|

Povídka “Drsná pomsta”

Bylo mi 18 let, mlátila se mnou puberta a já nebyl žádný Einstein ani krasavec, zkrátka tuctovej puberťák. Venku bylo krásný léto a já měl prázdniny. Doma jsme měli docela pohodu, “jak se na totalitní režim slušelo“, táta se dřel po melouchách aby bylo občas na nějakej ten zápaďáckej luxus a na dovolenou v Bulharsku a máma se snažila moc neutrácet. Ono totiž stejně nebylo za co, psal se rok 1988. Bydleli jsme na zbrusu novým sídlišti v paneláku plným uředníků z ministersva zahraničního obchodu. Byla to samá honorace oblíkaná v Tuzexu co neodpovídá na pozdrav protože i když jsme si prý byli všichni rovni, oni si byli přeci jenom rovnější.

Měl jsem chut na cigáro. Jdu ven mami, nahlásil jsem odchod a hrnul se ke dveřím, chystaje se do sklepa kam jsem chodil kouřit. „ tak to tam nepodpal odpověděla máma s kyselým usměvem“. věděla to, ale tolerovala to.

Na schodech jsem potkal Janu a Katku. Bydleli dvě patra nad námi, Jejich tatínek byl dost velký zvíře a oni byli vychovávaný jako něco extra. Chodily na jinou školu a s nikým se nebavily, oblíkaný byli zásadně v Tuzexu a dávali všem sežrat jejich postavení.

Ani jsem je nezdravil, stejně nikdy neodpověděly a mě vždycky štvalo jak se na mě nadutě podívaly a otočily se tak aby mi neušlo že to co mají na sobě je opravdu Adidas a ne to co nosím já. Prostě namyšlený Krávy.

Došel jsem do sklepa, zapálil si a zavřel se do naší sklepní kóje. Seděl jsem na bedně plné jablek a vychutnával hořkost setkání s těma dvěma pindama. Obě byli hezký a dávali to znát všem. Jana byla starší mohlo jí být tak něco mezi devatenácticti a dvacetii roky, byla krásně štíhlá skoro až hubená a teprve na jaře jsem si všiml jí pod tričkem raší zatím velmi malý kozičky. Spousta holek jejího věku už byli dávno obdřený krásným poprsím, ale Jana toho dostala pomálu. Stejně to nikomu nevadilo byla tak studená že by nikoho ani nenapadlo jí oslovit. Všem se nám líbila její postava. Její krásný blond vlasy a malá prdelka nás sice všechny vzrušovala, ale než si uříznout ostudu tak to nám za to nikomu v partě nestálo.

Katka byla asi tak o rok mladší než Jana něco okolo osmnácti. Byla ještě krásnější ale taky ještě studenější a navíc uplně plochá, tak že zcela mimo náš zájem. Jednou jsem jí zaslechl jak dává sodu jedné staré paní která k ním chodila uklízet. Rozmazlenej fracek, pomyslel jsem si.

Najednou jsem uslyšel kroky, bleskově jsem to típnul a zavřel se do naší kóje. Ve sklepě se totiž kouřit nesmělo

a já nechtěl mít žádný nepříjemnosti. Sklep byla jedna velká místnost, po jejímž obvodě byli sklepní kóje. Ve sklepě bylo šero ale i v tom málu světla jsem poznal jak přichází Jana s Katkou. Co ty tady dělaj ? Pomyslel jsem si. Prošli okolo naší kóje a sedli si na lavičku která byla tak tři metry přímo naproti mně. Seděli tam a neměli tušení že tam jsem. Skrz drevěnou mříž která sloužila jako dveře jsem viděl úplně všechno a oni neviděli nic. Jana vytáhla z kapsy cigarety a zapálila si, podala ji Katce a sama si zapálila jinou. Aha, tak takhle to je, pomyslel jsem si. V tom jsem uslysěl další kroky, seděl jsem nehnutě a čekal jsem co se bude dít. Holky na tom byly hůř začaly panikařit a nevěděly co dřív. Nakonec Janu napadlo asi to jediné co mohly udělat a bleskurychle si vlezly do jejich kóje.

Do místnosti vstoupil cizí chlap, nikdy jsem ho u nás v baráku neviděl. Tedy on to nebyl chlap, bylo to přerostlý hovado, hlavu měl vyholenou a když si sundal koženou bundu napadlo mě že tráví většinu času v posilovně. To má z kriminálu, došlo mi když jsem si všiml jak moc je potetovanej. Otočil se ke mně zády a ve mně hrklo, měl za páskem pistoli. Z rukávu bundy vytáhl páčidlo, a začal se dobývat do první kóje. Šlo to snadno, vyrvat dva šrouby který držej petlici jsem zvládnul i já když jsem loni strtil klíč od sklepa.

Začalo mi docházet že jestli takhle otevře všechny dveře zákonitě skončí u mě. Co mám do prdele dělat ? Házet po něm jabka ? Mám zkusit utéct a nechat si ustřelit palici ? Ne to není dobrej nápad, az otevře budu mít v ruce cigára a jemu to snad dojde

Situace ale nabrala úplně jinej směr. Hodlal jít postupně a to by znamenalo že nejdřív otevře dveře u těch dvou

holek. No, sice mně serou ale tohle ? „Ne tahle taky není jeho“ začal si polohlasem mluvit pro sebe když otevřel třetí kóji. Která jen může bejt jeho, dodal. Jak to vypadá venku ? zeptal se nahlas. Neboj, je víkend barák je prázdnej ozvalo se zpoza rohu. A sakra ješte že jsem se nepokusil utéct, blesklo mi hlavou. Oni jsou dva!

Do místnosti vstoupil vstoupil druhý muž. Jestli ten první vypadal jako borec tak ten druhej si s ním v ničem nezadal. Snad jen že byl ješte o něco vyšší. Tak jak to jde ? Zeptal se ten první. No, nahoře jsem hotovej. Rozštípal jsem mu celej kvartýr a ještě jsem našel nějaký dolary a marky prohlási vítězoslavně ten vyšší. Milane co to kurva děláš, rozčílil se ten první. Instrukce byli jasný! Vosladit mu život, ne ho okrást, vole. Neblbni Josef je to jednou tolik než kolik jsme dostali za tuhle práci. Včera mu lehla chata popelem a z bytu má kůlničku na dříví už jen ten sklep a musí mu dojít že někde šláp do hovna. Já myslím že si ty prahy zasloužíme řekl Milan a kejval u toho hlavou jako že sám souhlasí s tím co právě řekl.

Začalo mi docházet že tohle nejsou žádný zlodějíčci co vykrádaj sklepy a pak to pod cenou prodávaj po hospodách. To jsou profíci a jedinou starostí kterou teď mají je někomu dost nepříjemně osladit život.

V tom se ozval zvuk sypajícího se harampádí. Lekl jsem se, ale oni taky, rázem měli oba bouchačky v ruce, mířili na kóji ze které se ozval ten rachot a pomalu postupovali směrem k nim.

Proboha vždyť tam jsou ty holky ! Blesklo mi hlavou. Milan došel ke dveřím a prudkým trhnutím je otevřel. Z kóje zasvištěla lyžařská hůlka a její konec trefil Milana do čela. Druhá rána už nedopadla, hytil hůlku ve vzduchu a s ledovým klidem strčil pistoli zpět za opasek.

Koho pak to tu máme zeptal se s ůšklebkem. Chytil Janu za vlasy a vytáhl jí ven. Z čela mu trochu tekla krev a byl dost nasranej. A hele my nejsme sami, oni jsou taky dvě, řekl a sáhl si pro Katku do kóje. Vytáhl je obě a postavil je do prosřed místnosti.

Ne, Milane počkej, takový štěstí přece nemáme, řekl Josef a sáhl do kapsy. Vyndal několik fotek a se zájmem si je prohlížel. Ty vole, dneska máme svůj šťastnej den, to jsou jeho dcery, porovnával fotky a střídavě se díval na fotky a na Katku s Janou. Pět let, pět let jsme čekali, pak jsem potkali člověka kterej kterýho ten hajzl taky podrazil a navíc ještě dobře zaplatil za to že mu znechutíme život a teď tu před sebou máme jeho dvě chlouby.

Jana a Katka nerozuměla tomu co říkal ale já jsem to pochopil.

Tak hele vy dvě čubky, váš fotr nás dostal oba do basy. Pět dlouhejch let za mřížema. Víte co to je? A já si to teď vynahradím. Milan přistoupil ke Katce která mezitím začala potichu brečet. Jen breč, uleví se ti řekl jí se zlomyslným úšklebkem a otcovsky jí poplácal na rameni. Otočil se směrem k odchodu, ale potom se prudce otočil a dal Katce takovou facku že upadla. Jana to nevydržela postavila se před ni ve snaze jí chránit a prosila ať je nechá být že oni za nic nemůžou. Dostala ale pěstí do břicha, spadla na zem a chvíli jí trvalo než popadla dech. Josef chytil Katku za vlasy a surově jí začal fackovat. Potom jí zatáhl do jejich kóje a tam ji zamkl.

Užijem si navrhl Milan a dlouze se zadíval na Janu. Ta se mezitím po zemi odplazila do rohu místnosti a krčila se ve strachu. Sežeň nějakej provaz zavelel Josef a Milan začal prohledávat sklepy. Hele co tohle ozval se Milan a z jedné z kójí přinesl dlouhé konopné lano. To je přesně ono řekl Josef a přehodil jeden konec přes potrubí které vedlo u stropu. Milan mezitím došel k Janě postavil se nad ni vstaň ty mrdko, zařval. Jana pomalu vstávala, nejednou však prudce vyskočila a kopla ho mezi nohy. Hajzle zakřičela, Milan se bolestí předklonil a mezi zuby procedil, budeš litovat ! Josef na nic nečekal byl rychle u nich a než Jana stihla zareagovat a bránit se stála svázaná s rukama nad hlavou. Musela stát na špičkách protože konopné lano bylo utažené a zařezávalo se jí do rukou. Už jsi v pohodě ? Zeptal se Josef, jo teda ta svině se fakt trefila, odpověděl Milan už klidným hlasem. Přistoupil až k ní a pozoroval jak se třese strachy. Josef¨ se mezitím posadil na lavici, zapálil si a čekal co se bude dít.

Stál před ní a pozoroval jak tiše pláče a po tváři se jí koulely slzy jako hrachy. Pět let sem neprcal, co ty nato ? Usmál se a surově jí dloubl pod žebra. Začala hlasitě brečet a prosila ho ať je pustí že o ničem nevědí a že nikomu nic neřeknou. To zrovna, jenže já chci aby jste se doma pochlubily. Chápeš ? Chytil jí oběma rukama pod krkem jako kdyby jí chtěl škrtit, ale na místo toho popadl její tričko a jediným škubnutím ho rozerval na dva kusy které hodil na zem. To samý udělal i s její slušivou minisukní a tílkem. Stála tam jenom v kalhotkách a cítila strach.

Bál jsem se stejně jako ona, ovšem musím se přiznat že jsem cítil vzrušení. Pohled na její malá ale hezka prsa mě rajcoval. Asi to byl příjemný chládek ve sklepě který zapříčinil že se jí postavily bradavky. No tohle ? tebe to rajcuje ? Zařval Milan. Ne, to ne, rozplakala se znovu Jana. No počkej ty malá děvko já ti ukážu, řekl Milan, postavil se za ní tak aby ho nemohla kopnout a začal jí surově mačkat prsa a bradavky. Au to bolí, nechte mně prosila s pláčem Jana. Jste hajzlové a táta si to s váma vyřídí řekla Jana ve snaze nahnat jim strach. To byla chyba, Milan byl ještě surovější a zakousl se jí do ramene. Jana se pokusila bránit, ohnala se hlavou prudce dozadu a trvila Milana do nosu. Doprdele, zaklel Milan, ty si nějaká vzpurná pošeptal jí do ucha a otřel si krev z nosu. Bude se trestat ! Zařval a na chvíly zmizel v jedné z kójí. Když se vrátil měl v ruce prut který sebral ze zbytku koštěte který v kóji našel. Teče mi krev a z tebe pochčije taky, tomu věř, zařval a začal jí dával jednu ránu za druhou. Místa dopadu si nevybíral řezal jí silou a na jejím tělě naskakovalo jedno jelito vedle druhého. Jana prožíval hrozná muka, pláč neustával stejně jako rány jenž se podepisovaly na jejím krásném mladém těle. Nejhorší byly rány přes prsa a boky, Milan v tom vyžíval a se zájmem pozoroval jak se ji na prvém prsu objevila první kapka krve. Neovládal se a udeřil do toho místa ještě jednou. Prut prosekl její jemnou kůži a z rány táhnoucí se přes celé prso se v místě těsně pod bradavkou znovu objevila krev. Tentokrát vašak mnohem víc a po chvíly se kapka uvolnila a klouzala po jejím šrámy pokrytém bříšku dolů. Zastavila se až u lemu jejích bílých kalhotek a vpila se do něj.

Tak co, už máš dost ? zeptal se Milan a otřel si z čela pot. Ještě budeš zlobivá holka ? Nebo už budeš hodná holčička a budeš dělat to co se po tobě chce ? Jana zvedla hlavu a nenávistně se mu podívala do očí. Fotr tě zabije procedila mezi zuby a zase ji sklonila.

Aha, tak frajerka je tvrdá řekl Milan s ůšklebkem a dal jasně na jevo kdo je tady pánem situace. Sáhl ji na ránu na jejím mučeném a bitém prsu a lehce, až skoro něžně jeho ruka sjížděla dolu k jejím kalhotkám. Jana nemohla dělat nic, nevěděla co jí bolí víc, jestli chodidla protože musí stát na špičkách nebo provaz který se jí zařezával do zápěstí. Ruce měla dost daleko od sebe a byla naprosto bezmocná.

Milan jí přejížděl rukou po kalhotkách, věděl že jí to nevzrušujě ale cítil že se bojí toho co přijde. To nééé, to nesmíte, to nejde. Ale jde ujistil ji Milan a něžně ji přejel prstem po tváři. Jana se ohnala hlavou a kousla ho do prstu. Ne moc ale cítil to. Ty se mi snad jenom zdáš, ty ještě nemáš dost ? Zařval Milan a dal ji facku až se Janě zpustila krev z nosu. No počkej, teď uvidíš. Roztáhl Janě ruce nad hlavou ještě víc a vcelku obratně jí zvedl a přivázal ji nohy za kotníky k provazu kterým měla přivázané ruce. Visela ve vzduchu nohy až nepřirozeně roztažené a připomínala písmeno V. Nemohla mluvit a sotva dýchala, provaz se teď už nezařezával jen do předloktí ale i do kotníků.

Milan se chvíly kochal tím jak se mu povedlo ji svázat a tím jak má široce roztažené nohy. Přistoupil k ní a lehce odhrnul kraj jejích kalhotek. No toto ?! Ty máš krámy ?! Jediným škubnutím vytáhl vložku z pod jejích kalhotek a znalecky si jí prohlížel. No není to tak hrozný, řekl na konec a hodil vložku na zem. Bylo na ní jen pár kapek krve, Janě už menstruace končila. Milan neztrácel čas a kalhotky rozerval a hodil na zem tak jako vše co měla před tím Jana na sobě.

Naskytl se mu nádherný pohled, Jana byla ještě panna a Milan se radoval z pohledu na její široce roztaženou, skoro holou a hlavně nedotčenou píču. Byla tak roztažená že nemusel ani dávat pysky na stranu aby viděl to co ho na této situaci lákalo nejvíce. Panenskou blánu. Chvilku si jí zálibně prohlížel a pak se jí i lehce dotkl.

Milane, kurva nechceš jí dát ještě pusu? Ozval se Josef a z jeho hlasu bylo patrné že si chce potom taky užít.

To je pravda. Milan se rozmáchl a do její mladé panenské kundy vjeli najednou tři prsty. Ozval se strašlivý řev místy přecházející do souvislého chroptění. Všude byla krev valící se z její lehce natřžené kundy. Milan měl ruku jako tlapu a u Jany se vzhledem k jejímu pohublému tělíčku nadalo předpokládat že by se do ní věšlo víc než normální pánské přirizení. Jezdil jí prsty sem a tam a po chvíly už do ní strkal čtyři prsty až po palec. Milan se svléknul do naha a Jana padala do mdlob když viděla jeho odporně velikou kládu. Vydrž holka poznamenal Milan a poplácal jí po lýtku zavěšeném ve vzduchu. Přiložil svůj obří klacek na okraj její bolavé a natržené kundy a mocným přírazem do ní zajel až po kořen. Jana cítila bolest kterou nikdy před tím neznala, jeho kláda jí ještě víc natrhla a kapky krve dopadaly na betonovou podlahu. Milan přirážel vší silou a Janě tím působil ukrutnou bolest, naštěstí byl po dlouhé sexuální pauze a Jana netrpěla tak dlouho. Po několika dalších přírazech zařval a udělal se vyndal ho ven a celou jí pocákal. Část jí dolétla až na tvář, zbytek na její mučená prsa a natrženou kundu.

To byla síla Josef, zařval Milan, posadil se na lavičku vedle Josefa a zapálil si cigaretu. Oba se kochali na zmučenou Janu visící za ruce a za nohy. Z kundičky jí vytékalo sperma smíchané s krví a částečně i močí protože Jana bolestí učůrávala.

Josefa celou tu dobu zajímalo něco jiného. Ve vězení si občas podal nějakýho toho chudáka a tak našel zalíbení v análním sexu. No tys jí teda zrychtoval, komentoval stav Janiných genitálií Josef. No neboj jak tě znám bude vypadat ještě hůř bránil se s úsměvem Milan, který věděl čeho je Josef schopnej.

Josef přistoupil až k ní, sebral ze země její kalhotky a otřel s nima směs krve a Milanova sperma, ale na místo toho aby je hodil zpátky na zem je narval nebohé Janě do pusy a omotal jí pusu zbytkem trička které leželo vedle. Teď už křičet nebudeš řekl a surově jí nehtem drápl na klitorisu, ze kterého se obratem rovněž spustila krev. Ozvalo se tlumené křičení jako když člověk křičí do polštáře. Vidíš ? Funguje to řekl Josef a podíval se Na Milana který se zálibou pozoroval jeho počínání. Kolik se jich tam vešlo ? Zeptal se Josef. Čtyři zazněla rychle odpověď. Vždyť je taková hubená dodal Milan a zapaloval si další cigaretu. Tam se toho vejde řekl Josef a začal Janě rvát svojí velkou ruku do vagíny Jana křičela jak mohla, ale nebylo jí to nic platný. Kalhotky fungovaly dokonale a nebylo slyšet skoro nic. Snažil se jí ta narvat celou ruku, měl to jednodušší protože na rozdíl od Milana to tam nerval na sucho. V tom cítil malé lupnutí a konečně tam měl celou svojí ruku až po zápěstí. Rejdil jí uvnitř a drápal nehty stěny její pochvy a dělohu. Jana už nekřičela, jen syčela do kalhotek a v křečích škubala hlavou. Josef se se zájmem se sklonil a chtěl se podívat co bylo důvodem toho že to najednou šlo. Viděl že je Jana dole rotržená jako při porodu a valí se zní hodně krve. Tak a těď si vezmu na starost odpanění prdele, už už se chystal jí tam strčit prst když se zarazil.

Když mě to bez toho řvaní nebere, podíval se smutně na Milana. Tak jí tu hubu trochu povol dodal Milan.

Josef ji sundal triko které měla okolo hlavy a vyndal jí z pusy kalhotky. Prosíím néé to bolí prosila Jana a brečela. Ale děvče, já nevim co pro tebe znamenalo tohle, ale já si myslím že to nejlepší teprve příjde, řekl Josef a tvrdě a nekompromisně jí roztáhl půlky od sebe. Jakmile přiloložil svůj prst na okraj jejího řitního otvůrku, Jana se dala znovu do pláče a prosila. Nebylo jí to nic platné Josef si nasinil ukazovák a vtlačil jí ho dovnitř. Jana cítila bolest a hanbu. Josef v ní prstem rejdil a dělaly mu dobře její steny a bolestivé grymasy. Vytáhl prst a otřel si ho o její stehna. Zkusil to znovu tentokrát už dva prsty, Jany bolest sílila a její tvář sebou křečovitě škubala. Když přidal třetí a v zápětí čtvrtý prst křičela a bolestí se pomočila. Josef si hrál s jejím análním otvorem tak brutálně že po chvíli Janě natrhnul i řitní otvor. Když po chvíli výtáhl ruku která už tam byla až po palec ven, povolený svěrač neměl sílu se stáhnout a její ještě ráno krásna prdelka zůstala široce otevřená. Tak ještě jednou, povzbuzoval sám sebe Josef a znovu se pokoušel nacpat tam Janě celou ruku. Jana Křičela a všeljak sebou házela ale nemohla nic dělat a po rukou i nohou už jí začaly stékal kapky krve od lana nakterém byla zavěšená. Bolest kterou cítila byla strašná. Čím víc křičela tím víc to Josefa vzrušovalo. Nakonec se to povedlo. Natrhnul jí ještě víc, ale docílil svého. Měl celou ruku v jejím análu a rejdil jí uvnitř čím působil Janě ještě nesnesitelnější bolest. Mezitím si vyndal z kalhot svůj pyj a začal si ho u toho honit jak mu jeho pýcha rostla Jana cítila ještě větší strach. Měl ho ještě větší než Milan. Prudce, tak aby to co nejvíc bolelo vyškubl ruku ven Janiných utrob a kochal se na široce otevřený anál. Vrazil do Jany svůj kyj a tvrdě jí mrdal. Jezdil v ní dost hluboko a Jana už ani nekřičela, už jen potichu plakala. Když to na něj přišlo vystříkal se samozřejmně do ní.

Posadil se vedle Milana a pozoroval bolest a utrpení. Janě vytékala z z vaginy i análu krev a sperma, Milan vstal a odvázal ji. Spadla na zem protože nemohla chodit a plazila se po zemi směrem k jejich Kóji. Teprve když dala nohy k sobě cítila tu palčivou bolest když rány přicházely k sobě, doplazila se asi tak doprostřed místnosti když bolestí omdlela.

Pokračování:
Drsná pomsta II.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 3.8 / 5. Počet hlasů: 11

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *