|

Povídka „Inzerát – 2. část“

Nikdy už nezapomenu na tu potupu a bolest, kterou jsem prožila, když jsem ze zvědavosti a díky své hlouposti odpověděla a odjela na inzerát dělat služku. Brala jsem to jako věc kterou chci jednou zkusit, ale vlastně jsem nic nedomyslela.A když jsem pochopila, že toto dělat nechci, bylo již pozdě.Tam kde jsem byla držena mají mé video nahrávky a fotky kde si to se mnou rozdávají, jsou tam dopisy, kde jsem psala co bych chtěla prožít, mají adresu…

Po té co jsem se pomalu po několika dnech vzpamatovala ze svých prožitků se vrátil můj manžel. Život se pomalu vracel do starých kolejí a pečlivě skrývané šrámy na mém těle se pomalu hojily. Tutlat je stálo dost vymýšlení …

Po měsíci přišel mail. Bylo mi určeno přesné datum a čas, místo opět u benzinové pumpy. O proti tomu co říkali, určili, že přijedu ve středu a ať počítám, že nejméně budu sloužit do neděle.Nejméně bylo potrženo.

Roztřásly se mi kolena. Vysvětlit muži, že jedu na služebku a v práci dostat dovolenou, byl také dost problém. Nadávala jsem si do krav a přemýšlela jak se té potupě vyhnout. Představa, že pošlou do práce a muži fotky z toho co se dělo minule a kde to vypadá, že se mi to líbí a přidají k tomu mé pitomé maili, kde jsem si o to vlastně říkala byla hrozná. Tak jsem já, sebevědomá holka nasedla do auta a jela dělat děvku a služku. Byla ve mně malá dušička.

U benzinové pumpy jsem na parkovišti zamkla auto. Přijel pro mě ten mladý kluk. Bylo to vlastně fuk, ale ten si mě minule vychutnával nejvíc. Smál se mi do obličeje, když jsem k němu nastoupila do vozu. „ Je dobře, že jsi přijela a nezlobíš, pamatuj na tu ostudu, která tě jinak čeká.“ To jsem si byla vědoma. „Potřebuji odjet v sobotu“, zkusila jsem navrhnout, abych si zkrátila tu potupu a doma předešla problémům.“To máš blbý, “odvětil.Přijeli jsme na statek. Vypadalo to, že jsme tam sami. V té místnosti jako minule jsem se za jeho bedlivé pozornosti vysvlékla do naha. Hanba mě fackovala. Hodil na zem dlouhý řetěz ze zámkem, jeden konec byl zamčen k železné trubce na zdi. „Pevně si zamkni do řetězu levou nohu nad kotníkem“.Obtočila jsem si bytelný rezavý řetěz kolem nohy a zacvakla zámek. Měla jsem náhle kyselo v puse, uvědomila jsem si bytostně, že odemknout mě může leda ten hajzlík a je jen na něm, kdy to bude. Opět přede mě hodil na počítači psaný papír. Stálo tam, že jsem toho a toho dne dobrovolně přijela, neboť jsem masochistka a chci být nahá nucena k různým úkolům, vyžaduji fyzické tresty, pohlavní styk, atd. Jen při čtení tohoto mi bylo špatně. „Já přeci toto vůbec nechci, mě se to nelíbí, byla jsem hloupá naivní, chtěla jsem něco poznat, ale já taková nejsem, pusť mě prosím, “vzlykala jsem. Okamžitě jsem dostala přes pozadí ránu lískovým prutem. „Aaaaaaíííí“, zaječela jsem a přes téměř zhojený zadek se mi táhl rudý pruh. „Budeš držet hubu a vykat mi“, řekl ten mladík. Podepsala jsem mu.Pak mi s prutem v ruce nastínil co mě čeká během večera a noci. „Jsi moje soukromá akce a atrakce, uklidíš pořádně jednu ložnici, pak v kuchyni připravíš obložené mísy, věci jsou v lednici. Večer přijedou dva mladí pánové, kteří se ozvali na inzerát a chtějí si zkusit vlastnit otrokyni, spíš si, ale chtějí přestat honit péro a poprvé si zapíchat. Podle toho na jak dlouho si tě zaplatí, jim tě půjčím. Budou si s tebou hrát ve stodole a mohou všechno ! Uvědom si to. Jestli tě napadne jim vykládat, jak si tady držena, tak jsi mohla rovnou doma a v práci říct, ať se připraví na pár pikantních fotek s tebou. Jinak si můžeš řvát jak chceš, není nic slyšet a kluky to akorát nažhaví.Další se dovíš zítra. Pokud tě teď nemám seřezat tak drž hubu a začni s prací.“Bylo mi na omdlení.

S řetězem kolem nohy jsem začala. Kdo pochopí co se mi honilo hlavou ? Ta bezbrannost být nahá, spoutaná za nohu řetězem.

Když jsem uklidila ložnici, připravila jídlo a umyla se, došlo na potěšení mého věznitele. „ Chci abys mi předvedla děvko co umíš, žádný stydění nebo nechuť, tentokrát mě přesvědčíš, že šukáš ráda a že tě to baví!“Asi jsem děvka, ale pod hrozbou výprasku a s vidinou jelit, které svému manželovi nebudu moci vysvětlit jsem se skutečně snažila tomuhle dvacetiletému šmejdovi vyhovět. Bylo vidět jak je na sebe hrdý. Svým stopořeným přirozením mě způsoboval bolest a tvrdě si mě bral. Asi byl se mnou spokojený, protože potom řekl, že se lepším. Pak jsem se mohla opláchnout a byla odvedena do stodoly. Připravena byla trestná lavice, provazy, svíčky, pruty atd. Věděla jsem co mě asi čeká. Řetěz zamkl k trámu a já čekala. Když jste někde spoutaní, bojíte se co bude, tak se ani čas nedá odhadnout. Budu za peníze prodávána cizím lidem, cizím, jako by tenhle kluk nebyl cizí. Doma manžel kouká na televizi a jsem tu vydána na pospas. Hlavou se mi toho honilo hodně. Pochopila jsem, že po svém návratu budu samé jelito a vrátím se vůbec ?

Otevřeli se vrata. Přišel můj věznitel a vedl dva kluky. Těm mohlo být nejvýš kolem sedmnácti let. Automaticky jsem si zakryla prsa a klín. To je rozesmálo a já utržila ránu prutem. Okamžitě jsem dala ruce podél těla. „ Takže je vaše, můžete si s ní dělat všechno co chcete je na vás, aby poslouchala, má ráda přísné zacházení jak jste četli, tak ji vyhovte.“ A odešel.Ten hajzl jim dal číst co jsem podepsala, nebo dokonce i ty předešlé věci. Zrudla jsem.Kluci si mě prohlíželi. „ Ta kurva nevypadá špatně“, ocenil mě jeden. „ Kolik ti je?“Třicet pět“, řekla jsem tiše. „ Ta už ví co chce. Koukej si lehnout na lavici a nohy od sebe, “zavelel.Lehla jsem si poslušně na širokou nehoblovanou desku lavice. Do břicha a prsou mě drásalo dřevo. „Na záda“, poručil. Ruce mě provazem přivázaly k nohám lavice. Přes pas mě zatáhli řemenem pevně k desce. „Nohy“rána prutem přes břicho. Uvolnila jsem křečovité sevření nohou. Každá noha byla velmi nakrátko přivázána k noze lavice. Na levé se mi houpal těžký řetěz. Moje přirození bylo přístupno, cítila jsem chlad.

. Kluci byli zjevně vzrušeni. Sami se také zbavili oblečení. Stáli vedle sebe se stopořenými údy. Teď úplně jsem podvědomě cítila, jak se z těch mladejch kluků, kteří možná ještě pořádně neměli holku, staly lovci a samci ovládaní pudem a sílou své převahy. Věděla jsem, že není moci je v tuto chvíli zastavit. Přistupoval ke mně ze předu ten s prutem v ruce, snažila jsem se vší silou dát nohy k sobě, ale to byl samozřejmě nesmysl. Uchopil mě za prso. Z mých úst vyšel vzlyk. V ten moment se jeho úd několikrát zachvěl a na mé spocené tělo dopadl teplý bílí gejzír. Vyvedlo ho to z míry. Na vteřinku se zarazil a zdálo se, že se zastyděl.

Byla to věčnost, kdy jsem byla jejich.Byla jsem od nich zbičována, zavěšena za ruce k trámu tak, že jsem věděla, že se mi to bude hojit týdny. Znovu je to vzrušilo a použili mě. Konečně vypadli. Pouze na řetězu za nohu jsem strávila zbytek noci ve stodole. Byla jsem spocená, ulepená od zasychajícího spermatu, který mi stékal po stehnech. Byla tma a zadek mě pálil jako čert. Ráno a dopoledne se nedělo nic. Viděla jsem slunce, ale řetěz byl tak uzamčen, že jsem nemohla dojít ke dveřím stodoly. Čas pomalu plynul a já pochopila, že jsem na statku sama. Prohlédla jsem si své tělo. Zadek samé jelito a šrám, na zápěstích zářezy po úvazech, slepena zaschlým spermatem. Na večer přišel můj věznitel. Odvedl mě umýt. Pak jsem mu pod hrozbou dalšího výprasku musela vyprávět co jsem včera zažila. Musím říci, že jsem se výprasku bála a tak jsem mu vše vylíčila. Potom jsem ho musela uspokojit ústy. Dostala jsem kus chleba a láhev vody. Jemu jsem musela uchystat večeři. Poprosila jsem ho, abych mohla manželovi poslat esemesku, že je vše v pořádku. To mi zakázal. Bylo už dost pozdě když mě odvedl do sklepa. Byla jsem tam poprvé. Byla to malá místnost s malým okénkem u stropu. U zdi stála stará kovová konstrukce postele, místo matrací pouze drátěnka. Na zemi ležela deka. Ke každé noze postele byl přidělán kus řetězu. Musela jsem ulehnout na záda. Řetěz, který mě pevně obepínal kotník mi na noze zůstal, ale byl poprvé volně hozen k posteli. Bylo mi to stejně na nic, neboť jsem na každou nohu dostala řetěz, který byl přidělán k nohám postele a opět cvakly zámky. Ležela jsem na zádech s roztaženýma nohama. Kovová drátěnka studila a zařezávala se mi do zbitého zadku. Dlouhým řemenem mě nad pasem stáhl kolem celé postele. „ Lež a ani se nehni čubko“, konečně promluvil. Odešel. Ani jsem se nepokoušela uvolnit z řemenu. Ruce jsem měla volné a uvolnit si stažený pas by nebyl problém. Nohy bych si však ze řetězu bez klíče neodemkla. Nejhorší bylo, vědomí, že je nesmysl utéct. I kdyby se to povedlo, tak odtud poběžím nahá? A než se někam dostanu, splní to proč jsem sem podruhé přijela a znemožní mě všude. Hrůza.

Přišel asi za deset minut. „Tady máš ten mobil a napiš starýmu, že je na služebce vše v pořádku. Tady stejně nemáš signál tak se nepokoušej o levárnu, až to napíšeš tak mu to ze shora odešlu sám“, podal mi můj telefon. Zvláštní pocit držet mobil, spojení ze světem. Zapla jsem ho. Možná už mám několik milých esemesek od mého Petra na mobilu, ale ty naskočí tomu hajzlovi, až bude mít signál. Napsala jsem esemesku. I kdyby tu byl signál a byla jsem tu sama stejně bych nemohla nikomu zavolat. Co bych řekla? A vlastně dohromady ani nevím kde jsem. Vzal si telefon. „Milý Petře, dojeli jsme v pořádku. Celý den jednání. Těším se domů, líbá Tě Šárka“, četl nahlas. „Pod čím je v seznamu? Petr mobil“, odpověděla jsem. „Fajn“, řekl a odešel odeslat mou zprávu. Vrátil se asi za deset minut. „Tak už jsem mu to poslal.Přišla ti od něho zpráva, že tě líbá a přeje hezkou noc. Myslím že ti jí mohu udělat“, usmál se. Vlastně poprvé to nebyl výsměšný smích.Sedl si na okraj kovové konstrukce a pohladil mě po vlasech. Neucukla jsem. Věděla jsem, že si mě vezme, kdy bude chtít. Napadlo mě, že by mě pustil ze řetězu a třeba by nehrozilo takové riziko výprasků a mého prozrazení doma a v práci, kdyby mě měl trochu rád a bral mě jako milenku než otrokyni. Stejně si se mnou užívá, kdy ho napadne. To mi proběhlo hlavou, zatímco jeho jedna ruka hladila mou tvář a druhá mi jemně masírovala prsy. Mé volné ruce si ho sami přitáhly blíž a já si začala uvědomovat své vzrušení. Musím přiznat, že to už nebyl záměr jak jsem popisovala, ale opravdová chuť. Sama jsem byla ze sebe trochu v šoku. Svlékala jsem ho a cítila jak jsem čím dál více rozjetá. Z mého rozevřeného klínu jsem cítila záplavu tepla a vlhka.Již byl i on svlečený Jeho ruka mi dráždila rozkrok. Snažila jsem se mu jít pánví naproti, ale moje pozice to moc neumožňovala. Já se rukou starala o jeho mužství. Volnou ruku mi mezitím zamkl  řetězem k noze postele. Nevadilo mi to, ani chlad, ani tlak drátěnky na mé zbité pozadí. Již jsem byla snad jen pár okamžiků před svým největším orgasmem v životě. Náhle cvakl zámek na mé druhé ruce a já ležela s rukama za hlavou. Svíjela jsem se a snažila se dospět k vyvrcholení. Zatímco se on se sám mohutným výstřikem udělal na mé břicho a obličej, jeho ruka opustila můj klín. Snad dvě tři vteřiny před mým uspokojením.Tahala jsem za řetězy v marné snaze pomoci si k vyvrcholení.Vše se ve mně chvělo „ Tak děvka si myslela, že si udělá dobře“, smál se zadýchaně, „ty tu nejseš od šukání pro své potěšení, ale pro pobavení mé a mých hostů! Teď můžeš spát, ať jsi ráno čerstvá. Přikreju tě dekou tak se moc nevrť ať nenastydneš.“Prohlížel si mé roztoužené, potem a spermatem vlhké tělo a hodil na ně špinavou deku ze země. Nemohla jsem se téměř hýbat a bylo vyloučeno, že bych rukou pomohla svému tělu uvolnit vlnu rozkoše. Odešel, zhasl světlo a zamkl dveře. Ještě několik desítek minut si mé rozevřené přirození žádalo své a já byla jak zvířátko vedena jedinou touhou, alespoň si třít stehna o sebe a vybít se.Nikdy jsem nezažila takové hrozné napětí v podbřišku. Když jsem se pomalu začala uklidňovat pochopila jsem, že mé ponížení dosáhlo vrcholu. Ukázala jsem se tomu dvacetiletému frackovi jako nadržená samička a on mi předvedl, že je můj pán, který na mě kašle. On mě skutečně tak vzrušil, že bych si to – a ráda, udělala třeba sama. Studený kov mě tlačil do zad a silné řetězy drželi mé končetiny.

Přišel když svítalo. Chehtal se mi do obličeje. Hanba mě fackovala. Uvolnil mě a pouze z původním řetězem na noze mě odvedl umýt a na toaletu. Ke snídani jsem si směla vzít čtvrtku chleba a sklenici vody. Jedla jsem na zemi u stolu, kde on snídal polévku, kterou jsem mu ohřála. Pak se nechal obsloužit mojí pusou. Po snídani mě odvedl na dvůr. Čekalo mě pumpování vody do zásobníku.Zamkl řetěz k pumpě. Stála jsem u pumpy a za chvíli už po mě stékal pot. „ Teď na pár hodin odjedu a ty nepřestávej makat. Jsi pod dohledem kamery. Pokud se budeš flákat, výprask tě nemine.A zapomeň na to, honit si píču. Odpoledne zase napíšu tvýmu starýmu.Víš, že už jsem mu poslal pár zpráv ?“. „Co mu píšete?“, vyhrkla jsem. Odešel bez odpovědi. Pumpovala jsem vodu mnoho hodin. Na své sebeuspokojení jsem ani nepomyslela. Včerejší náboj byl dávno pryč. Jsem tu trapně nahá s nohou pevně sepnutou v řetězu na krátko k pumpě a makám, abych nebyla bita od parchanta, kterému je sotva dvacet a bere si mě kdy uzná za vhodné. Dost mě znepokojilo, že píše Petrovi zprávy, co asi?

Vrátil se na večer. Byla jsem dost utahaná, nejenom, že to bylo fyzicky náročné, ale byla to monotoní práce. Krom toho jsem pracovala venku a neuměla jsem si představit, kdyby se na pozemek dostal někdo cizí a takhle mě viděl. Musela jsem se umýt. Pak jsem mu udělala v kuchyni večeři. On mi přidělil tři staré housky a sklenici vody. Vodu jsem nakonec pila celý den, protože už jsem měla opravdový hlad, ale díky zamčenému řetězu k tělu pumpy jsem si nemohla ani utrhnout jablko. Můj pohyb byl omezen tak na metr od pumpy. Proto jsem tyto housky rychle snědla. Zaslechla jsem auto. Za chvíli se už otevíraly dveře do kuchyně. Přišel muž tak mého věku. Pozdravil se s mým věznitelem a naprosto samozřejmě si mě prohlížel. Domlouvali se tiše. Pak převzal nově příchozí řetěz na jehož konci jsem byla já. „Teď mazej k autu“, řekl ostře. Jako ve snu jsem šla před ním k vozu. Mé místo bylo v kufru. Jeli jsme asi půl hodiny. Po mém vytažení jsem na oči dostala neprůhledné brýle a byla vedena do neznáma. Vešli jsme do místnosti. Slyšela jsem jak je konec řetězu k něčemu přiděláván. „Tak pánové tahle čubka nás bude celý zbytek večera obsluhovat a noc bavit. Jak jsem slíbil našemu spolku vybraných, přivedl jsem lahůdku, prdel už má trochu seřezanou, ale je to ženská jak má být…“, a pokračoval mým věkem a celým jménem. „Byla donucena zaučit dva kluky a ti si to prý dost užili.Prej se stydí, ale my se od nějakých puberťáků nedáme zahanbit. Máme jí zaplacenou do rána od mého kámoše, tak dostane do těla.“ Pochopila jsem, že stojím v místnosti před zraky cizích lidí. Jediné co jsem měla na sobě byl řetěz na mé noze. Další nával studu. Já se ani nikdy nekoupala nahoře bez, a teď jsem nahá celé dny, před cizími lidmi. Všichni vědí jak se jmenuji. A je jisté, že ti chlapi si budou chtít zas užít. Sundal mi brýle. Stála jsem v místnosti kde sedělo za velkým stolem sedm chlapů.A mžourala z náhlé záplavy světla. U mě stál ten co mě přivedl a mluvil o mě.Začal číst ty mé bláboli, co jsem psala poprvé o svém přání být služkou, když jsem měla touhu poznat nepoznané. Všichni si mě zálibně prohlíželi a smály se, zejména když jim říkal jak jsem všeho chtěla nechat, ale jak teď poslouchám na slovo. „Mě se to kluci víc zamlouvá když nechce, než kdyby se ona sama bavila tím, co musí dělat. Jen ať děvka poslouchá, “smál se jeden z nich. „Šárko“, ozval se povědomí hlas a já málem omdlela. Ano nebylo pochyb, náhoda, která může být téměř nulová se tady naplnila. Ten co měl celou dobu hlavu v dlaních, byl rodinný kamarád Jirka.Jirka co s námi a se svou přítelkyní jezdí na dovolenou, navštěvujeme se, píšeme si k narozeninám a bydlíme pár domů od sebe. Vteřina trapného ticha. „Máš něco proti, aby nás obsluhovala a bavila ?“Zeptal se Jirky muž co mě přivedl. „Ani v nejmenším usmál se Jirka, ona vlastně nikdy nemůže přiznat, že mě tu viděla a upřímně mě se vždycky dost líbila. Tys byla vždycky spíš ta co rozhoduje a vše jede podle tebe, “otočil se ke mně, myslím, že už víš, že to skončilo. Tady budeš poslouchat a bavit nás jako poslední štětka. Přines mi pivo!“Rozkázal ostře a ukázal směrem k pípě, která trčela ze sudu v koutě místnosti. Nikdy jsem pivo netočila. Výsledek nebyl valný, pěna se mi valila po sklenici.Ruce se mi třásly. Hlavou mi letěl trysk myšlenek. Všechna ta bolest ponížení, a –bylo to sice hrozné, ale to co se stalo teď to je pro mě největší potupa. Chlap, který mě znal řadu let jako vzornou manželku svého kamaráda, vidí jak jsem si sama vykoledovala tu běhat nahá, vidí jelita na mém zadku Chlapi mě pobaveně pozorovali. Odnesla jsem Jiřímu sklenici. „To je hrůza jak to natočila. Teď dostaneš pět ran řemenem přes prdel, aby ses polepšila. Podržte jí pánové.“Řekl Jirka. Dva chlapi mě ochotně přehli přes stůl a drželi. Jiří si vyndal pásek z kalhot. Za velké pozornosti jsem utržila pět bolestivých ran. Potom si pánové usmysleli, že si zahrají šipky. Oni házeli a já jim je musela nosit z terče. Občas mě někdo odměnil plácnutím přes zadek, nebo chycením za prsa. „Pánové navrhuji novou hru, podle pořadí si užijem s tou čubkou, každej na ní bude mít půl hodiny.“Ozval se kdosi. Pánové radostně přijali návrh. Po hře mě sundali řetěz z nohy a odvedli do pokoje. Skončila jsem přivázaná na posteli, nohy široce rozkročené a ruce napnuté pevně za hlavou. Pak přišel vítěz, po půlhodině druhý, pak Jirka. Byla jsem spocená, zacákaná od spermatu a přes pevné spoutání jsem se snažila dát nohy k sobě. Shodil kalhoty a triko. „ Prosím tě, ne“, škemrala jsem. „ Pamatuj děvko, že, až budu chtít, tak ti zavolám a stavíš se u mě doma, myslím že ti šukání prospěje.Ale to přijdeš vyholená!“ Pochopila jsem, že Jirkovi budu muset za mlčení být k dispozici kdy si zamane.Jeho stopořené přirození do mě zprudka vniklo …Když byl obsloužen poslední hráč, zůstala jsem spoutaná doslova v louži spermatu, vytékal ze mě a stékal mi mezi stehny. Byla jsem zničená a po několika hodinách tohoto „milování“jsem byla rozbolavěná. Ještě určitě několik hodin mě nechali v této poloze. Pak mě byl znovu nasazen řetěz na nohu a muž co mě přivedl mě odváděl. Cesta autem v kufru a návrat k mému původnímu vězniteli. Stála jsem vedle auta, na mém těle se lepilo zaschlé semeno, hnědý trojúhelník klínu jsem měla slepený jako jeden chuchvalec. Svítalo. Muž předával řetěz a říkal mladíkovi jak jsem u něho narazila na svého známého. Potom co muž odjel jsem dostala vodu a nakyslí zbytek polévky.Den jsem pumpovala večer jsem byla k dispozici klukovi, který neměl nikdy dost. Noc na železné posteli. V neděli dopoledne měl monolog. „ Tak jsem si psal s tvým starým, jak se ti po něm stýská a jak se těšíš na milování.On je dost romantik. Nevím jak to uděláš, aby neviděl tvoje jelita asi mu doma nebudeš moc dát. To budeš mít těžký. Moc lituju, že zatím neviděl kolikrát sis tady užila. A nejlepší je to s tím vašim kamarádem, ten tě prej chce šukat když budeš doma a o další zábavu máš postaráno tady. Sem budeš dojíždět často. Ono ulovit takhle ženskou na inzerát, která je tak statečná, že opravdu přijede trvá dlouho.“ Ukázal mi video kde jsem se svlékala, podepisovala, zamkla se do řetězu, byla k dispozici mladíkům, toužebně se snažila dosáhnout vrcholu na kovové posteli, pumpovala jak blbá atd. „Ještě párkrát přijedeš a máme toho na film, “řekl. „ A ty přijedeš, že?“ „Ano“, řekla jsem váhavě, .Odepl mi řetěz a přinesl věci. Vklouzla jsem rychle do oblečení. Odvezl mě k mému autu. Zapla jsem mobil. Zapípalo několik zpráv. Dvě milé od Petra. Ve třetí bylo : stav se než půjdeš domů, Jirka. První cesta tedy vedla k němu. Zazvonila jsem na Jirku. Otevřel dveře a udělal mi kafe. „Víš kolik jsi nás stála?Dva tisíce každýho.“Do očí jsem se mu nepodívala. „Hele na rovinu, mě se jako ženská líbíš a pokud nechceš mít problémy, tak občas zajdeš ….“Pochopila jsem. „Tak si myslím, že na nějaké šukání s mužem můžeš na čas zapomenout. Vymysli si třeba nemoc, schválně jak dlouho ti vydrží nezahýbat, “ řekl Jiří. Po několika hodinách strávených po dokonalém vyholení mého klínu u Jirky v posteli, jsem dorazila domů.

S Petrem jsme se rozvedli do roka, pochopil, ž e mé časté odjezdy nemají s prací nic společného. Místo jsem ztratila ještě dříve. Teď jen občas někde vypomáhám, většinu času však trávím na statku jako holka pro všechno.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.6 / 5. Počet hlasů: 9

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *