|

Povídka “Maruška”

Maruška byla drobounká 18-letá dívenka vyrůstající ve slušné, křestanské rodině v malé vísce na pokraji hor. Měla blondaté vlásky na ramena, modré velké oči a její pomalu dospívající tělíčko se už začalo krásně zakulacovat do nádherných tvarů. Její zadeček byl krásný,drobounký skvost a její ňadýrka, ač ještě ne plně vyvinutá, byla krásně pevnoučká. Sice si všimla, že už se po ní kluci dívají, a několikrát se už dokonce stalo že jí po zadečku rukou přejeli, ale ona byla slušně vychovaná. Od rodičů věděla, jakou cenu její nevinnost má a nikdy jim pohled ani nevrátila.

Jednou se však v horách stalo neštěstí a její rodiče zahynuli. Jelikož žádné jiné příbuzné neměla, rozhodl se starosta, že Marušku pošlou do dětského domova ve městě, než se najde někdo, kdo se o ní postará. Nedali na její prosby, život na horách je krutý a nikdo neměl zájem o hladový krk navíc. Krom toho její rodina žila osamoceně od ostatních a nebyla pro svojí uzavřenost a přílišnou zbožnost vůbec oblíbená. Nakonec tedy Marušku odvezly do města a plačící navždy opustili, štastný z toho, že mají o starost míň.

Jen co se za ní dveře domova zavřeli, přišla ke Marušce mladá dívenka. Řekla jí že se jmenuje Petra a že má jít za ní. Byla to asi 18 letá hnědovláska, zvědavě prozkoumavající její čistou bílou košilku a modré džíny. Maruška netušila jaké myšlenky se jí v hlavě honí, ale z jejího pohledu vycítila že něco není v pořádku. Pomalu procházely chodbami ůstavu v části jež obývala samá mladá děvčata a které ted zvědavě vykukovala z různých dveří. Nakonec se zastavily před bílými dveřmi na konci chodby, na kterých byla malá cedulka s nápisem Ordinace. Petra jí řekla že je to doktor a že zdravotní prohlídku musí podstoupit každá nová obyvatelka domova aby se zabránilo šíření infekcí. Marušku zachvátil strach. Byla jen párkrát na očkování a na prohlídkách na které chodila ke své doktorce. Pomalu otevřela dveře a vstoupila dovnitř. Petra zůstala venku a když vešla dovnitř popostrčila jí a zabouchla za ní dveře. Všimla si že zevnitř nebyla klika. Její pohled těkal po místnosti, ordinace vypadala jinak než byla zvyklá. Nalevo viděla velké křeslo s opěrkama pro nohy, ale neměla tušení k čemu může sloužit a napravo lehátko s popruhama v rozích. U okna pak byl velký stůl za kterým seděli dva muži, z nihž jednomu, mírně obtloustlému, který měl visačku Mudr.Novotný mohlo být něco kolem 40, a druhému, sportovní postavy, jenž byl civilně oblečen mohlo být kolem 30. Oba se o něčem nezáživně bavili a ted když přišla, byly zřejmě velmi potěšeni.

Konečně zábava, poznamenal starší, obtloustlý muž a ušklíbl se na mladšího. Maruška ze sebe vykoktala že je nová a že jde na prohlídku. Všimla si jak muži upřeně zírají na její košilku.

No dobře, poznamenal doktor, svlíkni si košilku, my si tě prohlídnem.

Překvapeně zírala cože to po ní chtějí, nikdy se před mužem nesvlíkala a hrozně se styděla, pod košilkou už nic neměla.

Slyšelas?! Zakřičel mladší muž když dlouho otálela a zapálil si pomalu cigaretu, nepřestávaje sledovat bouličky na její košilce. Bála se že jí ublíží, nikdo na ní nikdy nekřičel a proto se rozhodla poslechnout. Oba muži seděli a pozorovali jak si pomalu rozepíná knoflíček po knoflíčku. Nakonec rozepnula i poslední a košilka sklouzla na podlahu. Mužům se naskytl pohled na její krásné, obnažené kozičky. Mladší muž chtěl vstát a jít k ní, doktor ho však zarazil. Byla za to doktorovi hrozně vděčná, od té doby co na ní muž zařval z něj měla hrozný strach. Mladý se podiveně na doktora podíval, ale ten mu jen tiše pošeptal že času je mnoho a takové nevinné stvořeníčko tu jen tak nepotkají. Nato se otočil k Marušce, jenž se skloněnou hlavičku a vystavenýma kozičkama stála tiše u dveří a pomalu vzlykala nad ponížením.

Doktor vlídným hlasem řekl at se posadí.

Myslela že už to má za sebou a pokusila si košilku opět obléknout. Mladší muž naštvaně vstal od stolu, pomalu k ní přišel a napůl oblečenou košilku ji ztrhl na z těla.

Budeš dělat jen to a přesně to co ti řekneme, rozumíš?! Zařval na ní.

Celá se klepala strachy a jen tiše vzlykala.

Tak rozumíš?!!! Muž zopakoval s ještě větším řevem svojí otázku.

Jen tiše přikývla a šeptla Ano.

Dobře, zvedni ruce.

Vystrašeně se na něj podívala, nechápala co po ní chce.Až doposud se snažila co nejvíc rukama zakrývat své kozičky.

No tak, bude to???

Pomalu začala zvedat své ruce.

Pořádně!!! At je máš co nejvíc napjaté!!!!

Poslechla a ruce vypjala do výšky, vystrkujíc tak na muže svá kůzlátka v plné kráse.

Muž se chvíli kochal pohledem na její vystouplé bradavky, bylo vidět že mu dělá Maruščin stud a strach velikou radost. Pravou rukou vzal jednu bradavku do ruky a lehce stiskl, zatímco druhou rukou jí zajel na zadeček a důkladně ho prohmát. Cítil jak se celá zachvěla, ale ruce dolů se dát neodvážila. Pomalu hnětl její drobounkou prdelku a s potěšením sledoval její ponížením zkřivenou mladou tvářičku.

Provedu vyšetření koziček, rozhodl doktor, a ty to hezky zblízka natoč na video, ušklíb se na 30-cátníka a postavil se za Marušku.

Položil jí jednu ruku na podbřišek a silou si jí k sobě přitisknul tak, aby se rozkrokem dotýkal jejího krásného zadečku. 30-cátník zatím vyndal ze stolu videokameru, přišel k ní a s pobaveným výrazem na tváři začal zabírat detail jejího hrudníčku. Doktor jí pomalu zezadu položil ruce na prsa, ošahával je a jemně začal zpracovávat její bradavky. Cítil jak se celá klepala studem a to ho ještě víc vzrušovalo. Do každé ruky vzal jednu bradavku, silně je stisknul a začal s nima před kamerou kroutit. Maruška usykávala bolestí, ale ještě horší bylo ponížení kterého se jí dostávalo, když jí doktor oplzle prohmatával kozičky a pranic se nestaral o to, jak jsou její dospívající ňadýrka citlivá. Po pár minutách ho to však přestalo bavit, potouchle se usmál na třicátníka a se slovy “ať si jí jde taky prohmátnout” mu uvolnil místo za Maruškou a sám se chopil kamery. Maruška jen zoufale pozorovala jak muž k ní zezadu přistupuje, tiskne se na její mladé tělíčko a pomalu přikládá ruce k jejím kozičkám. Bolest přišla rychleji než čekala. Třicátník jí surově chytl za prsa a vší silou je stiskl. Maruška zařvala bolestí a zkoušela ucuknout, ale muž jí za kozy držel pevně.

Svým silným stiskem drtil její prsa až celé zarudly a vychutnával si jak se Maruška celá kroutila a skučela bolestí. Posílala prosebné pohledy na doktora, ale ten se věnoval pouze tomu aby ze všech úhlů zabral její mučenej hrudníček.

Prosím, už ne, škemrala Maruška, když muž začal s jejíma kůzlátkáma brutálně kroutit a bolest začínala být nesnesitelnou.

Muž její skučení ignoroval, a dál drtil její kozy ještě s větší intezitou.

Dobře, promluvil k ní po chvíli doktor, ale budeš už poslušná holčička, rozumíš?

Odevzdaně přitakala.

Mluv celou větou a oslovuj nás pane, zakřičel jí do ucha třicátník a ještě víc zmáčknul její prsa, aby svým slovům dodal důraz.

Budu poslušná holčička, pane. Vychrlila ze sebe.

Tak je to správně, promluvil k ní doktor smířlivě, my jen musíme vyšetřit jestli správně rosteš, a když nás budeš na slovo poslouchat tak to ani moc bolet nebude. Dobře, tak ted si zmáčkni prsa, ale pořádně!, jestli nebudou zarudlé až skončíme, dostaneš přes ně 20 ran rákoskou.

Neochotně si zajela rukama na prsa, a potupně si je začala mačkat.

Tomuhle ty říkáš zmáčknutí?, zakřičel vztekle třicátník, přiložil jí ruce na prsty a silně je stlačil. Maruška vyjekla bolestí, její vlastní prsty jí teď způsobovali ohromnou bolest a celé její kozičky byli krásně zarudlé.

“A zkus ten stisk povolit”, promluvil k ní muž výhružně, zatímco doktor kamerou zabíral její sebetrýznění a hlavně krví nateklé bradavky.

Pomalu jí ruce pustil a s potěšením sledoval, jak si Maruška ze strachu zarývá své prsty hluboko do koziček. V klidu jí zajel dlaní na zadek a začal ho rukou prozkoumávat, když v tom ho něco napadlo.

Upravím ti trochu kalhoty, pošeptal Marušce zezadu do ucha, a tebe at ani nenapadne si ty kozy pustit, jasný?

Jen co tiše přitakala, chytul její modroučké kalhoty za okraje a rychle jí za kalhoty celou nadzved. Rifle se jí zařízli hluboko mezi nohy a ona vyjekla bolestí. Snažila se mu vykroutit, ale čím víc zmítala nožičkama, tím víc se jí do rozkroku kalhoty zařezávali. Muž si to plně uvědomoval, a zmítající se bezmocné tělíčko mu dělalo moc dobře. Počkal až jí dojdou síly a pak s kalhotami ještě párkrát zacukal. Maruška jen tiše vzlykla bolestí a ponížením. Zatímco se jí kalhoty zařezávali hluboko do pipinky a do zadečku, ona si musela před dvěma neznámými muži sebetrýznit svoje mladé kozičky. Bylo to hrozně potupné. Spustil jí dolů a dal se opět do zkoumání její prdelky. Kalhoty ted měla zařízlé hluboko mezi nohama a její půlky byly krásně vystouplé. Muž byl s pohledem velmi spokojen. Rukou jí jel dolů mezi hýžděma a když dojel místu, pod kterým se nacházela její buchtička, cítil jak se celá zachvěla. Ušklíb se na doktora, rukama jí přejel k zapínání kalhot a pomalu začal rozepínat zip. Maruška jen zděšeně pozorovala jak na světlo začali vykukovat její bílé kalhotky. Počkej chvíli, poznamenal doktor, přikleknul k Maruščinýmu klínu a zblízka natáčel jeho odhalování. Maruška jen tupě přihlížela jak si muži vychutnávají pohled na její sněhobílé kalhotky. Muž jí stáhnul kalhoty až ke kolenům a obešel Marušku aby se potěšil pohledem na její klín. Kalhotky měla po úpravě kalhot krásně zařízlé mezi pysky a po stranách bylo vidět pár světlých chloupků.

Otoč se, poznamenal doktor, at si prohlídnem taky tvůj zadek.

Poslechla a otočila se čelem ke dveřím. Cítila pohledy mužu na svém pozadí, slyšela jak se olzle o něm baví a bylo jí hrozně trapně.

Dobře, poznamenal doktor, ted si sundej kalhoty.

Ohnula se aby splnila příkaz, když v tom si uvědomila co mužum ukazuje. I když měla nohy těsně u sebe, její buclatou buchtičku nemohly její zařízlé kalhotky zcela skrýt. Okamžitě se opět narovnala.

Ale no tak, jenom se ohni, promluvil k ní třicátník s úšklebkem na tváři a rukou jí poplácal po nahé prdelce.

Neochotně, se studem uposlechla a vystrčila na muže svůj krásný zadeček. Rychle si stahávala kalhoty a snažila se nevnímat jak jí muži oplzle pozorují a komentují snad každý centimetr jejího vystrčeného pozadí.

“Ale ale, nespěchej. Takhle zůstan a ani se nehni!” poznamenal doktor a přejel jí dvěma prsty škvírku rozdělující její vystrčenou kundičku i prdelku. Bez ostychu dal kalhotky na stranu a prstem přejel od její kundičky až k zadní dírce.

Dobrý, můžeš pokračovat ve svlíkání, poručil.

Ta dokončila svlíknutí modroučkých riflí, a stála k nim zády pouze ve sněhobílých kalhotkách.

Dobře, ted pojd sem, a sedni si naproti nám, poručil jí doktor.

Otočila se a zjistila že oba muži ted sedí za stolem a doktor jí ukazuje at si sedne na desku stolu přímo mezi nimi.

Uposlechla a usedla na kraj stolu.

Dobře, ted ti každý vyšetříme jednu nožičku a budeš nám zodpovídat vše na co se tě zeptáme, promluvil doktor. Chytnul její levou nohu a chodidlo jí položil na židly mezi své nohy. Třicátník rázem udělal to samé. Seděla ted s roztaženýma nohama přímo před zraky obou mužů a jelikož měla obě nohy mírně zvednuté a seděla výš než oba muži, měli její rozkrok jako na výstavě.

Kdy jsi byla naposled na zdravotní prohlídce?, zeptal se doktor.

V desíti, tiše špitla a snažila se nevnímat jak jí oba muži zírají nestydatě mezi nohy a ohrabávají její stehna.

A kde si tě všude prohlížel?

Nechápavě na něj zírala, nevěděla co má říct.

No koukal se ti mezi nohy?, vložil se do rozhovoru třicátník.

Nee, řekla váhavě Maruška, bylo jí hrozně nepříjemné o tom mluvit.

A už si tě tam prohlížel nějaký chlapec?, zeptal se posměšně doktor. Uzarděně zakroutila hlavičkou že ne.

Vážně ne? Její nepředstíraná nevinost ho vzrušovala, mohl si s jejím mladoučkým tělíčkem dělat co chtěl,ale její ponižování ho moc vzrušovalo.

V kolika jsi poprvé menstruovala?

Ve 12, špitla tiše.

A máš krámy pravidelně?

Se zarděním zakývala hlavičkou že ano.

Jak často si myješ píču?

Zděšeně se podívala, nechápala co to od ní muži chtějí vědět, hrozně se styděla, mluvila o nejintimnějších věcech ve svém životě a muži ji jen s klidem poslouchali a pohledem zajížděli na její obnažená kůzlátka. Coo proosím?

No jak často si myješ kunu?, zeptal se posměšně doktor a prsty jí přejel bouličku v jejím rozkroku.

Nechtěla odpovědět, ale pak si všimla jak mladší muž se chystá vstát a rychle odpověděla. Každý večer.

No vidíš jaké jsi čistotné děvčátko, takové tu máme rádi. Jen jestli si nevymýšlíš, raději se přesvědčíme. Strč si do prst dovnitř mezi nohy.

Vyděšeně se podívala, nechápala cože to má udělat.

No tak, buď poslušné děvčátko ať tě zbytečně nemusíme trestat. To určitě nechceš, viď? Řekl doktor smířlivě.

Zavrtěla záporně hlavičkou, to opravdu nechtěla, hrozně se bála bolesti, rodiče jí nikdy doma nemlátili.

Muži ji jenom pozorovali, bylo vidět že vědí že ji maji v moci a není pro ně nic, jen hračka se kterou si mohou dělat co chtějí.

Maruška celá zčervenala.

Tak bude to? Řekl mladší muž a vyndal ze stolu rákosku.

Rezignovala a pomalu si rukou zajela pod kalhotky a po chvilce váhání i prstíkem do dirky. Bylo vidět jak jsou muži vzrušení když zahlídli několik jejích světlých chloupků.

No vidíš jak ti to jde, ušklíb se třicátník. Ještě hloubš! Poručil.

Tiše poslechla a strčila si do škvírky prstík co jen to šlo.

Tak a ted nám dej k němu čichnout, jestli ti nesmrdí.

S hrozným studem prst vyndala a natáhla ruku tak aby mužům umožnila přičichnout.

Nezdá se ti že jí nějak smrdí? Promluvil 30cátník k doktorovi.

Doktor jí chytnul za ruku a ještě jednou si ji přitáhl ke svému nosu. No jo, holčička se nám asi včera neumyla, výsměšně podotknul.

Čichni si taky k němu! Přikázal Marušce, ať víš jak je cítit když si jí nemyješ.

Pomalu uposlechla. Byla pravda že se včera neumyla a dneska byla celý den na cestě.

Tak a ted si ho ochutnej! To tě snad naučí si ji pořádně vymývat.

S odporem ho jemně olízla.

Pořádně! křikl na ní muž, strč si ho celej do pusinky a pěkně ho olízej! Neboj, budeš dneska olizovat ještě horší věci, prohodil k ní a lehce se uchechtl.

Nechápala co myslí, ale prst si do pusy strčila. Chutnalo to odporně, ale horší bylo ponížení když viděla jak muži s pobavením sledují jak se sama ochutnává. Mladšímu z mužů to však zřejmě nestačilo a aby jí ještě více ponížil,kleknul si na zem tak, aby měl hlavu mezi jejíma roztaženými stehnama a její kačenku zblízka očichal. Voněla nevinností a i přes kalhotky byla vidět její prosvítající kundička

Po pár minutách doktor prohodil.

No snad už sis pochutnala dost, ted si stoupni si naproti nám před stůl, prohlídnem si tu tvojí malou prdelku.

Uposlechla. Třicátník vstal, stoupnul si až těsně za ní a přitlačil jí rozkrokem k desce stolu. Lokty na stůl, přikázal jí doktor a ukázal dvě místa na své straně stolu. Donutilo jí to se přes stůl ohnout, prohnout se a vystrčit na muže stojícího za ní své pozadí.

Roztáhni pořádně ty nohy, promluvil k ní muž zezadu a pořádně jí plácnul rukou přes vyšpulenou prdelku až se místností ozvalo hlasité plesknutí.

Pomalu a se strachem uposlechla a najednou ucítila jak jeho ruka chytla pruh kalhotek rozdělující její hýždě a silou je vytáhl do strany. Kalhotky se jí zařízly vepředu hluboko do pipinky a ona vyjekla bolestí.

“Ale no tak, vždyť jsme ještě ani nezačali”, jízlivě poznamenal a zabral za kalhotky ještě víc.

Konec 1.části.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasů: 15

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *