Povídka “Christina II.”

( Buenos Aires – byt Christiny Perézové – duben 2002 – 18.00 hodin )

Povídka je pokračováním povídky Christina I.

Christina seděla sama v obývacím pokoji v čalouněném křesle a popíjela kávu, kterou měla v malém hrníčku na konferenčním stolku. Asi za půl hodiny se měla sejít se svojí přítelkyní a kolegyní z práce na lehké večeři, kde chtěli probrat nějaké ženské věci. Kamarádka se rozváděla a chtěla si o všem popovídat. To Christina se svým přítelem žádné problémy neměla, byl hodný, milý a měl peníze. Nikdy jí neřekl, čím se živí a když na to zavedla řeč, řekl, že je obchodník. Christina se nikdy víc nevyptávala. Věděla, že dnes ráno odjel někam na služební cestu asi na týden, poté, co s ní strávil bouřlivou noc tady v jejím bytě. Při vzpomínce na tu noc cítila Christina ještě teď šimrání v podbřišku. Udělal jí to asi pětkrát a pokaždé tak silně, že při vyvrcholení za strašného křiku stříkala z její kundičky milostná šťáva skoro až ke stropu a při posledním orgasmu málem omdlela . To když jí Fernando asi deset minut bez přestání lízal mušličku a cucal naběhlý poštěváček a rukama jí masíroval její velké prsy.

A prsy měla Christina opravdu parádní, poctivé pětky s většími růžovými bradavkami a velkými oválnými prsními dvorci světlehnědé barvy, jak většinou blondýnky mívají. A ona byla opravdu přírodní blondýna. Vlasy jí splývaly až skoro po pás a taky chloupky v rozkroku měla blonďaté. Modré oči, krásně oblý zadeček a nekonečně dlouhé štíhlé nohy z ní dělaly téměř ideál ženské krásy. Křehké kotníky a štíhlá chodidla s jemnými prsty tento dojem jen potvrzovaly.

Dopila kávu a pouze v jemném bílém spodním prádle a hedvábných podvazkových punčoškách tělové barvy přešla lehkým krokem za vzrušujícího pohupování prsů do koupelny k zrcadlu, kde se namalovala a z věšáku sundala květované šaty těsně nad kolena s krátkými rukávy a větším výstřihem. Oblekla se, v předsíni vklouzla do černých lodiček na vysokém podpadku, popadla kabelku a vydala se ke dveřím. Už skoro brala za kliku, když se ozval zvonek. Žena bez přemýšlení otevřela dveře v domnění, že spatří svoji kamarádku, která ji asi přišla naproti, a než se nadála stála zpátky v předsíni, dveře zavřené, před sebou dva cizí chlapy a v levém ňadru bolestivě zabořenou hlaveň pistole přímo na bradavce.

„Co…co…co chcete?…Nezabíjejte mě, prosííím…já…já…dám vám peníze…co…co budete chtít…prosím..nezabíjejte mě…och…prosím“ koktala k smrti vystrašená žena.

„O peníze nám zatím nejde, samičko“, prohlásil úlisně ten s pistolí a zatímco druhý muž rychle proběhl celým bytem, zavrtával hlaveň pistole stále bolestivěji ženě do prsu. „Kde máš toho zmetka, co tě mrdá?“, vyštěkl na strachem zkoprnělou ženu. „Prosím?“, nechápala Christina. „Kde najdeme Fernanda, čubko, mluv!“ „On…on odjel na služební cestu a vrátí se asi za týden.“, odpověděla po pravdě Christina. „Chacha, tak na služební cestu, jo?“, smál se ten s pistolí. „Kde bydlí ten tvůj ometák, co?“ „Já…já nevím, kde bydlí, vždycky chodí ke mně, prosím, věřte mi.“, odpověděla opět po pravdě žena.

„No, jak myslíš, stoupni si čelem ke zdi, rukama se opři nad hlavou o zeď a nohy roztáhni co nejdál od sebe. Musím tě prohledat, jestli nemáš u sebe zbraň.“, poručil ten s pistolí a zamkl dveře. Vystrašená žena zaujala požadovanou polohu a s odporem čekala na potupnou prohlídku. V duchu si říkala, že má štěstí, že se stačila obléknout a neotevřela v podprsence a kalhotkách. Za chvíli cítila, jak muž položil ruce na její kotníky a pomalu jel nahoru po jejích vypnutých lýtkách, přes kolena a za zvedání jejích šatů jí rukama ojížděl z vnější strany její hebká stehna až skoro k pasu. Zkontroloval lemy jejích punčoch a zajel jí rukama na vnitřní stranu stehen. Christina zatnula zuby, ale držela nohy stále roztažené. Když ji ale ten prasák najednou zespodu hrábnul rukou do rozkroku a hrubě jí sevřel její holku, Christina sebou trhla, vykřikla úlekem a bolestí, prudce sevřela stehna k sobě a schoulila se na zem do klubíčka. Vzápětí ale zařvala strašnou bolestí, protože muž ji bez výstrahy kopl svojí těžkou botou přesně do jejího nechráněného pravého prsu.

„Dělej, čubko, okamžitě si stoupni!“, poručil ženě ten s pistolí. Ta se za bolestivého sténání postavila čelem ke svému mučiteli a rukama si chránila svůj bolestivě nakopnutý prs. Pablo se na ni s úšklebkem podíval a zeptal se jí, jestli jim stále chce tvrdit, že neví, kde bydlí Fernando. Christina se jim znovu pokusila po pravdě vysvětlit, že to opravdu neví, ale bylo jí jasné, že jí nevěří ani slovo.

„Jak myslíš, kočičko, budeš na to mít celou noc, aby sis vzpomněla, kde najdeme toho tvého šoustáka. Teď bychom si ale dali nějaké pivo, takže si, prosím, svlékni ty šaty a dones nám z ledničky dvě piva do obýváku.“ Christina nevěřila svým uším: „Proč…proč bych se měla před vámi svlékat? Co…co vůbec chcete? Já…já nic nevím, nechte mě, prosím, být.“ Prudká facka odhodila dívku až ke dveřím do kuchyně. „Pamatuj si, čubko, že nic nebudu opakovat dvakrát.“, prohlásil mrazivě Pablo a ukázal na ženiny šaty. Christina si ze strachu před dalším bitím třesoucími prsty rozepla šaty a spustila je na podlahu. Stála teď před dvěma cizími chlapy pouze v poloprůhledné podprsence, pod kterou se na ženiných velikých prsech zřetelně rýsovaly její ztuhlé bradavky a také obrysy jejích oválných prsních dvorců, a v miniaturních tangách, které měla zezadu zařezané mezi půlkami a vepředu ji sotva zahalovaly velké pysky na její skvostné broskvičce. To všechno, a navíc její sexy hedvábné punčochy na jemném podvazkovém pásu a lodičky na vysokém podpadku, způsobilo, že se oběma chlapům postavily jejich ocasy a vepředu jim mohutně nadouvaly kalhoty. Žena si toho všimla a v duchu zaúpěla, protože jí bylo jasné, že bude těmi chlapy znásilněna. To ovšem ještě netušila, že má před sebou chlapy, kteří znásilňují až poté, co žena pod jejich rukama trpí v hrozných bolestech nebo je strašně ponižována. Teprve pak do ní vnikají a ukájejí se na ní.

Takže když prošli přes kuchyň, kde žena vyndala z ledničky dvě piva a Pablo vzal od kuchyňského stolu obyčejnou židli, došli do obýváku, kde si chlapi sedli do sedačky a žena zůstala nerozhodně stát uprostřed místnosti před kuchyňskou židlí, kterou tam Pablo postavil, s jednou rukou na přirození a druhou křížem přes ňadra. „Tak, poslouchej mě, ty kozatko, situace se má následovně“, promlouval k třesoucí se ženě Pablo: „My potřebujeme vědět, kde najdeme Fernanda, který nám dluží pořádný balík peněz. Ty nám to teď řekneš a na tobě bude záležet, jestli nám to povíš teď hned normálně nebo nás budeš později v hrozných bolestech sama prosit, abys nám to mohla říct.“ V ženě by se krve nedořezal. „Och…proboha…chcete mě mu…mučit? To…to přece nemůžete…to já…to bych nevydržela…prosím…prosím…nechte mě…já… já to opravdu nevím…mluvím pravdu…prosííím..já…já se hrozně bojím bolesti…prosím, mohla bych se obléknout…nedívejte se na mě tak…já…já se stydím, prosím.“

Při pohledu na tu prsatou polonahou prosící ženu to najednou na Pedra přišlo. Zničehonic se prudce v křečovitém orgasmu vystříkal do kalhot. Vztekle se vymrštil ze sedačky, ukázal na svůj mokrý rozkrok a začal řvát na strachem ztuhlou ženu: „Podívej se, cos provedla, ty zasraná děvko! Za to můžou ty tvoje obrovské vemena a ty tvoje kalhotky zařezané do té tvojí vymrdané píče. A co máš co nosit takové rajcovní punčochy a podvazkový pás, co, ty lascivní děvko!“ Christina se jen vystrašeně krčila a snažila se co nejvíce zakrýt rukama své vnady.

„Klid, Pedro, aspoň se teď budeš více soustředit na to, jakou bolest způsobíme tady naší nové ceckaté přítelkyni, abychom z ní dostali informace, které potřebujeme. Nebudeš tak ovlivněný chtíčem a budeš se více soustředit na různé techniky mučení, kterému tady slečinku podrobíme. A jak tě znám, tak za půl hodiny budeš znovu připraven k tomu, aby sis tady s naší prsatkou dosyta užil parádní šoustačky.“

„Mučení…znásilnění…nahota…bolest,“ tahle slova zněla pořád dokola v hlavě té krásné pětadvacetileté ženy, která byla dosud zvyklá jen na luxus, rozkoš a pěkné zacházení.

Proud jejich myšlenek přerušila slova jednoho z jejich nezvaných návštěvníků: „Podprsenku dolů z cecků a kalhotky z kundy taky, děvko! A rychle, nebo to udělám sám!“ Při představě, že by se ten hnusák dotkl jejích velkých prsou (jak byla naivní), si tedy Christina celá rudá studem sáhla na záda a svoji krajkovou podprsenku si svlékla. Sotva se jí její velké těžké nahé prsy vyvalily z košíčků a klesly ženě až skoro na břicho, ihned si je žena zakryla překříženýma rukama, takže její holé prsní bradavky chlapi ani nezahlédli. To se ale změnilo ve chvíli, kdy si byla žena nucena stáhnout z těla svá jemná tanga a v předklonu ukázat chlapům své cecky v plné visící parádě, kdy se jí pohupovaly jako kravská vemena. Při tom pohledu si už ani Pablo nebyl jistý udržením svého výstřiku. Věřil, že kdyby si na toho svého tvrdého macka jenom sáhl, tak se udělá. Tak rajcovní ženu ještě neviděl.

Když se tedy žena narovnala a pouze v podvazkovém pásu a sexy silonkách si opět rukama zakryla bradavky a lasturku, vytáhl Pablo z kapsy policejní pouta, přistoupil k nahé ženě, zkroutil jí ruce za záda a těmi pouty jí je pevně spoutal. Teprve teď si oba muži mohli pořádně prohlédnout ženina nahá veliká ňadra, která se jí dmula ponížením v rytmu jejího zrychleného dechu. To už bylo moc i na Pabla, který si rozepnul kalhoty, s námahou z nich vytáhl svého ptáka a sotva ho sevřel rukou, v mohutném orgasmu začal stříkat. Nahé Christině z toho bylo na zvracení.

Pokračování příště.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.6 / 5. Počet hlasů: 5

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *