| | |

Povídka “Maruška a její zážitky”

Maruška se už snažila stopovat přes hodinu, ale na pusté okresní silnici která vedla od její babičky za tu dobu nic neprojelo. Pomalu už si začínala nadávat že nejela vlakem, když tu se na obzoru objevilo auto. Měla obrovskou radost když auto na její pokyn a prosebnej výraz zastavilo.

Zezadu vystoupil kluk tak kolem 25 a zeptal se jí kam chce. Když mu řekla kam, tak řek že mají stejnou cestu a at si nastoupí. Nechal jí sednout si dozadu doprostřed a i když jí bylo trochu divný proč, byla ráda že se konečně dostane domů.

Zvídavě si prohlížela osádku vozu. Vzadu seděl ještě jeden kluk kolem 25 a vepředu starší chlap a mladá řidička. Ti všichni si jí jen co se rozjeli začali důkladně prohlížet.A že bylo co. Bylo jí sice teprve 18, ale prsa už měla dost narostlý a z aerobiku měla krásně vypracovaný zadeček, stehna i bříško.To celé zakrývaly pouze krátké bílé letní šatičky.

“Vidíte, já vám říkal že dlouho hledat nebudeme…”, promluvil najednou chlap k těm dvěma klukům co seděli vzadu a vytáh kameru.

“Ale takový štěstí bych vážně nečekal, 3 hodiny na lovu a hned seženem takovouhle pěknou a nevinnou štěrbinu. A jakýpak má kozy, má podprdu?”, při těch slovech se otočil dozadu a zamířil na ní kameru. V Marušce by se krve nedořezal.

Kluk co seděl napravo na nic nečekal, popad jí drsně za kozu a silně stisknul. Maruška zaječela bolestí a začala se zuřivě bránit aby jí kluci neosahávali. Proti dvěma kluků ale neměla moc šancí a tak měla po chvíli ruce zkroucený za zády a spoutaný policejními pouty. Kluci byli evidentně dobře připravený.

Nerušeně se ted mohli věnovat bolestnému prozkoumávání jejího hrudníčku. Hnětli její ňadýrka jako by nechápali jak jsou v pubertě citlivá a bolestivě do nich štípali…

“Nechte mě, já na vás všechno řeknu”, vzlykala Maruška a snažila se jim marně vymanit s ponižujícího a bolestivého osahávání.

“Dobrý, ted jí sundejte hořejšek šatů a trochu jí ty kozy pomučte, at trochu zjihne”, přikázal chlap klukům aniž by si všímal Maruščiných výhružek.

Kluci okamžitě provedli vše podle pokynů a na světlo se tak dostaly její dvě heboučké kozičky. Celá zarudla studem.

“Ale ale, snad by ses nám nestyděla…”, pododotkl s úšklebkem jeden s kluků, vzal do ruky jednu bradavku, silně jí zmáčknul a začal s ní kroutit. Druhý mezitím udělal to samé z druhou. Když zjistila že hrozby nepomohou a silným klukům se nevykroutí začala škemrat o milost. To je ale ještě víc pobavilo.

“Dobře”, odvětil kluk co od ní seděl napravo když už ho omrzelo mučení bradavky, “já ti vysvětlím jak to funguje”.

“Je spousta lidí co za filmy s przněním mladých holčiček jako ty zaplatí celej balík. Ale to ti může být v podstatě jedno. Tebe jen musí zajímat, že když ti některý z nás něco rozkáže, okamžitě to splníš. Pokud neuposlechneš, bude následovat trest. Když budeš poslouchat tak to sice bude taky dost bolet, ale možná to přežiješ bez toho že by jsme ti odřezali kozy nebo něco podobnýho. Chápeš?”

Nevzmohla se na nic, jen na něj vyděšeně a nechápavě zírala.

“Dobře, takže ti trošku prokrvíme kozy abys pochopila”. Usmál se, vzal si do ruky špendlík a brutálně stisknul její pravé ňadro až celé zarudlo. Pomalu se se špendlíkem blížil k její nateklé bradavce a vychutnával si její zděšení a zoufalé prosby. Pomalu ho zabod doprostřed bradavky. Nevšímal si jejího řevu a totéž udělal s druhou.

“Ne prosím už ne, budu vás poslouchat…”, škemrala Maruška.

“Dobře, tak se mi to líbí. Ted ti budu pokládat otázky a ty na ně budeš okamžitě odpovídat. Pokud ne, zabodnu ti do prsa další špendlíky, rozumíš? A pokud by jsi náhodou lhala, můžem ti i uřezat bradavky a to by jsi určitě nechtěla, vid?”

“Ne prosím vás, už mi neubližujte, udělám všechno co chcete”, prosila mezi vzlykama.

“Dobře, tak začneme. A oslovuj mě pane. Už ti někdo vomrdal tu tvojí píču…?”

Zděšeně se podívala co to po ní chce vědět, za což si zasloužila další špendlík zabodlej do dvorce a tak rychle odpověděla. “Ne ještě ne pane.”

“Takže panna, no podívejme se. A už jsi ho někomu vykouřila?

“Ne prosím, to také ne”

“Ale ale, neříkej že ti ani prsty tu tvojí smradlavou kundu nikdo neprojel. Co máš vůbec za zkušenosti?”

“Párkrát jsem se líbala”, špitla tiše Maruška načež následoval bujarý výsměch všech ve voze.

“Dobře tak se pojd líbat”. Aniž by čekal na její odezvu přisál se k její puse a začal v její pusince rejdit jazykem. Bylo jí to odporný, ale protože se bála dalšího mučení vystrčila také svůj jazýček. Nato však evidentně čekal a bolestivě se do něj zakousl. Zkoušela ucuknout, ale držel jí pevně. Najednou ucítila jak jeho ruka jí jede po stehně, zvedá sukýnku a zajíždí pod kalhotky. Zoufale zahuhlala, ale to ho ještě víc vzrušilo. Projížděl její škvírkou mezi pyskami a zajel i do její dírky. Nakonec si neodpustil štípnout do poštěváčku. Netušila že si s ní zatím jen jemně hraje se záměrem připravit jí co největší ponížení.

Nakonec jí jazyk pustil a tak aby to viděla ona i kamera si k prstu přičichnul.

“Teda tobě ale smrdí píča, že se nestydíš”. Ve skutečnosti mu moc voněla nevinností, ale její ponižování mu dělalo moc dobře. Přistrčil jí prst před pusu a přikázal aby ho olízala. Moc se jí do toho nechtělo, ale ze strachu uposlechla a špičkou jazyka mu prst od svý šterbinky očistila.

“A ted já,” prohlásil kluk co seděl na druhý straně. “Koukej otevřít pusu, roztáhnout nohy a vystrčit jazyk”

Věděla co bude následovat, ale bála se odporovat. Jen co uposlechla všechny jeho pokyny, skousnul jí jazyk a cítila i jeho ruku deroucí se jí k rozkroku. Prstem drsně projel její štěrbinu, ale k jejímu zděšení se nezastavil a pokračoval dál k jejímu zadečku. Pomalu kroužil kolem její zadní dírky a nakonec do ní prstem zprudka zajel.

“No jo, ty jseš na ty prdele zatíženej”, rejpnul si chlap co vše zblízka natáčel. Ale tahle holka má prdelku jak vlašskej oříšek, vsadím se o kilo že tam tu svojí kládu neprocpeš.

“Tak jo, beru.”, poznamenal kluk jen co jí pustil jazyk. S prstěním její prdele ale ani na okamžik nepřestal.

“Jaký to je když ti někdo prstem projíždí prdel?”, zeptal se chlap Marušky a přejel na detail ponížením zkřiveného obličeje.

“Pro..prosím, nechte mě už bejt… to hrozně bolí…” zoufale škemrala.

Nakonec prst přece jen vyndal a strčil jí ho před pusu. “Lízej”, suše přikázal.

Zoufale se na něj podívala, tohle snad nemyslel vážně. Nejenom že jí prstí prdelku, on i chce aby jí sama sobě ochutnala.

“Jak chceš, je vidět že jsi pravidla ještě plně nepochopila”. Vzal do ruky zapalovač, škrtnul a zapálený ho držel pod jedným prsem.

“PROSÍM TO NE, TO PÁLÍ!!!”, řvala bolestí. Vůbec jí neposlouchal a teprve když uznal že je spodek kozy dost spálený udělal to samé s druhou kozičkou.

Pak opětovně strčil prst před její pusinku. Nečekala ani okamžik a okamžitě ho začala olizovat. Chutnalo to hořce, bylo jí z toho na zvracení, ale nejhorší bylo ponížení které se jím tím dostávalo. To samozřejmě poznal a když mu prsty pečlivě olízala ještě jí je zastrčil hluboko do pusinky.

“Tak je to správně a ted se kouknem na tu tojí píču pěkně zblízka.”

Každej vzal jednu její nohu a roztáhli jí je od sebe. Snažila se bránit, ale at se vzpouzela jak chtěla, proti dvěma svalnatým klukům a navíc s rukama spoutanými za zády neměla šanci. Zlehka jí nazvedli šatičky a přímo na kameru tak vykoukla buchtička zakrytá pouze sněhobílými kalhotkami. Chvíli jí tak nechali, kochajíc se pohledem na tu nevinnost. Pak jeden z kluků čapnul vepředu za kalhotky a silně je vytáh nahoru. Zřejmě čekal že je tak roztrhne, místo toho se jí ale bolestivě zařízli do zadečku a rýžky v kundičce. Zařvala bolestí, ale to je oba ještě víc pobavilo a pomalu víc a víc kalhotky napínali. Nakonec tlaku neodolali a praskly.

Před klukama se tak rozprostřela krásná mladá kundička, lehce ochmýřená a nedotčená.

“Roztáhnout”, suše přikázal kameraman a zapnul na kameře světlo aby nepřišel o žádný detail. Kluci se nenechali dlouho pobízet, každý ji chyt za jeden pysk a doširoka jí kundu roztáhly tak, aby byla vidět i její dírka. Maruška myslela že zemře studem. Když je už prohlížení přestalo bavit, začali se zabývat hnětením, štípáním a trháním chloupků z její mladistvé broskvičky. Čas od času přistrčili prst k její pusince a nechali si ho olízat.

“Ježišmarjá já už ten tlak v kalhotách nevydržím”, zahlásil najednou muž za kamerou. “Šoupněte mi jí sem, natočte jí prdel a postarejte se at se nám tu bolestí nepochčije. Jo a až se jí udělám do držky tak jí přichystejte překvapení.”

Kluci rázem Marušku zvedli a přehodili v půli těla mezerou přes přední sedačky tak, že na ně musela vystrčit prdelku a hlavičku měla až u chlapa v klíně. Bylo to pro ní hrozně nepohodlné., uvědomovala si co všechno musí kluci vzadu vidět a okraje předních sedadel jí nepříjemně tlačili do břicha.

“Tak..”, promluvil k ní chlap zatímco si rozepínal poklopec. “Nejdřív mi ho pěkně jazykem očistíš a pak sešpulíš rty a pustíš ho až do svýho krku, rozumíš? Čím víc se budeš snažit, tím rychleji to budeš mít za sebou. A nakonec všechno pěkně spolykáš a kapky co ti ukápnou do poslední slížeš. A jestli se mi tu pobliješ tak ti uřežu ty tvý bradavky děvko”.

“Ne..prosím…to ne..”, škemrla Maruška když si před ní vytáhl z kalhot svojí smrdutou kládu.

“Ale ano…”, výsměšně poznamenal, jednou rukou jí silně chytnul za kozičku a druhou si jí za vlasy přitáh ke svému ohonu. Jak předpokládal stačila malá stimulace v podobě zarytých nehtů do její kozy a maruška se dala s odporem do olizování.

Kluci se mezitím kochali pohledem na její drobounkou prdelku. Nejdřív jí jenom hnětli a prohmatávali, ale jen co zjistili že i proti jejich štípancům je úplně bezmocná tak jí půlky roztáhli a začali prozkoumávat její těsnou zadní dírku.

“Teda nevím nevím jestli ho tam narveš”, zapochyboval jeden s kluků když se mu s do ní povedlo zastrčit sotva půlku ukazováčku.

“Však ono se to nakonec podá, ještě nikdy přede mnou prdel pěkný kundy nevydržela a že už jsem těch stopařek protáh.”, odpověděl mu s úsměvem druhej. “Spíš by jsme se měli postarat aby se nám u toho nezechcala, já to uklízet nebudu”.

Maruška při těch slovech sebou zaškubla, ale přimáčknutí její kozičky jí vrátilo zpátky k olizování špinavého penisu. Muž jen co to, zaslech přestal natáčet detaily lízání a podal klukům dozadu kameru aby to společně s prstěním jejího zadečku natočili.Ti nanic nečekali a roztáhli jí jí nožky a zadeček tak, aby měli výhled na její heboučkou kundičku. Jeden z kluků vzal malou tubičku vteřinového lepidla, zkušeným hmatem našel ústí močové trubice a pečlivě do ní lepidlo vsřík. Celá se vzepjala, lepidlo ve styku se sliznicí začalo ohromně pálit. Kluci ale její reakci čekali, a tak jí pevně prdelku drželi. Používali při mučení tuhle taktiku často, mělo to celou řadu výhod. Jednak zamezili aby jim znásilnované stopařky zašpinili auto a jednak to byl další druh rafinovaného mučení. Lepidlo ze začátku pálilo, pak svědilo ale největší muka stopařky zažívali když už nutně potřebovali svůj močák vyprázdnit. Kluci je nejdřív nutili dělat různé cviky a bavili se jak jim každý pohyb způsobuje v podbřišku vlnu bolestí. Nakonec už bolest byla taková, že udělali jakkoukoliv prasárnu jen aby už si mohli ulevit. S oblibou je pak používali jako živý záchod či na jiné ponižující praktiky. Největší sranda pak byla nakonec, když už zcela vyčerpaným a poníženým dívkám dali do ruky jehlu a bavili se tím, jak samy sobě opakovaně zaráží jehlu do pipinky při marné snaze uvolnit si ústí močové trubice.

Maruška se vzpínala bolestí a na okamžik zapoměla i lízat, což muže rozohnilo.

Vzal si od kluků kameru, zamířil jí zespoda na svůj penis a display otočil tak, aby moh pronikání do její hlavičky i sám sledovat.

“A koukej našpulit pusu a usmívat se do kamery píčo, jestli zavřeš oči nebo se mi na něj pobliješ tak uvidíš.” Aniž by čekal na její reakci silně jí drapnul za vlasy a nasadil si její pusinku na svůj ohromnej pyj. Měla co dělat aby pusinku tak moc našpulila. Pomalu zasouval svůj penis do její nevinoučké pusinky hloubš a hloubš. Nebyl ještě ani v třetině, když se ozvalo její zoufalé huhlání.

“Líbí?”, výsměšně poznamenal a silou jí narazil čůráka co nejhloubš to šlo.Začala se dávit, ale to ho vůbec nezajímalo. Chvíli si ho v pusince jen tak nechal masírovat a koukal do kamery jak se jeho ohonem Maruška dusí. Když už viděl že celá rudne čůráka povyndal, nechal jí nadechnout a opět ho zarazil až hluboko do její mladoučké a nevinnoučké pusinky. Celé to zopakoval ještě několikrát než ho to přestalo bavit a zprudka si začal její hlavu odtahovat a narážet na čůráka, tak aby co nejrychleji ulevil tlaku ve svých koulích.

Kluci mezitím vzadu začali pracovat na rozšíření jejího zadečku. Pomalu se snažili zasouvat prsty hloubš a hloubš, jenže nejenom zadeček, ale i dírka do něj byli neskutečně maličké.

“Takhle to nepůjde”, pronesl kluk napravo, zapálil si cigaretu a s potěšením sledoval jak chlap vepředu drží bezmocnou Marušku za vlasy a hrubě jí ojíždí penisem až pomalu do krku. Zrychloval své tempo a krom jeho vzdechů bylo slyšet její zoufalé bolestivé huhlání vždy, když jí penis zajel až hluboko do hrdla. Najednou už to nevydržel, zarazil jí kládu až po kořen do pusy a začal stříkat. Maruška, která něco takového nečekala se začala dusit, což mu vůbec nevadilo a svůj úd nechal zasunutej dokud do ní nevypumpoval i poslední kapičku svého spermatu. Pak jí konečně penis z pusinky vyndal a přikázal at slíže i kapičky které jí při dušení ukáply na kalhoty. Moc se jí do toho nechtělo a tak mrknul na kluka vzadu a ten jí bez váhání zasunul zbytek cigarety do řitního otvůrku a pevně jí přimáčkl půlky k sobě.

Zařvala bolestí a okamžitě se dala do olizování všech míst kam jí mrdka ukápla. Na závěr jí poručil at si jeho penis veme do pusy a saje ho dokud neklesne. Zatímco plnila i tento úkol, kluci vzadu přišli s nápadem jak se do její těsné prdelky dostat. Vylovili odněkud prázdnou pivní láhev a začali jí rvát Marušce do konečníku.Její svalstvo už začínalo být ochablé a prdelka už byla prsty trochu roztáhlá, takže se jim nakonec povedlo několik centimetrů do ní narvat. Samozřejmě se to neobešlo bez bolestivého hekání marušky, kterou roztahování jejího spáleného konečníku hrozně bolelo.

To měl být ale teprve jen začátek. Aniž by jí flašku vytáhli, přikázali jí at se posadí. Vyděšeně začala škemrat o slitování, ale to je ani trochu nezajímalo Jednou rukou drželi láhev aby nevyklouzla a druhou jí chytli a začali na láhev pomalu napichovat. Řvala jak smyslů zbavená, láhev jí díky její vlastní váze zalezla zhruba 8cm do konečníku a jeho ústí pořádně roztáhla. Navíc se ještě nezastavila, ale pomalu do ní stoupala hloubš a hloubš.

“Zavřete jí držku, kdo má to hejkání poslouchat”, pronesl chlap který vše bedlivě natáčel kamerou.

Jeden z kluků na nic nečekal a chytnul jí silně z obou stran za čelisti tak, aby musela mít otevřenou pusinku. Druhej jí před pusu strčil prsty které jí rozšiřoval prdelku a přikázal at je očistí. Okamžitě rozkaz splnila a naivně doufala že ted už tu věc z jejích útrob vyndaj. To však neměli v úmyslu. Jen co očistila prsty i druhému z kluků, strčili jí do pusinky její vlastní kalhotky a pusu zalepily lepící páskou.

Aby vyzkoušeli pevnost roubíku trochu jí povyzvedli a pak pustili zpátky na láhev. Ačkoli láhev o ní pronikla o další centimetr hloubš, ozvalo se jen tiché zahuhlání a na tváři se jí objevilo několik slziček. Kluci tak mohli pokračovat v dalším krutém mučení. Chytli jí za nohy, roztáhli je a zvedli je do výšky. Za kolena je pak přivázali k úchopkám nad okýnky. Seděla ted jak na gynekologii, s kundičkou naprosto vystavenou a celá její váha ted spočívala na zadní dírce, což se projevilo na dalším postupu láhve do její drobounké prdelky.Maruška byla bolestí celá spocená bolestí a jen se zoufalostí sledovala,jak si zvrhle pozorují a natáčejí její roztaženou kundičku.

“Tak co, jaképak to je?”, pronesl s úšklebkem jeden z kluků a lahví zlomyslně zakroutil. Odpovědí mu bylo jen zoufalé huhlání.

“No neboj, to nejlepší tě teprve čeká”, uchechtnul se druhý, vzali si do ruky špendlíky a pomalu je začali zapichovat do jejích nader a roztažený kundičky. Čím víc sebou cukala, tím víc do ní láhev zajíždela. Obzvlášt na mučení prcinky byla dost citlivá, čehož si brzy všimli a přesunuli svojí pozornost tam. Různě jí vytahovali, štípali a mučili vonavou panenskou broskvičku, využívající toho, že se nemohla jakkoliv bránit.Když skončili byla její kačenka celá zarudlá a láhev v prdelce jí už nepředstavitelně bolela. Kdyby jí nezalepili močovou trubici, tak už by se určitě počůrala jak malá holka. Takhle ale nemohla dělat vůbec nic, jen čekat až si na ní vybijou svoje zvrhlé choutky.

“Tak co, chtěla by jsi tu láhev z prdele vyndat?”, promluvil k ní chlap s úšklebkem.

Odpovědí mu bylo zoufalé kývání a huhlání.

“Dobře, ale nebude to jen tak. Nejdřív budeš muset splnit každému z nás jedno přání. Pokud to neuděláš, necháme tě na tý flašce sedět tak dlouho, dokavad ti tu tvojí prdel neroztrhne. Tak já začnu. Koukám že máš pěkně chlupatou kundu. Aby jsme si jí mohli líp prohlídnout, hezky si všechny chloupky do 5 minut vytrháš. A za každý na který zapomeneš, si o kundičku típneš cigaretu.”

Kluci jí rozvázali ruce a opět svázali tak, aby je měla před tělem a mohla tak splnit rozkaz. Chvilku váhala, ale nakonec se rozhodla uposlechnout. Opatrně vzala jeden chloupek mezi prsty a trhla. Bolestivě to štíplo. Vytrhla takhle několik chloupků, když jí došlo že tímhle tempem to nestihne. Musela trhat víc chloupků najednou, což jí hrozně bolelo, obzvlášt na citlivých místech kolem poštěváčku.

“10 vteřin”, suše poznamenal chlap a Marušku polil studený pot, protože ještě zdaleka nebyla hotová. Oběma rukama si ve spěchu rvala trsy chloupků z rozkroku, cukající se bolestí vystřelující z pipinky a následně i ze zadečku. Chlapy ale její sebezranování evidentně bavilo.

“Konec”, prohlásil a najel na detail její ted už holé a celé zarudlé broskvičky.

“Zkontrolovat”, přikázal a chlapci se s radostí dali do plnění úkolu. Pořádně jí prcinku prohmatávali a k jejich radosti našli u poštěváčku jeden nevytrhnutý chloupek.

“Tak to máme jasný”, prohodil jeden z kluků a zapálil si cigaretu.

“Být tebou tak si jí típnu o dírku, je tam nejvlhčejc” prohodil ledabyle a bylo vidět že ho ta slova vzrušujou.

“A kdyby se ti do toho náhodou nechtělo, tak nejenže zůstaneš s lahví v prdeli, ale ještě ti tu cigaretu típnem o poštěváček”. Jen co to dopovídal, podal vyděšené Marušce cigaretu.

Věděla že to myslí vážně a tak si pomalu začala přibližovat cigaretu k pohlaví. Když už byla od dírky tak blízko že cítila její žár, sebrala všechnu svojí odvahu a rychle jí o vstup do své jeskynky típla. Projela jí neuvěřitelná bolest a okamžitě chtěla rukou ucuknout, ale to kluci neměli v plánu. Pevně jí za ruce chytli a nechali jí tak pálit se o cigaretu až do vyhasnutí. Celým jejím mladým tělíčkem projížděli vlny bolesti, vystřelující jí z pipinky i prdelky, kam se jí láhev díky cukání opět hloubš zaryla.

“Tak to by jsme měli, ted jsem na řadě já”, prohlásil jeden z kluků a z pod sedadla vyndal další láhev.

“Hezky si jí narveš do píči, a začneš si to dělat. Jestli ti do píči za 5 minut zarazím prsty a bude suchá, tak ti jí tam nasoukám celou, a je mi jedno že tě to roztrhne.”

Zoufale se snažila huhlat o slitování, ale to kluky jen pobavilo. Chtě nechtě si musela nasadit ústí láhve ke své spálené kundičce a pomalu jí do sebe zasouvávat. Tolik se těšila na svoje “poprvé”, a ted o to přijde s lahví od piva pod dohledem 4 úchyláků. Brečela studem i bolestí, její uzoučká panenská pochva nebyla na tak velký předmět připravená. Najednou ucítila bolest jak kdyby jí někdo rozřezával a došlo jí že právě přišla o panenství. Kluci si toho taky všimli a hlasitě to komentovali.

“Tak už se s ní začni prcat”, rozkázal jeden z kluků a aby svým slovům dodal důraz, čapnul láhev a začal jí s ní přirození projíždet. Věděla že své hrozby splní, a tak se snažila myslet na něco příjemného a dráždit si zmučenej poštěváček tak, aby alespon trochu zvlhčila kundičku. Zbývalo jí ještě pár sekund, když autem začala být cítit vůně její prcinky. Přesně jak řek, zasunul do ní 2 prsty a s potěšením konstatoval, že je mokrá a roztažená.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 3.5 / 5. Počet hlasů: 10

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *