|

Povídka “Dlužnice”

Jedna z bank začala nabízet zajímavý úvěr – byl určen pouze ženám a ty se zavazovaly, že v případě, když nebudou schopny úvěr splácet, budou nabídnuty do dražby. Po dohodnutou dobu si vydražitel mohl s dívkou, v daných mezích, dělat co chtěl. Ženy si mohly určit co s nimi jejich dočasný majitel nesmí dělat a banka se jménem vydražitele zavázala, že nezůstanou žádné trvalé následky.

Jednoho dne se mi ve schránce objevilo CD, po rozbalení je objevil katalog dívek a žen, které půjdou tento měsíc do dražby. Ze zvyku jsem jej prolistoval a náhle jsem narazil na nádhernou dívku. Pod přezdívkou Barča zde vystupovala asi 25 letá dívka. Na videu, které musela natočit poté co měla být nabídnuta do dražby, byly vidět její krásné tvary, drobné tělíčko, menší prsa a krásně klenutý zadeček. A v poznámce – žádný sex.

Po kratší dražbě jsem dívku získal na tři dny. Při pohovoru před složením peněz jsme si ujasnili detaily- Barča byla svolná ke všemu, mimo sexu.

V pátek ráno přesně jak slíbila zazvonila Barča u mých dveří- mírně pobledlá, ale ochotná dostát slibu. Sledoval jsem jak se chvěje a bylo mi jí svým způsobem líto. Proč to vlastně ta holka dělá?

Nabídl jsem jí občerstvení a Barča se rozhovořila- studovala vysokou školu a na studium si vzala značnou půjčku, protože neměla ručitele, musela ručit sama sebou. Místo, které měla po škole slíbeno nedostala a tak je tady a čeká co s ní provedu.

“Začneme výpraskem nebo vibrátorkama“ zeptal jsem se.

“Potýráme kundičku, na zadeček určitě ještě dojde“ odpověděla Barča.

Přinesl jsem kolekci vibrátoru a vysvětlil pravidla- na každém vibrátoru je číslo od 100 do 5 a na zadek dostane tolik ran jako bude součet na vibrátorech, které nedá do kundičky.

Prvních pět vibrátoru bylo bez problému, další tři s problémy a u devátého Barča rezignovala. 10 na něm a 5 na největším určilo první trest.

“Líbilo se ti to alespoň?“ zeptal jsem se Barči a pohlédl na její rudou a odřenou kundičku.

“Trochu jsem se i vzrušila, ale ty poslední dva už mě dost bolely“ odpověděla a hladila si kundičku.

“Tak do sprchy a připrav se na prvních 15 na zadek“ rozhodl jsem. “ A nemohli bychom se ještě chvilku věnovat kundičce“ ozvala se Barča a zaprosila pohledem. Bylo vidět, že vzrušená není trochu, ale hodně.

“Dobře, ale o 60 ran na zadeček“ zkusil jsem. Barča na mě tázavě pohlédla a tak jsem jí vysvětlil pravidla. “Střední vibrátorek a pořádně gelu a teď si íi budeš přede mnou celou hodinu pořádně honit. Vibrátor minimálně do poloviny dovnitř, po každém orgasmu 10 minut pauza, ta se ovšem do hodiny nepočítá, a za každou minutu co bude chybět do hodiny dostaneš jednu ránu přes kundičku.” “Bereš?” zeptal jsem se Barči.

Na Barče bylo vidět, že by hrozně chtěla, trochu se bála, ale po chvíli přemýšlení souhlasila.

“Beru, ale nejdřív tu sprchu, ano, prosím”.

Sledoval jsem jak se Barča myje a líbila se mi čím dál tím více. Nakonec jsem se rozhodl, že to zkusím, třeba je to ta pravá.

Ještě mokrá se Barča vrátila do pokoje, sedla si do křesla, roztáhla nožky a začala se dlouhými pohyby vzrušovat.

Abych to zkrátil – podařilo se jí udělat se 3x za sebou a vydržela to 40 minut. Potom už skutečně nemohla a vypadalo to ze omdlí. Dostala panáka na uklidnění a dlouhou studenou sprchu. Ze sprchy odcházela s nožkama pěkně od sebe.

“Tak budeme se ještě zabývat kundičkou ?” zeptal jsem se. “Ne to už ne – celý víkend raději ne” honem odpověděla, ale oči ji zářily.

“Ale ještě ji čeká 20 ran, tu tvojí mušličku? Tak co s tím” zeptal jsem se. Barča na mě smutně pohlédla, pokývala hlavou a tiše odpověděla “No tak to bude muset ještě vydržet, ale prosím ne moc silně”

“Uvidíme, takže nožičky roztáhnout, podrž si kolena rukama a jdeme na to”.

Barčina kundička byla rudá, pootevřená a zjevně dost bolavá a čekalo jí 20 ran důtkami z provazu. Dal jsem Barce vybrat, pokud si kundišku roztáhne tak jí vyplatím pouze 10 ran. Vybrala si tuto možnost a tak jsem si prohlédl její mušličku i zevnitř- byla rudá a mokrá.

Pohladil jsem kundičku důtkami a Barča se zachvěla, mohutný rozmach a první rána dopadla na citlivý poštěváček. Barča vykřikla., ale stále držela kundičku roztaženou. Opět mohutný rozmach, ale před dopadem jsem ránu trochu zbrzdil a mířil spíše na zadeček Barča sice vykřikla a opět držela. Zmírnil jsem razanci úderů a zaměřil se na to, aby konečky provázků zasahovaly rudou kundičku. Po každé ráně Barča vykřikla, ale bylo vidět, že jí i toto bití vzrušuje. Poslední dvě rány jsem nasadil s plnou razanci – Barčin křik dosáhl nejvyšší intenzity, ale vydržela.

“Byla si výborná” hladil jsem vzlykající Barču. “Chceš pauzu, nebo budeme hned pokračovat těmi 15 přes zadek?”

“Chvilku se vydýchám a potom těch 15, ať to mam za sebou. Ano?” odpověděla Barča.

Nechal jsem jí chvíli, kdy ležela a jemně si hladila zbitou kundičku a sledoval ji. Je výborná, mohla by to být ta, kterou potřebuji.

“Tak můžeme” řekla najednou. “15 rákoskou přes prdelku”dodala s pousmáním.

“Chceš přivázat” zeptal jsem se.

“Zkusím to vydržet” odpověděla Barča a pevně se chytila područek křesla.

Přinesl jsem si silnější rákosku a několikráte s ní švihl do vzduchu.

“Tak začneme” řekl jsem a poprvé udeřil.

“Jedna” začala automaticky počítat Barča a na jejím zadečku se objevil červený proužek. Nechával jsem mezi jednotlivými ranami delší pauzy a sledoval jak stopy po rákosce tmavnou.

Druhá, třetí, čtvrtá – po každé ráně Barča vykřikla a po šesté začala vzlykal. Jí to tak nepřipadalo, ale zadeček se stopami po rákosce byl nádherný.

Přestal jsem chvíli s vyplácením a začal Barču po zadečku hladit, jednotlivá jelítka vystupovala nad povrch a byla pěkně teplá. Prstem jsem jezdil po jelítkách a poslouchal jak Barča zpočátku sténá, ale později začala vzdychat. V tu chvíli jsem přestal a začal Barču opět bít. Zakňourala, ale vzdychat nepřestávala.

Konečně dopadla 15. Rána, sledoval jsem jak jelítka tmavnu a viděl jsem i jak Barče vlhne kundička.

“Zůstaň ještě chvilku ohnutá, je to krásný pohled” požádal jsem Barču.

“Tak a teď mám pro tebe návrh, pomiluješ se se mnou a tím skončí veškeré bití a trápení. Bereš?” zeptal jsem se.

“NE. Tohle jsem se nedohodli” vykřikla Barča.

“Dobře” odpověděl jsem a přimáčkl jí do křesla a rychle ji připoutal.

“Tak a teď tě budu bít tak dlouho, dokud nebudeš souhlasit. Jdu si pro věci a ty premýšlej” A odešel jsem. Vrátil jsem se asi po 15 minutách, Barča marně trhala řemeny a pokoušela se uvolnit.

“Tak jak si se rozhodla, zlato. Budeme se milovat?” zeptal jsem se.

“NEBUDEME a okamžitě mě rozvaž” vykřikla Barča.

“Dobrá tak začneme” prohlásil jsem klidně a poprvé jsem jí udeřil řemenem přes zadek. Barča mlčela. Udeřil jsem podruhé, opět mlčela. Udeřil jsem potřetí a Barča zasténala.

Pohladil jsem ji po zadečku a tiše řekl “Barčo, promiň zkoušel jsem tě. Teď tě odvážu a něco ti navrhnu, je to pro tvé dobro, tak mě prosím vyslechni. Ano?”

Povolil jsem řemeny a musel jsem Barču zachytit, aby neutekla.

“Báro něco jsi slíbila. Tak poslouchej. Mam pro tebe návrh, skončíme s bitím a trestáním, ty se sebereš a půjdeš domů a tím to skončí. A nebo ti neděli něco nabídnu, něco co změní tvůj život, určitě k lepšímu. Ale až v neděli.”

“A co by to bylo?” zeptala se Barča a očka se jí začala vyjasňovat.

“V neděli a ještě pod jednou podmínkou” oznámil jsem Barče “Já tě již trestat nebudu, ale do neděle si budeš vymýšlet tresty pro sebe sama. Cokoli tě napadne a co by si chtěla zkusit. Vím už stejně dobře jako ty, ze tě to vzrušuje” dodal jsem s pousmáním.

“Můžu si to rozmyslet?” zeptala ze Barča.

“Báro, klidně, teď se jdi dát do koupelny do pořádku, něco si obleč, potom něco sníme a pak se tě zeptám, jestli zůstaneš nebo půjdeš.” sledoval jsem jak Barča mizí do koupelny a přemýšlel. Zůstane?.

Ještě z koupelny se ozvalo “ale spát s tebou nebudu”. “Ne to nemusíš, pokud nebudeš sama chtít” odpověděl jsem a neubránil se úsměvu.

Po delší době Barča vyšla z koupelny a s úsměvem si oznámila, že nemá nic na sebe “Nějak jsem nepocitala s tím, že tu budu chodit oblečená” Prohodil jsem, že mi to nevadí, ať klidně chodí nahá. Barča, ale trvala na nějakém ošacení a tak jsem ji navrhl výměnu. Půjčím jí tričko a ona si pořadně pohraje s kundičkou.

Barča souhlasila, hodila na křeslo ručník a začala si masírovat mušličku. Po výprasku byla pěkně vzrušená a i když jí kundička bolela po chvíli do ní zasouvala jeden a za chvíli i druhý prst. “ Barčo a potom si stěžuj, že tě bolí” komentoval jsem její počínání. Barča odsekla “Bolí a dost, ale jsem hrozně nadržená.” Za chvíli se jí olejíčkem leskla nejen kundička, ale i prsa a za chvíli byla od oleje celá. Po skončení představení se Barča oblékla a vrhla se na večeři.

Po večeři si stoupla o oznámila “Tak tedy já zůstanu, ale pokud to bude nějaká blbost tak si mě nepřej” a rozesmála se

“ A jak to bude s tím trestáním, už si něco vymyslela” zeptal jsem se.

Smích utichla a Barča začala koktat “Já, já bych chtěla.” A zmlkla “Když já se bojím” dodala po chvilce a smutně se usmála.

Chvilku mlčela a potom vyhrkla “ Tím řemenem, hrozně mě to vzrušilo a chtěla bych..” opět zmlkla. Podal jsem jí řemen, prohlížela si ho a začala jej potírat olejem a popisovala mi své představy.

Chtěla vyzkoušet co snese. Rozhodla se pro 100 ran řemenem, 4 série po 25 a jak si vymiňovala prvních 25 jemněji potom 50 tvrdě a posledních 25 podle stavu zadečku.. A s jedinou podmínkou, že na požádání jí odvážu, a nebudu trvat na celé stovce ran. Samozřejmě že jsem souhlasil. Barča zmizela v pokoji a já celou noc sledoval jak se převrací na posteli s rukama v klíně. Řemen mezi tím odpočíval v nádobě s olejem.

Druhý den ráno Barča ani nesnídala a stále sledovala nádobku s olejem.

“Půjdeme na to, nebo si si to rozmyslela?” zeptal jsem se jí.

“Půjdeme, ale buď ze začátku mírnější, ano?”

Poté co jsem jí to slíbil, si Barča lehla na lavici a tentokráte se nechala přivázat.

Pečlivě jsem otřel řemen, pohladil Barču po zadečku a poprvé udeřil, jemně, zadeček ani nezčervenal, prvních 10 ran jsem Barču šetřil, zadeček byl mírně zarudlý a Barča mlčela. U dalších ran jsem přidal na síle úderu, řemen zanechávat červené pruhy a Barča po každé ráně vykřikla. “Auu, auu auu to bolí, auu šetři mě, auu auu”.

“Chtěla si to sama, a to je teprve začátek, mám přestat?” zeptal jsem se

“Ne, to ne, ale dost to bolí, auuu auuu, ale nepřestávej” vykřikovala Barča mezi ranami.

Dopadla 25 rána, zadeček získal souvislou červenou barvu.

Potřel jsem zadeček olejíčkem a chvíli vychutnával teplo, které z něj sálalo. Zajel jsem Barce do klína a zjistil, že začíná být pěkně vlhká.

Potřel jsem jí zadeček ještě olejem a začal z druhou sérií výprasku.

Tentokráte jsem již Barču nešetřil a bil jí od začátku silně. Již od první rány začala Barča křičet a hlasitost nabývala s každou ranou na síle.. Začal jsem ranami pokrývat celý zadeček a postupoval až do poloviny stehem.

Když jsem se již blížil k 50 ráně, změnila se trochu tónina výkřiků a snížila se i hlasitost, Barča začala sténat a trhat s sebou v poutech.

Když jsem po 50 ráně přestal Barča vykřikla “Pokračuj” a tak jsem opět začal Barču vyplácet po 57 ráně Barča začala vzdychal a najednou zmlkla. Jak jsem slíbil uvolnil jsem Barču a ta si začala okamžitě honit kundičku. Sledoval jsem jak si do ní zasouvá nejprve jeden a nakonec až tři prsty. Po chvíli se zachvěla orgasmem a sklouzla na zem.

Chvíli tam nehybně ležela, potom se vyškrábala na lavici a hlasem, na kterém byl znát předešlý křik a vzrušení prohlásila “Pokračuj prosím”

Pohlédl jsem na Barčin zadeček který byl nyní již rudý a jemně jej pohladil, Barča zasykla. “Nepočkáme chvilku” zeptal jsem se

“Ne potom by to bolelo ještě více, ale namaž mi ho trochu, hrozně pálí”

Vytáhl jsem z lednice připravený olej a nalil jej na zadeček a začal jej opatrně roztírat. Zpočátku Barča sténala, ale za chvíli se uvolnila a poddala se masáži.

Když se Barča uvolnila a zadeček a celé nohy se leskly olejem začal jsem opět s vyplácením. Opět jsem Barču přivázal a tentokráte se zaměřil spíše na stehna a spodek zadečku.

Od první rány Barča křičela, ale slova dohodnutá k ukončení výprasku nevyslovila a tak jsem v bití pokračoval, akorát jsem snížil sílu úderů.

Plesk, dopadl řemen po 75, Barča sebou trhla, zaječela a celá zpocená klesla na lavici, brečela, popotahovala a lapala po dechu. Zvedl jsem jí hlavu a podíval se jí do očí. Oči byly plné slz a vypadalo to, ze Barča co chvíli omdli.

“Báro, přestaneme, máš to už dost. Co ty na to?” navrhl jsem

“Ne, já to vydržím až do konce, celou stovku” vyrážela mezi vzlyky Barča “ale teď to hrozně bolelo, to jsem necekala”

“Ukaž mi jak vypadá zadeček” poprosila po chvíli. Odvázal jsem ji a dovedl k zrcadlu.

“No pěkně si mi ho zřídil, ten vypadá” vykřikla Barča při pohledu do zrcadla.

Chvíli tam tak stála a prohlížela se v zrcadle.

Tak jsem to vymyslela oznámila po chvíli – “Těch posledních 25 mi vyplatíš napříč těch stávajících. Já se široce rozkročím a když nějaká rána zasáhne kundičku nevadí” dodala již opět se zářícíma očima. “Ale ty rány lehčí, moc tě prosím”.

Barča se chytla pelesti postele, prsy se opřela o hranu a široce se rozkročila. Tím dosáhla toho, že každá rána, která půjde mezi půlky zasáhne i její kundičku.

Začal jsem Barču vyplácet, jak jsme se domluvili pouze silou zapěsti.

Pravá půlka, pravá půlka a levá půlka a pravá půlka – po každé ráně se zadeček zatřásl a Barča slabe vykřikla. Střídal jsem obě půlky zadečku a vědomě vynechával úder mezi a tím přes kundičku. Když začala Barča sténat v rychlém sledu jsem jí vysázel 5 ran mezi půlky a dbal jsem na to, aby zasáhly kundičku.

Barce poklesly nohy, ale dalších pět silnějších ran jí opět vzpamatovalo.

Vrhla na mě prosebný pohled a tak jsem jí posledních 7 ran vyplatil dle jejího přání – každá zasáhla vzrušenou kundičku.

Po poslední ráně se Barča sesunula na podlahu, kde si prožívala svůj orgasmus.

Po chvíli se zvedla a chtěla odejit do koupelny. Zastavil jsem jí a nařídil, aby stála s rukama nad hlavou.

Stálo přede mnou krásné děvce cele zalité potem, po stehnech jí stékaly její vlastní šťávy a kundička byla rudá od bití a nalitá krví, bradavky měla jako dva kamínky a ještě se celá chvěla. Z celé Barči vyzařovala živelnost a oči ji zářily.

Po chvilce jsem jí pustil do koupelny. Po půlhodině vyšla Barča z koupelny, opět úplně nahá, objala mně a políbila.

“Bolelo to, ale bylo to nádherné” pronesla zasněně.

Zasedli jsme k jídlu, Barče se sedělo i přes množství polštářů dost špatně. V jídle se jenom pohrabala, ale víno jí zachutnalo – do večera s mou malou pomoci zvládla skoro 2 litry.

Rozpovídala se o svém životě, rozplakala se nad svými neúspěchy a nakonec na stole usnula.

Dovedl jsem jí do postele, uložil jí a šel také spát.

V neděli se Barča dlouho neobjevovala, až kolem desáté vstoupila se pokoje, bledá a vypadala dost spatně.

“Ty si to včera nějak přetáhla” pokáral jsem jí.

“No to jo” zahučela Barča.

“Zasloužila by si na zadek” řekl jsem zpola žertem.

“Dobře, tak mi naplácej a budeme zase kamarádi” zasmála se Barča a oči se jí rozzářily.

Přehnula se mi přes kolena a já jí začal vyplácel.

Už nik – dy se ne-o-pi-ju – a s každou slabikou jsem jí plácl přes zadeček.

“To bylo všechno?” ozvala se zklamaně Barča když jsem jí řekl, aby vstala.

“Nebylo, padej do kuchyně, a udělej snídani” zasmál jsem se a plácl Barču po zadečku.

Po snídani, Barča uměla i vařit, se mě Barča zeptala na to tajemství. Chvíli jsem jí zlobil odbíháním, ale nakonec jsme se dostali k tématu.

“Barčo, ty máš vysokou ekonomickou, co víš o burze?” zeptal jsem se vážně. Barča zvážněla a začala vykládat.

“Dobrý to stačí, víš o co jde.” Přerušil jsem jí. “Tady máš nějaké materiály a zadání úkolu. Do středy to zpracuj a dostav se na tuhle adresu. Obleč se jako budoucí manažerka a doufám ze ti to dobře dopadne”.

Barča znejistěla “To by si mi šéfoval?” zeptala se.

“Ne, já hledám jenom talenty, trochu zvláštním způsobem, ale dost úspěšně.” objasnil jsem jí svou práci.

“Takže bychom se někdy později” a Barča se odmlčela.

“Jestli myslíš setkali, tak doufám už ve středu, to mi oznámíš ze tě vzali a v sobotu to oslavíme u mě na chalupě” uklidnil jsem Barču

“Tak jo a moc se těším” rozzářila se Barča

A na závěr: když Barča přišla na pohovor, skoro jsem jí nepoznal – strohý účes, šedý kostým a hlavně vzorně vypracovaný úkol, který komisi přesvědčil, takže má přímluva byla zcela zbytečná.

Barča získala místo, já získal výbornou přítelkyni a později i milenku, ale o tom snad později.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasů: 6

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *