|

Povídka “Nečekaně vydařená pomlázka”

Je Velikonoční pondělí. Před chvílí jsem vstával. Už jsem stihl z povinnosti vymrskat mámu a vychutnat si pořádně mladší sestru jen v noční košilce. Tím jsem si myslel, že velikonoce mohou skončit. Připadá mi uhozené, abych obíhal kamarádky a vynucoval si vajíčka. Radši jsem se chtěl projet na kole!

Z uvažování, kam jet, mě vyrušilo zvonění telefonu. Nikdo z rodiny se neměl k tomu ho zvednout a tak jsem s nechutí zvedl sluchátko. Hned jsem poznal rozjařený hlas Jany – nejlepší kamarádky mé holky. Byla to ta poslední, kterou bych čekal, že mi zavolá. Ne, že bych po tom netoužil, její postavička je jak z první stránky Playboye. Docela mi to zvedlo náladu, že ji slyším, ale úplně mě vzalo, co mi řekla. Moje Iva mi vzkazuje, že se jí podařilo dostat z rodičovského domu a bude moci přijít po 16. hodině k Janě, kde mám na ni počkat a že nebude muset spěchat večer domů. To byla nádherná zpráva, ale ještě větší radost mi udělalo Janino pozvání, abych přišel hned jak budu moci k ní, vždyť je mrskut a nemá momentálně nikoho, kdo by ji vymrskal, poněvadž se právě rozešla s klukem a mohla by uschnout! To by byla opravdu škoda pro genetický kód celého lidstva. Nevím jak kdo, ale já mám vždycky „štěstí“, že se mi začnou líbit kamarádky mé holky. Jana byla přímo výstavní kus. Střední postavy, prsa poctivé trojky, ne-l.i čtyřky, vosí pas a krásně vysazenou zadničku, přecházející v krásné dlouhé nohy. Už jsem neváhal. Doma jsem se vymluvil na celodenní výlet na kolech se spolužáky a ujížděl k Janě. Byl jsem tak rád, že mi vůbec nic zlého nenapadlo.

Cestou jsem koupil láhev rumu a dvoulitrovku Kofoly, abych nepřišel s prázdnou. Spěchal jsem, jak to jen šlo. Brzy jsem zvonil na Janu. Konečně se ozval domácí telefon a zabzučel vrátný. Teprve ve výtahu mi došlo, že jsem tady nečekaně brzy a budu vypadat, jak nadržený puberťák. (Copak jsem jím nebyl, vždyť jsem se těšil jak prvňáček na školu!) Bylo mi jedno, jestli se ztrapním. To už kabina zaškubala a zastavila v Janině patře. Několikrát jsem u ní i s Ivou byli, tak jsem bez problémů našel pootevřené dveře bytu. Když jsem vešel, ozvalo se jásavé „Ahóóój, hned budu, nečekala jsem tě tak brzy, jdi do obýváku.“ Zčervenal jsem, když mi došlo, jak vypadá má nedočkavost – bylo pár minut po osmé a rande s Ivou jsem měl v 16. hodin. Podlomila se mi kolena, když se Jana mihla přede mnou úplně nahá z koupelny do ložnice. Pomalu jsem nechtěl věřit svým očím, jestli to není jen má fantazie. Nebyla. Za chvíli vyšla z dveří, za kterými před chvíli jak srnka zmizela. Šok! Měla na sobě jen kraťoučkou průsvitnou noční košilku s hlubokým výstřihem. Nedokázal jsem chvíli zakrýt své vzrušení. Hleděl jsem na ni, jak na zjevení! To už se mi se smíchem vrhla do náruči a vroucně políbila, což jsem jí rád opětoval. Mezitím, co odnášela rum a Kofolu do ledničky mi stačila sdělit, že knikoho jiného nečeká, rodiče jsou na chalupě a mají tam řemeslníky, takže se určitě nevrátí až v úterý večer, když se skláněla do ledničky s lahvemi vyšpulila na mě svoji překrásnou holou prdelku. Všimla si mých rozpaků, ale odvrhla je konstatováním, že je velikonoční pondělí a budu ji stejně vyplácet. To bylo to poslední, na co jsem myslel, když jsem ji viděl v předklonu. Smála se tomu, že se červenám a odvedla mě usadit do obýváku.

Z nabízeného pití jsem si vybral Gordon gin a tak mi předala roli číšníka, abych nám nalil. Přiťukli si na zdraví a na Ivu. Viděl jsem na Janě, že je nějaká nesvá a nasadila vražedné tempo pití. Během čtvrthodinky jsme do sebe obrátili 3 poctivé panáky ginu bez toniku. To bych do odpoledne nevydržel! Taky jí to došlo a začla se sama omlouvat. Nevím proč! Prý mi chce něco říct a pije na kuráž. Byl jsem připraven vyslechnout cokoliv.

Když začala povídat, tak jsem však měl chuť dopít celý gin sám. Prý se jí líbím a domluvila se s Ivou, že mě pozve k sobě na pomlázku. Nemůže se dočkat až dostane na zadek, ale pořádně. Má to ráda a je navíc od malička zvyklá na pořádné trestání. Domluvily se na mě s Ivou, že určitě neodmítnu udělat radost její kamarádce. Při povídání si nervózně poposedávala, jako by ji již ty půlky pálily. Byla to pro mě bomba.

Vedle mě sedí polonahá kráska a doprošuje se nářezu. Nebojí se, že dostane, ale naopak že nebude seřezána. Ve snu by mě něco takového nenapadlo a teď to mám na dosah ruky. Vychutnávám si její nejistotu, když čeká na moji odpověď. Trošku ji poškádlím, ať to nemá tak lehké. Chci dělat cavyky, ale její celé tělo anděla přímo hoří touhou. Vím, že by byla ochotna všeho, aby dosáhla cíle. Nemohu ji déle trápit. Jedu s ní na rovinu. Nemusel bych jí to ani říkat, jak se mi líbí a jak rád ji splním každé přání, stačí se mi podívat na vyboulené kalhoty vpředu.

Jako by vycítila mé úvahy a hned mi rozepíná rifle, abych si prý udělal pohodlí a sundal je. Usměje se, překážející bouli ve slipech. Cítím jak se červenám, když mi za okamžik stahuje i slipy a vrhá se na můj k zbláznění ztopořený pyj. Než mi dojde, co se vlastně během pár okamžiků stalo, lomcují se mnou záškuby orgasmu a ona s chutí polyká každou kapku a nepřestává s drážděním mého genitálu. Sedím jak opařený a dívám se, že je nadmíru spokojená. Cítím se provinile, že jsem na ni nemyslel. Užíval si sám. Vymluvila mi to, že to chtěla právě tak, abych nebyl netrpělivý a nadržený. Měla pravdu! Cítil jsem se báječně a opravdu se mohl soustředit na Janičku.

Kdyby tak někdo přišel, naskytl by se mu krásný pohled. Jak já jen v tričku s krátkým rukávem a ponožkách a přede mnou klečící Janinka s vyšpulenou prdelkou a houpajícími se prsy v rytmu sání mého penisu, který ne a ne zvadnout. Jak by mohl při pohledu na Janu! Chci ji přerušit, abych mohl aspoň svýma rukama ji laskat, ale důrazně mi je odtáhne a pokračuje v kouření. Teprve nyní si začínám situaci vychutnávat a tak záhy exploduji po druhé do její nenasytné pusinky. Zatím jsem na ni skoro nešáhl, když nepočítám nějaké to pohlazení po vlasech a prsou. Jsem systematicky uspokojován a přitom držen v pasivitě. Když mi to došlo, postavil se mi znovu do pozoru. To překvapilo i Janu a zasmála se. Využil jsem toho, že klečí mezi mýma nohama a jedním tahem ji stáhl košilku. Neprotestovala ani, když jsem si ji posadil napříč na kolena a nedočkavě se vrhl ústy na její vzrušením ztuhlé bradavky a rukou začal systematicky prozkoumávat její genitál. Nebylo pochyb, že se jí to líbí. Levačkou mi začala přetahovat kůžičku na mém pyji nahoru a dolů. Oplatil jsem jí to prstíky kmitajícími v její vagínce a palcem, jakoby náhodou, dráždícím poštěváček. Bylo brzy jasné, že to oba nevydržíme už dlouho. Zase mě předešla a jak gepard vyskočila, otočila se o 90 stupňů zády ke mně a než jsem se na cokoliv zmohl, plnou vahou svých 50 kg nasedla na můj vyčnívající kolík. Zařvala jak raněné zvíře a začala zuřivě kopulovat. Konečně jsem měl nádhernou příležitost oběma rukama laskat její velká, ale pevná a dokonalá ňadra. Líbal jsem její šíji a ramena. Protože jsem měl už něco za sebou, tak jsem se mohl soustředit na Janinku. Objevil jsem její erotogenní místa na ramenech. Když jsem ji svými rty líbal na ramenech, přestávala se ovládat a svoji šílenou radost dávala na odiv celému světu. Chudáci sousedi! Byl to orgastický koncert, když dosáhla svůj první, druhý a dokonce třetí orgasmus. To už jsem si začal připadat zbytečný, stačil jí jen můj pyj. Působila dojmem, že mě vůbec nevnímá a cítí jenom rozkoš z navlékání se na můj ocas. Chtěl jsem navrhnout změnu polohy, ale nevnímala a jen přirážela. Chtěl jsem to skončit a tak jsem si představil znovu pohled na Janu v předklonu u lednice, s vystrčeným zadečkem a svůdně sklouzávající noční košilkou. Když povolily její orgastické stahy, oběma rukama ji nazvedl a svlékl ze svého pyje. Pochopila a jak lasička se přetočila právě včas, aby stihla výron mého semene. Vyždímala mi ho dokonale. Byli jsme zpocení jak po maratonu. Šli jsme do sprchy. Osušili jsme se navzájem a vrátili se ke stolku. Měl jsem žízeň a tak donesla červené víno.Usoudila, že je málo oblečená. Byla nahatá! Oblékla si k mé radosti zase jen noční košilku (spíš kabátek). Oblékl jsem se také, ale i rifle. Musel jsem vypadat důstojně, když mě čeká můj úkol.

Pomalu jsme usrkávali vínko a nezávazně debatovali, když tu jsem si, jakoby vzpomněl, že jsem ji přišel vlastně vymrskat. Šibalsky ji zablesklo v očích, ale naoko se začala strachovat. Vůbec jsem ji neutěšoval. Strategicky jsem ji naznačil, že když se bude bránit, bude to horší. Jako bych přilil benzin do ohně, vyskočila a chtěla utéct z pokoje. Správně jsem vystihl směr jejího ústupu a byl připraven ji zachytit. S využitím její setrvačnosti jsem ji rovnou přehl přes kolena. Byla sama překvapena, jak elegantně jsem to zvládl jedním hmatem. Byl jsem na sebe patřičně pyšný. Ležela mi vcelku bezbranná přes kolena s vystrčeným zadečkem, košilka pracovala pro mé špatné úmysly a sama sjela k jejímu krku, jako límeček. Vychutnával jsem si své vítězství a s gustem urovnával všechny záhyby, aby celá záda, bedra, zadeček a nohy byly odkryty. Pohled to byl nádherný a z Janina dechu bylo jasně patrné, co to s ní dělá. Bylo to oboustranné a děkoval jsem tomu, že jsem se oblékl a slipy trochu kryjí mé vzrušení. Začal jsem udělovat rukou rány na nabízející se půlky. Krásně to mlaskalo a prsty nechávaly stopy na bílé kůži. Za chvíli byla prcka krásně zarudlá. Janě se to líbilo a když jsem skončil, mohl jsem se o tom přesvědčit, podle mokrého fleku na mých riflích v místě, kde se třela její štěrbinka o moje drsné rifle. Nedělal bych z toho vůbec problém, ale ona si toho všimla také a hned to zakalkulovala do svého divokého plánu.

S velmi provinilýma smutnýma očima se začala omlouvat a hned konstatovala, že si zaslouží ten nejpřísnější trest. Nechal jsem se ji projevit. Od Ivy jsem věděl, že je doma bita jak žito pořád, ale vždycky jsem si myslel, že je to přehnané a že se spíš dělá zajímavou, ale brzy jsem se jí v duchu omlouval. Řekla, že musí být exemplárně potrestaná 100 ranami a že trest přijímá. Nevěřil jsem svým uším a nechal si to zopakovat. Po ujištění, že jsem slyšel dobře, mi došlo, jak mě bude ¨bolet ruka po tolika ranách. Už jsem měl dnes zkušenost, že to neošidím. Vítězoslavně se usmála a řekla, že samozřejmě to bude rákoskou. Vyvalil jsem oči, jakože kde ji vezmu. Než jsem si všiml krásně se pohupujícího poprsí, už byla Janička zpátky s pořádnou rákoskou v ruce. Prý je tátova a ona je s ní bita vždy, když se rodičům něco nezdá na jejím chování. Musel jsem se napít, abych chytil trochu dech. Popíjeli jsme víno a mezi námi ležela hrůzostrašná rákoska a visel strach. (Můj, bál jsem se, abych jí neublížil.) Vzhledem k situaci bylo paradoxní, že zaraženější jsem byl já. Janička si mé chování špatně vysvětlila a místo povzbuzení, začala vyprávět své nejstrašnější zážitky s rákoskou. Byl to u nich neměnný obřad. Každý den po večeři se otec vyptával mámy jestli něco Jana nevyvedla, pak se musela pochlubit, co ve škole a měla poslední šanci se přiznat k něčemu, co vyvedla, ale zatím se na to nepřišlo. V několika málo dnech v roce tím výchova skončila. Většinou však přišlo pokračování. Vždy se něco najde! Po rozebrání prohřešku a nastínění nápravy, aby se to neopakovalo, přišel rozsudek – počet ran. Sadisticky ještě oddáleno mytím nádobí a čekáním na otce až se podívá na zprávy v televizi. Po osmé hodině musela Jana přinést otci rákosku a poprosit o trest. To se mi zdá zvláště ponižující. Nebylo – li něco zajímavého v televizi, co by chtěl vidět, pokynul, aby se připravila. To znamenalo vzít polštář z křesla a položit napříč pohovky. Pak se svléknout do naha a položit bříškem na polštář, aby zadeček pěkně vyčníval ke stropu. Pak otec milostivě vysázel stanovený trest a ona si musela počítat rány a nesměla si chránit zadeček. Podle Jany bolest ji nevadila zdaleka tolik, jako to ponížení a poloha. Zažila dokonce v 18 letech takovýto trest před pro ni cizími lidmi, kteří u nich byli právě na návštěvě za mámou. Tehdy jí nepomohlo, ani že se ji zastávali. Chudák! Radši jsem to spláchl ginem.

To už kmitala kolem ve své svůdné, průhledné košilce a chystala popraviště. Než jsem položil skleničku vyskočila z košilky a už ležela na mučidle. Nezbylo než se pochlapit a dohrát svoji roli. Opatrně jsem potěžkával rákosku. Nebyla těžká. Jana mi naznačila výmluvným pohybem své prdelky, že již čeká. Dočkala se. Až jsem se sám lekl, jak rákos zašvistěl vzduchem a s typickým zvukem dopadl na vypnutou kůži, následován výkřikem a rychle dodanou pořadovou číslovkou. Do 25 to ještě šlo najít bílé místečko, pak se to však začalo slévat v ruměnec přes celý zadeček. Nešetřil jsem ji nijak, vždyť to tak chtěla! Brzy jsem objevil místa zvláště citlivá, podle odezvy a tak jsem je občas použil. Jana kupodivu nechtěla přestat a naopak mě podněcovala, abych ji nešetřil. To mi vadilo. Ukážu ti, co proto! Bezděky jsem přidal na intenzitě, ale Janě se to začínalo líbit. Nechápal jsem. Já ti dám, už mě bolí ruka a jsme teprve v polovině trestu. Tak ty nemáš pořád dost! Roztáhni nohy od sebe jak nejvíc můžeš, nařídil jsem Janě. Poslušně vykonala žádané. Trochu jsem změnil svoji polohu, abych se dostal blíž k její hlavě a mohl změnit úhel dopadu rákosky. Netušila, co chci udělat a tak nic neříkala. Našel jsem „svoji parketu“ a další bolestivá rána rákoskou se zakousla přesně do járky mezi půlky mučeného zadečku. Odezva byla šokující! Aůůůůůůůůůůů, …ano, ještě, to je to pravé…. Spadla mi čelist překvapením. Myslel jsem, že to po takové ráně odpíská, ale ona naopak. Proti gustu žádný dišputát! Nyní jsem si dával záležet a připadal si jak kat Mydlář. Jako umělec jsem pokládal rány do rozkroku na velké stydké pysky, které díky vyšpulené prdelce a roztažených nohou, se přímo nabízely. Muselo to strašně bolet. Nabídl jsem odpočinek na posledních 20 ran. Sám jsem ho potřeboval, abych to zase spláchl. Bez dovolení se neodvážila se zvednout z potupné polohy. Nejsem nelida, dovolil jsem jí to. Bylo krásné ji pozorovat, poletující nahatou pokojem chladíc si zmučené partie. Na jejím místě by mi nikdo nedokázal poručit, abych pokračovala v přijímání trestu. Bylo mi jí líto a tak jsem ji zachytil a začal foukat na bolavá místečka. Dotknout jsem se bál, že to bude bolet. Sama si řekla, že je připravena na zbytek svého trestu. Ještě jsme se napili. Snad to víno, ale začínalo se mi to líbit, a proto jsem ji nařídil lehnout na záda na polštář s roztaženýma  nohama zvednutýma k hlavě. Byla to fascinující poloha. Oběma rukama si musela pomáhat přidržovat kolena od sebe a nohy tlařit nahoru. Celý genitál byl díky polštáři pod bedry jak na výstavě. Došlo ji co ji čeká a poprvé ji opravdu zamrazilo. Dostane zbytek trestu zepředu. Přímo se mezi nás dostal strach a hrůza. Několikrát jsem si na nečisto vyměřil místo dopadu a pak to přišlo v rychlém sledu za sebou. Neartikulované výkřiky se mísily s křečemi orgasmu. Nevěřil bych tomu, že je to možné. Bylo. Vzpamatoval jsem se s údivu a pokračoval, abych to měl za sebou. Sám jsem byl vzrušený natolik, že jsem se začínal bát, abych neměl poluci. Naštěstí stá rána. Dávám do ní všechen um, co jsem získal. Přímo doprostřed, do čárky přes poštěváček. Zavytí zraněného zvířete a … Z Janina lůna vyráží gejzír zlaté tekutiny a obloukem padá na její prsa a bříško. Je to úchvatný pohled.! Ztrhávám ze sebe oblečení a nahý si sedám na Janin obličej a skláním se jí do rozkroku, který jemně laskám jazykem. Jana se chopí mého pyje a sotva ho zanoří do úst, začne z něho stříkat sperma. Snažím se jí jazykem vyplnit pochvu a vylízat množství jejích šťáv, když v tu chvíli ucítím v jejím genitále křeče a moje ústa jsou plná teplé poševní tekutiny. Jazykem ji roztírám po okolí, abych ji ochladil ztrestané části. Nedá mi to, abych si nevypomohl prsty obou ruk. Vzhledem k tomu, že to tak krásně klouže, vrážím nejprve jeden a pak dva a nakonec tři prsty do konečníku. Moje prsty rozehrávají tanec v konečníčku a jazyk kmitá v ústí do pochvy. Janince se to líbí a zmítá se tak, že se bojím, že mě shodí na zem. Je tak vzrušena, že odbývá můj penis a jen ho žmoulá. Její druhý konec je však na pokraji extáze. Přiráží konečníkem proti prstům a ještě stihne kroužit pánví, aby naznačila jak se jí lízání nejvíc líbí. Vnímám její výkřiky: ještě, ještě, nepřestávej, pokračuj… Jsem poslušný hoch, poslouchám příkazy. Rajcování dostává šílené obrátky. Cítím, že brzy budu zase stříkat. Upozorňuji ji na to, ale nejsem si jistý, zda to vůbec vnímá. Její tělo jedna křeč. Slyším se, jak křičím, že už stříkám. Na oplátku dostanu plnou dávku moči do obličeje. Její sfinkter močového měchýře nevydržel. Jsem překvapen a polykám (andělíčky?). Nemáme sílu se zvednout. Ležíme na sobě v klasické 69, jenom jsme odhodili polštář z pod Janičky a překulili na bok. Oddechujeme a sbíráme sílu jít se osprchovat a uklidit tu spoušť pod námi.V janě se začínají probouzet zase čerti a honí mi zvadlý ocas. V duchu si přeji, aby se jí nepovedlo ho probudit k životu. Zradil mě! Stojí v pozoru dřív než já. To by se spalo! Na to mohu zapomenout! Prohlížím si nabízený genitál. Je správně nateklý, ale to mi nebrání, abych nezkusil kolik prstů příjme její kundička. Pořád je krásně slizká. Prsty v ní mizí jak v Macoše kamínek. Najednou je tam celá ruka a svíjející se Jana je důkazem, že je to žádané. Trochu si pohraji, ale pak si vzpomenu na roli trestajícího a nechám ji roztouženou a neukojenou. Vždyť se válíme v moči a sekretech! Překvapením otevře pusu až ji vypadne můj už zase ztopořený nenasytný ocas. Vstávám a prchám do koupelny se osprchovat. Následuje mě a dlouho se mazlíme pod sprchou. Musí ji to dělat dobře na bolavá místa. Dělá jakoby ji nic nebolelo! Líbám ji po celém těle a ona mi to oplácí. Jenomže cítím, že to na mě zase přichází. Beru ji pod sprchou do náruče a nasazuji (s její pomocí) na pyj. Zapře se nohama o vanu a tím získá oporu, aby si mohla sama regulovat frekvenci a hloubku dosedání. Vší silou se snažím neskončit. Na ni to přichází také, ale když cítím jak ji pumpuje pochva v orgasmu, už to nejde zadržet. Vystříkám se do ní. Nestačil jsem ho vytáhnout nebo mě nepustila, teď je to jedno. Spermie jsou v ní. Sundávám růžici ze sprchy a hadici ji strkám do pochvy. Vyplachuji důkladně a dlouho vlažnou vodou. Nechápe zprvu, co dělám, ale když ji vysvětlím, co jsem udělal kvůli ní, protože mě nepustila včas, drží poslušně a do jejích útrob proudí chladivá voda, aby za okamžik ohřátá stékala po ochlupení a nohách do vany. Škodolibě hadici pohybuji a nakláním, aby voda vnikla do každé skulinky. Není ji to nepříjemné. Už musí být vypláchnutá jak kašna a tak hadici opatrně vytahuji z pochvy, ale vodu nezastavuji. Využívám její vstřícnou polohu v předklonu a než se vzpamatuje voda proudí do jejího konečníku. Ze začátku se jí líbí, jak se chladivá tekutina rozlévá po roztaženém konečníku a ochlazuje okolí. Nyní už začíná voda tlačit, ale jenom ji pohladím po bříšku a voda proudí dál. Už se jí to nelíbí. Chvilinku ještě musí vydržet. Má pocit, že ji voda poteče nosem ven. Nyní teprve zastavuji vodu a vyndáván hadici. Chce nejkratší cestou na záchod a ulevit si. Má smůlu! Má ráda trápení, tak ho bude mít, ale podle mého scénáře. Nesmíš, zlobilas! Napřed musíš uklidit pohovku. Vidím slzy v jejích očích. „To nevydržím, neudržím to tak dlouho.“ Jsem nesmlouvavý a tak poslušně poklízí spoušť po nás v obýváku. Viditelně pospíchá! Její nachové půlky jsou čím dál víc sevřenější. Přísně kontroluji její práci a nic ji neodpouštím. Schválně prodlužuji její trápení. Už jsem si myslel, že to udrží, ale zradilo ji, že si dřepla u šuplete u skříně a musela silou zatáhnout. Zároveň se zásuvkou s dekami z ní vytryskl čůrek vody. Sama se lekla a zatla zadek. Neměl jsem srdce ji dál trápit a tak jsem ji dovolil jít si konečně ulevit. Sám jsem zatím po ní kalužku uklidil. Za doprovodu známých zvuků se jí podařilo vyprázdnit. Po vykoupání byla čistá zvenčí i zevnitř. K zulíbání. Zjistili jsme, že máme ještě spoustu času než příjde Iva. Poprosil jsem o kostky ledu a když jsem je dostal, vzal jsem si jednu do ruky nechal si Janu lehnout přes kolena a jemně jsem ji hladil studenou kostkou ledu po zadečku a v rozkroku. Očividně se jí to líbilo. Hrozilo zase umazání mých kalhot a tak jsem se radši vysvlékl do naha. Jana byla celou tu dobu jen tak. Za chvíli byla tak vzrušená, že už nemohla ve své pasivní poloze zůstat. Vzal jsem zbytek kostky ledu a zasunul ji to do pochvy. Vyjekla leknutím a jak ji to zastudilo. V mžiku se led rozpustil a po vnitřní straně stehna vytékal z ní. Lechtalo to! Aby neumazala pracně uklizenou sedačku prchla se smíchem do vany. Šel jsem za ní a přepečlivě ji otíral mokrá místečka froté ručníkem. Zejména okolí jeskyňky lásky jsem věnoval zvýšenou pozornost, což mělo brzy za následek zrychlený dech a ostatní průvodní jevy vzrušení. Nečekal jsem na nic, posadil ji zadkem na pračku, vzal její nohy na svá ramena a brutálně do ní zajel, až zaúpěla. Přirážel jsem ze všech sil a její zmučený zadeček drhnul po pračce. Muselo to pěkně bolet, ale statečně přirážela až se dopracovala orgasmu. Svíjela se v záchvatech probíhajících stahů genitálu. Ždímala mi pyj mezi svými pysky jak houbu. Bylo to fantastické, ale nechtěl jsem to do ní pustit. Vytrhl jsem se její vagíně a vzápětí surově vnikl do konečníku. Přes chvilkový odpor, konečník penis přijal celý a začal ho v rytmu tisknout. Nikdy neuvěřím, že to byl Janin první anální styk. Profesionálně mi ho masírovala, až jsem se do jejího análku udělal. Řičela blahem na celé kolo! Chvíli jsem zůstal zasunut v konečníku jak psi po kopulaci. Oba jsme znovu vychutnávali právě prožité. Když jsme se pustili, překvapila mě, že chce znovu klystýr, ale opravdový. Než jsem pochopil, co tím myslí, už držela v ruce irigátor a několik zaváděcích koncovek různých tvarů. Mám to dneska šťastný den! Nechám ji vybrat nádstavec. Vybere si ten nejtlustší. Budiž. Řeknu si o vazelínu nebo nějaký krém. Dá mi ho. Naberu si pořádně na dva prsty. Plní zatím irigátor 2 litry vody. Ta si přeje! Jdeme do kuchyně. Kleká si s vystrčeným zadečkem na rohovou lavici s položenými předloktími daleko před hlavou. Vzrušující poloha! Vychutnávám si ho. Pomalu se přibližuji s krémem na prstech. Jak malíř zkoumám nabízený pohled. Musí dát trošku víc nohy od sebe. Tím se mi odkryje pohled na její dírky. Vychutnávám si promazávání konečníku, z vulvy začíná prýštit její tekutina. Taky se jí to líbí. Jemně ji otírám zvlhlý poševní vchod a nepřestávám kroužit 2 prsty v zadečku. Krásně to klouzá. Nechávám ji v této poloze a jdu si umýt ruce do dřezu, abych ji neztratil z očí. Šibalsky provokuje vrtěním zadku. Beru irrigátor a zavěšuji v patřičné výšce na úchytku dvířek kuchyňské linky. Pomalu beru hadičku a blížím se k připravené dírce. Překonávám sevření svěrače, který se automaticky brání cizímu předmětu. Plácnu ji volnou rukou přes rozbolavělé půlky až sykne bolestí, ale svěrač povolil a rozšířený konec zaváděcí trubičky zmizel v útrobách. Tlačím na něj, abych se ujistil, že se dostal až za vnitřní stranu sfinkteru a nevypadne. Je v pořádku. Mohu pustit nálev ze zásobníku. Voda začíná mizet v Janě. Poctivě drží vystrčenou zadničku. Její jasné, že když by se pohla dostane na zadek. Proud vody se trochu zpomalil jak začíná být střevo plnější. Také z vzdechů Janičky je poznat, že už to není nejpříjemnější. Jana drží a voda utěšeně mizí v ní. Má v sobě skoro celé 2 litry. Jsem vzrušený k prasknutí. Sám ji nálev zastavuji a vyndávám trubičku z konečníku. Je vidět její úleva, ale nahlas to nepřizná. Protože jsme pořád oba ještě nazí nemohu skrýt své ztopořené mužství. Má nějakou narážku na nadržené mladíky. To neměla říkat. Rychle pokládám použitý irrigátor a vrhám se k její vyšpulené zadničce. Díky její vzrušením promáčené mušličce si pyj najde cestu dovnitř jak po autostrádě a zarazí se až o přední stěnu pochvy. Plně si uvědomuji, co ji působím. Čurák rajtující v její vagíně rozhoupává a tlačí na náplň střev. Dokud to tlačilo do teď, tak nyní to musí být nesnesitelné. Janička prosí o smilování! Má hrůzu, že to neudrží, ale zase jí to hrozně vzrušuje. Už si představuji, jak čistíme kuchyň a tak se přesouváme do koupelny, ale stejně se nesmí jít vyprázdnit. Když nejsem v ní, tak se to dá vydržet a Janinka neprotestuje. Dobrovolně zaujímá stejnou polohu na kolenou a loktech ve vaně. Sápu se za ní a než se naděje jsem v ní zase zezadu. Sadisticky tlačím pyjem na její útroby. Syká slastí a tetelí se strachem, že nálev vyteče. Vydává takové zvuky, že nemohu dlouho odolávat ejakulaci. Jsem rád, že se udělala jen o chvilku po mně. Padla hlavou na dno vany a zmítající zadek mi tlačila do klína. Odpočívali jsme nehnutě v této poloze. Když jsem ho z ní vytáhl, zapůsobilo to jak vytažení stavidla. Z konečníku stříkal ohřátý nálev. Překvapilo jí to a omlouvala se mi.Opravdu zaslouží, to se přece nedělá! Chytla se toho a hned chce dostat řemenem. Osprchujeme se za vzájemného mazlení. Když se utíráme do ručníku, tak mi začne zase kouřit ocas. Na oko přísně ji odháním, že si to nevyžehlí. Jdeme se přiodět. Oblékám si vše, co mám a ona si jde do šatníku vybrat šatečky. Než příjde lituji, že už nebude v noční košilce, ale při návratu ničeho nelituji. Vybrala si karmínově červené jednoduché propínací minišatečky s rámínky. Podprsenku žádnou, s prosvítajícími prsními bradavkami, vyklenující obtaženou lehounkou látku. Přes látku šateček prosvítaly ty nejmenší tanga, jaká jsem kdy viděl v trochu tmavším odstínu červené než byla barva minišatů. Po mé pochvale se přiznala, že je nesmí před rodiči nosit, protože přece jenom z nich trochu vyrostla a i prsa se jí tam sotva vlezou a vypadávají do výstřihu. Aby dokázala svá slova zvedla ruce nad hlavu, jako by se chytla držadla v tramvaji, její šatečky její ruce následovaly a lem šatů končil asi 1 cm nad pupíkem a kalhotky se ukázaly v plné své kráse.(Dá-li se to ještě nazvat kalhotkami – trojúhelníček asi z 3 cm látky a jinak šňůrky.) Jak ruce zpustila a šatky stahovala dolů, vyplulo jí jedno prso z výstřihu. Krása! Výběr také ovlivnily velikonoce – byla opravdu jak kraslice. Myslím si, že nemalou roli hrála zmalovaná prdelka, skoro žádné kalhotky a jak vánek lehké šatečky aspoň nepůsobily bolest při dotyku. Opět jsme se napili a snědli pár chlebíčků. Chudinka napřed jen postávala a když jsem jí řekl, že mě to znervózňuje, sedla si naproti mně do křesla, ale tak, že seděla stehny na opěrkách pro ruce a zadeček ji visel v závěsu ve vzduchu. Praktické při zmalovaném zadečku. Navíc se mi otevíral téměř ve výši očí pohled do jejího rozkroku, proto měla ty kalhotky, ale ta stužka toho moc nezakryla. Hned jsem měl zase málo místa v kalhotách. Všimla si toho a hned jsem se musel postavit před ni a už jsem ho měl zase v její šikovné pusince. Když si s ním trochu pohrála, vyskočila z křesla, šatečky vykasala nad pas a hluboce se předklonila zezadu přes opěradlo křesla a vystrkovala na mě zadeček v tangách. Radši jsem je stáhl pod kolena a zabořil se do Janičky zezadu. Klidně a beze spěchu jsem do ní zajížděl a pomalu vyjížděl. Vychutnávali jsme každý pohyb. Cítil jsem jak se zavrtávám do ní hlouběji a hlouběji, jak se vzrušením zvětšuje pochva. Rukama jsem ji mačkal prsa a ždímal bradavky. Když jsem ji začal líbat na ramenou prošla orgasmem. Neměl jsem důvod přestávat a tak pomalu stále stejným tempem ji souložil. Nevšímal jsem si jejího svíjejícího se tělíčka, protože díky opěradlu neměla kam uhnout. Musela se udělat několikrát než jsem cítil, že budu brzy také. Vyskočil jsem z pochvy do sousední dírky. Přece jenom svěrač konečníku mě nechtěl dovolit vstoupit a tak jsem musel trochu zápasit s análkem. Stejně neměl šanci vyhrát. Povedlo se, ale přece jenom jsem přišel o orgasmus a tak jsem se mohl snažit znovu. Přirážel jsem ve stejném tempu a vychutnával Janiny výkřiky při dorazu. Na stolku před námi byla mísa z banány. Nechal jsem si jeden podat a než Janě došlo, že ho nebudu teď jíst, už ho měla celý v pochvě. Bylo to pro ni nové a navíc měla pocit plnosti k prasknutí. Pravačkou jsem jistil banán, aby ho nevytlačila a přitom jí ještě třel poštěváček. Byla z toho na infarkt. Nechtěla mi dovolit přestat, ale předváděla takový cirkus, že by i mrtvý ejakuloval. Vystříkal jsem se jí do análu. Když jsem ho z ní vyndal, vrhla se hladově na něho a celého olízala. Donutil jsem ji zase zaujat polohu přes opěradlo. Povytáhl jsem banán z její pochvy a začal zuřivě kmitat. Šťávami přeplněná pochva vydávala mlaskavé zvuky a chrlila proudy šťávy ven. Vzal jsem druhý banán, trochu ho smočil ve vytékajícím  sekretu a než se nadála měla ho v konečníku. Teď jsem rozehrál sólo pro dvě ruce a banány. Prosila, nadávala, klela a nevím co vše, abych už přestal, ale držela jak přibitá. Šatečky už dávno ze sebe shodila a tak nahá s vystrčenou prdelkou ke stropu přirážela proti 2 banánům ve svých otvorech. Úchvatný pohled! Už to však trvalo dlouho a tak to chtělo změnu. Natáhl jsem se po riflích a jednou rukou z nich vytáhl opasek. Koutkem oka zahlédla a pochopila, co mám v úmyslu. Dala mi najevo, že ano, že to právě čeká. Mrzelo mě, že jsem ztratil moment překvapení a tak jsem ji silou zarazil oba banány dovnitř. Přehnul jsem svůj kožený opasek napůl a začal zpracovávat její stehna od kolenou nahoru až po zadeček. Sama si rukou zepředu přidržovala banán v pochvě a dráždila se. Z konečníku trčel banán vzhůru jak rozhledna. Vyplatil jsem ji jich nepočítaně a chtěl jsem skončit. Nechtěla o tom ani slyšet a teprve důvod, že se musím jít vymočit, ji přesvědčilo. Nechal jsem jejího řezání, svezla se mi vkleku k nohám a nasadila si můj pyj do úst. Nedala pokoj dokud jsem nezačal močit. Pila jakoby šampus. Styděl jsem se před ní. Vytrhl jsem se jí a šel na záchod se odvodnit. Při přichodu zpět jsem ji zastihl jak vleže na zádech s nožkama vysoko nahoře vesele dovádí s banány ve svých otvůrcích. Dostal jsem chuť na banán. Vyndal jsem ji banán z pochvy a oloupal.Banán v konečníku jsem zasunul zase na doraz. Oloupaný banán zmizel v pochvě. Přisál jsem se ústy až jsem banán povytáhl, že šel kousat. Pomalými sousty jsem ukusoval přímo z otvoru. Jaju to dráždilo a provokovalo svoji perverzitou. Záviděla mi. Když jsem spořádal první banán, oloupal jsem druhý a zarazil zpět do konečníku. Naštěstí byl již konečník natolik pružný, že i relativně měkký banán, šel zasunout. Rukou jsem ji dráždil kolem předního otvoru a pusou povytahoval a jedl banán z konečníku. To Janu dostalo ještě víc. Nedomyslel jsem, že to bude chtít za každou cenu vyzkoušet taky. Nemohla se dočkat až skončím. Najednou byla plná nové energie. Nechtěl jsem, aby mi to udělala. Ona přece jen byla důkladně vyprázdněná několika klystýry. Moje námitky skončily tím, že není problém podstoupit stejnou očistu. Nedalo se odmítnout a zkazit ji hru. Nerad jsem se podvolil. Když mi prstíky promazávala řitní otvor, nemohl jsem zabránit, aby se nesnažila proniknout až do žaludku. Oplácela mi úplně stejně ponížení a nekonečné promazávání konečníku. Když v mých útrobách s velkým sebezapřením zmizely dva litry, napadlo Janu, že mi musí přidat, když jsem větší a než jsem se zmohl na odpor už lila dovnitř další 2 litry. Snažiljsem se zhluboka dýchat, ale brzy byl tlak neúnosný a strach, že to vychrstne zpět ještě větší. Konečně tyranka usoudila, že to stačí a nálev přerušila. Čekal jsem s hrůzou, co ji napadne, aby mi znepříjemnila chvíle s plnými střevy. Musel jsem si před ní stoupnout a ona mi začala kouřit péro, které zase i po takovém ponižujícím zážitku stálo. Navzdory křečím ve střevu jsem brzy začal stříkat, ale jakýmsi nedopatřením jsem ji postříkal prsa a celý obličej. Byla hned hotova: Zasluhuji 25 na holou.. Ještě jsem se ani nevzpamatoval a už jsem ležel na pohovce na břiše, podloženém polštářem z křesla a Janinka třímala rákosku. Nemusel bych být bit, stačilo jako trest jen jak mě tlačil tvrdý polštář do plného břicha. Prvních pět ran jsem si myslel, že vydržím nenaříkat, ale při šesté mi bylo už všechno jedno. Systematicky mi zpracovávala zadek. Nevěděl jsem před čím se chránit víc, zda před rákoskou a nebo před tlačícím polštářem, podporujícím tlak nálevu. Přežiljsem to bez pohromy a mohl se jít vyprázdnit To byla úleva! Abych měl jistotu, že jsem opravdu dobře očištěn, sám jsem si poprosil o klystýrový přídavek. S radostí a nevšední ochotou mi bylo vyhověno. Když jsem byl prázdný, jak peněženka před výplatou, měl nadejít okamžik pravdy. Janinka už s nakrémovanou rukou se mi vrhá na konečník a proniká do hlubin mého těla, s neobyčejnou důkladností roztahuje můj panenský konečník, začíná malíčkem až po palec, pak přidává po jednom prstíku až najednou zmizí celá její ruka. Sama je překvapená. Vzrušuje mě, jak tlačí na prostatu. Hledá nejvhodnější polohu, až se rozhodne pro tu nejkrkolomnější. Ležím na zádech, bolavý zadeček zvednutý do vzduchu, protože nohy mám nad hlavou, jako bych dělal kotrmelec dozadu. Moji bezmocnost si zajistila tím, že si mi sedla na hlavu, takže ji mohu lízat kundičku. Už nedočkavě loupá ten největší banán, pro který si dokonce zašla do lednice, zasunuje ho do mé roztažené dírky jakoby nic. Přece jen její ruka byla o dost větší. Vráží mi ho tam nadoraz a pomalu začíná ukusovat, jak to viděla prve u mě. Zřejmě ji banán chutná. Občas si ho jako omylem splete s překážejícím penisem, který začíná žárlit, že není středem zájmu. I to nejhezčí musí jednou skončit a tak banán je dojezen. Janička je vzrušením bez sebe a prýští z ní tolik šťávy, že nestačím všechnu slízat a tak mám celý obličej mokrý. Je rozdováděná tak, že bere ze stolu lahev se zbytkem červeného vína a snaží se mi ho nalít do konečníku. Jakýmsi zázrakem se jí podaří neumazat sedačku a opravdu cítím jak mi proniká do útrob chladivá tekutina. Říkám si: škoda výborného vína, ale už ho tam moc nemohlo být. Zklamaně kontroluje prázdnou sedmičku. Už nevyždímá ani kapku. Chce láhev odložit, když ji popadne další bláznivý nápad. Vráží mi bez varování láhev do konečníku. Ten se chudák ani moc nebrání a podvoluje se násilí.Láhev pulsuje tam a zpět. Janička nedovolí ji vytlačit úplně. Plácne mě na holou, abych nezlobil a odvádí si mě do vany. Mezi půlkami mi trčí láhev. Janička si lehá na dno vany a mě nutí si dřepnout zadečkem nad její ústa. Když zaujmu patřičnou polohu, vyndá mi láhev z konečníku. Vykapne ze mě pár kapek červeného vína, na které se Jana žíznivě vrhá a povzbuzuje mě, abych pořádně zatlačil. Mám obavy, co vše bych mohl vytlačit. Instinktivně vycítí, že neposlouchám a pořádně plácne přes bolavý zadek. Zabolí to tak, že se opravdu svěrač uvolnil a něco ze mě vyteklo do přichystaných úst. Je spokojena. Nyní mi mateřsky jemně sprchuje zadek chladivou vodou, která působí jak balzám na bolavé půlky a roztažený konečník.

Oba se osprchujeme a dáme se do gala. Špatně se mi sedí v riflích a slipech na rozsekaném zadku. Jana to má vyřešené. Kalhotky si vůbec nebere a sedí ve svých svádivých šatečkách naproti mně svým osobitým způsobem.. Provokuje a schválně se vrtí, abych neodolal a hleděl na její obnažený klín. Dusno situace zachraňuji prosbou o kávu.. Jde mi ji uvařit a tak jdu za ní do kuchyně. Nemusím aspoň sedět na zadku. Předvede mi svůj kostkovaný zadeček, když se šponuje pro kávu a pak pro hrníčky do kuchyňské linky. Božský pohled – na pozadí světle žluté linky zářivě červené šatečky a holý překrásně vyšpulený zadeček s červenými jelity po rákosce. Vydržel bych se dívat do vánoc, ale káva je uvařena a tak si ji bereme do pokoje.

Jana zjišťuje, že nemá šlehačku. Přežiji i bez šlehačky! Dopijeme kávu. Janě pořád chybí ta šlehačka. Nakonec navrhuji, že pro ni skočím do Supermarketu. Tajně doufám, že to nebude chtít. Má nápad, že půjdeme oba. To je lepší! Hrne se ke dveřím a já předpokládám, že se půjde převléct ze zakázaných minišatů, ale to se pletu. Proč, když jejich tady nejsou?! Nezdržuje se ani kalhotkama. Vyrážíme z bytu, venku je naštěstí krásně a teplo. Už čekání na výtah si zkracuje tím, že mi jen tak mimochodem vytáhne penis z kalhot.. Když se za námi zavřou dveře kabiny, už mi klečí mezi nohama a kouří mi ho. Nechci ji být nic dlužen. Zastavuji výtah mezi patry nouzovým tlačítkem. Pozvedávám ji ze země. Je to chytré děvče, a proto ji už mám zavěšenou kolem krku, nohama opřenou o kabinu výtahu a genitálem se snažící napíchnout na můj pyj. Brzy se jí to povede, rukama ji držím pod zadečkem.Nyní oceňuji tu správnou délku šatů. Být delší, museli bychom je nějak zdvihat, ale chyběla by nám ruka. Takhle to nemá chybu. Pocit nebezpečí z odhalení cizími lidmi je jako droga. Jsme za okamžik oba hotovi, tentokrát i učenlivé děvče mi umožnilo, abych se jí vystříkal do konečníku. Byla to minimální odbočka. Pouštíme výtah dolů a beze svědků opouštíme dům.

Teprve na sluníčku a denním světle vidím, že je vlastně v průsvitných minišatečkách nahá. V protisvětle je vidět každičký chloupek jejího klína. Prostě báseň.

Jdeme nakoupit a Jana samozřejmě budí patřičnou pozornost. Nedivím se! Jsem v rozpacích za ni, ale moc se mi to líbí! Nakoupíme 2 šlehačky ve sprayi a 4 salátové okurky s ostudou. Jana vybírá dlouho z vystavených salátovek, ale žádná se jí nezamlouvá. Obrátí se na mladého praktikanta s prosbou o větší. Ten by se snahou přetrhl, když vidí polonahou Janinku. Zezadu přináší novou várku opravdu velkých salátovek. Jana se na ně lačně vrhla a 3 uložila do nákupního košíku. Pak uviděla ještě jednu větší a s zajímavým ztluštěním na jednom konci. S grácií, sobě vlastní, nazvedla předek šatečků a s povzdechem na celý obchod si tlustý konec zarazila do pochvy. Praktikantovi vypadla z ruky krabice a s otevřenou pusou se díval jak Jana masturbuje s okurkou..Než stačil utéct, jště mu stačila druhou rukou v kalhotech. zkontrolovat, jak se mu postavil. Soudě podle sebe musel mu trčet jak maják a jistě se šel chudák dodělat do ústraní.

Naštěstí mimo kamerového systému tuto etudu neviděl. Mohli jsme zaplatit a jít. Jana však byl rozjařená a před obchodem se vsadila, že okurku donese až domů ve vagíně. Nezajímajíc se o uznání sázky, si tam opět beze studu zasula tentokrát tenčí okurku. Přes hedvábí bylo vše vidět a Jana se vydala se stehny u sebe k domovu. Vyhrála sázku, že mi strčí okurku do konečníku. Mám se na co těšit, ani jedna nebyla tenká, jak bývají obvykle.

Po prošlých zážitcích nám vyschlo a tak jsme šli do pokoje se napít. Jana si konečně vytáhla okurku z genitálu a vzhledem k jejímu speciálnímu posezu jsem viděl jak ji zůstává otevřená pochva. Nedá mi to, abych nezkusil strčit ji tam s menší námahou celou ruku. Vyla blahem. Netrvalo dlouho a málem mi pěst rozdrtila silou orgastických stahů. Během mého dobývání mi stihla stáhnout i slipy a už mi přetahovala kůžičku. Za okamžik jsem věděl, že budu stříkat, ale bylo to rychlejší a vyjelo to ze mne obrovským obloukem až na zeď, po které to začlo stékat dolů. Průšvih a ostuda! Hned mi naplácala na zadek, že jsem ji to nedal do pusy. Zvadl jsem jak lilium. Začali jsme řešit problém zakrytí stop. Než jsem něco navrhl, už klečela u pocákané zdi a jazýčkem slízávala ejakulát. Navíc u toho svůdně vrtěla hlým zadečkem. Protože jediné místo, o kterém se dalo předpokládat, že ji nebolí, byl konečník strčil jsem ji tam ukazovák a tak ji „pomáhal s úklidem“. Podle vrtění prciny bylo jasné, že se jí to líbí. Ostatní prsty mé ruky brzy našly úkryt v její skulině. Dráždil jsem ji svými prsty uvnitř obou dírek. V této situaci, těsně před Janiným dalším vyvrcholením zazvonila Iva. „Kazimrdka“ pomysleli jsme si v duchu oba. Nezbylo než jít otevřít a dát se do pořádku. Janiny sexy šatky vypadaly jak nové bez známek předchozích chvil. Nechtěl jsem Ivu přivítat jen v triku a s její polonahou kamarádkou v pokoji. Rychle jsem se oblékl a upravil, jak to jen šlo. Ruměnec z tváře odstranit nešel. Oba vítáme Ivu v utrápených riflích a jakémsi svetru. Proti Janiným šatečkám vypadá jak nezaměstnaný. Má však tašku a hned letí do koupelny a bez přivítání. Divné! Za nekonečných 5 minut však vychází z koupelny Bohyně nebo královna. Je výrazně nalíčená v obličeji a na sobě má zcela průsvitné bleděmodré bolerko pod prsíčka. V odkrytém pupíku nalepený „diamant“ a hluboko pod pasem stejně průsvitné volné kalhoty nad kotníky. Její oděv nic neskrývá, ale naopak vyzývá. Dostala nás do transu. Sama si tento model ušila pro dnešní den. Když se otáčí kolem své osy, aby se předvedla, nelze nevidět čerstvá jelita na krásném malém zadečku. Jakoby vytušila naše myšlenky a rychle stáhne kalhoty, ale ani nemusela a předvádí svoji ztýranou sedínku. Jana ji přetrumfne, když ji ukáže jelita do kříže. To už přecházíme si sednout.Posazuji se na pohovku v naději, že se posadí obě děvčata vedle, ale každá zaujme specífický Janin posez přes opěradla křesel naproti mně. Odkrývají přede mnou své klíny, ale půlky netrápí podložka. Jdu do lednice pro rum s kofolou a jakoby domácí obsluhuji dívky i sebe. Iva nemůže vydržet zvědavostí odkud má Jana tak krásně zmalovaný zadek. Ona to má od 2 mladších bratrů, kteří ji nachytali ještě v posteli a proti pomáhajícímu tátovi neměla šanci. Dostala nepočítaně. Jana jen významně ukázala na mě, jako autora jejího zmalování. Iva začala žadonit, že chce také takový vzor. Nikdy jsem netušil, co mám doma. Teprve nyní mi došlo to jejich kamarádství až za hrob. Společné zážitky s bitím jak žito je spojili do pevného přátelského svazku. Během odpoledne jsem vyslechl plno zážitků, kdy se předháněly, která dostala víc. Za bohulibé konverzace padla i otázka, co jsme dělali do teď. Iva si nechala vše odvyprávět a místo žárlivé scény vyskočila z křesla a shodila ze sebe kalhoty. Krásná úplně vyholená broskvička si přímo říkala o polaskání. Vrhl jsem se na ni a vylízal množství šťáv, které vyvolalo předchozí povídání.

Iva vůbec nežárlila vzala to jako úplně normální věc. Jenom jsme většinu museli zopakovat s ní. Jana toho využila a pořídila video.

Když jsme s Ivou pozdě večer odcházeli, sotva jsme se drželi na nohou. Nevím jak jsem dojel domů na kole. Ještěže jsem si ráno mohl přispat. Opravdu vydařený šmyrgus!

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 4

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *