Povídka “Bytná II. – Cvičená opička”

Tato povídka je pokračováním povídky Bytná.

Bylo časné ráno a celá vila vstávala. Jitka připravovala servírovala snídani. Pochva ji ještě pálila,a tak pro ni bylo 2x nepříjemné obsluhovat u stolu, kde seděl Alan.  Netrvalo to dlouho. Když stála vedle něho a dolévala čaj , cítila náhle, jak jí jeho ruka zajíždí pod noční košili. Celá ztuhla. Ruka jí chvíli hladila stehno a následně začala stoupat výš. Takhle veřejně se tomu Jitka chtěla vyhnout, takže ucukla. Zprvu se nic nestalo.

Děti se zvolna vypravovaly do školy. Jitka sklidila ze stolu a v kuchyni se chystala umýt nádobí. Náhle znovu klaply dveře a do kuchyně rázně vešel Alan. Ani nestačila nic říct. Rovnou ji chňapnul za vlasy, prudce s ní trhnul a přehnul ji přes kuchyňský stůl. Vyhrnul jí noční košili. Byla pod ní “na vostro”.  Chňapnul ji za pohlaví, tvrdě jí mušli sevřel v dlani a zaryl jí do ní své nehty. Zaúpěla bolestí, ale vykřiknout se bála. Nevěděla totiž, kdo všechno je doma. Zavrčel na ni: “Když si chci šmátnout, tak si šmátnu! A ty jsi tu vod toho, aby jsi mi podržela!”

Na to odešel. Jitka ztěžka dosedla na židličku a chytla se za obolavělé pohlaví. Lapala po dechu a nafukovala tváře. Na takové zacházení se svou kundičkou nebyla rozhodně zvyklá.

Do oběda bylo vše v klidu. Pak šla uklízet. Když vešla do knihovny ležel tam na podlaze Alan. Cosi si četl. Jakmile tam vstoupila tak jí řekl: “Podej mi támhle tu knihu!”  Musela pro to vylézt po posuvném žebříku. Díval se jí pod sukni a ona to věděla. Když mu ji, tu knihu, podávala, řekl: “Né-ta to není. Bude to támhle ta. Podej mi ji!” To se opakovalo zhruba 4x. Po páté to již nezvládla. Stála před ním, k němu čelem a ke knihovně zády. Začla zoufale a zdeptaně křičet: “Tak je to tahle! Nebo tahle! Nebo tahle!…!” A vyhazovala knížky z regálů.

Sledoval to s naprosto klidným, až lhostejným výrazem. Když se vyvstekala ukázal na knihu v nejvyšším fochu a řekl: “Bude to tahle!” Naprosto zoufale pro ni vylezla. Náhle on vlezl za ní a vsunul se jí hlavou pod sukni. Úplně ztvrdla. Začal jí osahávat stehna a dotýkat se jí ústy. Nad lemem punčoch. Na zadnici přes kalhotky a pak i na pohlaví. Po té jí začal kousat. K její hrůze jí to dráždilo. A potom jí opravdu tvrdě zkousnul zadek.. Vykřikla bolestí. Slezl ze schůdků. Připadala si jak cvičená opička. Celá roztřesená vyndala tu knihu a podala mu jí. Klidně konstatoval: “Jó-to je ona.” a měl se k odchodu. Pak se k ní ještě otočil a přikázal: “Ukliď tady a za hodinu ve tvém zahradním domku.”

Přišla tam celá roztřesená. Již na ni čekal. autoritativně jí nařídil: “Předkloň se a opři se dlaněmi o kolena.” Poslechla. Pokračoval: “Ty si pořád ještě neuvědomuješ, že jsi tady pro to, aby jsi byla poslušná. Prozatím 25 a budu milosrdný-přes sukni.” V 1.chvíli vůbec nechápala o čem mluví. Pak se on  rozpřáhl a na její zadnici dopadla rána řemenem. Byla z toho v šoku a jen zalapala po dechu. Dopadla další a další… . Nejhorší bylo, že věděla že nesmí křičet. Konečně 25.úder. Doufala,že je po všem, ale nebylo. Přikázal ji, ať si klekne do křesla a opře se rukama o postranní opěrky.

Předstoupil před ní, rozepnul jí halenku a chvíli se jí prohraboval rukama v košíčkách podprsenky. Pak jí  z nich prsy vyhodil  a trochu jí je pohnětal. Na to si rozepnul kalhoty. S hrůzou si uvědomila, jak moc ho její výprask vzrušil. Bez velkých řečí jí penis vrazil do úst. Šel až na mandle. Měla co dělat, aby se nezačala dávit. Když se takto “pobavil” obešel ji. Rychle jí vyhrnul sukni a stáhnul její kalhotky. Pohled na její zarudlý zadek ho velice potěšil. Naslinil si žalud a zarazil jí ho do pochvy. Naslinění usnadnilo průnik, ale byla hodně sevřená a bolelo jí to.

Začal rychle “pumpovat” a šel ke svému vrcholu. Co však šokovalo jí, to bylo jak rychle zvlhla a uvolnila. Volky-nevolky si uvědomila, že jí mrskut prokrvil podvozek!!!

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 3.9 / 5. Počet hlasů: 9

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *