Povídka “Magdalena II.”

Tato povídka je pokračováním povídky Magdalena.

Ve dveřích zarachotil klíč a do cely vešli dva biřicové. Magdalena před nimi couvala až do rohu, ale nebylo jí to nic platné, každý jí chytil za jednu ruku a vyvedli jí z cely na chodbu a pak po schodech nahoru. Musela přivřít oči, protože jí oslňovalo denní světlo, kterému v temné cele odvykla. Vyvedli jí na nádvoří, kde čekal kat a jeho dva pomocníci. „A je to tady, teď budu veřejně trestaná a budou se na to dívat všichni ze zámku“.

Ne že by byl její včerejší zážitek z mučírny zapomenut, ale to, co jí čekalo dnes, se jí zdálo ještě horší. „Jistě budu svlečena a uvidí mě všichni nahou a pak ještě jistě neujdu výprasku a všichni uslyší, jak křičím a prosím, jestli si hraběnka nevymyslí ještě něco horšího“, uvažovala Magdalena.

Biřicové jí předali katovým pomocníkům, kteří jí svázali ruce a pak jí vedli na vyvýšené místo s pranýřem. Ale k jejímu překvapení jí postavili vedle pranýře, u kterého byly obvykle trestány neposlušné služky, sice nahé, ale obrácené čelem ke sloupu pranýře, který přeci jenom zakrýval jejich prsy a klíny a publikum se muselo spokojit s jejich nahými zadnicemi a stehny. Jen holky s velkými prsy, které se během výprasku snažily uhýbat ranám, občas ukázaly přihlížejícím i své kývající se kozičky.

Teprve teď si Magdalena všimla, že z okna v prvním patře je vysunut trám s kladkou a přes tu je pověšen provaz se smyčkou. Přivedli jí pod konec provazu, spoutané ruce přivázali ke smyčce a tahem ze druhý konec provazu jí zvedli ruce do výšky tak, že sice stále na zemi, ale musela být vypjatá jako struna.

Na dvoře se začali shromažďovat zájemci o atraktivní podívanou, muži proto, aby viděli nahou mladou holku, která bude nejspíš bita a ženy spíše s pocitem zadostiučinění, že konečně došlo i na tuhle krásku, kterou chránil sám pan hrabě a škodolibě se těšily na její trestání a křik.

Magdalena byla celá rudá, protože věděla, že nebude trvat dlouho a bude přede všemi nahá a všichni si rádi poslechnou i její křik při výprasku, který jí jistě nemine.

Nádvoří bylo téměř plné, když přišla paní hraběnka, následovaná podkoním a dvěma služkami, které nesly v košíku víno a hraběnčin pohár a za nimi přinášeli sluhové dřevěné křeslo pro hraběnku. Ta se posadila těsně pod vyvýšené pódium, na kterém stále Magdalena, nechala si do poháru nalít červené víno a pak kývla na kata, že může začít.

Ten došel před Magdalenu s nožem v ruce, zasunul jí ho do výstřihu a jedním tahem rozřízl tkanice uzavírající vepředu její košili a pak z ní košili strhnul. Nádvoří zašumělo a když poodstoupil, tak všichni viděli nahou dívku zepředu a ne zezadu, jak bylo zvykem. Hraběnka nechala Magdalenu vychutnat její ponížení, znovu se napila a pak zase kývla na kata.

Ten se chopil březové metly a začal Magdalenu vyplácet přes zadek, záda i stehna. Snažila se statečně mlčet, ale výprask se stupňoval a její sténání a křik vyvolaly hraběnčin úsměv a pohár vína pro kata po skončení první části exekuce. Poté se kat znovu vrátil k Magdaleně a metlou jí sešvihal její velké prsy tak, že je měla rudě pruhované a křičela už bez jakýchkoli zábran. Po kozičkách přišlo na řadu břicho a stehna.

Hraběnka se dobře bavila a na její pokyn kat mrskání ukončil a nechal dívku chvíli odpočinout a vstřebat bolest z předchozího trestání. Pak jeho dva pomocníci přivázali ke kotníkům Magdaleny dva provazy, Magdalenu za ruce vytáhli nahoru, tak že visela pověšená za ruce a pak se každý z nich chopil jednoho provazů a oba došli na samé okraje pódia a opřeli se do provazů tak, že Magdaleně roztáhli nohy od sebe a všem tak předvedli její kundičku. Tak tohle tu ještě nikdy neviděli a šum mezi diváky ještě zesílil.

A na další hraběnčin pokyn se kat postavil dozadu za rozkročenou dívku, vzal si novou metlu s dlouhými a tenkými větévkami a začal jí mrskat zespodu mezi roztažená stehna, tak že proutky zasahovaly zespodu její prcinu, ale především její pičku a protože měla nohy hodně roztažené, tak ty nejdelší z proutků zasahovaly i jejího poštěváka. To už Magdalena ječela na celé nádvoří.

Po skončení výprasku postavili pomocníci pod Magdalenu dřevěného osla a pak jí na něho spustili a kat osobně rozevřel její pysky, aby hrana osla dolehla na její rozevřenou kundičku. Ruce jí přivázali za zády, tak že byla trochu prohnutá dozadu a předváděla publiku své vypjaté prsy.

Paní hraběnka se zvedla a řekla, že se za hodinu přijde podívat na pokračování jejího trestu, ať si zatím užije jízdu na oslovi.

Část diváků se rozešla, ale část jich zůstala a sledovala Magdalenu, která se po chvíli snažila nakláněním do stran trochu ulevit svému trápenému klínu a prcině. Tlak hrany osla byl čím dál bolestivější a tak ke konci hodiny Magdalena tiše kňučela. Po hodině se s hraběnkou vrátila i zbylá část diváků a tak Magdalenino trestání sledovalo opět plné nádvoří.

Byla sundána z osla a ohnuta přes výpraskovou kozu tak, že byla ohnuta hlavou dolů a její zadnice byla dokonale vyšpulena směrem nahoru. Rozevřená stehna měla pevně připoutaná řemeny.

Kat se chopil dlouhé rákosky a začal jí vyplácet. Magdalena byla položena tak, že její zadeček a rozevřený klín byly obráceny k publiku. Na jejích vypnutých půlkách, které byly rudé od předchozího mrskání, začala naskakovat jelita, která kat pečlivě rozmisťoval po celé ploše její prcky.

Magdalena křičela, prosila, ale kat přestal až tehdy, když na zadnici nezbylo jediné zdravé místo. Nechali jí pak chvíli ohnutou a vystavenou, aby si publikum prohlédlo katovu práci a pak jí odvázali, zvedli a položili na lavici, do úst jí zasunuli veliký trychtýř, který naplnili vodou a Magdalenu donutili vypít velké množství vody.

Pak jí opět spoutali ruce a ty znovu přivázali k provazu visícímu z trámu a donutili jí vzpažit.

Nějakou dobu jí pak nechali stát a potom jí znovu přivázali provazy ke kotníkům a za spoutané ruce jí vytáhli do výšky. Tahem za provazy jí roztáhli nohy a konce provazů připevnili k železným kruhům na dlažbě pódia.

Magdalena tak visela zcela vystavená s rozevřeným klínem a paní hraběnka jí s úsměvem oznámila, že tak bude viset tak dlouho, dokud nevyprázdní přede všemi svůj močový měchýř.

Magdalena odolávala té potupě velmi dlouho a hraběnka proto kývla na kata, který vzal dřevěnou tyč, která měla konec ve tvaru velkého mužského údu, který jeden z pomocníků natřel tukem a kat ho přiložil Magdaleně na její zadní dirku a dřevěný penis začal pomalu pronikat do její prciny. To už Magdalena nevydržela a z jejího klína vytryskl proud, který obloukem dopadal na dlažbu před pranýřem.

Teprve pak nechala spokojená hraběnka poníženou Magdalenu odvázat a odvést zpět do vězení.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.4 / 5. Počet hlasů: 13

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *