Povídka “Moje první láska”

Toto jsem prožila, když jsem jako 18letá chodila do druhého ročníku SVVŠ. Všichni druháci jezdívali v zimě na lyžařský výcvikový kurs. Naše dívčí třída nebyla výjimkou. Můj příběh se vlastně začal tam. Během krásných 14 dní v Krkonoších se snad všechny holky „zamilovaly“ do našeho doktora. Měl výhodu mládí proti našemu tělocvikáři i třídnímu, kteří byli s námi. Díky doktorovu dlouholetému přátelství s kantory jsme své jindy přísné pedagogy nepoznávali a mohli jsme si hor užívat. Dokonce nám nechyběla ani chlapecká společnost a docela jsme se bavili i při společných večerech na boudě. Doktor se ukázal jako vynikající organizátor zábavy a bavič společnosti. Dokonce dokázal zapojit i naše profesory do různých společných her. Večírky bývaly tak vydařené, že jsme se na ně celý den těšili a nikdy se nám nechtělo jít už spát. V noci se určitě mnoha holkám zdálo o doktorovi, ale žádná se k tomu nepřiznala. Nejčastější konverzační téma mezi námi holkama však byl doktor a možnost ho sbalit. Byla jsem tehdy velmi nesmělá a naprosto nezkušená. Vůbec jsem si netroufala ani o doktorovi snít, protože jsem znala své dravé a zkušenější spolužačky, které dělaly všechno možné, aby si jich všímal. Dokonce se chodily na ošetřovnu nechat prohlížet! Byla jsem však do doktora tak zamilovaná, že když jsem jednou při hře dostala od něho dlouhý polibek na ústa, tak jsem utekla a musela si vzít suché kalhotky. Byla jsem na vrcholu blaha až do konce kursu.

Bohužel jsme se vrátili domů, ale cestou domů jsme si slíbili, že se musíme brzy sejít i po návratu domů.

Asi po 14 dnech doma se ozval doktor přes naši předsedkyni třídy, která se s doktorem na lyžích nejvíce stýkala. Byla však fér a řekla nám všem o pozvání do vinárny na schůzku. Pro mě to bylo velmi těžké rozhodování. Bylo mi jasné, že tam budou všechny holky. Doma jsem nemohla v žádném případě říct, že jdu do vinárny, i když se spolužačkami. Patřila jsem mezi vzorná dítka, která se drží doma a večer znají jen televizi. Celé tři dny jsem se smiřovala, že tam nebudu a neuvidím se s doktorem. Když však přišel osudný den, tak každou hodinou, chybějící do schůzky, moje předsevzetí a slušná výchova brala za své. Na poslední chvíli jsem se vymluvila doma, že kamarádce přebývá lístek do divadla a nabídla mi, abych šla s ní místo její maminky. Lhala jsem rodičům poprvé v životě, ale uvěřili mi bez problémů. Nyní už stačilo se jen obléct a vyrazit. Musela jsem si vzít sváteční šaty, což se mi moc nelíbilo, protože jsem věděla, že všechny holky budou v riflích. Do „divadla“ jsem však v nich jít nemohla. Trochu jsem se i namalovala a pak už jen kožíšek na sebe a pryč z domu.

Do vinárny jsem přišla skoro poslední. Naše společnost seděla kolem obrovského stolu v jednom z boxů a vesele popíjela víno. V čele stolu seděl „ON“ obložený třídními hvězdami. Chtěla jsem si skromně přisednout na kraj, ale doktor mi vysekl přede všemi pochvalu za krásné šaty a udělal mi místo hned vedle sebe. Pyšně jsem se prodírala k němu. Když mi dal na přivítanou pusu, tak jsem byla rudá jak pivoňka a mezi nohama mi podivně hřálo, ale moc se mi to začínalo líbit. Doktor se mi trochu nestydatě koukal do výstřihu a přiváděl mě do ještě větších rozpaků a vzrušení. Litovala jsem, že nemám podprsenku, protože trčící bradavky prozrazují moje vzrušení. Naštěstí pro mě přišla ještě Lenka a vzbudila zájem svou průhlednou halenkou a krajkovou podprsenkou pod ní. Celá třída byla už zde a čekala na pozvaného tělocvikáře a třídního jestli přijmou pozvání a přijdou také. Mezitím jsme srkali pohárek vína a povídali si o všem možném. Sázeli jsme se mezi sebou, jestli přijdou kantoři.

Byla jsem šťastná, že se mohu tisknout na doktora a na oko mu sundávat jeho nenechavou ruku na mém stehýnku. Měl vyšší cíle! Začínalo se mi tam moc líbit a považovala si, že jsem ve vinárně a dokonce popíjím alkohol. Když jsem se cítila jako v ráji, tak jsem málem omdlela z toho, co jsem uviděla. Do vinárny přišli rodiče. Táta se rozhlédl po lokálu, aby našel volná místa a v tom jsme se uviděli. Byl stejně překvapený jako já, ale rychleji se vzpamatoval. Ukázal mě mamince a zlověstně pokynul, abych šla k nim. Kolena se mi rozklepala strachem, ale to jsem si vůbec nedovedla ani představit, co mě čeká. Bála jsem se výčitek a kázání přede všemi tady. Přišlo však něco naprosto neskutečného. Otec zbrunátněl a vytrhl se matce, která se snažila uklidnit a zadržet. To se jí bohužel nepovedlo!

Celá rozklepaná jsem došla k otci. Neurvale mě přehnul přes odkládací stolek uprostřed místnosti přímo před boxem, kde seděla celá naše třída a doktor. To však ještě nestačilo a tak mi vyhrnul šaty vysoko nad pas a vystavil můj zadeček v kalhotkách a punčocháčích zvědavým pohledům. Snažila jsem se ho odprosit a prosila o smilování, ale moje prosby měly opačný účinek. Aby mě ještě více ponížil, tak mi strhl jedním rázný tahem kalhotky i punčocháče až ke kotníkům. Nyní jsem už na celou vinárnu ukazovala svůj sice krásný, ale nahý zadeček a rozkrok. Nedopřál mi čas na dlouhé úvahy, protože v jeho ruce se objevil řemen z kalhot a v mžiku mi kreslil jelita na bílém zadečku. Bojovala jsem s bolestí a studem. Snažila jsem nekřičet bolestí a statečně snášet výprask, ale s každým novým jelitem to bylo těžší a těžší. Byla jsem řezána jak žito,ale kdesi v hloubi klína jsem cítila, že se mi tato situace jaksi zvrhle líbí a vzrušuje až k orgasmu. Představa ponížení a bolesti před holkama a doktorem mi dávala sílu neřvat bolestí jak tur. Nesnesitelná bolest zadečku mi pomohla zapomenout na nahotu a já se v duchu modlila, aby už výprask skončil. Maminka se marně snažila otce zadržet. Ten si mě však jen lehce jednou rukou přidržoval v předklonu a systematicky zpracovával moje půlky. Je jasné, že takové divadlo přilákalo všechny oči ve vinárně, ale mně už bylo všechno jedno. Jenom ať už konečně skončí s bitím. Moje ponížení dovršil příchod třídního profesora a tělocvikáře. Třídní profesor hned pochopil situaci a zastal se mě. Na otce to platilo a konečně mě přestal řezat řemenem. Přidržoval mě však stále v předklonu přes stůl s vystaveným zadečkem a zeširoka líčil moji lež pedagogům. Tělocvikář ho jemně odsunul a galantně mi stáhl šaty přes zadek. Rychle jsem se narovnala a vysoukala nahoru kalhotky a punčocháče. Utekla jsem na záchod a usedavě se rozbrečela. Co se dělo v lokále jsem se dozvěděla až druhý den. Kantoři představili doktora mým rodičům a chlácholili rozčíleného otce. Maminka se styděla za prchlivost otce a situaci zachraňovala pozváním k baru, kde táta poručil skleničku a po vypití i s maminkou odešli.

Zatím jsem na záchodě přestala brečet a snažila se zbavit bolesti na zadečku. Sebemenší dotyk látky bolel jak čert. Zkusila jsem sundat si kalhotky i punčocháče. Průvan mezi nožkama se mi velice líbil a příjemně chladil rozžhavené půlky. Nyní jsem přemýšlela, jestli najdu odvahu se vrátit mezi spolužačky a hlavně k doktorovi. Ten se však ukázal jako bezva. Nesměle otevřel dveře na dámské záchody a uviděl mě jak si utírám rozmazané oči. Něžně mě pohladil po tváři a sám si zničil svůj kapesník mým makeupem, když mi ho stíral z tváří. Nenechal mě utéct a za ruku si mě hrdě odvedl zpátky ke stolu. Všechny holky mě litovaly a utěšovaly mě, abych si z toho nic nedělala. Byla jsem hrdina večera dokud jsem nedosedla. Vyskočila jsem jak z rozpálené plotny. Nikdo se nesmál! Tělocvikář se dal slyšet, že by to chtělo ledový obklad. Doktor se hned dal do díla. Zase si mě za ruku odvedl tentokrát do kuchyně vinárny. Nemusel nikomu nic vysvětlovat, protože i kuchař se přišel podívat na můj výprask. Měl už nachystanou mísu s kostkami ledu a podal ji doktorovi. Ten si mě přehnul přes stůl a vysoukal šaty, jako prve otec, ale místo ran řemenem mi začal zlehka potírat půlky kostkami ledu oběma rukama. Ani se nepodivil, že nemám kalhotky. Ledové kostky působily jako balzám na moji kůži. Vůbec jsem zapomněla se stydět a hrdě vystrkovala prcinu. Dělalo mi to dobře na bolavý zadek, ale mnohem víc se mi tetelila dušička, že mě ošetřuje na tak intimních místech doktor. Když konečně bolest trochu povolila, tak jsem si neodpustila svůdně kroutit vyšpuleným zadečkem a nabízet doktorovým rukám i mušličku. Pochopil mé nečisté úmysly, ale vyhověl mým tajným přáním. Jednou rukou s kostkou ledu stále kroužil po mých půlkách, ale prsty druhé ruky začaly prozkoumávat můj rozkrok. Jemně mi hladil malé závojíčky až si nahmatal ztvrdlý knoflíček poštěváčku, aby ho rozkmital ve zběsilém rytmu. Rukama jsem si sama drtila prsa, abych oddálila nezadržitelný orgasmus. Nebylo to nic platné. Kolena se mi podlomila a já se svezla k zemi. Rukou jsem si musela držet ústa, abych nekřičela rozkoší příliš nahlas. Doktora má bouřlivá reakce zaskočila a bezradně mě pozoroval. Pomohl mě postavit se na nohy a odvedl mě zpátky. Nyní udělal zase něco, co mi holky záviděly. Posadil si mě na svá rozevřená kolena, aby můj bolavý zadeček visel v prostoru. Všichni se předháněli, aby mi mohli nalít a připili si se mnou. Nezvyklá na alkohol jsem cítila, že mi to pěkně stoupá do hlavy. Doktor to poznal a navrhl, že bychom se měli projít. Rozloučil se se zbytkem třídy i kantory a k mé velké radosti si mě, dmoucí se pýchou, odváděl domů.

Kdybych byla jak moje některé spolužačky, tak toho využiji a budu vykládat, co všechno se mnou ten večer dělal, ale pravda byla taková, že mě pěšky odvedl domů. Cestou jsem zcela vystřízlivěla a dokonce mi začala být zima na nohy bez punčocháčů. Kdesi ve vchodě starého činžáku mi pomáhal obléct si punčocháče i kalhotky. Dovedl mě až domů a předal mě otci, aby se přesvědčil, že už se uklidnil a nebude mi zase ubližovat. Za odměnu byl pozván dál a s rodiči popíjel dlouho do noci, kdy jsem už musela jít spát. Měla jsem na něho pořádnou zlost, že si tak rozumí s mými rodiči. Bolavá prdelka mi však připomněla celý dnešní večer a tak jsem usínala na břiše se smíšenými pocity. Byla jsem sice maximálně ponížena, ale díky tomu se stala hvězdou večera.

Ráno jsem vstala jako normálně, ale už při oblékání jsem zjistila, že nebude lehké ve škole vydržet sedět celé dopoledne. Snídala jsem vstoje, když někdo zazvonil. Otec se právě chystal odejít do práce a byl u dveří nejblíž, proto otevřel. Přišel doktor a už od dveří mával omluvenkou do školy pro mě. Beze slova ji podal otci a chtěl zmizet, ale máma ho uviděla a vlákala do kuchyně. Otec s omluvenkou v ruce se vrátil a milostivě souhlasil, abych zůstala doma. Mamince se ulevilo, protože od rána hučela do otce, abych nemusela do školy než se mi zhojí zadek, který viděla, když jsem se ráno sprchovala. Doktor vytáhl z kapsy krabičku s mastí a mlčky mi ji podal. Odmítl čekat na kávu a rozloučil se. Radovala jsem se, že můžu být doma. Máma už měla malé zpoždění a tak vyběhla brzy po doktorovi.

Byla jsem konečně sama doma. Šla jsem do svého pokoje, zapla kazeťák a opatrně stáhla kamaše z bolavého zadečku a svlékla i košili a podprsenku. Vzala jsem si jen zcela miniaturní košilku, z které jsem už vyrostla na výšku a proto mi končila přesně v pase. Kalhotky z pochopitelných důvodů jsem si nebrala. Položila se na bříško na postel a snila o doktorovi. Jakobych si ho přivolala. Ozval se zvonek a já v domnění, že si mamka něco zapomněla a ve spěchu nechce hledat klíče zvoní jsem otevřela dokořán. Překvápko! Na chodbě stojí udýchaný doktor, jak bral schody po dvou. Počkal za rohem až budu sama a vrátil se ke mně. V šoku si rychle zakrývám černý trojúhelníček mezi nohama, ale rychle ho zvu dál rovnou do svého pokoje.

Chci mu nabídnout něco z otcova baru, ale nic nechce. Když naléhám s otázkou, co by chtěl, tak zcela bezelstně a klidně prohlásí: „Sundat ti tu košilku.“ Jeho upřímnost mě odzbrojila a moje ruce se automaticky zvedají nad hlavu. V mžiku stojím před ním nahá. Zlehka mi odsune ruce, kterými si skrývám svoje vzrušená prsa. Dlouho si je prohlíží a já cítím, jak se mi vzdouvají a tuhnou vzrušením. Měla jsem už tehdy dvojky a tak se měl na co dívat! Nevydržel se jen dívat a brzy už mi je líbal a sál bradavky. Stála jsem neschopná pohybu a prožívala tu slast. Nemusím popisovat, co se mi dělo mezi nohama.V moři je míň vody! Když si chvíli pohrál s mými prsy, tak jeho ruka nezadržitelně sjížděla po bříšku přes pupíček ke kudrlinkám v klíně. Chvíli se zdržel laskáním mých chloupků, ale moje celé tělo toužilo, aby už konečně jeho prsty našly pravý cíl. Hrál si se mnou jak kočka s myší. Jeho prstíky laskaly všechny zákoutí mého genitálu, ale stále se vyhýbaly poštěváčku a dírce. Chvěla jsem se vzrušením, ale on jen po kapkách přidával mé rozkoše. Začala jsem z něho strhávat oblečení, protože byl stále ještě oblečený. Nebránil se a poslušně se nechal svlékat až do naha. Polekala jsem se při pohledu na jeho stojící penis. (Viděla jsem předtím mužský genitál jen v klidu na nudistické pláži.) Neodolala jsem, abych se ho nedotkla. Nechal mě dělat, co se mi zlíbí. Zvědavě jsem přetahovala jeho předkožku dolů a nahoru. Zjistila jsem, že bude lepší když si před něho kleknu a budu se dívat zblízka na snad ještě v mé ruce narůstající úd. Vzpomněla jsem si na porno obrázky a beze studu jsem si ho vzala celého do úst. Málem jsem se začala dávit, ale to mi ukázal, jak si ho mám přidržet rukou a zasouvat jen trošku. Brzy jsem byla pochválená, jak to umím. Málem mi nevěřil, že je to moje premiéra. Bylo vidět, že je také na pokraji vyvrcholení. Rychle mě postavil na nohy a vášnivě objal.Pomalu mě směroval k posteli. Lehla jsem si na bříško a vyšpulila bolavý zadeček ke stropu. Něžně mi na něho foukal, ale jeho ruka si hledala cestu mezi mýma nožkama. Nestydatě jsem bez zaváhání rozevřela nohy, aby měl volný přístup do mého natěšeného klína. Nyní jeho prstíky smočené v mých žlázkách prozkoumávaly moji zadní dírku. Zlehounka ji hladil kolem dokola a pak překvapivě pronikla jen špička jeho ukazováčku dovnitř. Čekal, co to se mnou udělá, ale když viděl, že se nebráním, tak začal masírovat můj análek zevnitř a pomalu se jeho ukazováček ztrácel ve mně. Cítila jsem zcela neznámé pocity. Zmítala jsem se mezi slastí a přece jen trochu nepříjemným tlakem. Nemusím říkat, že jsem něco takového prožívala poprvé. Brzy jsem si však zvykla a když pak vždy prst úplně vyndal a smočil v mém sekretu a znovu vnořil do mé dírky co nejhlouběji nebo jím pohyboval sem a tam ve mně, tak jsem začala zrychleně dýchat a brzy se zmítala v orgasmu. To jsem ještě netušila, jak mě dokáže vzrušit až si začne hrát s mojí přední dírkou a poštěváčkem!

Nechal mě zcela vychutnat svůj orgasmus a jen mě zlehka hladil po zádech než jsem se úplně uklidnila. Udělala jsem mu víc místa na posteli a položila si ho vedle sebe. Ležel na zádech a jeho penis hrdě trčel vzhůru. Klekla jsem si a zasypala jeho celé tělo polibky. Skončila jsem mezi jeho nohama. Zblízka jsem prozkoumávala mužský genitál. Důkladně jsem si všechno osahala a prohmatala. Mému studiu neušel ani konečník a přes jeho nářky jsem do něho vsunula také svůj ukazováček. Muselo ho to pořádně bolet, protože jsem měla dlouhé nehty a prst byl úplně suchý, ale byl statečný a dělal hrdinu. Když jsem si doplnila anatomické znalosti v praxi a položila se vedle něho na postel, převzal iniciativu. Jeho ruce se věnovaly mým prsům a klínu. Abych mu to usnadnila, položila jsem se na záda, ale sykala jsem bolestí, když se zadeček dotkl podložky. Obrátil mě na bok a klekl si hlavou k mému klínu. Jazykem si našel cestičku k poštěváčku a přivedl mě k extázi. Zapomněla jsem na bolest a zmítala se na posteli s roztaženýma nohama přitaženýma nahoru ke své hlavě. Prdelka tak byla ve vzduchu a klín jsem mohla nabídnout doktorovu jazyku a prstům. Šílela jsem slastí! Nikdy jsem do té doby nesouložila, ale nyní jsem si nepřála nic jiného. Nevěřila jsem svým slovům, že jsem vykřikovala mezi vzdycháním prosby, aby do mě konečně vstoupil a zbavil mě panenství. Myslela jsem si, že jestli to neudělá hned, tak zešílím. Neposlechl mě!

Pomalu jsem se zklidnila a mlčky ležela vedle doktora. Prožila jsem svůj nejsilnější erotický zážitek, ale zároveň jsem se před ním styděla. Snad četl moje myšlenky a slovy mě utěšoval. Dokonce mi vysvětlil, proč mě nepomiloval doopravdy. Chce mi dopřát čas, abych se rozhodla po zralé úvaze a ne při prvním milostném vzplanutí. Vysvětlil mi, že nám nic neuteče. Zase jsem měla smíšené pocity. Rozum mi říkal, že má pravdu, ale ta ďáblice, skrytá kdesi v mém podbříšku, byla zklamaná. Poznal mé rozpoložení a otočil si mě na bříško, které mi ještě vypodložil složeným polštářkem. Polekala jsem se, že mi chce naplácat na zadek. Rychle jsem začala slibovat, že budu hodná. Jen se usmál a šel pro mastičku. Oddechla jsem si, když se vrátil a já pochopila, že mi bude ošetřovat ztýraný zadeček. Brzy jsem se svíjela opět orgastickými křečemi, protože jeho nanášení masti na moje půlky bylo nesmírně vzrušující. Navíc jsem si rukama hrála s jeho penisem. Přála jsem si, aby s mazáním nikdy neskončil. Moje vzrušení však vykonalo své i na něm. Když už jsem se opět uklidnila z posledního orgasmu a o to intenzivněji se věnovala laskání jeho údu, tak se mi z ruky vytrhl a moji prdelku a záda začal kropit nekonečný proud ejakulátu. Nenechal se vyvést z klidu a rukou mi rozmazával spermie po mých půlkách. Chvíli jsme leželi vedle sebe a šeptali si o lásce. Po chvíli navrhl, že se půjdeme vykoupat.

Ve vaně si mě celou poctivě namydlil a pak něžně oplachoval sprchou. Je jasné, že nejvíce pozornosti věnoval mému rozkroku. Oplatila jsem mu totéž. Ležela jsem na něm ve vaně a vychutnávala tu krásu okamžiku. Přemýšlela jsem o tom, kdy se mi to zase podaří, být takhle spolu. Mezitím jsem si nevšimla, že stačil odšroubovat růžici z hadice od sprchy a pustil slabý proud vlažné vody. Nyní mi vodním proudem masíroval bradavky, ale brzy přišla na řadu moje mušlička a přední dírka. Cítila jsem se zvláštně, když jsem byla promývána hluboko v dírce. Příjemně to chladilo a lechtalo. Nespokojil se jen s tím, ale poprosil mě, abych si klekla a vystrčila na něho zadeček. Poslechla jsem a on mi zamířil proud vody do konečníku. Nespokojil se jen s povrchním postříkání, ale hadici vtlačil do dírky a všechna voda proudila do mých střev. Vyjekla jsem překvapením, ale nebylo to nepříjemné a tak jsem poslušně držela. Tentokrát jsem cítila chladivou tekutinu zaplavovat moje bříško. Chvílemi mi dopřál odpočinek a vodu zastavil, aby pak pokračoval. Brzy se příjemný pocit začal měnit v nepříjemný tlak ve střevech. Sama jsem se snažila vydržet co nejdéle, abych nezkazila jeho hru, ale pak už to nešlo vydržet. Na moje přání přestal s napouštěním. Sklidil sprchu a láskyplně mě objímal. Znovu jsem ležela ve vaně na něm a nechala se hladit. Najednou jsem ucítila neskutečnou potřebu se vyprázdnit. Vystřelila jsem z vany a na poslední chvíli stačila dosednout na mísu. Byla výhoda, že máme záchod společně s koupelnou, ale brzy jsem si přála mít záchod samostatný a pokud možno na druhé straně bytu. Voda začala vydávat hrozné zvuky, když se loučila s mými střevy a já se strašně styděla před doktorem ve vaně. Brzy bych se nejraději spláchla spolu s páchnoucí stolicí. Doktor se jen usmíval a opět marně utěšoval, že to k tomu všemu patří, abych si z toho nic nedělala. „To se mu to kecá!“ Cítila jsem, že jsem obrácená na ruby a tak jsem opustila „trůn“. Vtáhl mě k sobě do vany a znovu si mě vymydlil mezi nožkama. Namydleným prstem mi vysmejčil i konečník. Jeho kluzký prstík běhal v mé zadní dírce jak čertík a já byla zase maximálně vzrušená. Nevšimla jsem si, že mi opatrně rozevřel konečník a postupně mi tam zavedl 4 prsty. Díky mýdlové pěně to nebyl problém. Než jsem se stačila začít stydět, že jsem si toho nevšimla a neprotestovala, tak si mě konečníkem nabodl na svůj penis. Vykřikla jsem, jak mi narazil hluboko v pánvi, ale hned se mi to zalíbilo a začala jsem se nadzvedávat a prudce dosedat. Když mě začal hladit prsa, tak jsem zapomněla na bolestivé půlky a spěla k svému vyvrcholení. Skákala jsem divoce na doktorovi a nechtěla přestat, ani když mě upozorňoval, že jsem vystříkala půlku vany na zem. Teprve vysílena orgasmem jsem přestala. Nenechal mi oddech a musela jsem z vany. Nyní jsem se zhrozila z té potopy. Společnými silami jsme ji vysušili. Jenom však na podlaze. Potopa v mém klíně se naopak zvětšila, protože jsem si uvědomovala, jak se po mně dívá, když se před ním nahá předvádím a skláním k zemi, aby viděl tajnosti mého rozkroku. Touto dobou to už žádné tajnosti nebyly. Vzrušovalo mě pomyšlení na svůj bývalý stud, který jsem tak lehce odhodila. Klidně jsem se nechala líbat naprosto všude.

Po úklidu koupelny jsme skončili opět v mé postýlce. Celou mě zlíbal a pak zase položil na bříško. Trochu zklamaně jsem zjistila, že mě čeká mazání zadečku mastičkou. Brzy jsem se zastyděla za předchozí zklamání, protože jsem byla zase na vrcholu blaha. Navíc jsem zjistila, že mast opravdu pomáhá a zadeček přestává bolet. Hned jsem to využila a vyzkoušela vleže na zádech. Mohla jsem tak svému milenci nabídnout vše najednou. Využil to na 99%. Když jsme se loučili před příchodem mých rodičů, tak jsem bylá stále ještě panna, ale totálně ukojená.

U večeře jsem mohla už sedět normálně a rodiče se strašně divili, že mám po dni v posteli takový hrozný hlad. Po večeři si nenechala maminka vymluvit, že mi namaže zbitý zadeček před spaním sama. Položila jsem se na bříško s vystrčenou prdelkou a představovala si, jak krásně mě natíral doktor. Nevšimla jsem si, kdy mě maminka opustila a nechala snít. V noci jsem prožívala ve snu všechno znovu. Ráno jsem se těšila do školy, abych se mohla pochlubit holkám.

Uplynula řada let a já se stala paní doktorovou. O panenství jsem přišla až o svatební noci a musela jsem uznat, že mi nic neuteklo. Máme však s manželem jedno tajemství. Občas dostávám od manžela na holou rákoskou, kterou jsme dostali svatebním darem od mých rodičů. Přiznala jsem se, že mě pořádný výprask dokáže moc vzrušit. Manžel mi zase rád udělá, co mi na očích vidí! Ve skutečnosti je zakuklený sadista, protože se mu to také líbí k zbláznění. Po takovém výprasku se pak milujeme celou noc!

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.1 / 5. Počet hlasů: 7

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *