|

Povídka “Ivana 2. část”

Druhý díl povídky Ivana.

Školník byl ramenatý muž v šedivém pracovním plášti. Vzal Ivanu za rameno tak rezolutně, že se ani nepokusila o odpor a odvedl jí po schodišti dolů, až ke kotelně, vedle které otevřel bytelné dveře. Rozsvítil a postrčil Ivanu dovnitř. V rohu místnosti stála postel s přikrývkou, vedle ní stál stůl se dvěmi židlemi, u zdi byla nízká skřínka a pod stropem vedlo několik potrubí topení, tak že v místnosti bylo dost teplo. V odděleném výklenku byla toaleta a sprcha. Ve skřínce měla dva ručníky a čisté ložní prádlo a noční košili. „Učení ti sem odpoledne přinesou a ostatní se dozvíš později“, řekl školník a zavřel dveře a zamkl.

Ivana se posadila na okraj železné postele a začala přemýšlet, co jí asi čeká, protože o průběhu trestu v trestné místnosti spolužačky nikdy nemluvily. Asi po hodině ve dveřích zarachotil klíč a školník odemkl dveře učitelce, která Ivaně přinesla úkoly na celý týden a potřebné sešity a knihy. Její pohled jako by říkal – teď máš konečně to, o co jsi si koledovala. Dodala, že splnění zadaných úkolů je první předpoklad toho, že zde stráví opravdu jenom jeden týden a ne déle. Když odešla, Tak si Ivana prohlédla zadané úkoly, ale napětí z toho, co jí čeká, jí neumožnilo moc se soustředit na školní záležitosti a tak jenom listovala přinesenými knihami. Asi v šest hodin se opět otevřely dveře a do místnosti vešla školnice a nesla tác s večeří. Byla to taková drobná nevzhledná tichá žena, která působila zakřiknutě a soužití s hřmotným školníkem jí asi nic jiného neumožňovalo. Položila tác na stůl a beze slova odešla. Ivana neměla na jídlo ani pomyšlení a tak se ve večeři jen porýpala a vrátila se ke knihám.

Asi hodinu poté se opět otevřely dveře a dovnitř vešel školník a v ruce držel krátkou rákosku. Ivana se na něho trochu vyděšeně podívala a on jí nařídil: „Teď se svlékni, dostaneš výprask a od zítra se vždy po snídani, obědě a večeři svlékneš a postavíš se do pozoru doprostřed místnosti a budeš čekat až přijdu, abych tě naučil rákoskou poslouchat. Pokud v čemkoli neposlechneš, tak bude výprask dvojnásobný a koukej se snažit, protože já tě naučím poslouchat, i kdybych ti měl tu tvojí zadnici rozsekat“. Ivana strnula, ale on jí chytil za rameno a donutil postavit se a pak dostala rákoskou takovou, že leknutím vyjekla a začala si sundávat kalhoty a pak i kalhotky. „Úplně“, vyštěkl na ní, „Tady dostávají holky výprask úplně nahé, aby si to pamatovaly“ a zdůraznil to seknutím rákosky přes dívčiny půlky. Rychle se svlékala a po ještě jednom pobídnutí rákoskou před ním stála zcela nahá. „No vidíš, že umíš poslechnout. Mohla jsi si to ušetřit, kdybys poslechla i pana ředitele.

„A teď se ohneš přes pelest a budeš držet. Nohy necháš napnuté a nebudeš uhýbat zadnicí, jinak tě přivážu a dostaneš dvojnásobek. Ivana se přehnula přes pelest postele a rukama se držela za boky slamníku.“A teď rozkročit“, nařídil školník a Ivana váhavě poslechla. „Dostaneš pětadvacet rákoskou na holou, to je tady obvyklá sazba a klidně při tom můžeš křičet, tady tě nikdo neuslyší a mě se líbí, když holky při výprasku křičí“. A pak následoval pořádný sekec, při kterém si Ivana hodně nahlas zakřičela. Po výprasku musela ještě zůstat chvíli ohnutá a školník rukou zkontroloval jelita na její zadnici. Teprve pak se směla zvednout a zase se postavit doprostřed místnosti. „Tak nezapomeň, po snídani, obědě a večeři čekat připravená na výprask. A mezi tím se uč, protože na konci týdne si tě přijde třídní vyzkoušet a pokud nebudeš umět a nebo nebudeš poslušná, tak tu můžeš zůstat klidně i další týden“. Pak se sebral a odešel. Ivana se opatrně oblékla, protože jí zadnice pořádně bolela, chvíli se snažila učit se a pak se osprchovala, vzala si noční košili a snažila se usnout, ale celou noc jí pronásledovaly divoké sny.

Brzy ráno přinesla školnice snídani a Ivana si uvědomila, co jí čeká. Když dojedla, tak se začala pomalu svlékat a nahá zůstala stát uprostřed místnosti.. Zarachotil klíč a Ivaně naskočila husí kůže, ale byla to jen školnice, která si přišla pro nádobí. Ivaně vadilo, že jí viděla nahou a dobrovolně připravenou k výprasku, ale školnice se na ní jen mlčky podívala, sebrala nádobí a beze slova odešla. Za chvíli vešel školník, zatvářil se spokojeně, když viděl nahou Ivanu stát uprostřed místnosti a řekl: „Ranní výprasky budeš dostávat tak, že si lehneš na záda na postel, kolena dáš k bradě a rukama se chytíš pod koleny“. Ivana došla k posteli, ale nešla dostatečně rychle podle školníkových představ a tak slízla jednu zezadu přes stehna. Když zaujala přikázanou pozici, školník složil deku a pak vzal Ivanu zcela bezostyšně za nahé půlky a podsunul jí deku pod dolní okraj zad, tak že měla prcku vystavenou ještě více nahoru a mezi stehny vystavené růžové plátky jejích malých pysků, které trošičku přečnívaly velké pysky. Školník si Ivanu v této pozici prohlédl a pak vzal do ruky rákosku a zase jí donutil ke křiku a prosbám. Po skončení výprasku musela ještě chvíli ležet vystavená s pruhovanou prcinou a pak se směla brečící obléknout. „Nezapomeň se po obědě zase připravit na výprask“, dodal a odešel. Seřezaná a ponížená chvilku brečela, pak se začala uklidňovat a přemýšlet o tom, co jí ještě čeká. Nějaká vzpoura nepřicházela v úvahu, ta jí vlastně dovedla až sem. Uvědomila si, že to, co se s ní teď děje, vlastně odpovídá některým jejím erotickým představám, být v moci přísného a nekompromisního muže, být před ním nahá a dostávat nejrůznější tresty včetně ponižujících dotyků na svém těle.

Návrat k těmto myšlenkám jí znovu dokázal vzrušit a napadlo jí, že pokud vezme realitu jako naplnění svých erotických představ, může se celá její situace změnit z deprimujícího trestu do vzrušujícího dobrodružství, spojeného sice samozřejmě s bolestivými tresty, ale i ty se zdají být v novém kontextu podstatně snesitelnější. Zažehnala tím paniku, která se jí po ranním výprasku začala zmocňovat a před obědem se dokázala i hodinu učit. V poledne přinesla školnice oběd,ale zase na ní nepromluvila a chovala se tak, jako by Ivana vůbec neexistovala. Po obědě o tom přemýšlela a pokusila se dívat se na celou situaci očima školnice. Ona ví, že se za chvilku budu muset svléknout a nahá počkat, až přijde její muž, aby mě potrestal, ale současně si mě také prohlédl a možná i sáhl a já jsem 18letá hezká holka a ona taková zakřiknutá šedá myš a tak se vlastně vůbec nemůžu divit, že jí vadím a reaguje na to tím, že mě ignoruje, že pro ní neexistuji.

Oběd skončil a Ivana se začala rozhodovat, jestli se má svléknout hned a nebo až školnice odnese nádobí. Rozhodla se, že počká, až školnice odejde, vadilo jí, že jí školnice vidí nahou a poníženou. Ve dveřích zarachotil klíč, ale místo školnice vešel školník s rákoskou. Ivana strnula. „Co to má znamenat, ty neumíš poslouchat“? Ivana se začala rychle svlékat a snažila se vysvětlit, že si myslela, že nejdříve půjde pro nádobí paní školníková, ale školník jí přerušil slovy, že nemá co přemýšlet, že má jen poslouchat. Ivana před ním stála už pokorně nahá a připravená k výprasku. Prohlédl si jí a pak vzal židli a postavil jí doprostřed místnosti, sedl si na ní a ukázal na svá kolena: „Tady se ohni“! Musela se mu ohnout přes kolena a rukama se opřít o zem,tak že nepřicházelo v úvahu, aby se při výprasku nějak bránila rukama a byla tak zcela bezbranná. Zasvištěla rákoska a Ivana měla za chvilku zadeček v jednom ohni, tak že netrvalo dlouho a místností se rozléhal její pláč a křik. Školník na chvilku přestal a Ivana přes vzlykot zaregistrovala, že si přišla školnice pro nádobí a vidí jí tak nahou, ohnutou a seřezanou, s vystaveným zadečkem a kozičkama visícíma dolů, v rukou jejího muže. Ten nakázal, ať rychle sebere nádobí a vypadne a pak pokračoval v trestání Ivaniny zadnice. Když přestal, tak Ivana ucítila na svých půlkách jeho prsty, jak kontrolují jelita, vystouplá a citlivá a pak jeho prsty zabloudily dolů a přejely přes její kundičku. Ivaně to v tu chvíli bylo jedno, zcela jí ovládl palčivý pocit bolesti její prcky. Jeho ruka si jí přidržovala za její nahá záda a tak zůstala ležet, ohnutá přes jeho kolena. Její vzlykot se trochu uklidnil a školník řekl: „Tak už budeš příště připravená, nebo si raději zopakuješ zostřený výprask“? Ivana začala slibovat, že příště už bude připravená podle příkazu, její slova ještě přerušoval tichý vzlykot. „Tak dobře, uvidíme, jak rychle z tebe udělám poslušnou holku“ a při těch slovech jí prsty pootevřel kundičku a zatahal jí za jejího poštěváka. Pak jí plesknul na vystavený zadek a řekl: „Můžeš se obléknout“. Ivana se zvedla a celá rudá se rychle oblékla. Celé odpoledne se snažila soustředit se na učení, ale moc se jí to nedařilo, stále musela myslet na to, co se stalo po výprasku a stále cítila mužské prsty na své kundičce a kalhotky měla úplně mokré. Představovala si, co asi bude následovat po výprasku, který jí vbrzku čekal. Na jednu stranu se cítila ponížená tím, že si musí nahá lehnout přes školníkova kolena jako úplně malá holka, na druhé straně jí vzpomínka na školníkovy prsty, která teď způsobila mokro v jejích kalhotkách, posouvala mezi dospělé ženské.

Pocit školníkovy autority, nemožnost jakkoli odporovat a stav absolutní podřízenosti a poslušnosti v ní vyvolávaly doposud nepoznané pocity, které v kombinaci s bolestí z výprasků a erotickým vzrušením z jeho dotyků zcela ovládly její představy. Až pozdě odpoledne se jí podařilo uklidnit se natolik, že byla schopná věnovat se učení.

Pak uslyšela na chodbě kroky a srdce se jí rozbušilo tak, že ho cítila až v krku. Zarachotil klíč, ale vešla jenom školnice s večeří. Když položila večeři na stůl, tak jí Ivana poděkovala a tiše jí oslovila s prosbou, jestli se může na něco zeptat. Ale školnice jen mlčky zakroutila hlavou a prstem na rtech jí naznačila, aby nemluvila a bázlivě se ohlédla ke dveřím. Pak Ivanu z ničeho nic pohladila po vlasech a rychle odběhla. Ivana se najedla a protože nechtěla riskovat zpřísněný výprask na beztak už bolavý zadek, rychle se svlékla a zůstala stát uprostřed místnosti, jak měla nařízeno. Stála tak dost dlouho, než uslyšela přede dveřmi dva hlasy. Jeden byl školníkův a v druhém po chvíli poznala jeho syna. To byl asi šestnáctiletý nehezký kluk, který chybějící centimetry doháněl nezměrnou drzostí, na kterého jí upozornily spolužačky hned po nástupu do lycea, protože se snažil svádět všechny nové holky, ale na štěstí pro ně to dělal tak pitomě, že u žádné neuspěl. Když přišli blíž, tak už Ivana rozuměla o čem mluví. Kluk se snažil přesvědčit školníka, aby ho vzal sebou do trestné místnosti, že by rád viděl, jak jedna z těch nafoukaných holek dostává na prdel. A pak se začal litovat, že ho ty holky přehlíží jen proto, že je synem pouhého školníka a útočil na ty nejnižší vlastnosti, jako je závist, pocit vlastního nedocenění, hledání příčin svých neúspěchů všude jinde, jen ne u sebe. „Ten zmetek“, pomyslela si Ivana a představa, že by se mohl dívat na to, jak dostává nahá výprask, jí úplně vyděsila. Ale on pokračoval a z jeho řeči vyplynulo, že už mu nestačí, když ty mrchy, jak studentky nazval, slyší křičet při výprasku a že by bylo spravedlivé, že když ho ponižují ony, aby občas viděl poníženou některou z nich. Hlasy už byly slyšet přede dveřmi a Ivana si rukama zakryla rukama prsa a klín a byla rozhodnutá se bránit, pokud by školník vzal sebou i toho blbečka. Naštěstí Ivana uslyšela plesknutí, nejspíše facku, a školník zvýšeným hlasem zakázal synovi přístup do sklepů, což dotvrdila další facka. Pak už bylo slyšet jen vzdalující se kroky.

Chviličku bylo ticho a Ivana byla ve stavu nejvyššího napětí. Zarachotil klíč a do místnosti vešel školník. Ivaně se neskutečně ulevilo, jako kdyby zapomněla, že je před školníkem nahá a že za chvíli bude bita. Ale představa, že by jejímu výprasku asistoval ten zmetek byla tak děsná, že výprask mezi čtyřma očima jí proti tomu připadal jako vysvobození. Školník si jí zkoumavě prohlédl, asi jestli neslyšela něco z toho, co se událo na chodbě, ale Ivana se snažila tvářit co nejpokorněji a tak se školník vrátil k zaběhaným rituálům. Ivana se musela ohnout přes pelest postele, rozkročit a rákoskou dostala svých pětadvacet. Zakřičela si sice, ale měla pocit, že výprask nebyl tak intenzivní jako minule. A taky se směla po výprasku hned obléknout. Školnice jí s večeří přinesla i kupičku jejího čistého prádla a tak si po školníkově odchodu mohla vyprat kalhotky a obléknout si konečně čisté. I to jí dodalo trochu na sebevědomí, cítila se přes pálící zadeček přeci jenom lépe.

Druhý den ráno po snídani, kdy opět vzorně čekala připravená na výprask, školník rozhodl, že bude další výprasky dostávat ohnutá přes jeho kolena.položila se přes ně a cítila pod svým břichem a stehny hrubou látku jeho kalhot a zadržovala dech v očekávání prvního palčivého dopadu rákosky. A byla překvapena, že místo toho dostala naplácáno holou dlaní školníka, sice to také bolelo, ale nesrovnatelně méně a tak jen ke konci sykala bolestí, když rána dopadla na nějaké nezahojené jelito z předchozích výprasků. Když skončil, tak zadržela dech, protože jeho ruce opět zabloudily na její prcku a půlky jí byly zcela bezostyšně roztaženy od sebe a nasliněný ukazovák zajel do její zadní dirky. Pokorně držela a ani nedutala a jeho druhá ruka zabloudila na její kundičku a pohrávala si s ní tak dlouho, až cítila, že dole přímo teče. Pomalinku roztáhla nohy, aby mu usnadnila přístup a pak jen zrychleně dýchala až do okamžiku vyvrcholení, kdy tiše zasténala a prohnula se v zádech sladkou křečí. Pak se tiše rozvzlykala, bylo to nestoudné i okouzlující současně. Pohladil jí po nahém zadečku a pomohl vstát. Zrudlá se k němu otočila zády a rychle se oblékla a aniž se na něho podívala, tak si lehla na břicho na postel a hlavu schovala pod polštář a sundala ho až dlouhou dobu poté, co uslyšela zamykání dveří. Stočila se do klubíčka a v teple a klidu nechala doznívat své pocity. Znovu si v duchu promítla všechno, co v minulé půlhodině prožila, ponížení i slast, bolest i vzrušení. Pomalu se v teple uvolnila a měla pocit, jako by se její duše potápěla do teplého medu, ve kterém se rozpouštěla. Když vstala, usmívala se a s čistou hlavou se pustila do učení a vydržela u něho až do oběda.

Po obědě se zase připravila, ale už jí neovládal strach, ale spíše vzrušení, jestli se vše bude opakovat. Školník se už netvářil tak přísně a dokonce měla pocit, jako by se mírně usmál a když postavil židli doprostřed místnosti a posadil se na ní, tak k němu sama bez příkazu přišla a ohnula se přes jeho kolena. Popleskal jí po nahých půlkách a pak následovalo několik ostřejších plesknutí, ale nedalo se to srovnat s předcházejícími výprasky. On to vše komentoval tak, že se zdá, že se už naučila poslouchat a pak znovu jeho ruce rozevřely její půlky a jeho nasliněný ukazovák začal pronikat do její zadní dirky. Povolila její sevření a nechala ho proniknout dovnitř. Chvíli si s ní tak pohrával a Ivana zase cítila, jak jí kundička vlhne. On pak projel prsty mezi jejími pysky a spokojeně jí lehce pleskl přes zadeček a nechal jí vstát. Tentokrát se už na něho odvážila podívat a viděla, že se na ní usmívá. Zbytek týdne proběhl obdobným způsobem, po pár plácnutích na zadnici se školník věnoval její prcince a nebo kundičce a ona dosáhla ještě několikrát neskutečný orgasmus.

Třídní učitelka, která jí koncem týdne přišla přezkoušet, byla navýsost překvapená tím, jak byla Ivana připravená a prohlásila, že pokud jde o vědomosti, mohla by určitě trestnou místnost opustit.

V poledne před ukončením trestu přišel školník a v ruce měl zase rákosku a Ivana se na něho trochu nechápavě dívala. Řekl jí, že jí má odpoledne odvést k řediteli a ten že jistě bude kontrolovat, jestli jí příliš nešetřil a tak ať zatne zuby položí se na břicho na postel, tak to bude nejméně bolet a on že jí musí udělat na zadečku pár jelit, aby měl ředitel pocit, že byla za své prohřešky dostatečně trestána a nenechal jí za trest v trestné místnosti ještě další týden. K tomu si spíše sám pro sebe dodal, že jemu osobně by to rozhodně nevadilo. Tak se Ivana položila na postel, zakousla se do polštáře a dostala citelný výprask, až měla v očích slzy a trochu vzlykala. Školník se na ní povzbudivě usmál a kapesníkem jí setřel slzy z očí. Pak se oblékla, vzala si svoje věci a školník pro ní přišel, aby jí odvedl k řediteli. Odhadla, že právě asi skončilo páteční trestání provinilých žaček a na chodbě opravdu potkali ubrečenou dívku, která odcházela od sekretářky ředitele.

Ta jí šla ohlásit a za chvilku se vrátila a vyzvala Ivanu, aby šla dál. Ředitel seděl za stolem a výprasková koza stála ještě stále uprostřed místnosti. Ivana pozdravila a zůstala nerozhodně stát. Ředitel vstal a došel až těsně před ní a vzal jí za bradu a donutil jí tak podívat se mu do očí. „Tak už jsi se naučila poslouchat“? Ivana řekla že ano, že už bude opravdu poslušná. „Tak se o tom přesvědčíme“? řekl ředitel. „Tak se svlékni“. Ivana se začala svlékat od pasu dolů, jak bylo zvykem při trestání provinilých dívek, ale ředitel upřesnil:“Úplně“. Za chvíli před ním stála úplně nahá. „A teď se ohni přes kozu“. Ivana se pokorně přehnula přes kozu a čekala s obavami, zda si ředitel vezme do ruky rákosku. Ten si ale prohlížel Ivaninu zadnici s čerstvými jelity, rukou po nich přejel a konstatoval, že školník její výchovu viditelně neodbyl. Pak Ivana cítila, že ředitelova ruka sjela dolů mezi její stehna a sama se dobrovolně trochu víc rozkročila. Ředitel si chvilku pohrával s jejími pysky a když dostatečně zvlhla, tak dvěma prsty pronikl dovnitř a Ivaně netrvalo příliš dlouho, aby je v okamžiku vyvrcholení sevřela svými stehny a slabě zasténala. Ředitelovy prsty opustily její mokrou kundičku a směla se obléknout a s ponaučením, aby jí její poslušnost vydržela, byla propuštěna ven. Když procházela kanceláří sekretářky, která ráda sledovala obličeje potrestaných dívek, tak se na ní zářivě usmála a vyplázla na ní jazyk.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 9

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *