|

Povídka “Nevydařený gymnastický závod”

Šárka začala s gymnastikou již v ranném dětství. Sport pro ní byl od dětství vším, veškerý volný čas trávila v tělocvičně. A nyní se těšila, že odměnou za léta dřiny, za spoustu modřin na jejím dívčím těle od nepovedených gymnastických cviků bude konečně vytoužená zlatá medaile z mistrovství republiky. Navíc když věděla, že se mistrovství koná v jejím rodném městě. A tak si s vidinou sportovního úspěchu ve škole odložila maturitu a stranou šly i všechny radovánky jejích vrstevnic. Není tedy divu, že kromě pár platonických vztahů končících maximálně letmým polibkem dosud ani neměla žádného kluka a její panenská blána tedy stále čekala na toho vyvoleného, kterému chtěla dát lásku i své panenství.. Chtělo to od ní však dost pevné vůle, protože nabídky se jí jen sypaly. Ani není divu, kdo by nestál o tak krásnou 18letou dívku. Šárka měla výšku vhodnou pro gymnastiku, jejích 160 cm jí opravdu nepředurčovalo k dráze modelky. Ale vše ostatní na ní by jí jistě úspěch na přehlídkových molech zaručovalo. Krásné blond vlasy na ramena, které si na cvičení svazovala do copu, štíhlá postava, nádherné mandlové oči, malý, ale z cvičení velmi pevný zadeček. A vzhledem k tomu, že gymnastika se cvičí nejen v přiléhavém trikotu, ale i naboso, všichni mohli plně obdivovat i její štíhlé nohy. A to vše korunováno vrcholem, jejími ňadry. Nikomu z jejích obdivovatelů se je nepovedlo spatřit v plné kráse, na to byla Šárka příliš stydlivá, a tak se každý jen mohl domýšlet, jaký tvar mají její ňadra, když je nesvírá krajková podprsenka.. Ale při pohledu na Šárku třeba při rozběhu na přeskok v přiléhavém gymnastickém trikotu se každý mohl přesvědčit, že její prsa jsou velmi pevná a při běhu pevně drží svůj tvar a nepohupují se.

Byl jen jeden člověk, se kterým si Šárka občas vyrazila do kina nebo na diskotéku. Její největší kamarádka Lenka. Lenka byla co se týká postavy trochu jiný typ. Černovláska s vlasy až k pasu, 174 cm vysoká, s štíhlou postavou, ale s výraznými a rovněž velmi pevnými prsy, zadečkem větším než měla Šárka, ale jinak stejně pružným. Seznámili se v prváku na gymnáziu, sblížil je hlavně zájem o sport. Lenka byla výborná volejbalistka. Ale přesto již na reprezentaci na rozdíl od Šárky nepomýšlela. Spíš se jí hlava začínala plnit láskou k Romanovi, její první vážné známosti. Již věděla jaké to je, cítit jeho doteky i polibky na svých prsou, dokonce i jeho polibky na své mušličce, ale víc mu zatím nedovolila. Stejně jako Šárka i Lenka byla dosud pannou schovávající si to nejcennější, co dívka má, na později. Ale Lenka věděla, že ona již dlouho nevydrží spalující vášeň Romanových rtů a rukou, že brzy přijde den, kdy se mu zcela oddá.

Pavel, ve svých 24 letech ještě mladík, který však v životě již prožil mnohé včetně pobytu v kriminálu za loupežné přepadení. V kriminále trávil mnoho času v posilovně a této záliby se nevzdal ani po návratu do civilního života. Bohužel pro Šárku, posilovna byla ve stejném areálu jako gymnastická hala. Jednou si Pavel všiml drobné a krásné Šárky náhodou v chodbě stadionu, pak již cíleně trávil mnoho hodin pozorováním jejích výkonů, ale to nebylo to, proč jí sledoval. Přitahovalo ho hlavně její nedotčené dívčí tělo, krása a neposkvrněnost toho všeho, co tušil pod jejím oblečením, tu pod lehkou sukýnkou, která při lehkém větříku odhalovala i krásu Šárčiných stehen, tu pod trikem, pod kterým se jasně tyčily dva hrbolky. A jednoho dne spatřil Pavel dokonce obě kamarádky spolu. V noci pak těsně před usnutím v něm uzrálo přesvědčení, že takové kráse nelze odolat. A Pavel začal spřádat své plány. Jeho štěstím v tomto ohledu byl dům zděděný po jeho rodičích na samotě u lesa, kam se málokdo přes den zatoulal, a což teprve v noci. Prostě dům, kde lišky dávají dobrou noc. Pro jistotu provedl i několik dalších úprav, sehnal si pořádné zatemnění na okna, spravil zámky ve dveřích. Věci neznalý návštěvník by se asi i podivil, proč v největší místnosti celého domu, kde původně byl velký obývací pokoj je nyní téměř prázdno. Jen v rohu místnosti stojí u zdi klec s velkým zámkem a dále pak je v místnosti celá řada gymnastického náčiní. Pavel v bazaru v rámci svého plánu koupil i levný mikrobus s temnými skly. Hlavní součástí jeho plánu však byly zejména jeho tři kamarádi z vězení, kteří nyní všichni pobývali s ním v jeho domě. Tonda, Mirek a Dušan byli všichni stejného ražení jako Pavel a nikdy neměly k násilí daleko. A protože i jim se pěkné dívky líbily, rádi souhlasily s Pavlovým plánem.

Šárka toho dne vstala již v 7 hodin. Vždyť plakáty po celém městě oznamovaly, že mistrovství gymnastek začíná již od 9 hodin. A Šárka také věděla, že před halou má sraz s Lenkou, které se dnes hodlala předvést svým vítězstvím. Protože jela na závody z domova, oblékla si jen svůj světle růžový gymnastický trikot. A na něj samozřejmě teplákovou soupravu, celou bílou. Cestou na stadion jí došla SMS zpráva. To jen její kamarádka Lenka psala, že se maličko opozdí. A tak Šárka rovnou zamířila do šatny stadionu, zde si sundala tepláky a nechala si jen jejich horní díl. A tak z jejího trikotu zatím mohli při rozcvičení diváci spatřit jen malou část pokrývající zadeček. Trikot se cvičením zařezával stále výš a výš do jejích nohou a Šárka si ho vždy musela lehce stáhnout níže. Sotva se rozcvičila, zahlédla svou kamarádku Lenku, které to dnes v bavlněné sukýnce a bílé blůzce velmi slušelo. Obě kamarádky na sebe mávly a naznačily si, že se sejdou v chodbě stadionu, aby si mohly ještě před závody trochu popovídat. Lenka se navíc chystala Šárce předat malého medvídka, kterého jí právě koupila jako talisman pro štěstí.

Šárka si ještě odběhla koupit kolu a již mířila za svou kamarádkou, která však stále nepřicházela. Šárka netušila, že Lenka byla surově odvlečena do zaparkovaného mikrobusu, kde jí nyní Mirek již připoutanou ke klice vozu pro jistotu ještě držel ve svém objetí. Mirek se nebál, že uteče, jen se nemohl nabažit doteků jejích stehen, ňader, či zadečku. Osahával jí od té chvilky, co jí se svými kumpány odvlekl do připraveného vozu. Zbylí tři kumpáni zatím vyrazily za druhou dívkou. Ta zatím chodila chodbou stadionu sem a tam a proklínala Lenku, kde vězí, vždyť kvůli ní nestihne ani slavnostní nástup. Lenka stále nikde, jen proti ní trojice mladíků, co sem asi zabloudili z diváckého sektoru. Galantně se rozestoupili a Šárka se na ně za to mile usmála a prošla kolem nich. Náhle jí však jedny silné ruce uchopily kolem pasu, další jí přimáčkl hadr kolem pusy, tak že nemohla vydat ani hlásku. Povalily jí na zem, jeden jí držel ruce vysoko zdvižené za hlavou, druhý jí vázal roubík a třetí se snažil nepustit její kopající nohy. Šárka bojovala ze všech sil, ale proti trojici silných mladíků neměla šanci. Za chvíli již seděla vedle své kamarádky, která byla ve chvilce omámena hadrem s chloroformem a nevěděla co se s ní děje, A stejně tak tomu bylo za chvilku i s Šárkou.

Obě se probraly až v Pavlově obývacím pokoji, který však svými rozměry připomínal spíše halu. A obě se děsily nejen z toho, jak se sem dostaly ale i zařízení pokoje, které viděly z klece, ve které byly zamčeny. Jediné co je těšilo, že kromě lehké bolesti hlavy z předchozího omámení žádnou jinou bolest necítily, ani jejich šaty oblečení na sobě neneslo žádné stopy poškození.

Ale tu již přicházely ti mladíci k nim. “Tak co, jak si to užijem” ozvalo se od nich. Pavel odemkl zámek a otevřel dvířka klece. Obě dívky se skrčily v koutě, Ale tu již Šárku chytl jeden z kluků za nohu, porazil jí na zem a vytáhl ji takto z klece. Pak zase zamkly Lenku v kleci. Pustily Šárku a rozestoupily se kolem ní v půlkruhu a jen si jí mlčky prohlíželi. “Tak co, kočičko”, zeptal se Pavel. “Že nechceš, aby to bolelo. Jsi gymnastka a tak nohy roztahuješ často a pěkně zeširoka. To se nám bude líbit. Ta se vysvleč do naha, pak nám předveď most a provaz, ať vidíme Tvou pičku a pak si s tebou všichni užijem a odvezem Tě domů, to je slušná nabídka, ne? Ale abys neřekla, dáme Ti šanci, když nám na té kladině, co stojí uprostřed místnosti předvedeš sestavu bez pádu, pustíme Tě domů hned a oblečenou. Ale má to háček, budeš mít zavázané oči.”.

Šárka si pomyslela, že to nemůže být pravda že je to jen zlý sen, že tady místo boje o medaile má bojovat o své oblečení a snad i své panenství. Ale nakonec se rozhodla bojovat, vždyť to přece musí dokázat. Nechala si zavázat šátek na oči. Chlapci jí napjatě sledovali, jak naskakuje na kladinu a Šárka k jejich údivu, ač ve stresu a nevidící cvičila naprosto bezchybně. Ještě dva přemety a bude konec sestavy, těšila se Šárka, při tom prvním jí však podjela noha a tak jen stěží udržela rovnováhu a zůstala stát na kladině. Ale hlavně že nespadla. Ještě poslední cvik, promítala si v hlavě. Tu však Pavel přistoupil ke kladině a prudce do ní strčil, tak že spadla na druhou stranu. Strhla si šátek a chystala se vykřiknout, že to neplatí, když tu již spatřila, jak se k ní čtveřice mužů blíží. Rychle se zvedla ze země a rozbéhla se ke dveřím. Chytila za kliku, ale bohužel bylo zamčeno. A tu jí již jedny ruce sahaly na její zadeček, druhé jí držely za ruce. Další i přes bundu cítila na svých prsou. Drala se ze všech sil, ale již jí odvlekli k dalšímu gymnastickému nářadí. Kruhy byly spuštěny ze stropu v levé části pokoje.

Přivázali jí k nim za obě ruce a pak je vytáhly tak vysoko, že Šárka jen stěží došlápla na zem. Její svaly na celé těle byly napnuté. Pavel se k ní blížil s nůžkami v ruce, proboha co se chystá udělat, napadlo jí. Pavel je však položil na zem a obešel jí a stoupl si za její záda. Bála se, ale zatím jen sundal gumičku z jejích vlasů a ty jí pak rozpustil na ramena, Pak se vrátil přímo před ní, pomalu jí chytil za zip na teplákové bundě a rozepnul jí. Pak nůžkami rozstřihl rukávy a lehce sundal zbytek teplákové bundy. Šárka tak zůstala před svými vězniteli jen v růžovém trikotu, který ledacos naznačoval. Všechny svaly svého těla měla stále napjaté a tak, když jí kluci obcházeli a pozorovali ze všech stran, pronášely s uznáním: „to je zadeček, co, jen ho uchopit, a ty prsa, Pavle, tak už jí zbav toho trikotu“. A Pavel se k ní opravdu blížil, nůžky jí tentokrát opatrně, aby jí neublížil vsunul pod levou nohavičku a pomalu jel nahoru. A tak během chvilky ze Šárky sloupl její trikot, pohodil ho vedle ní na zem a Šárka před nimi stála jen v růžových průsvitných kalhotkách, kterými prosvítali její bloňdaté chloupky a v růžové podprsence, která rovně byla průsvitná a chlapci tak již mohly její bradavky nejen tušit, Navíc kalhotky byly jen tanga a tak její zadeček už nebyl příliš skryt.

Mladíci k ní nyní po jednom přistupovaly a přes prádlo jí osahávali, hladili jí prsa, mačkali je, štípali jí do zadečku, prohmatávali jí mezi nohami, snažili se jí vzrušit, aby zvlhla. Šárka křičela, naříkala, brečela, ze všech sil sebou škubala, ale nic nepomáhalo. Jen cítila, jak jí z tváře teče pot, pomalu si hledá cestu mezi jejími ňadry a stéká jí do klína, kde se ztrácí na chvilku v ochlupení a pak zas teče po jejích stehnech níže. V tom k ní přistoupil jako poslední Pavel, obešel jí, zezadu se přimáčkl k jejímu tělu a pevně jí sevřel, cítila jeho ruce po celém svém těle, cítila jak se mu topoří jeho přirození a zezadu se jí tlačí na zadeček. On jí prudce sevřel prsa oběma dlaněmi a začal je tvrdě mačkat.Dost to bolelo. Pak jí zezadu začal zajíždět pod gumu jejích kalhotek a hladit její zadeček a nakonec zajel i dopředu, oběma rukama jí zajižděl ke stehnům, hladil její ochlupení a zkoušel své prsty rvát do jejího přirození. Šárka však z násili žádné nadšení necítila a tak byla dole pevně sevřená a suchá. Pavel k ní přistoupil zepředu, natáhl ruku, pohladil jí ňadra a pak povídá “čumte na ty kozy, volové”. Zajel prstem do úžlabí mezi Šárčinými prsy, chytil Šárce podprsenku v tomto místě mezi jejími prsy a pomalu jí táhl směrem dolů. Tím se začaly oba košíčky krajkové podprsenky pomalu stahovat dolů a odhalovat Šárčiny tvrdá prsa. Dokonce jíž bylo vidět její prsní dvorce, které byly lehce růžové, Když se košíčky stáhly až k bradavkám, zase je Pavel pustil a zakryl tak Šárčiny ňadry. Ona však již tušila, že takto jen schválně zvyšuje vzrušení své i svých kumpánů. A při asi pátém stáhnutí košíčků a jejich povolení směrem nahoru náhle Pavel stiskl podprsenku o poznání silněji a tentokrát prudce trhl směrem dolů. Podprsenka se roztrhla přímo uprostřed, košíčky však přesto ještě zakrývaly její prsa. Pavel zatím požádal gestem o pomoc Tondu, ten povytáhl kruhy ještě o něco výš a Šárka tak již stála jak baletka jen na špičkách. To vedlo k tomu, že ještě více musela vypnout svá prsa a košíčky podprsenky tak již byly jen těsně zachyceny na jejích malých bradavkách. Pavel k ní přistoupil, chytl lehce dvéma prsty oba košíčky a pomalu je stáhl z Šárky. Ta nyní červenala studem z toho, jak na ní Ti lumpové civí. A jak se mohou kochat jejími pevnými malými prsy, která se jí pnou dopředu a ona s tím nemůže nic dělat, nic nebrání těm násilníkům v pohledu na její menší růžové prsní dvorce a hlavně malé tmavě růžové bradavky, které chladem byly nyní celé ztvrdlé.

Nyní k ní přistoupil Dušan, který to jíž nemohl vydržet a obě prsa jí začal pevně mačkat. Bolelo zejména to, když vzal mezi prsty obě bradavky a silně s nimi začal kroutit, drtit je svým stiskem, pak je vzal do pusy, tahal za ně zuby, kousal do nich. Šárka úpěla bolestí. Mirek mezi tím donesl plácačku na mouchy, a sotva Dušan odstoupil, povídá “hele moucha” a praštil Šárku plácačkou přímo na bradavku. Pak začal pravidelně bít Šárku střídavé po obou prsou. Díky tomu, že její prsa nebyla velká, pole plácačky pokrylo celé její prso a o to víc to Šárku bolelo. Zvláště když se trefil přesně doprostřed do bradavky, což se mu vedlo celkem pravidelně. Pak pustil plácačku a pomalu k její drobné postavě poklekl. Začal jí hladit obě nohy. Pak vsunul po obou stranách jejích kalhotek prsty za okraj gumy a pomalu je o centimetr stáhl. Vystřídal ho Tonda a také je stáhl o centimetr, navíc se neubránil pevnému uchopení mezi jejími nohami. Zpod kalhotek vykukovaly její bloňdaté chloupky přirození. Pavel jí stáhl kalhotky ještě o poznání níže, ale stále ještě byl zakryt spodek jejího přirození, její poštěváček velikosti hrášku i její panenská blána. Pak přistoupil poslední z mladíků, chytil kalhotky oběma rukama a pomalu je stáhl po stehnech až ke kotníkům dolů. A pak již byly zcela dole na podlaze. A všichni mohli obdivovat její štíhlé nohy a hlavně bloňdaté ohanbí.

Aby toho nebylo dost, přistoupil k ní i Pavel, a oba jí s Tondou chytily každý za jednu nohu. Zvedli jí nohu a postoupily o dva kroky dozadu A pak od sebe pomalu ustupovaly. Šárčiny nohy tak dělaly gymnastický provaz, což o to, fyzicky to bolestivé nebylo, na to byla Šárka zvyklá. Ale slzy utrpení jí tekly hlavně proto, že nyní zbylí dva kluci zblízka mohli prohlížet nejen její doširoka roztažená stehna, ale hlavně dirku mezi nimi. A již Mirek naslinil prst, chvíli jí pevně držel za přirození a pak jí prstem začal zajíždět až k bláně, které se lehce dotýkal, zkoušel prsty její pružnost, mačkal prsty její poštěváček. Drtil ho tak, že Šárky bolestí slzela. A pak náhle odstoupil a svlékl se. Přirození mu trčelo vzhůru. Dušan trochu pustil kruhy dolů, oba kluci držící jí za nohu jí snad ještě více roztáhli její stehna, až těsně k její pičce přistoupil Mirek, chytil jí v pase, pak za vršek stehen, přitáhl jí, nasměroval své přirození k její dirce a pomalu s ním začal vrážet do panenské blány. Ta však byla velmi pevná a Šárku jeho postupné snahy o její protržení silně bolely. Pak jí trochu od sebe odtáhl a prudce vrazil zpět na sebe. Křičela bolestí, neboť její blána ještě vydržela i tento zvířecí nápor, ale další pokus byl ještě razantnější. Mirek cítil, že se mu již povedlo blánu maličko natrhnout. Chytil Šárku zezadu za její zadek, pevně si jí přitáhl za obě půlky a ještě důrazněji přitlačil, Šárka nelidsky zaúpěla a blána se zcela protrhla a Šárce začala stékat její panenská krev po stehnech.. Mirek jí nedovolil ani chvilku oddychu a stále tvrdě přirážel a přitom jí štípal do zadečku. Bolest byla stále velká, protože Šárce toto znásilnění nepřinášelo žádnou radost a byla tedy uvnitř velmi suchá. To se však Mirkovi líbilo, protože Šárka stále silněji sténala bolestí, navíc její dirka byla velmi úzká a Mirkovo přirození tak bylo svíráno pevně ze všech stran při každém pohybu. Mirek do Šárky neustále vrážel své přirození, mačkal jí zuřivě prsa. Navíc jí každou chvilku sevřel její zadeček a svůj prst strčil do jejího zadečku a proti přirážel svým pyjem a to až do doby, kdy se do ní prudce vystříkl. Pak vytáhl své přirození, vnořil do ní své dva prsty a začal jí pomalu svým spermatem z její dirky mazat její bloňdaté chloupky, pak jí ještě donutil své prsty olízat a pak spokojeně odstoupil.

To však neznamenalo pro Šárku dlouhý oddech. “Položte mi tu kozu na kozu” vykřikl další povel svým kumpánům Pavel. Vzápětí již vlekli nebohou Šárku na kozu, přes kterou byla zvyklá skákat. Tato však byla snížená, tak že když jí z jedné strany zatáhl Mirek za ruce, její zadeček byl přesně ve výši kozy. Pak jí natáhl ruce dolů a zde je přivázal k nohám kozy. Nohy měla Šárka nespoutané, ale to jí nebylo moc platné. Ruce měla dole u podlahy, prsa se jí dřela o vršek kozy a její bělostný zadeček byl zcela obnažen a sítil do ztemnělého sálu. Pavel se k ní přiblížil a zezadu jí začal svými prsty ořejíždět kolem dirky. Náhle bez jakéhokoli varování do její úzké dirky prudce vrazil dva prsty a začal s nimi kmitat a kroužit v její pičce. Pak jí začal nezkrotně drásat její zadeček oběma rukama. “Tak co, malá, jak se Ti to líbí” pronesl ještě. Teď budeš moc porovnat, co je lepší, zda protržená panenská blána nebo natržená zadní dirka. S těmito slovy jí prudce chytil v půlení zadečku a začal obě půlky rvát silou od sebe. Šárka cítila nesnesitelnou bolest, a náhle se jí ještě Pavel začal drát do její zadní dirky a asi na 5. pokus vnikl svým pyjem na její okraj . A pak jak sbíječka hlouběji a hlouběji, až v ní byl celý. Pak v ní chvilku bez pohybu zůstal vězet a jen jí prsty opět vnořil do pičky, začal jí dráždit krouživými pohyby i rychlým posunem prsty sem a tam. A pak přidal i mocné přírazy do jejího zadečku. Byl velmi vzrušený, ale vždy když se již blížil vyvrcholení, přestal souložit, oddechl si a pak začal znovu, aby oddálil své vyvrcholení a tak prodloužil i utrpení Šárky. Asi po půlhodině jejího utrpení se konečně vystříkl přímo do jejího zadečku.

“No, nevím, nevím”, obrátil se na Dušana. “Jak to bude s Tebou”? Ten své kumpány požádal ať jí položí zády na švédskou bednu . Šárka tak nyní ležela zády a hlavou na švédské bedně, nohy široce roztažené a připoutané k spodku bedny. Její přirození tak bylo připraveno k dalšímu násilí. Její dirka ale byla stále velmi úzká a Dušan nebyl v těchto věcech příliš zběhlý. Po několikátem neúspěšném pokusu do ní zajet svým přirozením, které bylo obzvláště vyvinuté, ztratil trpělivost a začal jí pleskat dlaněmi přes prsa. Pak vzal konec provazu a začal jí ještě bít přes nastavenou pičku, pokaždé když jí trefil přímo mezi nohy, myslela Šárka že snad omdlí bolestí. A modré pruhy přes její svétlé chloupky a bílá stehna stále přibývaly. Nakonec si Dušan odběhl a vrátil se z lahví od koly. Tu pomalu připravil vkleče k dirce Šárky a pomalu jí nachystal na okraj její dirky. Tak se snaž děvče, pronesl a prudce zatlačil na dno flašky. Ta začala po kouskách mizet v její dirce, která se bolestně roztahovala. Pak Dušan vytáhl lahev a vnikl do rozšířené dirky sám se svým přirozením. Přitom Mirek ještě stále mačkal prsa Šárce. Sotva se Dušan do ní udělal, přispěchal Tonda, vylezl na bednu a strčil své přirození Šárce do pusy, pak začal přirážet tak hluboko, že se málem dusila. Pak své přirození vytáhl, trochu popolezl níže, chytil její drobná prsa za bradavky, do úžlabí vnořil svůj pyj a začal ho třít o její prsa. Pak zase zpět k její hlavě, chytil jí za její bloňdaté vlasy, přitáhl jí hlavu k sobě a celou dávku semene vystříkl do její pusy. Pak vytáhl pyj, otřel jej několikrát do jejích vlasů a slezl dolů. Pak nebohou Šárku zavřeli zpěz do klece, nahou a ztrápenou s bolavou pičkou i prsy a zadečkem, aby se dál mohly kochat do sytosti pohledem na její tělo. Šárka už byla tak zoufalá, že ani neskrývala svou nahotu.

Mladíci se pak ze sálu vytratili a vrátili se až v noci, již pěkně rozjaření alkoholem.Tentokrát vytáhli z klece Lenku. Ta sotva se ocitla na svobodě, ucítila svou šanci. Již předtím měla čas si všimnout, že chlapci rozjaření alkoholem zapomněli zamknout dveře. Ze vší energií se jim tedy vytrhla a rozběhla se za vytouženou svobodou. Na poslední chvilku jí chytl Tonda za ruku, ale vyškubla se mu a prchala ke dveřím. Mladíci vmžiku vystřízlivěli a vrhli se za ní. K Lenčině smůle jí Tonda těsně přede dveřmi skočil po noze, chytil jí a srazil na zem. V mžiku zde byli i jeho kamarádi a po chvilce zápasu již nesli Lenku každý za jednu končetinu doprostřed místnosti.

“Za trest za Tvůj hloupý prohřešek Tobě nedáme šanci soutěžit o záchranu svého panenství, jen budeš mít šanci ovlivnit, kdo Tě o něj připraví” pronesl Dušan. Zvedl pak ze země lahev od koly ještě potřísněnou Šárčinou krví a podal jí Lence. Kluci se rozestoupili kolem. “Zatoč s ní, na koho ukáže, ten bude tím prvním”. Lenka však odmítala, nechtěla se s danou situací smířit. Pavel jí tedy lahev vyškubl a zatočil sám. Hrdlo se však po chvilce otáčení zastavilo v poloze mezi Pavlem a Dušanem a ukazovalo do rohu místnosti mezi nimi. Tam stál jen starý vysavač. “A máme vítěze” pronesl Pavel a vydal se k vysavači. Když Lenka pochopila, vykřikla zděšením, ale neměla kam utéc. Kluci jí obklopovali ze všech stran. “Vysvleč se, dělej děvko nebo Ti pomůžem” ozval se Tonda. Lenka s pláčem uchopila první knoflíček halenky a rozepla jej. Pak jí však došlo co jí čeká a pokusila se o poslední zoufalý únik. Ten však byl lehce zlikvidován a nyní jí surovci drželi za nohy i ruce, Tonda na ní seděl obkročmo a Pavel již zapínal vysavač do sítě.

Lenka sebou ze všech sil mrskala, ale nebylo jí to nic platné. Tonda jí nyní pomalu rozepínal jeden knoflíček za druhým a pak z ní strhl halenku. Vzápětí jí chytl za její bavlněnou lehkou skýnku a prudce jí roztrhl. Lenka tak byla jen v jejím bílém prádle. Tonda jí přes podprsenku chytl za její prsa a začal jí je zuřivě mačkat. Pak z ní podprsenku strhl. Obě prsa vyklouzly a již je osahávalo několik rukou. Pavel se k ní sklonil a začal jí cucat obě bradavky. K nelibosti Lenky jí obě bradavky zvtrdly a výrazně se zvětšily. hele chloupek, povídá Tonda a chytl jí za jemný chloupek na levém prsu. Trhl s ním a Lenka zaúpěla bolestí. Pak Tonda postoupil níže a stáhl jí i její kalhotky. Všem se tak ukázalo i její ohanbí. Lenka měla pohlaví porostlé kudrnatými a hustými černými chloupky.

“Dirka bude úzká, nasaď napřed zúženou trubici” pronesl Dušan. Pavel tak učinil a již se blížil s vysavačem mezi Lenčiny nohy. Ta sebou házela tak, že zbylí tři kluci měli co dělat jí udržet. Pak jí doširoka roztáhly nohy a Pavel pomalu začal zasouvat hadici vysavače do jejího přirození. Vložil jí do její úzké branky a prudce zatlačil až se prothla její blána. Pak vrazil hadici prudce dovnitř a zase jí vytáhl. Pak vystřídala hadici jeho ruka a on jí pomalu začal vrážet do Lenky. “Jsi celá mokrá, musíme tě vysušit. A taky vymést z Tebe pavučiny, když jsi tam dlouho nic neměla” pronesl Pavel a opět vzal do ruky vysavač, tentokráte však s větší násadou a začal jí pomalu vsouvat do její dirky. Na začátek jí tam nemohl dostat, tak s ní pomalu točil a kroutil a za chvilku byla hadice v lence. “A teď na plný výkon” a zapnul vysavač a tím působil Lence velkou bolest. “

Za chvilku z ní vytáhl vysavač, stáhl si kalhoty a popolezl k Lenčiným ústům, “Kuř” pronesl k Lence. ta toho však nebyla schopná, nechtělo se jí brát jeho přirození do svých úst. “Dobře, chtěla si to sama”. Pavel odběhl a vrátil se s vrtačkou. Zapnul jí do sítě a povídá. “V zájmu svého zdraví roztáhni svou píču, jinak uvidíš. Lenka pochopila, strčila si napřed dva prsty do své dirky a začala se intenzivně vzrušovat, aby její dirka byla ve chvilce co nejširší, Za chvilku měla ve své pičce jiř celou pěst, pak ještě chytla oběma rukama a okraje své dirky a začala jí ze všech sil roztahovat. Pavel zapnul vrtačku a povídá “vidíš, co dovedeš, jen stačí chtít” a zajel vrtačkou do jejího přirození. Lenka však v úzkosti začala stahovat svou dirku a tak po chvilce vrtání měla několik zranění na stěnách svého přirození. A to ještě Pavel na vrtačku nasadil jakýsi malý kotouč z molitanu a začal jím se zapnutou vrtačkou jezdit po jejím poštěváčku, který touto procedurou celý naběhl a zbarvil se do krvava.

Za chvilku byla Lenka již zcela vysílená a tak již ani příliš nevnímala, jak jí všichni postupně znásilnilii. Nakonec ještě dovedli z klece svlečenou Šárku, připoutali jí na zemi s široce roztařenými nohami, pod zadek jí dali dva polštáře a tak byla její dirka opět připravena k znásilnění. Tentokrát to však nemělo být od kluků. Ti připoutali nahé Lence připínací úd k pasu a nutili jí údery opaskem na její záda a zadek, aby takto dovršila ponížení obou děvčat a znásilnila s ním Šárku. To také nakonec musela udělat a i když se snažila své kamarádce neublížit, rozměry údu byly ve srovnání s úzkou dirkou Šárky tak obrovské, že se jí to zcela nepovedlo a opět tak byla Šárka krvavě zraněna ve své dirce.

Po několika dnech dalšího znásilňování, bití a ponižování se jich kluci již nabažili. Před odchodem však natočili na video několik scén znásilňování obou děvčat a pohrozili jim, že pokud je udají na policii, nebude problém video rozšířit po celém městě. Pak dívky propustili a Ty raději opravdu nikdy neprozradily, co je v uplynulých dnech potkalo.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasů: 7

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *