si představoval její první trénink. Nic extrémního, jen trošku bolesti. Spíš více ponížení. Přemýšlel jsem jestli mám na ni použít jeden z mnoha umělých penisů.

Posadil jsem se k ní za hlavu a chytil ji za vlasy. Pohnula ve spánku hlavou. Políbil jsem ji na ústa, pak na ucho a začal ji svlékat. Nejdřív jsem jí zul boty. Objevily se štíhlé kotníky. Rozepnul jsem jí blůzu a stáhl ji. Její prsy byly podepřeny malou bílou podprsenkou. Uvolnil jsem je a nechal je vlnit a houpat letadlem. Eila ze spánku zasténala, když jsem ji přes ně plácl. Bradavky byly trochu rozžvýkané po třech dětech, ale vypadaly ještě docela dobře. Měly hezkou červenou barvu. Aby byla dokonalá, sundal jsem jí náušnice a umyl makeup. Mám rád své kurvy čisté a úplně nahé. Hrál jsem si s jejímy prsy, svíral je a tahal za bradavky. Eilino tělo začalo reagovat. Hlavu převalovala z boku na bok a začala naříkat.

Nechal jsem na chvíli její prsa, stáhl jí kalhoty i kalhotky. Měla blonďatou piču. Roztáhl jsem jí pysky abych líp viděl. Byla krásná a čistá. Dokonce i voněla čistotou víc než americké kundy. Obrátil jsem ji na břicho, prsy se jí rozjely do stran. Roztáhl jsem jí prdel a prozkoumal ji. OK. Nechal jsem ji být. Eila vzdychala ze spaní stále víc.

Hrál jsem si s ní celý zbytek letu. Přes dvanáct hodin mazlení a bití mé nahé spící otrokyně. Ale nevymrdal jsem ji. Hrál jsem si s její kundou a mačkal jí poštěváček, až se málem probudila. Tak jsem toho nechal. Droga, kterou jsem jí dal byla silná, ale takhle bych ji asi probudil příliš brzo.

Potom jsem si zasunul prst do své vlastní prdele a špinavý jí ho strčil do úst a očistil si ho o jazyk a tváře. Její spící tvář se zašklebila, ale nedávila se. Dobře. Bude z ní dobrý záchod. Ta myšlenka mě přivedla no to vychcat se jí do úst, ale ještě jsem se zdržel. Musel jsem počkat až bude při vědomí, aby z toho něco měla. A nechtěl jsem se vystříkat během letu, Šetřil jsem si to.

Pilot mi oznámil, že budeme za deset minut přistávat. Přestal jsem si hrát s mou novou hračkou. Zezadu jsem přitáhl bednu a otevřel ji. Otočil jsem Eilu znovu na břicho. Svázal jsem jí ruce i nohy, do úst jsem jí strčil roubík a upevnil ho. Ohnul jsem jí nohy a přivázal je za zády k rukám. Potom jsem ji strčil do bedny a zavřel ji. Myšlenka, že tato krásná žena, ještě nedávno volná a svobodná, je teď moje otrokyně, nahá, svázaná s roubíkem v malé bedně, mě pěkně vzrušila.

Jak jsem očekával, s celníky nebyly žádné problémy. Chtěli si prohlédnout bednu, ale mastná špína na ní je přesvědčila, že v ní nic závadného není. Zaplatil jsem si službu s vozíkem na odvezení bedny. Přijela s ním hezká zrzavá dívka. Představoval jsem si její překvapení, kdyby věděla, že v bedně je jedna její sestra. Vážně jsem uvažoval jestli nemám přidat i tuto malou kundu do své sbírky, ale lidé okolo mě přesvědčili abych se spokojil jen s jednou. Na další dívky bude dost času později.

Naložil jsem bednu na zadní sedadlo mého auta. Vyrazil jsem na dálnici a čurák mi tvrdl při pomyšlení na to, co dělám. Ponižování ženy je víc než legrace – je to opravdu síla. A pro mě je to životní styl.


Vytáhl jsem tu nahou kurvu za její spoutané ruce ke stropu, natáhl její krásné tělo, aby se mohla postavit na nohy. Prsa se jí krásně vypínaly. Zatímco se probouzela, převlékl jsem se do černého oblečení, vzal si černé rukavice s ustřiženými prsty, a nasadil si černou masku. Ne proto, aby neviděla můj obličej. Udělal jsem to z psychologických důvodů.

Eila konečně přišla k sobě. Převalila hlavu a otevřela oči. Potom, díky zkrouceným rukám, začala vřískat bolestí a svíjet se. Stoupl jsem si před ni, aby si mě mohla prohlédnout. Oči měla rozšířené strachem. Ukázal jsem jí svorku, zatím jen malou a slabou, přejel jí s ní přes bradavku a znovu ji zvedl. Jen aby jí to došlo. Muselo jí to dojít. Začala sebou házet, ale nebylo jí to nic platné. Pozoroval jsem jak se jí provazy zařezávají do masa.

Když se unavila, přistoupil jsem k ní, chytil ji za pravý prs a stiskl jej. Vykřikla a pak znovu, když jsem jí na růžovou bradavku připnul svorku.

A bylo to. Eila, nahá, s jednou bradavkou skřípnutou svorkou, svázaná a pověšená v mém doupěti. Nachystal jsem si Polaroid a čekal. Její dýchání bylo obtížnější díky svázaným rukám. Skřípnul jsem jí i druhou bradavku – do silnější svorky. Řvala, ale byla už unavená. Sedl jsem si do křesla a pozoroval ji a poslouchal její křik. Udělal jsem pár snímků. Byl jsem taky unavený. Nespal jsem už přes 24 hodin. Tak jsem to pro dnešek zapíchl.

2. den:
Dnes jsem aplikoval na Eiliny prsa kolíčky na prádlo. Svorky jsem samozřejmě nesundával. Svaly na jejích svázaných pažích byly bolestivě napnuté. Trochu jsem je promačkal abych cítil jejich pevnost. Stál jsem za ní a kousal ji do uší. Potom jsem ji plácl přes boky a promasíroval jí prdel. Ta malá kurva celou dobu vřeštěla. Obejmul jsem ji a vymačkal a poštípal jí prsa. Než jsem odešel navěsil jsem na každý volný kousek jejích prsů kolíčky. Žádné místečko nezůstalo neobsazené. (Pokud jste zvědaví, pověsil jsem ji nad kanál, takže když potřebovala chcát, stékalo jí to po nohách přímo do odpadu.)

3. den:
Odvázal jsem Eilu. Zhroutila se na zem a jen se třásla. Zvedl jsem ji za lokty a odnesl na kovový nastavitelný stůl a přivázal ji za ruce spojené za hlavou a za kotníky. Nohy jsem jí roztáhl. Potom jsem jí z prsou sundal všechny kolíčky a svorky. Jemná kůže jejích prsů se zbarvila do červena a byla poněkud pomačkaná.

Její dnešní lekce byla jednoduchá. Vzal jsem široký pás kůže a švihl ji veškerou silou, které jsem byl schopen přes pravý prs. Vydala hrozný výkřik, když jí pás s plesknutím dopadl na prs. Zanechal po sobě rudou stopu. Chvíli jsem počkal až bolest odezní, aby mohla správně vnímat další ránu. Asi dvě hodiny jsem jí zpracovával jen prsy.

7. den:
Několik dní jsem ji nechal, jen jsem jí dával jíst a pít a umýval ji. Čekal jsem dokud se jí prsa neuzdraví. Eila se během těch dní pokoušela se mnou promluvit, ale zůstával jsem němý. Když začala mluvit, zaryl jsem jí nehty do rtů a hned zase jako dobrá kurva přestala.

Dopřával jsem jí klid od posledního bičování. A s koženým páskem jsem ji na prsou pouze laskal. Bil jsem ji s ním přes krk a obličej. Vydávala hezké zvuky. Prosila mne abych ji nechal, že udělá cokoli. Jako kdyby ta kráva měla na výběr.

Ne. Šklebil jsem se potěšením když jsem ji zase začal švihat přes prsa. Pravý. Levý. Pravý. Levý. Chvíli jsem to vydržel. Na kozách se jí opět objevily šrámy a podlitiny. Zabořil jsem jí nehty do cecků a vymačkal je. Jeden jsem táhl nahoru a tiskl tak pevně, že jsem myslel, že jí ho utrhnu. Zkoušel jsem ji za něj uzvednout. Řvala jako prase. Na konec jsem ji nechal podívat se jak mi stojí a pak ji postříkal.

10. den:
Dnes jsem jí chtěl navyknout na roubík. Zasunul jsem jí jeden velký gumový do úst. Oči se jí rozšířily, když jsem jí ho tam strkal, roztahoval jí rty a otvíral jí čelist jak to jen šlo. Potom, spokojen s tím jak moje otrokyně vypadala jsem jí zbičoval kundu. Pověsil jsem ji za nohy a vytáhl tak, že zadek měla nad stolem a nohy široce roztažené. Její otevřená piča se přímo nabízela.

Použil jsem menší důtky. Ještě se bránila a zkoušela mě kopnout. Ale nenechal jsem se vyrušit a vysázel jí padesát ran přímo na kundu. Pysky jí pěkně nabobtnaly. Pak jsem kleštičkami vzal kousek ledu z mrazáku a namasíroval jí s ním prsa. Spotřeboval jsem celou zásobu a její bradavky se pěkně scvrkly a ztvrdly. Tělo se jí začalo třást zimou. Vstal jsem a znovu ji zbičoval piču a prdel. Nepočítal jsem údery. Vydržel jsem to snad hodinu, dokud jsem jí nerozšvihal kůži a nezačala krvácet. Potom jsem se sklonil k jejímu obličeji a vyndal jí roubík. Sliny jí tekly po bradě. Dívala se na mne s bolestí v očích a sotva mumlala svoje prosby. Vrazil jsem jí facku a odešel se dívat na fotbal.

12. den:
Začal jsem ji trénovat na živý záchod. Na štíhlý, bílý krk jsem jí zapnul široký obojek z tvrdé kůže a k němu připoutal ruce. Svázal jsem jí kotníky a kolena a potom je přitáhl k bradě. V této poloze na zádech jsem jí omotal řirokým pruhem gumy, která ji ještě více stáhla. Eila samozřejmě neměla ani potuchy o tom co ji čeká, ani když jsem ji zvedl a strčil ji do malého kovové kontejneru. Sotva se do něho vlezla, musel jsem ji tam natlačit. Vlasy jsem jí stáhl dozadu a donutil ji zvednout hlavu, takže se dívala přímo nahoru. Byla docela hezká. Omotal jsem ji zbytkem provazu, takže nemohla hlavou ani pohnout. Pak jsem vytáhl svého čuráka a namířil na ni. Nemohla uhnout. Řekl jsem jí své první slovo: “Pij!”

Začal jsem na ni chcát. Žlutozelené chcanky stříkaly z mého čuráka a rozstřikovaly se na jejím obličeji. Dusila se, ale ústa držela zavřená. Chcanky jí stékaly po těle jako jarní deštík. Udeřil jsem ji tvrdě přes obličej a donutil ji otevřít ústa. Rychle jsem je naplnil. Reflex ji donutil polknout a zašklebila se. Nechal jsem ji v tom ještě chvíli sedět a pak kontejner vypustil. Dal jsem jí facku a usmál se na ni: “Jseš dobrá.” Začala naříkat. Krásně. Bolestně a poníženě. Bil jsem ji přes tváře pěkně v rytmu jejích vzlyků. Skvělá otrokyně. Začínalo to být zábavné.

“Jseš moje otrokyně. Já jsem tvůj pán.” vysvětlil jsem jí stroze. V dalších dnech jsem ji učil co tato slova znamenají. Přivazoval jsem ji na rám ve tvaru A, zkoušel jsem různé polohy a s rozkoší jí bičoval kundu i prsa. Začal jsem ji učit anglicky – fackováním. Byla velmi dobrá. Dostala nejméně stokrát, ačkoli musím říct, že to bylo hlavně díky nadšení učitele. Tváře měla rozpálené do ruda, pak jí ale ošklivě zfialověly.

Ukázal jsem jí svou sbírku umělých čuráků. Nechal jsem ji viset hlavou dolů, se závažími na vlasech, prsy omotané provazem, na bradavkách svorky. Prdel měla celou červenou. Učila se ovládat svou bolest. Její nářky už byly daleko menší. Pečlivě jsem vybral dva umělé údy, jeden do kundy, druhý do prdele. Je důležité si připomenout, že až dosud jsem do ní nevnikl. Bylo to proto, že se vždy začala bránit s novou silou. Do kundy jem jí vybral dlouhý, prohnutý s mnoha výstupky a hrboly. Byl z velmi tvrdé hmoty a byl zhruba dvakrát větší než je normální mužský úd. Ten druhý, do prdele, byl velmi zvláštní. Vypadal jako velký, gumový, černý nůž bez špičky. Měl po straně žlábek a malý nafukovací měchýř na baterii, který dokázal tento zlý vynález nafouknout a zase vypustit. Byl okolo jednoho a půl palce dlouhý a čtvrt tlustý. Koupil jsem ho jen pro mou malou Eilu.

Ačkoli mě nikdy neunavovalo poslouchat křičení žen a jakékoli jejich zvuky, rozhodl jsem se dát na tuto hru mé otrokyni roubík. Abych neporušil motiv, vybral jsem roubík ve tvaru údu. Zasunul jsem jí ho do naříkajících úst a přivázal za hlavou. Pak jsem vzal ten velký do piče. Stoupl jsem si přímo mezi její roztažené nohy. Začala tluměně sténat, když jsem jí s ním projížděl mezi rozbolavělými pysky, dopředu, dozadu a nechal jsem ji vychutnávat jeho dlouhou křivku a všechny hrboly. Pohrál jsem si i s jejím poštěváčkem a pak ho připravil přímo na její rozšklebenou díru. Začala se svíjet. Ne moc, byla přivázaná, ale dost se bála. Zvuky, které unikaly kolem roubíku byly hlasitější. Obrovský žalud jí roztáhl pysky a začal si razit cestu dovnitř. Při každém přírazu jsem jej trochu pootočil. K mému překvapení šel zasunout jen do poloviny a dál nic. Bylo načase se do toho opřít.

Začal jsem s ním prudce přirážet. Každý pohyb jí vždy o kousek roztáhl pochvu. Zvýšil jsem rychlost a pootáčel jsem s ním. Eila chrochtala a sténala pode mnou. Její tělo bylo v křeči a celé se třáslo. Břicho, podvázaná prsa, svorky na bradavkách i závaží na jejích vlasech. Unavil jsem se trochu, zpomalil a po chvíli přestal. Nechal jsem jí ho v kundě a podal si ten menší, nafukovací. Obličej měla spocený a oči vlhké, plné bolesti, studu a ponížení.

Pohrál jsem si s jejímy ztvrdlými bradavkami. Svíral jsem je, natahoval a kroutil s nimy. Olízl jsem je a vyzkoušel na nich malý jiskrový zapalovač na baterky, který jsem si koupil teprve nedávno. Způsobil jí jen malé místní křeče, ale bradavky vystouply ještě více. Krev se jí nalila do tváří. Věděl jsem, že ji musím ještě uchovat. Sundal jsem jí závaží z vlasů, rozvázal jí prsa a sundal svorky. Jejím obličejem se mihl krátký záblesk úlevy. Chytil jsem ji za vlasy a zvedl jí tělo a prohnul je do oblouku. Za vlasy jem ji přivázal na kříž a začal zase pracovat s jejím tělem. Na oční víčka jsem jí připevnil svorky a na ně pověsil malá závaží. Další svorky, tentokrát s těžšími závažími jsem jí připevnil na bradavky a díval se jak jí je natahují. Eila kňourala a fňukala. Umělý čurák jí vyklouzl z kundy a spadl na zem. Udělal jsem si pár snímků jejího krásně prohnutého těla, dokud visela za nohy a za vlasy. Postavil jsem před ni zrcadlo, abych mohl pozorovat její obličej až ji budu mrdat.

Stoupl jsem si za ni a konečně si začal všímat její prdele. Díru měla schovanou mezi plnými půlkami. Na pomoc jsem si vzal čtyři stahovací svěrky. Na každou půlku jsem jí připevnil dvě a s požitkem je utahoval, dokud se nezabořily hluboko do masa. Potom jsem k nim přivázal dráty a natáhl je okolo bočních vzpěr rámu. Prdel se jí roztáhla a ukázala malou jemnou dírku. Začala fňukat, když jsem jí přes ni přejel a krásně zařvala, když jsem do ní vrazil prst. Vytáhl jsem ho a utřel o její prdel.

Nasadil jsem nafukovací úd a zasunul jej do ní. Vřískala a ječela přes roubík. Tělo se jí začalo znovu třást. Obličej se jí křivil bolestí jak jsem tlačil stále hlouběji a hlouběji. Díra se jí roztáhla podle průřezu údu. Když jsem ho pak napumpoval, roztáhla se zase rovnoměrně do kruhu. Bezmocnou jsem ji s ním začal mrdat, dokud byla dobře slyšet přes roubík – než se unavila. Házela sebou ve vzduchu a já dostal nápad. Sundal jsem ze zdi pletený bič a začal jí k tomu bičovat záda. Řvala a děsně sebou zmítala. Bič nádherně svištěl a na zádech jí zanechával krvavé šrámy. Její obličej v zrcadle mě málem udělal.

Udělal jsem jí daleko více bolesti než jsem vůbec očekával. Opojený úspěchem a vzrušením jsem sebral ze země umělý penis, který tam spadl a vrazil jí ho zpět do kundy. Naráz a tvrdě. Zavřískala. Zahodil jsem bič a vzal si velkou plácačku. Mlátil jsem ji s ní mezi nohy a zarážel oba údy stále hloub. Brzo měla prdel celou červenou. Vzal jsem si menší a bil ji přes stehna a lýtka. Po nohách jsem jí zpracoval i ruce. Potom jsem na ni navěsil všechna zbylá závaží a vší silou jí zarazil umělé údy do prdele i do kundy. Její krásný obličej se uvolnil agónií. Zíral jsem na její rudou prdel. To byl pohled. Pak jsem se svalil vyčerpaný do křesla. Usínal jsem. Eilu jsem nechal viset, prsa a víčka s navěšenými závažími a s vyplněnou kundou i zadkem.

Po této noci byla Eila naprosto poslušná.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasů: 9

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *