| |

Povídka “Kristy”

“Crrrrr!!!” “Kurva!” Proč musí kdejaký idiot zvonit na zvonek u dveří vždycky zrovna tehdy když jsem ve sprše?! Do prdele! A ještě navíc právě ve chvíli, kdy jsem se chystal začít si honit čuráka! Když ho mám pěkně mokrého a namydleného, tak je to nejlepší, to mi pak pokaždé v ruce hezky klouže, takže běžte všichni do hajzlu! Mám teď na starosti mnohem důležitější a zábavnější věci. “Crrrrr!!! Crrrrr!!!” “Tak dobrá, dobrá, ty zmrde, však už jdu!” zařval jsem, když zvonek i nadále vytrvale zvonil. “Ale jestli to bude nějaká píčovina.” Znechuceně jsem vystoupil z vany a bleskově si přes své nahé tělo přehodil krátký froté župan. Zatímco jsem si zavazoval pásek, naštvaně jsem kráčel ke dveřím, zanechávaje při tom za sebou mokrou, lesklými mydlinami ozdobenou stopu. “Crrrrr!!!” Urychleně jsem přiskočil ke dveřím, trhnutím jsem je otevřel dokořán a téměř nepříčetně jsem zařval “Kurva, co si o sobě vůbec myslí..” Teprve nyní jsem zaregistroval, že ječím do prázdné chodby. Mohl jsem nadávat jen tak vzduchu a kachličkám tvořícím podlahu. Vzápětí jsem ovšem zaslechl zaskřípění gumových podrážek na tvrdém povrchu následované několika málo rychlými kroky a v mém zorném poli se objevila mladá dívka, která ještě určitě neměla dvacet – možná méně, ale jistě ne více. Zatímco se trochu rozpačitě přibližovala zpět ke dveřím, s potěšením jsem zaznamenal její dlouhé nohy a tak trochu dětský obličej, momentálně přikrášlený lehce vystrašeným výrazem. Dívka měla na sobě jasně červenou blůzku, pod níž se viditelně rýsovala její malá ňadra a naopak velké bradavky. Spodní část jejího hezky vyvinutého těla pak zakrývaly – či spíše skoro vůbec nezakrývaly – velmi krátké bílé kraťasy a očividně hodně drahé tenisky. Světle hnědé vlasy měla upravené do jednoduchého copu, jehož konec se nacházel hluboko pod jejími lopatkami. V rukou krásná neznámá svírala tlustý poznámkový blok a kuličkové pero.

 

“Dobrý den,” pozdravila až přehnaně slušně a uctivě. Ještě než stačila pokračovat, bylo mi naprosto jasné, co po mně bude chtít. Měla to vepsané ve tváři. “Omlouvám se za vyrušení, ale vybírám zde příspěvky pro naši církev pane…pane, ach, promiňte,” řekla, nádherně zčervenala a nejistě pohlédla z mé tváře na štítek nad zvonkem, který však byl, jak jsem velmi dobře věděl, naprosto perfektně nečitelný. “Farrell,” dokončil jsem místo ní započatou větu. “Ale ty tady přece normálně nechodíš, kdepak je tvá kolegyně?” Běžně v naší čtvrti chodila nějaká stará bába, která měla pro každého hromadu poučení o tom, jak se dostane do pekla, pokud okamžitě nepřispěje na jejich podělanou církev. Pokaždé pro mě bylo velkým potěšením poslat ji do prdele – ne že bych vůbec nevěřil na Boha, ale rozhodně pochybuji o tom, že by měl něco společného se zázračnými léčiteli, jehovisty a podobnou pakáží. Tahle mladá dívka pro mě samozřejmě představovala vítanou změnu. Od samého počátku jsem jí s přirozeností mně vlastní tykal a upřeně jsem si ji prohlížel. “Ach, no, ona je teď nemocná, takže jsem to vzala za ni, víte?” odvětila dívka. A zatraceně dobře jsi udělala, dodal jsem v duchu, ani nevíš, co dneska všechno dostaneš. Náhle mě totiž napadlo hned několik myšlenek, z nichž ovšem jen jedna jediná byla normální. Ty ostatní by mi mohl závidět i sám ďábel, kterým nás ta stará babizna bez ustání strašila. “Ale teď máme pátek večer,” řekl jsem naoko bez valného zájmu “a tvá, cha, kolegyně obvykle chodí až v sobotu ráno.” “No, ano, to je pravda,” odpověděla dívka poněkud rozpačitě. Vypadala najednou docela nervózně, jako bych ji přistihl při pokusu o krádež v obchodě. A při tom se jen snažila trochu si ulehčit povinnosti. Nyní jsem již ani v nejmenším nepochyboval o tom, že je panna. Začínalo se to jevit opravdu mimořádně zajímavé. “Víte,” pokračovalo po krátké odmlce, “já bych totiž měla zítra jet pryč, a tak jsem se rozhodla, že půjdu vybírat o něco dříve, abych to všechno stihla. Snad vám to nevadí..?” Jasně že ne, pusinko, odpověděl jsem jí v duchu, dobře žes přišla dříve, o to později zase odejdeš, tedy jestli vůbec budeš moct chodit. “Kdepak, všechno je v nejlepším pořádku,” řekl jsem nahlas s příjemným úsměvem na rtech. “Jen pojď na chvíli dál, musím se kouknout po peněžence,” vyzval jsem ji a odstoupil trochu stranou, aby mohla vejít. Nezdálo se, že by z mého návrhu měla zrovna velkou radost, ale jelikož neměla viditelný důvod k tomu, aby řekla ne, bylo jí hloupé odmítnout. Zvolna překročila můj práh. Kdyby jen částečně tušila, co ji čeká, určitě by raději dobrovolně skočila do tygří klece, avšak o tom pochopitelně neměla ani ponětí.

“Jakpak se jmenuješ, holčičko?” zeptal jsem se ji se svým širokým úsměvem, zatímco jsem zavíral dveře. O vteřinku později již bylo zamčeno a klíč ležel hluboko v kapse mého županu. “Kri – Kristy, pane,” zamumlala dívka téměř nesrozumitelně. Veškerou svou pozornost nyní věnovala zamčeným dveřím, na které upřeně hleděla, přičemž si nervózně mnula ruce. “V pořádku, Kristy, jen se uklidni,” řekl jsem konejšivě, i když jsem pouze stěží dokázal potlačit potutelný úsměv. “Nemáš se čeho bát, jen si skočím pro peníze a hned můžeš jít.” Pomalým, bezstarostným krokem jsem vešel do kuchyně, kterou jsem následně doslova převrátil naruby jen proto, abych se zmocnil několika dlouhých plastikových proužků, které dokonale nahrazovaly klasické provazy, přičemž ovšem byly podstatně elastičtější a lépe se s nimi manipulovalo. Zatímco jsem po nich pátral, zakřičel jsem přes rameno, abych svou mladou oběť uklidnil a zároveň o ní něco málo zjistil – člověk nikdy neví, kdy se mu to bude hodit. “Kdepak vlastně bydlíš, Kristy?” “Kousek odtud, na druhé straně toho velkého náměstí,” odvětila tiše. “Ale já už bych asi měla jít, pane,” navázala vzápětí nepatrně hlasitěji a důrazněji. “Můžete ten příspěvek klidně odevzdat mé kolegyni, až sem zase příští týden přijde.” Ale to už jsem vcházel zpět do obývacího pokoje. Plastikové proužky jsem klidně držel v ruce před sebou, takže je mohla ihned spatřit. Stejně již neměla kam utéci. Ledaže by uměla procházet zdí. Slyšel jsem, jak překvapeně zalapala po dechu. To se mi zamlouvalo. “A co když se ta tvoje pánbíčkářská kolegyně najednou nečekaně uzdraví a zítra sem přijde vybírat znovu, hmmm?! Co ty na to, myslíš, že jí nikdo z těch vašich svatých nepomůže?!” Aniž bych čekal na její reakci, popadl jsem ji za blůzku a přitáhl jsem ji k sobě. Dívka samým zděšením upustila svůj poznámkový blok a marně se pokoušela z mého sevření vymanit. “Koukni, Kristy,” pokračoval jsem ve stejném duchu přísným tónem. “Řekl bych, žes mi tady naservírovala pěknou báchorku, abys ze mě vyloudila nějaký prachy. Já totiž vůbec nevěřím ani tomu, že je ta stará kráva nemocná, ani tomu, že vybíráš příspěvky na nějakou posranou církev! Podle mě si prostě jen chceš trochu přivydělat, co ty na to?! Nemám pravdu?!” “Já vůbec nevím, o čem to mluvíte!” zaječela Kristy zoufale, přičemž sebou házela ze strany na stranu. Její blůzka naštěstí byla z dostatečně kvalitního materiálu. “A měl byste mě raději okamžitě pustit, pane, nebo to řeknu na policii a pak uvidíte!” pokusila se mi vzápětí vyhrožovat. Kdybych byl nějaký poseroutka, možná by se jí to i povedlo, jenže podobné finty na mě už dávno neplatí. Jakmile to pochopila také Kristy, bleskově zvedla obě paže nahoru, tělem trhla ještě rychleji a hbitěji dolů a než jsem se nadál, už jsem v rukou držel jen její blůzku. Dívka okamžitě přiskočila ke dveřím, začala do nich zaťatými pěstmi zoufale bušit, přičemž ječela o pomoc, jako bych ji mrdal násadou od koštěte – a přitom jsem se k tomu ještě nedostal, cha!

V klidu jsem odhodil její blůzku a pomalu, skoro ležérně jsem přistoupil ke dveřím. Věděl jsem, že se pomoci stejně nedovolá, a i kdyby se jí to nějakým zázrakem přece jen podařilo, ze sousedů jsem strach rozhodně neměl. Uvědomoval jsem si, že je v pohodě zvládnu. Jakmile jsem se k ní přiblížil, švihnul jsem ji zezadu přes zadek plastikovými proužky. Muselo ji to pořádně zaštípat, protože vyjekla bolestí a jako na obrtlíku se otočila. Na nic jsem nečekal, popadnul jsem ji za ruce, znovu ji obrátil a zkroutil jí je za zády. Zase zasténala bolestí – to se mi líbilo – ale na víc se nezmohla. Bez problému jsem jí horní končetiny svázal k sobě přesně kolem zápěstí. Poté jsem ji zase otočil tváří k sobě. “Podívej se, holčičko,” prohlásil jsem se samozřejmou převahou, “jestli tady někdo bude volat policajty, tak to budu jedině já, protože do basy patříš ty a ne já! Tys to byla, kdo se ze mě podvodně snažil vyloudit nějaký prachy, to si laskavě uvědom, než zase začneš dělat hlouposti. A teď zapomeň na všechny hloupé pohádky, které jsi měla připravené, a koukej mi říct pravdu!” Vrhl jsem na ni krátký, ovšem nádherně pronikavý pohled, který by zapůsobil i na samotného Al Caponeho. “Já totiž poznám lháře na první pohled!” Pokusila se ode mě odtáhnout nejdále, jak jen to bylo možné, což se jí ovšem příliš nepodařilo, jelikož měla hned za sebou dveře. Vytrvale přitom odvracela zrak a bylo na ní poznat, že se zoufale snaží vymyslet si nějaké obstojné vysvětlení. Ani to se jí ovšem nepovedlo. Začala přímo před mýma rozzářenýma očima tát jako kostka ledu uprostřed Sahary. Svlečená do pasu – pochopitelně bez podprsenky – a s rukama spoutanýma za zády vypadala vskutku rozkošně a k nakousnutí. Byla vystrašená, bezmocná a půvabná. Cítil jsem, že mi čurák pozvolně tvrdne. Když posléze opět promluvila, hlas se jí zřetelně třásl a měla co dělat, aby se nerozbrečela. “Prosím, pane…pane Farrelle,” řekla hezky pokorně. “Máte – máte naprostou pravdu. Omlouvám se. Skutečně jsem se vás pokoušela podvést. Víte, dozvěděla jsem se na našem církevním setkání o tomhle pravidelném vybírání poplatku, a tak jsem si řekla, že kdybych všechno obešla už dnes večer, třeba by se mi podařilo získat nějaké peníze.” Sotva to dořekla, oči se jí zalily slzami, které se jí o pár vteřin později již koulely dolů po zarudlých tvářích. Valný dojem to na mě neudělalo, ačkoli mě to docela vzrušovalo. “A na copak jsi ty peníze potřebovala?” dusil jsem ji dál ve vlastní šťávě. “Chtěla jsem si za ně koupit něco na jídlo, pane. Naposledy jsem se mohla najíst u nás v církevní komunitě, jenže tam nechci být pořád, protože… protože mě tam stále někdo obtěžuje.” Teď už bezmocná dívka plakala naprosto otevřeně. “Mám…mám hlad,” dodala ještě mezi jednotlivými vzlyky. “Vždyť vypadáš jako holka ze slušné rodiny, tak proč nejsi doma?” Na jednu stranu se mi nezdálo, že by lhala, avšak na stranu druhou nevypadala jako tulačka, vždyť byla čistá a upravená. “Rodiče zemřeli před rokem při automobilové nehodě,” odvětila okamžitě. “Od té doby jsem žila společně se svou starší sestrou a jejím přítelem. Jenže ten se posledních pár týdnů strašně opíjel a pak vždycky, když se z hospody vrátil domů, mou sestru hrozně mlátil. Minulý týden jsem to už nevydržela a pokusila jsem se zabránit mu v tom. A on mě za to vyhodil na ulici. Víte, pane, ona se ke mně taky moc hezky nechovala, ale je to přece jen pořád moje sestra.” Vypadalo to, že se Kristy nyní trochu uklidnila. Zřejmě se domnívala, že na mě ta její srdceryvná historka zabere, jenže to se zatraceně pletla – jen mě to povzbudilo k další aktivitě a utvrdilo v původním rozhodnutí. “K nim se určitě už nikdy nevrátím!” řekla po krátce odmlce, během níž přestala plakat. Poté se na mě prosebně zadívala a prohlásila: “A do vězení taky nepůjdu, že ne?” Můj čurák byl momentálně tvrdý jako skála. Ani jsem nad jejím posledním dotazem příliš nepřemýšlel. Náhle se přede mnou otevírala spousta vzrušujících možností! “O tom si promluvíme o něco později,” odpověděl jsem bez valného zájmu. Teď byly podstatně důležitější jiné věci. “Ví vlastně vůbec někdo, kde jsi nebo kam jsi šla?” “Ne,” řekla Kristy ihned bez váhání. Její bezelstnost mě opravdu udivovala. Vzápětí jí ovšem přece jen došlo, co mi právě řekla. Na vteřinku zůstala stát s ústy dokořán otevřenými údivem nad vlastní hloupostí. Pak se pokusila situaci na poslední chvíli zachránit, když zablekotala: “Tedy vlastně ano, ano, lidé z církve samozřejmě vědí, že jsem tady…”

Kecy, nic jinýho než kecy, pomyslel jsem si. Nikdo samozřejmě ve skutečnosti nevěděl, kde je, to bylo nad slunce jasnější. Možnosti, které se přede mnou najednou otevíraly, byly vskutku úžasné. Ale nesměl jsem nic uspěchat. Času jsem měl přece více než dost. “Kolik lidí jsi dnes už obešla?” pokračoval jsem klidně ve výslechu. “Vy jste úplně první, pane,” odpověděla pokorně a určitě pravdivě. Vzápětí se jí z očí zase začaly řinout slzy. “Pro – prosím, pane Farrelle, prosím, rozvažte mě a nechejte mě odejít,” zavzlykala zoufale. “Přísahám, že už to nikdy neudělám!” Místo odpovědi jsem se ležérně opřel o stěnu, čímž jsem záměrně způsobil, že se můj župan dokonale rozevřel. Na světle se objevil můj perfektně ztopořený čurák, ovšem dívka si ho nevšimla, jelikož opřeně hleděla na můj obličej, pátraje v něm alespoň po náznaku pochopení a slitování. Samozřejmě vůbec nic takového nenašla. “Kdepak, holčičko, tak lehce ti to neprojde,” řekl jsem pomalu, vychutnávaje si svou převahu. “Za každý zločin se musí platit, takže se teď otočím a půjdu zavolat policajty, ledaže by jsi snad chtěla být na mě hodná a…” Schválně jsem nechal větu nedokončenou a významně jsem pohlédl dolů na svůj tvrdý ohon. Pak jsem opět upřel zrak na její zarudlou, slzami zmáčenou tvář. Její oči byly zcela fixované na mě, pročež Kristy přesně sledovala milimetr za milimetrem dráhu mého pohledu. Jakmile spatřila mého parádně naběhlého ptáka, panenky se jí okamžitě rozšířily. Na pár vteřin nebyla mladá dívka schopna jediného slova, poté se přece jen vzpamatovala a tiše zasténala: “Ne!” Mlčel jsem a jen jsem se na ni s úsměvem díval. Její rozpaky a především stud mě rajcovaly ještě více. Můj čurák není sice příliš tlustý, ale zato je pěkně dlouhý – odhadem takových dobrých jednadvacet, dvaadvacet centimetru. Oba jsme samozřejmě v dané chvíli moc dobře věděli, co všechno by se s ní a jejím půvabným tělem dalo dělat. Kristy na mě opět s nevyslovenou prosbou v očích pohlédla a znovu se pustila do usedavého pláče. “Oh, ne, Ježíši Kriste, ne!” zavzlykala zoufale. “Do ničeho tě nenutím, holčičko, můžeš si sama svobodně vybrat možnost, která se ti zamlouvá více,” řekl jsem prostě. “Buď si s tebou budu moci dělat cokoli budu chtít – a myslím tím opravdu cokoli, to tě hned upozorňuji – a nebo zavolám na policii a oni tě obratem pošlou do vězení, kde si s tebou pro změnu určitě pohraje pár nadržených a pěkně hnusných lesbiček. Slyšel jsem, že je nejvíc rajcujou právě takové hezké mladé kočičky, jako jsi ty.” Udělal jsem významnou pomlku, krátce jsem se na ni zašklebil a poté jsem si složil ruce na prsou. “Takže si to teď v klidu rozmysli, času máme víc než dost.” “Pro – prosím, pane, já – já to nemůžu udělat, opravdu to nemůžu udělat.” Kristy se mi marně snažila objasnit svůj zamítavý postoj vůči sexu. Docela mě to bavilo. “Já – já samozřejmě nechci, abyste zavolal policii, ale tohle prostě nemůžu udělat. Vážně ne! Vždyť to není správné, prosím, nechtějte to po mně!” Vrhl jsem na ni chladný pohled, na který překvapivě zareagovala po svém. Naprosto nečekaně se otočila a začala vší silou bušit do dveří hlavou, přičemž ječela, jako bych ji zrovna vraždil. To jsem ovšem zatím v úmyslu rozhodně neměl.

“Tak fajn, zlatíčko,” prohlásil jsem. “Měla jsi šanci zvolit si svůj osud, ale právě jsi jí pohrdla, takže to teď uděláme hezky po mém!” Beze spěchu jsem ze sebe shodil župan, nechal jsem ho bez povšimnutí ležet na podlaze a pomalu jsem k ní zezadu přistoupil. Oběma rukama jsem ji pevně sevřel v pase a přitáhl k sobě takovým způsobem, aby mohla na své pěkné prdeli pocítit tvrdost mého čuráka. Potom jsem ruce přesunul o něco výše a zmáčknul jsem jí kozy. Kristy na okamžik přestala křičet a pouze lapala po dechu. Když pak ústa znovu široce otevřela, aby zase začala řvát, jednou rukou jsem ji bleskově brutálně popadnul za obličej, takže nemohla čelistí pohnout ani o jediný milimetr. Druhou rukou jsem jí mezitím surově mačkal a masíroval hezký velkou bradavku na levém ňadru. “A co uděláš teď, hmmm, ty zkurvená sviňko, co?!” syčel jsem jí výsměšně do ucha z bezprostřední blízkosti. “Však já tě hned naučím, jak se máš slušně chovat. Brzy poznáš, co je to skutečný trest! Ještě budeš litovat, žes nechtěla, abych zavolal policajty!” Zatímco jsem jí jednou rukou i nadále perfektně bránil v tom, aby nekřičela, zvolna jsem ji začal postrkovat směrem ke koupelně. Po celou dobu jsem jí přitom svíral vší silou cecek. Pokud by se chtěla cukat, myslím, že by to její bradavka nepřežila ve zdraví. To si ostatně jasně uvědomovala rovněž Kristy, pročež byla hodná jako beránek. V koupelně jsem ji ihned srazil na podlahu, popadl jsem ještě stále mýdlem nacucanou houbu a než se stačila má oběť vzpamatovat, vrazil jsem ji hluboko do jejích úst. Člověk by ani neřekl, co všechno se dá v nouzi použít jako roubík. Následně jsem ji bleskově zbavil nejen bot a kraťasů, ale také kalhotek, takže nyní byla Kristy již úplně nahá. Ani potom jsem se s ní vůbec nemazlil a rovnou jsem ji vhodil do vany. Pustil jsem sprchu naplno a silným proudem vody jsem ji trápil tak dlouho, dokud nebyla dle mého názoru úplně čistá. V průběhu celého procesu jsem si samozřejmě nemohl nechal uniknout báječnou příležitost k tomu, abych svými zkušenými prsty důkladně neprozkoumal a neprohmatal její pěkně zaoblenou prdelku a nepolaskal její dráždivě chlupatou kundu. Když jsem ji vytáhnul z vany nejdříve jsem ji a částečně také sebe samého osušil rozměrným ručníkem a poté jsem místnost na moment opustil, protože jsem si potřeboval vzít další pomůcky. Klidně jsem ji tam nechal jen tak ležet, stejně nemohla ani utéci, ani se dovolat pomoci. Ihned po svém návratu jsem jí kolem krku připjal kožený obojek doplněný rovněž o nezbytné vodítko. Pak už jen stačila jediná důrazná rána jezdeckým bičíkem a Kristy poslouchala na slovo. Po všech čtyřech přede mnou jako dobře vycvičený pes utíkala nejdříve ke dveřím vedoucím do mé podzemní mučírny a následně také po schodech dolů. Nepochybně ji při tom musely pořádně bolet kolena, ale kdo by se o něco takového staral?

Dole byla tma jako v pytli, tedy alespoň od té doby, co jsem zazdil všechna okna. Jediné světlo sem momentálně přicházelo z otevřených dveří přímo za námi. Přinutil jsem mladou dívku lézt po tvrdé a chladné kamenné podlaze tak dlouho, dokud se nedostala pod několik silných provazů visících od masivních kovových háků zapuštěných rovnou do poměrně vysokého stropu. Teprve v tom okamžiku jsem ji zbavil stávajících pout a bleskově jsem ji pro změnu připoutal k jednomu z provazů. Vybral jsem správně, protože byla perfektně natažená, jen tak tak se nohama dotýkala země. Na pár desítek vteřin jsem si Kristy přestal všímat. Zatímco jsem přistupoval ke skříni a hledal jsem v ní ty nejvhodnější pomůcky na následující zábavu, vzdáleně jsem s potěšením vnímal, že sebou má mladá oběť hází ze strany na stranu v marné snaze zbavit se provazů a osvobodit se. Po krátkém pátrání jsem objevil pěkný gumový roubík vytvarovaný do podoby penisu. Umělý čurák byl asi šest, sedm centimetrů dlouhý a pořádně tlustý, pročež jsem počítal s tím, že dívce dokonale zacpe její roztomilá ústa. K roubíku byly samozřejmě připojené kožené řemínky, aby se dal náležitě upevnit. Vrátil jsem se zpět ke Kristy, jediným škubnutím, které ji muselo zatraceně bolet, jsem jí z pusy vytrhl houbu a dříve, než vůbec stačila jakkoliv zareagovat, jsem jí do úst pro změnu zarazil gumový roubík. Koženými řemínky jsem jej bleskově utáhl a zavázal na zadní straně jejího krku. Umělý pták pevně vězel mezi jejími smyslnými rty o dokonale jí zabraňoval v jakýchkoliv hlasových projevech. Zároveň jsem ovšem pečlivě dbal na to, aby se mladá dívka nedávila. Obrátil jsem se zpět ke dveřím, které jsem vzápětí zavřel a jen tak pro jistotu také zamknul. Zmáčkl jsem vypínač a rozsvítil světla, která jsem však následně podstatně ztlumil, takže celá podzemní scenérie dostala příjemný nádech tajemna. Miloval jsem tohle tlumené osvětleni, najednou to vypadalo, jako by na vše dopadal svit mnoha zapálených svící. Cítil jsem se jako středověký inkvizitor připravený na výslech další hnusné ženy podezřelé z čarodějnictví.

Na pár desítek vteřin jsem se posadil na pohodlně měkkou židli a jen jsem se tak rozhlížel po své mučírně. Vnímal jsem, jak mě postupně zaplavuje příjemné vzrušení. Jelikož byly základy našeho domu vybudovány hodně hluboko, nacházeli jsme se momentálně hezkých pár metrů pod úrovní země. Nebylo možné, aby kdokoli cokoli slyšel nebo viděl. Mohl jsem si zde v klidu dělat opravdu vše, na co jen má fantazie stačila. V kamenných stěnách byly kromě háků zapuštěné rovněž těžké okovy a množství silných řetězů určených k připoutání otroků a hlavně otrokyň. S potěšením jsem se díval na rozmanité mučící nástroje, které vyplňovaly téměř každé volné místo, a brzy jsem cítil, že jsem připraven na pořádnou zábavu se svou zbrusu novou obětí. Jedinou mou starost – ovšem mimořádně příjemnou – nyní představoval problém, že jsem si nebyl jistý, čím bych měl mučení vlastně začít. Většinou jsem měl scénář přichystaný již dávno předem, teď jsem byl naopak nucen improvizovat. Zamyšleně jsem pohlédl na Kristy a mé oči se ihned zastavily na její pěkně oblé a nyní navíc parádně vyšpulené prdeli, která přímo volala po tom, abych se ji začal věnovat jako první.

“Tak copak s tebou uděláme, moje milá Kristy?”

Pomalu jsem ke své mladé otrokyni zezadu přistoupil a zatímco jsem rukama lehce laskal její zadnici, v hlavě se mi začal rodit docela zajímavý nápad, který jsem se ihned rozhodl realizovat. Bleskově jsem naplnil přibližně dvoulitrový plastikový sáček používaný při klystýrech teplou vodou, do které jsem ještě navíc pro zpestření přidal trochu obyčejného mýdla. Následně jsem jej zavěsil na provaz, který kromě jiného držel i dívčiny ruce vysoko vytažené, a silnou vrstvou průsvitného zvlhčovacího gelu jsem potřel tlustý nástavec nacházející se na samém konci dlouhé hadice. Jakmile jsem vzápětí Kristy násilím roztáhl od sebe její rajcovní půlky, dívka zděšeně rozšířila oči a i přes roubík nesrozumitelně zahuhlala své zoufalé protesty. Pochopitelně jsem je zcela ignoroval a bez slitování jsem jí nástavec zarazil hluboko do konečníku. Stačilo, abych uvolnil jediný uzávěr a teplá voda bleskově začala proudit do jejích křečovitě stažených útrob. Kristy opět zahuhlala a pokusila se i ve své beznadějné pozici odtáhnout. To jsem jí přirozeně nedovolil. Pevně jsem ji držel za prdel, přičemž jsem jí silně masíroval půlky, které jsem rovněž tlačil k sobě, aby si nástavec v řiti a proudící vodu co nejvíce užila. “Jen klídek, holčičko, klídek,” zašeptal jsem jí přímo do ucha, když sebou posléze začala házet ještě více. “Jen se neboj, dostaneš do sebe hezky úplně všechno a budeš to pak držet uvnitř tak dlouho, dokud ti milostivě nedovolím, že se můžeš vyprázdnit. A jestli se ještě budeš pokoušet vzpírat a nebudeš se chovat jako poslušná děvka, tak ti udělám z prdele i kundy sekanou! A to myslím naprosto vážně! Je ti to jasné, kurvo?!” Kristy na mě přes rameno vrhla zoufalý pohled. Ani se nemusela dívat dvakrát, aby pochopila, že to myslím opravdu stoprocentně vážně. Vzápětí rychle zakývala hlavou na znamení souhlasu. Byla už celá zpocená a vlasy se jí při tom lepily na tvář. Spokojeně jsem se zasmál a lehce jsem zmírnil proud teplé vody vtékající do jejích útrob. Chtěl jsem, aby si zbývající část klystýru opravdu pořádně vychutnala. Ačkoli jí to samozřejmě muselo přinášet nemalé utrpení, Kristy se po celý zbývající průběh klystýru chovala nanejvýš způsobně, pouze se chvílemi třásla a chvěla, jako by měla zimnici. Jakmile byl plastikový sáček zcela prázdný, vyjmul jsem nástavec z jejího bolestivě roztaženého análu a obratně jsem jej nahradil nevelkou zátkou, která byla pro její prdel jako dělaná. Ani jsem se již nenamáhal, abych ji potíral nějakým lubrikantem, šlo to v pohodě i bez něj, i když Kristy to asi viděla poněkud jinak. Pomůcky k podávání klystýru jsem už více nepotřeboval, pročež jsem je odhodil na podlahu. Místo nich se vzápětí v mé ruce objevila dlouhá tenká rákoska, kterou jsem si bez jakéhokoli přemýšlení vybral z množství dalších umístěných ve stojanu u kratší stěny. Podržel jsem ji Kristy před očima dostatečně dlouhou dobu na to, aby si ji mohla pořádně prohlédnout. “Konečně se dostaneme k prvnímu skutečnému trestu, kočičko,” řekl jsem s neskrývaným potěšením. “Aby sis taky trochu užila, zmaluju ti teď tu tvou bílou prdel tak, že bude celá červená, až s tebou budu hotový. A jestli ti v průběhu výprasku vyteče z řiti byť jen jediná kapička, dostaneš hned dvakrát tolik, jasné?!” Oči mladé dívky se okamžitě zděšením neuvěřitelně rozšířily. Nedokázala věřit tomu, že bych to mohl myslet vážně, ale to mě ještě zatraceně málo znala. Když jsem se přesunul za ni, začala zoufale protestovat, nedbaje na roubík hluboko ve svých ústech. “Ale to víš, že ti to udělám,” odpovídal jsem klidně na její nesrozumitelné, avšak jednoznačně pochopitelné projevy. “A nezapomínej na to, co jsem ti právě řekl. Stačí jediná kapička na podlaze a uvidíš ten mazec!”

Nejdříve jsem se rukama krátce pomazlil s jejími nádherně zaoblenými půlkami. Rychle jsem je pořádně promasíroval, aby se náležitě prokrvily a Kristy tak mohla dokonale vnímat bolest, která ji čekala. Poté jsem již na nic nečekal, ustoupil jsem o krok zpět a zvedl jsem ruku, v níž jsem svíral vybranou rákosku. Vší silou jsem se rozpřáhl, nechal jsem rákosku proříznout chladný vzduch a kochal jsem se pohledem na dívčino utrpení, když na její nahou prdel dopadnul můj bicí nástroj. Poprvé jsem ji brutálně udeřil křížem přes obě půlky. Kristy ihned krásně zaskučela a nadskočila bolestí. Na její zadnici pomalu vyvstal zřetelně patrný rudý pruh táhnoucí se příčně z jedné strany na druhou, který dráždivě kontrastoval s její alabastrově bledou pokožkou. Beze spěchu jsem ve výprasku pokračoval, přičemž jsem s maximální pečlivostí dbal na to, aby si má oběť každou jednotlivou ránu opravdu plně vychutnala. Rákoska se při každém surovém úderu parádně zakousla do její kůže, která však i nadále zůstávala naprosto neporušená. Chtěl jsem jí pouze způsobit bolest a ne ji hned na úvod zmrzačit. Zatímco jsem ji bezohledně mlátil, ironicky jsem se jí vyptával, jestli se jí to líbí, jestli ji prdel už pořádně bolí, a nebo jestli bych neměl naopak ještě přitvrdit. Kristy mi pochopitelně nemohla normálně odpovědět, avšak z jejích stenů a přerývaného chrčení bylo nad slunce jasnější, jaký asi na celou záležitost má názor. Současně jsem ji také opakovaně upozorňoval na to, co ji čeká, jestli se odváží předčasně se vyprázdnit. Když jsem jí uštědřil nějakých dvacet, pětadvacet tvrdých ran, usoudil jsem, že by to pro začátek mohlo docela stačit. Odložil jsem rákosku a začal jsem její rudé půlky bezohledně třít a mnout. Potom jsem poklekl a počal jsem její děsně rajcovní prdel líbat. Jazykem jsem vzrušeně objížděl jednotlivé rudé pruhy přičemž jsem si na patře vychutnával slanou chuť jejího potu, který jí vyrážel z každého póru. Samozřejmě jsem také nevynechal krásnou rýhu mezi jejími půlkami, kterou jsem špičkou jazyka projel odshora dolů celou, až jsem se posléze dostal rovněž k tomu, abych lehce podráždil její zatím pouze potem zmáčenou kundičku. Znovu jsem se postavil a připravil jsem si dva široké kožené řemeny, které jsem jí následně zavázal kolem horních partií stehen, těsně pod sešvihanými půlkami, takovým způsobem, že se jí až zařezávaly do masa. Kristy mé počínání kvitovala dalšími bolestnými steny, což mi jasně naznačovalo, že svou práci dělám opravdu dobře. Poté jsem k oběma řemenům prostřednictvím drobných kovových karabinek připevnil dva tenké, ovšem mimořádně pevné provazy, které jsem přivázal k okovům v bočních stěnách tak že měla Kristy nohy krásně široce roztažené. Nyní mladá dívka již balancovala pouze na konečcích prstů u nohou a kundu měla parádně vystrčenou kupředu jako nejvulgárnější děvka z ulice. S úsměvem jsem jí rukou zajel mezi nohy a zvolna jsem zkoumal bezprostřední okolí její kundy i análního otvoru. Zřetelně jsem cítil, jak se její svaly pod hebkou pokožkou křečovitě stahuji v zoufalé snaze udržet v útrobách klystýrovou tekutinu alespoň ještě o pár vteřin déle. Dřepnul jsem a mezi jejíma rozevřenýma nohama jsem s rozkoší sledoval, jak se jí kolem řitního otvoru hromadí a usazuje pot. Kristy vskutku bojovala ze všech sil, aby moje povely splnila. To se mi zamlouvalo. Nemám rád kurvy, co se hned vzdají a podrobí. Opět jsem se postavil, do ruky uchopil jí už natolik známou rákosku a znova jsem se vší silou rozpřáhnul. Opětovně jsem ji brutálně udeřil křížem přes obě její půlky. Kristy znova zaskučela a zatřásla se bolestí. Bil jsem ji ještě více a surověji než při předešlém výprasku, kdy po každé ráně, jsem kontroloval okolí konečníku zda mé povely plní. Mlátil jsem ji jako bych jí chtěl její zadnici rozsekat na cucky. Kristy chrčela bolestí, své půlky stahovala k sobě aby z ní nevytekla ani kapička a pot z ní se jenom lil. Po dalších asi čtyřiceti ranách, jsem při jednom úderu svou rákosku zlomil a tak jsem s výpraskem přestal. Sednul jsem si na židli, kterou jsem si přisunul rovnou naproti zavěšené Kristy a s úsměvem jsem pozoroval její vystrčenou a roztaženou kundu, jakož i celé její bolestivé chvění a utrpení.

Znovu jsem vstal, přistoupil k ní a svou pozornost zaměřil na její píču, tentokrát konkrétně na malý růžový poštěvák. Sevřel jsem ho jemně mezi prsty a potom pořádně ze všech sil zmáčknul. Kristy zasténala a i vzdor zátce z její prdele vyrazil tenký pramínek znečištěné tekutiny. Něco málo se mi dostalo i na ruku. “Ale, ale, ale, Kristy copak mi to děláš?” řekl jsem, předstíraje docela věrohodné pohoršení a zklamání. “Koukej to v sobě ještě podržet nebo ti ten zasranej poštěvák rovnou urvu!” Aby snad nepochybovala o tom, že to myslím vážně, zase jsem jí klitoris zmáčknul. Opět zaskučela, ale tentokrát se s nasazením veškerých sil přemohla a nic ji z análu nevyteklo. Kochal jsem se podívanou na její ohromné úsilí, které se jí zračilo v napjatém obličeji, když k sobě co nejvíce stahovala půlky. Vstal jsem a otřel si potřísněnou ruku do ručníku. Vzápětí jsem ze skříňky v rohu vytáhnul dvě velké kovové svorky s ostrými zoubky. Jakmile jsem se opět objevil v jejím zorném poli, Kristy na mě upřela své neustále hrůzou rozšířené oči. O pár vteřin později jí div nevylezly z důlků, když se musela koukat na to, jak si nejdříve beru do úst jednu z jejích pěkných prsních bradavek a zkušeně ji saji tak dlouho, dokud pořádně nenaběhla a neztvrdla, a jak k ní poté velice pomalu přibližuji přichystanou svorku, která se na konec svými perfektně ostrými zoubky brutálně zakousla do její jemné a mimořádně citlivé pokožky a posléze i samotného masa. Mladá dívka se ihned samou bolestí ve své nepřirozené pozici zazmítala, přičemž se svorku instinktivně snažila setřást, což se jí ovšem pochopitelně nepodařilo. Její utrpení tím jen náležitě vzrostlo, s čímž jsem také počítal. Když se konečně přestala pohybovat, zopakoval jsem celý postup i v případě její druhé bradavky. Tentokrát si již Kristy jasně uvědomovala marnost a nesmyslnost svého snažení, pročež zaťala zuby a pokoušela se zůstat v klidu. S vypětím všech sil se jí to skutečně podařilo, ovšem znovu se jí z očí vyřinuly slzy stékající pozvolna dolů po jejích tvářích. Chvíli jsem se na ni jen tak díval a potom jsem začal promyšleně za obě svorky tahat. Kristy sténala a chrochtala bolestí, přičemž měla oči křečovitě zavřené. Slané slzy jí nyní již odkapávaly dolů z brady. Byla to zábavná a současně vzrušující podívaná. “Líbí se ti to, Kristy? Mám ti ještě přidat? Ano? Stačí jen říct”. S potěšením jsem si z ní dělal legraci a ponižoval ji, zatímco jsem si do rukou bral další, tentokrát podstatně menší svorky, jejichž zoubky ovšem byly přinejmenším stejně ostré. “Jen počkej, jakou pocítíš rozkoš, až ti připnu tyhle!” sliboval jsem jí s úsměvem a své slovo jsem také obratem splnil. Postavil jsem se těsně před ni a pozorně jsem si z bezprostřední blízkosti prohlédl její chlupatou píču. Pak jsem jí s rozmyslem roztáhl velké stydké pysky a jeden z nich jsem sevřel mezi svým palcem a ukazovákem. Vzápětí jsem na něj umístil jednu ze svých svorek. Ačkoli ji to muselo strašně bolet, Kristy se ještě dokázala kontrolovat natolik, že sebou zbytečně příliš neházela. Její chování mě docela zklamalo. Chvíli jsem ji dusil ve vlastní šťávě a potom jsem další svorku připevnil na druhou stranu. Tentokrát to již mladá dívka nevydržela a jakmile se ostré kovové zoubky zakously do její citlivé tkáně, nelidsky zavřeštěla bolestí. Ani roubík nedokázal její výkřik náležitě ztlumit. Několik dalších kapek se dostalo z jejího řitního otvoru ven a dopadlo na kamennou podlahu. Káravě jsem se na ni podíval a vzápětí jsem jí na každý stydký pysk v rychlém sledu za sebou umístil další dvě svorky. Její tělo se nyní bez ustání chvělo a při každém novém návalu bolesti Kristy zoufale skučela. Když se na jejích stydkých pyscích konečně objevila poslední svorka, vypadalo to už, že jí svaly na vnitřních stranách stehen vynaloženým úsilím a napětím prasknou. Pomalu jsem jí prsty projel zvlhlou rýhu mezi bolavými pysky, až jsem posléze dosáhl jejího klitorisu. Velice zvolna a něžně jsem ji dráždil tak dlouho, dokud její poštěvák náležitě nenaběhl o neztuhl. Přesně na to jsem čekal. Vzal jsem ze skříňky další velkou svorku, stejnou jako ty, které jsem předtím použil na její prsní bradavky, a strčil jsem ji Kristy přímo před široce rozevřené oči. Schválně jsem ji držel tak, aby se mohla dostatečně pokochat krásou kovových zoubků, jejichž ostrost již na svém těle pocítila.

“Kampak myslíš, že právě tahleta svorka patří, Kristy?” zeptal jsem se jí s neskrývaným výsměchem, přičemž jsem jí prsty znovu jemně podráždil nádherně naběhlý, perfektně prokrvený poštěvák. Mladá dívka nad tím samozřejmě nemusela vůbec přemýšlet. Ihned divoce zavrtěla hlavou na znamení zásadního nesouhlasu. Vlasy jí přitom poletovaly ze strany na stranu, přičemž se jednotlivé pramínky lepily na její potem zmáčený obličej. Současně se mě i přes roubík marně pokoušela prosit o slitování. Při pohledu na ni mě napadlo, že bych se možná mohl pobavit ještě více, kdybych ji slyšel mluvit. Proto jsem ji také následně zbavil roubíku, který za doprovodu hlasitého mlasknutí hladce vyklouzl z jejích úst. Za gumovým penisem se z její pusy vyřinulo rovněž nechutné množství slin, které jí odkapávaly dolů z brady. A na závěr se spustil vodopád jejích přerývaně pronášených proseb. Aniž bych ji poslouchal, udeřil jsem ji tvrdě nejprve přes jednu tvář a poté rovněž přes druhou. Kristy okamžitě zmlkla a pouze na mě pokorně hleděla rozšířenýma očima. Musel jsem se zasmát, protože mladá dívka kupodivu vypadala více šokovaná těmito ranami než veškerým předchozím mučením a ponižováním. Dopřál jsem jí dostatek času na to, aby se náležitě vzpamatovala, ovšem ještě dříve, než mohla znovu promluvit, brutálně jsem ji popadnul za vlasy a zblízka jsem jí zasyčel do vystrašené tváře: “Teď pořádně poslouchej, ty zkurvená děvko! Jak dlouho ještě budeš žít, jestli vůbec budeš…” Její oči se při těchto slovech rozšířily do opravdu neuvěřitelných rozměrů. “Záleží pouze na tom,” pokračoval jsem po významné odmlce nezměněným tónem, “co mi budeš v průběhu následujících minut říkat. Jestli budeš na všechny otázky odpovídat skutečně pravdivě, a nezapomínej na to, že já to zatraceně dobře poznám,tak tě možná nechám na pokoji. Možná tě dokonce i brzy pustím, tak se snaž! Rozumělas mi, kurvo?!” “Ano, pane,” odpověděla okamžitě. “A – ale, prosím vás, neříkejte mi pořád těmi odpornými jmény. Já přece nejsem žádná…” Hlas se jí náhle zlomil a ona se opět usedavě rozvzlykala. Bez váhání jsem ji zase udeřil. “Budu ti říkat, jak se mi jen zlíbí, je ti to jasné, děvko?! Jaké jméno ti dám, to je jen moje věc, rozumíš?! A jestli se ti na tom náhodou ještě něco nelíbí, tak mi to klidně řekni. Já už ti tak říkat nebudu, místo toho ti to rovnou vyryju do kůže, jasný?!” Kristy se nezmohla ani na jediné slovo, pouze se slzami v očích přikývla. “Fajn,” poznamenal jsem více méně normálním hlasem. “A teď když jsme se konečně domluvili ohledně mého slovníku, dám ti první otázku. Koukej se soustředit a odpovídat popravdě! Takže, milá Kristy, jestlipak sis někdy hrála sama se sebou?” Mladá dívka vypadala vskutku překvapeně a zmateně. Předchozí mučení ji psychicky vyčerpalo natolik, že nejdříve ani nebyla schopna přesně pochopit, na co se jí vlastně ptám. “H – hrá – hrála sama se sebou?” vykoktala udiveně. “Myslíte jako nějaké hry, pane?” Pobaveně jsem se zasmál. “Jasně že ne, ty pitomá kurvo! Hrát si sama se sebou znamená, jestli sis už někdy sama honila tu svoji malou, sladkou kundu, rozumíš? Dělala sis to už někdy tak, že jsi byla mezi nohama celá mokrá a rozpálená?” Teprve nyní to Kristy konečně správně pochopila. Okamžitě celá zrudla od kořínku vlasů až k patám a na vteřinku se pokusila odvrátit, aby se na mě nemusela dívat. To jsem jí ovšem vzápětí překazil a násilím jsem ji přinutil, aby mi hleděla přímo do očí. “Ano, pane,” zašeptala stydlivě téměř neslyšně. “Cože?! Co jsi říkala, děvko?! Jaksi jsem tě neslyšel!” zařval jsem na ni popuzeně. “A koukej na mě, když s tebou mluvím!” Ihned zvedla oči a poslušně se na mě zadívala. Chvíli ji trvalo, než v sobě našla dostatek odvahy, aby znovu promluvila, tentokrát i vzdor neustávajícím vzlykům docela nahlas a srozumitelně. “Ano, pane, už jsem si dříve hrála sama se sebou, jak jste říkal. Sama jsem si to dělala, to je pravda, ale, prosím vás, pane, nechejte mě odejít. Slibuji, že to nikomu neřeknu, a…” Další tvrdý úder do obličeje ji rychle umlčel. “Jenom prostě popravdě odpovídej na moje otázky Kristy a jinak drž laskavě hubu, nic víc po tobě nechci, je ti to už konečně jasné?” zeptal jsem se jí, používaje při tom ovšem docela mírný tón. Poté jsem ji opět strčil přímo před oči připravenou velkou svorku. “A nezkoušej mi vyprávět nějaké debilní pohádky, jinak ti tímhle poštěvák rovnou urvu, chápeš?!” Na vteřinku jsem jí svorkou sevřel nos, pak jsem ji zase sejmul. Mladá dívka byla úplně zticha, jako myška v bezprostřední blízkosti hladového kocoura, jenom horlivě přikyvovala hlavou. “Dobře, a teď přichází další otázka, pokračoval jsem v ponižujícím výslechu. “Možná pro tebe bude trochu složitější, takže se koukej pořádně soustředit. Dělala jsi to už i s někým jiným? Dělala jsi to už s nějakým klukem?” Kristy vypadala úplně šokovaně. Ani nemusela nahlas odpovídat. “Tak tedy s nějakou dívkou? Dělala jsi to už někdy s nějakou dívkou?” Tentokrát následovala diametrálně odlišná reakce. Kristy zase celá zrudla a opět se snažila odvrátit zrak. “No, čekám na odpověď, kurvo!” vyzval jsem ji přísným tónem. “Já, no… udělala jsem to jen jednou, opravdu, pane. Se svou kamarádkou Alicí. Tehdy jsem u ní spala a my… byly jsme při tom obě úplně nahé a Alice mi potom ukázala, jak si to sama dělá. A pak… pak jsme to dělaly obě společně a později jsme si to ještě dělaly navzájem a… ale to bylo už skoro před rokem a víckrát jsme to už nikdy neprovedly vážně, pane, jenom tenkrát jednou, jedinkrát.” Měl jsem co dělat, abych se neválel smíchy když se Kristy přede mnou takhle omlouvala za své malé sexuální zkušenosti. Bylo to vážně k popukání. “Používaly jste při tom jazyky? Strčila ti Alice jazyk do kundy?” vyptával jsem se zvědavě. Mladá dívka znovu vyhlížela maximálně šokovaně. “Nebo strčila si jí ho tam ty?” “Ne, to ne, pane, tohle jsme tehdy nedělaly, nikdy jsem nic takového nedělala!” prohlásila ihned vášnivě na svou obranu. “Já nejsem lesba! A Alice taky ne!” “Cha, cha, cha!” Nedokázal jsem přemoct nával smíchu. Byla rozkošnější, než jsem původně očekával. “Dobře, věřím ti,” řekl jsem blahosklonně, když jsem se uklidnil. “A kdy naposledy jsi si hrála sama se sebou?” “Mi – minulou noc před spaním, pane. Ale to bylo…” Mávl jsem nad jejími případnými ospravedlňujícími výmluvami rukou. “A líbilo se ti to?” “Ano, pane,” řekla po krátkém zaváhání. “Mnohem lépe se mi potom spí.” Zase jsem se musel zasmát, přičemž jsem jí prstem zvolna jel po podbřišku dolů, až jsem posléze projel vlhkou rýhu mezi jejími stydkými pysky. Zastavil jsem se přesně před malou dírkou představující vchod do její nepochybně naprosto panenské kundy. “Dobrá, prozatím jsem s tebou docela spokojen,” prohlásil jsem s úsměvem na rtech. “Za odměnu ti to teď hezky udělám přesně tak, jak to máš ráda. Myslíš, že se ti to bude líbit?” “Já… já… já…” Mladá dívka se zoufale snažila dostat ze sebe nějakou přijatelnou odpověď, která by měla hlavu i patu, ale brzy opět propukla v pláč. “Ach, ne, prosím vás, pane, ne, nedělejte mi to, mně se to určitě nebude líbit, to se přece nehodí a… a… a všechno mě bolí, zápěstí a ramena mě bolí, zdá se mi, že mi žaludek každou chvíli exploduje, a zadek mě pálí a já… já mám strach, že to bude zase bolet a…” Dále už Kristy nedokázala pokračovat, a tak prostě jen brečela a brečela jako vystrašená malá holka. Koneckonců, vždyť také nic jiného nebyla – byla mladá, vyděšená, bezmocná a přirozeně také tak žádoucí! Nemohl jsem se už dočkat pokračování svých sadistických sexuálních hrátek. Byla nyní jen moje, mohl jsem si s ní dělat úplně vše, co jsem jen byl schopen vymyslet. Mohl jsem ji mučit, ponižovat a pochopitelně rovněž šukat tak dlouho, dokud mě to bude bavit, respektivě dokud Kristy budou stačit fyzické i psychické síly.

Jakmile jsem posléze zase zajel rukou mezi její násilím roztažené nohy Kristy opět začala zoufale protestovat. Když jsem se konečky svých prstů dotknul jejího nalitého klitorisu, celá se od hlavy až k patám nádherně zachvěla. Zvolna jsem jí poštěvák začal masírovat a třít, přičemž jsem si počínal s maximální něhou a pečlivostí. Netrvalo dlouho a Kristy byla nádherně mokrá. Teď jsem jí mohl své prsty klidně začít zastrkovat do píče. Její protesty postupně ztrácely na intenzitě, přičemž je počaly nahrazovat tiché vzrušené steny a vzdechy. Očividně se jí to zamlouvalo stejně jako mně. Jeji pánev se nyní rytmicky pohybovala přesně v rytmu mého pozvolného stimulování. Mladá dívka se mi snažila svou zmáčenou kundou vycházet vstříc, pokoušela se na mou ruku doslova nabodnout. “Líbí se ti to, že jo, Kristy? Rajcuje tě to? Chceš, abych pokračoval?” “Mmm… ááách, ano, pane. Cítím se teď skvěle, ááách, ano, ano, pokračujte, prosím.” Krátce jsem pohlédl vzhůru. Svorky připnuté na jejích naběhlých bradavkách a na stydkých pyscích se pohybovaly ve shodném rytmu jako její tělo. Teď je Kristy v podstatě ani nevnímala, respektivě neuvědomovala si zcela bolest, kterou jí tyto pomůcky způsobují. “A co říkáš na mé krásné nástroje?” zeptal jsem se jí zvědavě. “Jak se ti zamlouvají všechny mé svorky, řemeny a provazy?” “Aáách, hmmmmm… ááách, ty věci, s nimi je to lepší… ááách, s nimi je to všechno tak nějak víc… hmmm… já nevím…” “Intenzivnější?” zkusil jsem jí napovědět správný výraz vyjadřující alespoň přibližně její současné pocity. “Ano, pane, hmmm… intenzivnější… ááóch… mnohem intenzivnější, óóó, ano, prosím, nepřestávejte, pane, prosím!” “Jen se neboj,” zasmál jsem se spokojeně. “Rozhodně nepřestanu dříve, dokud se pořádně neuděláš!” “Aáách, ano, já už asi budu… už… už jsem…,úúúž!!! Ach… ááách, anóóó… óóó, anóóó, pane!!! Ach! Oúúú, hmmm!!!” Mladá dívka naposledy hlasitě zasténala a poté již téměř naprosto tiše prožívala svůj silný orgasmus, zřejmě vůbec první v jejím životě, který jí skutečně přivodil živý muž. Ještě několikrát se nekontrolovatelně zachvěla, ještě několikrát se pohybem své pánve pokusila vyjít vstříc mé ruce, ještě několikrát se divoce zazmítala a najednou byl konec. Ticho, klid před další bouří zničujících sexuálních radovánek. Kristy bylá celá zmáčená jasně se lesknoucím potem, jako by právě absolvovala běh na pět kilometrů. Ochable visela na provaze, ale jestliže se domnívala, že ji nechám jen tak v klidu odpočívat, tak se zatraceně pletla. Ihned jsem rozevřel připravenou svorku, krátce jsem se pokochal podívanou na její ostré kovové zoubky a poté jsem ji již umístil na vhodné místečko na její nádherně naběhlý poštěvák. Okamžitě se nemilosrdně zakousla do její jemné tkáně a Kristy zoufale zasténala bolestí a rozkoší zároveň. Zase se divoce zazmítala, několikrát vzrušeně zakřičela a znovu se perfektně udělala. A pak ještě jednou a zase a znovu. V rychlém sledu za sebou se jí zmocňoval jeden úžasný orgasmus za druhým. Jelikož se nyní mladá dívka zcela přestala ovládat, uvolnily se také svaly v jejím konečníku a gumová zátka z její prdele za doprovodu rajcovního mlasknutí vyklouzla. Ihned za ní samozřejmě následoval ohromně silný proud tekutin smíchaných s jejími páchnoucími výkaly, které s pleskáním dopadaly na kamennou podlahu. Když konečně tato dráždivá etapa mého mučení skončila, Kristy byla úplně vyčerpaná, nejen fyzicky, ale rovněž psychicky. Její krásné tělo ochable viselo dolů a nebýt provazů, které měla omotané kolem zápěstí a nohou, určitě by se bleskově bezvládně skácela na podlahu. Momentálně se chodidly skoro vůbec nedotýkala země, přičemž hlavu měla svěšenou a obličej zcela schovaný za padajícími vlasy. Zvolna se pohupovala dopředu a dozadu, jako křehká květina v mírném letním vánku. Při předchozím divokém prožívání orgasmu se jedna ze svorek na jejích bradavkách uvolnila a spadla na podlahu. Ovšem na jejím ňadru po ní zůstaly více než dobře patrné zarudlé stopy, jak se krev valila zpět do postižených míst. Z dlouholetých zkušeností jsem velmi dobře věděl, že nyní Kristy zažívá ještě větší bolest než dříve.

Rozhodl jsem se, že nechám Kristy na chvíli odpočinout, aby mohla nabrat alespoň část ztracených sil, a pomalým krokem jsem se přesunul do prostoru vedle vstupních dveří do mučírny, kde se nacházel malý elektrický vařič. Beze spěchu jsem naplnil menší nádobu vodou, do které jsem vzápětí vložil několik vajíček, jež jsem obvykle používal i při poněkud odlišných příležitostech. Poté jsem se opět vrátil zpět ke Kristy. Poněvadž jsem ji pro své další pobavení potřeboval pěkně čistou, zvolna jsem ji odpoutal a odtáhl jsem ji ke zdi, kde se nacházel vodovod. Byla celá bez sebe, skoro v bezvědomí, takže se mi zdálo, že musí vážit určitě nejméně tunu. Položil jsem ji na zem vedle sebe a nejdříve jsem pustil teplou vodu, abych se mohl očistit sám. Docela jsem se v průběhu předchozí zábavy zpotil. Pak jsem ji zvednul a začal jsem ji pomalu umývat. Znečistěná kapalina vytékající bez ustání z její zadnice mě fascinovala a vzrušovala. Za doprovodu zvuku odtékající vody mizící v kanálové mřížce uprostřed místnosti jsem ji postupně omýval, až byla posléze téměř úplně čistá. Potom jsem ji ještě musel probrat zpět k plnému vědomí. Rozhodně mě ani trochu nebaví mučit oběť, která bolest a ponížení v podstatě nevnímá. Proto jsem na závěr pustil studenou vodu a otočil jsem kohoutkem na maximum. Její hlava se okamžitě zvedla, zatímco její chodidla si skoro současně nalezly zase po dlouhé době pořádnou oporu na kluzké kamenné podlaze. Kristy byla ještě pořád jakoby omámená, ale už na jednotlivé podněty přiměřeně reagovala. Když jsem ji zbavil i veškerých zbývajících pout a především všech svorek, objevil se jí v obličeji výraz jednoznačně vyjadřující úlevu. To ovšem ještě mladá dívka ani v nejmenším netušila, co ji dále čeká. Jakmile jsem ji podle svých představ přichystal na další pokračování společné zábavy uchopil jsem ji pod rameny, zvedl jsem ji a částečně jsem ji odvedl, částečně odnesl na své oblíbené místo, ke svému “operačnímu stolu”, jak jsem jej sám pro sebe nazýval.

Můj operační stůl ve skutečnosti nemá zase tak daleko k podobnému chirurgickému lůžku, jak by se mohlo někomu na první pohled zdát. Jedná se o víceúčelový stůl, jehož svrchní desku tvoří těžký a poměrně silný ocelový plát, z něhož trčí vzhůru mimořádně ostré hroty. Nejsou sice nijak zvláště dlouhé, každý z nich měří zhruba pouze půl centimetru, zato jsou však nasázené velmi těsně vedle sebe, jeden vedle druhého v tak malých rozestupech, že se každého jednotlivého hrotu dokážete jen velmi stěží dotknout špičkou prstu. Po celé ploše mého stolu jsou rozmístěny stovky a stovky takových hrotů, každý z nich parádně ostrý. Nemusím snad dvakrát zdůrazňovat, že kontakt holé pokožky s nimi není zrovna příliš příjemný, zvláště když se k tomu přidá ještě nějaký vhodný donucovací prostředek, jako je třeba bič nebo důtky.

Jakmile jsme se ke stolu dostali, bez váhání jsem na něj mladou dívku položil. Vůbec jsem se s ní nepáral, víceméně jsem ji na něj hodil jako pytel brambor. Přímý bolestivý kontakt její jemné pokožky s ostrými kovovými hroty ji samozřejmě ihned probral zpět k plnému vědomí, pročež jsem ji pro jistotu okamžitě obratně několika dlouhými koženými řemeny připoutal k základní konstrukci stolu, aby se snad nepokusila utéci či jakkoli jinak odporovat. Popruhy jsem použil pouze v případě jejích stehen a pasu, to bohatě postačovalo, abych ji náležitě zpacifikoval. Když jsem ji takhle dostal přesně tam, kam jsem potřeboval, mohl jsem v klidu pokračovat v započaté práci. Jelikož Kristy byla celým svým krásným tělem částečně nabodnutá na ostré hroty, nepřicházelo v úvahu, že by se nyní jakkoli zmítala či jinak hýbala. Díky popruhům se samozřejmě nemohla ani zvednout, avšak to byla pouze první část mého vskutku ďábelského plánu. Měl jsem totiž v úmyslu znehybnit ji naprosto originálním způsobem. Uchopil jsem několik dlouhých jehlic s očky na jejich koncích, jimiž byly pro změnu provlečeny pevné vlasce. Prvními dvěma jehlicemi jsem následně s potěšením proklál skrz naskrz její parádně naběhlé bradavky. Provedl jsem to tak šikovně, že se neobjevila ani jediná kapička krve, ovšem bolest, kterou Kristy při tom pociťovala, byla vskutku pořádná. Když jsem jí takhle projel bradavky, omotal jsem vlasec kolem stolu a opět jej upevnil na druhé straně, takže Kristy byla teď za kozy pevně připoutaná k samotnému kovovému plátu. Nepřicházelo ani náhodou v úvahu, že by se jakkoli pohnula, jelikož v opačném případě by si bradavky okamžitě utrhla nebo roztrhla. A to mladá dívka pochopitelně za žádnou cenu nechtěla. Kristy se sice pokoušela bolest statečně překonat, avšak ta byla mnohem silnější, pročež brzy opět hezky řvala a zoufale prosila o slitování přesně tak, jak to mám rád. Zatímco jsem si vzrušeně pohrával s jejími zmučenými bradavkami, vychutnávaje si při tom dráždivý kontrast mezi chladným kovem a jemnou, teplou tkání, dral se mé bezmocné oběti z hrdla jeden bolestný sten za druhým. Nechal jsem Kristy dostatečně vyřvat a užít si trýznivou bolest a pak jsem se beze spěchu přesunul o něco níže. Nastal čas provést to samé s její rajcovní panenskou kundou. Jemně jsem vzal mezi ukazovák a palec nejdříve jeden růžový stydký pysk a jakmile jsem ho probodl jehlicí skrz naskrz, zopakoval jsem stejný postup i na opačné straně. Opět jsem vlasce velmi důkladně upevnil, načež jsem se posunul ještě o kus dále. Nyní přišla na řadu její oblá, hladká stehna, respektive jejich citlivé vnitřní strany. Svisle jsem propíchl její končetiny, které jsem ovšem ještě dříve pořádně roztáhl tak široce, až se Kristy tvář znovu zkřivila bolestí. Jakmile jsem takto znehybnil i její nohy, zbavil jsem mladou dívku veškerých zbývajících pout, která teď již byla naprosto zbytečná. Odhodil jsem kožené řemeny na podlahu a pohlédl na své dílo. Po krátkém přemýšlení jsem ještě upravil její ruce tak, aby je měla volně položené na kovových hrotech podél těla. Kdyby opravdu chtěla, mohla by s nimi hýbat, ale to by jí stejně nebylo nic platné. Ačkoli to tak na první letmý pohled třeba nevypadalo, měl jsem ji dokonale ve své moci. Ležela na mém “operačním stole”, zdánlivě úplně volná a nespoutaná, avšak ve skutečnosti zcela bezmocná a vydaná mi na milost a nemilost. Nemohla vykonat jakýkoli složitější pohyb, aniž by si při tom nevytrhla nějakou citlivou část svého těla. Vzal jsem si z kovového věšáku na zdi klasickou devítiocasou kočku a zvolna jsem se přesunul k zakončení stolu, kde se nacházela hlava mé znehybněné oběti. Pečlivě jsem při tom dbal na to, aby mě Kristy po celou dobu měla na očích. Když jsem posléze stanul těsně za ní, obrátila na mě své úžasné modré oči, v nichž se již delší dobu třpytily slzy.

“Tak co, užíváš si bolest, Kristy?” zeptal jsem se jí s úsměvem. “Oh, oúúú, dobrý bože, to ne, pane! Vždyť mě celé tělo bolí, hruď mě pálí a taky moje zad – zadnička mě strašně bolí a vůbec se nemůžu hnout a…” “Jen se nestyď, ty moje malá mrdno, a klidně to řekni, jak to ve skutečnosti je,” přerušil jsem ji. “No, nazývej věci pravými jmény. Neříkej “hruď” a “zadnička” jako nějaká upjatá jeptiška. Ty přece víš, jak se to správně jmenuje, nebo ne, kurvo?! Nemůžeš přece mluvit jako malý děcko, když nejsi nic jiného než levná děvka. No, řekni mi něco zajímavějšího!” Abych ji náležitě povzbudil, podržel jsem jí přímo před očima svou devítiocasou kočku. Samozřejmě to okamžitě zabralo. “Prosím vás, nedělejte to, nebijte mě tou příšernou věcí, pane! Já – já chtěla předtím říct, že mě bolí prsa a vagína.” Sotva to dořekla, lehce jsem jí zakončením svého bicího nástroje přejel přes ploché břicho. Prozatím to stačilo. “Ne!” zakřičela ihned zoufale. “Vlastně jsem chtěla říct kozy a kunda a prdel a…” Zarazila se a pokoušela se co nejrychleji vymyslet další vulgární názvy pro své intimní partie. “To už je mnohem lepší, děvko. Jsi přece děvka nebo snad ne?!” “A – ano, pane, jsem děvka.” “A co ještě, Kristy, co ještě jsi?” “Jsem… jsem kurva, mrdna, šlapka, zlodějka, lesba, sviňka, pro – prosti…” “Prostitutka?” napověděl jsem jí ochotně, když se zase zakoktala v přehnané snaze co nejvíce mi vyhovět a vymyslet ještě více vhodných slov. “Ano, pane, prostitutka, a ještě… ještě… ó, bože, už si na nic nemohu vzpomenout, pane.” “Otrokyně,” řekl jsem klidně. “Otrokyně,” zopakovala poslušně. “A čí otrokyně jsi, Kristy?” “Vaše, pane.” “Vládce, Kristy, můžeš mě taky klidně titulovat jako vládce, kurvo,” prohlásil jsem, přičemž jsem jí znovu zakončením devítiocasé kočky přejel po těle z jedné strany na druhou. “A teď, já bych řekl, že moje malá zkurvená, zmrdaná otrokyně udělá pro svého vládce úplně všechno, co jen on bude chtít. Co myslíš, Kristy, mám pravdu?” Lehce jsem ji bicím nástrojem udeřil rovnou mezi kozy. Mladá dívka vytřeštila oči o instinktivně se pokusila případným dalším ranám uhnout. Tentokrát se ještě včas vzpamatovala a bleskově vrátila nohy i ruce do původní polohy dříve, než se její maso začalo díky kovovým jehlicím trhat. Pouze krátce vykřikla bolestí a poté se opět ke svému vlastnímu štěstí počala chovat racionálně. “Ano, ano, pane, určitě máte stoprocentní pravdu,” zasténala zoufale. “Vaše zkurvená, zmrdaná otrokyně pro vás určitě udělá úplně všechno, co jen budete chtít, úplně všechno, vážně! Jenom mi, prosím vás, už neubližujte, prosím, prosím, pane, nebijte mě už, prosííím, ááách, to bolí, aúúú, prosím…” Hlas se jí náhle zlomil a ona opět začala vzlykat, ačkoli jsem ji mezitím udeřil pouze jednou, sice přesně přes roztaženou kundu, avšak zatím ne příliš silně. “Jen klid, mrdno,” řekl jsem s předstíranými sympatiemi vůči jejímu utrpení. “Vždyť ti takhle jenom náležitě stimuluji nervy abys mohla všechno pěkně prožívat a pořádně si při tom užívat. Uvidíš, že si na to časem zvykneš a později už bez toho ani nebudeš moct být. Ale teď dost řečí raději se koukni, jakou nádheru jsem pro tebe připravil!” Tentokrát jsem ji přímo před obličejem pro změnu přidržel svůj parádně ztopořený penis.

Kristy se nejdříve pozorně podívala na něj, potom tázavě pohlédla na mě. “Ano, pane?” “Copak to je, kurvo?” zeptal jsem se, očekávaje s napětím její odpověď. “Váš… vaše, no, vaše věc, pane,” řekla váhavě. Ihned jsem pozvedl paži a zase jsem ji pomalu spouštěl dolů, chystaje se ji znovu udeřit přes vystrčenou kundu. Bleskově opět promluvila. Tentokrát její hlas neměl daleko k panickému řevu. “Váš penis, váš ocas, váš ohon, váš, váš čurák, váš nádherně velký, tvrdý, úžasný čurák, pane, prosííím nééé!!!” Ačkoli nyní již odpovídala přesně, jak jsem si přál, i nadále jsem svůj bicí nástroj přibližoval k její rozevřené píči, zatímco můj čurák setrvával v bezprostřední blízkosti jejího zarudlého obličeje, vzdálen pouhé dva, tři centimetry od jejích smyslných rtů. “Víš, co teď po tobě chci, otrokyně?” zeptal jsem se výhružně. “Myslím, že mi ho teď chcete strčit do pusy, pane, odvětila stydlivě.” “Ne, ty zkurvená mrdno!” zařval jsem na ni podrážděně. “Já chci, aby sis ho ty sama pěkně vzala do své zasrané držky jasné?! V tom je totiž pěkně velký rozdíl. Vezmeš si mého krásného ptáka hezky do pusy a budeš mi ho poslušně kouřit tak dlouho, dokud se neudělám. A na konec veškeré semeno spolykáš a pokorně mi poděkuješ za čest, kterou ti tímto prokazuji, rozumíš?!” Její oči se zase nádherně rozšířily nevěřícným údivem a zděšením. “Já, já nevím, jestli to zvládnu, pane. Já, já si opravdu nejsem jistá,” řekla nesměle, pokoušeje se hledět jinam než na můj velký ohon. “To mě vůbec nezajímá, děvko,” řekl jsem pohrdavě a mávl nad jejími námitkami rukou. “Jestli si ještě někdy chceš s tou svou prochcanou kundou hrát, tak to prostě uděláš a hotovo! Jinak ti ji totiž okamžitě rozšvihám tak, že ji ani sama nepoznáš!” “Ano, pane, ano, ano, já to hned udělám,” prohlásila Kristy spěšně. Vzápětí široce otevřela svá rozkošná ústa a mezi smyslnými suchými rty vystrčila ven špičku jazyka. Poté se pokusila hlavou co nejvíce přiblížit k mému ocasu. “Prosím, pane, nemohl byste se posunout o kousek blíž, abych ho mohla vzít do pusy?” poprosila poníženě, když zjistila, že na můj žalud jen tak jednoduše nedosáhne. Rty měla nyní zformované do klasického “O” a tiše čekala, jestli její žádosti vyhovím.

Původně jsem to sice neměl v úmyslu, ale jelikož jsem byl už strašně nadržený, zvolna jsem se posunul o kousek blíže. Pomalu jsem vložil špičku svého naběhlého penisu mezi její plné rty. Zachvěl jsem se vzrušením. Byl to báječný, děsně stimulující pocit! “A teď koukej konečně používat jazyk, líná kurvo, jinak uvidíš! Jestli jen jednou jedinkrát ucítím tvoje zuby, aniž bych si to sám přál, hned o ně přijdeš, jasné?! Rovnou ti je vyrvu a nacpu ti je prdelí zpět! A teď už začni a koukej se snažit, mrdno!” Kristy pouze přikývla a tiše zamumlala: “Ano, pane, rozumím, pane.” To už měla prostor mezi rty zcela zaplněný mým čurákem, na jehož žaludu se nyní začala činit svým hbitým jazýčkem. Pevně jsem si svíral vlastní ocas těsně vedle kořene a zvolna jsem jej zaváděl stále hlouběji do jejích široce otevřených úst. Postupoval jsem dále zhruba ve stejném tempu, v jakém mi Kristy čuráka pokrývala svými slinami. S potěšením jsem sledoval, jak jí svaly v obličeji rytmicky pracují, když mi ho začala postupně sát a cucat. Vnímal jsem, že můj ohon téměř kompletně vyplňuje její nevelkou ústní dutinu. V okamžiku, kdy se uvnitř nacházela zhruba polovina mého penisu, jsem náhle pocítil, že se již začínám dostávat přímo do jejího krku. To mě vzrušilo ještě více, stejně jako fakt, že se Kristy na vteřinku dávila, než byla schopna pokračovat v započatém díle. Samozřejmě mě ani náhodou nenapadlo stáhnout se zpět či jakkoli jinak jí její postavení ulehčit. “A teď teprve začne ta správná zábava, milá Kristy,” oznámil jsem jí s úsměvem. “Pěkně se uklidni a uvolni, ať ti ho můžu hezky šoupnout až do krku. Jen se neboj a polykej. Pokud snad nebudeš moct dýchat, tak ho vytáhnu… tedy jestli nebudeš moc zlobit!” Nahlas jsem se pobaveně zasmál jejímu vyděšenému výrazu. Byla by to možná docela sranda, kdybych ji svým čurákem udusil, ale to jsem zatím v úmyslu neměl. “Asi tě to trochu bude bolet, když ti ho tam budu cpát, ale určitě ne tak, jako kdybych ti musel rozšvihat kundu do krve. Takže se koukej snažit, kurvo!” Pomalu jsem začal zvyšovat tlak, přičemž jsem svým čurákem pronikal stále hlouběji do jejího uvolněného krku. Jasně jsem při tom cítil, že se mé oběti začíná zmocňovat panika, ale to byl její problém, ne můj. Kromě vlastního uspokojení mě nezajímalo nic. Kristy se dávila, ztěžka oddechovala nosem částečně zacpaným hleny a slinami a z hrdla jí vycházel jeden bolestný sten za druhým. Přestal jsem až v okamžiku, kdy mladá dívka počala pozbývat veškerou kontrolu nad svým chvějícím se tělem. Ještě moment jsem ji s potěšením dusil ve vlastní šťávě a poté jsem se rychle stáhl zpět, aby mě snad náhodou nepozvracela či aby snad nepozbyla vědomí a neomdlela. Slzy se jí valily proudem z rozšířených očí a z úst i nosu jí vytékaly sliny, když se pokoušela opět se uklidnit a vzpamatovat se. Nechal jsem ji odpočívat a normálně dýchat pouze pár vteřin a poté jsem zase vniknul hluboko do jejího krku. Tentokrát jsem čuráka do ní dostal úplně celého až po kořen. Její tvář byla sice rudá natolik, že se zdálo, že každým okamžikem exploduje, avšak opravdu se mi to podařilo. Její těsné dívčí hrdlo mi připravovalo neskutečnou rozkoš, stejně jako veškeré její projevy bolesti, utrpení a ponížení. Jak se její tkáň stahovala kolem mého ohonu, to bylo prostě nepopsatelně rajcovní. Několikrát jsem do jejího krku krátce, tvrdě přirazil a pak jsem se znovu stáhl zpět do její vlhké ústní dutiny, abych jí dopřál dostat do plic zase trochu čerstvého vzduchu. “Velice dobře, milá Kristy,” pochválil jsem svou sexuální otrokyni spokojeně. “Tvoje pusa je pomalu lepší než normální kunda. Už jsi opět popadla dech?” Na mou otázku odpověděla krátkým přikývnutím. “Tak fajn,” zasmál jsem se. “Pro velký úspěch si to dáme ještě jednou!” Tentokrát jsem si již ani v nejmenším nepočínal ohleduplně, ba právě naopak. Tvrdě jsem do jejího krku vniknul, jako bych ji skutečně šukal do kundy nebo prdele a ne do pusy. Jakmile jsem byl uvnitř úplně celý, začal jsem přirážet jako nefalšovaný šílenec. Tvrdě jsem svou bezmocnou otrokyni mrdal do huby a velice brzy jsem pocítil, že jsem konečně perfektně připraven na první výstřik tohoto báječného dne. “Aááách, to je ono, kurvo, jen pěkně drž, hmmm… tak se mi to líbí, já už asi budu, ty vyjebaná mrdno, však počkej, hned uvidíš, jak ti to naperu rovnou do držky, to je ono, aááách… připrav se, děvko, že budeš polykat, že toho budeš polykat strašně móóóc, ááách!!!” V momentu těsně předcházejícímu mé vyvrcholení jsem se trochu odtáhl, takže jsem vzápětí stříkal své husté sperma do její ústní dutiny, což se mi zamlouvalo mnohem více, nežli kdybych jí to dělal přímo do krku. Kristy se tváře okamžitě nafoukly jako by snad byla nějaký maximálně přerostlý křeček. Nešťastná mladá dívka se snažila dýchat nosem, což se jí také s vypětím všech sil zatím dařilo. Po několika málo vteřinách můj čurák podstatně ochabl a já jej zvolna vytáhnul ven z její pusy. Mé semeno ovšem pochopitelně zůstalo uvnitř. Kristy jej držela za svými pevně sevřenými rty a pokoušela se jej všechno spolykat, přičemž neustále ztěžka oddychovala námahou, ovšem nutno podotknout, že zdaleka ne tak těžce jako já. Kupodivu mě to docela zmohlo, avšak v pokračování mi to rozhodně zabránit nemohlo.

“Tak co, ty malá zkurvená děvko, jak ti to chutná? Je to dobré?” Mladá dívka si přirozeně velmi dobře uvědomovala, že nemá cenu jakkoli mi odporovat, pročež ihned nadšeně zakývala hlavou. Pevně jsem ji chytil za bradu a přísně poručil: “Dej mi taky trochu té pochoutky. Chci ti to pěkně rozmazat po celém tvém kundím obličeji!” Kristy ani na vteřinku nezaváhala a ihned poslechla. Tentokrát jsem jí vlastně trochu pomohl, jelikož měla viditelně velké problémy s tím, aby veškeré sperma spolykala. Pomalu ze svých úst protlačila mezi smyslnými rty ven zhruba třetinu mého hustého, lepkavého semene, které jí vzápětí počalo stékat dolů po bradě a na krk. Tam jsem jej ovšem již zachytával a beze spěchu jsem jej postupně roztíral po jejím zarudlém obličeji. Nevynechal jsem ani jediné místečko, pomazal jsem jí celou tvář od kořínků vlasů na čele až ke krku. S rozkoší jsem vnímal pach vlastního spermatu, který mě silně rajcoval. Brzy byl můj čurák už zase částečně ztopořený. “Teď už ho můžeš úplně všechno spolykat,” řekl jsem milostivě, když jsem skončil s jejím obličejem. “A nezapomeň mi potom za to hezky uctivě poděkovat.” Kristy nejdříve několikrát v rychlém sledu za sebou zapracovala svým hrdlem, aby do svých útrob dostala veškeré zbývající sperma, a teprve poté tiše promluvila, přičemž se dokonce dokázala přinutit k relativně milému úsměvu. “Děkuji vám, pane.” Přívětivě a spokojeně jsem se na ni zašklebil a potom jsem se zvolna přesunul opět ke spodní části konstrukce “operačního stolu”, kde jsem obratně uvolnil vlasce spojené s jehlicemi v jejích stydkých pyscích natolik, abych ji mohl začít mezi nohama pořádně obdělávat. Díky této malé změně, provedené samozřejmě rovněž v případě jejích stehen, jsem jí mohl následně pokrčit kolena a obnažit tak dokonale nejen celou její píču, ale rovněž část její rajcovní zadnice včetně hluboké rýhy mezi půlkami a samotného análního otvoru. Beze spěchu jsem se k ní ještě více přiblížil, rukama jsem jí násilím roztáhnul půlky a s mlsným výrazem jsem se sklonil natolik až se má hlava ocitla mezi jejíma nohama. Zatímco jsem jednou rukou neustále přidržoval její půlky široce roztažené, druhou jsem si uvolnil a naslinil jsem si prsty. Poté jsem dvěma z nich zvolna projel proláklinu mezi jejími plnými půlkami. Pochopitelně jsem se píči tam dotknul a trochu si pohrál s jejím křečovitě staženým análním otvorem. Následně jsem svou pozornost zaměřil přímo na její rozevřenou kundu. S potěšením jsem sledoval, jak se její svaly po kontaktu s mými zkoumavými prsty stahují a posléze opět uvolňují. Jemně jsem její strachem a také přirozeně vzrušením zmáčenou píču stimuloval tak dlouho, až Kristy posléze počala nadrženě sténat a hýkat. Jakmile jsem se něžně dotknul jejího klitorisu, intenzita jejích projevů se ještě zdvojnásobila. Po prstech se pochopitelně zapojil do akce rovněž můj jazyk, kterým jsem ji zkušeně dráždil nejen mezi rozevřenými stydkými pysky, ale především v bezprostředním okolí samotného poštěváku. Kristy nyní sténala rozkoší ještě hlasitěji a častěji. Dokonce se mi také v jednom momentu pokusila vyjít chlupatým klínem vstříc, ovšem jakmile se jí ostré kovové hroty zaryly hlouběji do kůže, bleskově si to rozmyslela a zůstala bez pohnutí ležet. Když jsem si dostatečně vychutnal mízy bez ustání proudící ven z její panenské kundy zvolna jsem se odtáhl. Kristy na to ihned zareagovala nespokojeným zabručením, ale pochopitelně se mi neodvážila nic vytknout, ani jakkoli jinak dát najevo svůj názor. S potěšením jsem se několik vteřin díval na její probodnuté stydké pysky a zarudlé stopy zřetelně se rýsující na všech místech, kde se její jemná pokožka setkala s kovovými hroty vystupujícími z ocelového plátu. “Líbilo se ti to, Kristy?” zeptal jsem se jí s předstíraným zájmem, když jsem se rozhodl ukončit krátkou přestávku. Pochopitelně odpověděla kladně. “Mmm, ano, pane,” zavrněla spokojeně. Na vteřinku se mi zdálo, že snad dokonce díky tomu zapomněla na bolest, ale mladá dívka mě rychle vyvedla z omylu. “Ale všechno mě tady na tom stole strašně bolí, pane! A nemůžu se ani pohnout, nemohl byste mě, prosím, pane, sundat dolů, abychom to pak mohli dělat normálně?” Skutečně zajímavý návrh! Tak holčička to chtěla dělat normálně! V duchu jsem se válel smíchy ovšem naoko jsem předstíral, že její prosbu pečlivě zvažuji. Jasně jsem na jejím obličeji viděl, že se už už těší na to, jak ji vzápětí pustím. Bože, ta holka byla ale nádherně naivní! Pohrdavě jsem se zasmál. “Však teď to děláme normálně, ty zkurvená mrdno,” odpověděl jsem jí s úšklebkem. “Nebo se ti to snad nelíbí ! Mně tedy jo – já si totiž mnohem víc než tu tvou prochcanou kundu užívám bolest, kterou neustále pociťuješ a ještě pociťovat budeš, to si piš!” Znovu jsem se musel usmát, když jsem spatřil, jak překvapeně a vyděšeně zamrkala. “Ale pokud opravdu tak moc toužíš po změně a chceš to dělat normálně, jak tomu říkáš, tak žádný problém! Sundám tě dolů, pak ti tu tvou malou píču pořádně vymrdám a na závěr ti ji prostě uříznu a pohodím ji na ulici mezi somráky a toulavý čubky, kam stejně tak jako tak patří! Tak co, jak se ti tenhle návrh zamlouvá?” Oči se jí rozšířily natolik, až jsem si říkal, jestli jí vypadnou z důlků hned nebo až za pár vteřin. “Oh, Bože…” zasténala nešťastně a ihned poté opět začala již klasicky vzlykat. Ale i to ji rychle přešlo, jelikož jsem si jazykem zase počal pohrávat s její úžasně rajcovní pipkou. Nezabralo mi mnoho času, abych ji dovedl k dalšímu perfektnímu vyvrcholení, které prožila natolik intenzivně, až se zdálo že se na ostrých kovových hrotech sama roztrhá na krvavé cucky. Její vzrušené steny postupně přešly v hlasité výkřiky vrcholné sexuálně-bolestné rozkoše. S potěšením jsem zaznamenával její předem předpokládané reakce a připravoval se na pokračování. Skutečná zábava teprve začínala.

Právě v momentu, kdy Kristy při svém orgasmu naposledy nahlas vykřikla, odtáhnul jsem svou hlavu o podstatný kus dále od její promáčené kundy, uchopil jsem mezi prsty zakončení svorky, jejíž zoubky drtivě svíraly naběhlý poštěvák mladé dívky, a začal jsem svou malou kovovou pomůcku zvolna rozevírat a zase stahovat, aby si Kristy znovu mohla plně uvědomit, jak bolestivý je její stisk. Tentokrát mě ovšem moje otrokyně dokonale překvapila. Místo očekávaných výkřiků a stenů bolesti, následovalo další, neméně mocné vyvrcholení. Zvědavě jsem tytéž manévry se svorkou zopakoval a Kristy ihned dosáhla dalšího orgasmu. Tu malou sviňku nyní bolest vzrušovala snad ještě více než mě! V tomto momentu jsem byl už natolik rozpálený a nadržený, že jsem prostě hodil veškeré své původní plány na postupné zvyšování jejího utrpení za hlavu a rozhodl jsem se, že se jí zmocním hned teď. Bleskově jsem uvolnil základní konstrukci stolu, čímž jsem umožnil manipulaci se svrchní deskou umístěnou na pohyblivých závitech. Otočil jsem deskou stolu tak daleko, až se Kristy nacházela v téměř dokonale svislé poloze. Její mladé tělo nyní tvořilo bez pár stupňů vůči podlaze téměř perfektní kolmici. Ani jsem se nijak zvláště neobtěžoval s opětovným pečlivým upevňováním desky stolu a rovnou jsem té mladé kurvě napral mezi nohy svůj tvrdý ohon. Přimáčkl jsem špičku svého naběhlého žaludu na úzký vchod do její pochvy, který byl již za pár vteřin skvěle zvlhčený nejen jejími mazlavými šťávami a slaným potem, ale rovněž mou mízou, která mi z ptáka vytékala v nezvykle velkém množství. S potěšením jsem vnímal, jak se má oběť chvěje vzrušením, bolestí a strachem zároveň. Když špička mého ztopořeného penisu zvolna proklouzla mezi jejími naběhlými a probodnutými, mezi jehlicemi zbývalo akorát tolik místa, abych se tam se svým ocasem vešel, stydkými pysky dovnitř, Kristy nahlas zasténala. Ani se z toho nedalo poznat, jestli chce, abych okamžitě přestal nebo naopak pokračoval. Stejně jsem na její projevy ať už byly jakékoli, nebral nejmenší ohled, a rovnou jsem jí čurákem jediným šíleně mocným přírazem zajel snad až někam do žaludku. Skoro se mi zdálo, jak skutečně slyším, jak se trhá její panenská blána. Kristy zařvala a po tvářích se jí znovu koulely slzy, ale nezdálo se, že by se zase tak moc trpěla. To jsem musel ihned napravit! Začal jsem vší silou přirážet, mrdal jsem ji jako smyslů zbavený, znovu a znovu jsem tvrdě zajížděl až na samé dno její pochvy, až jsem to již posléze nevydržel a krásně jsem se do její právě deflorované píče udělal. Zcela jsem ji svým semenem rozbolavělou díru vyplnil a poté se mi náhle před očima zatmělo. Řekl bych, že pak jsem asi musel na chvíli omdlít, protože když jsem zase začal plně vnímat věci kolem sebe, bylo již mé lepkavé sperma v jejích hustých chlupech částečně zaschlé. Ostatně shodně na tom byla také Kristy. Mladá dívka bezvládně ve svislé poloze spočívala na ocelovém plátu a ačkoli se jí nyní kovové hroty zarývaly hlouběji do těla než kdykoli před tím, vůbec to nevnímala stejně jako veškeré zbývající věci kolem. Jediným projevem, který dával zřetelně najevo, že je ještě stále naživu, byl její tichý, avšak přerývaný dech, v němž byl více než jasně cítit pach mého semene, které byla při předchozích akcích nucena polykat.

Pomalu jsem vstal z jejího těla, na kterém jsem až dosud více méně spočíval, a pořádně jsem se protáhl, jako bych právě vylezl z postele po dlouhém, osvěžujícím spánku. Však jsem si tak také po sexu s tou malou mrdnou připadal. Přistoupil jsem k vodovodu a krátce jsem se opláchl, abych se úplně vzpamatoval. Můj čurák byl nyní sice zcela ochablý, avšak zato jsem vnímal jednoznačnou potřebu co nejrychleji se vymočit. Usoudil jsem, že nejlepší bude použít živý záchod, aby jsem mohl zabít hned dvě mouchy jednou ranou. Proto jsem se také ihned postavil před Kristy, kterou jsem hodlal proudem své moči zase přivést k životu. Vždyť jsme spolu ještě neskončili. Pro jistotu jsem desku stolu nejdříve opět mírně sklopil do více vodorovné polohy a následně jsem svou mladou otrokyni popadnul za vlasy. Jednak jsem je takto odstranil z jejího potem zmáčeného obličeje, kam spadly a částečně se rovněž přilepily, jednak jsem jí lehce zvedl tvář do nejvhodnější polohy. Pak jsem již na nic nečekal, asi bych to ani nevydržel, a celou hlavu jsem jí s neskrývaným potěšením pochcal. Když jsem byl zhruba v polovině, Kristy se probudila. Zprvu krátce zmateně zamžourala kolem sebe. Jakmile si uvědomila, kde se nachází, co se s ní dělo a právě děje, začala opět křičet, tentokrát pouze bolestí a zhnusením. Takové příležitosti jsem samozřejmě nemohl nevyužít, pročež jsem se jí bleskově vymočil také do široce otevřených úst a nosu. Kristy zařvala ještě hlasitěji, vzápětí se několik vteřin dusila a posléze se marně pokusila odvrátit. Na závěr jsem jí ještě trochu postříkal zmučené kozy a pak jsem se, se spokojeným úsměvem na rtech od “operačního stolu” vzdálil. Nemusel jsem dlouho uvažovat o tom, jak se nyní pobavím. Ještě mi zbýval jeden její tělesný otvor který jsem neošoustal. Znovu jsem se krátce opláchl a to samé jsem vzápětí provedl i v případě Kristy která se někdy mezitím rovněž pochcala. Zřejmě se jí to “povedlo” v průběhu krátké doby, kdy jsem svět kolem sebe nevnímal. Na tom ostatně nijak nezáleželo. Bleskově jsem ji omyl, zatímco loužičku její pronikavě páchnoucí moci jsem na podlaze nechal. Později bych mohl Kristy přinutit, aby ji vylízala, napadlo mě, zatímco jsem si svou obět důkladně prohlížel. Taková představa mě docela rozveselila, ovšem nyní jsem se chystal na odlišnou akci.

Deska stolu se zase nacházela ve svislé poloze a já teď zaregistroval, že si Kristy díky svým nekontrolovatelným pohybům jednu z bradavek natrhla. Na její hrudi se objevilo pár kapek krve, které jsem ihned žádostivě olízal. Chutnaly báječně a napomohly tomu, že se můj čurák znovu hezky postavil. Krátce jsem uvažoval o tom, že bych ji ránu ošetřil, ale nakonec jsem ji pouze dostatečně pečlivě opláchnul. To prozatím bohatě stačilo. Ta děvka si ani nic víc nezasloužila. Kristy nyní vypadala docela klidně, zřejmě si už na pociťovanou bolest zvykla a současně se s definitivní platností smířila se svým osudem, který jsem jí určil. To se mi ovšem ani trochu nezamlouvalo. Potřeboval jsem, aby viditelně trpěla, jinak to nemělo vůbec cenu. Zase jsem si vzal k ruce devítiocasou kočku a v plné parádě jsem ji předvedl Kristy, která ji sice už několikrát viděla, ale ještě ani jednou pořádně necítila. Její oči se ihned opět náležitě rozšířily a mladá dívka mě začala zoufale prosit, abych ji tou hroznou věcí nebil. Jen jsem se krutě zasmál a s rozkoší jsem se vzápětí pustil do díla. Nejdříve jsem svým krásným bicím nástrojem polaskal její nohy. Tvrdě jsem ji mlátil přes lýtka a stehna, vychutnávaje si při tom její bolestné steny. Ty se následně staly podstatně intenzivnějšími a hlasitějšími, když jsem svou pozornost začal plně věnovat její roztažené a zaschlým semenem pokryté kundě. Mrskal jsem ji přesně mezi nohy a se vzrůstajícím vzrušením sledoval, jak její chlupatá píča pěkně napuchá. Skutečné rodeo ovšem začalo až ve chvíli, kdy jsem postoupil o kus výše a počal devítiocasou kočkou týrat její kozy. Jakmile jsem se poprvé trefil na její natrhlou bradavku, Kristy se celá křečovitě zazmítala v zoufalé a bezpředmětné snaze uniknout té hrozné bolesti a sama si tak přivodila pěkných pár nehezkých ran, které jí způsobily kovové hroty vyvstávající z ocelového plátu tvořícího desku stolu. Mladá otrokyně se téměř neovládala, zase se sama pomočila a řvala s neskutečnou intenzitou, kterou mnohonásobná ozvěna v podzemí pouze úměrně zvyšovala. Děkoval jsem sám sobe, že jsem byl dříve natolik rozumný, abych vše perfektně zvukově utěsnil. Tak ani náhodou nehrozilo, že by nás kdokoli uslyšel, i kdyby stál třeba hned za sousední stěnou. V průběhu brutálního bití můj čurák pochopitelně znovu dokonale ztvrdnul, pročež jsem bleskově odložil devítiocasou kočku a žádostivě jsem se vrhnul na svou rajcovní otrokyni, která sice vypadala, že každou vteřinou omdlí, ale zatím vše stoprocentně vnímala. Rukama jsem Kristy bezohledně roztáhnul oblé půlky hezké zadnice a rovnou jsem do jejího křečovitě staženého análu zespodu proniknul, nedbaje ani minimálně na její úpěnlivé prosby a zoufalé protesty. Bylo to ještě mnohem dráždivější než deflorace její kundy. Její prdel byla samozřejmě podstatně těsnější a daleko lépe můj ohon svírala. Musel jsem vynakládat veškerou sílu na to, abych se vůbec dokázal v její řiti náležitě pohybovat a abych mohl tvrdě přirážet. Když jsem byl celý uvnitř, šoustal jsem ji zvolna, ale občas jsem ohonem vyjel úplně ven a pak jsem ji ho tam znovu rval s takovou brutalitou, až skučela bolestí. Tentokrát jsem přirozeně vydržel o poznání kratší dobu než v případě její píče. Rozkoš byla na mě jednoduše příliš mocná, než abych se dovedl opanovat a vytrvat déle. Za doprovodu krátkého slastného výkřiku jsem jí nastříkal záplavu hustého spermatu přímo do konečníku. Potom jsem ptáka spokojeně vytáhnul ven a otřel jsem jej o její hebké stehno.

Nyní, když jsem si konečně pořádně užil všechny její tělesné otvory bylo na čase začít konat závěrečné přípravy na skutečné vyvrcholení mých sadistických sexuálních radovánek. Krátce jsem se rozhlédl kolem sebe po všech svých pomůckách a nástrojích a po nedlouhém uvážení jsem dospěl k rozhodnutí, že tentokrát svou obět přemístím na odlišné místo. Přišel jsem ke své skříni v rohu podzemní místnosti a vylovil jsem z ní odlehčenou kovovou tyč dlouhou zhruba jeden metr a na obou stranách zakončenou relativně silnými háky. Přesně uprostřed se navíc nacházelo velké oko. Jednalo se o nefalšovanou, originální pomůcku všech lovců používanou na přiklad při stahování jelenů či srnců z kůže nebo při jejich vyvrhování. Něco takového jsem pochopitelně v případě Kristy nehodlal udělat, i když pomyšlení na to mě naplňovalo podivným rozechvěním. Bezpochyby by to byl nanejvýš zajímavý zážitek, stáhnout tuhle sladkou mladou dívku z kůže. Ale já měl prozatím v úmyslu něco docela odlišného. Zavěsil jsem tyč prostřednictvím oka na silný provaz visící od stropu. Tyč se nyní nacházela takřka rovnoběžně s odtokovým kanálem v podlaze, což byla ovšem pouze normální shoda okolností. Kristy ji však i ve svém malátném stavu zaregistrovala a vyděšeně vykřikla. Nepochybně si myslela, že ji vskutku hodlám stáhnout z kůže. Musel jsem se pobaveně zasmát. S tím jsem ani ve svých plánech nepočítal, ale na vystrašení oběti se mi to momentálně hezky hodilo. Nechal jsem tyč, ať se na provazu volně kroutí sem a tam a pomalým krokem jsem se vrátil ke Kristy. Zatímco jsem postupně obratně uvolňoval z jejího zmučeného těla jehlice, mladá dívka mě rozšířenýma očima vyděšeně pozorovala. Nebyla schopná pronést ani jediné slovo, tak moc byla vystrašená. Když jsem vytahal jehlice z jejích koz, stehen a kundy, opatrně jsem ji z desky “operačního stolu” zvedl a bez sebemenších problémů jsem ji přenesl na chladnou kamennou podlahu hned vedle odtokového kanálu. Teprve nyní jsem si mohl pořádně prohlédnout zadní stranu jejího těla a ten pohled mě zase náležitě vzrušil. Od hlavy až k patám bylo její tělo vzadu rozdrásáno až do krve. Ostré kovové hroty na ocelovém plátu odvedly opravdu perfektní práci. Když jsem se vynadíval na její ztýrané tělo, opět jsem jí nasadil pouta, tentokrát spíše silné okovy spojené jeden s druhým krátkým kovovým řetízkem. Jeden pár jsem jí dal na ruce kolem zápěstí, druhý pak na nohy kolem kotníku. Kristy sice mohla všemi končetinami trochu pohybovat, avšak rozhodně ne o více než pouhých pár centimetrů. Potom jsem se pohodlně usadil na židli stojící opodál a začal jsem si náruživě masírovat a třít znovu pevně stojícího ptáka, který bleskovým tempem nabíhal do maximální velikosti. Podívaná na nahé mladé tělo ležící na kamenné podlaze mě vzrušovala, stejně jako pohled na stovky drobných ranek, které měla Kristy rozeseté po celém svém krásném těle. Na pár desítek vteřin zavládlo v podzemní mučírně naprosté ticho přerušované pouze nehlučnými zvuky našich přerývaných dechů. Mladá dívka ležela téměř nehybně a tiše na zemi, zírala na mě a mého čuráka a neodvažovala se ani pípnout, aby mě snad náhodou nerozzlobila. Kristy byla víceméně schoulená do klubíčka, nacházela se v klasické obranné pozici, kterou dříve či později zaujme asi každá mučená otrokyně, tedy pochopitelně pouze tehdy, pokud jí to její vládce dovolí. Já jsem to Kristy sice nedovolil, ale ani nezakázal. Velkomyslně jsem se rozhodl, že jí to pro tentokrát prominu, zatímco jsem se na ni nadále upřeně díval a při tom onanoval. Její rajcovní, parádně zaoblená prdel, přes kterou jsem ji nejdříve bil a poté ji také pořádně vymrdal, byla pěkně vyšpulená přímo na mě a já tak mohl v hluboké proláklině mezi půlkami vidět, jak zde pomalu zasychá mé semeno.

Nakonec to podle očekávání Kristy přece jen psychicky nevydržela a opět se pokusila žebronit o slitování. Přirozeně ji to nebylo vůbec nic platné, ovšem poslouchalo se to hezky. “Prosím, pane, prosím, prosím, pusťte mě… nechejte mě jít, prosím, slibuji, že to nikomu neřeknu, opravdu, prosím…” S rozkoší jsem naslouchal jejím úpěnlivým prosbám smíšeným s nářky a můj čurák při tom neustále nabíhal a nabíhal. Kristy si ani neuvědomovala, jak je nyní ve své bezmoci strašně rajcovní. Za několik málo vteřin už jsem byl znovu natolik nadržený, že jsem musel urychleně pokračovat, jinak bych se na místě udělal. Mladá dívka se ani trochu nepokoušela odporovat, když jsem k ní přistoupil a jediným pohybem jsem ji zvedl na nohy. Ozvala se teprve v okamžiku, kdy jsem ji za ruce a nohy pověsil na připravenou tyč. Bleskově začala zoufale protestovat, jelikož ji nohy i ruce v okovech strašně bolely a navíc se jí v této poloze hrnula krev do hlavy, která jí volně visela dolů ozdobená podobně svěšenými kaskádami dlouhých vlasů, jejichž konečkům opravdu nechybělo mnoho, aby se dotkly kamenné podlahy. Kristy nyní na tyči visela stejným způsobem jako úlovky kanibalů ukazované v některých magazínech nebo třeba i v kreslených groteskách. Jedinou smůlou mladé dívky bylo, že tohle žádná groteska nebyla, tohle byla ta nejskutečnější realita. Odstoupil jsem a krátce kritickým pohledem zkontroloval, jestli naprosto všechno odpovídá mým představám a požadavkům. Její chlupatá kunda nyní dráždivě vykukovala z prostoru mezi jejími oblými stehny a byla pro mě dostatečně přístupná stejně jako její rajcovní prdel. Její intimní partie byly momentálně zhruba ve výši mé brady, což mi plně vyhovovalo. Byl jsem sám se sebou spokojený. Pomalu jsem přešel na druhou stranu a políbil jsem Kristy na zarudlý obličej, poté na rty a nakonec jsem ji začal mezi zuby cpát jazyk co nejhlouběji do úst. Rozumně se ani vteřinku nesnažila odporovat a naopak se poslušně podvolila, ačkoli se při tom ve své poloze málem udusila. “Prosím… prosím, pane, prosím, neubližujte mi už, prosím,” zavzlykala, když jsem jí pusu konečně po dlouhých vteřinách uvolnil. “Udělám pro vás všechno, opravdu všechno… všechno… všechno…” Její hlas se pozvolna vytrácel do ztracena, když jsem na ni upřel přísný, nesmlouvavý pohled. Pak jsem se najednou vesele, pobaveně zasmál, čímž jsem ji očividně vystrašil ještě více. “Samozřejmě že pro mě uděláš naprosto všechno, holčičko, jsem přece tvůj hodný a milý vládce,” prohlásil jsem povýšeně. “A aby sis náhodou nemyslela, že je to nespravedlivé, já ti taky udělám úplně všechno, i to, co nechceš!” Sotva jsem to vyslovil, zvolna jsem jí jednou rukou projel dlouhou úžlabinu mezi stehny a následně jsem pokračoval v započaté cestě mezi jejími stydkými pysky, až jsem se posléze dostal k jejímu nalitému poštěváku, se kterým jsem si krátce pohrál. Kristy tiše zasténala rozkoší a potom zmlkla úplně. Vůbec neměla ani nejmenší tušení, co ode mě nyní může očekávat. “No, řekl bych, že jsme tady spolu už pěkně dlouho, co říkáš, Kristy?” zeptal jsem se jí normálním konverzačním tónem, jako by se nechumelilo. Kristy zmateně přikývla. “Já nevím jak ty, ale já mám tedy docela hlad,” pokračoval jsem klidně. “Nechceš si se mnou dát dobré, pěkně natvrdo uvařené vejce, hmmm, Kristy?” “Oh, cokoli si budete přát, pane,” odvětila Kristy bez váhání až překvapivě způsobně. Čekal jsem, že se po vajíčku vrhne jako pomatená, ale vypadalo to, že mi vůbec nevěří, samozřejmě oprávněně. “A – ale, pane, nemohl byste mě, prosím, dát dolů, abych se mohla normálně najíst? Takhle to totiž je…” “To bych tedy přirozeně nemohl, děvko! A navíc si vůbec nevzpomínám, že bych se jakkoli zmiňoval o tom, že ty, zrovna ty, taková špinavá, pochcaná coura, budeš něco jíst. Ty jsi snad něco takového slyšela?! Já ne, jen jsem se tě zeptal, jestli si se mnou dáš vejce, o jezení nepadlo jediné slovo.” Kristy na mě pouze kulila oči. Zatím jí vůbec nic nedocházelo. “Víš, abych ti to tedy vysvětlil, vlastně jsem měl na mysli, že mi posloužíš jako stojánek na vejce, když to tak označím. Bohužel tady dole zrovna žádný nemám, takže mi jistě ráda pomůžeš. Ačkoli, když nad tím teď tak přemýšlím,” široce jsem se na ni usmál, “tak ti možná nějaké to vejce až do žaludku šoupnu, kdo ví?” “Cože?” zeptala se Kristy zmateně a vystrašeně zároveň. “Já, já tomu vůbec nerozumím, o čem to mluvíte, pane? Prosím, já…” “Však hned uvidíš, kurvo!” přerušil jsem ji drsně. “Jen se pozorně koukej a dávej si majzla, ať ti oči nevylezou z důlku!”

Rychle jsem přistoupil k vařiči, kde byla odstavená nádoba naplněná horkou vodou a natvrdo uvařenými vejci. Obratně jsem lžičkou jedno vejce vytáhnul ven, krátce jsem jej podržel pod proudící studenou vodou, abych jej trošku zchladil a poté jsem se s ním vydal ke své znehybněné, visící oběti. Ta mě pochopitelně po celou dobu pozorně sledovala a s postupem času se ji oči stále více a více nevěřícně rozšiřovaly. Když jsem se k ní s uvařeným vejcem, které opět rychle nabíralo svou původní, docela vysokou teplotu, přiblížil, zatajil se jí hrůzou dech. Náhle pochopila, co bude za pár krátkých vteřinek neodvratně následovat. “Ne, pane, ne!” zakřičela Kristy zoufale, přičemž sebou počala na tyči pohazovat z jedné strany na druhou, pokoušeje se marně uniknout určenému osudu. “Prosím, prosím, nestrkejte to do mě, prosííím!” Její zoufalé prosby mě jen více rajcovaly. Čurák mi už zase stál, jako by byl z kamene. Dvěma prsty jsem jí urychleně doširoka roztáhl vlhké, naběhlé stydké pysky a bleskově jsem mezi ně vložil vejce uvařené natvrdo. Byl jsem rád, že jsem se jej již částečně zbavil, protože mě začínalo vážně pálit. Nyní to samé pro změnu čekalo bezmocnou Kristy. Už jsem se na to šíleně těšil. Pomalu jsem vejce zatlačil co nejhlouběji dovnitř její nedávno poprvé vymrdané vagíny. Nepřestal jsem tlak vyvíjet tak dlouho, dokud se za malým oválným objektem zase neuzavřely její stydké pysky. Na první pohled to teď vypadalo, že Kristy v kundě vůbec nic nemá, ovšem to bylo vskutku jen zdání. A nejlépe ze všech si to samozřejmě uvědomovala samotná Kristy, která se třásla strachy jako osika a slibovalo mi hory, doly, jen když s tím okamžitě přestanu. “Jen klid, Kristy neboj se, nemusíš mít o mě takový strach,” říkal jsem jí s pobaveným úsměvem na tváři, zatímco jí již vajíčko začínalo uvnitř skutečně pořádně pálit. “Mě to určitě potom nebude bolet, až budu tohle vajíčko s chutí jíst, protože tvoje malá, sladká kunda mi ho teď krásně ochladí. Samozřejmě, máš pravdu, fyzikální zákony říkají, že to přebytečné teplo musí někam uniknout, ale kdo by si s tím teď lámal hlavu, no ne? Však ta tvoje vyjebaná píča to vydrží a ty taky, tak o co jde?! Tak co, už je ti teplo, děvče?” “N – ne, zatím je to jen… óóóch, ano, pane, to je vážně teplé, ne, vlastně je to úplně horké… óóó, můj bože, vždyť to strašně pálí, ááá, to pálí… já hořím, hořím, prosím, prosíiím, pane, dejte to ven, prosiíim, ááá, to pálííí, neééé!!!” Její řev se postupně změnil v nesrozumitelnou směsici bolestného chrochtání, sténání a řvaní. Dokázal jsem si živě představit, jak ji kunda momentálně pálí, ale zároveň jsem si kdesi v koutku duše jasně uvědomoval, že to přežije ve zdraví. Šlo pouze o subjektivní pocity. Ačkoli nějaká ďábelská část mně samého mi napovídala, že by možná bylo opravdu nejlepší a nejrajcovnější, kdybych ji umučil až k smrti. Rychle jsem podobné nebezpečné myšlenky zaplašil a raději jsem se kochal podívanou na dívčino utrpení. Nohy i ruce se jí bez ustání nekontrolovatelně třásly jako by Kristy dostala epilepticky záchvat, přičemž docela srandovně chrastila řetězy a okovy jako opilé strašidlo. Cítil jsem, že se nečekaně rychle přibližuji dalšímu mocnému vyvrcholení.

Spěšně jsem z nádoby vylovil další vejce, krátce jsem jej ochladil a bleskově jsem ho mladé dívce vrazil do prdele takovým způsobem, že se jeho nejširší část nacházela právě ve svěrači. Ten pochopitelně na uvařené vejce ihned, jakmile jsem jej pustil a nadále pouze shora přidržoval, vyvinul mnohem vyšší a intenzivnější tlak nežli poševní svalstvo, v důsledku čehož následně vejce po celém svém obvodu popraskalo. Moc dobře jsem si uvědomoval, že ji malé, mimořádně ostré fragmenty skořápky budou v zadnici mučit přinejmenším stejně bolestivě jako žár vycházející z uvařeného vejce. Kristy nyní bez ustání ječela bolestí, přičemž její tvář nabrala až nebezpečně tmavě červený odstín. Oči měla široce rozevřené a divoce se houpala ze strany na stranu, marně se pokoušeje vypudit ze svého nitra pálící vejce. “Ale no tak, děvko, nehraj to na mě”, smál jsem se pobaveně. “Nedělej, že je ti to nepříjemné, vždyť jsi měla na vajíčka takovou chuť, a teď ti najednou nelezou?! Nebo jich snad chceš ještě víc?” Mladá dívka na to neřekla nic, ne že by nemohla, tak hrozné zase její utrpení nebylo, ale prostě se neodvažovala. Chvíli jsem se na ni díval, vnímaje přitom, že můj čurák je momentálně neuvěřitelně tvrdý. Takovou erekci jsem ještě nikdy neměl. Akutně a nutně jsem si potřeboval zašoustat. Jelikož Kristy měla kundu i prdel zaplněné uvařenými vejci, byla moje volba jednoduchá a jednoznačná.

Obratně jsem ze závěsu uvolnil její ruce, takže mladá dívka nyní visela dolů pouze za nohy. Její slepené vlasy byly rozprostřené po kamenné podlaze, čehož jsem okamžitě využil a klekl jsem na ně, aby se nemohla pohnout ani o milimetr. Pokud by to přece jen zkusila, většinu vlasů by si sama vytrhala. Ani jsem ji nemusel nutit, aby otevřela pusu, když bez přestávky řvala a protestovala, měla ji sama dokořán. Popadl jsem ji oběma rukama za tváře a jediným mohutným přírazem jsem jí svého čuráka napral až do krku. Kristy zachroptěla, ale ani ji nenapadlo kousnout mě či jakkoli jinak se bránit. Náruživě jsem ji začal do úst šukat, zajížděje svým ohonem hluboko do jejího krku. Zatímco jsem ji bezhlavě šoustal do pusy snažil jsem se současně nahlížet do jejího klína. Ani jsem nemusel vynaložit skutečnou námahu, abych spatřil, že jí z tmavého chlupatého porostu mezi nohama vykukuje světlá špička vejce, které svými poševními svaly částečně vytlačila ven. Ten pohled a pomyšlení na její bolest, kterou jsem jí svými sadistickými perverzními hrátkami způsobil, mě ihned vzrušily natolik, že jsem začal stříkat. Bylo to nejlepší vyvrcholení, jakého jsem kdy dosáhl. Pumpoval jsem mladé dívce do krku jednu dávku lepkavého semene za druhou a křičel jsem rozkoší. Kristy samozřejmě nebyla v dané poloze schopná sperma polykat, pročež jí vše zase ihned vytékalo ven, zvolna se řinulo po jejím potem zmáčeném obličeji a proudilo ji nejen do sousedních nosních dírek, ale rovněž do očí, které se marně snažila udržet zavřené. Se spokojeným úsměvem na rtech jsem se od své oběti zvolna odtáhnul a s pobavením jsem sledoval, jak se Kristy několik vteřin, které jí nepochybně musely připadat jako celá věčnost, záplavou mého semene dusí. Pomyšlení, že bych ji svým spermatem klidně mohl i zabít, mě docela rozveselilo. A potom Kristy konečně opět popadla dech a vzápětí znovu omdlela. Řekl bych, že to byla ta nejlepší věc, co mohla momentálně udělat.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasů: 3

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *