Povídka “Lekce s Pánem”

Zítra mě čeká další lekce s mým Pánem, těším se na ni, ale než se na ní vyprávím, tak musím splnit úkoly, které jsem dostala. V noci před naším setkáním jsem dostala za úkol zasunout do mé kundičky kuličky a nechat je tam celou noc. Během noci jsem se několikrát probudila, cítila jsem se strašně nadržená kvůli kuličkám, ale na druhou stranu jsem se vyspala dobře. Ráno jsem byla vlhká a hodně jsem se na Pána těšila, ale to nestačilo, ráno jsem kuličky vyměnila za vibrační vajíčko, samozřejmě jsem ho musela pustit, když jsem nasedala do auta na cestu na naši lekci, Pán si zkontroloval, zda jsem úkol splnila a zda se na něj těším. Byl spokojený s tím, jak jsem úkol splnila i s tím, jak se kundička těší.

Dojeli jsme na místo a vešli do připraveného pokoje. Se sklopeným zrakem jsem si klekla na kolena a čekala, až mi můj Pán připne obojek. Pán odložil tašky, podíval se a dal mi obojek se slovy: „Svlékni se, ruce za hlavu a pomalu se otáčej na místě.“ Poslechla jsem, můj Pán si sednul na postel a sledoval jak se při této činnosti stydím, byla jsem červená studem, moje prsa se mi při každém pohybu hýbaly. Můj Pán zkusil prozkoumávat mé tělo. Zkouší citlivost jednotlivých míst. Bradavky mám ztuhlé vzrušením. Pán si s nimi jemně pohrával, hladil, hlazení postupně přecházelo v mačkání, toto hraní jsem si opravdu užívala, Pán si toho všiml a proto nečekaně silně zmáčknul obě bradavky. Věděl, že čekám, kdy je bude líbal, kdy je zmáčkne zuby a bude chvilku držet, možná i proto se rozhodl, že toto nechá na později.

Čekám, co bude dál, nehnula jsem se při tom ani o centimetr. “Na kolena, děvko,” řekl Pán. Síla tohoto příkazu mě skoro srazila k zemi, tak rychle jsem se snažila Pánův rozkaz vyplnit. Klesla jsem na kolena a hleděla stále na Pána. “Kdo jsi?” zeptal se mě můj Pán. “Lucka… ” odpověděla jsem. “Špatně.” zašeptal Pán. Dívala jsem se na Pána, jako bych nechápala co po mně chce. Pak se jí rozjasnilo a odpověděla tichým hlasem: “Jsem Vaše otrokyně.” Pán mlčel a asi přemýšlel a zkoumal význam mého prohlášení. Moje nervozita stoupala. “Správně. A kdo jsem já?” zeptal se. Zabloudila jsem očima do rohu místnosti. “Já… nevím… ” snažila jsem se uhnout. “Kdo… jsem… já?” zopakoval ještě jednou, pomaleji. Ačkoliv nepadlo jediné hlasité slovo, atmosféra za poslední minutu zhoustla. Něco se začalo dít… ta situace měla v sobě něco, co se dá vycítit jen v těch nejvypjatějších chvílích, kdy nejhlubší emoce dostávají volnost. “Můj Pán… ” vypravila jsem potichu nakonec. “Ještě jednou to zopakuj a snaž si to uvědomit.”

“Vy jste můj Pán a Vládce… ” opakovala jsem znovu a již hlasitěji. Věděla jsem, že toto mé zaváhání a vzpurnost hned odpovědět bude chtít můj Pán potrestat. Sklonil ke mně blízko, že jsem cítil moji vůni.”Jsem tvůj pán, čubko. Pán nad tvým tělem i duší, Pán tvé lásky. Chápeš to? Jsem všechno co potřebuješ.”

„Zasloužíš si potrestat, připrav se do pozice. Ty víš, že mám rád, když odpovídáš hned, nemusím být vůbec trpělivý, budeš plnit hned mé příkazy!“ Splním Pánovo přání, opřu se o postel a vystrčím zadeček, aby mě mohl potrestat. Čekám na první ránu. Prásk. Dostávám první ránu. „Jedna, děkuji Vám můj Pane, říkám s rozechvělým hlasem. „Dvě, děkuji Pane. Rány důtkami bolí. Dostávám 20 ran, každou počítám a poděkuji za ní. Po dvaceti ostřejších ranách mě trochu bolí zadek. Můj Pán mi pohladí zadeček, jemně ho pomazlí, políbí mě.. To ale ještě nebylo všechno. Můj Pán ještě nezapomněl zkontrolovat kundičku. Byla pořádně mokrá. „ A, subince se výprask líbil. Dobře, tak dáme ještě alespoň deset, když se Ti tak líbí, co říkáš?“ Ani nepřemýšlím, co bych mohla odpovědět..“Ano, prosím, pokračujte ve výprasku, můj Pane.“ Tentokráte jsou rány rukou, jedna ruka vyplácí můj zadeček a druhá dráždí moji prcinku a můj poštěváček. Rány bolí, ale přesto mé vzrušení roste, zadeček mám červený a příjemně hřeje a moje kundička je pěně vlhká. Rány skončily, ale druhá ruka ne, Pán dál pokračuje v dráždění..až toto dráždění přejde v orgasmus. Jsem šťastná. Pán mě políbil dlouhým polibkem.

„Pojď a vezmi si můj penis do pusinky, zatímco mi to budeš dělat, si já pohraji s Tebou. V mých očích zasvítilo vzrušení, okamžitě jsem se přisála k Pánově pýše a ve své skrčené poloze čekala, co bude Pán dělat. Vzal opět důtky. Bylo na mně vidět, že toužím co nejrychleji pocítit na svém nahém těle dotyk trestajících důtek. Nedočkavě mě přetáhl důtkami. Dlouhé pramínky kůže se žádostivě zakously do mé napjaté kůže a moje zuby se ve slastné odezvě jemně zahryzly do Pánova penisu. Můj Pán švihal pravidelně, údery až se má pokožka začervenala, Pak mě Pán násilím odtrhl od svého penisu. Donutil mě přetočit se na záda, tím jsem mu umožnila hrají s mými prsy. Nejprve jsem dostala několik ran důtkami, nebyly velké, ale ve chvíli, kdy zasáhly bradavky to zabolelo, pak mi můj Pán připnul na bradavky skřipečky. Roztáhl mi nohy, na každou připnul pásek a přidělal rozporku na nohy. Tím mě znehybněl, nemohla jsem dát nohy k sobě, stejně to udělal i na rukách, tím jsem se nemohla vůbec bránit. Moje kunda byla nastavená k hrátkám Pána. Ze všeho nejdříve Pán ochutnal moji šťávu. Z pochvy mi sálalo horko, Pán mě laskal jazykem, občas stisknul velmi jemně okolo roztouženého poštěváčku. Můj Pán mě dovedl až k uchvacujícímu orgasmu.

Pán sundal rozporky a na chvíli jsme si lehli vedle sebe na postel a nádherně a něžně jsme se hladili a líbali až do zklidnění.

Po tomto zklidnění jsme se přemístili do koupelny. Pán nejprve pustil studenou vodu a celou mě s ní postříkal. Nemám to ráda, chtěla jsem se bránit. Ledová sprcha, která zasáhla moji pochvu, můj poštěváček, fungovala jako dynamit. Postupně Pán přidával teplou vodu a zesilovat tak proud a nemilosrdně trápil moji štěrbinku. Svíjela jsem se v šíleném vytržení, voda ze sprchy tepe a masíruje tuto moji citlivou část proudem, dosáhla jsem neskutečného a vyčerpávajícího orgasmu. Vyšli jsme ze sprchy, Pán se tam chvíli zdržel a já náhle nevěděla, co mám dělat. Sedla jsem si na postel a čekala..

Když nemáš co dělat, klekneš si a ruce dáš za záda. Rozumíš?” “Ano, můj Pane.” Řekla jsem hodně potichu. Vyplnila jsem jeho příkaz se skloněnou hlavou. Klečela jsem před svým Pánem, vypnutá prsa se zachvívala. Když jsem se na Pána podívala, měla jsem pohled malého vystrašeného zvířátka, nevěděla jsem, co přijde. V Pánovi se zvedla žhavá vlna a sevřela mu srdce. Chtěl mě líbat a obejmout, je můj Pán, sedí v sedačce, já mu klečím u nohou. “Nebudeš se přede mnou nijak zakrývat. Vždycky se postaráš o to, abych měl pěkný výhled.” špičkou nohy mi naznačil, že si mám kleknout více zeširoka. Chvíli seděl a pozoroval a pak jako nevědomky se začal špičkou nohy dotýkat vnitřní strany mého stehna a hladit ji. Pán zavadil o mou nadrženou a mokrou kundu. Vydala jsem ze sebe slabé zasténání a zachvěla se. “Copak, čubičko?” Usmíval se. “Máš horko mezi nohama? Vždyť jsi v sobě kuličky a vajíčka, a už jsi si i tady užila, ne?”

“Mhmm… ano, ano, měla… ale… ááá, já to chci s Vámi, teď a tady, prosíííím,” mumlala jsem a celá se otřásala, jak jsem se snažila zůstat v kleče a nepohnout se. Přestal mě dráždit a naopak mě udeřil dlaní přes prsa. Pak vzal mé bradavky mezi zuby. Trošku jsem se lekla, zabolelo to. „Takže, aby bylo jasno. Já určuji, kdy se smíš udělat, a bez mého příkazu ti ani nezvlhne, jasné? Obávám se, že někdy budeme muset podrobit tě tréninku, abys dokázala vydržet bez sexu. Řekněme týden by mohl stačit. Ať už děláš cokoliv, ať držíš dočasný celibát, nebo si spolu hrajeme, měj vždycky na paměti, že to děláš pro svého Pána jako důkaz lásky a oddanosti.”

„Teď zvedni ruce trochu před sebe a otoč dlaně nahoru.” Můj Pán bere kousek provazu a ruce mi pevně sváže. Zvedá mi ruce a dává mi je za hlavu tak, aby se moje spoutaná zápěstí dotýkala krku. Provázkem mi pevně přivazuje spoutané ruce k obojku na krku. Má prsa teď nemůže nic bránit, jsou obnažená a mé bradavky pomalu nabírají na objemu. Chviličku si s nimi příjemně, něžně hraje, rukama přejíždí po mém celém těle. Vychutnává si mě. Nohy mám od sebe, ani tam mi Pán nezapomněl zajet rukou. Přivoní ke svému prstu, který voní vůní vzrušené ženy. Těším se na pokračování. Chytne zuby mé bradavky, jemně, trochu natáhne a vrcholky přejíždí jazykem. Dostanu roubík. Nemám ho ráda, ale pro svého Pána ho vydržím mít. Pro Pána možná je krásné- spoutaná žena s roubíkem v ústech. Bere roubík do ruky, trochu se bráním, zmáčkne pevně mé bradavky a drží. Bolest mě donutí. Musím otevřít pusinku jak jen to jde, aby se tam ten gumový balónek vešel.

Poodstoupí a dívá se na mě. Sedne si v klidu na postel a jen se dívá. Asi zvažuje co dál, cítím se zvláštně vždycky, když se na mě takto dívá…stydím se. Bere další provaz, tento je delší. Přehne ho napůl a stáhne smyčku kolem mého pasu. Stahuje ho vzadu nad místem, kde začíná zadeček. Párkrát mě po něm pleskne a při tom mě drží za provaz. Když se škubnu, smyčka se víc stáhne kolem mého pasu a on pokračuje. Vede zdvojený provaz přes zadeček i přes moji kundičku. Snaží se, aby provaz vedl přesně uprostřed, pokračuje nahoru. Začíná mým podbřiškem , dělá suky každých 10 cm až nad prsa. Přehodí mi volné konce přes rameno a na zádech je překříží, vede dopředu, provléká mezi suky a stahuje zpátky za záda, kde se opět překříží a jdou na další suk níž a níž. Tak jak provazy stahuje, stahuje mé tělo. Prsa vystupují volné mezi provazy a tlak na mou kundičku je větší. Provaz uváže na smyčce kolem mého pasu. Chytí mě za prsa, tvrdě je tiskne. Sténám bolestí ale i slastí. Roztahuje můj análek, při tom roztahuje provazy, což znamená jejich utažení. Donutí mě posadit na postel, turecký sed, dotýkající se kotníky sváže, mám roztažené nohy, kolena nemohu dát k sobě, ani nejdou natáhnout. Má kundička je rozevřená a nechráněná. Vybírá skřipečky. Klekne si za mně a chytne do ruky levou kozičku a připevní na ní skřipce, to samé udělá i s pravou kozičkou, pak chytne za řetízek a zkouší jak skřipečky drží. Napřed lehce, ale pak chytí a zatáhne silou až se mi bradavky napnou. Teď přece jenom zasténám bolestí, přesto se to kundičce líbí.

Bere do ruky vibrátor, roztáhne provazy, které vedou přes kundičku a jemně, pomalu zasouvá vibrátor, pomalu ho zapíná. Začnu vzdychat. Zatahá za skřipce na kundičce, mám strach, aby to nepřerušilo mé vzrušení, Sundá mi skřipce z bradavek, citlivě mi je promne, políbí, pohraje si s nimi, něžně. Pomáhá vibrátorku. Začínám se chvět rozkoší, sundá mi skřipce z pysků a já se pomalu blížím k vrcholu. Chytne mě za kozičky, mačká je ve svých dlaních, mazlí se s citlivou bradavkou..není to veliká bolest, jen náznak jemný a já propadám do orgasmu. Rozváže mě, ruce mi ale nechává ještě svázané. Ležíme vedle sebe, odpočíváme. Jemně masíruje mé zmučené bradavky a jazykem se snaží zahladit stopy mučení. Teprve pak mi dovolí sednout a rozváže. Zabalíme se společně do deky, přitiskne mě k sobě a nechá mě trochu odpočinout. Hladíme se na vzájem a je nám spolu dobře …

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.2 / 5. Počet hlasů: 6

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *