|

Povídka “Influencerka Jana”

Pro Janu to byl vskutku náročný rok. Nejen po pracovní ale i po osobní stránce. Nežilo se Janě vskutku špatně, ve svých 20 letech měla již svůj velký byt i krásné sportovní auto. Bohužel její velmi vytížený pracovní život se zákonitě podepisoval na vztazích. Vztahy, které měla nikdy nevydržely delší dobu a to ani ten poslední kdy byla dokonce i zasnoubená. Aby změnila své myšlenky a urovnala si v hlavě co dál, se sbalila a odletěla na dovolenou do asijského exotického ráje.

Užívala si tam vskutku pohádkovou dovolenou ve formě toho nejvyššího luxusu. Alkoholových i drogových večírků. Ovšem i sexuálního dobrodružství ve formě sexu na jednu noc. Nafotila fotky na sociální sítě a zároveň si srovnala myšlenky. I když na dovolené jezdí nejraději sama tak rozhodně není ta, které by dělalo problém navázat nové kamarádské vztahy. Po příjezdu na letiště šla do odbavovací haly kde již na ni čekala policie. Bez nějakých dlouhých proslovů Janě skroutily ruce za záda a nasadili jí pouta, které opravdu hodně utáhly. Po celou dobu, sní nikdo v autě nepromluvil i když naléhala otázkami co se děje. Po příchodu do vyšetřovací místnosti ji sundali pouta. Úleva byla značná protože cesta trvala dlouho dobu. „Zde se posaďte a čekejte“. Jana si udělala mezitím pohodlí a mnula si otlačeniny od pout, kde se již stihly vytvořit modřiny. Čekání ji přišlo nekonečné. Po chvíli do místnosti vstoupila udržovaná žena okolo 40 let.  Měla na sobě bílou košili s decentním výstřihem, sako, úplé kalhoty a vysoké podpatky. Její obličej zdobilo perfektně decentní líčení, které k jejím černým vlasům krásně sedělo. Perfektní angličtinou se představila.

„Dobrý den, sem vaše právnička byla sem k vám přidělena k věci vandalismu. Víte čeho jste se dopustila? „Jana zavrtěla hlavou. Právnička předložila fotky z bezpečnostních kamer, které ukazují že Jana byla na posvátném místě.„ Já nevěděla že místo je posvátné a že se tam nesmí chodit.“ Podivila se Jana a dožadovala se sklenice vody. Když ji přinesly sklenici vody tak právnička ukázala další eso v rukávu.

Tohle jsme našli ve vašich zavazadlech, jedná se o kus kamene z posvátného místa.„Můžete něco říct na svoji obhajobu? „

Jana se začala jen vymlouvat a dokonce zvýšila hlas na právničku, která mlčky něco zapisovala. „Pokud je to z vaší strany všechno tak vás zde budeme muset zadržet než se vyjádří vaše země.“ „Do té doby budete v cele předběžného zadržení.“ „Z mé strany je to vše, zatím naschledanou.“

„Počkejte prosím vás, nešlo by to nějak vyřešit bez nutnosti konzulátu mé země ?„Víte já se živím jako influencerka, mám spoustu spoluprací a nějaký skandál by mě mohl hodně ublížit jestli mě rozumíte.“„ Rozumím ale nejde to. Na shledanou“

„Ještě moment prosím před 14 dny sem se seznámila s panem Woa, který mě řekl, že kdybych měla někdy problém tak že mě z něho dostane. Je to nejlepší právník ve vaší zemi. Můžu mu zavolat prosím? „

Právnička se pousmála.„ Pokud znáte pana Woa tak to nebude problém vyřešit oklikou. Zavolat mu bohužel nesmíte protože jste zadržená. Ale já to vyřídím za vás.

A smím se zeptat odkud se znáte ?  Byla sem na jednom večírku a on tam byl také, slovo dalo slovo a skončily jsme spolu v posteli. Asi takhle ve zkrácené verzi. Stačí vám to takhle? Stačí děkuji. “Stráže , můžete slečnu odvést . Než stráž odvedla Janu  tak ji ještě za evidovaly do databáze. Poté mohla jít do sprch kde konečně ze sebe umyla pot. Než jí vydali šedé vězeňské oblečení musela podstoupit tělesnou prohlídku. “Ručník sem prosím“ Moc se jí rozkazu uposlechnou nechtělo protože ji bude prohlížet muž. Ovšem Janě to zase tak velký problém nedělalo tak si sundala ručník ze sebe a dozorci se naskytl pohled na krásné mladé tělo. Bylo tak krásné že dozorce pocítil ihned vzrušení ale profesionalitu zachoval.

„Stoupněte si sem a ruce za hlavu.“

Dozorci se naskytl božský pohled na krásné mladé tělo evropanky. Viděl přírodní blondýnku s krásnými prsy číslo 3, které díky tomu že má Jana ruce za hlavou se překrásně povytáhly a zpevnily. Ploché břicho s dohladka vyholeným klínem. Nohy měla krásně přírodně pevné bez jakékoliv chyby.

„Rozkročte nohy!“ Jak mile Jana uposlechla začala důkladnější prohlídka z blízka.

„Otočte se a předklonit“ Jana poslouchala jak jí bylo sděleno. Ani nepociťovala již počáteční stud, který měla na začátku prohlídky. Prohlídka se jí začínala celkem líbit. Moc dobře věděla že má krásné tělo a že se důstojníkovy velmi líbí. Cítila a slyšela jeho zrychlený dech. Policistovy se naskytl pohled na krásný velký přírodně pevný zadeček bez sebemenší chyby. Kouknul ještě níže a uviděl předpisovou baculatou kundičku. Měl opravdu dnes štěstí, protože vidět Janu nahou se poštěstí jen těm z nejvyšší ligy.

„Oblečte se!“  Po oblečení ji policista nasadil pouta a šly opět do výslechové místnosti. Jana si při cestě všimla bouli v rozkroku policisty. Velmi jí to potěšilo a šla velice povýšeně. V místnosti již seděla právnička se sepsanými dokumenty.„ posaďte se a vy nás nechte  o samotě. Vše je hotové a připravené soud bude ještě dnes a konzulát se o tom nedozví. Jak jste si přála. Tady mě to podepište, dokument je psaný v rodilém jazyce ale není tam nic co by vám nebylo známo.“ Jana vzala propisku a podepsala dokument. „Co mě hrozí u soudu za postih? Já vaše místní zákony bohužel neznám“ „To je ovšem vaše mínus. Může to být pokuta ale i klidně vězení, je zde možné i bití. Co že, jaké bití? Udivila se Jana. Výprask na zadnici. Ale  znáte se s Panem Woa , tak to bude bez problému. Uvidíme jak soud rozhodne. Potkáme se u něj a radím vám aby do průběhu jste nezasahovala aby vám soud více nepřitížil. Od minulého roku se zde tresty značně přitvrdily!“ Zatím se mějte.

Po 2 hodinách začal soud. Úředníci se dívaly na Janu pohrdavě, neměli totiž turisty zrovna dvakrát v lásce . Když došel soudce Janě se sevřelo hrdlo a začal pracovat adrenalin. Tlakem na hrudi  a se rozkoktaným hlasem pozdravila. Soudce vzal spis a kouknul na Janu.„ Povstaňte. Ve spise se ke všemu přiznáváte. Tím je věc vyřízena. Jménem státu vás odsuzuji k trestu bitím o počtu 20 ran. Dále pokutu ve výši 100 000 maunů. Přičemž pokuta musí být uhrazena do měsíce. Janinou reakcí byl zoufalý pláč a nadávky na adresu všech přítomných v místnosti. „Uklidněte si svou mandantku paní právničko! „Říkala sem ať do toho nezasahujete!“ Jana se moc neuklidnila ale pocit zoufalství byl ještě. Soudce jen s úsměvem řekl

„Za hrubé chovaní a urážku soudu vám navyšuji trest na 40 ran. Soud skončil můžete se rozejít.“ „Chci se odvolat! To bohužel nepůjde trest je už pravomocný a bude vykonán za 2 hodiny.“ U bití budu přítomna i já takže se nemusíte ničeho bát. Bičovat vás bude strážník, který vás vstupně prohlížel. Zatím vás odvedou do cely kde počkáte na trest. A můžete být ráda že to takhle dopadlo, mohlo se to dostat ven kde by se to dozvěděl i váš konzulát a vaši obchodní partneři “ „Já sem ráda že to zůstane v tajnosti ale nechtěla sem aby mě bičovali“ „ Nebojte se to přežijete.“

A se spokojeným výrazem všichni odcházeli pryč, samozřejmě až na Janu. Po příchodu do cely se Janě honily hlavou myšlenky, jaké to bude ponížení že ji budou ve 20. letech bít, a jestli to vše vůbec vydrží, výprask dostala naposledy jako malá holka a to už si ani nepamatuje. Ani nevěděla jak a čím. Když došel policejní důstojník Jana se ani nepodívala. Najedou už tak pyšná nebyla ale slibovala si že bude hrdá a nebude křičet!

„Vztyk a ruce za hlavu. Sem ten kdo vás bude bít jak už bylo nejspíše sděleno. Bude to rákoskou, která bude ošetřena v antiseptickém roztoce. U trestu bude i vězeňský lékař, který v případě poranění vašeho pozadí vás ošetří.„ „No počkejte mě můj zadek živí a nemohu si dovolit aby byl nějak zohyzděn!“ Nebojte jizvy mít nebudete ale stopy budete mít dlouho. Po trestu dostanete hojivou mast a za nějaký čas se vám stopy ztratí a vy se budete moc fotit na internet. Mám pro vás návrh…

Ano a jaký ? Líbíte se mi. Když mě ho vykouříte tak nebudu vás bít tak silně jak mám v popisu práce.“  Jana se začala smát „Co? To nemyslíte vážně ne? V žádném případě! „Přeci ho nebudu kouřit takové nule, pomyslela si. Dobře jak chcete ale garantuji vám že si na vás dám extra zaležet! Jana se lekla a došlo jí že udělala chybu a návrh by ráda přijala ale strážník již zájem neměl. Ten jí poručil ať si zajde na toaletu a do sprch. Vše s nadšením sledoval a v hlavě si představoval jak důkladně seřeže tuhle arogantní slečinku. Jana se chtěla po sprše obléci ale místo toho dostala jen kus látky připomínající kuchyňskou zástěru. Nevěřícně koukala co to má znamenat.“´ Při trestu budete zcela nahá tohle máte jen na přechod do exekuční místnosti .S pouty kráčela po budově do suterénu budovy. Někteří zaměstnanci budovy se šli podívat na mladou evropanku, která kráčela po chodbě více méně z cela nahá. Přítomným se naskytl vzrušující pohled. Při chůzi se Janiny se její hýždě krásně přehupovaly ze strany na stranu. Trochu to vypadalo že si pohledy užívá a smyslnou chůzi ještě vylepšila.

V exekuční místnosti bylo již vše připraveno. Na malou místnost bylo zde dost lidí jak mužů tak i žen. Ve předu místnosti byla umístěna trestná konstrukce připomínající tvar A  uprostřed konstrukce byla deska, na které byla plstěná deka. Po levé straně byly již nachystané rákosky.

Po příchodu strážník sundal Janě kousek látky, a všem přítomným se ukázala v plné kráse. Zazněl uznalý šum od přítomných lidí, někteří ji to vyloženě i přáli protože cizince nesnáší a zvláště ne vandaly.

K Janě došla její právnička a sdělila ji ve zkratce co bude následovat.

„Kdo jsou všichni ti lidé ? Je zde soudní představenstvo, zástupkyně soudce, soudní lékař

A ti ostatní lidé, kteří si zaplatily  se přišly podívat na váš výprask. Ale nebojte ven se to nedostane protože každý podepsal dokumenty mlčenlivosti a byly jim zabaveny při příchodu telefonní mobily!“ To je opravdu skvělé takže se na mě přišli podívat jako na nějakou atrakci ? „Více méně“ Pousmála se právnička a odešla. Jana byla otočena směrem k publiku a zástupkyně soudu pronesla obvinění v rodném jazyce, kterému Jana nerozuměla ani slovo . V Janě proudilo tolik adrenalinu a strachu že by je mohla klidě i potit. Srdce jí bušilo tak že ho slyšela a pocit ohně na plicích byl už nesnesitelný. Byla zvědavá co ji čeká. „Vydržím to nebo nevydržím, Bude to hodně bolet ale nechci křičet a nebo prosit nato sem hrdá, sem silná opakovala si“ A byla odvedena ke trestné konstrukci.

„Položte se“ Jana uposlechla rozkazu a strážník se dal do připoutávaní mladé evropanky. Začal u nohou. Užíval si božského pohledu a byl opravdu rád že služba vyšla dnes na něj. „Vztyk!“ Jana znovu vstala a nechápala co se děje. Strážník dal na desku stočenou deku na úroveň jejího podbřišku. „Položte se“. Tím se zadeček Jany krásně vyšpulil a dodal na ještě krásnější kulatosti. Jana cítila jak ukazuje své ženství ještě více. Cítila strach a nervozitu kvůli které nemohla ani polknout.

Strážník vzal dlouhý řemen a připoutal Janu okolo pasu, dále ruce a konec vzal skřipec na vlasy a sepnul vlasy do drdolu. Jana se cítila na svou situaci celkem pohodlně, pouta neměla přitažené tak že by ji tlačila. Jen ji vadila svá prsa, která visela. Deska nebyla totiž tak dlouhá aby pokryla celé tělo.

Po připoutání strážník ještě poklekl k Janě a do jejího ouška jí pošeptal. „Doufám že tě tohle ponaučí ty malá děvko. Pak mě ještě poděkuješ!“

Strážník vzal rákosku a čekal na pokyn zástupkyně soudu. Jana neměla daleko od brečení. litovala že strážníka nevykouřila jak jí navrhoval.

Zástupkyně kývla a poukázala že muže začít bičovaní. V místnosti nastalo absolutní ticho, jediné co šlo slyšet byly tikající hodiny na stěně.

Strážník se napřáhl a ostrým švihem zasáhl Janin zadeček. Objevila se bílá čára, která v zápětí se začala vybarvovat do rudé barvy. Janina reakce připomínala tělesnou křeč. Zadek začala stahovat a uvolňovat a bolest na svém pozadí pro dýchávala jako při porodu. Svou první ránu vzládla mlčky což strážníka dost namíchlo. Když bolest začala částečně odcházet strážník se znovu napřáhl a opět se rákoska zakousla do zadečku. Rána dopadla kousek níže než ta předchozí. Nastal opět marný pokus o uvolnění se z pout a hluboké prodýchání. Ale křik žádný ! Jen opětovné zatínaní a povolovaní zadečku.

„To vzládnu důstojně, sem silná“ Opakovala si stále v duchu a pro dýchávala svou bolest se zatnutými pěsti.  Strážník si dával opravdu záležet a vyloženě si to užíval, bral to jako satisfakci. Janinu statečnost brali přítomní s obdivem. Nečekali že by ta 20. letá evropanka byla tak statečná a silná. S přibývajícími ranami na zadečku začala svou hrdost a vzdorovitost přehodnocovat. Bolest po švihnutí byla čím dál silnější a tak rychle neodcházela jako u prvních ran.

U patnácté rány konečně dokázal strážník Janu zlomit. Dokázal se trefit do místa kde končí zadeček a začínají stehna. Rána byla tak silná že z nabíhajícího jelita začala prosakovat krev.

Řev se linul přes celou místnost až trhal uši.  „Auuuuu“ prosím už né, já už to nevydržím. Už to nikdy neudělám“ Slibovala a prosila, ale marně. Na prosby a křik byly zde zvyklý. Strážník se znovu napřáhl a zasáhl místa kde byl zadek již značně seřezán a nebylo zde zdravého místa. Nastala opět hysterická reakce kdy začala trestaná žena sebou házet co jí pouta a řemeny povolily. Její prsa se při každé reakci rozhoupala. Což u mužského publika vzbuzovalo značný obdiv.  Po dvacáté ráně nastal krátká přestávka. Došla soudní lékařka zkontrolovat stav Janinného pozadí a uznala ho za dále schopné trestu. Během přestávky se trestaná žena částečně zmátořila a nabrala síly na druhou část trestu, který nemusela ani podstoupit kdyby se uměla ovládat a neurazila soudce! „Pokračujte“ Strážník vzal novou rákosku, kouknul na dosavadní výsledek své práce a byl zatím spokojen. Rákoska prořízla vzduch a zakousla se do zbitého pozadí.  Žádný výkřik ani prosby jen hluboké prodýchavání a grimasy v uslzeném obličeji . Ovšem u dalšího švihnutí už naběhla bolest do předešlé úrovně.

Hysterický pláč a prosby během mrskání byly u každé rány. Z 20. leté slečny se stalo 10. leté dítě. Trest se blížil do finále a zbývalo posledních 5 ran. Na pozadí nebylo už nikde ani malý kousek zdravého místa. Janě spadl skřipec z vlasů tak strážník ji opět vlasy upravil a pošeptal ji že si dá extra záležet. Slova moc nevnímala, cítila jen obrovské pulzovaní bolesti, která bylo už za dávnou hranicí snesitelnosti. Strážník přesně věděl kde má poslední švihnutí směřovat. Aby způsobil co největší bolest. Vzal trestný nastroj a všechny rány směřoval do spodní části pozadí. Napřáhl se a opravdu vší silou zasáhl spodek zadku.

„Auuuuu, ufff prosím už né“

Další rána dopadla na to samé místo. Poslední zbytky sil dopomohlo trestané oběti aby si skoro vykřičela hlasivky. Strážník nedal žádnou šanci na odpočinek a bičoval dále. Podařilo se mu zasáhnou část stehen. Jana bylo skoro již v bezvědomí a už jen sténala.

Poslední 40. rána byla vedena opět do spodní části zadečku. Jenže strážník se netrefil a zasáhl částečně Janino ženství. Ta bolestí omdlela. Janino bezvládné tělo leželo v bezvědomí jen do doby kdy přišla soudní lékařka a Janu vzbudila tím nejhorším možným způsobem. Vzala dezinfekci a nastříkala ji na zbičované pozadí, kde na pár místech dost prosakovala krev.

Ze sladkého bezvědomí přišla krutá realita ve formě bolesti. Nikdy by nevěřila že může taková bolest existovat. Když trest skončil, zbičovanou evropanku odvlekly na ošetřovnu. Při cestě do ošetřovny se zaměstnanci budovy pochopitelně přišli podívat na výsledek práce svého kolegy. Jana bez zahalení kráčela s podporou po chodbě a nevnímala okolí, jen bolest!

Když došli na ošetřovnu, tak dozorce řekl, že mu musí Jana poděkovat. Věděla moc dobře kam tím směřuje a bez absolutního protestu si klekla a začala dozorci děkovat. Ten ji při tom mačkal její krásná prsa. Mezi tím došla lékařka s právničkou. „Nenechte se rušit, my počkáme“ A dále nevěnovali strážníkovy a Janě pozornost.

Po dokončení strážník se rozloučil se ženy a spokojeně odešel. „Lehněte si tady“. Jana opatrnou chůzí došla k lehátku a nechala se ošetřit. Zadeček jí doktorka natírala chladivou hojivou mastí. Ošetřila i Janino ženství po poslední ráně. Janě šahání na své intimní partie nebylo příjemné ale byla ráda a cítila značnou úlevu. Doktorka změřila tlak a nechala si podepsat příslušné dokumenty. „Tady máte mast, jí si budete natírat zadek 3x denně! Doporučuji klidový režim a alespoň týden zůstat zde ve státě aby při případných problémech jste mohla dojít k lékaři.“ A bez rozloučení odešla. Když právnička zůstala s Janou o samotě nechala ji podepsat své připravené dokumenty.

„Tady máte své oblečení, jak mile budete připravená odejít tak zazvoňte a budete propuštěna“ A ještě něco slečno. Víte sem ráda že jste mi řekla že znáte pana Woa. Je to můj manžel. Vím že mě zahýbá s takovými děvkami jako jsi ty . Ale ještě mě do očí neřekla žádná, že jste spolu spali. Kdyby jste mi to neřekla tak by to skončilo jen u pokuty. Více méně sem vám ten výprask zařídila já. Takže jsme spokojené obě dvě, ven se to nedostalo a já sem dostala satisfakci. Celý záznam vašeho trestu mám nahraný takže pokud ještě jednou vás uvidím tady v někde v okolí manžela. Tak to pošlu vaším obchodním partnerům. Doufám že jsi se ponaučila!

Do Jany vjel vztek jaký v sobě ještě nikdy neměla. „Radím uklidnit se. Víš jak to dopadlo posledně když jsi se neovládla. A zkusit mě napadnout už vůbec ne. Nebo zařídím takový trest, že by si mohla litovat do smrti.! Jana se po sdělené informaci očividně uklidnila a omlouvala se že to tak nemyslela. „No proto!“ „Tady máš nahrávku aby sis mohla z opakovat, jak si dopadla.“

Sbohem! Právnička odešla spokojeně ven z místnosti. Jana se opatrně šla kouknout na svůj zadek do zrcadla které bylo v rohu místnosti. „Bože to je strašné“ Musím si příště aspoň nastudovat zákony než někam pojedu a hlavně už nebudu tak nikomu věřit! Jauu to bolí….a přehodnotím svůj život!“

S odstupem času byla i ráda za tuto lekci. Právnička dodržela slovo a nikde se to nedostalo ven, už poté nežila svůj nespoutaný život a začala chodit i na kurzy sebeovládaní. Na nahrávku se občas koukla aby si připomněla své ponaučení. Ale něco ji při sledování nahrávky vzrušovalo. Že by někdy zase navštívila onu zemi a něco provedla?

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasů: 11

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *