|

Povídka “Hezké odpoledne”

Pomalu vstoupila do místnosti. Viděl na ní její rozpaky a nervozitu. Těkala pohledem z jednoho rohu do druhého, jako by hledala cestu k útěku. Ale on moc dobře věděl, že je tady dnes dobrovolně. Vlastně dobrovolně – jak se to vezme… neměla jinou možnost. Měla dluh,který musela splatit a peněz se jí jako obvykle nedostávalo. Přelétl pohledem její sportovní postavu – byla velice štíhlá, stehna a zadek sformovaný mnoha a mnoha hodinami běhu. Často jí upocenou vídal v parku pobléž svého domu. Prsa měla relativně malá, ale pevná – jejich opálená snědost prosvítala skrz lehkou bílou halenku a dráždilo ho v těch nejnižších částech mozku. Krom bílé halenky měla ještě černou sukni, zakrývající svalnatá stehna a obuta byla do černých lodiček. Dostal chuť i na jiné věci než pouze na trestání téhle svéhlavé mladé dámičky. Penis se mu začal nalévat. Silou vůle se musel okřiknout a pomyslet si – jedno pěkně po druhém.

Bezradně stála uprostřed místnosti. přistoupil k ní a vzal ji za ruku. Pomalu ji odtáhl ažk velkému pracovnímu stolu uprostřed pokoje. Lehce ji zatlačil do zad voblasti kříže a donutil ji nalehnoutna pracovní desku. Upravil její pozici tak, aby aby se o stůl opírala lokty a hleděla přímo před sebe. Prsty zabral za spodní lem její sukně a začal ji vytahovat nahoru. Pomalu, milimetr po milimetru klouzala hladká látka po kůži ponižované dívky. Na stehnech ji začala naskakovat husí kůže a chloupky se stavěly do pozoru. Otřásla se – tělem ji probíhala jakoby zimničná zachvění. Velmi dobře věděla co ji čeká a snažila se na to připravit jak nejlépe v dané situaci uměla. Sukně vyjela ažnahoru, pustil ji a uchopil nyní lem kalhotek a začal jej pomalu stahovat prozměnu opačným směrem. Opět husí kůže a opět lehké záškuby jejího těla. Sledoval zálibně její zadeček s bílým trojúhelníkem zbylým po opalování v plavkách. Tohle ho hodně vzrušovalo. Lehce ji zadeček pohladil rukou, zachvěla se a udělal kočičí hřbet.

Z desky stolu zvedl lískový prut – nebyl nijak silný. Nechtěl jí udělat nějaké trvalejší stopy – měl to být pouze trest a možná předehra k něčemu dalšímu. Pomalu poodstoupil a napřáhl se – první rána byla spíš zkusmá.

Svisssst.

Z úst jí vyšlo krátké zasyknutí.

Druhá a třetí byly o něco silnější. Teď už zavzdychala.

Na zadečku se jí začaly rýsovat tři narůžovělé proužky.

Zapřáhl se podstatně víc a do úderu vložil větší sílu. Místností zazněl svist následovaný výkřikem, který div nerozvibroval okna. Okamžitě s epřes bělostnývrchol půlek začal nalívat rudý pruh. Ramena se ji začala otřásat tlumenýmy vzlyky.

Pokračoval s o stupínek menší intenzitou, zato s větší rychlostía pravidelně.

Šihnutí – výkřik. Švihnutí – výkřik a tak pořád dokola.

Plakala usedavě a zcela zřetetelně. Zároveň bylo vidět na její perfektně vyholeném pohlaví, že rány lískovkou vyvolávají i jinou odezvu než jen bolest vsedacích partiích. Z dírky jí začal pomalu vytékatpramínek průzračné tekutiny.

Napřáhl prut a špičkou jizačal lechtatna zvlhlém pohlaví. Pomalu se rozkročila aby trochu uvolnila těsnésevření svých stehen.

Hladil ji po vnitřní straně stehen prutem a pomalu si rozepínal kalhoty. Při výprasku se jí pevný uzel vlasů rozpletl a její tmavé kadeře teď spadaly jako záplava přes její ramena. Pevně uchopil hrst vlasů do dlaně a obtočil je kolem. Špičku penisu nasadil na vchod do pochvy – chvíli počkal a s mlasknutím zajel dovnitř. Zavzdychala rychle a horečně. Projížděl jí vagínu jako píst a pomalu zrychloval. Kalhoty mu sjely ke kotníkům a přední strana jehostehen pleskala při přirážení o její zmučený zadeček poznamenaný rudými pruhy. Po několik minutách z ní vyklouznul, za vlasy ji stáhnul k zemi a donutil jí kleknout. Dřív nežse stihla byť jen pokusit o obranu, zarazil jí penis do pusy tak, že ji ažvyhrkly slzy a přidaly se ktěm, které si prorazily cestu na jejím make – upu už při výprasku.

Kouřila jako zběsil – nechtěla si vysloužit další trest. Penisem ji zajížděl skoro až do krku, přirážel si do klína její hlavu, vlasy stále obtočeny kolem své dlaně. Trhnutím ji postavil takrychle že až zaúpěla z obavy aby jí kadeře nevytrhnul. Povalil ji zpět na stůl, roztáhl jí půlky a začal se cpát do jejího zadního otvoru. Naštěstí měl penis dost mokrý a ona sama od sebe přirozeně lubrikovala. I tak tam byl cítit slušný tlak a oba trochu supěli a úpěli. Konečně byl v ní – několikrát tvrtdě a ryhle přirazil, načež ji do prdelky vystříkal celý náklad svého semene. Vytáhl penis a semeno jí líně stekalo po stehnech. bylo to po všech stránkách vydařené odpoledne.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 3.2 / 5. Počet hlasů: 9

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *