|

Povídka “Bílá otrokyně”

Kapitola první

Mlha se počala pozvolna rozplývat, ačkoli jakoby velmi neochotně. Kelly se cítila jako po dlouhém tahu, jakoby poslední dny nedělala nic jiného, než v jednom kuse pila. Zpočátku viděla rozmazaně, avšak její zrak se bleskurychle vracel do normálu, na rozdíl od její mysli, jež byla stále mimořádně zmatená. Když si konečně počala dostatečně uvědomovat své okolí, zjistila, že se nachází na nějakém vyvýšeném dřevěném pódiu, pevně připoutána k jakési masivní konstrukci ve tvaru velkého písmene X – vlastně se jednalo o klasický sadomasochistický kříž, o čemž ale Kelly pochopitelně neměla ani ponětí. Dále toho už kolem sebe mnoho neviděla, především díky těžkému závěsu, který jí většinu zorného pole zakrýval – jediné, co mohla odhadnout, byla skutečnost, že se za ním nachází další, zřejmě ještě větší prostor, jelikož zpoza závěsu k ní pronikal nejen docela jasný svit, ale rovněž mnohé cizí hlasy, které ani nepoznávala, ani nebyla schopna rozeznat, o čem se právě vedle mluví. Přestala si tedy prozatím všímat okolí a místo toho se opět soustředila na vlastní nitro, přesevším pak na vzpomínky, jelikož paměť se jí počala zvolna vracet. Už jí začalo docházet, co se vlastně před nějakým časem stalo. Šla nakoupit do non-stop obchodu hned vedle jejich domu na rohu ulice. Bylo už sice dost pozdě, ale přesto se daná doba dala považovat spíše za večer, než za noc. Když procházela po chodníku, minula jí nějaká černá dodávka, která vzápětí zastavila kousek před ní. Zprvu jí kompletně ignorovala, dokud z ní ovšem z nenadále nevyskočily nějaké cizí maskované postavy – zdálo se jí, že byly jen dvě, ale možná i více – které jí vzápětí přehodily přes hlavu silně páchnoucí pytel a zatáhly jí bleskurychle do nákladního prostoru jejich vozu. A potom už jen pocítila jakési ostré bodnutí v oblasti předloktí, následně ztratila vědomí a… konec. Ano, tak nějak se to všechno seběhlo… Opět se vrátila do reality a zase se marně pokusila pohnout, či jakkoli vymanit z pout. Jenže ta byla utažená více než kvalitně a rozhodně v tomto nebyla ani v nejmenším osamocena. Jak totiž ihned vzápětí Kelly zjistila, nemohla momentálně ani otevřít svá ústa, která sice neměla zacpaná klasickým roubíkem, ale místo toho pevně přetažená dvěmi širokými koženými popruhy, které se jí táhly křížem přes obě tváře, přičemž se setkávaly právě mezi jejími rty, pročeš měla čelist bolestně roztaženou a současně perfektně fixovanou. Rozhodně s tímhle “vylepšením” obličeje nemohla jakkoli mluvit, snad jen nesrozumitelně huhlat, případně sténat, křičet však nikoli. A především díky tomuto zjištění najednou Kelly dostala šílený strach, jako by si teprve nyní uvědomila, co se vlastně asi stalo a v jak vážné situaci se nachází. Byla unesena, o tom nemohlo být nejmenších pochyb, otázkou ovšem zůstávalo kým a proč..?

Nenadále byl tok jejich myšlenek opět přerušen vnějším podnětem, tentokrát nečekaným pohasnutím světel někde za závěsem, kde také současně utichl veškerý hovor a šepot. Vzápětí se závěs počal jako nefalšovaná divadelní opona pozvolna rozevírat, avšak Kelly stejně vůbec nic neviděla – ve shodném momentu se totiž někde vzadu rozsvítil halogenový bodový reflektor, který byl přirozeně namířen rovnou na ni a tím pádem ji perfektně a maximálně účinně oslepoval. Ať se snažila sebevíc, stejně jí tak jako tak nakonec nezbývalo nic jiného, než oči držet přivřené a čekat, co se bude dále dít.

“Přeji dobrý večer dámy a pánové, a srdečně vás vítám na dnešní aukci” promluvil nějaký cizí mužský hlas, hovořící do mikrofonu a ozývající se prostorem perfektně reprodukovaný ze složité zvukové aparatury rozmístněné všude kolem, jak se alespoň nebohé Kelly zdálo. “A hned úvodem mi dovolte, abych vás podrobněji seznámil s první nabízenou položkou: je to mladá americká studentka, věk osmnáct let, zelené oči, černé vlasy, váha šedesát devět kilogramů, výška sto sedmdesát centimetrů, míry: 93-60-92. Po absolvování náležitého výcviku a po vylepšení fyzické kondice je tohle vskutku exkluzivní tělo schopno poskytovat výjimečné sexuální rozkoše opravdu zkušenému a náročnému muži po mnoho dlouhých let. A proto také i naše cena bude bezpochyby neobvyklá, avšak přiměřená.”

Kelly si záhy uvědomila, že mladá dívka o které se tu právě hovoří, je jedině a pouze ona sama. Zatímco hlas dále hovořil a vyzdvihoval veškeré její tělesné přednosti, včetně těch nejintimnějších, počalo se celé pódium, na němž spočívala, pozvolna otáčet dokola, aby si ji všichni přítomní mohli co nejlépe ze všech stran prohlédnout. V naprosté panické hrůze se Kelly pokoušela křičet a řvát, avšak jediné co ze sebe dostala, bylo pochopitelně nesrozumitelné huhlání a chroptění.

A to ještě Kelly vůbec netušila, jak se věci vlastně ve skutečnosti mají. Už dávno se totiž mladá dívka nenacházela ve své domovině, ze které byla unesena až na jiný kontinent, konkrétně do severní Afriky, kde byla nyní připoutána na pódiu ve starém opuštěném divadle na okraji proslulého města jménem Casablanka – Kelly zde však nic romantického rozhodně zažít neměla, a to nejen proto že nebyla žádná Ingrid Bergmanová. Dostala se totiž moci organizace, která nezná žádného slitování a zajímalo jí pouze jediné – co největší zisk. I proto pořádala tyto populární trhy bílých otrokyň, kde byly půvabné mladé bělošky prodávány za velmi vysoké částky bohatým obchodníkům a naftovým magnátům z oblasti ne jen Perského zálivu, ale rovněž Afriky a dokonce celé Asie včetně Číny a Japonska. A přesně z takových lidí bylo nyní tvořeno i celé obecenstvo. Z nadržených, mocných, perverzních chlapů, kteří měli slabost právě pro roztomilé mladé bělošky, s nimiž si mohli dělat doma naprosto cokoli. Kelly je momentálně samozřejmě vidět nemohla, avšak nepochybovala o tom, že pro ni není přichystáno nic dobrého. “Jak už je vám jistě známo, vážení, přesně ve shodě s naší obvyklou politikou již v tuto chvíli nic více z nabízeného zboží nespatříte, avšak nepochybuji o tom, že i to, co vám zrovna předvádíme, zaujme vaší pozornost a přinutí vás alespoň přemítat nad případnou koupí,” pokračoval mezitím relativně příjemný mužský hlas, směřující nezadržitelně k samotnému zahájení aukce. “Vážení, jsme připraveni k zahájení”, zvolal neznámý zvýšeným hlasem. “Za tuto přenádhernou krásku s havraními vlasy budete muset dát přinejmenším padesát tisíc… tedy pokud ji budete chtít vlastnit, to je totiž naše vyvolávací cena!” “Padesát tisíc!” Zvolal okamžitě kdosi výrazným akcentem. “Sedmdesát pět tisíc!”

“Sedmdesát pět tisíc, máme tu sedmdesát pět tisíc!” zareagoval ihned promotér celé akce, pokoušející se udržet publikum v náležitém varu. “Sedmdesát pět tisíc, ale tohle kočička stojí jistě za víc, takže co takhle sto tisíc?! Slyšel jsem snad sto tisíc?

“Sto tisíc”, ozvalo se okamžitě jako na zavolanou odněkud z hloubi sálu.

A ve stejném duchu rovněž celá aukce i pokračovala, jedna postupná částka střídala druhou, zatímco Kelly byla stále více vystrašená a v totálním šoku. Tohle přeci nemohla být skutečnost, to musela být nějaká hrozná noční můra, z jichž se záhy probere a jen se možná půjde na záchod vyzvracet, ale jinak všechno zase bude v nejlepším pořádku. Jenže vše bylo nyní natolik skutečné… Co ovšem mohla dělat? Marně dále bojovala s pevnými pouty, marně se pokoušela protestovat a křičet, přičemž v duchu mimovolně žasla nad neskutečnými částkami, které zrovna létaly kolem. Bože, pokud to mělo představovat sumy v amerických dolarech…!

“A máme tu dvěstě padesát tisíc, dvěstě padesát tisíc! Slyším snad dvěstěsedmdesát pět tisíc? Je to jen o dvacet pět více, vážení! Ne..? Takže dvěstě padesát tisíc poprvé..!

Kelly podvědomě zatajila dech. Bože, tolik peněz, celého čtvrt miliónu dolarů!

“Dvěstě padesát tisíc dolarů podruhé! Vážení, máte poslední příležitost.. Ne? Nikdo už nemá zájem?! Dobře.. prodáno za dvěstě padesát tisíc amerických dolarů! Platba je samozřejmě očekávána okamžitě u pokladního, a to v hotovosti v malých použitých bankovkách, ostatně jako obvykle.. Vaše zboží, vážený pane, vám pochopitelně obratem dopravíme na vámi určené místo kdekoli na světě maximálně do dvanácti hodin. A prosím, vy ostatní, využijte laskavě následující krátkou přestávku k občerstvení, po němž se ovšem nezapomeňte na svá místa zase vrátit…Čeká vás přirozeně nová, mimořádně zajímavá položka! Prozatím vám vřele děkuji za pozornost a těším se na další shledanou..”

V tom momentu ostrý bodový reflektor docela pohasl a takřka současně se na hlavě mladé dívky opět ocitl jakýsi naprosto neprůhledný pytel. Kelly se znovu marně pokoušela vymanit z pout, dostavilo se již známé bodnutí do předloktí, po němž mladá dívka zase naprosto pozbyla vědomí..

Kapitola druhá

Kelly znovu velmi pozvolna a jakoby trhaně přicházela k vědomí. Když se doma probouzela z hlubokého spánku po dlouhém flámu, bývalo to naprosto shodné, jenže tentokrát nebyla ve své měkké posteli, to si uvědomila ihned vzápětí. Pokusila se totiž pohnout a okamžitě zjistila, že to zase nejde. Lůžko, na němž byla natažená, připomínalo svou tvrdostí nejhorší vězeňskou palandu, přičemž k němu byla pevně připoutána jak za nahoru natažené ruce, tak rovněž za široce rozevřené nohy. Poněkud zmateně se rozhlédly kolem sebe. Vypadalo to, že se nyní nachází v nějaké podivné, nesmírně rozlehlé místnosti, vynikající zvláštní architekturou a nevídaně vysokým stropem. Bylo to skoro jako malá katedrála, pouze jakékoli náboženské symboly scházely, místo nich byla všude kolem k vidění podobná prostá lůžka vybavená navíc kovovými či koženými pouty, případně i dalšími popruhy. Shodně jako v případě předchozí hrozné zkušenosti, i teď si postupně alespoň částečně vybavila vše, co jí přivedlo až sem. Propadnout znovu totální panice ovšem již nestačila, jelikož se v jejím zorném poli následně objevil neskutečně odporně vyhlížející muž, malý, hrozně tlustý Arab – tedy Kelly jej za něj zprvu považovala, i když, jak se brzy ukázalo, skutečnost byla poněkud odlišná – který měl na sobě opravdu směšně vypadající kostým a na hlavě nezvykle tvarovaný turban. Jak se k ní pomalu přibližoval, jeho tloušťka vynikala stále více a více – jistě měl hodně přes sto kilogramů, spíše tak sto třicet, sto čtyřicet. Několik metrů za ním se pak držel další chlap, tentokrát nefalšovaný obr s ohromnými svaly, navíc docela nahý, pouze s výjimkou podobného turbanu na hlavě. Za jiných okolností by to Kelly snad i přišlo k smíchu, avšak momentálně na ně dokázala pouze vyděšeně zírat a nahlas přerývavě oddychovat.

“Ach, vidím, že se moje nová ovečka konečně probudila,” prohlásil spokojeně tlusťoch, jakmile k ní posléze doslova dofuněl a pohlédl na ni. Kelly měla sto chutí znovu v maximální hrůze řvát, avšak ještě pořád měla ústa fixovaná koženými řemeny. “A zdá se, že má dost energie,” zasmál se potěšeně její nový majitel, když zaregistroval její marné snažení. “To se mi líbí… Udělal jsem dobře, že jsem si ji pořídil, co myslíš, Abdule?” obrátil se na okamžik na svého nohsleda, aniž by ovšem ve skutečnosti stál o jeho odpověď. “Zatím se mi vážně zamlouvá…” Přistoupil k ní ještě blíže a poplácal ji jako nějakého domácího mazlíčka po tváři. Kelly se ihned instinktivně pokusila odtáhnout od něj co nejdále.

“Hezké, ale zbytečné…” komentoval její počínání tlusťoch s pobaveným smíchem. Následně se ovšem na svého společníka obrátil již s kamennou tváří a maximálně vážným hlasem: “Vrátím se z cest přesně za třicet dní, Abdule. A chci vidět, že je perfektně vytrénovaná a připravená opravdu na všechno, co po ní budu požadovat, jasné?! A nezapomeň na to, že nesmíš v průběhu drezůry úplně zlomit jejího ducha – chci si také sám něco málo užít! Používej bič, používej cokoli, co jen bude potřeba, ale bez jakýchkoli trvalých následků… Už se nemůžu dočkat, až se sem vrátím…”

S těmito slovy tlusťoch opustil rozlehlou místnost, když ještě před odchodem vrhnul poslední hladový pohled na připoutanou Kelly. Poté již mladá dívka osaměla ve společnosti obra, jehož výraz byl naprosto neproniknutelný. Stejně tak dobře by se mohla dívat na velký balvan a věděla by toho o něm zrovna tak hodně, respektive málo. Mlčky se na sebe navzájem dívaly a Kelly propadala stále většímu zděšení. Víceméně úplně nahý muž měl dobře dva metry a jeho svaly vyhlížely jako z kalené oceli. A co teprve jeho čůrák! Když se na něj poprvé podívala, vystrašeně zalapala po dechu – musel mít nejméně tak pětadvacet centimetrů na délku a více než šest v průměru, a to ještě nebyl stoprocentně ztopořený. Visící naběhlé koule vypadaly pomalu jako středně rozměrné citróny, zatímco jeho erekce nad nimi budila nefalšovaný respekt. Znovu měla chuť panicky křičet, ale tentokrát se o to raději už ani nepokoušela. Po zdánlivě nekonečné prodlevě k ní obr Abdul pomalu přistoupil a vztyčil se nad ní jako pravá živá věž. Zase na delší moment strnul, načež konečně porušil panující ticho a promluvil:

“Zřejmě se díváš a uvažuješ nad tím, kde teď asi jsi…” Což byla naprostá pravda a Kelly se také ihned vzápětí dozvěděla správnou odpověď. “Nacházíme se v paláci Jeho královské Výsosti, šejka Kareema Jabala Hakeema – před okamžikem jsi se s ním ostatně měla tu nesmírnou čest osobně seznámit. Šejkův palác se rozkládá v Bakou… Což je v severní Indii, pokud by jsi snad nevěděla, ” doplnil s potutelným úšklebkem, zatímco oči mladé dívky se vyděšeně rozšířily. To snad musel být nějaký odporný žert…!

“Jeho královská Výsost si tě koupila a vydala za tebe nemalé finanční prostředky, pročež také logicky očekává náležité výsledky. Pokud si pořídí nového arabského plnokrevníka, musí být nejdříve nutně pořádně vytrénován a vycvičen… A s tebou je to naprosto shodné, musíš prvně podstoupit důkladnou drezůru, než budeš schopná dostatečně jej sexuálně uspokojovat!” Kelly samou hrůzou strnula na místě, neschopná pohnout byť jen jedním jediným svalem na celém těle. “Určitě jsi nyní v duchu cokoli podobného rezolutně odmítla, avšak svůj názor jistě záhy změníš. Jestliže jeho sexuální očekávání nebudou posléze naplněna, bude to pro nás znamenat dvě věci: za prvé já budu odsouzen k smrti a za druhé, ty budeš buď prodána do některého ze stovek podřadných bordelů v Kalkatě, anebo budeš vydána napospas šejkovým vojákům, aby si s tebou všichni dělali, co zrovna budou chtít. Každopádně život v obou situacích se počítá na dny, maximálně týdny – pokud tě nezabije, či neumučí někdo jiný, jistě sama ráda spácháš sebevraždu, abys zabránila dalšímu utrpení…”

“A jelikož já rozhodně nehodlám kvůli tobě zemřít,” pokračoval po krátké odmlce zvýšeným hlasem Abdul, “fakticky nemáš na vybranou. Budeš drezůrována tak dlouho a tak intenzivně, dokud nebudeš schopná poskytovat šejkovi maximální sexuální uspokojení ve všech existujících ohledech! Tvá první lekce začíná již zítra…”

S těmito slovy a pobaveným úsměvem opustil orientální obr rozlehlou místnost. Kelly jej jen nevěřícně vykulenýma očima sledovala, neschopná naprosto čehokoli včetně logického uvažování. To všechno se přece nemohlo stát, to nemohla být pravda! Na samém konci dvacátého století existovalo otroctví?! A ještě k tomu takové?! Bože můj, co se to dělo?! Jenže ať si přála sebevíc, aby se co nejdříve z toho šíleného snu probrala, bohužel pro sebe samou už ani v nejmenším nepochybovala o tom, že se tak nikdy nestane, ne, tohle byla realita, možná děsivá, zvrhlá, perverzní, avšak realita. Pro tento den naposledy se pustila do beznadějného zápasu s pevnými pouty, který nejen samozřejmě prohrála, ale navíc jí vyčerpal natolik, že následně nezvykle tvrdě usnula.

Kapitola třetí

Časně ráno byla jemně probuzena dvěmi naprosto cizími, orientálně vyhlížejícími ženami, které byly úplně nahé, avšak ke Kelly se chovaly překvapivě něžně a s ohledem. Bez ustání jí dávaly najevo, že se jich nemusí bát, že jí nijak neublíží, a mladá černovláska jim kupodivu docela věřila, ačkoli na ně vytrvale hleděla hrůzou rozšířenýma očima.

Obě ženy jí beze spěchu opatrně odpoutaly nohy od tvrdého lůžka a ve shodném okamžiku, kdy byla mladá dívka opět alespoň zčásti volná, vstoupili do místnosti dva muži, shodně jako ženy naprosto nazí, avšak již nikoli stoprocentně plnohodnotní, jak Kelly obratem zaregistrovala. Byli to totiž eunuši; jejich penisy kdosi uřízl hned u kořene, pročež byla v rozkrocích k vidění pouze netknutá varlata. Kelly na ně nevěřícně zírala. Bože, jestli jim tohle záměrně udělal právě onen tlustý šejk, tak… Raději ani nehodlala domýšlet veškeré důsledky této varianty.

Oba postižení muži se postavili opodál, očividně se zde nyní nacházející pouze proto, aby dávali na Kelly pozor, respektive především na to, aby se snad nepokusila o útěk. Mezitím jí jedna z nahých žen odpoutala i ruce, ovšem kožené řemeny na její hlavě zůstaly na místě. Jelikož za daných okolností chápala, že jakýkoli odpor by byl marný, Kelly pouze strnule stála na místě, pokořeně čekající, co se s ní asi bude dál dít. To ale bylo nasnadě; zatímco si automaticky třela otlačené zápěstí, jedna z přítomných žen se na ni přimáčkla a pokusila se jí přes hlavu přetáhnout tenké tričko, které na sobě měla – zřejmě ji opět alespoň zčásti po aukci oblékli, avšak to nyní stejně nehrálo žádnou roli. Kelly se instinktivně snažila odtáhnout a mírně vzdorovat, avšak bohatě stačilo, aby se směrem k nim pohnuli oba eunuši, a jakékoli nemístné pohyby z její strany ihned s definitivní platností ustaly. Orientální žena dala eunuchům rukou najevo, aby se také zastavili a opět vztáhla horní končetiny k mladé dívce, která se tentokrát nechala obnažit naprosto klidně a bez jediného pohnutí; koneckonců bylo naprosto jasné, že pokud by to nešlo po dobrém, potom by jistě muselo jít po zlém. Po tričku s krátkými rukávy přišly na řadu pochopitelně rovněž plátěné kalhoty a na závěr její vysoce vykrojené kalhotky; více toho na sobě již skutku neměla… Kelly stála před svými únosci, respektive současnými vládci úplně nahá, červená studen a přitom absolutně bezmocná. Její šaty byly odevzdány jednomu z eunuchů, který je okamžitě někam odnesl, zatímco se Kelly zbytečně pokoušela schovávat své pevné, hezky zaoblené prsy za překříženýma rukama. Za asistence druhého eunucha jí obě ženy odvedly do sousedního rozlehlého prostoru, který byl ozdoben ohromným bazénem. Kelly jen obdivně zadržela dech, když pohlédla na tu nádheru, obsahující prostor na plavání o rozměrech dobře třicet na dvacet metrů – takový si vždy přála, takže nebýt hrozných okolností, mohla se cítit stoprocentně uspokojena. Takto ovšem musela do bazénu zamířit v doprovodu obou žen, přičemž všechny tři pozvolna sestupovaly dolů po mramorových schodech, až se ocitly v dostatečné hloubce, kdy jim voda svou hladinou omývala poprsí. Kelly se ještě stále okouzleně rozhlížela po bazénu a jeho bezprostředním okolí, když se obě ženy již pustily do její koupele, jedna vzadu, druhá vpředu, jemnými houbami systematicky umývající každičké místečko na jejím nahém těle. Kelly se nebránila dokonce ani tehdy, když si jedna z nich holé ruce důkladně namydlila a pustila se do masírování a současného umývání jejích prsů. Orientální kráska něco podobného očividně nedělala poprvé, velice zkušeně zvolna hnětla a třela její ňadra, přičemž mimořádnou pozornost věnovala především bradavkám, dráždící její prsy tak dlouho, až se docela vztyčily a naběhly. Následně zbytky mýdla z její hrudi opláchla a počala se předklánět. Kelly věděla naprosto přesně, co bude následovat a celá se křečovitě napnula, avšak odtáhnout se neopovažovala; koneckonců prozatím to bylo docela příjemné…

Její pečovatelka, pokud se to tak vůbec dalo označit, vystrčila mezi smyslnými rty svůj jazyk daleko ven a pustila se do pozvolného olizování a dráždění nabobtnalé bradavky mladé černovlásky. Kelly se chvěla vzrušením i odporem zároveň, avšak stále setrvávala bez pohnutí na místě. Šikovný jazýček kroužil kolem bradavky tak dlouho, dokud nebyla vzrušením naběhlá až k prasknutí, poté se zaměřil na druhou, kterou perfektně zpracoval shodným způsobem. Potom orientální žena poněkud “přitvrdila” a počala obě její bradavky střídavě sát a cucat tak intenzivně, až Kelly nahlas sténala nefalšovanou rozkoší.

Druhá žena se mezitím podobně zkušeně věnovala nejdříve masáži jejich zad, aby se posléze zaměřila jedině a pouze na dívčinu docela malou, ale perfektně formovanou zadnici. Shodně jemné a cvičené ruce jí zezadu zpočátku jen masírovaly obě půlky, poté ovšem počaly stále častěji pronikat rovnou mezi ně, věnující se jak hluboké rýze, tak především samotnému staženému análnímu otvoru. Druhá pečovatelka ve finále doslova zaplula pod hladinu a počala její prdelku dráždit rovněž ústy a vystrčeným jazykem, což by Kelly jistě pro její obratnost za jiných okolností obdivovala, avšak momentálně nezvládala nic jiného než křečovité zatínání vlastních půlek a stahování panenského análního otvoru. Žena se jejím instinktivním odporem nenechávala jakkoli znepokojovat, půlky jí bezohledně roztahovala stále dále od sebe, zatímco její dráždění samotné řiti nabývalo na intenzitě. Nenadále vyvinula vlastním jazykem pro Kelly nevídaný tlak a než se mladá černovláska stihla nadát, měla jeho špičku rovnou v análu, kde ji krátce dráždila, dokud se žena znovu nemusela nad hladinu nadechnout. Po nabrání nových zásob vzduchu se ovšem celý postup opět opakoval a pak znovu a znovu… Zatímco jí žena na přední straně stále vášnivě cucala a sála pevné kozy, jedna její ruka pozvolna vklouzla mezi mírně rozevřené nohy mladé bělošky, kde se okamžitě pustila do příjemně vzrušující masáže její vlhké kundy. Orientální žena se zpočátku krátce probírala relativně hustým ochlupením v klíně Kelly, jež mělo shodně tmavou barvu jako její vlasy, načež se již jemně vrhla do obdělávání samotných stydkých pysků a vláčného otvoru mezi nimi. Kelly vzápětí podvědomě sama stehna ještě více roztáhla od sebe, zatímco žena jedním svým prstem snadno vklouzla do její elastické vagíny, přičemž současně dalším článkem šikovně dráždila její naběhlý klitoris. V tom momentu jí druhá žena zezadu konečně sňala kožené řemeny, které jí až dosud fixovaly ústa. Kelly se ovšem ani nestihla pořádně nadechnout a užít si znovu nabytou volnost a již měla pusu opět zacpanou, tentokrát jazykem orientální ženy, která jí až dosud zpracovávala ústy ňadra. Kelly byla sice překvapená, avšak rozhodně neměla v úmyslu ani v nejmenším odporovat, naopak vycházela jí ve všem plně vstříc – navzájem se obě náruživě líbaly, jazyky se proplétaly a špičkami rajcovně stýkaly, do rtů se chtivě, hladově zarývaly zuby…

Kelly se cítila vzrušená jako snad nikdy dříve, tohle kombinované “skoro” milování s dalšími dvěmi ženami jí najednou přivádělo k malému šílenství, při němž poznávala mladá černovláska zbrusu nové roviny sexuálního potěšení. Vždyť dosud jen nanejvýš masturbovala, zatímco sex s někým jiným ještě nikdy neměla. I proto také záhy počala pociťovat rapidně rychle nastupující mocný orgasmus, což jednoznačně vnímaly i obě její partnerky, které také náležitě zintensivnily tempo a sílu jejich stimulace. Trvalo to už jen pouhých pár vteřin a Kelly nenadále doslova explodovala v neskutečně mohutném vyvrcholení, při němž jí z pochvy vyvěralo vpravdě velké množství mazlavých šťáv, rozplývajících se obratem v průzračně čiré vodě luxusního bazénu. Jakmile její rozkoš s definitivní platností odezněla, obě ženy jí bleskurychle znovu celou opláchly a po osušení navíc ještě aplikovaly hned několik druhů exotických parfémů, které i samotné Kelly voněly vskutku mimořádně příjemně a dráždivě. Po zakončení všech zkrášlujících procedur byla mladá černovláska odvedena zpět do původní místnosti, kde už na ně čekal Abdul. Stačilo jen, aby vrhnul přísný pohled na obě ženy a ty se ihned pokorně uklonily a obratem prostor spěšně opustily. Jen zbývající eunuch zůstal stát u východu. Kelly počala vnímat nesmírný strach, který ji celou rozechvíval. Abdul na nic nečekal a rovnou se pustil do jejího výcviku, respektive postupného objasňování základních pravidel zde panujících:

“První věc, kterou se musíš naučit, je naprostá pokora! Proto také musíš pokaždé poníženě padnout na kolena a sklonit hlavu, jakmile do místnosti vstoupí jakýkoli muž – rozumíš, jakýkoli! Nad takovou děvkou jako jsi ty je totiž každý muž nadřazený… snad jen s výjimkou těch ubožáků eunuchů!” zašklebil se pobaveně obrovitý chlap, zatímco Kelly se začala podvolovat osudu; mladá dívka se odjakživa nechala snadno ovlivnit svým okolím, zvláště pokud nad ní mělo tak výraznou převahu, pročež již nyní ani v nejmenším nemyslela na odpor či odmlouvání, jen se v duchu modlila, aby to měla co nejdříve za sebou. Naivně se totiž domnívala, že ji potom snad někdy v budoucnu sami propustí.

“Na kolena!” poručil vzápětí Abdul a Kelly poslušně učinila přesně to, co jí před malou chvílí popsal – pokorně padla na kolena a poníženě sklonila hlavu. Orientální obr se jen spokojeně zašklebil. Poté se k ní ještě více přiblížil, až stanul velmi blízko před ní; Kelly měla hlavu v podstatě zabořenou přímo mezi jeho nohama.

“Druhá základní věc, kterou musíš pochopit, je fakt, že rozhodně za žádných okolností nesmíš mluvit, pokud k tomu nebudeš přímo svým pánem vyzvána. A když už budeš někdy s mužem mluvit, pak jej budeš zásadně oslovovat pane!”

“A teď se musíš naučit, jak správně stimulovat mužský penis před samotným sexuálním stykem,” pokračoval Abdul po krátké odmlce. “Existuje samozřejmě více způsobů, jak to v praxi udělat; tím prvním je klasické manuální dráždění rukou. Takže si vezmi mýho čůráka do ruky a užívej si jeho tvrdosti!”

Kelly sice neměla v úmyslu odporovat, avšak současně se jaksi nedovedla přinutit k tomu, aby jeho povel splnila, pročež pouze na místě bez pohnutí klečela, hlavu pokorně skloněnou, tváře červené studem. Nenadále ucítila ostré bodnutí v oblasti zadnice a zasténala bolestí. Jak posléze zjistila, eunuch ji zezadu nemilosrdně přetáhl přes zadek dlouhým koženým řemenem, který se zde užíval obvykle právě při drezúře anebo při typických tělesných trestech. To ji už pochopitelně nemohlo nechat v klidu, pročež ihned svou ruku poslušně pozvedla a jemně, více méně stydlivě v ní sevřela Abdulova ohromného čůráka. Byl tak rozměrný, že měla vskutku co dělat, aby se jí do ruky vůbec celý vlezl.

“Výborně,” pochválil ji se sarkastickým úsměvem Abdul. “A teď ho začni pěkně pomalu honit!” Kelly tentokrát již na nic nečekala a okamžitě se pustila do pozvolného dráždění obrovského a nádherně tvrdého ocasu. Ten zpočátku nebyl stoprocentně ztopořený, avšak již po chvíli její nesmělé stimulace se počal zcela probouzet k životu. Stále více zvedal svou hlavu jako nějaký prehistorický ještěr, až dosáhl maximální velikosti a erekce. Kelly jen na to rozměrné monstrum přímo před svým obličejem strnule zírala hrůzou rozšířenýma očima, nedokázajíc pochopit, že někdo může mít tak obrovský ohon – v plné velikosti vyhlížel ještě větší než předchozího dne, délkou se snad blížil až k třiceti centimetrům, zatímco průměr se mohl rovnat přibližně sedmi.

“A teď k druhé metodě,” pokračoval posléze Abdul. “Při té samozřejmě místo rukou budeš používat svá krásná ústa…!” To už bylo na Kelly přespříliš. Zcela zapomněla na předchozí povely a začala jej zoufale prosit, aby jí to nedělal, jenže Abdulův krutý výraz jí nedával pražádnou naději na úspěch, což ostatně okamžitě vzápětí potvrdilo i další brutální prásknutí koženým řemenem přes obnaženou a hezky vyšpulenou prdel.

“Ticho, nebo si tě vezmu vážně do parády!” poručil ihned poté Abdul a vrazil jí svého čůráka tak těsně před pusu, že se jej v podstatě svými smyslnými rty zlehka dotýkala. Zase se roztřásla strachem a odporem, zírající upřeně na velký ocas přímo před svými očima. Nechtěla to udělat, to rozhodně ne, ale neměla na vybranou. Otevřela ústa a pozvolna se na jeho žalud rty přisála.

“A teď chci pořádně cítit tvůj jazyk!” prohlásil nesmlouvavě Abdul.

Kelly se poslušně špičkou svého jazyka opatrně dotkla nejdříve jeho uzdičky, načež pomalu olízla celý jeho rozměrný žalud, velký natolik, že se jí to sotva podařilo. K dalšímu počínání se ovšem již sama nedostala, jelikož Abdul ji nenadále brutálně popadl za prameny delších havraních vlasů a počal jí sám svého ptáka tvrdě zarážet hluboko do ústní dutiny. Držel si její hlavu pevně na místě jako součást umělé panny, zatímco sám šikovně pohyboval pánví přesně v kýženém rytmu. Po chvíli toho nechal a čekal, zda se Kelly sama ochotně podvolí a bude ve shodném počínání bez dalšího nucení z jeho strany pokračovat. Mladé bělošce se z toho sice dělalo na zvracení, avšak skoro citelným násilím přinutila sebe samou k pokračování, kdy jeho čuráka poslušně cucala a sála, jako by za to opravdu byla placená zlatem. Současně jej i vytrvale lízala a obdělávala mírně sevřenými zuby, což se Abdulovi podle všeho velmi zamlouvalo, jak alespoň viditelně naznačoval široký spokojený úsměv na jeho nehezké tváři. Tohle pokračovalo dalších pro Kelly vpravdě neuvěřitelných dvacet minut, během nichž už ji ústa začala pořádně bolet a shodně tak jí trnul jazyk i samotná čelist. Samozřejmě se to pokoušela nedávat najevo, jednak ze strachu z dalšího bití koženým řemenem, jednak se chtěla Abdulovi co nejvíce zalíbit, aby ji později více šetřil – sice to byla naprosto bláhová naděje, ale Kelly byla momentálně ochotná uvěřit takřka čemukoli, co by ji alespoň minimálně povzbudilo a motivovalo k dalšímu žití.

Konečně se mohutný pohlavní orgán v jejich ústech poněkud více napjal a více naběhl, což jí dávalo jasně znamení, že se závěr a zároveň i jeho vyvrcholení nezadržitelně přibližují. A k tomu také ihned vzápětí došlo; Abdul si neodpustil hlasitý vzrušený sten, po němž začal ejakulovat rovnou do její široce rozevřené ústní dutiny. Jakmile se první kapička hustého, nahořklého spermatu setkala s její hebkou sliznicí, Kelly se okamžitě pokusila instinktivně odtáhnout, avšak ve shodném momentu znovu perfektně zapracovaly Abdulovy svalnaté paže, které ji snadno udržely na místě. Marně se s ním snažila bojovat, lehce ji přemohl a pokračoval ve stříkání do její pusy a neskrývaným zalíbením.

Víceméně doslova ústy nabodnutá na jeho ohon a zezadu bezohledně přidržována silnýma rukama neměla Kelly znovu vůbec na vybranou. Musela jeho slané, zvláště horké sperma poslušně polykat, na což se musela soustředit vskutku ze všech sil – jeho zdánlivě nekonečné přívaly byly natolik mohutné, že je stěží stíhala zvládnout a při tom se nezačít dávit. Díky tomu si také ani nevšimla, že ji opět pustil, avšak to stejně nehrálo pražádnou roli – musela polknout úplně všechno až do poslední kapičky, i kdyby to mělo trvat třeba celé hodiny; a tak to také Kelly připadalo…

Konečně veškeré sperma zmizelo v jejich útrobách. Jelikož bílá černovláska vůbec netušila, co by měla dělat dále, respektive co se od ní očekává, nechávala si jeho ocas nadále v ústech, přičemž jej zvolna olizovala, vnímající jak pomalu ochabuje a zmenšuje svůj objem. Nakonec jej zaplaťpánbůh Abdul vytáhl ven sám, krátce si jej rukou spokojeně pohladil a vrhl na Kelly povýšený, i když na jeho poměry příjemný úsměv.

“Vynikající výkon, kočičko,” pochválil ji obr s úšklebkem. “Ta tvoje pusinka je vážně jako stvořená na kouření čůráků; ještě pár takových lekcí a budeš tou nejlepší široko daleko!”

Kapitola čtvrtá

Abdul se klidně položil na podlahu, jako by hodlal přímo zde odpočívat a Kelly následně poručil, aby padla na všechny čtyři a pořádně vystrčila prdel. Poněvadž mladá dívka ihned neuposlechla, okamžitě pocítila na vlastním těle následky, přirozeně opět ve formě bezohledného švihnutí koženým řemenem, tentokrát křížem přes záda. Potom ihned na ruce i kolena pokorně padla.

“Aby jsi nikdy nezapomněla na to, kde je tvoje skutečné místo,” promluvil Abdul, “bude tě tvůj pán pravidelně bičovat. Pokud budeš hodná, nebude se jednat o žádné brutální bití, ale spíše o neobvyklou formu erotické předehry…”

Zatímco ještě stále hovořil, počal ji eunuch znova bít koženým řemenem přes krásně vyšpulenou zadnici, tentokrát ale o poznání méně tvrdě, takže vnímala pouze slabou štiplavou bolest. Sice se po každém takovém úderu zachvěla, avšak v duchu musela připustit, že měl Abdul pravdu. Bolest ihned odeznívala, zato sexuální stimulace nejen přetrvávala, ale bez ustání se rapidně zvyšovala. Eunuch pokračoval v lehkém výprasku a její vzrušení stoupalo s každou další ranou. Současně sice vnímala i nemalé ponížení a stud, avšak rozkoš byla jednoznačně mocnější. Celá prdel ji svědila a pálila, ovšem to všechno jen stále umocňovalo její celkové vzrušení. Nakonec již Kelly nedovedla svému nesmírnému sexuálnímu potěšení vzdorovat tváří v tvář a raději přivřela oči, aby se nemusela na Abdula dívat a dávat mu tak jasně najevo své současné rozpoložení. Její prdelka mezitím už nabrala sytě červený odstín, který nádherně kontrastoval se zbytkem její jemně alabastrové pokožky.

Stejně nenadále a kvapně, jak eunuch s bičováním začal, tak posléze rovněž skončil. To už měla Kelly zadnici celou rudou, rozpálenou a dráždivě svrbící. Na nějaký odpočinek, či vychutnávání příjemných chvil se jí však ani v nejmenším nedostávalo času. Abdul ji pokynul, aby k němu po všech čtyřech pokorně dolezla a Kelly tak vzápětí opravdu učinila. Obr vrhl významný pohled na svého ochablého ptáka a mladá běloška okamžitě pochopila, co se od ní očekává. Připlazila se jako nefalšovaná fenka ještě blíže k jeho rozkroku a znovu se ústy zmocnila jeho přirození, jež vtáhla tak hluboko do své pusy, jak jen byla schopná. Následně ho již počala zpracovávat stejně jako dříve, tak trochu poučená, co má dělat a co se Abdulovi nejvíce zamlouvá. Jeho pohlavní úd také záhy náležitě zareagoval a zase se probudil k životu, bleskurychle nabíhající, tvrdnoucí a nabývající na objemu. Musela se snažit sotva minutu a jeho velký ocas byl opět v perfektním pozoru připraven k akci.

Abdul vstal a doslova se na ni převalil, mačkající Kelly nemilosrdně na holou zem. Dech mladé dívky se zrychlil, srdce jí tlouklo jako o závod, zatímco mezi nohama byla dokonale vlhká a mírně rozevřená. Černovláska věděla naprosto přesně jaká je na programu další lekce, ale kupodivu jí to momentálně zase tolik netrápilo. Ačkoli byla přirozeně stále ještě panna, neměla z následujícího prvního sexuálního styku skoro žádný strach – předchozí slabý výprask ji natolik vzrušil, že se prostě potřebovala nějakým způsobem dostatečně uspokojit. Jediné, co jí poněkud děsilo byl Abdulův nevídaně ohromný čůrák, jenže v tomhle ohledu neměla vůbec na vybranou, takže ke svému prvnímu šoustání vzhlížela s jistým nadšeným očekáváním a pořádně roztaženýma nohama…

Abdul na ni sice svou vahou nalehl, avšak přece jen její část přenášel na své svalnaté paže, takže se Kelly dýchalo dobře. Svalnatý obr jí nohy sám ještě o něco více roztáhl od sebe, načež se chvíli shora se zalíbením kochal podívanou ne její nádherně růžovou lasturku, jež na něj celá promáčená trpělivě čekala pod hustým křovím tmavých chlupů. Pozvolna se svým ptákem přibližoval k jejímu pohlaví, shodně jako se šelma chystá na svou nic netušící oběť. Bez spěchu si pomohl rukou a nasadil svůj široký nabobtnalý žalud na vchod do její vagíny a ihned vzápětí poprvé zlehka přirazil, díky čemuž se relativně snadno vměstnal mezi její naběhlé stydké pysky. Při druhém posunu již uvnitř zmizela podstatná část jeho penisu, ovšem jakmile to Abdul zkusil potřetí, narazil na statečný odpor její panenské blány a Kelly současně prvně vnímala jistou, zatím ještě snesitelnou bolest. Abdul se spokojeně usmál – očividně mu přinášelo nemalé potěšení, pokud se mu naskytla příležitost deflorovat nějakou netknutou pannu, jakou byla Kelly. Zlehka zaťal svaly a přirazil o poznání silněji a bezohledněji. Mladá černovlásky se roztřásly bolestí a tiše zasténala, avšak uniknout nebylo kam, pročež mu mohla jedině zatínat do zad své krátké a ostré nehty.

Abdul se spokojeně usmál a přirazil ještě jednou, nyní už ze všech sil, načež jeho silný, dlouhý ohon pronikl nejen skrz její protrženou panenskou blánu, ale vzápětí málem až na samé dno její promáčené pochvy. Kelly křečovitě zavřela oči a samou bolestí nekontrolovatelně zařvala, momentálně nejen v obličeji rudá jako rak. Abdul na to nebral pražádný ohled a zopakoval brutální přírazy ještě několikrát, dokud její kundu svým obrovským ptákem pořádně neprotáhl a nerozevřel. Mladé dívce připadlo, že ji má v jednom ohni, a na stehnech rovněž vnímala proudící krev, avšak bránit se nemohla ani v nejmenším. Její chvílemi bolestí zkřivená tvář Abdula bez ustání povzbuzovala k ještě větší aktivitě; viditelně se mu velmi zamlouvalo, když jeho sexuální partnerka alespoň minimálně trpěla. Proto také přirážel stále silněji a rychleji. Když konečně posléze začal v mírnějším rytmu, Kelly se poněkud uvolnila, vnímající, že zprvu intenzivní bolest na všech frontách stále více ustupuje nefalšované rozkoši.

Abdulovo rytmické přirážení pokračovalo v nezměrném tempu několik dalších minut, během nichž si sice orientální obr užíval očividně více nežli jeho partnerka; na druhou stranu ovšem i Kelly počala v klasickém šukání nacházet jisté nezanedbatelné potěšení. Sama se pokoušela roztahovat nohy ještě dále od sebe a dokonce i Abdulovi vycházela vstříc, zatímco jeho masivní ohon jí stále více protahoval právě deflorovanou vagínu. Další minuty jeho vytrvalého přirážení již přivedly Kelly do nefalšované sexuální extáze, která byla pro ni pochopitelně zcela nová, pročež jí také o tolik intenzivněji prožívala. Než se Abdul sám propracoval k vyvrcholení, ona stihla prožít svůj.

Konečně, po dobrých patnácti minutách vášnivého, náruživého a vpravdě nemilosrdného šoustání, Kelly uvnitř sebe pocítila, že jeho čůrák ještě o něco více naběhl a celý se napnul – bylo to shodné, jako když jej dříve měla v ústech, pročež také vůbec nepochybovala o tom, co bude záhy následovat. Abdul se již nedokázal déle opanovat a počal stříkat své husté sémě rovnou do jejích útrob. To byl pro Kelly další zbrusu nový, avšak velmi příjemný zážitek. Ihned po vyprázdnění svižně vyskočil na nohy, rozkročil se nad Kelly a prohlásil, respektive spíše poručil:

“Po každém šukání musíš okamžitě muži pořádně jeho pohlavní úd olízat a očistit od všech šťáv!”

Tak do toho se Kelly tedy ani v nejmenším nechtělo. Na kolena se sice vztyčila, odhodlaná bez odmlouvání a zdržování ihned poslechnout, avšak jakmile pohlédla na jeho ocas, okamžitě se jí velice nepříjemně zvedl žaludek. Jeho stále vztyčený penis byl totiž celý potřísněn její vlastní krví, smíšenou navíc s dalšími mízami, takže výsledné husté chuchvalce vyhlížely více než nevábně.

Prosebně na něj pohlédla, jenže to by zrovna tak dobře mohla zírat na kamennou zeď a reakce by byla shodná. Odevzdaně tedy zavřela oči a vzala si jeho ocas do úst, pokoušející se očistit jej co nejrychleji, aby to měla už za sebou. Bleskově jej olízala a ocucala, zatímco Abdul spokojeně chrochtal a plácal jí po hlavě jako nějakého hodného, poslušného pejska. Poté ihned sklouzla po kolenou ještě níže a pokorně před ním sklonila hlavu, díky čemuž si vysloužila další pochvalu.

“Dnes jsi si vedla opravdu nad očekávání dobře,” prohlásil Abdul. “Chovej se tak pořád a nebudeš tu mít žádné problémy… Každopádně zítra bude tvůj trénink pokračovat.”

S těmito slovy opustil místnost. Kelly naprosto vyčerpaně padla na své tvrdé lůžko, kde se dala do usedavého pláče, od něhož ji osvobodil až spánek.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.1 / 5. Počet hlasů: 9

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *